Mosstomper Seedling + Health Potion wint vaker dan Gustwalker Hatchling + Health Potion, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Startitems: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Gustwalker Hatchling + Health Potion
26%
50.9%
-0.8 kan toeval zijn
Gustwalker Hatchling
25%
52.3%
+0.5 kan toeval zijn
Scorchclaw Pup + Health Potion
17%
51.6%
-1.7 kan toeval zijn
Scorchclaw Pup
15%
52.9%
+0.8 duidelijk verschil
Mosstomper Seedling + Health Potion
10%
51.9%
+1.2 duidelijk verschil
Mosstomper Seedling
8%
53.5%
+1.1 duidelijk verschil
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
De boots: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Tijd
Plated Steelcaps
50%
51.6%
-0.1 kan toeval zijn
14:10
Mercury's Treads
30%
52.2%
+1.0 kan toeval zijn
14:26
Sorcerer's Shoes
8%
54.3%
-1.4 kan toeval zijnvaak voor
13:10
Boots of Swiftness
6%
56.9%
0.0 kan toeval zijnvaak voor
12:48
Gluttonous Greaves
4%
54.9%
-0.5 kan toeval zijnvaak voor
13:08
Ionian Boots of Lucidity
1%
54.2%
-0.7 kan toeval zijn
Berserker's Greaves
1%
43.2%
te groot om te vertrouwen
Tegen een team met vooral AD
Boots tegen een team met vooral AD
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Plated Steelcaps
51%
53.9%
meest gekocht
Mercury's Treads
11%
50.7%
ongeveer gelijk
Sorcerer's Shoes
6%
53.6%
ongeveer gelijk
Boots of Swiftness
4%
57.0%
ongeveer gelijk
Tegen een team met vooral AP
Boots tegen een team met vooral AP
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Mercury's Treads
46%
56.1%
meest gekocht
Plated Steelcaps
16%
46.2%
ongeveer gelijk
Sorcerer's Shoes
6%
52.9%
ongeveer gelijk
Boots of Swiftness
5%
57.8%
ongeveer gelijk
Vaker gekocht tegen één soort schade
Vaker gekocht tegen één soort schade
Keuze
AD-team
AP-team
Plated Steelcaps
51%
16%
Mercury's Treads
11%
46%
Spirit Visage
15%
32%
Thornmail
28%
15%
Randuin's Omen
9%
3%
Liandry's Torment
35%
37%
Item nr. 1Dusk and Dawn
Dusk and Dawn hoort bij de build die vaker wint: +3.3 per 100 potjes, tegen +1.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
Extra winst hier: +4.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrune: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Conqueror
94%
52.3%
+4.3 kan toeval zijn
Stormraider's Surge andere boom
2%
50.7%
-3.6 duidelijk verschil
Grasp of the Undying andere boom
1%
50.8%
-1.1 duidelijk verschil
Lethal Tempo
1%
45.3%
-4.5 duidelijk verschil
Press the Attack
1%
47.8%
-4.6 duidelijk verschil
Hail of Blades andere boom
1%
48.9%
-6.0 duidelijk verschil
Deathfire Touch andere boom
<1%
52.9%
-0.4 duidelijk verschil
Dark Harvest andere boom
<1%
45.2%
-5.4 duidelijk verschil
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +3.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Triumph
95%
52.2%
+3.8 kan toeval zijn
Nimbus Cloak andere boom
1%
50.7%
-3.1 duidelijk verschil
Axiom Arcanist andere boom
1%
52.0%
-2.3 duidelijk verschil
Shield Bash andere boom
1%
49.5%
-1.2 duidelijk verschil
Cheap Shot andere boom
1%
45.4%
-5.5 duidelijk verschil
Taste of Blood andere boom
1%
49.8%
-4.3 duidelijk verschil
Absorb Life
<1%
43.4%
-3.7 duidelijk verschil
Sudden Impact andere boom
<1%
42.7%
-7.0 duidelijk verschil
Hoofdrij 2Legend: Haste
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 2: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Legend: Haste
83%
52.2%
+0.9 kan toeval zijn
Legend: Alacrity
11%
52.3%
+0.2 kan toeval zijn
Transcendence andere boom
2%
50.4%
-3.9 duidelijk verschil
Legend: Bloodline
1%
51.9%
+0.7 kan toeval zijn
Grisly Mementos andere boom
1%
49.5%
-4.1 duidelijk verschil
Celerity andere boom
1%
51.6%
-2.3 kan toeval zijn
Sixth Sense andere boom
<1%
43.7%
-6.3 duidelijk verschil
Conditioning andere boom
<1%
51.2%
0.0 kan toeval zijn
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 3: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Last Stand
86%
52.2%
+1.3 kan toeval zijn
Coup de Grace
6%
51.5%
-0.4 kan toeval zijn
Cut Down
4%
53.2%
+1.0 kan toeval zijn
Gathering Storm andere boom
1%
51.1%
-2.4 duidelijk verschil
Ultimate Hunter andere boom
1%
47.2%
-5.5 duidelijk verschil
Scorch andere boom
<1%
55.0%
-2.6 kan toeval zijn
Overgrowth andere boom
<1%
55.6%
-0.9 kan toeval zijn
Revitalize andere boom
<1%
45.2%
-1.9 kan toeval zijn
Tweede padResolve
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.2 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
Tweede pad: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Resolve
50%
51.8%
-0.5 kan toeval zijn
Sorcery
35%
52.2%
+0.3 kan toeval zijn
Inspiration
12%
53.4%
+1.2 duidelijk verschil
Domination
2%
50.4%
-1.6 kan toeval zijn
Precision
1%
48.1%
-3.1 kan toeval zijn
Secundaire runesConditioning + Revitalize
Conditioning + Revitalize wint vaker dan Revitalize + Bone Plating, de meest gekozen: +3.4 tegenover -2.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Secundaire runes: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Revitalize + Bone Plating
73%
51.1%
-2.3 kan toeval zijn
Shield Bash + Revitalize
11%
54.5%
+2.8 duidelijk verschil
Conditioning + Revitalize
5%
54.9%
+3.4 duidelijk verschil
Conditioning + Overgrowth
2%
54.0%
+2.5 duidelijk verschil
Second Wind + Revitalize
2%
51.2%
-1.9 kan toeval zijn
Shield Bash + Bone Plating
1%
52.6%
-1.2 kan toeval zijn
Overgrowth + Bone Plating
1%
48.5%
-0.5 kan toeval zijn
Shield Bash + Conditioning
1%
53.2%
+1.2 kan toeval zijn
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Aanvalsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Attack Speed
59%
51.9%
-0.3 kan toeval zijn
Ability Haste
31%
51.9%
-0.1 kan toeval zijn
Adaptive Force
11%
53.5%
+1.1 kan toeval zijn
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Flexshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
94%
52.1%
+0.2 kan toeval zijn
MS-shard
4%
51.0%
-0.8 kan toeval zijn
Health Scaling
2%
52.0%
+0.7 kan toeval zijn
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.2 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Verdedigingsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health Scaling
89%
52.1%
0.0 kan toeval zijn
Tenacity and Slow Resist
6%
51.2%
-0.2 kan toeval zijn
Health
4%
52.8%
+0.2 kan toeval zijn
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
QEWQ + E + W
84%
52.7%
+2.6 kan toeval zijn
QWEQ + W + E
16%
50.9%
-2.2 duidelijk verschil
EQWE + Q + W
<1%
39.6%
te groot om te vertrouwen
WQEW + Q + E
<1%
29.6%
te groot om te vertrouwen
Levels 1 tot 18
1Q
2E
3W
4Q
5Q
6R
7Q
8E
9Q
10E
11R
12E
13E
14W
15W
16R
17W
18W
Eerst Q maxen: 53.7% gewonnen. Eerst E: 62.5% gewonnen (te weinig games).
Q
E
W
Q
Q
R
Q
E
Q
E
R
E
E
W
W
R
W
W
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De spells: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Flash + Smite
87%
52.1%
+0.5 kan toeval zijn
Ghost + Smite
11%
52.0%
-0.2 kan toeval zijn
Smite + Ignite
1%
49.6%
-2.1 kan toeval zijn
Exhaust + Smite
1%
44.8%
-1.8 kan toeval zijn
Smite + Teleport
<1%
58.9%
-2.5 kan toeval zijn
Mordekaiser Mid build
Patch 16.21
gewonnen
53.9%
games
21,668
Winimpact
+3.6
Pickrate
0.1%
StartitemsDark Seal + Refillable Potion
Dark Seal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +2.3 tegenover +1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Startitems: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Doran's Ring + Health Potion x2
61%
53.9%
+1.6 kan toeval zijn
Doran's Shield + Health Potion
24%
52.9%
-1.4 duidelijk verschil
Doran's Helm + Health Potion
9%
50.2%
-1.6 duidelijk verschil
Dark Seal + Refillable Potion
2%
55.6%
+2.3 kan toeval zijn
Amplifying Tome + Health Potion x2
1%
59.6%
-1.7 kan toeval zijn
Doran's Ring
<1%
44.6%
-2.4 kan toeval zijn
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +1.9 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
De boots: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Tijd
Mercury's Treads
47%
51.3%
-1.4 kan toeval zijn
12:31
Plated Steelcaps
33%
55.7%
+1.9 duidelijk verschil
13:07
Sorcerer's Shoes
10%
57.6%
-0.8 kan toeval zijnvaak voor
13:22
Gluttonous Greaves
6%
55.6%
-0.3 kan toeval zijn
12:11
Boots of Swiftness
2%
53.0%
-1.0 kan toeval zijn
12:51
Ionian Boots of Lucidity
1%
51.6%
-1.1 kan toeval zijn
Berserker's Greaves
1%
48.8%
-2.8 kan toeval zijn
Tegen een team met vooral AD
Boots tegen een team met vooral AD
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Plated Steelcaps
43%
58.0%
meest gekocht
Mercury's Treads
20%
50.0%
ongeveer gelijk
Sorcerer's Shoes
8%
58.9%
ongeveer gelijk
Gluttonous Greaves
4%
56.7%
ongeveer gelijk
Tegen een team met vooral AP
Boots tegen een team met vooral AP
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Mercury's Treads
55%
53.8%
meest gekocht
Plated Steelcaps
8%
49.7%
ongeveer gelijk
Sorcerer's Shoes
7%
60.5%
ongeveer gelijk
Gluttonous Greaves
6%
57.3%
ongeveer gelijk
Vaker gekocht tegen één soort schade
Vaker gekocht tegen één soort schade
Keuze
AD-team
AP-team
Mercury's Treads
20%
55%
Plated Steelcaps
43%
8%
Spirit Visage
13%
30%
Thornmail
31%
15%
Randuin's Omen
7%
2%
Hextech Rocketbelt
6%
8%
Gluttonous Greaves
4%
6%
Zhonya's Hourglass
6%
5%
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Mordekaiser als Top.
Jungle
+4.3Mordekaiser met Tryndamere: +4.3 winsten per 100 games (marge 3.0-5.5) · 5,944 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+3.4Mordekaiser met Shyvana: +3.36 winsten per 100 games (marge 2.69-4.04) · 21,053 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+3.4Mordekaiser met Bel'Veth: +3.36 winsten per 100 games (marge 2.42-4.30) · 10,701 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.5Mordekaiser met Nidalee: -5.5 winsten per 100 games (marge -6.9 tot -4.2) · 5,234 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.5Mordekaiser met Qiyana: -5.52 winsten per 100 games (marge -6.10 tot -4.94) · 29,729 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.7Mordekaiser met Rengar: -3.74 winsten per 100 games (marge -4.58 tot -2.91) · 13,761 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Mid
+4.1Mordekaiser met Kled: +4.1 winsten per 100 games (marge 0.9-7.3) · 710 games · Samengevoegd · 22% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.1Mordekaiser met Yasuo: +2.08 winsten per 100 games (marge 1.71-2.46) · 73,668 games · Gemeten
+1.8Mordekaiser met Heimerdinger: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.3-3.3) · 4,099 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.9Mordekaiser met Gnar: -4.9 winsten per 100 games (marge -9.1 tot -0.7) · 343 games · Samengevoegd · 37% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.6Mordekaiser met Orianna: -4.64 winsten per 100 games (marge -5.57 tot -3.70) · 10,939 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.2Mordekaiser met Mel: -4.16 winsten per 100 games (marge -4.77 tot -3.56) · 26,486 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Bot
+2.2Mordekaiser met Miss Fortune: +2.22 winsten per 100 games (marge 1.85-2.59) · 78,318 games · Gemeten
+2.2Mordekaiser met Nilah: +2.2 winsten per 100 games (marge 0.8-3.6) · 4,728 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.6Mordekaiser met Xayah: +1.63 winsten per 100 games (marge 0.99-2.27) · 23,662 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.3Mordekaiser met Ezreal: -4.34 winsten per 100 games (marge -4.80 tot -3.88) · 47,155 games · Gemeten
-1.9Mordekaiser met Corki: -1.9 winsten per 100 games (marge -3.1 tot -0.6) · 5,558 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-1.8Mordekaiser met Varus: -1.77 winsten per 100 games (marge -2.53 tot -1.01) · 16,736 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Support
+3.7Mordekaiser met Taric: +3.7 winsten per 100 games (marge 2.4-5.0) · 5,139 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.1Mordekaiser met Sona: +2.1 winsten per 100 games (marge 1.1-3.1) · 9,474 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.9Mordekaiser met Braum: +1.89 winsten per 100 games (marge 1.10-2.68) · 15,445 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.2Mordekaiser met Bard: -3.2 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -2.1) · 8,650 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.0Mordekaiser met Yuumi: -3.02 winsten per 100 games (marge -3.76 tot -2.28) · 17,658 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.5Mordekaiser met Camille: -2.5 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -0.9) · 3,485 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions