League of Legends Build voor Taliyah
Taliyah Mid build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 49.1%
- games
- 111,150
- Winimpact
- -0.9
- Pickrate
- 0.6%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +3.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.5% | +3.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.3% | -3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.7% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -0.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.2% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn |
De bootsBoots of Swiftness
Boots of Swiftness wint vaker dan Ionian Boots of Lucidity, de meest gekozen: +0.9 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 48.6% | -1.0 kan toeval zijn | 11:19 | |
| 38% | 50.9% | +0.4 duidelijk verschil | 13:17 | |
| 10% | 48.5% | +0.5 duidelijk verschil | 13:23 | |
| 3% | 52.1% | +0.9 duidelijk verschil | 12:04 | |
| 2% | 52.4% | +3.0 duidelijk verschil | 13:10 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.5% | meest gekocht | |
| 33% | 52.5% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 47.0% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 56.2% | won vaker |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 36% | 45.8% | meest gekocht | |
| 30% | 48.8% | won vaker | |
| 16% | 52.5% | won vaker | |
| 2% | 51.9% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 4% | 16% | |
| 27% | 21% | |
| 40% | 36% | |
| 33% | 30% | |
| 26% | 28% | |
| 40% | 38% | |
| 23% | 21% | |
| 62% | 63% | |
| 7% | 9% | |
| 8% | 8% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 49.2% | -0.6 kan toeval zijn | 11:38 | |
| 18% | 48.4% | +0.5 duidelijk verschil | 11:47 | |
| 9% | 52.3% | +0.6 kan toeval zijn | 11:09 | |
| 1% | 45.2% | -0.4 kan toeval zijn | 10:59 | |
| 1% | 47.3% | -0.2 kan toeval zijn | 11:59 | |
| 1% | 49.4% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| <1% | 47.7% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| <1% | 56.0% | +2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 7,911 | |
| 12% | 6,990 | |
| 4% | 2,481 | |
| 4% | 2,320 |
Item nr. 2Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +0.9 per 100 potjes, tegen -2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 50.5% | -0.3 kan toeval zijn | 19:07 | |
| 19% | 50.0% | +0.5 kan toeval zijn | 20:21 | |
| 13% | 52.9% | -0.5 kan toeval zijn | 19:33 | |
| 8% | 53.0% | -0.2 kan toeval zijn | 19:14 | |
| 7% | 48.1% | +0.2 kan toeval zijn | 19:43 | |
| 4% | 49.4% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 80.6% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 49.1% | +1.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 7,911 | |
| 12% | 6,990 | |
| 4% | 2,481 | |
| 4% | 2,320 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +0.9 per 100 potjes, tegen -2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 52.8% | -1.2 kan toeval zijn | 26:24 | |
| 17% | 51.4% | 0.0 kan toeval zijn | 25:49 | |
| 14% | 53.7% | +0.6 kan toeval zijn | 25:23 | |
| 12% | 56.3% | -0.7 kan toeval zijn | 25:51 | |
| 7% | 54.7% | -0.5 kan toeval zijn | 25:26 | |
| 7% | 53.7% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 3% | 79.0% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 58.5% | +2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 7,911 | |
| 12% | 6,990 | |
| 4% | 2,481 | |
| 4% | 2,320 |
Item nr. 4Cryptbloom
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Cryptbloom de meeste extra winst: +1.3 per 100 games. Rabadon's Deathcap, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 56.0% | -1.0 kan toeval zijn | 30:55 | |
| 21% | 53.1% | +1.3 kan toeval zijn | 31:11 | |
| 11% | 52.1% | +0.5 kan toeval zijn |
Item nr. 5Banshee's Veil
Banshee's Veil wint vaker dan Cryptbloom, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 56.2% | 0.0 kan toeval zijn | 35:25 | |
| 15% | 57.2% | -0.2 kan toeval zijn | 34:53 | |
| 12% | 58.3% | +0.6 kan toeval zijn | 35:16 | |
| 8% | 54.0% | -1.2 kan toeval zijn | 35:58 | |
| 6% | 68.3% | gekocht als je al voor staat | 31:44 | |
| 6% | 54.6% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 5% | 49.0% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 4% | 49.8% | +0.9 kan toeval zijn |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 52.1% | 39:26 | |
| 12% | 58.4% | 38:19 | |
| 10% | 57.7% | 36:48 | |
| 10% | - | 40:09 | |
| 9% | - | 37:55 |
HoofdruneSummon Aery
Summon Aery wint vaker dan Deathfire Touch, de meest gekozen: +1.9 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 49.1% | +0.3 duidelijk verschil | |
| 31% | 47.4% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 18% | 51.4% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 15% | 48.3% | -0.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.9% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 53.7% | +4.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.0% | +2.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.4% | +0.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Nimbus Cloak wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +2.0 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 14% | 48.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.3% | +3.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.8% | +2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.6% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.1% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.4% | -2.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.9% | 0.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Absolute Focus
Absolute Focus wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 48.6% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.4% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 15% | 50.8% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.7% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.2% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.3% | +3.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.9% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.8% | +3.4 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +2.5 tegenover -1.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 48.9% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.8% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.5% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.2% | +3.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.1% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | +3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.7% | +2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.9% | +1.3 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.3 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.7% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.0% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.7% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.7% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.8% | +1.5 duidelijk verschil |
Secundaire runesCoup de Grace + Legend: Haste
Coup de Grace + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Legend: Haste, de meest gekozen: +2.7 tegenover -2.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 47.7% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 25% | 51.3% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.8% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.0% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.7% | +0.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.9% | +1.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +2.4 tegenover -2.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.8% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.9% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.9% | +2.4 duidelijk verschil |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.0 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.6% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 15% | 51.3% | +2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.6% | +0.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.2 tegenover -2.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.2% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 25% | 51.3% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.4% | +2.2 duidelijk verschil |
EQW
De skillsE > Q > W
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft E > Q > W de meeste extra winst: -4.4 per 100 games. Q > E > W, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 49.2% | te groot om te vertrouwen |
| QWEQ + W + E | 1% | 37.8% | te groot om te vertrouwen |
| EQWE + Q + W | <1% | 41.9% | -4.4 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.1% gewonnen. Eerst E: 33.3% gewonnen (te weinig games).
De spellsFlash + Ignite
Flash + Ignite wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +3.2 tegenover -3.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 47.7% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 13% | 51.9% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 13% | 51.3% | +3.2 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.9% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.5% | +1.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.1% | -1.1 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 52.4%
- games
- 8,540
- Winimpact
- +2.8
- Pickrate
- 8.4%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.5% | +3.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.3% | -3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.7% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -0.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.2% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 55% | 51.8% | |
| 30% | 54.3% | |
| 10% | 52.0% | |
| 3% | 56.9% | |
| 2% | 53.4% |
Item nr. 1Blackfire Torch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 78% | 52.3% | |
| 15% | 52.5% | |
| 6% | 55.8% | |
| 1% | 52.3% | |
| <1% | 50.0% |
Item nr. 2Rylai's Crystal Scepter
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 39% | 52.2% | |
| 17% | 52.9% | |
| 14% | 56.8% | |
| 12% | 55.6% | |
| 5% | 53.5% |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 54.4% | |
| 16% | 57.7% | |
| 13% | 53.7% | |
| 12% | 56.0% | |
| 6% | 55.2% |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 28% | 58.5% | |
| 15% | 53.7% | |
| 9% | 48.1% | |
| 7% | 60.4% | |
| 4% | 48.9% |
Item nr. 5Cryptbloom
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 17% | 60.2% | |
| 11% | 51.9% | |
| 6% | 60.0% | |
| 6% | 56.7% | |
| 5% | 55.6% |
Item nr. 6Shadowflame
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 52.1% | 39:26 | |
| 12% | 58.4% | 38:19 | |
| 10% | 57.7% | 36:48 | |
| 10% | - | 40:09 | |
| 9% | - | 37:55 |
HoofdruneSummon Aery
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Hoofdrij 1Manaflow Band
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Hoofdrij 2Transcendence
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Hoofdrij 3Scorch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
EQW
De skillsE > Q > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 49.2% | te groot om te vertrouwen |
| QWEQ + W + E | 1% | 37.8% | te groot om te vertrouwen |
| EQWE + Q + W | <1% | 41.9% | -4.4 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 47.7% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 13% | 51.9% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 13% | 51.3% | +3.2 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.9% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.5% | +1.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.1% | -1.1 kan toeval zijn |
Taliyah Jungle build
- gewonnen
- 50.7%
- games
- 83,256
- Winimpact
- +0.7
- Pickrate
- 0.5%
StartitemsScorchclaw Pup
Scorchclaw Pup wint vaker dan Scorchclaw Pup + Health Potion, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 36% | 51.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.7% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 47.6% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | -0.7 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +0.1 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 51.1% | -0.6 kan toeval zijn | 12:10 | |
| 9% | 48.8% | +0.1 kan toeval zijn | 11:52 | |
| 1% | 50.7% | 0.0 kan toeval zijn | 13:52 | |
| 1% | 55.5% | +0.3 kan toeval zijn | 12:14 | |
| 1% | 51.8% | +2.9 duidelijk verschil | 13:50 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 74% | 52.9% | meest gekocht | |
| 8% | 49.4% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 53.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 58.0% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.2% | meest gekocht | |
| 7% | 45.5% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 49.5% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 62.9% | won vaker |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 48% | 40% | |
| 6% | 13% | |
| 12% | 15% | |
| 74% | 72% | |
| 28% | 29% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 50.8% | +1.1 kan toeval zijn | 10:13 | |
| 15% | 50.1% | -1.3 duidelijk verschil | 10:17 | |
| 1% | 49.7% | +0.2 kan toeval zijn | 10:55 | |
| <1% | 53.7% | +1.2 kan toeval zijn | 9:36 | |
| <1% | 45.5% | -3.8 duidelijk verschil | 10:27 | |
| <1% | 49.5% | -2.5 kan toeval zijn | ||
| <1% | 71.8% | +2.9 kan toeval zijn vaak voor | ||
| <1% | 43.6% | -3.2 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 35% | 17,781 | |
| 12% | 6,063 | |
| 6% | 3,156 | |
| 5% | 2,816 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 50.5% | -1.6 kan toeval zijn | 18:06 | |
| 10% | 49.6% | -0.4 kan toeval zijn | 18:55 | |
| 10% | 50.1% | +0.4 kan toeval zijn | 18:08 | |
| 5% | 51.0% | +0.1 kan toeval zijn | 17:17 | |
| 3% | 79.7% | gekocht als je al voor staat | 13:49 | |
| 2% | 59.9% | +0.3 kan toeval zijn vaak voor | ||
| 1% | 57.0% | +2.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 60.5% | +3.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 35% | 17,781 | |
| 12% | 6,063 | |
| 6% | 3,156 | |
| 5% | 2,816 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +0.4 per 100 potjes, tegen -3.9 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 51.3% | -1.2 kan toeval zijn | 24:16 | |
| 17% | 55.5% | -0.8 kan toeval zijn | 23:54 | |
| 13% | 56.0% | 0.0 kan toeval zijn | 23:23 | |
| 6% | 78.7% | gekocht als je al voor staat | 19:37 | |
| 6% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | 23:18 | |
| 3% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.0% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.4% | +2.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 35% | 17,781 | |
| 12% | 6,063 | |
| 6% | 3,156 | |
| 5% | 2,816 |
Item nr. 4Banshee's Veil
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Banshee's Veil de meeste extra winst: +1.5 per 100 games. Rabadon's Deathcap, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 55.6% | -1.1 kan toeval zijn | 27:58 | |
| 21% | 52.8% | -0.1 kan toeval zijn | 29:03 | |
| 10% | 78.0% | gekocht als je al voor staat | 24:50 | |
| 6% | 55.8% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| 5% | 57.6% | +1.5 kan toeval zijn | 29:28 |
Item nr. 5Cryptbloom
Cryptbloom wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 57.5% | -1.2 kan toeval zijn | 32:31 | |
| 18% | 56.6% | +0.1 kan toeval zijn | 32:47 | |
| 12% | 61.2% | -0.6 kan toeval zijn | 31:28 | |
| 12% | 57.1% | +0.8 kan toeval zijn | 33:21 | |
| 10% | 70.1% | gekocht als je al voor staat | 29:36 | |
| 6% | 59.8% | +1.8 kan toeval zijn | ||
| 5% | 53.2% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 4% | 51.2% | -1.1 kan toeval zijn |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | 57.6% | 35:08 | |
| 17% | 53.7% | 34:60 | |
| 14% | 53.5% | 35:41 | |
| 9% | 54.4% | 34:33 | |
| 7% | 48.9% | 37:38 |
HoofdruneDark Harvest
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.7% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.6% | -5.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.7% | -4.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.4% | -3.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +0.2 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 51.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.2% | -4.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.9% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.6% | -4.9 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Grisly Mementos wint vaker dan Sixth Sense, de meest gekozen: +0.2 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 24% | 50.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.3% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.8% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.5% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.1% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.5% | -4.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.2% | -4.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.6% | -2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.4% | +1.5 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 25% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.9% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.4% | +0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Triumph
Coup de Grace + Triumph wint vaker dan Coup de Grace + Legend: Haste, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.9% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 22% | 51.8% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 57.7% | te groot om te vertrouwen | |
| 2% | 47.2% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.9% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.9% | -3.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.1% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.7% | +0.8 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.7% | +1.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.4% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 16% | 52.1% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.9% | +0.4 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 100% | 50.9% |
| QWEQ + W + E | <1% | 37.7% |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.1% gewonnen. Eerst E: 100.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 100% | 50.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.9% | -1.3 kan toeval zijn |
Taliyah Support build
- gewonnen
- 47.5%
- games
- 11,101
- Winimpact
- -2.2
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 49.3% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.9% | -3.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.5% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.3% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.9% | +1.0 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 59% van hun games. Over alle ranks wordt Sorcerer's Shoes het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 50.8% | -0.9 kan toeval zijn | 14:35 | |
| 38% | 48.8% | +0.9 kan toeval zijn | 12:21 | |
| 10% | 48.8% | -0.5 kan toeval zijn | 13:31 | |
| 2% | 47.5% | +0.5 kan toeval zijn | 15:10 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 40% | 52.8% | meest gekocht | |
| 31% | 51.1% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 51.5% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 50.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 40% | 52.8% | meest gekocht | |
| 28% | 49.5% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 52.8% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 44.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 31% | 28% | |
| 14% | 11% | |
| 6% | 4% |
Item nr. 1Luden's Echo
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 49.8% | -0.9 kan toeval zijn | 12:37 | |
| 27% | 49.4% | +0.7 kan toeval zijn | 13:08 | |
| 18% | 47.4% | -1.5 kan toeval zijn | 13:15 | |
| 8% | 49.5% | +1.9 kan toeval zijn | 12:26 | |
| 2% | 46.2% | +0.5 kan toeval zijn | 14:03 | |
| 2% | 45.0% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 46.5% | -0.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 496 | |
| 6% | 265 | |
| 4% | 176 | |
| 4% | 163 |
Item nr. 2Rylai's Crystal Scepter
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.2% | +0.2 kan toeval zijn | 21:36 | |
| 18% | 47.1% | -0.1 kan toeval zijn | 22:43 | |
| 11% | 55.0% | +1.1 kan toeval zijn | 21:15 | |
| 10% | 49.0% | -2.4 kan toeval zijn | 21:37 | |
| 6% | 49.1% | -0.4 kan toeval zijn | 21:57 | |
| 6% | 53.3% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| 4% | 47.1% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 76.9% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 496 | |
| 6% | 265 | |
| 4% | 176 | |
| 4% | 163 |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass hoort bij de build die vaker wint: -0.1 per 100 potjes, tegen -0.9 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 48.6% | +0.3 kan toeval zijn | 29:03 | |
| 13% | 54.3% | +0.3 kan toeval zijn | 28:11 | |
| 13% | 51.3% | +0.7 kan toeval zijn | 29:38 | |
| 11% | 55.0% | -0.3 kan toeval zijn | 28:05 | |
| 8% | 49.1% | -3.2 kan toeval zijn | 28:16 | |
| 6% | 54.0% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 5% | 49.1% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 78.4% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 496 | |
| 6% | 265 | |
| 4% | 176 | |
| 4% | 163 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: -0.2 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 52.8% | +0.6 kan toeval zijn | 34:33 | |
| 14% | 53.4% | -0.2 kan toeval zijn | 33:56 | |
| 14% | 47.4% | -0.2 kan toeval zijn | 34:50 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 46.8% | 38:09 |
HoofdruneArcane Comet
Arcane Comet wint vaker dan Deathfire Touch, de meest gekozen: +2.5 tegenover -2.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 30% | 50.1% | +0.2 duidelijk verschil | |
| 29% | 47.5% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 11% | 47.6% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 11% | 50.1% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 8% | 47.5% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.5% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.6% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.6% | +3.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Nimbus Cloak wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: -0.6 tegenover -1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 48.7% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 24% | 48.8% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 17% | 50.6% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.6% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.6% | -0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Celerity
Celerity wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +1.7 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 43% | 47.9% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 29% | 49.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.8% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 7% | 51.1% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 5% | 47.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.1% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | -0.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Waterwalking
Waterwalking wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +0.3 tegenover -1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.7% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 30% | 48.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.3% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.2% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.5% | +0.3 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.8 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 47.4% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 35% | 49.9% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 10% | 52.5% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 7% | 50.3% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.6% | +0.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Legend: Haste
Cut Down + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Legend: Haste, de meest gekozen: +2.4 tegenover -2.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 46.1% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.3% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 7% | 49.7% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.4% | +0.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +3.4 tegenover -3.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 47.6% | -3.7 kan toeval zijn | |
| 36% | 51.2% | +3.4 duidelijk verschil | |
| 10% | 49.4% | +1.3 duidelijk verschil |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.1 tegenover -2.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.7% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 14% | 51.5% | +2.1 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 54% van hun games. Over alle ranks wordt Health Scaling het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.2% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 28% | 51.8% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.6% | -0.7 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 96% | 49.6% | +3.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 44.5% | -5.0 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 2% | 51.4% | -0.7 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 48.3% gewonnen. Eerst E: 66.7% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Heal
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 54% van hun games. Over alle ranks wordt Flash + Ignite het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 37% | 49.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 33% | 49.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 22% | 49.7% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 44.9% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.0% | -2.6 kan toeval zijn |
Taliyah Bot build
- gewonnen
- 50.0%
- games
- 7,705
- Winimpact
- 0.0
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.4% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.2% | -3.1 duidelijk verschil |
De bootsBoots of Swiftness
Boots of Swiftness wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 52.7% | -0.9 kan toeval zijn | 13:10 | |
| 26% | 48.6% | -0.2 kan toeval zijn | 12:03 | |
| 9% | 52.0% | +0.2 kan toeval zijn | 12:41 | |
| 2% | 49.5% | +2.1 kan toeval zijn | 13:47 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 52% | 54.3% | meest gekocht | |
| 21% | 53.9% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 59.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 36.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 51% | 55.6% | meest gekocht | |
| 21% | 48.3% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 54.0% | te weinig games | |
| 4% | 39.3% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 30% | 23% | |
| 1% | 6% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Blackfire Torch hoort bij de build die vaker wint: +1.1 per 100 potjes, tegen -3.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 50.6% | +0.4 kan toeval zijn | 10:54 | |
| 28% | 51.6% | -2.1 kan toeval zijn | 10:27 | |
| 9% | 51.1% | +3.0 duidelijk verschil | 10:58 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 8% | - | 370 | |
| 7% | 56.1% | 328 | |
| 7% | - | 313 | |
| 6% | - | 266 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 51.9% | -2.2 kan toeval zijn | 18:26 | |
| 27% | 51.7% | +0.9 kan toeval zijn | 17:42 | |
| 7% | 50.4% | +0.1 kan toeval zijn | 18:22 | |
| 6% | 57.3% | +2.5 kan toeval zijn | 17:54 | |
| 5% | 48.1% | +0.9 kan toeval zijn | 18:24 | |
| 4% | 49.1% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 66.1% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 8% | - | 370 | |
| 7% | 56.1% | 328 | |
| 7% | - | 313 | |
| 6% | - | 266 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +1.1 per 100 potjes, tegen -3.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 50.9% | -0.7 kan toeval zijn | 24:43 | |
| 16% | 53.9% | -1.3 kan toeval zijn | 23:57 | |
| 15% | 58.0% | +0.5 kan toeval zijn | 24:14 | |
| 12% | 53.7% | -1.5 kan toeval zijn | 23:41 | |
| 7% | 54.3% | +1.4 kan toeval zijn | 24:08 | |
| 7% | 55.9% | +1.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 55.7% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 80.0% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 8% | - | 370 | |
| 7% | 56.1% | 328 | |
| 7% | - | 313 | |
| 6% | - | 266 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 30% | 60.0% | 28:42 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 38:17 | |
| 12% | - | 34:48 | |
| 11% | - | 34:53 | |
| 9% | - | 39:01 | |
| 8% | - | 37:02 |
HoofdruneSummon Aery
Summon Aery wint vaker dan Deathfire Touch, de meest gekozen: +2.0 tegenover -2.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 30% | 48.7% | -2.7 kan toeval zijn | |
| 26% | 52.1% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 18% | 52.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.8% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 9% | 54.5% | +2.6 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.7% | -0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 52.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 11% | 53.9% | +1.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Celerity
Celerity wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +2.7 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 49.7% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 20% | 52.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 13% | 53.2% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 53.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 56.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.9% | +0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +2.1 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 23% | 52.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.9% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 55.0% | +1.3 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 21% | 52.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.3% | +0.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Legend: Haste
Cut Down + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Legend: Haste, de meest gekozen: +3.0 tegenover -3.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.3% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 26% | 54.1% | +3.0 duidelijk verschil | |
| 6% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.5% | -0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.6% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 16% | 52.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.1% | -0.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.9% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 53.2% | +1.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 58% van hun games. Over alle ranks wordt Health Scaling het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.6% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 31% | 52.6% | +2.0 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +5.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 51.7% | +5.0 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.8% gewonnen. Eerst E: 50.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ghost
Flash + Ghost wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +2.0 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.7% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 15% | 52.3% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 12% | 51.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 53.9% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 53.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 53.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.3% | 0.0 kan toeval zijn |
Taliyah Top build
- gewonnen
- 51.2%
- games
- 3,214
- Winimpact
- +0.7
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.8% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.0% | -2.9 duidelijk verschil |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 51.4% | -0.9 kan toeval zijn | 13:30 | |
| 31% | 51.2% | +0.7 kan toeval zijn | 11:14 | |
| 22% | 52.3% | +0.3 kan toeval zijn | 11:21 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 35% | 48.7% | meest gekocht | |
| 25% | 50.9% | ongeveer gelijk | |
| 18% | 53.8% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 54.5% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 35% | 55.9% | meest gekocht | |
| 24% | 50.0% | ongeveer gelijk | |
| 18% | 53.3% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 40.9% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 18% | 8% | |
| 28% | 38% | |
| <1% | 6% | |
| 2% | 5% | |
| 3% | 6% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 50.2% | -1.1 kan toeval zijn | 11:51 | |
| 11% | 57.3% | +3.7 duidelijk verschil | 12:09 | |
| 11% | 53.1% | -1.8 kan toeval zijn | 11:18 | |
| 4% | 53.0% | -1.0 kan toeval zijn | 12:20 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 15% | 240 | |
| 6% | 100 | |
| 6% | 92 | |
| 6% | 91 |
Item nr. 2Rylai's Crystal Scepter
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 52.2% | -0.2 kan toeval zijn | 19:09 | |
| 20% | 52.7% | +0.9 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 16% | 51.5% | -1.7 kan toeval zijn | 19:53 | |
| 9% | 58.7% | +1.0 kan toeval zijn | 19:04 | |
| 6% | 47.9% | -0.2 kan toeval zijn | 19:34 | |
| 4% | 51.0% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 63.9% | -1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 15% | 240 | |
| 6% | 100 | |
| 6% | 92 | |
| 6% | 91 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: -0.5 per 100 potjes, tegen -1.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.4% | 0.0 kan toeval zijn | 26:10 | |
| 16% | 49.8% | -1.5 kan toeval zijn | 26:07 | |
| 14% | 54.7% | -1.3 kan toeval zijn | 26:08 | |
| 14% | 50.0% | -0.3 kan toeval zijn | 25:27 | |
| 11% | 55.5% | -0.2 kan toeval zijn | 25:50 | |
| 5% | 56.4% | +0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 15% | 240 | |
| 6% | 100 | |
| 6% | 92 | |
| 6% | 91 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 55.0% | -0.2 kan toeval zijn | 31:26 |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 27% | - | 40:45 | |
| 27% | - | 41:14 |
HoofdruneStormraider's Surge
Stormraider's Surge wint vaker dan Deathfire Touch, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 29% | 51.9% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 14% | 47.4% | -4.6 duidelijk verschil | |
| 10% | 48.8% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 53.9% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.5% | -2.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.6% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 12% | 46.1% | -4.2 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.8% | -2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.1% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 13% | 45.6% | -4.8 duidelijk verschil | |
| 11% | 50.1% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 55.3% | -1.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.8% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 14% | 47.1% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 7% | 50.7% | +0.9 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.1% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 17% | 46.1% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.6% | +0.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesPresence of Mind + Cut Down
Presence of Mind + Cut Down wint vaker dan Presence of Mind + Legend: Haste, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 55.8% | +1.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.0% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 18% | 49.9% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 54.0% | -0.2 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 13% | 52.5% | +0.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 20% | 49.9% | +0.6 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 50.4% | +3.4 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 53.6% gewonnen. Eerst E: 100.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ghost
Flash + Ghost wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +2.6 tegenover -2.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.4% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 24% | 50.4% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 18% | 55.5% | +2.6 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.4% | +0.5 kan toeval zijn |
Beste Taliyah-spelers
Bekijk alle 2,760Normale game als Mid
110,197 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 9% Aantal control wards 1.1
- Top 14% Farm per min 7.1
- Onderste 19% Solokills 1.6
- Kills per game
- 6.0 Onderste 26%
- Deaths per game
- 7.0 Meeste 43%
- Assists per game
- 8.7 Top 22%
- KP
- 44% Top 22%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 42%
- Dmg / min
- 867 Top 42%
- Gold per min
- 406 Onderste 44%
- Vision per min
- 0.72 Top 20%
- First bloods
- 8% Onderste 29%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:10
- Level 11 op 14:49
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 48% Magisch 45% True damage 7%Normale game als Jungle
82,614 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 1% Farm per min 7.5
- Top 3% KP 51%
- Onderste 36% Solokills 1.1
- Kills per game
- 7.4 Top 33%
- Deaths per game
- 6.4 Minste 41%
- Assists per game
- 9.3 Top 23%
- Aandeel teamdmg
- 22% Top 3%
- Dmg / min
- 819 Top 6%
- Gold per min
- 474 Top 5%
- Vision per min
- 0.96 Top 8%
- Aantal control wards
- 2.2 Top 3%
- First bloods
- 5% Top 46%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 6:46
- Level 11 op 15:46
- blue buff eerst in 41% van de games
- Eerste dragon op 8:15
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 42% True damage 7%Normale game als Support
10,839 gamesTegen elke Support-champion
- Top 13% Vision per min 2.34
- Top 15% Aantal control wards 6.4
- Onderste 35% Solokills 0.6
- Kills per game
- 4.2 Onderste 38%
- Deaths per game
- 8.4 Meeste 47%
- Assists per game
- 12.8 Top 25%
- KP
- 49% Top 27%
- Aandeel teamdmg
- 18% Top 22%
- Dmg / min
- 694 Top 19%
- Farm per min
- 2.1 Top 48%
- Gold per min
- 352 Top 44%
- First bloods
- 7% Onderste 45%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:31
- Level 11 op 21:25
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 40% True damage 6%Normale game als Bot
7,684 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 4% Aantal control wards 1.1
- Top 7% Farm per min 7.2
- Onderste 28% First bloods 10%
- Kills per game
- 7.0 Onderste 33%
- Deaths per game
- 7.2 Minste 39%
- Assists per game
- 9.6 Top 20%
- Solokills
- 1.0 Onderste 29%
- KP
- 48% Top 17%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 17%
- Dmg / min
- 899 Top 15%
- Gold per min
- 456 Top 35%
- Vision per min
- 0.69 Top 30%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:07
- Level 11 op 17:39
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 41% True damage 6%Normale game als Top
3,161 gamesTegen elke Top-champion
- Top 5% Aantal control wards 1.0
- Top 12% Vision per min 0.82
- Onderste 34% Solokills 2.3
- Kills per game
- 5.5 Onderste 34%
- Deaths per game
- 7.0 Meeste 46%
- Assists per game
- 7.4 Top 26%
- KP
- 37% Top 28%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 31%
- Dmg / min
- 850 Top 33%
- Farm per min
- 7.0 Top 15%
- Gold per min
- 400 Top 50%
- First bloods
- 11% Onderste 35%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:17
- Level 11 op 13:17
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 41% True damage 8%Matchups en teamgenoten komen uit games van Taliyah als Mid.
-
Hwei: -2.4 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -0.2) · 1,817 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
LeBlanc: -2.3 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -0.3) · 2,437 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ahri: -2.2 winsten per 100 games (marge -3.4 tot -0.9) · 6,211 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Matchups en teamgenoten komen uit games van Taliyah als Mid.
-
Taliyah met Sion: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.7-4.4) · 2,610 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Zaahen: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.1-4.7) · 1,709 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Sett: +1.5 winsten per 100 games (marge 0.0-2.9) · 4,511 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Taliyah met Malzahar: -4.8 winsten per 100 games (marge -8.6 tot -1.1) · 486 games · Samengevoegd · 29% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met K'Sante: -3.1 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -1.0) · 1,849 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Yorick: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -0.9) · 2,184 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Taliyah met Wukong: +3.9 winsten per 100 games (marge 2.4-5.4) · 4,167 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Taliyah met Qiyana: -4.5 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -2.9) · 3,555 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Lee Sin: -1.8 winsten per 100 games (marge -3.0 tot -0.6) · 6,279 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Kayn: -1.7 winsten per 100 games (marge -3.0 tot -0.3) · 5,342 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Taliyah met Nilah: +4.5 winsten per 100 games (marge 1.1-7.9) · 641 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Kai'Sa: +1.14 winsten per 100 games (marge 0.15-2.13) · 10,506 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Taliyah met Ziggs: -4.3 winsten per 100 games (marge -7.4 tot -1.2) · 806 games · Samengevoegd · 20% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Ezreal: -3.7 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -2.5) · 6,666 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Ashe: -3.4 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -2.0) · 4,923 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Taliyah met Rell: +3.8 winsten per 100 games (marge 1.6-5.9) · 1,965 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Alistar: +3.2 winsten per 100 games (marge 1.5-5.0) · 3,047 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Thresh: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.5-3.9) · 7,216 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Taliyah met Mel: -7.5 winsten per 100 games (marge -10.3 tot -4.8) · 1,073 games · Samengevoegd · 16% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Bard: -3.1 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -0.9) · 1,838 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Taliyah met Karma: -2.2 winsten per 100 games (marge -3.9 tot -0.5) · 3,171 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Mid-picks
Alle 173- ARAM B #121
-
51 Taliyah -
75 Xerath -
74 Veigar -
73 Fizz -
72 Ekko -
72 Malzahar -
71 Vex