League of Legends Build na Sett
Build Sett Top
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 51.9%
- gier
- 31,169
- Wpływ na wygrane
- +1.8
- Pickrate
- 4.1%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 52.4% | +1.6 może być przypadek | |
| 24% | 50.6% | -1.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 55.6% | -3.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 27.8% | -0.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | -1.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 28.6% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.0% | -0.8 może być przypadek | |
| <1% | 0.0% | -3.0 wyraźna różnica |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 51.6% | -0.6 może być przypadek | 13:11 | |
| 23% | 55.9% | +0.8 wyraźna różnica | 14:41 | |
| 15% | 56.7% | +0.3 wyraźna różnica | 13:26 | |
| 1% | 52.0% | -3.6 wyraźna różnica | 13:22 | |
| <1% | 70.0% | -1.2 może być przypadek | 14:10 | |
| <1% | 25.0% | -1.4 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 72% | 54.3% | najczęściej kupowane | |
| 12% | 57.2% | wyrównane | |
| 9% | 50.6% | wyrównane | |
| 1% | 55.6% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.9% | najczęściej kupowane | |
| 23% | 52.4% | wyrównane | |
| 17% | 57.4% | wyrównane | |
| <1% | 45.5% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 72% | 23% | |
| 9% | 52% | |
| 12% | 17% | |
| 85% | 82% | |
| 23% | 25% |
Przedmiot 1Łamacz Falangi
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 53.4% | +3.1 może być przypadek | 12:50 | |
| 15% | 52.8% | -3.3 wyraźna różnica | 12:55 | |
| 2% | 43.0% | +0.2 wyraźna różnica | 12:22 | |
| 2% | 46.3% | -2.2 wyraźna różnica | 12:24 | |
| 1% | 44.4% | -0.1 wyraźna różnica | 13:09 | |
| 1% | 47.8% | -1.1 wyraźna różnica | ||
| <1% | 75.0% | -2.3 wyraźna różnica | ||
| <1% | 25.0% | +0.4 wyraźna różnica |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,088 | |
| 14% | 1,993 | |
| 6% | 789 | |
| 6% | 772 |
Przedmiot 2Czarny Tasak
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 56.8% | +0.5 może być przypadek | 20:58 | |
| 11% | 52.8% | -2.4 może być przypadek | 21:12 | |
| 5% | 56.1% | -0.1 może być przypadek | 20:05 | |
| 4% | 54.4% | +1.5 może być przypadek | 21:33 | |
| 2% | 59.5% | -1.8 może być przypadek | ||
| 2% | 46.7% | -2.8 może być przypadek | ||
| 1% | 62.9% | -1.7 może być przypadek | ||
| 1% | 42.9% | -0.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,088 | |
| 14% | 1,993 | |
| 6% | 789 | |
| 6% | 772 |
Przedmiot 3Gruboskórność Steraka
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 60.5% | za mało gier | 26:43 | |
| 22% | 54.2% | +1.6 może być przypadek | 27:06 | |
| 9% | 62.0% | -1.4 może być przypadek | 27:09 | |
| 8% | 65.9% | -1.1 może być przypadek | 26:26 | |
| 8% | 63.6% | +1.8 może być przypadek | 26:50 | |
| 2% | 58.3% | -0.2 może być przypadek | ||
| 1% | 46.7% | -2.4 może być przypadek | ||
| 1% | 45.8% | -1.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,088 | |
| 14% | 1,993 | |
| 6% | 789 | |
| 6% | 772 |
Przedmiot 4Plemienna Zbroja
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Plemienna Zbroja: +0.9 na 100 gier. Krwawa Kolczuga Władcy, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 60.7% | za mało gier | 32:08 | |
| 25% | 46.9% | +0.2 może być przypadek | 30:45 | |
| 19% | 79.0% | +0.9 może być przypadek | 31:32 | |
| 11% | 42.9% | 0.0 może być przypadek | 31:32 | |
| 3% | 16.7% | -1.2 może być przypadek | ||
| 3% | 40.0% | -1.1 może być przypadek | ||
| 2% | 50.0% | +0.4 może być przypadek | ||
| 2% | 100.0% | +1.0 może być przypadek |
Przedmiot 5Anioł Stróż
Anioł Stróż wygrywa częściej niż Włócznia Shojin, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 62.5% | +0.1 może być przypadek | 36:01 | |
| 18% | 65.3% | +0.7 może być przypadek | 35:30 | |
| 16% | 56.8% | +2.5 wyraźna różnica | 35:28 | |
| 7% | 52.6% | +0.1 może być przypadek | 35:32 | |
| 6% | 75.0% | +0.1 może być przypadek | ||
| 4% | 58.3% | -1.7 może być przypadek | ||
| 4% | 70.0% | +1.7 może być przypadek | ||
| 3% | 75.0% | +0.1 może być przypadek | 35:06 |
Przedmiot 6Kadłubołamacz
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 39:47 | |
| 11% | - | 38:06 | |
| 8% | - | 41:02 | |
| 8% | - | 41:04 | |
| 7% | - | 38:55 |
Kluczowa runaZdobywca
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 52.3% | +1.6 może być przypadek | |
| 10% | 51.5% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 7% | 47.6% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 65.2% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 60.6% | +0.6 może być przypadek | |
| <1% | 0.0% | -4.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 33.3% | -6.3 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.4% | +2.5 może być przypadek | |
| 6% | 47.3% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 44.9% | +0.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.2% | -1.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.9% | -2.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 61.5% | -1.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 25.0% | -4.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 25.0% | -4.9 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.7% | +2.4 może być przypadek | |
| 7% | 47.0% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 42.3% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.8% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.5% | -2.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.9% | -1.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 33.3% | -1.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 37.5% | -2.5 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.5% | +2.6 może być przypadek | |
| 7% | 45.3% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 53.3% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 40.9% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | -2.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 57.9% | -3.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | -2.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 33.3% | -1.4 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.4% | +2.5 może być przypadek | |
| 8% | 47.3% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 38.1% | -2.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 37.5% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 70.0% | za duże, by mu ufać |
Runy dodatkoweGrzmotnięcie Tarczą + Przerost
Grzmotnięcie Tarczą + Przerost wygrywa częściej niż Niezachwiany + Drugi Oddech, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -1.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.8% | -1.9 może być przypadek | |
| 21% | 54.0% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 5% | 54.5% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 3% | 47.2% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 3% | 54.2% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 55.4% | +2.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 53.2% | +0.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 58.5% | +1.7 wyraźna różnica |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.0% | +0.4 może być przypadek | |
| 3% | 50.9% | +0.3 może być przypadek | |
| <1% | 30.8% | za duże, by mu ufać |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 98% | 52.0% | +0.9 może być przypadek | |
| 1% | 53.8% | -1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 44.9% | -0.5 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -0.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.1% | -0.8 może być przypadek | |
| 9% | 51.2% | +0.9 wyraźna różnica | |
| 3% | 49.6% | +0.6 wyraźna różnica |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 52.6% | +2.2 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 9% | 51.7% | -1.5 wyraźna różnica |
| QEWQ + E + W | 3% | 44.7% | -2.9 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | 1% | 50.9% | -3.1 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -3.4 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | -3.9 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1E
- 2E
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
Najpierw Q: 52.2% wygranych. Najpierw W: 48.7% wygranych (wygrywały częściej).
- E
- E
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- W
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 52.0% | +2.4 może być przypadek | |
| 6% | 52.3% | -3.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.6% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 52.5% | +1.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 66.7% | -2.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.0% | -4.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 33.3% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 33.3% | -1.2 wyraźna różnica |
- wygranych
- 54.1%
- gier
- 9,957
- Wpływ na wygrane
- +4.2
- Pickrate
- 1.2%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 52.4% | +1.6 może być przypadek | |
| 24% | 50.6% | -1.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 55.6% | -3.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 27.8% | -0.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | -1.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 28.6% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.0% | -0.8 może być przypadek | |
| <1% | 0.0% | -3.0 wyraźna różnica |
ButyPancerniaki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 50% | 54.7% | |
| 27% | 52.7% | |
| 18% | 56.7% | |
| 2% | 53.4% | |
| 1% | 60.5% |
Przedmiot 1Stalowe Serce
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 88% | 54.2% | |
| 12% | 53.3% |
Przedmiot 2Krwawa Kolczuga Władcy
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 88% | 54.2% |
Przedmiot 3Plemienna Zbroja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 26% | 62.0% | |
| 20% | 60.9% | |
| 16% | 58.4% | |
| 11% | 57.5% | |
| 7% | 57.8% |
Przedmiot 4Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 63.0% | |
| 13% | 57.3% | |
| 12% | 59.4% | |
| 8% | 68.3% | |
| 8% | 53.5% |
Przedmiot 5Włócznia Shojin
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 13% | 56.4% | |
| 8% | 59.4% | |
| 8% | 73.8% | |
| 7% | 63.6% | |
| 7% | 60.4% |
Przedmiot 6Łamacz Falangi
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 53.4% | +3.1 może być przypadek | 12:50 | |
| 15% | 52.8% | -3.3 wyraźna różnica | 12:55 | |
| 2% | 43.0% | +0.2 wyraźna różnica | 12:22 | |
| 2% | 46.3% | -2.2 wyraźna różnica | 12:24 | |
| 1% | 44.4% | -0.1 wyraźna różnica | 13:09 | |
| 1% | 47.8% | -1.1 wyraźna różnica | ||
| <1% | 75.0% | -2.3 wyraźna różnica | ||
| <1% | 25.0% | +0.4 wyraźna różnica |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Główny rząd 1Demolka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Główny rząd 2Drugi Oddech
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Główny rząd 3Przerost
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 52.6% | +2.2 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 9% | 51.7% | -1.5 wyraźna różnica |
| QEWQ + E + W | 3% | 44.7% | -2.9 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | 1% | 50.9% | -3.1 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -3.4 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | -3.9 wyraźna różnica |
- E
- E
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- W
CzaryBłysk + Podpalenie
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 52.0% | +2.4 może być przypadek | |
| 6% | 52.3% | -3.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.6% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 52.5% | +1.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 66.7% | -2.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.0% | -4.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 33.3% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 33.3% | -1.2 wyraźna różnica |
Build Sett Mid
Rzadki build, który częściej wygrywa.
patch 16.21- wygranych
- 52.5%
- gier
- 22,937
- Wpływ na wygrane
- +2.3
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 53% | 54.5% | +2.8 może być przypadek | |
| 35% | 49.7% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 9% | 53.0% | -0.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.1% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 49.7% | -1.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.7% | -4.0 wyraźna różnica |
ButyPancerniaki
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 54.4% | +0.6 może być przypadek | 12:21 | |
| 31% | 48.1% | -1.9 wyraźna różnica często z tyłu | 11:32 | |
| 22% | 58.7% | +2.4 może być przypadek często z przodu | 12:08 | |
| 4% | 50.6% | -2.1 wyraźna różnica | 11:45 | |
| 2% | 57.0% | -0.4 może być przypadek często z przodu | 12:17 | |
| 1% | 40.9% | -2.1 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 47% | 57.6% | najczęściej kupowane | |
| 15% | 62.4% | wygrywały częściej | |
| 11% | 45.8% | wyrównane | |
| 3% | 52.1% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.0% | najczęściej kupowane | |
| 17% | 59.7% | wygrywały częściej | |
| 10% | 50.7% | wyrównane | |
| 3% | 51.8% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 47% | 10% | |
| 11% | 46% | |
| 13% | 11% | |
| 5% | 4% |
Przedmiot 1Łamacz Falangi
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 53.7% | +3.7 może być przypadek | 12:46 | |
| 8% | 52.1% | -3.7 wyraźna różnica | 12:50 | |
| 3% | 49.7% | -3.8 wyraźna różnica | 12:14 | |
| 1% | 51.5% | -2.0 wyraźna różnica | 12:21 | |
| 1% | 49.7% | +1.8 może być przypadek | 13:00 | |
| 1% | 50.0% | -0.7 może być przypadek | ||
| 1% | 47.7% | -3.4 wyraźna różnica | ||
| 1% | 48.9% | -2.1 wyraźna różnica |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Przedmiot 2Krwawa Kolczuga Władcy
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 57.4% | +2.1 może być przypadek | 20:57 | |
| 25% | 54.2% | +0.3 może być przypadek | 20:46 | |
| 7% | 55.8% | +0.6 może być przypadek | 21:11 | |
| 7% | 53.7% | -1.4 może być przypadek | 20:35 | |
| 4% | 59.7% | -1.1 może być przypadek | 19:46 | |
| 3% | 54.0% | -3.3 może być przypadek | ||
| 3% | 54.9% | -0.9 może być przypadek | ||
| 2% | 54.0% | -1.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Przedmiot 3Plemienna Zbroja
Plemienna Zbroja należy do zestawu, który wygrywa częściej: +4.7 na 100 gier, wobec +2.7 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 59.4% | -0.1 może być przypadek | 26:30 | |
| 22% | 60.2% | +1.5 może być przypadek | 26:35 | |
| 13% | 58.1% | +0.5 może być przypadek | 26:32 | |
| 8% | 63.2% | +2.2 może być przypadek | 26:10 | |
| 6% | 52.0% | -3.2 może być przypadek | 27:30 | |
| 3% | 58.7% | -0.8 może być przypadek | ||
| 3% | 60.3% | -0.6 może być przypadek | ||
| 2% | 52.8% | -2.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Przedmiot 4Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 54% | 63.1% | 30:55 |
Przedmiot 5Włócznia Shojin
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 61.0% | +0.6 może być przypadek | 35:29 | |
| 15% | 61.4% | +1.1 może być przypadek | 34:57 | |
| 14% | 55.4% | +0.1 może być przypadek | 34:39 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 40:02 | |
| 10% | - | 37:06 | |
| 7% | - | 41:52 | |
| 7% | - | 42:04 | |
| 7% | - | 40:11 |
Kluczowa runaZdobywca
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.9% | +1.7 może być przypadek | |
| 16% | 52.3% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 9% | 50.5% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.9% | -0.6 może być przypadek | |
| 3% | 49.2% | -1.0 może być przypadek | |
| 2% | 48.3% | -3.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.8% | -2.3 może być przypadek |
Główny rząd 1Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.6% | +1.8 może być przypadek | |
| 8% | 50.4% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 4% | 52.5% | -0.5 może być przypadek | |
| 2% | 49.0% | -1.8 może być przypadek | |
| 1% | 53.1% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 50.2% | -3.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.5% | -1.5 może być przypadek |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.7% | +1.9 może być przypadek | |
| 9% | 50.7% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 3% | 49.4% | -1.4 może być przypadek | |
| 3% | 54.9% | +0.2 może być przypadek | |
| 2% | 51.7% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.2% | -1.3 może być przypadek | |
| 1% | 46.2% | -2.4 może być przypadek | |
| <1% | 46.3% | -2.6 może być przypadek |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.8% | +2.4 może być przypadek | |
| 9% | 50.7% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.5% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.4% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 56.4% | +1.8 może być przypadek | |
| 1% | 42.4% | -5.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 44.0% | -4.4 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.7% | +2.2 może być przypadek | |
| 13% | 50.8% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.4% | -0.7 może być przypadek | |
| 1% | 58.3% | -1.4 może być przypadek |
Runy dodatkoweGrzmotnięcie Tarczą + Drugi Oddech
Grzmotnięcie Tarczą + Drugi Oddech wygrywa częściej niż Niezachwiany + Drugi Oddech, najczęstszy wybór: +2.5 wobec -1.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.0% | -1.8 może być przypadek | |
| 18% | 54.3% | +2.5 wyraźna różnica | |
| 5% | 56.8% | +1.2 wyraźna różnica | |
| 5% | 55.9% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 3% | 52.1% | +0.5 może być przypadek | |
| 2% | 50.7% | -0.9 może być przypadek | |
| 2% | 53.5% | +1.0 może być przypadek | |
| 1% | 47.4% | -2.3 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 93% | 52.3% | +0.2 może być przypadek | |
| 6% | 53.5% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 47.2% | -1.7 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 95% | 52.3% | -0.9 może być przypadek | |
| 3% | 52.1% | +0.7 może być przypadek | |
| 2% | 52.7% | +0.8 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.2 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.3% | -0.1 może być przypadek | |
| 10% | 53.1% | +0.2 może być przypadek | |
| 5% | 50.7% | 0.0 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +4.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 81% | 53.2% | +4.0 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 13% | 49.6% | -3.0 wyraźna różnica |
| QEWQ + E + W | 4% | 48.2% | -3.5 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | 2% | 43.3% | -6.2 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.0% | -2.6 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 53.4% wygranych. Najpierw W: 49.5% wygranych (wyrównane).
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 53.0% | +2.6 może być przypadek | |
| 9% | 48.2% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 6% | 50.9% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 5% | 52.4% | -0.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 39.6% | -3.3 wyraźna różnica |
- wygranych
- 64.3%
- gier
- 1,141
- Wpływ na wygrane
- +3.3
- Pickrate
- 5.3%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 53% | 54.5% | +2.8 może być przypadek | |
| 35% | 49.7% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 9% | 53.0% | -0.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.1% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 49.7% | -1.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.7% | -4.0 wyraźna różnica |
ButyButy Prędkości
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 64.3% |
Przedmiot 1Łamacz Falangi
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 99% | 64.3% | |
| 1% | 66.7% |
Przedmiot 2Krwawa Kolczuga Władcy
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 99% | 64.3% |
Przedmiot 3Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 38% | 68.3% | |
| 26% | 67.3% | |
| 19% | 62.8% | |
| 5% | 65.0% | |
| 5% | 71.1% |
Przedmiot 4Plemienna Zbroja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 59.8% | |
| 15% | 69.0% | |
| 11% | 65.9% | |
| 7% | 63.0% | |
| 2% | 55.6% |
Przedmiot 5Włócznia Shojin
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 19% | 43.5% | |
| 13% | 68.8% | |
| 5% | 83.3% | |
| 3% | 50.0% | |
| 3% | 50.0% |
Przedmiot 6Anioł Stróż
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 40:02 | |
| 10% | - | 37:06 | |
| 7% | - | 41:52 | |
| 7% | - | 42:04 | |
| 7% | - | 40:11 |
Kluczowa runaZdobywca
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Główny rząd 1Triumf
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 81% | 53.2% | +4.0 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 13% | 49.6% | -3.0 wyraźna różnica |
| QEWQ + E + W | 4% | 48.2% | -3.5 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | 2% | 43.3% | -6.2 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.0% | -2.6 wyraźna różnica |
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryBłysk + Podpalenie
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 53.0% | +2.6 może być przypadek | |
| 9% | 48.2% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 6% | 50.9% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 5% | 52.4% | -0.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 39.6% | -3.3 wyraźna różnica |
Build Sett Jungla
patch 16.21- wygranych
- 48.0%
- gier
- 15,776
- Wpływ na wygrane
- -1.8
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startowePisklę Podmuszka
Pisklę Podmuszka wygrywa częściej niż Pisklę Podmuszka + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +1.9 wobec -0.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 32% | 46.8% | -0.8 może być przypadek | |
| 27% | 48.8% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 16% | 47.9% | -1.2 może być przypadek | |
| 11% | 49.0% | +0.7 może być przypadek | |
| 8% | 45.4% | -0.8 może być przypadek | |
| 6% | 47.5% | -0.4 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +1.6 wobec -1.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 49.0% | -1.2 może być przypadek | 12:40 | |
| 24% | 46.7% | +0.7 może być przypadek | 15:04 | |
| 16% | 48.3% | +1.6 wyraźna różnica | 15:05 | |
| 3% | 45.7% | -3.0 może być przypadek | 13:05 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 39% | 47.0% | najczęściej kupowane | |
| 27% | 49.4% | wyrównane | |
| 5% | 46.8% | wyrównane | |
| 2% | 58.0% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 43% | 53.5% | najczęściej kupowane | |
| 25% | 46.4% | wyrównane | |
| 7% | 40.7% | wyrównane | |
| 2% | 46.7% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 27% | 7% | |
| 5% | 25% | |
| 39% | 43% |
Przedmiot 1Łamacz Falangi
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 48.6% | +2.4 może być przypadek | 12:20 | |
| 11% | 44.5% | -2.7 wyraźna różnica | 12:38 | |
| 6% | 48.2% | -0.6 wyraźna różnica | 11:47 | |
| 3% | 49.0% | -1.9 wyraźna różnica | 12:23 | |
| 3% | 46.6% | -2.6 wyraźna różnica | 10:37 | |
| 2% | 51.1% | -1.0 może być przypadek | ||
| 2% | 39.7% | -3.3 wyraźna różnica | ||
| 1% | 51.7% | +1.3 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Przedmiot 2Krwawa Kolczuga Władcy
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 50.2% | +2.0 może być przypadek | 21:15 | |
| 18% | 50.0% | +0.9 może być przypadek | 20:47 | |
| 9% | 47.9% | -1.4 może być przypadek | 21:13 | |
| 5% | 50.2% | -0.7 może być przypadek | 20:36 | |
| 4% | 50.5% | +1.9 może być przypadek | 21:09 | |
| 3% | 51.0% | -2.1 może być przypadek | ||
| 3% | 42.9% | za duże, by mu ufać | ||
| 2% | 52.1% | -1.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Przedmiot 3Plemienna Zbroja
Plemienna Zbroja należy do zestawu, który wygrywa częściej: +4.1 na 100 gier, wobec +1.6 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.4% | +0.8 może być przypadek | 27:17 | |
| 24% | 57.0% | +1.2 może być przypadek | 27:09 | |
| 13% | 53.3% | +0.3 może być przypadek | 27:08 | |
| 4% | 58.1% | +2.4 może być przypadek | 27:25 | |
| 4% | 58.8% | -0.2 może być przypadek | 26:31 | |
| 3% | 52.0% | -1.6 może być przypadek | ||
| 3% | 55.2% | -1.2 może być przypadek | ||
| 2% | 49.3% | za duże, by mu ufać |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Przedmiot 4Gruboskórność Steraka
Gruboskórność Steraka wygrywa częściej niż Czarny Tasak, najczęstszy wybór: +2.8 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 60.5% | +2.8 może być przypadek | 32:19 | |
| 16% | 58.9% | 0.0 może być przypadek | 32:45 | |
| 10% | 59.7% | +0.4 może być przypadek | 32:43 | |
| 9% | 61.4% | 0.0 może być przypadek | 32:03 | |
| 8% | 62.6% | +1.1 może być przypadek | 32:12 | |
| 4% | 50.0% | -1.8 wyraźna różnica | ||
| 3% | 53.0% | -1.4 wyraźna różnica |
Przedmiot 5Włócznia Shojin
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 31% | 61.0% | 37:26 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 40:45 | |
| 12% | - | 41:01 | |
| 7% | - | 40:08 | |
| 6% | - | 42:09 | |
| 5% | - | 41:33 |
Kluczowa runaZdobywca
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 63% | 48.8% | +2.2 może być przypadek | |
| 17% | 47.3% | -0.1 może być przypadek | |
| 7% | 42.9% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 6% | 45.9% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 3% | 47.5% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 2% | 46.4% | -1.2 może być przypadek | |
| 1% | 52.8% | +1.1 może być przypadek | |
| 1% | 40.2% | -1.9 może być przypadek |
Główny rząd 1Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 82% | 48.5% | +3.7 może być przypadek | |
| 5% | 46.1% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 5% | 41.8% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 2% | 48.1% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 2% | 42.8% | -5.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.1% | -4.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.8% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.3% | -1.1 może być przypadek |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.7% | +3.4 może być przypadek | |
| 6% | 45.3% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 3% | 43.4% | -3.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 42.1% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 3% | 45.7% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 2% | 46.7% | -3.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 41.7% | -4.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 40.4% | -2.7 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.7% | +3.7 może być przypadek | |
| 6% | 45.9% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 46.1% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 40.0% | -4.4 wyraźna różnica | |
| 2% | 43.0% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 45.0% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.1% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 42.5% | -3.4 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.6% | +1.3 może być przypadek | |
| 11% | 46.9% | -1.3 może być przypadek | |
| 9% | 47.1% | -0.3 może być przypadek | |
| 9% | 46.2% | -0.8 może być przypadek | |
| 3% | 43.5% | -1.7 może być przypadek |
Runy dodatkoweNiezachwiany + Grzmotnięcie Tarczą
Niezachwiany + Grzmotnięcie Tarczą wygrywa częściej niż Niezachwiany + Drugi Oddech, najczęstszy wybór: +3.4 wobec -1.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.5% | -1.3 może być przypadek | |
| 7% | 50.8% | +2.0 może być przypadek | |
| 4% | 49.5% | +0.9 może być przypadek | |
| 3% | 43.2% | -2.2 może być przypadek | |
| 2% | 57.2% | +3.4 wyraźna różnica | |
| 2% | 45.1% | -0.6 może być przypadek | |
| 2% | 50.7% | +1.2 może być przypadek | |
| 2% | 48.3% | -1.5 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.1% | +1.2 może być przypadek | |
| 7% | 46.1% | -0.8 może być przypadek | |
| 1% | 41.1% | -2.4 może być przypadek |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 48.3% | +0.8 może być przypadek | |
| 7% | 43.9% | -1.1 może być przypadek | |
| 2% | 46.1% | 0.0 może być przypadek |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.3% | +1.9 może być przypadek | |
| 7% | 44.6% | -1.2 może być przypadek | |
| 6% | 45.6% | -1.7 wyraźna różnica |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 48.3% | +1.3 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 9% | 48.3% | -1.5 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 6% | 47.2% | -1.0 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | 1% | 42.4% | -1.9 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.1% | -2.3 może być przypadek |
CzaryBłysk + Porażenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.0% | +2.0 może być przypadek | |
| 5% | 47.5% | -2.0 może być przypadek | |
| 1% | 43.1% | -1.6 może być przypadek |
Build Sett Bot
patch 16.21- wygranych
- 49.7%
- gier
- 4,476
- Wpływ na wygrane
- -0.2
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startoweTarcza Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.1% | +0.7 może być przypadek | |
| 41% | 50.6% | +0.3 może być przypadek | |
| 10% | 52.4% | -1.6 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +2.2 wobec +0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 51.1% | +0.1 może być przypadek | 11:19 | |
| 29% | 48.8% | -1.2 może być przypadek | 13:41 | |
| 13% | 56.6% | +2.2 może być przypadek | 14:15 | |
| 4% | 49.2% | -1.4 może być przypadek | 12:30 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 33% | 51.9% | najczęściej kupowane | |
| 28% | 58.5% | wyrównane | |
| 5% | 57.9% | za mało gier | |
| 3% | 44.1% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 37% | 51.1% | najczęściej kupowane | |
| 24% | 55.6% | wyrównane | |
| 12% | 44.8% | za mało gier | |
| 2% | 50.0% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 5% | 24% | |
| 28% | 12% |
Przedmiot 1Łamacz Falangi
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 51.5% | +1.0 może być przypadek | 12:22 | |
| 7% | 50.4% | +0.4 może być przypadek | 11:12 | |
| 2% | 56.0% | -0.6 może być przypadek | 12:37 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Przedmiot 2Czarny Tasak
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 53.2% | +0.4 może być przypadek | 20:02 | |
| 23% | 51.9% | +1.6 może być przypadek | 19:54 | |
| 7% | 48.6% | -2.7 może być przypadek | 18:53 | |
| 6% | 52.9% | +0.7 może być przypadek | 20:09 | |
| 4% | 52.7% | -2.7 może być przypadek | 19:33 | |
| 3% | 54.3% | -1.9 może być przypadek | ||
| 3% | 54.3% | -0.2 może być przypadek | ||
| 2% | 46.1% | -2.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Przedmiot 3Gruboskórność Steraka
Gruboskórność Steraka należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.9 na 100 gier, wobec +2.3 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 56.3% | +0.2 może być przypadek | 25:35 | |
| 20% | 55.8% | +1.5 może być przypadek | 25:42 | |
| 12% | 51.8% | -0.9 może być przypadek | 25:54 | |
| 6% | 58.3% | +0.6 może być przypadek | 25:02 | |
| 5% | 61.9% | -1.0 może być przypadek | 24:55 | |
| 4% | 53.8% | -0.9 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Przedmiot 4Krwawa Kolczuga Władcy
Krwawa Kolczuga Władcy wygrywa częściej niż Gruboskórność Steraka, najczęstszy wybór: -0.3 wobec +0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 52.8% | +0.9 może być przypadek | 30:04 | |
| 14% | 56.3% | -1.2 może być przypadek | 30:32 | |
| 12% | 64.8% | +0.1 może być przypadek | 29:39 | |
| 10% | 56.2% | -0.3 może być przypadek | 30:50 | |
| 10% | 62.5% | -0.9 może być przypadek | 29:44 |
Przedmiot 5Włócznia Shojin
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 25% | 54.1% | 34:30 |
Przedmiot 6Plemienna Zbroja
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 37:17 | |
| 11% | - | 38:42 | |
| 8% | - | 40:03 | |
| 8% | - | 37:20 | |
| 6% | - | 37:13 |
Kluczowa runaZwinne Nogi
Zwinne Nogi wygrywa częściej niż Zdobywca, najczęstszy wybór: +2.0 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.5% | +0.5 może być przypadek | |
| 18% | 50.9% | +1.5 może być przypadek | |
| 9% | 44.1% | -4.1 może być przypadek | |
| 9% | 50.3% | -2.2 może być przypadek | |
| 3% | 52.4% | +2.0 może być przypadek | |
| 2% | 57.1% | 0.0 może być przypadek |
Główny rząd 1Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.7% | +3.3 może być przypadek | |
| 7% | 50.2% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 7% | 42.9% | -2.0 może być przypadek | |
| 2% | 46.2% | -6.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 45.8% | -1.5 może być przypadek |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.4% | +2.8 może być przypadek | |
| 8% | 49.9% | -2.4 może być przypadek | |
| 5% | 49.1% | -1.4 może być przypadek | |
| 4% | 38.0% | -5.0 wyraźna różnica | |
| 3% | 53.6% | +0.1 może być przypadek |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.7% | +3.6 może być przypadek | |
| 8% | 49.5% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 5% | 48.9% | -0.7 może być przypadek | |
| 2% | 42.4% | -3.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 34.0% | -5.5 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.3% | +1.9 może być przypadek | |
| 14% | 50.1% | -1.0 może być przypadek | |
| 3% | 44.8% | -0.1 może być przypadek |
Runy dodatkoweGrzmotnięcie Tarczą + Drugi Oddech
Grzmotnięcie Tarczą + Drugi Oddech wygrywa częściej niż Niezachwiany + Drugi Oddech, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.4% | -0.7 może być przypadek | |
| 23% | 53.7% | +1.7 może być przypadek | |
| 4% | 50.3% | -1.4 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.0% | +0.6 może być przypadek | |
| 11% | 47.7% | -0.4 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.6 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.9% | +0.2 może być przypadek | |
| 6% | 48.8% | +0.6 może być przypadek | |
| 2% | 42.4% | -1.5 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.1 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.0% | -0.1 może być przypadek | |
| 13% | 47.9% | -0.8 może być przypadek | |
| 8% | 50.0% | +1.1 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 76% | 50.9% | +0.2 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 17% | 51.8% | -0.1 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 4% | 49.7% | -1.2 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | 2% | 51.0% | -1.1 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 59.2% wygranych. Najpierw W: 42.3% wygranych (za mało gier).
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryBłysk + Duch
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 60% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Błysk + Podpalenie.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.7% | -0.1 może być przypadek | |
| 21% | 51.9% | +0.9 może być przypadek | |
| 13% | 52.5% | +0.3 może być przypadek | |
| 5% | 53.8% | -0.9 może być przypadek | |
| 3% | 44.8% | -0.9 może być przypadek |
Najlepsi gracze Sett
Zobacz wszystkich (21,106)Zwykła gra na Top
27,157 gierNa tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 8% Pierwsza krew 22%
- Top 12% Obr. / min 896
- Dolne 2% Totemy Kontroli 0.4
- Zabójstwa
- 7.0 Top 26%
- Śmierci
- 7.3 Najwięcej 26%
- Asysty
- 5.2 Dolne 37%
- Solo zabójstwa
- 3.5 Top 17%
- Udział w zab.
- 35% Dolne 41%
- Obr. drużyny
- 24% Top 24%
- Farma / min
- 6.2 Dolne 24%
- Złoto / min
- 411 Top 42%
- Wizja / min
- 0.74 Dolne 32%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:26
- Poziom 11 w 13:22
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 1% Fizyczne 99%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 37% Nieuchronne 7%Zwykła gra na Mid
22,747 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Mid
- Top 7% Pierwsza krew 19%
- Top 23% Solo zabójstwa 3.1
- Dolne 14% Totemy Kontroli 0.4
- Zabójstwa
- 7.6 Top 45%
- Śmierci
- 7.3 Najwięcej 31%
- Asysty
- 6.1 Dolne 37%
- Udział w zab.
- 40% Dolne 27%
- Obr. drużyny
- 23% Top 40%
- Obr. / min
- 883 Top 31%
- Farma / min
- 6.1 Dolne 42%
- Złoto / min
- 419 Top 43%
- Wizja / min
- 0.65 Dolne 34%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:20
- Poziom 11 w 14:58
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 1% Fizyczne 99%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 37% Nieuchronne 7%Zwykła gra na Bot
4,436 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Bot
- Top 8% Pierwsza krew 21%
- Top 22% Solo zabójstwa 1.6
- Dolne 2% Totemy Kontroli 0.2
- Zabójstwa
- 8.9 Top 27%
- Śmierci
- 8.4 Najwięcej 12%
- Asysty
- 7.6 Dolne 49%
- Udział w zab.
- 45% Dolne 43%
- Obr. drużyny
- 22% Top 33%
- Obr. / min
- 883 Top 22%
- Farma / min
- 5.5 Dolne 25%
- Złoto / min
- 443 Top 45%
- Wizja / min
- 0.61 Dolne 15%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 7:39
- Poziom 11 w 19:04
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 1% Fizyczne 99%Śmierć od
Fizyczne 57% Magiczne 37% Nieuchronne 6%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Sett na Top.
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Sett na Top.
-
Sett z Lillia: +3.82 wygrane na 100 gier (zakres 3.17-4.46) · 23,215 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Shyvana: +3.32 wygrane na 100 gier (zakres 2.67-3.96) · 23,272 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Rammus: +2.95 wygrane na 100 gier (zakres 2.04-3.85) · 11,490 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sett z Qiyana: -6.29 wygrane na 100 gier (zakres od -6.89 do -5.69) · 26,843 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Lee Sin: -5.01 wygrane na 100 gier (zakres od -5.53 do -4.50) · 36,949 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Rengar: -4.83 wygrane na 100 gier (zakres od -5.67 do -4.00) · 13,674 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sett z Heimerdinger: +2.3 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-3.7) · 4,894 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Malzahar: +2.29 wygrane na 100 gier (zakres 1.76-2.82) · 34,935 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Fizz: +2.17 wygrane na 100 gier (zakres 1.62-2.72) · 32,795 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sett z K'Sante: -8.7 wygrane na 100 gier (zakres od -12.5 do -4.9) · 452 gry · Łączone · 31% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Urgot: -3.8 wygrane na 100 gier (zakres od -7.2 do -0.4) · 629 gier · Łączone · 24% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Orianna: -3.58 wygrane na 100 gier (zakres od -4.40 do -2.76) · 14,397 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sett z Kog'Maw: +2.45 wygrane na 100 gier (zakres 1.55-3.35) · 11,765 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Ziggs: +1.94 wygrane na 100 gier (zakres 1.11-2.78) · 13,736 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Nilah: +1.5 wygrane na 100 gier (zakres 0.1-2.9) · 5,033 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sett z Ezreal: -4.07 wygrane na 100 gier (zakres od -4.52 do -3.62) · 50,314 gier · Zmierzone -
Sett z Corki: -2.8 wygrane na 100 gier (zakres od -4.0 do -1.5) · 5,692 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Lucian: -2.08 wygrane na 100 gier (zakres od -2.67 do -1.49) · 28,163 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sett z Zyra: +2.27 wygrane na 100 gier (zakres 1.64-2.90) · 24,593 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Taric: +2.2 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-3.5) · 5,639 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Leona: +2.04 wygrane na 100 gier (zakres 1.54-2.54) · 39,323 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sett z Camille: -3.8 wygrane na 100 gier (zakres od -5.4 do -2.2) · 3,428 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Yuumi: -3.42 wygrane na 100 gier (zakres od -4.13 do -2.71) · 19,397 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sett z Bard: -3.0 wygrane na 100 gier (zakres od -4.0 do -2.0) · 9,379 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów