League of Legends Build voor Illaoi
Illaoi Top build
- gewonnen
- 51.6%
- games
- 30,080
- Winimpact
- +1.5
- Pickrate
- 2.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.0% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 30% | 50.8% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 8% | 50.5% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.6% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.8% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 57.5% | -0.5 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 52.1% | +0.8 kan toeval zijn | 13:22 | |
| 34% | 51.2% | -0.9 duidelijk verschil | 14:33 | |
| 3% | 57.5% | +0.9 kan toeval zijn vaak voor | 14:17 | |
| 1% | 61.9% | -2.0 duidelijk verschil vaak voor | 13:54 | |
| 1% | 54.2% | -0.5 kan toeval zijn | 13:44 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 76% | 54.5% | meest gekocht | |
| 14% | 50.9% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 61.6% | won vaker | |
| 1% | 66.1% | won vaker |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 64% | 53.0% | meest gekocht | |
| 26% | 49.7% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 54.0% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 52.9% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 76% | 26% | |
| 14% | 64% | |
| 22% | 53% | |
| 66% | 52% | |
| 24% | 12% | |
| 23% | 13% | |
| 42% | 36% | |
| 7% | 2% | |
| 1% | 7% | |
| 1% | 6% |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 52.8% | +1.6 kan toeval zijn | 11:50 | |
| 25% | 50.3% | -0.9 duidelijk verschil | 12:03 | |
| 7% | 52.4% | -1.0 duidelijk verschil | 11:33 | |
| 2% | 41.2% | -2.1 duidelijk verschil | 12:45 | |
| 1% | 52.6% | +0.7 kan toeval zijn | 12:45 | |
| 1% | 44.8% | -3.5 duidelijk verschil | ||
| 1% | 53.3% | -1.6 duidelijk verschil | ||
| 1% | 44.2% | -1.9 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 3,935 | |
| 16% | - | 2,983 | |
| 10% | - | 1,825 | |
| 6% | 58.9% | 1,050 |
Item nr. 2Iceborn Gauntlet
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 53.8% | -0.1 kan toeval zijn | 19:27 | |
| 20% | 52.5% | +0.1 kan toeval zijn | 19:60 | |
| 18% | 57.1% | +1.7 kan toeval zijn | 19:25 | |
| 8% | 47.5% | 0.0 kan toeval zijn | 20:42 | |
| 6% | 53.3% | -2.0 kan toeval zijn | 19:23 | |
| 3% | 45.9% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 54.5% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| <1% | 52.3% | +2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 3,935 | |
| 16% | - | 2,983 | |
| 10% | - | 1,825 | |
| 6% | 58.9% | 1,050 |
Item nr. 3Sterak's Gage
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 59.0% | +1.9 kan toeval zijn | 25:17 | |
| 24% | 55.2% | -0.2 kan toeval zijn | 25:18 | |
| 12% | 49.8% | -1.7 kan toeval zijn | 25:33 | |
| 10% | 59.2% | +1.4 kan toeval zijn | 25:32 | |
| 8% | 54.4% | -0.6 kan toeval zijn | 25:34 | |
| 4% | 54.5% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 57.7% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.9% | -0.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 3,935 | |
| 16% | - | 2,983 | |
| 10% | - | 1,825 | |
| 6% | 58.9% | 1,050 |
Item nr. 4Spirit Visage
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 59.1% | +0.9 kan toeval zijn | 29:53 | |
| 26% | 59.4% | +0.5 kan toeval zijn | 30:41 | |
| 16% | 51.5% | -1.5 duidelijk verschil | 30:24 | |
| 4% | 53.1% | -0.4 kan toeval zijn | 29:30 | |
| 3% | 50.0% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 64.3% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 2% | 55.0% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.6% | -0.6 kan toeval zijn |
Item nr. 5Death's Dance
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 55.6% | +0.8 kan toeval zijn | 35:11 | |
| 21% | 54.4% | -1.1 kan toeval zijn | 34:45 | |
| 16% | 55.6% | -0.3 kan toeval zijn | 35:41 | |
| 10% | 56.9% | -1.5 kan toeval zijn | 34:46 | |
| 7% | 55.8% | +0.9 kan toeval zijn |
Item nr. 6Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 40:11 | |
| 12% | - | 38:30 | |
| 11% | - | 39:52 | |
| 9% | - | 38:19 | |
| 8% | - | 39:40 |
HoofdruneGrasp of the Undying
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.6% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 35% | 49.7% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.4% | -0.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.5% | -4.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.6% | -5.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 32.1% | -6.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 37.5% | -7.1 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Demolish
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.7% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 28% | 49.5% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 7% | 50.2% | -0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 40.4% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 57.6% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.5% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 37.8% | -6.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Second Wind
Second Wind wint vaker dan Bone Plating, de meest gekozen: +2.5 tegenover +1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 52.3% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 34% | 49.6% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 57.3% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.8% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 41.7% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.5% | -2.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Overgrowth
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.5% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 34% | 49.7% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 54.9% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 39.7% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.4% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.3% | +0.3 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.6% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 30% | 49.5% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 5% | 49.0% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.4% | -1.0 duidelijk verschil |
Secundaire runesLast Stand + Legend: Haste
Last Stand + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Last Stand, de meest gekozen: +1.9 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.1% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 60.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 62.6% | +1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.8% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 38.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.3% | -1.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.5% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.6% | -0.3 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.2% | -0.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.6% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.6% | +1.4 duidelijk verschil |
EQW
De skillsE > Q > W
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 69% | 52.0% | +1.4 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 13% | 53.4% | +1.0 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 9% | 49.1% | -1.5 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 4% | 48.7% | -2.7 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 3% | 46.2% | -3.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 3% | 46.7% | -3.7 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst E maxen: 52.3% gewonnen. Eerst Q: 51.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- W
- E
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsCleanse + Flash
Cleanse + Flash wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +2.4 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 51.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 18% | 51.9% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 16% | 52.5% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.3% | +0.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.6% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.8% | +2.4 kan toeval zijn |
Illaoi Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 52.6%
- games
- 9,746
- Winimpact
- +2.2
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 52.5% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 32% | 49.4% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 13% | 49.2% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 49.5% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 57.9% | -0.9 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 52% | 50.1% | -0.8 kan toeval zijn | 12:23 | |
| 33% | 53.6% | +1.5 kan toeval zijn | 13:16 | |
| 11% | 50.1% | -1.8 kan toeval zijn | 12:25 | |
| 2% | 54.4% | 0.0 kan toeval zijn | 12:44 | |
| 1% | 53.0% | -1.3 kan toeval zijn | 12:33 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 42% | 57.0% | meest gekocht | |
| 22% | 50.6% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 51.0% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 59.4% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 54% | 52.3% | meest gekocht | |
| 8% | 46.8% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 55.1% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 45.8% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 42% | 8% | |
| 22% | 54% | |
| 16% | 37% | |
| 46% | 33% | |
| 3% | 11% | |
| 18% | 10% | |
| 28% | 21% | |
| 11% | 5% | |
| 55% | 49% | |
| 2% | 6% |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 52.1% | +2.1 kan toeval zijn | 11:39 | |
| 23% | 50.4% | +0.1 kan toeval zijn | 11:46 | |
| 9% | 53.6% | -0.9 kan toeval zijn | 11:41 | |
| 4% | 43.9% | -3.0 duidelijk verschil | 13:21 | |
| 3% | 48.2% | -0.8 kan toeval zijn | 12:23 | |
| 2% | 47.1% | -3.1 duidelijk verschil | ||
| 2% | 50.8% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 51.0% | -2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 743 | |
| 16% | - | 716 | |
| 4% | 68.0% | 180 | |
| 4% | - | 176 |
Item nr. 2Sterak's Gage
Sterak's Gage hoort bij de build die vaker wint: +4.2 per 100 potjes, tegen +3.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 53.0% | +0.1 kan toeval zijn | 19:34 | |
| 20% | 51.5% | +1.3 kan toeval zijn | 19:59 | |
| 16% | 56.2% | +1.4 kan toeval zijn | 19:29 | |
| 14% | 51.3% | -0.1 kan toeval zijn | 20:43 | |
| 4% | 52.3% | +0.5 kan toeval zijn | 19:27 | |
| 4% | 52.4% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 41.3% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 743 | |
| 16% | - | 716 | |
| 4% | 68.0% | 180 | |
| 4% | - | 176 |
Item nr. 3Iceborn Gauntlet
Iceborn Gauntlet hoort bij de build die vaker wint: +4.2 per 100 potjes, tegen +3.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 57.3% | +0.9 kan toeval zijn | 25:19 | |
| 18% | 53.5% | +0.5 kan toeval zijn | 25:31 | |
| 11% | 58.3% | -0.2 kan toeval zijn | 25:11 | |
| 9% | 52.0% | -0.2 kan toeval zijn | 26:25 | |
| 9% | 57.6% | +2.6 kan toeval zijn | 24:58 | |
| 6% | 58.7% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 5% | 53.5% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 57.8% | -0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 743 | |
| 16% | - | 716 | |
| 4% | 68.0% | 180 | |
| 4% | - | 176 |
Item nr. 4Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 28% | 72.6% | 30:29 |
Item nr. 5Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 37% | 47.9% | 34:51 |
Item nr. 6Endless Hunger
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 10% | - | 38:43 | |
| 9% | - | 38:45 | |
| 9% | - | 37:47 | |
| 8% | - | 37:04 | |
| 8% | - | 37:45 |
HoofdruneGrasp of the Undying
Extra winst hier: +3.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 52.2% | +3.5 kan toeval zijn | |
| 41% | 48.9% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.6% | +0.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Demolish
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 52.2% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 30% | 48.8% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 12% | 48.7% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.4% | -1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Bone Plating
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 52.2% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 38% | 48.9% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 7% | 51.7% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.8% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.5% | -4.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.4% | +0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Overgrowth
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 52.1% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 39% | 49.2% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.2% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.3% | -4.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 54.7% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.1% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.7% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 39.4% | -1.5 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 52.2% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 33% | 48.8% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.2% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.5% | -0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesPresence of Mind + Last Stand
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.1% | +1.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.8% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.2% | +0.6 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.6% | -0.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.5 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.0% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 7% | 46.8% | -0.7 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 62% | 52.0% | +3.0 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 16% | 50.6% | -0.7 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 10% | 48.4% | -1.4 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 4% | 47.2% | -4.1 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 4% | 46.4% | -4.3 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 3% | 45.2% | -3.8 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9Q
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13W
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst E maxen: 52.8% gewonnen. Eerst Q: 61.5% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- E
- E
- E
- E
- R
- E
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 51.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 21% | 49.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.7% | +0.1 kan toeval zijn |
Illaoi Jungle build
Patch 16.21- gewonnen
- 35.1%
- games
- 821
- Winimpact
- -4.3
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsGustwalker Hatchling
Gustwalker Hatchling wint vaker dan Scorchclaw Pup, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 23% | 36.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 22% | 39.8% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 17% | 44.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 15% | 31.5% | 0.0 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.0 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 38.8% | +0.6 kan toeval zijn | 14:41 | |
| 28% | 39.3% | +1.0 kan toeval zijn | 15:51 |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 40.4% | +1.0 kan toeval zijn | 12:14 | |
| 26% | 40.0% | +0.3 kan toeval zijn | 11:47 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 26 | |
| 10% | 25 | |
| 6% | 16 |
Item nr. 2Iceborn Gauntlet
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Iceborn Gauntlet de meeste extra winst: -0.4 per 100 games. Edge of Night, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 45.5% | +0.4 kan toeval zijn | 20:56 | |
| 16% | 42.9% | -0.4 kan toeval zijn | 20:50 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 26 | |
| 10% | 25 | |
| 6% | 16 |
Item nr. 3Lord Dominik's Regards
Master+-spelers kiezen dit: 100% van hun games. Over alle ranks wordt Sterak's Gage het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 18% | 56.5% | 27:53 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 26 | |
| 10% | 25 | |
| 6% | 16 |
Item nr. 4Spirit Visage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 50.0% | 33:27 |
HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 39.1% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 24% | 36.4% | -2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Presence of Mind
Presence of Mind wint vaker dan Triumph, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 38.8% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 23% | 40.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 21% | 38.9% | -2.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Haste
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 40.0% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 20% | 34.3% | -3.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 39.7% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 22% | 38.2% | -1.5 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 38.3% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 29% | 37.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 26% | 36.6% | -0.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesDemolish + Bone Plating
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 42.1% | -0.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 38.6% | +0.2 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 38.2% | +1.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 39.1% | +0.3 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 39% | 38.4% | 0.0 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 26% | 37.6% | -1.0 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 11% | 41.3% | -2.0 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 38.6% | +1.7 kan toeval zijn |
Illaoi Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 48.9%
- games
- 850
- Winimpact
- -0.3
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Helm + Health Potion
Doran's Helm + Health Potion wint vaker dan Doran's Blade + Health Potion, de meest gekozen: +0.2 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 45.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 34% | 42.4% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.7% | +0.2 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.1 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 43.3% | +0.2 kan toeval zijn | 14:11 | |
| 25% | 50.3% | +1.1 kan toeval zijn | 15:13 |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 48.1% | +0.3 kan toeval zijn | 11:57 | |
| 30% | 35.3% | -0.9 kan toeval zijn | 12:16 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 58 | |
| 12% | 50.0% | 44 | |
| 4% | 10.0% | 16 | |
| 4% | 77.8% | 14 |
Item nr. 2Iceborn Gauntlet
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.4% | 20:43 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 58 | |
| 12% | 50.0% | 44 | |
| 4% | 10.0% | 16 | |
| 4% | 77.8% | 14 |
Item nr. 3Sterak's Gage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 52.4% | 26:13 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 58 | |
| 12% | 50.0% | 44 | |
| 4% | 10.0% | 16 | |
| 4% | 77.8% | 14 |
Item nr. 4Spirit Visage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 62.8% | 31:32 |
Item nr. 5Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 50.0% | 35:04 |
HoofdruneGrasp of the Undying
Extra winst hier: -3.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 45.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 41% | 43.3% | -3.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Demolish
Extra winst hier: -3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 39% | 43.7% | -3.3 kan toeval zijn | |
| 32% | 43.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 21% | 48.0% | +1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Bone Plating
Extra winst hier: -4.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 44.3% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 33% | 41.8% | -4.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Overgrowth
Extra winst hier: -3.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 44.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 36% | 41.9% | -3.1 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: -1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 42.6% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 40% | 44.5% | +0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesPresence of Mind + Last Stand
Extra winst hier: -1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 41.6% | -1.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 44.2% | -1.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: -0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 44.4% | -0.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: -2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 43.3% | -2.1 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 56% | 47.8% | +1.4 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 15% | 42.2% | +1.4 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 12% | 36.6% | -4.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst E maxen: 23.1% gewonnen. Eerst Q: 0.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 44.2% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 18% | 43.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.8% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 11% | 46.4% | +0.5 kan toeval zijn |
Beste Illaoi-spelers
Bekijk alle 9,927Normale game als Top
28,205 gamesTegen elke Top-champion
- Top 3% Aandeel teamdmg 26%
- Top 3% Dmg / min 985
- Onderste 5% KP 32%
- Kills per game
- 6.1 Onderste 40%
- Deaths per game
- 6.9 Meeste 44%
- Assists per game
- 4.7 Onderste 14%
- Solokills
- 3.4 Top 19%
- Farm per min
- 7.1 Top 14%
- Gold per min
- 417 Top 24%
- Vision per min
- 0.73 Onderste 21%
- Aantal control wards
- 0.6 Onderste 39%
- First bloods
- 12% Onderste 49%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:15
- Level 11 op 12:51
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 3% Fysiek 97%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 38% True damage 11%Normale game als Mid
9,595 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 5% Aandeel teamdmg 26%
- Top 6% Dmg / min 964
- Onderste 1% KP 35%
- Kills per game
- 6.3 Onderste 33%
- Deaths per game
- 7.1 Meeste 40%
- Assists per game
- 4.9 Onderste 7%
- Solokills
- 3.1 Top 22%
- Farm per min
- 6.9 Top 22%
- Gold per min
- 417 Top 44%
- Vision per min
- 0.59 Onderste 6%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 26%
- First bloods
- 11% Top 46%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:09
- Level 11 op 14:17
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 3% Fysiek 97%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 37% True damage 10%Normale game als Bot
856 games Patch 16.21Tegen elke Bot-champion
- Top 48% Solokills 1.3
- Onderste 49% Dmg / min 809
- Onderste 1% KP 37%
- Kills per game
- 6.0 Onderste 16%
- Deaths per game
- 8.8 Meeste 8%
- Assists per game
- 6.5 Onderste 18%
- Aandeel teamdmg
- 21% Onderste 46%
- Farm per min
- 5.8 Onderste 39%
- Gold per min
- 402 Onderste 16%
- Vision per min
- 0.57 Onderste 3%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 26%
- First bloods
- 9% Onderste 22%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:32
- Level 11 op 18:58
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 2% Fysiek 98%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 38% True damage 9%Matchups en teamgenoten komen uit games van Illaoi als Top.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Illaoi als Top.
-
Illaoi met Shyvana: +4.20 winsten per 100 games (marge 3.25-5.16) · 10,513 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Bel'Veth: +3.7 winsten per 100 games (marge 2.3-5.1) · 4,765 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Rammus: +3.3 winsten per 100 games (marge 1.9-4.6) · 5,106 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Illaoi met Qiyana: -6.24 winsten per 100 games (marge -7.14 tot -5.34) · 11,922 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Lee Sin: -4.90 winsten per 100 games (marge -5.67 tot -4.13) · 16,681 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Rengar: -4.2 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -3.0) · 6,028 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Illaoi met Malzahar: +2.27 winsten per 100 games (marge 1.50-3.05) · 16,292 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Veigar: +2.22 winsten per 100 games (marge 1.50-2.95) · 18,828 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Fizz: +2.15 winsten per 100 games (marge 1.34-2.97) · 14,696 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Illaoi met Cassiopeia: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -1.8) · 2,794 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Mel: -3.36 winsten per 100 games (marge -4.17 tot -2.55) · 14,865 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Azir: -2.4 winsten per 100 games (marge -4.1 tot -0.8) · 3,343 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Illaoi met Kog'Maw: +2.4 winsten per 100 games (marge 1.1-3.7) · 5,276 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Miss Fortune: +1.88 winsten per 100 games (marge 1.36-2.40) · 38,130 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Zeri: +1.5 winsten per 100 games (marge 0.2-2.8) · 5,636 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Illaoi met Ezreal: -3.98 winsten per 100 games (marge -4.65 tot -3.32) · 22,750 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Corki: -3.6 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -1.7) · 2,587 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Lucian: -3.31 winsten per 100 games (marge -4.19 tot -2.43) · 12,674 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Illaoi met Taric: +3.2 winsten per 100 games (marge 1.3-5.1) · 2,484 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Vel'Koz: +2.21 winsten per 100 games (marge 1.28-3.15) · 11,087 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Leona: +2.18 winsten per 100 games (marge 1.44-2.92) · 18,070 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Illaoi met Camille: -4.5 winsten per 100 games (marge -6.9 tot -2.1) · 1,513 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Bard: -3.3 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -1.8) · 4,198 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Illaoi met Yuumi: -2.9 winsten per 100 games (marge -3.9 tot -1.9) · 8,833 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Top-picks
Alle 173- ARAM B #103
-
72 Illaoi -
77 Singed -
75 Kayle -
73 Malphite -
73 Sett -
73 Teemo -
72 Kled