League of Legends Build na Darius
Build Darius Top
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 49.7%
- gier
- 119,069
- Wpływ na wygrane
- -0.3
- Pickrate
- 4.5%
Przedmioty startoweHełm Dorana + Mikstura Zdrowia
Hełm Dorana + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Ostrze Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +0.5 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.8% | +0.5 może być przypadek | |
| 23% | 49.5% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 50.0% | +0.5 może być przypadek | |
| <1% | 45.2% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 47.0% | -2.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.2% | -4.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 41.3% | -2.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 35.6% | -1.8 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +0.4 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 49.8% | +0.2 może być przypadek | 10:16 | |
| 26% | 50.2% | +0.4 może być przypadek | 12:42 | |
| 14% | 52.8% | -0.9 wyraźna różnica często z przodu | 12:17 | |
| <1% | 52.2% | -1.4 może być przypadek często z przodu | 12:27 | |
| <1% | 48.1% | za duże, by mu ufać | 11:51 | |
| <1% | 44.0% | -0.9 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 77% | 52.7% | najczęściej kupowane | |
| 12% | 53.9% | wyrównane | |
| 11% | 51.3% | wyrównane | |
| <1% | 54.8% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.8% | najczęściej kupowane | |
| 24% | 47.0% | wyrównane | |
| 16% | 53.1% | wyrównane | |
| <1% | 52.4% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 77% | 24% | |
| 11% | 60% | |
| 15% | 53% | |
| 58% | 41% | |
| 41% | 24% | |
| 10% | 3% | |
| 7% | 2% | |
| 12% | 16% | |
| 51% | 55% | |
| 37% | 34% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 50.8% | +1.6 może być przypadek | 12:01 | |
| 30% | 49.3% | -2.0 wyraźna różnica | 13:30 | |
| 8% | 50.9% | +0.1 wyraźna różnica | 13:49 | |
| 4% | 51.8% | +0.5 wyraźna różnica | 12:23 | |
| 3% | 50.7% | +0.5 wyraźna różnica | 12:35 | |
| 1% | 45.3% | kupowane już przy przegrywaniu | ||
| <1% | 48.0% | -0.2 może być przypadek | ||
| <1% | 54.9% | +2.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 17% | 12,468 | |
| 11% | 8,255 | |
| 5% | 3,598 | |
| 4% | 3,155 |
Przedmiot 2Pancerz Umrzyka
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 52.8% | +0.8 może być przypadek | 19:51 | |
| 13% | 54.9% | +1.1 może być przypadek | 20:33 | |
| 11% | 49.7% | +1.2 może być przypadek | 20:33 | |
| 8% | 51.8% | +0.4 może być przypadek | 20:40 | |
| 7% | 53.2% | -2.9 może być przypadek | 19:59 | |
| 4% | 50.0% | -2.4 może być przypadek | ||
| 1% | 50.5% | za duże, by mu ufać | ||
| <1% | 45.5% | +2.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 17% | 12,468 | |
| 11% | 8,255 | |
| 5% | 3,598 | |
| 4% | 3,155 |
Przedmiot 3Gruboskórność Steraka
Gruboskórność Steraka należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.7 na 100 gier, wobec +2.1 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 56.5% | +0.2 może być przypadek | 26:00 | |
| 19% | 55.0% | +0.4 może być przypadek | 25:33 | |
| 18% | 56.6% | +0.2 może być przypadek | 25:49 | |
| 14% | 58.6% | +1.2 może być przypadek | 25:52 | |
| 2% | 58.2% | -2.0 może być przypadek | 25:28 | |
| 2% | 47.8% | -0.2 może być przypadek | ||
| 2% | 54.1% | -1.2 może być przypadek | ||
| 1% | 52.5% | +2.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 17% | 12,468 | |
| 11% | 8,255 | |
| 5% | 3,598 | |
| 4% | 3,155 |
Przedmiot 4Siła Natury
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 60.1% | +0.3 może być przypadek | 30:44 | |
| 25% | 59.2% | +1.1 może być przypadek | 30:31 | |
| 11% | 60.1% | +0.5 może być przypadek | 30:46 | |
| 11% | 58.2% | -0.6 może być przypadek | 30:32 | |
| 4% | 52.0% | -0.8 może być przypadek | ||
| 4% | 54.1% | +1.1 może być przypadek | ||
| 3% | 69.2% | -0.3 może być przypadek | ||
| 2% | 52.3% | +0.9 może być przypadek |
Przedmiot 5Taniec Śmierci
Taniec Śmierci wygrywa częściej niż Gruboskórność Steraka, najczęstszy wybór: +0.6 wobec +2.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 58.7% | +2.7 wyraźna różnica | 34:46 | |
| 17% | 49.2% | -1.3 może być przypadek | 34:49 | |
| 14% | 59.2% | +0.6 może być przypadek | 34:51 | |
| 7% | 51.0% | -0.3 może być przypadek | ||
| 6% | 53.6% | -1.0 może być przypadek | 34:32 | |
| 5% | 47.3% | -0.1 może być przypadek | ||
| 5% | 51.5% | -1.1 może być przypadek | ||
| 3% | 56.6% | -0.9 może być przypadek |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 11% | 45.6% | 39:56 | |
| 10% | 35.9% | 38:50 | |
| 9% | 56.4% | 39:35 | |
| 8% | 50.4% | 39:31 | |
| 7% | 56.8% | 38:40 |
Kluczowa runaZdobywca
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+0.9 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.5% | -0.4 może być przypadek | |
| 32% | 50.6% | +0.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 42.6% | -3.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 42.5% | -2.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 39.9% | -4.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.6% | -2.1 może być przypadek | |
| <1% | 38.8% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 44.5% | -1.5 może być przypadek |
Główny rząd 1Triumf
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+2.3 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.4% | -0.3 może być przypadek | |
| 30% | 50.5% | +0.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 53.1% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 43.2% | -4.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 42.5% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.4% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 49.2% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 47.8% | -1.9 może być przypadek |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 32% | 50.6% | +0.8 może być przypadek | |
| 22% | 48.6% | -1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 40.5% | -4.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.1% | -2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 49.7% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 43.9% | -3.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 41.9% | -4.0 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Ostateczny Cios
Ostateczny Cios wygrywa częściej niż Ostatni Bastion, najczęstszy wybór: +0.1 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.4% | -0.4 może być przypadek | |
| 31% | 50.4% | +0.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 48.4% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 53.0% | +0.9 może być przypadek | |
| 1% | 48.7% | -0.6 może być przypadek | |
| <1% | 39.5% | -4.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 53.8% | +2.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.6% | -3.4 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Dodatkowe wygrane tutaj: 0.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 39% | 49.5% | 0.0 może być przypadek | |
| 30% | 49.5% | -0.3 może być przypadek | |
| 30% | 50.3% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 49.5% | +0.2 może być przypadek | |
| <1% | 42.2% | za duże, by mu ufać |
Runy dodatkoweTranscendencja + Aksjomatyczny Adept Arkanów
Transcendencja + Aksjomatyczny Adept Arkanów wygrywa częściej niż Aksjomatyczny Adept Arkanów + Chyżość, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.5% | -0.4 może być przypadek | |
| 14% | 49.8% | +0.6 może być przypadek | |
| 1% | 51.8% | +1.8 może być przypadek | |
| 1% | 55.7% | +1.6 może być przypadek | |
| <1% | 40.4% | -2.3 może być przypadek | |
| <1% | 46.9% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 52.3% | +1.3 może być przypadek | |
| <1% | 41.4% | -0.6 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.8% | +0.8 może być przypadek | |
| 3% | 47.7% | -0.5 może być przypadek | |
| <1% | 48.4% | -2.2 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -1.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.7% | -1.0 może być przypadek | |
| 3% | 50.3% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.5% | +0.9 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -1.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.5% | -1.2 może być przypadek | |
| 8% | 50.7% | +0.9 wyraźna różnica | |
| 4% | 51.1% | +1.7 wyraźna różnica |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +5.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 84% | 50.8% | +5.3 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 13% | 45.1% | -4.7 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 2% | 43.1% | -6.8 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | <1% | 44.8% | -2.7 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.0% | za duże, by mu ufać |
| EWQE + W + Q | <1% | 41.2% | -5.8 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 49.7% wygranych. Najpierw W: 43.4% wygranych (wygrywały częściej).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Duch, najczęstszy wybór: +1.6 wobec +0.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.9% | +0.6 może być przypadek | |
| 20% | 49.7% | -0.1 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.2% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 43.3% | za duże, by mu ufać | |
| 1% | 46.6% | -3.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.9% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 37.5% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 44.9% | -3.4 wyraźna różnica |
- wygranych
- 53.9%
- gier
- 9,063
- Wpływ na wygrane
- +2.6
- Pickrate
- 7.7%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.8% | +0.5 może być przypadek | |
| 23% | 49.5% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 50.0% | +0.5 może być przypadek | |
| <1% | 45.2% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 47.0% | -2.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.2% | -4.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 41.3% | -2.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 35.6% | -1.8 może być przypadek |
ButyPancerniaki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 53.9% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 54.0% | |
| <1% | 38.5% |
Przedmiot 2Pancerz Umrzyka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 54.0% |
Przedmiot 3Taniec Śmierci
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 56% | 59.4% | |
| 24% | 55.1% | |
| 12% | 60.9% | |
| 2% | 51.7% | |
| 1% | 56.0% |
Przedmiot 4Siła Natury
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 60.1% | +0.3 może być przypadek | 30:44 | |
| 25% | 59.2% | +1.1 może być przypadek | 30:31 | |
| 11% | 60.1% | +0.5 może być przypadek | 30:46 | |
| 11% | 58.2% | -0.6 może być przypadek | 30:32 | |
| 4% | 52.0% | -0.8 może być przypadek | ||
| 4% | 54.1% | +1.1 może być przypadek | ||
| 3% | 69.2% | -0.3 może być przypadek | ||
| 2% | 52.3% | +0.9 może być przypadek |
Przedmiot 5Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 54.5% | |
| 19% | 54.2% | |
| 12% | 60.9% | |
| 9% | 52.4% | |
| 7% | 44.7% |
Przedmiot 6Anioł Stróż
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 11% | 45.6% | 39:56 | |
| 10% | 35.9% | 38:50 | |
| 9% | 56.4% | 39:35 | |
| 8% | 50.4% | 39:31 | |
| 7% | 56.8% | 38:40 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Główny rząd 1Płaszcz Nimbu
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Główny rząd 2Chyżość
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 84% | 50.8% | +5.3 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 13% | 45.1% | -4.7 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 2% | 43.1% | -6.8 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | <1% | 44.8% | -2.7 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.0% | za duże, by mu ufać |
| EWQE + W + Q | <1% | 41.2% | -5.8 wyraźna różnica |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryWyczerpanie + Błysk
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.9% | +0.6 może być przypadek | |
| 20% | 49.7% | -0.1 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.2% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 43.3% | za duże, by mu ufać | |
| 1% | 46.6% | -3.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.9% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 37.5% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 44.9% | -3.4 wyraźna różnica |
Build Darius Jungla
- wygranych
- 51.3%
- gier
- 19,219
- Wpływ na wygrane
- +1.1
- Pickrate
- 0.7%
Przedmioty startoweSadzonka Mchściciela
Sadzonka Mchściciela wygrywa częściej niż Pisklę Podmuszka, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 51.5% | +0.8 może być przypadek | |
| 41% | 52.0% | -0.1 może być przypadek | |
| 7% | 48.5% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 48.8% | -0.8 może być przypadek | |
| 2% | 50.6% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 55.8% | +1.7 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +0.6 wobec -0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 52.3% | -0.5 może być przypadek | 10:58 | |
| 18% | 51.3% | +0.6 może być przypadek | 12:54 | |
| 16% | 48.9% | +0.5 może być przypadek | 13:06 | |
| <1% | 53.8% | -1.6 może być przypadek | 12:39 | |
| <1% | 43.1% | -3.7 wyraźna różnica | 12:18 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 61% | 53.5% | najczęściej kupowane | |
| 30% | 54.0% | wyrównane | |
| 9% | 50.4% | wyrównane | |
| <1% | 44.4% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 63% | 53.3% | najczęściej kupowane | |
| 32% | 49.3% | wyrównane | |
| 5% | 43.6% | wyrównane | |
| <1% | 55.6% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 22% | 63% | |
| 30% | 5% | |
| 9% | 32% | |
| 50% | 31% | |
| 76% | 62% | |
| 11% | 3% | |
| 1% | 5% | |
| 7% | 4% | |
| 88% | 90% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 51.9% | +3.1 może być przypadek | 10:33 | |
| 5% | 45.6% | -3.7 wyraźna różnica | 12:23 | |
| 3% | 50.0% | -1.3 wyraźna różnica | 12:51 | |
| 1% | 54.1% | +0.1 może być przypadek | 11:21 | |
| 1% | 48.4% | -0.7 wyraźna różnica | 10:45 | |
| <1% | 51.7% | -0.4 może być przypadek | ||
| <1% | 53.8% | 0.0 może być przypadek | ||
| <1% | 44.8% | za duże, by mu ufać |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,179 | |
| 26% | 3,548 | |
| 8% | 1,144 | |
| 4% | 514 |
Przedmiot 2Pancerz Umrzyka
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 52.5% | +1.0 może być przypadek | 18:31 | |
| 12% | 50.4% | +0.8 może być przypadek | 18:39 | |
| 7% | 53.7% | +0.9 może być przypadek | 19:24 | |
| 3% | 51.5% | +0.8 może być przypadek | 19:46 | |
| 3% | 52.7% | -2.1 może być przypadek | 19:08 | |
| 2% | 53.5% | -1.0 może być przypadek | ||
| 1% | 54.4% | za duże, by mu ufać | ||
| <1% | 59.6% | +2.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,179 | |
| 26% | 3,548 | |
| 8% | 1,144 | |
| 4% | 514 |
Przedmiot 3Gruboskórność Steraka
Gruboskórność Steraka należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.3 na 100 gier, wobec +1.0 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 56.4% | +0.1 może być przypadek | 24:33 | |
| 25% | 53.3% | +0.5 może być przypadek | 23:58 | |
| 14% | 55.1% | -0.4 może być przypadek | 24:19 | |
| 12% | 58.3% | +1.5 może być przypadek | 24:33 | |
| 2% | 59.5% | -1.4 może być przypadek | 23:59 | |
| 2% | 46.9% | +0.7 może być przypadek | ||
| 1% | 53.6% | -1.4 może być przypadek | ||
| 1% | 48.0% | +1.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,179 | |
| 26% | 3,548 | |
| 8% | 1,144 | |
| 4% | 514 |
Przedmiot 4Taniec Śmierci
Taniec Śmierci wygrywa częściej niż Siła Natury, najczęstszy wybór: +1.0 wobec +0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 67.1% | +1.0 może być przypadek | 29:31 | |
| 25% | 61.7% | +0.4 może być przypadek | 29:21 |
Przedmiot 5Siła Natury
Siła Natury wygrywa częściej niż Gruboskórność Steraka, najczęstszy wybór: +0.6 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 61.1% | +0.2 może być przypadek | 33:59 | |
| 17% | 55.0% | -1.6 może być przypadek | 33:37 | |
| 11% | 68.2% | +0.2 może być przypadek | 33:29 | |
| 11% | 68.3% | +0.6 może być przypadek | 34:42 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 39:04 | |
| 12% | - | 39:02 | |
| 11% | - | 37:59 | |
| 8% | - | 40:15 | |
| 7% | - | 38:56 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.8% | +1.4 może być przypadek | |
| 20% | 50.3% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 47.3% | -3.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 53.3% | -2.1 może być przypadek | |
| <1% | 52.2% | -2.4 może być przypadek | |
| <1% | 44.7% | -1.9 może być przypadek | |
| <1% | 41.7% | -6.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 38.9% | -2.4 może być przypadek |
Główny rząd 1Aksjomatyczny Adept Arkanów
Aksjomatyczny Adept Arkanów wygrywa częściej niż Płaszcz Nimbu, najczęstszy wybór: +2.3 wobec +0.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.6% | +0.6 może być przypadek | |
| 21% | 50.2% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 6% | 53.6% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.0% | -4.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.7% | -5.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 45.2% | -1.2 może być przypadek | |
| <1% | 52.6% | -2.2 może być przypadek | |
| <1% | 62.5% | -4.5 może być przypadek |
Główny rząd 2Chyżość
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.8% | +1.4 może być przypadek | |
| 16% | 50.7% | -0.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 49.2% | -1.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.6% | -1.3 może być przypadek | |
| 1% | 39.5% | -5.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 54.8% | -2.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.5% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.3% | -4.8 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Kroczący po Wodzie
Kroczący po Wodzie wygrywa częściej niż Nadchodząca Burza, najczęstszy wybór: +1.0 wobec +0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.4% | +0.6 może być przypadek | |
| 19% | 49.9% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 11% | 54.0% | +1.0 może być przypadek | |
| 2% | 53.5% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 45.3% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.4% | -4.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.8% | -2.8 może być przypadek | |
| <1% | 55.9% | -0.5 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.6% | +0.9 może być przypadek | |
| 16% | 50.4% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 5% | 50.2% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 53.9% | +1.3 może być przypadek | |
| 1% | 48.0% | -2.3 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweOstateczny Cios + Triumf
Ostateczny Cios + Triumf wygrywa częściej niż Legenda: Żwawość + Triumf, najczęstszy wybór: +1.1 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.5% | +0.5 może być przypadek | |
| 2% | 56.4% | +0.9 może być przypadek | |
| 2% | 55.6% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 43.8% | -2.7 może być przypadek | |
| 1% | 62.5% | +1.1 może być przypadek | |
| <1% | 43.1% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 49.0% | -0.9 może być przypadek | |
| <1% | 51.6% | -0.7 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.3% | -0.1 może być przypadek | |
| 5% | 53.2% | +0.5 może być przypadek | |
| 1% | 42.2% | -2.4 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.5 wobec +0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +0.3 może być przypadek | |
| 5% | 52.4% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 51.5% | +0.5 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.4% | -0.7 może być przypadek | |
| 7% | 50.9% | +0.8 może być przypadek | |
| 4% | 50.8% | +0.3 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +4.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 52.2% | +4.6 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 13% | 48.3% | -4.0 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 1% | 41.8% | -7.1 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | <1% | 54.4% | -4.1 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | <1% | 33.3% | -6.0 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 52.1% wygranych. Najpierw W: 33.9% wygranych (wygrywały częściej).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Porażenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.6% | +1.5 może być przypadek | |
| 16% | 50.1% | -1.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 55.6% | -2.6 wyraźna różnica |
Build Darius Mid
patch 16.21- wygranych
- 50.8%
- gier
- 13,177
- Wpływ na wygrane
- +0.7
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.0% | +2.6 może być przypadek | |
| 27% | 48.4% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 9% | 50.2% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 54.1% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 45.8% | -1.1 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Obuwie Merkurego, najczęstszy wybór: +2.4 wobec -1.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 47.5% | -1.8 może być przypadek często z tyłu | 9:38 | |
| 38% | 53.1% | +2.4 wyraźna różnica | 10:11 | |
| 20% | 53.9% | -0.1 może być przypadek często z przodu | 10:56 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 47% | 57.1% | najczęściej kupowane | |
| 15% | 48.1% | wyrównane | |
| 14% | 59.8% | wyrównane | |
| 2% | 52.3% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.9% | najczęściej kupowane | |
| 16% | 51.1% | wyrównane | |
| 11% | 49.6% | wyrównane | |
| 1% | 53.8% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 15% | 51% | |
| 47% | 11% | |
| 9% | 36% | |
| 44% | 33% | |
| 19% | 13% | |
| 30% | 25% | |
| 48% | 53% | |
| 7% | 2% | |
| 11% | 9% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 51.5% | +1.4 może być przypadek | 11:32 | |
| 21% | 50.6% | -1.1 może być przypadek | 13:07 | |
| 8% | 49.1% | -1.7 wyraźna różnica | 13:46 | |
| 3% | 54.5% | -1.5 może być przypadek | 12:18 | |
| 1% | 57.5% | 0.0 może być przypadek | 12:47 | |
| 1% | 49.6% | -0.3 może być przypadek | ||
| 1% | 53.7% | -0.5 może być przypadek | ||
| 1% | 48.7% | -3.6 wyraźna różnica |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 9% | 589 | |
| 9% | 587 | |
| 9% | 569 | |
| 8% | 522 |
Przedmiot 2Pancerz Umrzyka
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 53.6% | +1.7 może być przypadek | 19:11 | |
| 12% | 49.4% | -1.4 może być przypadek | 20:06 | |
| 11% | 52.7% | +2.0 może być przypadek | 19:34 | |
| 8% | 51.0% | +0.7 może być przypadek | 19:57 | |
| 5% | 52.1% | +0.3 może być przypadek | 19:43 | |
| 4% | 59.4% | -0.8 może być przypadek | ||
| 4% | 52.4% | -1.8 może być przypadek | ||
| 3% | 51.4% | +1.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 9% | 589 | |
| 9% | 587 | |
| 9% | 569 | |
| 8% | 522 |
Przedmiot 3Taniec Śmierci
Taniec Śmierci należy do zestawu, który wygrywa częściej: +4.4 na 100 gier, wobec +2.7 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 53.8% | +0.4 może być przypadek | 25:01 | |
| 18% | 56.9% | +1.2 może być przypadek | 25:05 | |
| 15% | 59.6% | +2.7 może być przypadek | 24:42 | |
| 13% | 54.1% | +0.5 może być przypadek | 25:18 | |
| 6% | 55.0% | -1.9 może być przypadek | 25:50 | |
| 4% | 59.8% | -0.5 może być przypadek | ||
| 3% | 54.2% | -0.1 może być przypadek | ||
| 2% | 51.7% | -0.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 9% | 589 | |
| 9% | 587 | |
| 9% | 569 | |
| 8% | 522 |
Przedmiot 4Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 37% | 61.1% | 30:23 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:35 | |
| 10% | - | 40:14 | |
| 8% | - | 40:03 | |
| 8% | - | 36:36 | |
| 7% | - | 36:49 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.6% | +0.3 może być przypadek | |
| 44% | 50.3% | +0.2 może być przypadek | |
| 3% | 50.7% | -2.4 może być przypadek | |
| 1% | 64.3% | -1.2 może być przypadek |
Główny rząd 1Aksjomatyczny Adept Arkanów
Aksjomatyczny Adept Arkanów wygrywa częściej niż Płaszcz Nimbu, najczęstszy wybór: +2.3 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 41% | 50.0% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 54.6% | +2.3 może być przypadek | |
| 2% | 49.8% | -2.4 może być przypadek | |
| 1% | 49.7% | -3.0 może być przypadek |
Główny rząd 2Chyżość
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.1% | +0.1 może być przypadek | |
| 33% | 51.3% | +0.8 może być przypadek | |
| 18% | 49.9% | -0.9 może być przypadek | |
| 2% | 47.9% | -3.9 może być przypadek | |
| 1% | 51.3% | -0.1 może być przypadek | |
| 1% | 47.3% | -2.2 może być przypadek | |
| 1% | 59.8% | +1.0 może być przypadek | |
| 1% | 55.8% | -0.8 może być przypadek |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.8% | +0.7 może być przypadek | |
| 41% | 50.2% | +0.1 może być przypadek | |
| 3% | 49.5% | -1.8 może być przypadek | |
| 1% | 47.8% | -1.2 może być przypadek | |
| 1% | 49.1% | -2.7 może być przypadek | |
| 1% | 53.6% | -0.1 może być przypadek | |
| 1% | 51.8% | -1.3 może być przypadek | |
| 1% | 61.8% | -1.7 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.2% | -0.1 może być przypadek | |
| 31% | 51.2% | +0.9 może być przypadek | |
| 25% | 50.3% | -0.4 może być przypadek | |
| 2% | 54.0% | -0.8 może być przypadek |
Runy dodatkoweOstatni Bastion + Legenda: Żwawość
Ostatni Bastion + Legenda: Żwawość wygrywa częściej niż Legenda: Żwawość + Triumf, najczęstszy wybór: +0.6 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.3% | 0.0 może być przypadek | |
| 2% | 51.3% | +0.6 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.6% | +1.1 może być przypadek | |
| 5% | 48.9% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 45.2% | -2.2 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.4% | -0.5 może być przypadek | |
| 6% | 51.9% | +0.3 może być przypadek | |
| 1% | 54.0% | +0.5 może być przypadek |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.5% | +0.3 może być przypadek | |
| 9% | 49.8% | -0.3 może być przypadek | |
| 6% | 51.9% | -0.1 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +5.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 52.2% | +5.8 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 17% | 45.8% | -4.8 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 3% | 41.7% | -6.2 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 1% | 52.7% | -2.3 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1W
- 2E
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13W
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18Q
Najpierw Q: 54.8% wygranych. Najpierw W: 33.3% wygranych (za mało gier).
- W
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- W
- W
- W
- R
- W
- Q
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Duch, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.5% | +0.6 może być przypadek | |
| 26% | 50.1% | -1.1 może być przypadek | |
| 7% | 51.7% | +1.7 może być przypadek | |
| 2% | 47.4% | -2.1 może być przypadek | |
| 2% | 50.2% | -1.3 może być przypadek |
Build Darius Wsparcie
patch 16.21- wygranych
- 44.3%
- gier
- 10,194
- Wpływ na wygrane
- -4.7
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2
Mikstura Zdrowia x2 wygrywa częściej niż Mikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata, najczęstszy wybór: +2.7 wobec +0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 43.7% | +0.9 może być przypadek | |
| 6% | 39.4% | -2.4 może być przypadek | |
| 4% | 38.6% | -1.5 może być przypadek | |
| 4% | 45.4% | -0.7 może być przypadek | |
| 2% | 46.8% | +2.7 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 44.7% | -0.7 może być przypadek | 9:54 | |
| 25% | 42.9% | +0.7 może być przypadek | 10:30 | |
| 12% | 44.7% | +1.2 może być przypadek | 14:20 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 44% | 46.9% | najczęściej kupowane | |
| 27% | 45.7% | wyrównane | |
| 6% | 45.2% | wyrównane | |
| 1% | 26.3% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 46% | 42.9% | najczęściej kupowane | |
| 20% | 49.0% | wyrównane | |
| 12% | 37.4% | wyrównane | |
| 1% | 22.2% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 7% | 24% | |
| 27% | 12% | |
| 6% | 20% | |
| 46% | 34% | |
| 5% | 2% | |
| 5% | 3% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 44.1% | +0.2 może być przypadek | 13:33 | |
| 15% | 43.3% | -0.9 może być przypadek | 15:11 | |
| 8% | 47.4% | +1.5 może być przypadek | 15:39 | |
| 8% | 39.2% | 0.0 może być przypadek | 15:10 | |
| 2% | 44.0% | -1.6 może być przypadek | 14:33 | |
| 1% | 42.6% | -0.2 może być przypadek | ||
| 1% | 42.0% | -0.8 może być przypadek | ||
| 1% | 45.3% | +0.9 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 12% | 430 | |
| 11% | 378 | |
| 8% | 273 | |
| 3% | 119 |
Przedmiot 2Pancerz Umrzyka
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 46.6% | +0.3 może być przypadek | 22:12 | |
| 13% | 43.6% | +0.3 może być przypadek | 23:01 | |
| 6% | 49.1% | +1.2 może być przypadek | 23:38 | |
| 6% | 43.1% | -2.4 może być przypadek | 22:20 | |
| 6% | 47.5% | -0.7 może być przypadek | 22:44 | |
| 4% | 44.1% | +1.1 może być przypadek | ||
| 4% | 48.8% | +0.8 może być przypadek | ||
| 1% | 54.4% | +2.5 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 12% | 430 | |
| 11% | 378 | |
| 8% | 273 | |
| 3% | 119 |
Przedmiot 3Gruboskórność Steraka
Gruboskórność Steraka należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.6 na 100 gier, wobec +0.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 46.3% | +0.3 może być przypadek | 28:33 | |
| 15% | 48.1% | +1.0 może być przypadek | 29:16 | |
| 15% | 52.4% | +0.7 może być przypadek | 28:34 | |
| 9% | 51.2% | +1.0 może być przypadek | 29:27 | |
| 8% | 43.6% | -3.5 może być przypadek | 28:50 | |
| 5% | 49.1% | +0.8 może być przypadek | ||
| 3% | 46.7% | +0.6 może być przypadek | ||
| 2% | 48.2% | +1.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 12% | 430 | |
| 11% | 378 | |
| 8% | 273 | |
| 3% | 119 |
Przedmiot 4Siła Natury
Siła Natury wygrywa częściej niż Gruboskórność Steraka, najczęstszy wybór: +0.6 wobec +1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 47.4% | +0.6 może być przypadek | 34:18 | |
| 14% | 50.0% | +1.4 może być przypadek | 34:07 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 45:00 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 45.3% | +1.7 może być przypadek | |
| 32% | 42.0% | -1.3 wyraźna różnica | |
| 17% | 42.4% | -0.1 może być przypadek | |
| 7% | 44.3% | -1.6 może być przypadek | |
| 1% | 48.3% | +1.9 może być przypadek | |
| 1% | 42.1% | -2.7 może być przypadek | |
| 1% | 44.9% | -1.9 może być przypadek |
Główny rząd 1Aksjomatyczny Adept Arkanów
Aksjomatyczny Adept Arkanów wygrywa częściej niż Płaszcz Nimbu, najczęstszy wybór: +2.2 wobec +1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 35% | 44.5% | +1.4 może być przypadek | |
| 33% | 41.9% | -1.4 może być przypadek | |
| 16% | 43.0% | +0.3 może być przypadek | |
| 5% | 42.4% | -1.3 może być przypadek | |
| 3% | 53.8% | +2.2 może być przypadek | |
| 2% | 51.1% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 44.9% | +1.5 może być przypadek | |
| 1% | 39.0% | -2.8 może być przypadek |
Główny rząd 2Chyżość
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 37% | 45.1% | +1.7 może być przypadek | |
| 20% | 42.5% | -1.0 może być przypadek | |
| 16% | 42.3% | -0.8 może być przypadek | |
| 13% | 41.0% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 41.1% | -4.0 wyraźna różnica | |
| 3% | 45.7% | +1.6 może być przypadek | |
| 2% | 45.6% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 45.5% | +2.9 może być przypadek |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 33% | 44.7% | +1.6 może być przypadek | |
| 30% | 41.9% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 9% | 42.0% | -0.6 może być przypadek | |
| 5% | 43.0% | -1.1 może być przypadek | |
| 4% | 42.1% | -0.9 może być przypadek | |
| 3% | 43.6% | +2.0 może być przypadek | |
| 3% | 40.2% | -0.9 może być przypadek | |
| 3% | 51.3% | +1.6 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 34% | 42.6% | -1.0 może być przypadek | |
| 34% | 45.1% | +1.2 może być przypadek | |
| 19% | 41.1% | -1.3 może być przypadek | |
| 10% | 44.9% | +0.6 może być przypadek | |
| 3% | 48.9% | +2.0 może być przypadek |
Runy dodatkoweChyżość + Płaszcz Nimbu
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 50% | 42.7% | +0.8 może być przypadek | |
| 39% | 41.1% | -1.3 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 43.2% | -0.3 może być przypadek | |
| 16% | 45.0% | +0.5 może być przypadek | |
| 3% | 43.5% | -0.4 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -1.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 43.3% | -1.0 może być przypadek | |
| 11% | 46.5% | +1.0 może być przypadek | |
| 2% | 40.0% | +0.4 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 73% | 43.5% | -0.6 może być przypadek | |
| 19% | 44.0% | +0.8 może być przypadek | |
| 8% | 42.5% | +0.1 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 74% | 45.0% | +2.8 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 18% | 41.2% | -3.2 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 3% | 45.2% | -2.9 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 3% | 45.1% | +2.3 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | 1% | 46.2% | +1.0 może być przypadek |
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Duch, najczęstszy wybór: +2.5 wobec -1.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 43.1% | -1.1 może być przypadek | |
| 31% | 42.8% | 0.0 może być przypadek | |
| 16% | 46.5% | +2.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 44.5% | +0.5 może być przypadek | |
| 2% | 41.9% | -2.1 może być przypadek | |
| 2% | 48.0% | +0.7 może być przypadek | |
| 1% | 42.3% | -3.2 może być przypadek |
Build Darius Bot
patch 16.21- wygranych
- 44.3%
- gier
- 4,139
- Wpływ na wygrane
- -3.8
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startoweTarcza Dorana + Mikstura Zdrowia
Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Ostrze Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +0.6 wobec -0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 53% | 44.9% | -0.5 może być przypadek | |
| 32% | 48.8% | +0.6 może być przypadek | |
| 10% | 48.4% | -0.1 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +1.3 wobec -1.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 47.5% | -1.7 może być przypadek | 9:21 | |
| 38% | 45.2% | +1.3 może być przypadek | 10:21 | |
| 16% | 48.5% | +1.3 może być przypadek | 12:51 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 37% | 48.4% | najczęściej kupowane | |
| 32% | 45.8% | wyrównane | |
| 6% | 46.7% | wyrównane | |
| 1% | 14.3% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 37% | 52.3% | najczęściej kupowane | |
| 24% | 54.5% | wyrównane | |
| 16% | 48.5% | wyrównane | |
| 1% | 20.0% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 37% | 16% | |
| 10% | 31% | |
| 6% | 24% | |
| 23% | 14% | |
| 1% | 6% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 46.8% | +0.5 może być przypadek | 11:21 | |
| 20% | 47.7% | +0.7 może być przypadek | 12:31 | |
| 5% | 50.0% | 0.0 może być przypadek | 13:28 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 268 | |
| 11% | 61.5% | 230 | |
| 8% | - | 166 | |
| 7% | - | 147 |
Przedmiot 2Pancerz Umrzyka
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 48.5% | +1.7 może być przypadek | 18:33 | |
| 13% | 46.6% | +0.3 może być przypadek | 19:27 | |
| 7% | 47.1% | -3.0 może być przypadek | 17:17 | |
| 7% | 49.7% | +1.5 może być przypadek | 19:25 | |
| 5% | 41.4% | +0.9 może być przypadek | 19:05 | |
| 5% | 52.0% | -1.1 może być przypadek | ||
| 4% | 39.8% | +0.1 może być przypadek | ||
| 3% | 48.6% | -1.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 268 | |
| 11% | 61.5% | 230 | |
| 8% | - | 166 | |
| 7% | - | 147 |
Przedmiot 3Siła Natury
Siła Natury należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.1 na 100 gier, wobec +2.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 51.0% | +1.8 może być przypadek | 24:27 | |
| 16% | 49.9% | +0.5 może być przypadek | 24:29 | |
| 13% | 55.1% | +1.4 może być przypadek | 24:24 | |
| 13% | 52.7% | +2.2 może być przypadek | 24:35 | |
| 9% | 45.0% | -2.0 może być przypadek | 25:04 | |
| 4% | 44.9% | -1.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 268 | |
| 11% | 61.5% | 230 | |
| 8% | - | 166 | |
| 7% | - | 147 |
Przedmiot 4Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 31% | 58.8% | 29:22 |
Przedmiot 5Taniec Śmierci
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 16% | 54.1% | 33:28 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:08 | |
| 11% | - | 36:45 | |
| 10% | - | 37:07 | |
| 8% | - | 37:07 | |
| 6% | - | 38:45 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 46.2% | +2.3 może być przypadek | |
| 43% | 46.8% | -0.7 może być przypadek | |
| 4% | 37.7% | -6.3 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Płaszcz Nimbu
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 46.1% | +1.9 może być przypadek | |
| 44% | 46.9% | -0.3 może być przypadek | |
| 3% | 41.0% | -5.2 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.7% | +0.9 może być przypadek |
Główny rząd 2Chyżość
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 48% | 46.3% | +2.3 może być przypadek | |
| 29% | 47.2% | -0.8 może być przypadek | |
| 15% | 45.8% | -0.7 może być przypadek | |
| 2% | 39.0% | -4.8 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 46.7% | +2.6 może być przypadek | |
| 41% | 46.9% | -0.2 może być przypadek | |
| 3% | 39.8% | -3.0 może być przypadek | |
| 2% | 43.3% | -2.2 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 45.6% | +1.1 może być przypadek | |
| 29% | 47.4% | -1.2 może być przypadek | |
| 20% | 45.8% | -0.1 może być przypadek | |
| 4% | 42.6% | -0.3 może być przypadek |
Runy dodatkoweLegenda: Żwawość + Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 46.3% | +1.4 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +0.2 wobec -0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 46.0% | -0.5 może być przypadek | |
| 7% | 44.0% | +0.2 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.4 wobec -0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 45.9% | -0.6 może być przypadek | |
| 7% | 48.0% | +0.4 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.4 wobec -1.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 45.5% | -1.6 może być przypadek | |
| 9% | 47.8% | +1.4 może być przypadek | |
| 8% | 49.5% | +0.8 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 47.3% | +3.2 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 17% | 44.1% | -2.3 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 3% | 37.4% | -4.1 wyraźna różnica |
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Duch, najczęstszy wybór: +2.2 wobec +0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 73% | 46.4% | +0.8 może być przypadek | |
| 12% | 44.0% | -1.7 może być przypadek | |
| 8% | 47.8% | +2.2 może być przypadek |
Najlepsi gracze Darius
Zobacz wszystkich (17,876)Zwykła gra na Top
116,661 gierNa tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 12% Zabójstwa 7.7
- Top 18% Solo zabójstwa 3.4
- Dolne 10% Asysty 4.5
- Śmierci
- 7.0 Najwięcej 44%
- Udział w zab.
- 35% Dolne 43%
- Obr. drużyny
- 21% Dolne 31%
- Obr. / min
- 785 Dolne 32%
- Farma / min
- 6.6 Top 42%
- Złoto / min
- 415 Top 30%
- Wizja / min
- 0.78 Top 36%
- Totemy Kontroli
- 0.5 Dolne 34%
- Pierwsza krew
- 15% Top 32%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:30
- Poziom 11 w 13:27
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 0% Fizyczne 100%Śmierć od
Fizyczne 52% Magiczne 36% Nieuchronne 12%Zwykła gra na Jungla
18,828 gierNa tle wszystkich bohaterów na Jungla
- Top 12% Pierwsza krew 8%
- Top 18% Farma / min 6.9
- Dolne 23% Asysty 6.9
- Zabójstwa
- 8.1 Top 26%
- Śmierci
- 6.3 Najmniej 50%
- Solo zabójstwa
- 1.6 Top 27%
- Udział w zab.
- 45% Dolne 29%
- Obr. drużyny
- 17% Dolne 30%
- Obr. / min
- 637 Dolne 29%
- Złoto / min
- 444 Top 32%
- Wizja / min
- 0.86 Dolne 44%
- Totemy Kontroli
- 1.1 Dolne 30%
Przeciw wrogiemu dżunglerowi
- Poziom 6 w 6:53
- Poziom 11 w 16:23
- blue buff najpierw w 52% gier
- Pierwszy smok w 7:17
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 0% Fizyczne 100%Śmierć od
Fizyczne 51% Magiczne 37% Nieuchronne 12%Zwykła gra na Mid
12,698 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Mid
- Top 17% Zabójstwa 8.8
- Top 19% Solo zabójstwa 3.3
- Dolne 17% Asysty 5.4
- Śmierci
- 7.4 Najwięcej 26%
- Udział w zab.
- 41% Dolne 39%
- Obr. drużyny
- 22% Dolne 32%
- Obr. / min
- 798 Dolne 35%
- Farma / min
- 6.3 Top 47%
- Złoto / min
- 424 Top 37%
- Wizja / min
- 0.66 Dolne 48%
- Totemy Kontroli
- 0.5 Dolne 26%
- Pierwsza krew
- 14% Top 25%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:26
- Poziom 11 w 15:00
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 0% Fizyczne 100%Śmierć od
Fizyczne 53% Magiczne 37% Nieuchronne 10%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Darius na Top.
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Darius na Top.
-
Darius z Rammus: +3.39 wygrane na 100 gier (zakres 2.49-4.28) · 11,838 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Sion: +3.3 wygrane na 100 gier (zakres 2.0-4.5) · 5,978 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Shyvana: +3.25 wygrane na 100 gier (zakres 2.60-3.90) · 23,023 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Darius z Qiyana: -5.09 wygrane na 100 gier (zakres od -5.68 do -4.51) · 28,671 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Rengar: -4.63 wygrane na 100 gier (zakres od -5.44 do -3.82) · 14,598 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Lee Sin: -3.95 wygrane na 100 gier (zakres od -4.44 do -3.47) · 41,706 gier · Zmierzone
-
Darius z Veigar: +2.12 wygrane na 100 gier (zakres 1.62-2.62) · 40,399 gier · Zmierzone -
Darius z Hwei: +2.12 wygrane na 100 gier (zakres 1.39-2.84) · 18,490 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Lissandra: +1.98 wygrane na 100 gier (zakres 1.28-2.67) · 20,217 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Darius z K'Sante: -4.4 wygrane na 100 gier (zakres od -7.9 do -0.8) · 565 gier · Łączone · 26% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Mel: -3.74 wygrane na 100 gier (zakres od -4.31 do -3.18) · 30,693 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Akshan: -3.6 wygrane na 100 gier (zakres od -4.7 do -2.5) · 7,647 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Darius z Kog'Maw: +2.79 wygrane na 100 gier (zakres 1.91-3.67) · 12,402 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Xayah: +2.12 wygrane na 100 gier (zakres 1.51-2.74) · 25,905 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Nilah: +2.1 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-3.4) · 5,056 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Darius z Ezreal: -3.98 wygrane na 100 gier (zakres od -4.42 do -3.55) · 54,155 gier · Zmierzone -
Darius z Lucian: -2.21 wygrane na 100 gier (zakres od -2.78 do -1.65) · 30,480 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Kalista: -1.68 wygrane na 100 gier (zakres od -2.47 do -0.89) · 15,565 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Darius z Taric: +3.6 wygrane na 100 gier (zakres 2.3-4.9) · 5,469 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Janna: +2.58 wygrane na 100 gier (zakres 1.70-3.47) · 12,132 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Zilean: +2.49 wygrane na 100 gier (zakres 1.53-3.45) · 10,366 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Darius z Camille: -4.7 wygrane na 100 gier (zakres od -6.3 do -3.1) · 3,583 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Ornn: -3.7 wygrane na 100 gier (zakres od -6.6 do -0.8) · 934 gry · Łączone · 18% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius z Yuumi: -2.68 wygrane na 100 gier (zakres od -3.37 do -2.00) · 20,595 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów