League of Legends Build voor Yorick
Yorick Top build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 50.8%
- games
- 8,901
- Winimpact
- +0.7
- Pickrate
- 2.0%
StartitemsDoran's Helm + Health Potion
Doran's Helm + Health Potion wint vaker dan Doran's Shield + Health Potion, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 51.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 24% | 46.9% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 16% | 49.4% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 41.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.8% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 18.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | -3.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 83.3% | -0.6 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.4 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 52.1% | +0.3 kan toeval zijn | 13:28 | |
| 25% | 48.0% | +0.4 kan toeval zijn | 14:41 | |
| 14% | 53.7% | -1.0 duidelijk verschil | 14:06 | |
| 2% | 58.8% | -0.7 kan toeval zijn | 12:22 | |
| 1% | 55.2% | -0.5 kan toeval zijn | 13:39 | |
| <1% | 44.4% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 0.0% | -2.4 duidelijk verschil |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 73% | 53.2% | meest gekocht | |
| 11% | 58.0% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 45.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 43.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 53% | 57.9% | meest gekocht | |
| 24% | 50.4% | ongeveer gelijk | |
| 16% | 60.4% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 73% | 24% | |
| 9% | 53% | |
| 5% | 16% | |
| 20% | 11% | |
| 15% | 21% | |
| 11% | 16% | |
| 17% | 21% |
Item nr. 1Trinity Force
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 51.6% | +0.7 kan toeval zijn | 13:25 | |
| 14% | 51.5% | -2.5 duidelijk verschil | 12:02 | |
| 9% | 51.0% | +1.1 kan toeval zijn | 13:01 | |
| 3% | 62.9% | +0.6 kan toeval zijn | 11:41 | |
| 2% | 54.9% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 37.3% | +0.6 kan toeval zijn | 12:49 | |
| 2% | 56.3% | +2.4 duidelijk verschil | ||
| 1% | 31.8% | -1.6 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 9% | 295 | |
| 8% | 259 | |
| 5% | 157 | |
| 5% | 153 |
Item nr. 2Black Cleaver
Black Cleaver hoort bij de build die vaker wint: +2.9 per 100 potjes, tegen -0.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 50.5% | -0.2 kan toeval zijn | 20:48 | |
| 22% | 58.5% | +1.9 kan toeval zijn | 21:17 | |
| 11% | 56.1% | -0.7 kan toeval zijn | 20:25 | |
| 7% | 52.8% | -2.3 kan toeval zijn | 20:03 | |
| 5% | 62.5% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 4% | 48.1% | +0.2 kan toeval zijn | 20:34 | |
| 4% | 35.3% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 0.0% | +2.0 kan toeval zijn vaak achter |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 9% | 295 | |
| 8% | 259 | |
| 5% | 157 | |
| 5% | 153 |
Item nr. 3Spear of Shojin
Spear of Shojin hoort bij de build die vaker wint: +2.9 per 100 potjes, tegen -0.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 54.4% | -0.5 kan toeval zijn | 25:52 | |
| 17% | 58.9% | +0.1 kan toeval zijn | 26:13 | |
| 9% | 53.9% | +1.4 kan toeval zijn | 26:16 | |
| 9% | 54.8% | +0.3 kan toeval zijn | 26:26 | |
| 8% | 60.8% | -0.2 kan toeval zijn | 26:30 | |
| 8% | 57.1% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 4% | 43.1% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 70.0% | +3.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 9% | 295 | |
| 8% | 259 | |
| 5% | 157 | |
| 5% | 153 |
Item nr. 4Sterak's Gage
Sterak's Gage wint vaker dan Thornmail, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 52.2% | -0.3 kan toeval zijn | 31:06 | |
| 13% | 51.9% | +1.3 duidelijk verschil | 31:27 | |
| 12% | 50.0% | +0.3 kan toeval zijn | 30:55 | |
| 12% | 60.6% | -1.0 kan toeval zijn | 30:55 | |
| 8% | 56.8% | +0.5 kan toeval zijn | 30:37 | |
| 4% | 40.0% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 75.0% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 25.0% | +2.3 duidelijk verschil |
Item nr. 5Hullbreaker
Hullbreaker wint vaker dan Sterak's Gage, de meest gekozen: +0.5 tegenover +2.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 40.6% | -0.5 kan toeval zijn | 35:44 | |
| 12% | 66.7% | +2.6 duidelijk verschil | 36:05 | |
| 12% | 45.8% | -0.3 kan toeval zijn | 35:26 | |
| 7% | 57.1% | -0.5 kan toeval zijn | 34:17 | |
| 4% | 50.0% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 75.0% | +0.5 kan toeval zijn | 34:43 | |
| 4% | 62.5% | -2.7 kan toeval zijn | ||
| 3% | 42.9% | 0.0 kan toeval zijn |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 41:29 | |
| 12% | - | 41:31 | |
| 11% | - | 40:34 |
HoofdruneGrasp of the Undying
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 31% | 51.0% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 15% | 50.3% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 6% | 44.2% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.5% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 62.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Demolish
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 49.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 27% | 49.9% | -0.4 duidelijk verschil | |
| 17% | 51.2% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 53.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 39.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | +2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Conditioning
Conditioning wint vaker dan Bone Plating, de meest gekozen: +2.2 tegenover +0.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 39% | 50.2% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 28% | 51.6% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 20% | 50.3% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.8% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 30.0% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 21.1% | -2.6 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Unflinching
Unflinching wint vaker dan Overgrowth, de meest gekozen: +2.8 tegenover +0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 29% | 52.2% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 13% | 50.3% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 8% | 47.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 60.4% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.6% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 26.5% | 0.0 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 48.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 36% | 51.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 19% | 51.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.6% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | -1.9 duidelijk verschil |
Secundaire runesCut Down + Legend: Bloodline
Cut Down + Legend: Bloodline wint vaker dan Presence of Mind + Legend: Bloodline, de meest gekozen: +3.2 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.5% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 42.5% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 36.7% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 2% | 42.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 66.7% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 69.2% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 63.6% | +1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 66.7% | +3.2 duidelijk verschil |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.4% | +1.0 duidelijk verschil |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.7% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 43.3% | +1.1 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.8% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 5% | 43.9% | +0.5 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 87% | 50.7% | +0.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 7% | 46.0% | -0.8 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 5% | 51.8% | -0.6 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 50.0% | 0.0 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | <1% | 25.0% | +0.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.0% | +0.5 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.9% gewonnen. Eerst E: 53.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.3% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 27% | 50.2% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 7% | 52.5% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.2% | +0.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 31.6% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 63.2% | +0.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 40.0% | -0.6 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 56.4%
- games
- 2,963
- Winimpact
- +3.7
- Pickrate
- 0.8%
StartitemsDoran's Shield + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 51.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 24% | 46.9% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 16% | 49.4% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 41.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.8% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 18.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | -3.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 83.3% | -0.6 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 71% | 55.3% | |
| 15% | 59.8% | |
| 11% | 58.6% | |
| 2% | 62.9% | |
| 1% | 33.3% |
Item nr. 1Iceborn Gauntlet
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 74% | 56.4% | |
| 26% | 56.1% |
Item nr. 2Black Cleaver
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 74% | 56.4% |
Item nr. 3Spear of Shojin
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 20% | 57.9% | |
| 18% | 57.1% | |
| 12% | 60.5% | |
| 11% | 56.1% | |
| 6% | 61.5% |
Item nr. 4Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 18% | 52.7% | |
| 13% | 60.0% | |
| 10% | 42.6% | |
| 8% | 58.3% | |
| 6% | 50.8% |
Item nr. 5Sterak's Gage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 14% | 69.2% | |
| 11% | 43.9% | |
| 7% | 40.7% | |
| 7% | 28.0% | |
| 5% | 45.0% |
Item nr. 6Trinity Force
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 51.6% | +0.7 kan toeval zijn | 13:25 | |
| 14% | 51.5% | -2.5 duidelijk verschil | 12:02 | |
| 9% | 51.0% | +1.1 kan toeval zijn | 13:01 | |
| 3% | 62.9% | +0.6 kan toeval zijn | 11:41 | |
| 2% | 54.9% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 37.3% | +0.6 kan toeval zijn | 12:49 | |
| 2% | 56.3% | +2.4 duidelijk verschil | ||
| 1% | 31.8% | -1.6 duidelijk verschil |
HoofdruneGrasp of the Undying
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
Hoofdrij 1Demolish
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
Hoofdrij 2Bone Plating
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
Hoofdrij 3Overgrowth
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 54.0% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 87% | 50.7% | +0.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 7% | 46.0% | -0.8 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 5% | 51.8% | -0.6 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 50.0% | 0.0 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | <1% | 25.0% | +0.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.0% | +0.5 kan toeval zijn |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.3% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 27% | 50.2% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 7% | 52.5% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.2% | +0.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 31.6% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 63.2% | +0.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 40.0% | -0.6 kan toeval zijn |
Yorick Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
Patch 16.21- gewonnen
- 48.5%
- games
- 13,550
- Winimpact
- -1.3
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsMosstomper Seedling
Mosstomper Seedling wint vaker dan Gustwalker Hatchling + Health Potion, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 28% | 49.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 24% | 50.3% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 13% | 47.0% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.7% | +1.6 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 49.4% | +0.5 kan toeval zijn | 15:19 | |
| 26% | 52.1% | -0.5 kan toeval zijn | 13:48 | |
| 24% | 49.8% | +0.7 kan toeval zijn | 15:28 | |
| 6% | 56.3% | +0.2 kan toeval zijn vaak voor | 14:26 | |
| 2% | 47.3% | -1.3 kan toeval zijn | 13:36 | |
| 1% | 41.8% | te groot om te vertrouwen |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 39% | 49.5% | meest gekocht | |
| 16% | 52.0% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 49.4% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 65.2% | won vaker |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 34% | 48.5% | meest gekocht | |
| 20% | 51.2% | ongeveer gelijk | |
| 14% | 49.7% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 51.5% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 9% | 34% | |
| 39% | 14% | |
| 4% | 12% | |
| 13% | 6% | |
| 13% | 17% | |
| 16% | 20% | |
| 14% | 17% | |
| 7% | 10% |
Item nr. 1Trinity Force
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 51.8% | +2.8 kan toeval zijn | 12:20 | |
| 13% | 45.3% | -3.7 duidelijk verschil | 11:18 | |
| 12% | 50.1% | +0.7 kan toeval zijn | 11:48 | |
| 4% | 49.3% | -3.2 duidelijk verschil | 12:21 | |
| 3% | 44.0% | -2.8 duidelijk verschil | 11:21 | |
| 3% | 44.9% | -2.8 duidelijk verschil | ||
| 3% | 53.5% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.4% | +1.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 892 | |
| 7% | 470 | |
| 4% | 227 | |
| 2% | 96 |
Item nr. 2Black Cleaver
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 53.3% | +0.6 kan toeval zijn | 20:39 | |
| 22% | 54.4% | +2.4 kan toeval zijn | 20:41 | |
| 9% | 47.9% | -2.5 kan toeval zijn | 20:16 | |
| 8% | 49.4% | -1.4 kan toeval zijn | 20:44 | |
| 5% | 53.0% | -0.2 kan toeval zijn | 20:12 | |
| 3% | 49.0% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| 3% | 46.2% | -2.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 48.6% | -1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 892 | |
| 7% | 470 | |
| 4% | 227 | |
| 2% | 96 |
Item nr. 3Spear of Shojin
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 56.5% | -0.4 kan toeval zijn | 26:19 | |
| 13% | 54.9% | +0.7 kan toeval zijn | 26:15 | |
| 12% | 52.4% | -0.9 kan toeval zijn | 25:40 | |
| 9% | 55.2% | -0.3 kan toeval zijn | 25:55 | |
| 6% | 45.1% | +0.1 kan toeval zijn vaak achter | 25:58 | |
| 5% | 54.0% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 4% | 60.1% | +2.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 53.3% | -1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 892 | |
| 7% | 470 | |
| 4% | 227 | |
| 2% | 96 |
Item nr. 4Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 60.6% | 31:11 |
Item nr. 5Spirit Visage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | 63.3% | 35:33 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 38:26 | |
| 6% | - | 40:14 | |
| 6% | - | 37:07 | |
| 6% | - | 36:53 | |
| 5% | - | 39:54 |
HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.3% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.7% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 9% | 49.9% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 47.8% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 44.9% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.0% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 39.6% | -6.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.8% | -1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.3% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 47.7% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 9% | 49.6% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 8% | 47.5% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.5% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 39.5% | -5.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.9% | -3.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Legend: Haste
Legend: Haste wint vaker dan Legend: Bloodline, de meest gekozen: +3.0 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.8% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 13% | 53.1% | +3.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 48.2% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.6% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.4% | -4.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.7% | -3.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.4% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 13% | 48.5% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 11% | 51.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.9% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.4% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 40.9% | -5.4 duidelijk verschil |
Tweede padResolve
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 52.2% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 35% | 48.0% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 47.0% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 47.7% | -1.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesConditioning + Overgrowth
Conditioning + Overgrowth wint vaker dan Demolish + Bone Plating, de meest gekozen: +3.2 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 48.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.1% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 6% | 44.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.8% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.5% | +0.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.8% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 12% | 47.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.3% | -0.4 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.6% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.2% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.6% | -0.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 45.9% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 9% | 48.7% | -0.9 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 49.9% | +1.3 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 6% | 46.7% | -2.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 4% | 51.8% | +0.1 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 52.7% gewonnen. Eerst E: 52.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.3% | -4.6 duidelijk verschil |
- gewonnen
- 54.9%
- games
- 1,123
- Winimpact
- +3.7
- Pickrate
- 9.0%
StartitemsGustwalker Hatchling + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 28% | 49.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 24% | 50.3% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 13% | 47.0% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.7% | +1.6 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 48% | 56.2% | |
| 25% | 51.5% | |
| 24% | 57.9% | |
| 2% | 58.3% | |
| 1% | 27.3% |
Item nr. 1Trinity Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 55.3% | |
| 9% | 57.7% | |
| 5% | 42.6% | |
| 2% | 63.0% | |
| 2% | 52.4% |
Item nr. 2Spear of Shojin
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 55.2% | |
| 32% | 60.6% | |
| 6% | 58.1% | |
| 3% | 43.8% | |
| 3% | 71.4% |
Item nr. 3Black Cleaver
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 18% | 56.5% | |
| 11% | 55.8% | |
| 11% | 58.8% | |
| 5% | 48.6% | |
| 4% | 60.6% |
Item nr. 4Thornmail
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 60.6% | 31:11 |
Item nr. 5Spirit Visage
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | 63.3% | 35:33 |
Item nr. 6Guardian Angel
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 38:26 | |
| 6% | - | 40:14 | |
| 6% | - | 37:07 | |
| 6% | - | 36:53 | |
| 5% | - | 39:54 |
HoofdruneConqueror
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
Hoofdrij 1Triumph
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
Hoofdrij 3Last Stand
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
Tweede padInspiration
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 54.8% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 49.9% | +1.3 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 6% | 46.7% | -2.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 4% | 51.8% | +0.1 kan toeval zijn |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.3% | -4.6 duidelijk verschil |
Yorick Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 44.1%
- games
- 4,644
- Winimpact
- -4.1
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 44.1% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 12% | 44.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 39.8% | -1.4 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.3 tegenover +0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 43.4% | +0.5 kan toeval zijn | 15:40 | |
| 17% | 48.2% | -0.3 kan toeval zijn | 15:07 | |
| 16% | 48.4% | +1.3 kan toeval zijn | 16:08 | |
| 15% | 46.9% | -0.4 kan toeval zijn | 14:38 | |
| 8% | 40.1% | -2.1 kan toeval zijn | 16:56 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 36% | 44.0% | meest gekocht | |
| 13% | 52.6% | ongeveer gelijk | |
| 10% | 51.9% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 50.6% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 22% | 50.0% | meest gekocht | |
| 19% | 39.3% | ongeveer gelijk | |
| 14% | 54.1% | ongeveer gelijk | |
| 12% | 47.1% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 36% | 19% | |
| 7% | 22% | |
| 11% | 5% | |
| 1% | 5% | |
| 4% | 8% |
Item nr. 1Liandry's Torment
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 43.2% | +1.3 kan toeval zijn | 13:47 | |
| 18% | 43.5% | -1.9 kan toeval zijn | 14:48 | |
| 6% | 48.0% | +1.1 kan toeval zijn | 13:04 | |
| 5% | 47.6% | +0.8 kan toeval zijn | 14:23 | |
| 5% | 42.5% | -1.9 kan toeval zijn | 12:59 | |
| 5% | 50.6% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 42.4% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 42.0% | -4.5 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | 60.0% | 113 | |
| 3% | - | 49 | |
| 3% | - | 45 | |
| 2% | - | 42 |
Item nr. 2Rylai's Crystal Scepter
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 42.9% | -0.9 kan toeval zijn | 22:01 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | 60.0% | 113 | |
| 3% | - | 49 | |
| 3% | - | 45 | |
| 2% | - | 42 |
Item nr. 3Blackfire Torch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 16% | 45.5% |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | 60.0% | 113 | |
| 3% | - | 49 | |
| 3% | - | 45 | |
| 2% | - | 42 |
Item nr. 4Bandlepipes
Master+-spelers kiezen dit: 100% van hun games. Over alle ranks wordt Thornmail het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 9% | 54.7% | 33:52 |
Item nr. 5Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 7% | 50.0% | 37:22 |
HoofdruneDeathfire Touch
Deathfire Touch wint vaker dan Arcane Comet, de meest gekozen: +0.9 tegenover -1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 42.2% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 25% | 45.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 45.8% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 11% | 41.3% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 56.8% | +5.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 45.7% | +0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +1.1 tegenover -1.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 41.8% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 20% | 43.8% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 39.4% | -3.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.6% | te groot om te vertrouwen | |
| 3% | 51.5% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.9% | -2.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Absolute Focus
Absolute Focus wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +0.1 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 43.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 17% | 44.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 39.8% | -4.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 46.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 44.2% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.1% | +5.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 42.2% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.8% | +0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 29% | 43.3% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 26% | 43.4% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 21% | 44.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 38.6% | -4.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 55.6% | +4.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.4% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.2% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 44.4% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 26% | 43.7% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 25% | 41.2% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 46.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.5% | +2.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesMagical Footwear + Approach Velocity
Magical Footwear + Approach Velocity wint vaker dan Magical Footwear + Biscuit Delivery, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 43.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 46.4% | +1.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +3.0 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.0% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 22% | 44.7% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 18% | 46.7% | +3.0 duidelijk verschil |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.7 tegenover -2.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 43.7% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 13% | 46.1% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 9% | 44.9% | +0.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 43.5% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 17% | 46.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 12% | 43.4% | +0.4 kan toeval zijn |
WEQ
De skillsW > E > Q
W > E > Q wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +2.9 tegenover -3.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 58% | 43.1% | -3.0 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 27% | 46.1% | +1.7 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 7% | 45.7% | +1.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 5% | 48.1% | +1.5 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 2% | 46.3% | +2.9 kan toeval zijn |
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.0 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 44.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 23% | 43.6% | -3.2 kan toeval zijn | |
| 22% | 44.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 41.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.0% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.6% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.0% | +0.4 kan toeval zijn |
Yorick Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.3%
- games
- 1,920
- Winimpact
- -0.4
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Doran's Ring + Health Potion x2 wint vaker dan Doran's Shield + Health Potion, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 40% | 48.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 22% | 47.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 21% | 48.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.9% | +0.5 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 44.9% | -0.7 kan toeval zijn | 14:37 | |
| 25% | 52.7% | +0.3 kan toeval zijn | 13:49 | |
| 16% | 48.1% | +0.6 kan toeval zijn | 14:29 |
Item nr. 1Black Cleaver
Black Cleaver wint vaker dan Trinity Force, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 48.1% | -0.5 kan toeval zijn | 12:60 | |
| 19% | 50.0% | -1.0 kan toeval zijn | 11:36 | |
| 11% | 46.4% | -2.1 kan toeval zijn | 11:24 | |
| 6% | 41.8% | -0.2 kan toeval zijn | 12:12 | |
| 3% | 53.5% | +1.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | 52.2% | 65 | |
| 5% | 58.3% | 43 | |
| 3% | - | 30 | |
| 2% | 71.4% | 20 |
Item nr. 2Trinity Force
Trinity Force wint vaker dan Spear of Shojin, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 53.9% | -1.1 kan toeval zijn | 19:55 | |
| 18% | 50.0% | -0.2 kan toeval zijn | 20:24 | |
| 11% | 49.3% | -1.7 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 6% | 41.3% | +0.4 kan toeval zijn | 21:04 | |
| 5% | 39.1% | -1.5 kan toeval zijn | 20:24 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | 52.2% | 65 | |
| 5% | 58.3% | 43 | |
| 3% | - | 30 | |
| 2% | 71.4% | 20 |
Item nr. 3Eclipse
Eclipse wint vaker dan Serylda's Grudge, de meest gekozen: -0.2 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 50.7% | -1.3 kan toeval zijn | 25:38 | |
| 13% | 44.5% | -1.2 kan toeval zijn | 26:06 | |
| 10% | 56.8% | -0.2 kan toeval zijn | 25:43 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | 52.2% | 65 | |
| 5% | 58.3% | 43 | |
| 3% | - | 30 | |
| 2% | 71.4% | 20 |
Item nr. 5Sterak's Gage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 6% | 63.6% | 36:04 |
HoofdruneArcane Comet
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.7% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 26% | 48.5% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 18% | 44.6% | -5.4 duidelijk verschil | |
| 15% | 48.9% | +0.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +2.0 tegenover +1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 50.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 24% | 47.6% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 17% | 44.2% | -5.7 duidelijk verschil | |
| 11% | 52.0% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 63.0% | +2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.2% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 22% | 49.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 12% | 43.4% | -6.0 duidelijk verschil | |
| 5% | 43.0% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 56.1% | +0.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Scorch
Scorch wint vaker dan Gathering Storm, de meest gekozen: +1.4 tegenover +1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 32% | 50.4% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 23% | 49.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 18% | 51.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 16% | 46.0% | -4.7 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 51.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 32% | 45.8% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 48.6% | -1.8 kan toeval zijn |
Secundaire runesMagical Footwear + Biscuit Delivery
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 53.0% | -0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.3 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.4% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 20% | 51.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.2% | +1.3 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 52.8% | +1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.6 tegenover -2.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 48.9% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 14% | 50.2% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.8% | +1.0 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.8 tegenover -3.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 77% | 48.4% | -3.3 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 15% | 51.5% | +1.5 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 8% | 52.8% | +1.8 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 45.9% gewonnen. Eerst E: 100.0% gewonnen (te weinig games).
De spellsFlash + Ghost
Flash + Ghost wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 49.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.2% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 54.1% | +0.9 kan toeval zijn |
Beste Yorick-spelers
Bekijk alle 11,272Normale game als Top
5,643 gamesTegen elke Top-champion
- Minste 5% Deaths per game 5.3
- Top 9% Farm per min 7.3
- Onderste 2% KP 31%
- Kills per game
- 4.7 Onderste 11%
- Assists per game
- 4.8 Onderste 25%
- Solokills
- 2.3 Onderste 24%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 19%
- Dmg / min
- 845 Top 31%
- Gold per min
- 420 Top 20%
- Vision per min
- 0.78 Top 39%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 44%
- First bloods
- 8% Onderste 19%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:23
- Level 11 op 13:08
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 33% Fysiek 67%Gestorven door
Fysiek 56% Magisch 36% True damage 8%Normale game als Jungle
13,169 games Patch 16.21Tegen elke Jungle-champion
- Minste 5% Deaths per game 5.4
- Top 12% Farm per min 6.9
- Onderste 22% KP 41%
- Kills per game
- 5.6 Onderste 30%
- Assists per game
- 7.7 Onderste 45%
- Solokills
- 1.3 Top 46%
- Aandeel teamdmg
- 18% Top 39%
- Dmg / min
- 677 Top 40%
- Gold per min
- 428 Top 46%
- Vision per min
- 0.84 Top 46%
- Aantal control wards
- 1.1 Onderste 45%
- First bloods
- 4% Onderste 45%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:35
- Level 11 op 17:25
- blue buff eerst in 62% van de games
- Eerste dragon op 7:29
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 30% Fysiek 70%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 38% True damage 7%Normale game als Bot
1,871 games Patch 16.21Tegen elke Bot-champion
- Minste 15% Deaths per game 6.4
- Top 36% Farm per min 6.4
- Onderste 1% KP 38%
- Kills per game
- 5.4 Onderste 12%
- Assists per game
- 7.1 Onderste 35%
- Solokills
- 0.9 Onderste 22%
- Aandeel teamdmg
- 20% Onderste 32%
- Dmg / min
- 738 Onderste 29%
- Gold per min
- 426 Onderste 33%
- Vision per min
- 0.63 Onderste 26%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 29%
- First bloods
- 9% Onderste 23%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:26
- Level 11 op 18:36
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 32% Fysiek 68%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 38% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Yorick als Top.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Yorick als Top.
-
Yorick met Rammus: +3.3 winsten per 100 games (marge 2.0-4.6) · 5,567 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Sion: +3.3 winsten per 100 games (marge 1.5-5.1) · 2,791 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Briar: +3.12 winsten per 100 games (marge 2.25-4.00) · 12,786 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Yorick met Qiyana: -5.85 winsten per 100 games (marge -6.73 tot -4.96) · 12,242 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Rengar: -5.3 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -4.0) · 6,028 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Lee Sin: -4.22 winsten per 100 games (marge -4.97 tot -3.48) · 17,814 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Yorick met Veigar: +2.70 winsten per 100 games (marge 1.98-3.42) · 19,079 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Xerath: +2.14 winsten per 100 games (marge 1.33-2.94) · 15,148 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Fizz: +1.74 winsten per 100 games (marge 0.93-2.55) · 14,990 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Yorick met K'Sante: -6.8 winsten per 100 games (marge -11.6 tot -2.1) · 220 games · Samengevoegd · 48% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Orianna: -5.1 winsten per 100 games (marge -6.3 tot -3.9) · 6,837 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Cassiopeia: -4.8 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -3.1) · 2,897 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Yorick met Kog'Maw: +2.2 winsten per 100 games (marge 0.9-3.5) · 5,484 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Miss Fortune: +2.09 winsten per 100 games (marge 1.57-2.61) · 38,573 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Ziggs: +1.6 winsten per 100 games (marge 0.4-2.8) · 6,640 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Yorick met Ezreal: -4.04 winsten per 100 games (marge -4.69 tot -3.39) · 23,662 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Lucian: -2.56 winsten per 100 games (marge -3.42 tot -1.70) · 13,229 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Kalista: -2.1 winsten per 100 games (marge -3.3 tot -0.8) · 6,415 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Yorick met Vel'Koz: +2.26 winsten per 100 games (marge 1.33-3.19) · 11,242 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Zyra: +2.11 winsten per 100 games (marge 1.22-3.00) · 12,337 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Leona: +1.82 winsten per 100 games (marge 1.10-2.54) · 19,021 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Yorick met Yuumi: -3.6 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -2.6) · 8,670 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Camille: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.6 tot -0.9) · 1,563 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick met Bard: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.3 tot -1.4) · 4,539 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions