League of Legends Build για Τάλια
Build Τάλια Jungle
- νίκες
- 49.6%
- παιχνίδια
- 7,834
- Επίδραση στη νίκη
- -0.3
- Pickrate
- 0.8%
Αρχικά αντικείμεναΚουτάβι Νύχι της Φωτιάς
Κουτάβι Νύχι της Φωτιάς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Κουτάβι Νύχι της Φωτιάς + Φίλτρο Ζωής), +0.7 έναντι +0.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.8% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 26% | 56.1% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 50.4% | -1.8 καθαρή διαφορά | |
| 7% | 55.7% | -2.1 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 25.0% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 33.3% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΠαπούτσια Μάγου
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 86% | 54.3% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 12:14 | |
| 11% | 50.0% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | 12:00 | |
| 1% | 30.8% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 13:35 | |
| 1% | 27.3% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 12:34 | |
| 1% | 42.9% | +1.4 μπορεί να είναι τύχη | 14:18 |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 83% | 53.1% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 10% | 46.7% | ισορροπημένο | |
| 1% | 54.2% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 1% | 63.6% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 84% | 48.4% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 9% | 41.8% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 3% | 54.5% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| <1% | 33.3% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 55% | 44% | |
| 7% | 13% | |
| 13% | 17% |
Αντικείμενο 1Πυρσός Μαύρου Πυρός
Επιπλέον νίκες εδώ: +1.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 52.6% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | 10:15 | |
| 17% | 52.5% | -1.2 καθαρή διαφορά | 10:16 | |
| 2% | 42.9% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | 11:03 | |
| 1% | 100.0% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη συχνά μπροστά | 10:19 | |
| <1% | 75.0% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | ||
| <1% | 0.0% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη συχνά πίσω |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 37% | 1,959 | |
| 10% | 529 | |
| 8% | 407 | |
| 6% | 317 |
Αντικείμενο 2Φλόγα της Σκιάς
Επιπλέον νίκες εδώ: -1.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 55.0% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | 18:11 | |
| 12% | 53.7% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | 19:00 | |
| 9% | 44.7% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | 18:14 | |
| 5% | 46.2% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | 17:18 | |
| 4% | 87.8% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | 14:01 | |
| 2% | 41.2% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 71.4% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 72.7% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 37% | 1,959 | |
| 10% | 529 | |
| 8% | 407 | |
| 6% | 317 |
Αντικείμενο 3Καπέλο του Ράμπαντον
Το Καπέλο του Ράμπαντον ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +0.5 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -3.6 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 55.4% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | 24:21 | |
| 15% | 61.5% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 23:17 | |
| 12% | 66.0% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 23:41 | |
| 7% | 84.6% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | 19:43 | |
| 6% | 42.0% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | 23:33 | |
| 4% | 43.8% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 50.0% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 50.0% | +1.9 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 37% | 1,959 | |
| 10% | 529 | |
| 8% | 407 | |
| 6% | 317 |
Αντικείμενο 4Άνθος της Κρύπτης
Άνθος της Κρύπτης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Καπέλο του Ράμπαντον), +1.2 έναντι -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 58.9% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 29:22 | |
| 21% | 65.9% | -1.3 μπορεί να είναι τύχη | 27:34 | |
| 13% | 61.8% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | 29:13 | |
| 11% | 60.4% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | 29:25 | |
| 9% | 89.2% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | 25:17 | |
| 7% | 53.6% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 4% | 68.8% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 11.1% | αγοράζεται όταν ήδη είσαι πίσω |
Αντικείμενο 5Πέπλο της Καταραμένης
Πέπλο της Καταραμένης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ράβδος του Κενού), +0.6 έναντι +0.3 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 64.9% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | 32:11 | |
| 21% | 64.5% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | 33:34 | |
| 11% | 64.7% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 32:10 | |
| 11% | 75.0% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | 29:15 | |
| 10% | 66.7% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | 33:29 | |
| 8% | 58.3% | -1.3 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 4% | 33.3% | +2.5 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 100.0% | αγοράζεται όταν ήδη είσαι πίσω |
Αντικείμενο 6Ράβδος του Κενού
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 34:10 | |
| 18% | - | 35:36 | |
| 12% | - | 36:05 | |
| 11% | - | 35:35 | |
| 9% | - | 38:38 |
Βασικός ρούνοςΣκοτεινή Σοδειά
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 86% | 53.3% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 53.4% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 44.8% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 50.0% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 0.0% | -3.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 100.0% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Γεύση Αίματος
Γεύση Αίματος: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ύπουλο Χτύπημα), +0.5 έναντι -0.2 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 86% | 53.4% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 56.1% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 33.3% | -2.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 42.9% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 30.0% | +2.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 50.0% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 33.3% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Αποκρουστικά Αναμνηστικά
Αποκρουστικά Αναμνηστικά: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Έκτη Αίσθηση), +0.1 έναντι 0.0 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.3% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 26% | 55.6% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 54.2% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 40.9% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 25.0% | -2.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 50.0% | -3.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 50.0% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Υπέρτατος Κυνηγός
Υπέρτατος Κυνηγός: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Κυνηγός Θησαυρών), +0.4 έναντι -0.1 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 83% | 53.3% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 54.1% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 57.1% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 30.0% | -3.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 46.7% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 44.4% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 60.0% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΑκρίβεια
Μια επιλογή από άλλο δέντρο ρούνων έχει εδώ καθαρό προβάδισμα (+2.0 ανά 100 παιχνίδια), αλλά ένα δέντρο αλλάζει μόνο με ολόκληρη τη σελίδα.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.7% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 28% | 54.5% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 46.7% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 64.7% | +2.0 καθαρή διαφορά |
Δευτερεύοντες ρούνοιΤελειωτικό Χτύπημα + Θρίαμβος
Τελειωτικό Χτύπημα + Θρίαμβος: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Τελειωτικό Χτύπημα + Θρύλος: Επιτάχυνση), +1.0 έναντι -1.0 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 74% | 52.5% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 18% | 53.3% | +0.9 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 59.1% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε | |
| 2% | 44.4% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 66.7% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 33.3% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΤαχύτητα Επίθεσης
Ταχύτητα Επίθεσης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +0.9 έναντι -1.0 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 89% | 53.1% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 53.5% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 36.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη |
Ευέλικτο θραύσμαΤαχύτητα Κίνησης
Ταχύτητα Κίνησης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +1.7 έναντι -1.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 99% | 53.0% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 50.0% | +1.7 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΖωή
Ζωή: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αναλογική αύξηση Ζωής), +0.9 έναντι -0.9 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.1% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 18% | 57.5% | +0.9 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 43.8% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη |
QEW
ΙκανότητεςQ > E > W
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 53.5% |
| QWEQ + W + E | 1% | 37.5% |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Πρώτα το Q: 49.9% νίκες. Πρώτα το E: 25.0% νίκες (όχι αρκετά παιχνίδια).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
ΞόρκιαΦλας + Πλήγμα
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 100% | 52.9% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη |
Build Τάλια Mid
Σπάνιο build που κερδίζει πιο συχνά.
Patch 16.21- νίκες
- 49.1%
- παιχνίδια
- 127,271
- Επίδραση στη νίκη
- -0.9
- Pickrate
- 0.6%
Αρχικά αντικείμεναΔαχτυλίδι του Ντόραν + Φίλτρο Ζωής x2
Επιπλέον νίκες εδώ: +3.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.5% | +3.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 43.3% | -3.8 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 49.1% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 45.1% | -1.4 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 50.6% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 42.3% | -1.5 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 50.0% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΜπότες Γρηγοράδας
Μπότες Γρηγοράδας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ιόνιες Μπότες της Διαύγειας), +1.0 έναντι -1.0 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 48.6% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | 11:19 | |
| 38% | 50.9% | +0.4 καθαρή διαφορά | 13:17 | |
| 10% | 48.5% | +0.5 καθαρή διαφορά | 13:23 | |
| 3% | 52.1% | +1.0 καθαρή διαφορά | 12:04 | |
| 2% | 52.3% | +3.0 καθαρή διαφορά | 13:10 |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 36% | 51.4% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 30% | 52.5% | ισορροπημένο | |
| 4% | 46.9% | ισορροπημένο | |
| 4% | 56.2% | κέρδισε πιο συχνά |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 32% | 45.9% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 27% | 48.8% | κέρδισε πιο συχνά | |
| 14% | 52.7% | κέρδισε πιο συχνά | |
| 2% | 51.4% | ισορροπημένο |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 4% | 14% | |
| 25% | 19% | |
| 36% | 32% | |
| 30% | 27% | |
| 23% | 25% | |
| 36% | 34% | |
| 21% | 19% | |
| 7% | 8% |
Αντικείμενο 1Πυρσός Μαύρου Πυρός
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 49.2% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 11:38 | |
| 18% | 48.4% | +0.5 καθαρή διαφορά | 11:47 | |
| 9% | 52.3% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | 11:09 | |
| 1% | 45.4% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 10:59 | |
| 1% | 47.9% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | 11:59 | |
| 1% | 49.3% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | ||
| <1% | 47.5% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | ||
| <1% | 56.0% | +2.4 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 14% | 8,015 | |
| 12% | 7,102 | |
| 4% | 2,514 | |
| 4% | 2,345 |
Αντικείμενο 2Φλόγα της Σκιάς
Το Φλόγα της Σκιάς ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +0.9 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -2.1 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 50.5% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 19:07 | |
| 19% | 50.0% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 20:21 | |
| 13% | 52.9% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | 19:34 | |
| 8% | 53.0% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 19:14 | |
| 7% | 48.2% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 19:43 | |
| 4% | 49.4% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 80.5% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | ||
| 1% | 49.3% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 14% | 8,015 | |
| 12% | 7,102 | |
| 4% | 2,514 | |
| 4% | 2,345 |
Αντικείμενο 3Καπέλο του Ράμπαντον
Το Καπέλο του Ράμπαντον ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +0.9 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -2.1 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 52.8% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | 26:24 | |
| 17% | 51.4% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | 25:48 | |
| 14% | 53.7% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | 25:23 | |
| 12% | 56.2% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | 25:51 | |
| 7% | 54.7% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | 25:27 | |
| 7% | 53.8% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 79.0% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | ||
| 1% | 58.4% | +2.5 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 14% | 8,015 | |
| 12% | 7,102 | |
| 4% | 2,514 | |
| 4% | 2,345 |
Αντικείμενο 4Άνθος της Κρύπτης
Άνθος της Κρύπτης: φέρνει τις περισσότερες νίκες από όσα μετρήσαμε εδώ, +1.2 ανά 100 παιχνίδια. Η πιο δημοφιλής επιλογή (Καπέλο του Ράμπαντον) δεν έχει αριθμό για σύγκριση.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 56.0% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | 30:57 | |
| 21% | 52.7% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | 31:11 | |
| 11% | 52.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη |
Αντικείμενο 5Πέπλο της Καταραμένης
Πέπλο της Καταραμένης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Άνθος της Κρύπτης), +0.9 έναντι +0.7 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 56.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | 35:26 | |
| 15% | 57.2% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | 34:54 | |
| 11% | 58.5% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 35:16 | |
| 8% | 54.2% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | 35:58 | |
| 6% | 68.5% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | 31:43 | |
| 6% | 54.3% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 5% | 48.9% | -1.9 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 4% | 50.0% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη |
Αντικείμενο 6Κλεψύδρα της Ζόνια
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 26% | 52.8% | 39:26 | |
| 12% | 58.7% | 38:11 | |
| 10% | 57.1% | 36:50 | |
| 10% | 40.6% | 40:10 | |
| 9% | - | 38:04 |
Βασικός ρούνοςΕπίκληση: Ίρι
Επίκληση: Ίρι: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Άγγιγμα Θανάτου), +1.9 έναντι -2.1 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 31% | 49.2% | +0.3 καθαρή διαφορά | |
| 30% | 47.5% | -2.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 18% | 51.4% | +1.9 καθαρή διαφορά | |
| 15% | 48.3% | -0.2 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 50.9% | +1.5 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 53.7% | +4.8 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 51.5% | +3.0 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 51.0% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Νεφελώδης Μανδύας
Νεφελώδης Μανδύας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Δαχτυλίδι Ροής Μάνα), +2.3 έναντι -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.1% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 14% | 48.3% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 52.0% | +3.7 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 51.9% | +3.0 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 50.3% | +2.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 51.5% | +2.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 44.5% | -2.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 49.2% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Απόλυτη Συγκέντρωση
Απόλυτη Συγκέντρωση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Υπέρβαση), +2.1 έναντι -1.4 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 66% | 48.6% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 15% | 48.4% | 0.0 καθαρή διαφορά | |
| 15% | 51.0% | +1.7 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 50.8% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 52.0% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 54.8% | +3.8 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 50.7% | +1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 53.8% | +3.9 καθαρή διαφορά |
Κύρια σειρά 3Περπάτημα στο Νερό
Περπάτημα στο Νερό: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φωτιά), +2.9 έναντι -1.1 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.0% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 15% | 48.8% | +0.3 καθαρή διαφορά | |
| 4% | 50.5% | +2.4 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 52.1% | +3.5 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 45.6% | -2.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 53.3% | +3.4 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 53.6% | +2.9 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 50.6% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΑκρίβεια
Μια επιλογή από άλλο δέντρο ρούνων έχει εδώ καθαρό προβάδισμα (+3.3 ανά 100 παιχνίδια), αλλά ένα δέντρο αλλάζει μόνο με ολόκληρη τη σελίδα.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.8% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 15% | 48.1% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 52.7% | +3.3 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 51.3% | +1.8 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 50.7% | +1.5 καθαρή διαφορά |
Δευτερεύοντες ρούνοιΤελειωτικό Χτύπημα + Θρύλος: Επιτάχυνση
Τελειωτικό Χτύπημα + Θρύλος: Επιτάχυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευστροφία + Θρύλος: Επιτάχυνση), +2.8 έναντι -2.5 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 68% | 47.8% | -2.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 25% | 51.3% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 4% | 49.9% | +1.1 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 49.5% | +2.8 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 46.8% | +0.9 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 51.1% | +1.4 καθαρή διαφορά |
Επιθετικό θραύσμαΕπιτάχυνση Ικανότητας
Επιτάχυνση Ικανότητας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +2.5 έναντι -2.6 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.8% | -2.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 51.1% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 51.3% | +2.5 καθαρή διαφορά |
Ευέλικτο θραύσμαΤαχύτητα Κίνησης
Ταχύτητα Κίνησης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +2.0 έναντι -2.0 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.6% | -2.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 15% | 51.3% | +2.0 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 48.2% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΕμμονή και Αντίσταση στην Επιβράδυνση
Εμμονή και Αντίσταση στην Επιβράδυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αναλογική αύξηση Ζωής), +2.3 έναντι -2.3 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.3% | -2.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 25% | 51.3% | +2.2 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 49.9% | +2.3 καθαρή διαφορά |
EQW
ΙκανότητεςE > Q > W
E > Q > W: φέρνει τις περισσότερες νίκες από όσα μετρήσαμε εδώ, -4.3 ανά 100 παιχνίδια. Η πιο δημοφιλής επιλογή (Q > E > W) δεν έχει αριθμό για σύγκριση.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 49.3% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε |
| QWEQ + W + E | 1% | 37.6% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε |
| EQWE + Q + W | <1% | 42.3% | -4.3 μπορεί να είναι τύχη |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Πρώτα το Q: 49.6% νίκες. Πρώτα το E: 44.4% νίκες (όχι αρκετά παιχνίδια).
ΞόρκιαΦλας + Ανάφλεξη
Φλας + Ανάφλεξη: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φλας + Τηλεμεταφορά), +3.0 έναντι -3.5 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 66% | 47.8% | -3.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 13% | 52.0% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 13% | 51.2% | +3.0 καθαρή διαφορά | |
| 4% | 52.5% | +2.6 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 49.6% | +1.1 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 45.9% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 46.3% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη |
- νίκες
- 52.2%
- παιχνίδια
- 9,861
- Επίδραση στη νίκη
- +2.7
- Pickrate
- 8.5%
Αρχικά αντικείμεναΔαχτυλίδι του Ντόραν + Φίλτρο Ζωής x2
Η συνηθισμένη επιλογή: οι παίκτες αυτού του build δεν συμφωνούν εδώ.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.5% | +3.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 43.3% | -3.8 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 49.1% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 45.1% | -1.4 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 50.6% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 42.3% | -1.5 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 50.0% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΙόνιες Μπότες της Διαύγειας
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 55% | 51.8% | |
| 30% | 54.0% | |
| 10% | 51.4% | |
| 3% | 57.9% | |
| 2% | 53.7% |
Αντικείμενο 1Πυρσός Μαύρου Πυρός
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 79% | 52.2% | |
| 14% | 52.2% | |
| 5% | 58.0% | |
| 1% | 52.0% | |
| <1% | 51.6% |
Αντικείμενο 2Κρυστάλλινο Σκήπτρο της Ριλάι
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 40% | 52.4% | |
| 17% | 52.8% | |
| 14% | 56.7% | |
| 12% | 54.9% | |
| 4% | 53.8% |
Αντικείμενο 3Κλεψύδρα της Ζόνια
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 31% | 54.8% | |
| 16% | 57.9% | |
| 13% | 53.1% | |
| 12% | 55.7% | |
| 6% | 55.3% |
Αντικείμενο 4Καπέλο του Ράμπαντον
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 28% | 58.9% | |
| 16% | 54.2% | |
| 9% | 48.0% | |
| 6% | 60.8% | |
| 4% | 50.0% |
Αντικείμενο 5Άνθος της Κρύπτης
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 17% | 60.8% | |
| 10% | 54.2% | |
| 6% | 57.1% | |
| 6% | 57.1% | |
| 5% | 56.7% |
Αντικείμενο 6Φλόγα της Σκιάς
Η συνηθισμένη επιλογή: οι παίκτες αυτού του build δεν συμφωνούν εδώ.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 26% | 52.8% | 39:26 | |
| 12% | 58.7% | 38:11 | |
| 10% | 57.1% | 36:50 | |
| 10% | 40.6% | 40:10 | |
| 9% | - | 38:04 |
Βασικός ρούνοςΕπίκληση: Ίρι
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Κύρια σειρά 1Δαχτυλίδι Ροής Μάνα
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Κύρια σειρά 2Υπέρβαση
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Κύρια σειρά 3Φωτιά
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Δευτερεύουσα διαδρομήΑκρίβεια
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Επιθετικό θραύσμαΤαχύτητα Επίθεσης
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Ευέλικτο θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
Αμυντικό θραύσμαΑναλογική αύξηση Ζωής
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη |
|---|---|---|
| 24% | 51.7% |
EQW
ΙκανότητεςE > Q > W
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 49.3% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε |
| QWEQ + W + E | 1% | 37.6% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε |
| EQWE + Q + W | <1% | 42.3% | -4.3 μπορεί να είναι τύχη |
ΞόρκιαΦλας + Ανάφλεξη
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 66% | 47.8% | -3.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 13% | 52.0% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 13% | 51.2% | +3.0 καθαρή διαφορά | |
| 4% | 52.5% | +2.6 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 49.6% | +1.1 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 45.9% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 46.3% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη |
Build Τάλια Support
Patch 16.21- νίκες
- 47.7%
- παιχνίδια
- 12,377
- Επίδραση στη νίκη
- -1.9
- Pickrate
- 0.1%
Αρχικά αντικείμεναΦίλτρο Ζωής x2 + Άτλαντας του Κόσμου
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.7 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 89% | 49.3% | +2.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 44.9% | -3.7 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 48.9% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 43.3% | -2.6 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 43.9% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΙόνιες Μπότες της Διαύγειας
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.8 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
Οι παίκτες Μάστερ+ διαλέγουν αυτό: 59% των παιχνιδιών τους. Σε όλα τα rank διαλέγεται πιο συχνά το Παπούτσια Μάγου.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 50.8% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | 14:35 | |
| 38% | 48.8% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | 12:21 | |
| 10% | 48.9% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 13:30 | |
| 2% | 47.5% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 15:10 |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 38% | 52.8% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 30% | 51.1% | ισορροπημένο | |
| 8% | 51.9% | ισορροπημένο | |
| 1% | 50.0% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 39% | 52.9% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 26% | 49.5% | ισορροπημένο | |
| 9% | 52.8% | ισορροπημένο | |
| 3% | 44.4% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 30% | 26% | |
| 13% | 10% | |
| 5% | 4% |
Αντικείμενο 1Απόηχος του Λούντεν
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.9 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 49.8% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | 12:37 | |
| 27% | 49.4% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 13:08 | |
| 18% | 47.5% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | 13:14 | |
| 8% | 49.4% | +1.9 μπορεί να είναι τύχη | 12:26 | |
| 2% | 46.2% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 14:03 | |
| 2% | 45.4% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 45.8% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 12% | 499 | |
| 6% | 265 | |
| 4% | 176 | |
| 4% | 164 |
Αντικείμενο 2Κρυστάλλινο Σκήπτρο της Ριλάι
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.3% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 21:36 | |
| 18% | 47.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | 22:43 | |
| 11% | 55.0% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | 21:15 | |
| 10% | 48.8% | -2.4 μπορεί να είναι τύχη | 21:37 | |
| 6% | 49.2% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 21:57 | |
| 6% | 53.1% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 4% | 47.3% | -1.3 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 77.1% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 12% | 499 | |
| 6% | 265 | |
| 4% | 176 | |
| 4% | 164 |
Αντικείμενο 3Κλεψύδρα της Ζόνια
Το Κλεψύδρα της Ζόνια ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: -0.1 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -0.8 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 48.5% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | 29:03 | |
| 13% | 54.1% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | 28:11 | |
| 13% | 51.3% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 29:38 | |
| 11% | 54.9% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 28:05 | |
| 8% | 49.1% | -3.2 μπορεί να είναι τύχη | 28:16 | |
| 6% | 54.1% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 5% | 49.3% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 78.6% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 12% | 499 | |
| 6% | 265 | |
| 4% | 176 | |
| 4% | 164 |
Αντικείμενο 4Καπέλο του Ράμπαντον
Καπέλο του Ράμπαντον: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Κλεψύδρα της Ζόνια), -0.2 έναντι +0.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 53.0% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | 34:33 | |
| 14% | 46.9% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 34:51 | |
| 14% | 53.4% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | 33:56 |
Αντικείμενο 5Καπέλο του Ράμπαντον
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 26% | 46.8% | 38:09 |
Βασικός ρούνοςΜαγικός Κομήτης
Μαγικός Κομήτης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Άγγιγμα Θανάτου), +2.5 έναντι -2.9 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 30% | 49.9% | +0.2 καθαρή διαφορά | |
| 30% | 47.2% | -2.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 47.6% | +1.9 καθαρή διαφορά | |
| 11% | 50.3% | +1.8 καθαρή διαφορά | |
| 8% | 52.3% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 8% | 48.3% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 48.2% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 56.8% | +3.2 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Νεφελώδης Μανδύας
Νεφελώδης Μανδύας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Δαχτυλίδι Ροής Μάνα), -1.2 έναντι -1.2 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 53% | 48.7% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 24% | 48.5% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 17% | 50.6% | +2.9 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 46.9% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 56.3% | +3.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 48.7% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Επιτάχυνση
Επιτάχυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Υπέρβαση), +2.1 έναντι -2.2 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 42% | 47.7% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 29% | 49.2% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 52.3% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 7% | 51.0% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 5% | 47.0% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 48.6% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 54.4% | +2.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 48.7% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Περπάτημα στο Νερό
Περπάτημα στο Νερό: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φωτιά), +0.5 έναντι -1.2 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.7% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 30% | 48.7% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 49.7% | +2.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 48.3% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 54.0% | +1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 53.7% | +1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 50.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΑκρίβεια
Μια επιλογή από άλλο δέντρο ρούνων έχει εδώ καθαρό προβάδισμα (+1.6 ανά 100 παιχνίδια), αλλά ένα δέντρο αλλάζει μόνο με ολόκληρη τη σελίδα.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 45% | 47.3% | -2.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 35% | 49.6% | +0.8 καθαρή διαφορά | |
| 10% | 53.0% | +1.5 καθαρή διαφορά | |
| 7% | 49.9% | +1.6 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 51.9% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΦονική Λεπίδα + Θρύλος: Επιτάχυνση
Φονική Λεπίδα + Θρύλος: Επιτάχυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευστροφία + Θρύλος: Επιτάχυνση), +2.4 έναντι -2.9 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 69% | 46.1% | -2.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 48.9% | +2.4 καθαρή διαφορά | |
| 7% | 52.5% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 7% | 48.0% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 49.7% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Ευέλικτη Ισχύς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +3.6 έναντι -3.9 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 55% | 47.5% | -3.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 36% | 51.2% | +3.6 καθαρή διαφορά | |
| 10% | 49.5% | +1.3 καθαρή διαφορά |
Ευέλικτο θραύσμαΤαχύτητα Κίνησης
Ταχύτητα Κίνησης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +2.1 έναντι -2.2 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.6% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 14% | 51.4% | +2.1 καθαρή διαφορά |
Αμυντικό θραύσμαΖωή
Επιπλέον νίκες εδώ: +3.4 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
Οι παίκτες Μάστερ+ διαλέγουν αυτό: 54% των παιχνιδιών τους. Σε όλα τα rank διαλέγεται πιο συχνά το Αναλογική αύξηση Ζωής.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.2% | -2.7 καθαρή διαφορά | |
| 28% | 51.7% | +3.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 44.5% | -1.0 καθαρή διαφορά |
QEW
ΙκανότητεςQ > E > W
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.8 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 96% | 49.6% | +2.8 μπορεί να είναι τύχη |
| QWEQ + W + E | 2% | 45.1% | -4.7 καθαρή διαφορά |
| EQWE + Q + W | 2% | 52.5% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Πρώτα το Q: 48.8% νίκες. Πρώτα το E: 100.0% νίκες (όχι αρκετά παιχνίδια).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
ΞόρκιαΦλας + Θεραπεία
Επιπλέον νίκες εδώ: +1.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
Οι παίκτες Μάστερ+ διαλέγουν αυτό: 54% των παιχνιδιών τους. Σε όλα τα rank διαλέγεται πιο συχνά το Φλας + Ανάφλεξη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 37% | 49.5% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 33% | 49.0% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 21% | 49.5% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 45.0% | -3.3 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 50.3% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 46.9% | -2.6 μπορεί να είναι τύχη |
Build Τάλια Bot
Patch 16.21- νίκες
- 50.4%
- παιχνίδια
- 8,786
- Επίδραση στη νίκη
- +0.3
- Pickrate
- 0.0%
Αρχικά αντικείμεναΔαχτυλίδι του Ντόραν + Φίλτρο Ζωής x2
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.4% | +2.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 48.2% | -3.1 καθαρή διαφορά |
ΜπότεςΜπότες Γρηγοράδας
Μπότες Γρηγοράδας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Παπούτσια Μάγου), +0.2 έναντι -1.0 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 52.6% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | 13:10 | |
| 26% | 48.8% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | 12:03 | |
| 9% | 52.1% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 12:41 | |
| 2% | 49.5% | +2.1 μπορεί να είναι τύχη | 13:47 |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 47% | 54.5% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 19% | 53.7% | ισορροπημένο | |
| 6% | 59.1% | ισορροπημένο | |
| 1% | 36.8% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 45% | 55.1% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 19% | 49.3% | ισορροπημένο | |
| 7% | 52.9% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 4% | 39.3% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 27% | 21% | |
| 1% | 5% |
Αντικείμενο 1Πυρσός Μαύρου Πυρός
Το Πυρσός Μαύρου Πυρός ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +1.0 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -3.5 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 50.7% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | 10:55 | |
| 29% | 51.6% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη | 10:26 | |
| 9% | 51.0% | +2.9 καθαρή διαφορά | 10:58 |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 8% | - | 375 | |
| 7% | 55.7% | 329 | |
| 7% | - | 315 | |
| 6% | - | 267 |
Αντικείμενο 2Φλόγα της Σκιάς
Επιπλέον νίκες εδώ: -2.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 51.8% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη | 18:26 | |
| 27% | 51.8% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | 17:41 | |
| 7% | 50.5% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 18:22 | |
| 6% | 57.4% | +2.5 μπορεί να είναι τύχη | 17:56 | |
| 5% | 48.4% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη | 18:22 | |
| 4% | 49.6% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 50.0% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 66.7% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 8% | - | 375 | |
| 7% | 55.7% | 329 | |
| 7% | - | 315 | |
| 6% | - | 267 |
Αντικείμενο 3Καπέλο του Ράμπαντον
Το Καπέλο του Ράμπαντον ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +1.0 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -3.5 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 51.0% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | 24:43 | |
| 17% | 53.9% | -1.3 μπορεί να είναι τύχη | 23:56 | |
| 15% | 57.8% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | 24:14 | |
| 12% | 53.2% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | 23:40 | |
| 7% | 54.2% | +1.4 μπορεί να είναι τύχη | 24:08 | |
| 7% | 56.3% | +2.0 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 55.7% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 80.3% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 8% | - | 375 | |
| 7% | 55.7% | 329 | |
| 7% | - | 315 | |
| 6% | - | 267 |
Αντικείμενο 4Κλεψύδρα της Ζόνια
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 30% | 60.0% | 28:45 |
Αντικείμενο 6Ράβδος του Κενού
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 38:17 | |
| 12% | - | 34:48 | |
| 11% | - | 35:20 | |
| 9% | - | 39:01 | |
| 8% | - | 37:02 |
Βασικός ρούνοςΕπίκληση: Ίρι
Επίκληση: Ίρι: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Άγγιγμα Θανάτου), +1.8 έναντι -2.8 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 30% | 48.8% | -2.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 27% | 52.3% | +1.8 καθαρή διαφορά | |
| 18% | 52.2% | -1.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 51.6% | +1.8 καθαρή διαφορά | |
| 9% | 54.9% | +2.8 καθαρή διαφορά | |
| 5% | 51.2% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Δαχτυλίδι Ροής Μάνα
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.7% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 52.4% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 53.8% | +1.4 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Επιτάχυνση
Επιτάχυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Υπέρβαση), +2.5 έναντι -1.7 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.0% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 20% | 52.7% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 13% | 53.1% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 5% | 53.4% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 56.4% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 54.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Επερχόμενη Θύελλα
Επερχόμενη Θύελλα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φωτιά), +1.9 έναντι -0.9 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.6% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 23% | 52.8% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 51.7% | +1.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 54.1% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΑκρίβεια
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.7% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 21% | 52.4% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 53.8% | +1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 51.0% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΦονική Λεπίδα + Θρύλος: Επιτάχυνση
Φονική Λεπίδα + Θρύλος: Επιτάχυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευστροφία + Θρύλος: Επιτάχυνση), +2.9 έναντι -3.0 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.4% | -3.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 26% | 53.8% | +2.9 καθαρή διαφορά | |
| 6% | 50.4% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 47.1% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Ευέλικτη Ισχύς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +1.6 έναντι -1.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.8% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 52.7% | +1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 54.9% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Ευέλικτο θραύσμαΤαχύτητα Κίνησης
Ταχύτητα Κίνησης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +1.7 έναντι -1.8 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.0% | -1.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 53.5% | +1.7 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΖωή
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
Οι παίκτες Μάστερ+ διαλέγουν αυτό: 59% των παιχνιδιών τους. Σε όλα τα rank διαλέγεται πιο συχνά το Αναλογική αύξηση Ζωής.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.5% | -1.7 καθαρή διαφορά | |
| 31% | 52.9% | +2.1 μπορεί να είναι τύχη |
QEW
ΙκανότητεςQ > E > W
Επιπλέον νίκες εδώ: +4.9 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 51.7% | +4.9 μπορεί να είναι τύχη |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Πρώτα το Q: 51.8% νίκες. Πρώτα το E: 100.0% νίκες (όχι αρκετά παιχνίδια).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
ΞόρκιαΦλας + Φάντασμα
Φλας + Φάντασμα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φλας + Τηλεμεταφορά), +2.2 έναντι -2.7 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.8% | -2.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 15% | 52.8% | +2.2 καθαρή διαφορά | |
| 12% | 51.3% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 53.2% | +1.6 καθαρή διαφορά | |
| 6% | 54.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 53.9% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 55.6% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη |
Build Τάλια Top
Patch 16.21- νίκες
- 52.9%
- παιχνίδια
- 3,516
- Επίδραση στη νίκη
- +1.8
- Pickrate
- 0.0%
Αρχικά αντικείμεναΔαχτυλίδι του Ντόραν + Φίλτρο Ζωής x2
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.5 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.8% | +2.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 9% | 51.6% | -2.8 καθαρή διαφορά |
ΜπότεςΙόνιες Μπότες της Διαύγειας
Ιόνιες Μπότες της Διαύγειας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Παπούτσια Μάγου), +0.7 έναντι -1.0 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 51.4% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | 13:30 | |
| 31% | 51.3% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 11:14 | |
| 22% | 52.4% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | 11:20 |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 32% | 48.7% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 23% | 51.2% | ισορροπημένο | |
| 17% | 54.1% | ισορροπημένο | |
| 3% | 54.5% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 31% | 55.4% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 21% | 50.6% | ισορροπημένο | |
| 16% | 54.1% | ισορροπημένο | |
| 6% | 43.5% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 17% | 8% | |
| 25% | 34% | |
| <1% | 6% |
Αντικείμενο 1Πυρσός Μαύρου Πυρός
Επιπλέον νίκες εδώ: -1.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 50.3% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | 11:52 | |
| 11% | 57.8% | +3.8 καθαρή διαφορά | 12:08 | |
| 11% | 52.5% | -2.0 μπορεί να είναι τύχη | 11:19 | |
| 4% | 53.0% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | 12:20 |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 242 | |
| 6% | - | 100 | |
| 6% | - | 93 | |
| 5% | 60.0% | 91 |
Αντικείμενο 2Κρυστάλλινο Σκήπτρο της Ριλάι
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 52.3% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | 19:09 | |
| 20% | 52.6% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | 20:03 | |
| 16% | 51.5% | -1.8 μπορεί να είναι τύχη | 19:53 | |
| 9% | 58.7% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη | 19:01 | |
| 6% | 47.5% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | 19:34 | |
| 5% | 50.9% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 63.9% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 242 | |
| 6% | - | 100 | |
| 6% | - | 93 | |
| 5% | 60.0% | 91 |
Αντικείμενο 3Φλόγα της Σκιάς
Το Φλόγα της Σκιάς ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: -0.5 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -1.1 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.3% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | 26:13 | |
| 16% | 49.8% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | 26:06 | |
| 14% | 54.7% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | 26:08 | |
| 13% | 49.8% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 25:26 | |
| 11% | 56.0% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | 25:50 | |
| 5% | 56.4% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 242 | |
| 6% | - | 100 | |
| 6% | - | 93 | |
| 5% | 60.0% | 91 |
Αντικείμενο 4Καπέλο του Ράμπαντον
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 55.3% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | 31:20 |
Αντικείμενο 6Κλεψύδρα της Ζόνια
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 27% | - | 40:45 | |
| 27% | - | 41:14 |
Βασικός ρούνοςΕφόρμηση των Καβαλάρηδων της Καταιγίδας
Εφόρμηση των Καβαλάρηδων της Καταιγίδας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Άγγιγμα Θανάτου), +1.6 έναντι +0.4 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.0% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 29% | 52.1% | +1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 14% | 47.5% | -4.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 50.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 57.1% | +1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 51.3% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Δαχτυλίδι Ροής Μάνα
Επιπλέον νίκες εδώ: +3.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.1% | +3.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 47.0% | -4.0 καθαρή διαφορά | |
| 5% | 51.1% | -3.0 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Υπέρβαση
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.5 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.4% | +2.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 13% | 45.8% | -5.0 καθαρή διαφορά | |
| 11% | 50.9% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 56.8% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Φωτιά
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.7 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.2% | +2.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 14% | 47.6% | -3.6 καθαρή διαφορά | |
| 7% | 51.0% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΑκρίβεια
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.6% | +2.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 17% | 47.1% | -2.6 καθαρή διαφορά | |
| 5% | 50.0% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΕυστροφία + Φονική Λεπίδα
Ευστροφία + Φονική Λεπίδα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευστροφία + Θρύλος: Επιτάχυνση), +1.5 έναντι -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.0% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 51.0% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 55.6% | +1.5 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Ευέλικτη Ισχύς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +0.7 έναντι -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.5% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 18% | 50.6% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 53.5% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη |
Ευέλικτο θραύσμαΤαχύτητα Κίνησης
Ταχύτητα Κίνησης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +0.8 έναντι -0.9 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.3% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 14% | 52.8% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΖωή
Ζωή: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αναλογική αύξηση Ζωής), +0.6 έναντι -0.4 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.6% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 20% | 50.3% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη |
QEW
ΙκανότητεςQ > E > W
Επιπλέον νίκες εδώ: +3.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 50.9% | +3.2 μπορεί να είναι τύχη |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Πρώτα το Q: 52.1% νίκες. Πρώτα το E: 100.0% νίκες (όχι αρκετά παιχνίδια).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
ΞόρκιαΦλας + Φάντασμα
Φλας + Φάντασμα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φλας + Τηλεμεταφορά), +2.6 έναντι -2.8 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.0% | -2.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 24% | 51.0% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 18% | 55.7% | +2.6 καθαρή διαφορά | |
| 8% | 49.8% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη |
Κορυφαίοι παίκτες Τάλια
Δες και τους 2,791- 1
Pedrin Maverick #2506 · BR 17 παιχνίδια 


- 2
PedrinKwiid #2506 · BR 24 παιχνίδια 


- 3
Blasé Lien #kKeo · EUNE 12 παιχνίδια 

- 4
josefa7426170027 #8272 · LAS 15 παιχνίδια 


- 5
EmperorTV #Kaiz · SEA 25 παιχνίδια 


- 6
Ataliyah #TÜRK · EUW 8 παιχνίδια 


- 7
jarx0k #EUW · EUW 37 παιχνίδια 


- 8
felipinho #0804 · BR 34 παιχνίδια 


Συνηθισμένο παιχνίδι στο Jungle
7,289 παιχνίδιαΑπέναντι σε κάθε champion Jungle
- Top 1% Farm / λεπτό 7.4
- Top 3% Ζημιά ομάδας 22%
- Τελευταίο 22% Solo kill 1.1
- Kill
- 7.3 Τελευταίο 46%
- Θάνατοι
- 6.4 Περισσότεροι 37%
- Ασίστ
- 9.1 Top 25%
- Συμμ. σε kill
- 51% Top 7%
- Ζημιά / λεπτό
- 800 Top 10%
- Χρυσός / λεπτό
- 469 Top 13%
- Ορατότητα / λεπτό
- 0.96 Top 17%
- Control ward
- 2.3 Top 6%
- Πρώτο αίμα
- 5% Τελευταίο 34%
Απέναντι στον αντίπαλο jungler
- Επίπεδο 6 στο 6:49
- Επίπεδο 11 στο 15:53
- Πρώτα blue buff στο 43% των παιχνιδιών
- Πρώτος δράκος στο 8:22
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 97% Φυσική 3%Πέθανε από
Φυσική 52% Μαγική 42% Καθαρή 6%Συνηθισμένο παιχνίδι στο Mid
122,449 παιχνίδια Patch 16.21Απέναντι σε κάθε champion Mid
- Top 9% Control ward 1.1
- Top 15% Farm / λεπτό 7.1
- Τελευταίο 19% Solo kill 1.6
- Kill
- 6.0 Τελευταίο 26%
- Θάνατοι
- 7.0 Περισσότεροι 44%
- Ασίστ
- 8.7 Top 22%
- Συμμ. σε kill
- 44% Top 22%
- Ζημιά ομάδας
- 23% Top 42%
- Ζημιά / λεπτό
- 867 Top 42%
- Χρυσός / λεπτό
- 406 Τελευταίο 44%
- Ορατότητα / λεπτό
- 0.72 Top 20%
- Πρώτο αίμα
- 8% Τελευταίο 30%
Απέναντι στον αντίπαλο λωρίδας
- Επίπεδο 6 στο 5:10
- Επίπεδο 11 στο 14:49
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 97% Φυσική 3%Πέθανε από
Φυσική 48% Μαγική 45% Καθαρή 7%Συνηθισμένο παιχνίδι στο Support
11,841 παιχνίδια Patch 16.21Απέναντι σε κάθε champion Support
- Top 14% Ορατότητα / λεπτό 2.34
- Top 16% Control ward 6.4
- Τελευταίο 34% Solo kill 0.6
- Kill
- 4.2 Τελευταίο 37%
- Θάνατοι
- 8.4 Περισσότεροι 48%
- Ασίστ
- 12.8 Top 25%
- Συμμ. σε kill
- 49% Top 27%
- Ζημιά ομάδας
- 18% Top 22%
- Ζημιά / λεπτό
- 693 Top 19%
- Farm / λεπτό
- 2.1 Top 48%
- Χρυσός / λεπτό
- 352 Top 45%
- Πρώτο αίμα
- 7% Τελευταίο 44%
Απέναντι στον αντίπαλο λωρίδας
- Επίπεδο 6 στο 8:31
- Επίπεδο 11 στο 21:26
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 96% Φυσική 4%Πέθανε από
Φυσική 54% Μαγική 40% Καθαρή 6%Συνηθισμένο παιχνίδι στο Bot
8,488 παιχνίδια Patch 16.21Απέναντι σε κάθε champion Bot
- Top 6% Control ward 1.1
- Top 7% Farm / λεπτό 7.2
- Τελευταίο 30% Πρώτο αίμα 9%
- Kill
- 7.0 Τελευταίο 35%
- Θάνατοι
- 7.2 Λιγότεροι 39%
- Ασίστ
- 9.6 Top 21%
- Solo kill
- 1.0 Τελευταίο 30%
- Συμμ. σε kill
- 48% Top 18%
- Ζημιά ομάδας
- 23% Top 17%
- Ζημιά / λεπτό
- 899 Top 15%
- Χρυσός / λεπτό
- 456 Top 35%
- Ορατότητα / λεπτό
- 0.69 Top 31%
Απέναντι στον αντίπαλο λωρίδας
- Επίπεδο 6 στο 7:07
- Επίπεδο 11 στο 17:39
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 97% Φυσική 3%Πέθανε από
Φυσική 53% Μαγική 41% Καθαρή 6%Συνηθισμένο παιχνίδι στο Top
3,543 παιχνίδια Patch 16.21Απέναντι σε κάθε champion Top
- Top 7% Control ward 1.0
- Top 13% Ορατότητα / λεπτό 0.81
- Τελευταίο 34% Solo kill 2.3
- Kill
- 5.5 Τελευταίο 35%
- Θάνατοι
- 7.0 Περισσότεροι 46%
- Ασίστ
- 7.4 Top 25%
- Συμμ. σε kill
- 37% Top 28%
- Ζημιά ομάδας
- 23% Top 30%
- Ζημιά / λεπτό
- 853 Top 31%
- Farm / λεπτό
- 7.0 Top 15%
- Χρυσός / λεπτό
- 401 Top 49%
- Πρώτο αίμα
- 11% Τελευταίο 36%
Απέναντι στον αντίπαλο λωρίδας
- Επίπεδο 6 στο 5:18
- Επίπεδο 11 στο 13:16
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 96% Φυσική 4%Πέθανε από
Φυσική 51% Μαγική 41% Καθαρή 8%Οι αντίπαλοι και οι συμπαίκτες προέρχονται από παιχνίδια Τάλια στο Jungle.
Οι αντίπαλοι και οι συμπαίκτες προέρχονται από παιχνίδια Τάλια στο Jungle.
-
Τάλια με Κλεντ: +5.7 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 2.8-8.7) · 918 παιχνίδια · Ομαδοποιημένο · Το 18% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Γουόργουικ: +3.7 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.5-6.9) · 745 παιχνίδια · Ομαδοποιημένο · Το 21% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Ρίβεν: +2.8 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.3-5.2) · 1,379 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 13% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Τάλια με Κα'Σάντι: -3.5 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.6 έως -1.5) · 2,102 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 9% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Γκουέν: -3.3 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -6.2 έως -0.4) · 977 παιχνίδια · Ομαδοποιημένο · Το 17% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Βόλιμπεαρ: -3.3 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.4 έως -1.1) · 1,993 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 9% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Τάλια με Τάλον: +3.9 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.5-6.3) · 1,441 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 12% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Ακσάν: +2.6 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.3-4.9) · 1,627 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 11% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Υασούο: +2.0 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.9-3.0) · 10,049 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 2% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Τάλια με Μελ: -8.1 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -10.4 έως -5.8) · 1,653 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 11% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Οριάνα: -5.4 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -7.8 έως -2.9) · 1,371 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 13% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Βίκτορ: -3.3 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.1 έως -1.4) · 2,649 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 7% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Τάλια με Σαμίρα: +3.8 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.7-5.9) · 1,993 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 9% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Ζάια: +1.9 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.3-3.5) · 3,752 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 5% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Κάι'Σα: +1.2 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.2-2.2) · 9,800 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 2% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Τάλια με Ας: -3.8 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.4 έως -2.2) · 3,818 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 5% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Έζρεαλ: -3.8 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.0 έως -2.5) · 6,382 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 3% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Ζιγκζ: -3.8 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -6.8 έως -0.7) · 852 παιχνίδια · Ομαδοποιημένο · Το 19% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Τάλια με Ρελ: +4.5 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 2.5-6.6) · 2,146 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 9% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Άλισταρ: +3.9 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 2.2-5.6) · 3,222 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 6% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Λεόνα: +3.4 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 2.0-4.8) · 4,915 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 4% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Τάλια με Μπραντ: -6.0 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -8.3 έως -3.7) · 1,604 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 11% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Λουξ: -3.6 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -4.9 έως -2.3) · 5,547 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 3% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Τάλια με Μοργκάνα: -3.5 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.4 έως -1.7) · 2,655 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 7% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion