League of Legends Build na Yorick
Build Yorick Top
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 50.6%
- gier
- 337,158
- Wpływ na wygrane
- +0.6
- Pickrate
- 2.0%
Przedmioty startoweLekka Szata + Odnawialna Mikstura
Lekka Szata + Odnawialna Mikstura wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.4% | -0.6 może być przypadek | |
| 22% | 51.3% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 19% | 50.9% | +0.2 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.3% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.6% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 50.4% | -0.2 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.3% | +1.8 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +0.4 wobec +0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 50.2% | +0.3 może być przypadek | 13:28 | |
| 25% | 52.1% | +0.4 może być przypadek | 14:40 | |
| 14% | 53.5% | -0.9 wyraźna różnica często z przodu | 14:17 | |
| 2% | 55.5% | -0.5 może być przypadek często z przodu | 13:47 | |
| 1% | 52.2% | -1.0 wyraźna różnica | 13:37 | |
| <1% | 50.3% | -1.9 wyraźna różnica | ||
| <1% | 52.6% | -3.3 wyraźna różnica często z przodu |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.0% | najczęściej kupowane | |
| 10% | 53.8% | wygrywały częściej | |
| 9% | 49.4% | wyrównane | |
| 1% | 56.9% | wygrywały częściej |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 50% | 54.3% | najczęściej kupowane | |
| 22% | 50.5% | wyrównane | |
| 13% | 54.8% | wyrównane | |
| 2% | 56.7% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 66% | 22% | |
| 9% | 50% | |
| 6% | 18% | |
| 22% | 11% | |
| 10% | 13% | |
| 17% | 20% | |
| 13% | 15% | |
| 32% | 31% | |
| 31% | 32% | |
| 18% | 18% |
Przedmiot 1Moc Trójcy
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 51.5% | +0.8 może być przypadek | 13:27 | |
| 12% | 49.2% | -2.4 wyraźna różnica | 12:10 | |
| 8% | 51.8% | +1.1 może być przypadek | 13:07 | |
| 3% | 51.8% | +0.1 może być przypadek | 11:48 | |
| 3% | 50.1% | +0.3 może być przypadek | 12:43 | |
| 2% | 52.5% | +1.9 wyraźna różnica | ||
| 2% | 52.3% | -0.2 może być przypadek | ||
| <1% | 48.2% | +2.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 10% | 17,207 | |
| 7% | 12,060 | |
| 6% | 10,016 | |
| 5% | 9,346 |
Przedmiot 2Czarny Tasak
Czarny Tasak należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.4 na 100 gier, wobec +0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 53.3% | +1.9 może być przypadek | 21:18 | |
| 23% | 54.1% | -0.2 może być przypadek | 20:52 | |
| 11% | 52.4% | -0.5 może być przypadek | 20:51 | |
| 8% | 52.2% | -2.0 może być przypadek | 20:10 | |
| 5% | 52.3% | +0.1 może być przypadek | 21:01 | |
| 4% | 46.7% | +0.7 może być przypadek często z tyłu | ||
| 4% | 51.6% | -0.6 może być przypadek | ||
| <1% | 52.6% | +2.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 10% | 17,207 | |
| 7% | 12,060 | |
| 6% | 10,016 | |
| 5% | 9,346 |
Przedmiot 3Włócznia Shojin
Włócznia Shojin należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.4 na 100 gier, wobec +0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 55.9% | +0.3 może być przypadek | 26:21 | |
| 15% | 54.7% | -0.8 może być przypadek | 26:13 | |
| 12% | 50.6% | 0.0 może być przypadek | 26:17 | |
| 10% | 55.3% | +0.1 może być przypadek | 26:24 | |
| 8% | 56.3% | +1.4 może być przypadek | 26:43 | |
| 6% | 54.4% | +0.8 może być przypadek | ||
| 6% | 51.6% | +0.7 może być przypadek | ||
| <1% | 63.3% | +3.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 10% | 17,207 | |
| 7% | 12,060 | |
| 6% | 10,016 | |
| 5% | 9,346 |
Przedmiot 4Gruboskórność Steraka
Gruboskórność Steraka wygrywa częściej niż Kolczasta Kolczuga, najczęstszy wybór: +1.9 wobec -1.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 50.3% | -1.1 może być przypadek | 30:59 | |
| 17% | 55.5% | +1.9 wyraźna różnica | 31:21 | |
| 11% | 51.7% | +0.6 może być przypadek | 31:07 | |
| 9% | 54.4% | 0.0 może być przypadek | 31:18 | |
| 7% | 53.2% | +0.1 może być przypadek | ||
| 4% | 53.3% | -0.2 może być przypadek | ||
| 2% | 54.3% | -1.6 może być przypadek | ||
| 2% | 56.3% | kupowane już przy prowadzeniu |
Przedmiot 5Oblicze Ducha
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 49.0% | -1.6 może być przypadek | 35:23 | |
| 16% | 53.0% | +0.8 może być przypadek | 35:19 | |
| 8% | 54.7% | +0.7 może być przypadek | 35:44 | |
| 7% | 45.5% | -0.7 może być przypadek | 35:52 | |
| 7% | 45.2% | -0.8 może być przypadek | ||
| 5% | 47.9% | +0.4 może być przypadek |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 9% | 43.8% | 39:38 | |
| 8% | 48.9% | 40:08 | |
| 7% | 43.1% | 39:29 | |
| 7% | 49.2% | 40:04 | |
| 6% | 39.8% | 39:13 |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.0% | +0.8 może być przypadek | |
| 32% | 50.6% | -0.3 wyraźna różnica | |
| 14% | 50.4% | -0.8 wyraźna różnica | |
| 5% | 50.6% | -0.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.5% | +1.5 może być przypadek | |
| <1% | 51.9% | +1.6 może być przypadek | |
| <1% | 49.4% | -2.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 51.2% | -0.8 może być przypadek |
Główny rząd 1Przypływ Życia
Przypływ Życia wygrywa częściej niż Demolka, najczęstszy wybór: +1.1 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 51.0% | +0.7 może być przypadek | |
| 28% | 50.5% | -0.4 wyraźna różnica | |
| 16% | 50.5% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 4% | 50.9% | +0.4 może być przypadek | |
| 3% | 50.5% | -0.1 może być przypadek | |
| 1% | 51.6% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 51.2% | +1.0 może być przypadek | |
| <1% | 51.8% | +1.1 może być przypadek |
Główny rząd 2Drugi Oddech
Drugi Oddech wygrywa częściej niż Kościana Zbroja, najczęstszy wybór: +2.2 wobec +0.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 40% | 50.7% | +0.2 może być przypadek | |
| 27% | 50.4% | -0.6 wyraźna różnica | |
| 18% | 50.5% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 5% | 52.3% | +2.2 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.5% | +1.0 może być przypadek | |
| 2% | 51.5% | 0.0 może być przypadek | |
| 1% | 52.4% | +1.4 może być przypadek | |
| 1% | 52.8% | +0.6 może być przypadek |
Główny rząd 3Niezachwiany
Niezachwiany wygrywa częściej niż Przerost, najczęstszy wybór: +2.2 wobec +0.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.9% | +0.5 może być przypadek | |
| 29% | 50.6% | -0.3 wyraźna różnica | |
| 12% | 50.4% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 8% | 50.7% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 50.0% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 52.7% | +2.2 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.5% | +0.2 może być przypadek | |
| 2% | 51.5% | +1.2 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+1.3 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 42% | 50.7% | +0.1 może być przypadek | |
| 37% | 50.5% | -0.4 może być przypadek | |
| 17% | 51.0% | +0.4 może być przypadek | |
| 3% | 51.7% | +1.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.1% | -2.4 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweOdcięcie + Triumf
Odcięcie + Triumf wygrywa częściej niż Rozwój Myśli + Legenda: Rodowód, najczęstszy wybór: +2.7 wobec -1.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.5% | -1.3 może być przypadek | |
| 3% | 53.7% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.6% | +0.6 może być przypadek | |
| 1% | 51.5% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.1% | -0.1 może być przypadek | |
| 1% | 51.0% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 51.6% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 55.2% | +2.7 wyraźna różnica |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +0.6 wobec -0.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.7% | -0.5 może być przypadek | |
| 8% | 50.6% | +0.4 może być przypadek | |
| 4% | 52.0% | +0.6 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.9 wobec -1.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.6% | -1.4 może być przypadek | |
| 4% | 52.1% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 4% | 51.8% | +0.8 wyraźna różnica |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -0.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.7% | -0.8 może być przypadek | |
| 9% | 51.1% | +0.9 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.2% | +0.5 wyraźna różnica |
WEQ
UmiejętnościW > E > Q
W > E > Q wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +1.4 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 50.9% | +0.7 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 6% | 50.6% | -1.0 wyraźna różnica |
| QWEQ + W + E | 4% | 49.8% | -0.3 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | <1% | 50.7% | -0.2 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | <1% | 50.8% | +0.1 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | <1% | 51.0% | +1.4 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 50.4% wygranych. Najpierw E: 49.8% wygranych (wyrównane).
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Teleportacja, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -1.7 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.1% | -1.7 może być przypadek | |
| 30% | 51.8% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.8% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.6% | +0.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.7% | +0.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.1% | -0.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.2% | -1.9 może być przypadek |
- wygranych
- 56.7%
- gier
- 2,656
- Wpływ na wygrane
- +3.7
- Pickrate
- 0.8%
Przedmioty startoweTarcza Dorana + Mikstura Zdrowia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.4% | -0.6 może być przypadek | |
| 22% | 51.3% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 19% | 50.9% | +0.2 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.3% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.6% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 50.4% | -0.2 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.3% | +1.8 może być przypadek |
ButyPancerniaki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 71% | 55.9% | |
| 15% | 58.9% | |
| 11% | 58.0% | |
| 2% | 66.7% | |
| 1% | 35.7% |
Przedmiot 1Lodowa Rękawica
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 74% | 56.7% | |
| 26% | 57.1% |
Przedmiot 2Czarny Tasak
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 74% | 56.7% |
Przedmiot 3Włócznia Shojin
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 58.4% | |
| 17% | 57.8% | |
| 11% | 61.7% | |
| 11% | 57.6% | |
| 6% | 61.3% |
Przedmiot 4Kolczasta Kolczuga
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 17% | 56.0% | |
| 12% | 61.7% | |
| 10% | 42.9% | |
| 8% | 57.0% | |
| 6% | 50.0% |
Przedmiot 5Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 14% | 66.0% | |
| 11% | 43.2% | |
| 7% | 41.7% | |
| 6% | 27.3% | |
| 5% | 44.4% |
Przedmiot 6Moc Trójcy
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 51.5% | +0.8 może być przypadek | 13:27 | |
| 12% | 49.2% | -2.4 wyraźna różnica | 12:10 | |
| 8% | 51.8% | +1.1 może być przypadek | 13:07 | |
| 3% | 51.8% | +0.1 może być przypadek | 11:48 | |
| 3% | 50.1% | +0.3 może być przypadek | 12:43 | |
| 2% | 52.5% | +1.9 wyraźna różnica | ||
| 2% | 52.3% | -0.2 może być przypadek | ||
| <1% | 48.2% | +2.6 może być przypadek |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
Główny rząd 1Demolka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
Główny rząd 2Kościana Zbroja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
Główny rząd 3Przerost
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 20% | 53.4% |
WEQ
UmiejętnościW > E > Q
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 50.9% | +0.7 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 6% | 50.6% | -1.0 wyraźna różnica |
| QWEQ + W + E | 4% | 49.8% | -0.3 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | <1% | 50.7% | -0.2 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | <1% | 50.8% | +0.1 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | <1% | 51.0% | +1.4 może być przypadek |
CzaryWyczerpanie + Błysk
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.1% | -1.7 może być przypadek | |
| 30% | 51.8% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.8% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.6% | +0.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.7% | +0.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.1% | -0.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.2% | -1.9 może być przypadek |
Build Yorick Mid
- wygranych
- 49.3%
- gier
- 16,119
- Wpływ na wygrane
- -0.6
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startoweHełm Dorana + Mikstura Zdrowia
Hełm Dorana + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +0.8 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.4% | +0.5 może być przypadek | |
| 26% | 49.3% | +0.8 może być przypadek | |
| 17% | 49.9% | -0.7 może być przypadek | |
| 5% | 47.6% | -1.9 może być przypadek | |
| 3% | 49.2% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 52.4% | -2.7 może być przypadek | |
| 1% | 47.8% | -0.3 może być przypadek | |
| <1% | 47.0% | -3.7 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Obuwie Merkurego, najczęstszy wybór: +0.3 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 50.0% | 0.0 może być przypadek | 14:01 | |
| 25% | 49.1% | +0.3 może być przypadek | 14:13 | |
| 18% | 52.6% | +0.1 może być przypadek często z przodu | 13:25 | |
| 8% | 48.5% | -1.1 może być przypadek | 12:51 | |
| 6% | 54.1% | +0.3 może być przypadek | 13:14 | |
| 1% | 52.0% | -1.3 może być przypadek | ||
| 1% | 52.1% | -0.6 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.6% | najczęściej kupowane | |
| 20% | 48.3% | wyrównane | |
| 13% | 52.2% | wyrównane | |
| 8% | 47.5% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.2% | najczęściej kupowane | |
| 15% | 54.0% | wyrównane | |
| 7% | 52.9% | wyrównane | |
| 7% | 38.9% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 37% | 7% | |
| 20% | 50% | |
| 10% | 5% | |
| 2% | 7% | |
| 1% | 5% | |
| 3% | 6% | |
| 7% | 9% | |
| 16% | 18% |
Przedmiot 1Moc Trójcy
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 51.3% | +0.5 może być przypadek | 12:56 | |
| 18% | 49.9% | -0.4 może być przypadek | 11:38 | |
| 11% | 50.5% | -0.2 może być przypadek | 11:27 | |
| 7% | 48.9% | +1.1 może być przypadek | 12:24 | |
| 5% | 48.6% | +1.2 może być przypadek | 12:21 | |
| 3% | 50.6% | +0.5 może być przypadek | ||
| 2% | 45.6% | -1.5 może być przypadek | ||
| <1% | 52.5% | +1.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 4% | 370 | |
| 4% | 306 | |
| 3% | 281 | |
| 3% | 217 |
Przedmiot 2Włócznia Shojin
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 50.7% | -0.9 może być przypadek | 20:07 | |
| 10% | 52.0% | +0.1 może być przypadek | 20:17 | |
| 9% | 52.9% | 0.0 może być przypadek | 20:01 | |
| 8% | 54.1% | +1.1 może być przypadek | 20:34 | |
| 8% | 51.4% | +0.3 może być przypadek | 20:39 | |
| 8% | 50.6% | +0.1 może być przypadek | ||
| 6% | 51.1% | +1.3 może być przypadek | ||
| 1% | 59.7% | +2.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 4% | 370 | |
| 4% | 306 | |
| 3% | 281 | |
| 3% | 217 |
Przedmiot 3Uraza Seryldy
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 50.1% | -0.6 może być przypadek | 26:14 | |
| 10% | 57.4% | +1.5 może być przypadek | 26:19 | |
| 8% | 54.7% | +0.1 może być przypadek | 26:10 | |
| 6% | 49.8% | -1.1 może być przypadek | 25:50 | |
| 5% | 54.0% | -0.8 może być przypadek | 26:05 | |
| 5% | 53.2% | -1.0 może być przypadek | ||
| 5% | 45.7% | -0.7 może być przypadek | ||
| 2% | 58.7% | +2.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 4% | 370 | |
| 4% | 306 | |
| 3% | 281 | |
| 3% | 217 |
Przedmiot 4Oblicze Ducha
Oblicze Ducha wygrywa częściej niż Kolczasta Kolczuga, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -1.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 9% | 54.6% | +0.3 może być przypadek | 31:11 | |
| 8% | 51.0% | -1.4 może być przypadek | 31:15 | |
| 7% | 42.1% | -1.9 może być przypadek | 31:19 | |
| 7% | 51.8% | +1.1 może być przypadek | 30:54 | |
| 5% | 50.7% | -0.4 może być przypadek | 30:40 | |
| 5% | 48.4% | 0.0 może być przypadek | ||
| 5% | 48.1% | +0.6 może być przypadek | ||
| 3% | 52.6% | +1.8 może być przypadek |
Przedmiot 5Kolczasta Kolczuga
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 9% | 49.2% | -0.5 może być przypadek | 35:57 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 8% | - | 39:15 | |
| 6% | - | 39:04 | |
| 6% | - | 40:30 | |
| 5% | - | 40:02 | |
| 5% | - | 40:47 |
Kluczowa runaEzoteryczna Kometa
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 36% | 49.9% | +0.3 może być przypadek | |
| 23% | 50.6% | +0.9 może być przypadek | |
| 21% | 49.8% | -0.6 może być przypadek | |
| 13% | 48.2% | -0.8 może być przypadek | |
| 2% | 47.9% | -0.8 może być przypadek | |
| 1% | 52.7% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 50.0% | -1.2 może być przypadek | |
| 1% | 51.6% | +1.0 może być przypadek |
Główny rząd 1Opaska Przepływu Many
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 40% | 49.6% | +0.1 może być przypadek | |
| 23% | 50.8% | +1.0 może być przypadek | |
| 18% | 49.9% | -0.7 może być przypadek | |
| 9% | 48.8% | -0.2 może być przypadek | |
| 4% | 50.4% | -1.0 może być przypadek | |
| 1% | 52.7% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 51.4% | -0.2 może być przypadek | |
| 1% | 46.9% | +1.1 może być przypadek |
Główny rząd 2Transcendencja
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 17% | 50.5% | -0.3 może być przypadek | |
| 16% | 50.5% | -0.1 może być przypadek | |
| 5% | 50.6% | +2.2 może być przypadek | |
| 4% | 45.1% | -2.3 może być przypadek | |
| 3% | 47.4% | -1.5 może być przypadek | |
| 3% | 51.4% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 48.6% | -2.1 może być przypadek |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 26% | 49.9% | +0.3 może być przypadek | |
| 24% | 49.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 20% | 50.6% | +0.7 może być przypadek | |
| 18% | 50.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 3% | 50.4% | -1.5 może być przypadek | |
| 2% | 48.1% | -2.1 może być przypadek | |
| 2% | 49.8% | -2.5 może być przypadek | |
| 1% | 51.7% | +0.8 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 48.9% | -1.1 wyraźna różnica | |
| 28% | 51.6% | +1.8 może być przypadek | |
| 25% | 49.0% | -0.6 wyraźna różnica | |
| 5% | 54.1% | +1.0 może być przypadek | |
| 3% | 45.5% | -1.5 może być przypadek |
Runy dodatkoweSpec od Wszystkiego + Dostawa Ciastek
Spec od Wszystkiego + Dostawa Ciastek wygrywa częściej niż Magiczne Obuwie + Dostawa Ciastek, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.7% | -0.8 może być przypadek | |
| 10% | 54.8% | +0.1 może być przypadek | |
| 9% | 49.2% | +1.2 może być przypadek | |
| 6% | 54.4% | -0.4 może być przypadek | |
| 5% | 57.8% | +0.5 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.1% | +0.9 może być przypadek | |
| 17% | 48.4% | -1.3 może być przypadek | |
| 9% | 50.5% | +0.1 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.5 wobec -1.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.6% | -1.6 może być przypadek | |
| 7% | 52.3% | +1.2 może być przypadek | |
| 7% | 51.2% | +1.5 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.7 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.8% | 0.0 może być przypadek | |
| 14% | 49.6% | -0.4 może być przypadek | |
| 9% | 51.1% | +0.7 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 78% | 50.1% | +0.6 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 16% | 49.7% | -0.6 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 4% | 49.5% | -0.4 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | 1% | 43.8% | -2.8 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 50.0% wygranych. Najpierw E: 53.2% wygranych (wyrównane).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Duch
Błysk + Duch wygrywa częściej niż Błysk + Teleportacja, najczęstszy wybór: +1.2 wobec +0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.4% | +0.4 może być przypadek | |
| 27% | 49.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 5% | 51.5% | +0.3 może być przypadek | |
| 2% | 52.2% | +1.2 może być przypadek | |
| 2% | 42.8% | -2.6 może być przypadek | |
| 1% | 47.9% | -2.0 może być przypadek | |
| 1% | 36.5% | -3.2 może być przypadek | |
| 1% | 55.1% | -1.0 może być przypadek |
Build Yorick Jungla
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 48.9%
- gier
- 11,411
- Wpływ na wygrane
- -0.9
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startoweSadzonka Mchściciela + Mikstura Zdrowia
Sadzonka Mchściciela + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Pisklę Podmuszka + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +1.7 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 28% | 49.3% | 0.0 może być przypadek | |
| 24% | 50.1% | -0.8 może być przypadek | |
| 19% | 49.9% | 0.0 może być przypadek | |
| 13% | 46.8% | -1.1 może być przypadek | |
| 10% | 52.0% | +1.7 może być przypadek | |
| 6% | 52.2% | +1.5 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +0.7 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 49.3% | +0.5 może być przypadek | 15:19 | |
| 26% | 51.9% | -0.6 może być przypadek | 13:49 | |
| 24% | 49.7% | +0.7 może być przypadek | 15:28 | |
| 6% | 56.2% | +0.2 może być przypadek często z przodu | 14:26 | |
| 2% | 46.8% | -1.3 może być przypadek | 13:36 | |
| 1% | 40.5% | za duże, by mu ufać |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 45% | 49.6% | najczęściej kupowane | |
| 18% | 52.1% | wyrównane | |
| 10% | 49.2% | wyrównane | |
| 5% | 64.7% | wygrywały częściej |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 38% | 48.5% | najczęściej kupowane | |
| 23% | 51.4% | wyrównane | |
| 16% | 50.3% | wyrównane | |
| 6% | 51.6% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 45% | 16% | |
| 10% | 38% | |
| 5% | 14% | |
| 16% | 7% | |
| 15% | 19% | |
| 18% | 23% | |
| 16% | 19% | |
| 8% | 11% |
Przedmiot 1Moc Trójcy
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 51.6% | +2.8 może być przypadek | 12:20 | |
| 13% | 45.0% | -3.8 wyraźna różnica | 11:18 | |
| 12% | 50.1% | +0.8 może być przypadek | 11:48 | |
| 4% | 49.6% | -3.0 wyraźna różnica | 12:20 | |
| 3% | 43.3% | -3.0 wyraźna różnica | 11:20 | |
| 3% | 44.8% | -2.8 wyraźna różnica | ||
| 3% | 53.9% | -0.6 może być przypadek | ||
| 2% | 49.6% | +1.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 873 | |
| 7% | 463 | |
| 4% | 222 | |
| 2% | 95 |
Przedmiot 2Czarny Tasak
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 53.2% | +0.6 może być przypadek | 20:38 | |
| 21% | 54.4% | +2.4 może być przypadek | 20:41 | |
| 9% | 47.4% | -2.5 może być przypadek | 20:16 | |
| 8% | 48.8% | -1.4 może być przypadek | 20:45 | |
| 5% | 53.2% | -0.1 może być przypadek | 20:11 | |
| 3% | 49.4% | +0.3 może być przypadek | ||
| 3% | 45.9% | -2.2 może być przypadek | ||
| 2% | 48.3% | -2.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 873 | |
| 7% | 463 | |
| 4% | 222 | |
| 2% | 95 |
Przedmiot 3Włócznia Shojin
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 56.4% | -0.5 może być przypadek | 26:19 | |
| 13% | 54.4% | +0.7 może być przypadek | 26:15 | |
| 12% | 52.3% | -0.8 może być przypadek | 25:40 | |
| 9% | 55.3% | -0.2 może być przypadek | 25:56 | |
| 6% | 44.8% | +0.1 może być przypadek często z tyłu | 25:59 | |
| 5% | 53.6% | +0.9 może być przypadek | ||
| 4% | 59.8% | +2.5 może być przypadek | ||
| 3% | 53.4% | -2.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 873 | |
| 7% | 463 | |
| 4% | 222 | |
| 2% | 95 |
Przedmiot 4Kolczasta Kolczuga
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 24% | 60.6% | 31:12 |
Przedmiot 5Oblicze Ducha
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 17% | 63.3% | 35:41 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 38:26 | |
| 6% | - | 40:14 | |
| 6% | - | 37:07 | |
| 6% | - | 36:53 | |
| 5% | - | 39:54 |
Kluczowa runaZdobywca
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.8% | +2.4 może być przypadek | |
| 11% | 48.1% | -1.4 wyraźna różnica | |
| 9% | 50.6% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 7% | 47.8% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 46.0% | -1.0 może być przypadek | |
| 2% | 54.2% | +1.3 może być przypadek | |
| 2% | 40.5% | -5.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 44.8% | -1.3 może być przypadek |
Główny rząd 1Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.7% | +2.5 może być przypadek | |
| 10% | 47.5% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 9% | 50.6% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 8% | 47.5% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 4% | 53.3% | +0.3 może być przypadek | |
| 3% | 47.1% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 40.4% | -4.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 43.2% | -3.5 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Legenda: Przyspieszenie
Legenda: Przyspieszenie wygrywa częściej niż Legenda: Rodowód, najczęstszy wybór: +2.8 wobec +1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 50.7% | +1.2 może być przypadek | |
| 15% | 49.4% | -1.5 może być przypadek | |
| 14% | 53.1% | +2.8 może być przypadek | |
| 10% | 47.6% | -1.4 może być przypadek | |
| 8% | 47.3% | -1.1 może być przypadek | |
| 3% | 47.9% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 46.2% | -4.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 36.8% | -4.1 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 51.2% | +2.0 może być przypadek | |
| 14% | 49.2% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 11% | 50.4% | +0.5 może być przypadek | |
| 10% | 48.5% | -1.0 może być przypadek | |
| 9% | 48.7% | +0.4 może być przypadek | |
| 5% | 49.1% | -1.8 może być przypadek | |
| 2% | 45.1% | -1.2 może być przypadek | |
| 2% | 41.0% | -5.1 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 36% | 52.3% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 35% | 48.9% | -0.7 może być przypadek | |
| 15% | 46.2% | -2.0 może być przypadek | |
| 8% | 49.8% | -0.5 może być przypadek | |
| 5% | 48.7% | -1.2 może być przypadek |
Runy dodatkoweSzkolenie Sprawnościowe + Przerost
Szkolenie Sprawnościowe + Przerost wygrywa częściej niż Demolka + Kościana Zbroja, najczęstszy wybór: +3.0 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 65% | 49.4% | -0.4 może być przypadek | |
| 7% | 47.1% | -2.0 może być przypadek | |
| 7% | 47.8% | +0.3 może być przypadek | |
| 5% | 52.9% | +3.0 może być przypadek | |
| 4% | 52.4% | +0.3 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.3% | +0.9 może być przypadek | |
| 12% | 47.4% | -1.0 może być przypadek | |
| 7% | 47.6% | -0.6 może być przypadek |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.0% | +2.1 może być przypadek | |
| 7% | 46.1% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 4% | 50.6% | +0.1 może być przypadek |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.2% | +2.0 może być przypadek | |
| 9% | 46.0% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 8% | 49.1% | -0.9 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 50.1% | +0.9 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 6% | 46.8% | -2.2 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 4% | 54.3% | +0.8 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 52.6% wygranych. Najpierw E: 52.4% wygranych (za mało gier).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Porażenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.8% | +1.1 może być przypadek | |
| 9% | 49.4% | -0.8 może być przypadek | |
| 2% | 52.5% | -0.8 może być przypadek | |
| 1% | 46.3% | -2.6 może być przypadek | |
| 1% | 42.2% | -4.4 wyraźna różnica |
- wygranych
- 55.2%
- gier
- 976
- Wpływ na wygrane
- +3.6
- Pickrate
- 8.8%
Przedmioty startowePisklę Podmuszka + Mikstura Zdrowia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 28% | 49.3% | 0.0 może być przypadek | |
| 24% | 50.1% | -0.8 może być przypadek | |
| 19% | 49.9% | 0.0 może być przypadek | |
| 13% | 46.8% | -1.1 może być przypadek | |
| 10% | 52.0% | +1.7 może być przypadek | |
| 6% | 52.2% | +1.5 może być przypadek |
ButyPancerniaki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 47% | 57.6% | |
| 25% | 52.3% | |
| 24% | 57.2% | |
| 2% | 57.1% | |
| 1% | 27.3% |
Przedmiot 1Moc Trójcy
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 72% | 55.1% | |
| 10% | 58.5% | |
| 6% | 42.9% | |
| 2% | 70.0% | |
| 2% | 77.8% |
Przedmiot 2Włócznia Shojin
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 39% | 54.2% | |
| 31% | 62.5% | |
| 6% | 54.5% | |
| 3% | 44.8% | |
| 3% | 73.9% |
Przedmiot 3Czarny Tasak
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 19% | 56.0% | |
| 12% | 59.2% | |
| 11% | 53.4% | |
| 5% | 62.5% | |
| 5% | 50.0% |
Przedmiot 4Kolczasta Kolczuga
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 24% | 60.6% | 31:12 |
Przedmiot 5Oblicze Ducha
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 17% | 63.3% | 35:41 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 38:26 | |
| 6% | - | 40:14 | |
| 6% | - | 37:07 | |
| 6% | - | 36:53 | |
| 5% | - | 39:54 |
Kluczowa runaZdobywca
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
Główny rząd 1Triumf
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
Główny rząd 2Legenda: Rodowód
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 55.5% |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 50.1% | +0.9 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 6% | 46.8% | -2.2 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 4% | 54.3% | +0.8 może być przypadek |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Porażenie
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.8% | +1.1 może być przypadek | |
| 9% | 49.4% | -0.8 może być przypadek | |
| 2% | 52.5% | -0.8 może być przypadek | |
| 1% | 46.3% | -2.6 może być przypadek | |
| 1% | 42.2% | -4.4 wyraźna różnica |
Build Yorick Bot
- wygranych
- 50.5%
- gier
- 1,648
- Wpływ na wygrane
- +0.2
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startowePierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Pierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2 wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +0.6 wobec -0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 41% | 47.8% | -0.8 może być przypadek | |
| 22% | 48.4% | +0.1 może być przypadek | |
| 21% | 48.8% | +0.3 może być przypadek | |
| 6% | 54.2% | +0.6 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +0.6 wobec -0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 44.8% | -0.7 może być przypadek | 14:37 | |
| 25% | 53.1% | +0.3 może być przypadek | 13:49 | |
| 16% | 47.9% | +0.6 może być przypadek | 14:29 |
Przedmiot 1Czarny Tasak
Czarny Tasak wygrywa częściej niż Moc Trójcy, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 47.9% | -0.6 może być przypadek | 12:59 | |
| 18% | 50.4% | -0.9 może być przypadek | 11:36 | |
| 11% | 46.3% | -2.2 może być przypadek | 11:24 | |
| 6% | 42.7% | -0.1 może być przypadek | 12:12 | |
| 3% | 52.4% | +1.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 7% | 48.7% | 65 | |
| 5% | 63.6% | 43 | |
| 3% | 55.0% | 28 | |
| 2% | 70.0% | 19 |
Przedmiot 2Moc Trójcy
Moc Trójcy wygrywa częściej niż Włócznia Shojin, najczęstszy wybór: +0.4 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 53.8% | -1.1 może być przypadek | 19:55 | |
| 18% | 49.8% | -0.3 może być przypadek | 20:29 | |
| 11% | 49.3% | -1.7 może być przypadek | 20:02 | |
| 6% | 41.7% | +0.4 może być przypadek | 21:04 | |
| 5% | 39.7% | -1.4 może być przypadek | 20:22 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 7% | 48.7% | 65 | |
| 5% | 63.6% | 43 | |
| 3% | 55.0% | 28 | |
| 2% | 70.0% | 19 |
Przedmiot 3Zaćmienie
Zaćmienie wygrywa częściej niż Uraza Seryldy, najczęstszy wybór: -0.2 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 51.4% | -1.2 może być przypadek | 25:41 | |
| 13% | 44.0% | -1.3 może być przypadek | 25:58 | |
| 9% | 57.0% | -0.2 może być przypadek | 25:43 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 7% | 48.7% | 65 | |
| 5% | 63.6% | 43 | |
| 3% | 55.0% | 28 | |
| 2% | 70.0% | 19 |
Przedmiot 5Gruboskórność Steraka
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 6% | 63.6% | 36:04 |
Kluczowa runaEzoteryczna Kometa
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 34% | 50.5% | +1.6 może być przypadek | |
| 26% | 47.5% | -1.3 może być przypadek | |
| 18% | 42.9% | -5.7 wyraźna różnica | |
| 16% | 49.2% | +0.8 może być przypadek |
Główny rząd 1Aksjomatyczny Adept Arkanów
Aksjomatyczny Adept Arkanów wygrywa częściej niż Opaska Przepływu Many, najczęstszy wybór: +2.7 wobec +1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 49.3% | +1.1 może być przypadek | |
| 24% | 47.0% | -1.4 może być przypadek | |
| 17% | 42.0% | -6.3 wyraźna różnica | |
| 12% | 53.7% | +2.7 może być przypadek |
Główny rząd 2Transcendencja
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 41% | 51.1% | +2.5 może być przypadek | |
| 21% | 48.6% | -0.2 może być przypadek | |
| 11% | 40.0% | za duże, by mu ufać | |
| 6% | 42.5% | -1.3 może być przypadek |
Główny rząd 3Poparzenie
Poparzenie wygrywa częściej niż Nadchodząca Burza, najczęstszy wybór: +1.5 wobec +1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 33% | 49.5% | +1.4 może być przypadek | |
| 23% | 48.1% | -0.7 może być przypadek | |
| 18% | 51.5% | +1.5 może być przypadek | |
| 15% | 43.9% | -5.2 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.6% | +1.7 może być przypadek | |
| 32% | 46.0% | -0.6 może być przypadek | |
| 21% | 47.0% | -2.0 może być przypadek |
Runy dodatkoweMagiczne Obuwie + Dostawa Ciastek
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.4% | -0.4 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +1.1 wobec -2.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 47.6% | -2.0 może być przypadek | |
| 19% | 51.2% | +1.1 może być przypadek | |
| 6% | 48.9% | +0.7 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.4% | -0.2 może być przypadek | |
| 9% | 51.1% | +1.0 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +2.2 wobec -2.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 47.5% | -2.6 może być przypadek | |
| 14% | 52.6% | +2.2 może być przypadek | |
| 10% | 49.7% | +0.9 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Q > W > E wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +2.4 wobec -4.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 76% | 46.8% | -4.1 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 15% | 52.2% | +2.0 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 8% | 54.2% | +2.4 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 54.3% wygranych. Najpierw E: 100.0% wygranych (za mało gier).
CzaryBłysk + Teleportacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.1% | +0.9 może być przypadek | |
| 19% | 47.8% | -1.4 może być przypadek | |
| 14% | 46.5% | -0.8 może być przypadek | |
| 7% | 49.0% | -0.4 może być przypadek | |
| 5% | 51.9% | +0.7 może być przypadek |
Najlepsi gracze Yorick
Zobacz wszystkich (11,152)Zwykła gra na Top
335,092 gryNa tle wszystkich bohaterów na Top
- Najmniej 4% Śmierci 5.5
- Top 9% Farma / min 7.2
- Dolne 2% Udział w zab. 31%
- Zabójstwa
- 4.8 Dolne 21%
- Asysty
- 5.1 Dolne 24%
- Solo zabójstwa
- 2.3 Dolne 35%
- Obr. drużyny
- 24% Top 22%
- Obr. / min
- 856 Top 29%
- Złoto / min
- 421 Top 17%
- Wizja / min
- 0.77 Top 36%
- Totemy Kontroli
- 0.6 Top 37%
- Pierwsza krew
- 7% Dolne 15%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:23
- Poziom 11 w 13:10
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 32% Fizyczne 68%Śmierć od
Fizyczne 55% Magiczne 36% Nieuchronne 9%Zwykła gra na Mid
16,207 gierNa tle wszystkich bohaterów na Mid
- Najmniej 2% Śmierci 5.2
- Top 11% Farma / min 7.2
- Dolne 1% Udział w zab. 34%
- Zabójstwa
- 4.7 Dolne 11%
- Asysty
- 5.6 Dolne 20%
- Solo zabójstwa
- 1.8 Dolne 25%
- Obr. drużyny
- 23% Dolne 49%
- Obr. / min
- 813 Dolne 39%
- Złoto / min
- 417 Top 44%
- Wizja / min
- 0.67 Top 50%
- Totemy Kontroli
- 0.7 Top 41%
- Pierwsza krew
- 5% Dolne 11%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:15
- Poziom 11 w 14:33
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 33% Fizyczne 67%Śmierć od
Fizyczne 55% Magiczne 37% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Jungla
11,413 gierNa tle wszystkich bohaterów na Jungla
- Najmniej 5% Śmierci 5.4
- Top 12% Farma / min 6.9
- Dolne 22% Udział w zab. 41%
- Zabójstwa
- 5.6 Dolne 29%
- Asysty
- 7.7 Dolne 46%
- Solo zabójstwa
- 1.3 Top 49%
- Obr. drużyny
- 18% Top 41%
- Obr. / min
- 678 Top 40%
- Złoto / min
- 428 Top 47%
- Wizja / min
- 0.84 Top 47%
- Totemy Kontroli
- 1.1 Dolne 45%
- Pierwsza krew
- 4% Dolne 45%
Przeciw wrogiemu dżunglerowi
- Poziom 6 w 7:35
- Poziom 11 w 17:25
- blue buff najpierw w 52% gier
- Pierwszy smok w 7:32
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 30% Fizyczne 70%Śmierć od
Fizyczne 55% Magiczne 38% Nieuchronne 7%Zwykła gra na Bot
1,622 gryNa tle wszystkich bohaterów na Bot
- Najmniej 12% Śmierci 6.4
- Top 36% Farma / min 6.4
- Dolne 1% Udział w zab. 38%
- Zabójstwa
- 5.3 Dolne 9%
- Asysty
- 7.0 Dolne 33%
- Solo zabójstwa
- 0.9 Dolne 19%
- Obr. drużyny
- 20% Dolne 31%
- Obr. / min
- 737 Dolne 27%
- Złoto / min
- 426 Dolne 30%
- Wizja / min
- 0.63 Dolne 30%
- Totemy Kontroli
- 0.5 Dolne 36%
- Pierwsza krew
- 9% Dolne 22%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 7:26
- Poziom 11 w 18:36
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 32% Fizyczne 68%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 37% Nieuchronne 7%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Yorick na Top.
-
Gnar: +4.9 wygrane na 100 gier (zakres 3.5-6.3) · 4,572 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Dr Mundo: +4.9 wygrane na 100 gier (zakres 3.6-6.1) · 6,063 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Karma: +4.8 wygrane na 100 gier (zakres 0.1-9.5) · 226 gier · Łączone · 47% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Locke: +4.7 wygrane na 100 gier (zakres 0.4-9.0) · 318 gier · Łączone · 39% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Poppy: +4.7 wygrane na 100 gier (zakres 1.8-7.5) · 983 gry · Łączone · 17% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Varus: +4.6 wygrane na 100 gier (zakres 1.8-7.5) · 969 gier · Łączone · 17% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Aurora: +4.5 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-8.1) · 553 gry · Łączone · 27% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Galio: +4.5 wygrane na 100 gier (zakres 0.2-8.7) · 326 gier · Łączone · 38% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Gragas: +4.5 wygrane na 100 gier (zakres 2.7-6.2) · 2,785 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Udyr: +4.3 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-7.5) · 711 gier · Łączone · 22% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Kennen: +4.2 wygrane na 100 gier (zakres 2.3-6.1) · 2,557 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Ambessa: +4.2 wygrane na 100 gier (zakres 2.6-5.7) · 3,792 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Urgot: +4.0 wygrane na 100 gier (zakres 2.7-5.3) · 5,310 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Pantheon: +3.9 wygrane na 100 gier (zakres 2.5-5.3) · 4,670 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Malzahar: +3.8 wygrane na 100 gier (zakres 1.3-6.3) · 1,335 gier · Zmierzone · 13% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Akali: +3.4 wygrane na 100 gier (zakres 1.8-4.9) · 3,796 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Heimerdinger: +3.4 wygrane na 100 gier (zakres 1.9-4.8) · 4,296 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Riven: +2.9 wygrane na 100 gier (zakres 1.1-4.8) · 2,612 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Aatrox: +2.8 wygrane na 100 gier (zakres 1.7-4.0) · 7,358 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Illaoi: +2.5 wygrane na 100 gier (zakres 1.4-3.6) · 7,878 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Darius: +2.23 wygrane na 100 gier (zakres 1.44-3.02) · 15,182 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Mordekaiser: +1.55 wygrane na 100 gier (zakres 0.79-2.31) · 16,313 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Teemo: +1.51 wygrane na 100 gier (zakres 0.69-2.32) · 14,263 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Yorick na Top.
-
Yorick z Rammus: +4.6 wygrane na 100 gier (zakres 3.5-5.8) · 6,733 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Warwick: +2.72 wygrane na 100 gier (zakres 1.93-3.52) · 15,625 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Amumu: +2.71 wygrane na 100 gier (zakres 1.71-3.70) · 9,682 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Yorick z Rengar: -4.5 wygrane na 100 gier (zakres od -5.8 do -3.2) · 5,853 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Qiyana: -3.83 wygrane na 100 gier (zakres od -4.71 do -2.95) · 12,529 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Rumble: -3.8 wygrane na 100 gier (zakres od -7.5 do -0.2) · 522 gry · Łączone · 28% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Yorick z Veigar: +2.80 wygrane na 100 gier (zakres 2.10-3.50) · 20,126 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Heimerdinger: +2.5 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-4.3) · 2,663 gry · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Xerath: +2.33 wygrane na 100 gier (zakres 1.56-3.11) · 16,413 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Yorick z Urgot: -5.6 wygrane na 100 gier (zakres od -9.8 do -1.5) · 358 gier · Łączone · 36% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Orianna: -4.5 wygrane na 100 gier (zakres od -5.9 do -3.2) · 5,165 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Azir: -4.5 wygrane na 100 gier (zakres od -6.1 do -2.9) · 3,459 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Yorick z Ziggs: +2.1 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-3.3) · 6,938 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Kog'Maw: +1.8 wygrane na 100 gier (zakres 0.5-3.0) · 5,639 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Jinx: +1.50 wygrane na 100 gier (zakres 0.96-2.04) · 35,359 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Yorick z Ezreal: -3.94 wygrane na 100 gier (zakres od -4.62 do -3.26) · 21,442 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Kalista: -2.4 wygrane na 100 gier (zakres od -3.8 do -1.1) · 5,278 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Lucian: -2.38 wygrane na 100 gier (zakres od -3.23 do -1.52) · 13,407 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Yorick z Zyra: +2.16 wygrane na 100 gier (zakres 1.21-3.10) · 10,808 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Taric: +2.0 wygrane na 100 gier (zakres 0.1-3.8) · 2,672 gry · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Poppy: +1.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.4-3.5) · 3,772 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Yorick z Camille: -4.2 wygrane na 100 gier (zakres od -6.0 do -2.3) · 2,606 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Yuumi: -2.9 wygrane na 100 gier (zakres od -3.9 do -1.9) · 9,141 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick z Bard: -2.7 wygrane na 100 gier (zakres od -4.1 do -1.3) · 4,674 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów