League of Legends Build na Sion
Build Sion Top
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 51.6%
- gier
- 269,223
- Wpływ na wygrane
- +1.6
- Pickrate
- 1.6%
Przedmioty startoweLekka Szata + Odnawialna Mikstura
Lekka Szata + Odnawialna Mikstura wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +2.8 wobec +0.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 51.9% | +0.2 może być przypadek | |
| 23% | 52.3% | +0.8 może być przypadek | |
| 11% | 49.3% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 51.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 49.2% | -1.0 może być przypadek | |
| 1% | 54.0% | +2.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.1% | -1.0 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 51.5% | +0.9 może być przypadek | 12:54 | |
| 23% | 53.0% | +0.6 może być przypadek | 14:30 | |
| 21% | 52.8% | -1.8 wyraźna różnica często z przodu | 13:19 | |
| 1% | 49.4% | -3.7 wyraźna różnica | 13:46 | |
| <1% | 53.0% | -0.9 może być przypadek | 11:43 | |
| <1% | 52.9% | -0.8 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 60% | 53.6% | najczęściej kupowane | |
| 16% | 52.1% | wyrównane | |
| 8% | 51.6% | wyrównane | |
| <1% | 48.5% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 46% | 54.6% | najczęściej kupowane | |
| 19% | 54.8% | wyrównane | |
| 19% | 50.1% | wyrównane | |
| <1% | 46.8% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 60% | 19% | |
| 8% | 46% | |
| 15% | 53% | |
| 27% | 6% | |
| 3% | 17% | |
| 32% | 18% | |
| 10% | 17% | |
| 10% | 4% | |
| 44% | 38% | |
| 43% | 37% |
Przedmiot 1Głucha Poświata
Głucha Poświata należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.8 na 100 gier, wobec +0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 51.2% | -0.8 może być przypadek | 12:21 | |
| 21% | 53.8% | +2.0 wyraźna różnica | 11:34 | |
| 13% | 54.3% | +2.5 wyraźna różnica | 13:16 | |
| 9% | 48.3% | -4.3 wyraźna różnica | 10:19 | |
| 5% | 53.2% | +1.3 wyraźna różnica | 13:46 | |
| 4% | 51.6% | -1.3 może być przypadek | ||
| 3% | 50.1% | +0.4 wyraźna różnica | ||
| <1% | 54.7% | +3.7 wyraźna różnica |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 9,698 | |
| 6% | 9,093 | |
| 5% | 8,409 | |
| 4% | 6,316 |
Przedmiot 2Nieskończona Rozpacz
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 54.5% | +1.5 może być przypadek | 20:21 | |
| 15% | 54.7% | -1.0 może być przypadek | 20:22 | |
| 10% | 50.8% | +0.4 może być przypadek | 19:50 | |
| 9% | 52.8% | +1.1 może być przypadek | 20:37 | |
| 8% | 52.8% | +2.2 może być przypadek | 20:53 | |
| 6% | 55.6% | -0.6 może być przypadek | ||
| 3% | 48.3% | za duże, by mu ufać | ||
| <1% | 56.1% | +2.3 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 9,698 | |
| 6% | 9,093 | |
| 5% | 8,409 | |
| 4% | 6,316 |
Przedmiot 3Jak'Sho Zmienny
Jak'Sho Zmienny należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.8 na 100 gier, wobec +0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 57.8% | +1.4 może być przypadek | 25:28 | |
| 18% | 53.8% | +0.3 może być przypadek | 25:53 | |
| 12% | 58.7% | +0.4 może być przypadek | 25:57 | |
| 9% | 56.0% | -0.4 może być przypadek | 26:40 | |
| 7% | 58.2% | -0.7 może być przypadek | 26:16 | |
| 5% | 55.6% | +2.0 może być przypadek | ||
| 4% | 51.2% | -0.5 może być przypadek | ||
| 2% | 57.0% | +2.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 9,698 | |
| 6% | 9,093 | |
| 5% | 8,409 | |
| 4% | 6,316 |
Przedmiot 4Kolosalna Hydra
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Kolosalna Hydra: +1.3 na 100 gier. Jak'Sho Zmienny, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 56.5% | +0.3 może być przypadek | 30:43 | |
| 18% | 53.4% | -0.7 może być przypadek | ||
| 12% | 57.6% | +0.3 może być przypadek | 30:34 | |
| 12% | 58.0% | +1.3 może być przypadek | 30:60 | |
| 7% | 55.4% | -0.5 może być przypadek | 30:33 | |
| 6% | 59.6% | +0.8 może być przypadek |
Przedmiot 5Omen Randuina
Omen Randuina wygrywa częściej niż Krwawa Kolczuga Władcy, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 58.9% | -0.1 może być przypadek | 35:20 | |
| 22% | 57.1% | -0.7 może być przypadek | 35:19 | |
| 15% | 56.0% | 0.0 może być przypadek | 35:06 | |
| 9% | 56.4% | +1.2 może być przypadek | 35:12 |
Przedmiot 6Krwawa Kolczuga Władcy
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 13% | 53.2% | 39:01 | |
| 11% | 50.0% | 38:14 | |
| 9% | 48.5% | 38:55 | |
| 6% | 45.4% | 39:04 | |
| 5% | 52.1% | 40:05 |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 84% | 52.2% | +3.8 może być przypadek | |
| 13% | 48.2% | -3.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.9% | -0.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.1% | -1.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 49.0% | -1.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 44.6% | -5.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 44.6% | -5.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.1% | -5.7 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Grzmotnięcie Tarczą
Grzmotnięcie Tarczą wygrywa częściej niż Demolka, najczęstszy wybór: +3.6 wobec +0.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.9% | +0.9 może być przypadek | |
| 14% | 48.7% | -3.6 wyraźna różnica | |
| 10% | 54.4% | +3.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.8% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.4% | -3.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 51.5% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 45.9% | -6.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.8% | -4.1 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Drugi Oddech
Drugi Oddech wygrywa częściej niż Szkolenie Sprawnościowe, najczęstszy wybór: +2.8 wobec +1.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 70% | 52.0% | +1.0 może być przypadek | |
| 11% | 47.9% | -4.4 wyraźna różnica | |
| 10% | 53.9% | +2.8 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.9% | +1.1 może być przypadek | |
| 3% | 49.5% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.5% | -0.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.5% | -4.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 45.2% | -6.3 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Przerost
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 52.2% | +2.7 może być przypadek | |
| 13% | 48.4% | -3.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 52.5% | +1.7 może być przypadek | |
| 2% | 50.5% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 53.2% | +1.9 może być przypadek | |
| <1% | 47.9% | -4.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.0% | -5.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 44.5% | -2.1 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.3% | +1.8 może być przypadek | |
| 22% | 51.3% | -0.4 wyraźna różnica | |
| 12% | 48.3% | -4.0 wyraźna różnica | |
| 4% | 52.9% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 50.5% | -0.8 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweSpec od Wszystkiego + Zwrot Gotówki
Spec od Wszystkiego + Zwrot Gotówki wygrywa częściej niż Zwrot Gotówki + Prędkość Zbliżeniowa, najczęstszy wybór: +2.6 wobec -1.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 84% | 52.2% | -1.1 może być przypadek | |
| 5% | 53.9% | +1.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.7% | -0.5 może być przypadek | |
| 2% | 53.9% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.8% | +0.6 może być przypadek | |
| 2% | 53.8% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 55.0% | +1.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 53.1% | +2.6 wyraźna różnica |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -1.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.5% | -1.3 może być przypadek | |
| 7% | 52.4% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 3% | 53.5% | +1.7 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -1.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.5% | -1.3 może być przypadek | |
| 6% | 53.2% | +1.7 wyraźna różnica | |
| 4% | 51.8% | +0.7 wyraźna różnica |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.3 wobec -1.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.6% | -1.2 może być przypadek | |
| 8% | 52.0% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 4% | 52.0% | +1.3 wyraźna różnica |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 51.8% | +1.5 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 6% | 50.4% | -1.6 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 3% | 50.3% | -1.4 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 1% | 53.6% | -0.6 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.8% | -1.0 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | <1% | 49.7% | -1.3 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 52.2% wygranych. Najpierw W: 52.9% wygranych (wyrównane).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryTeleportacja + Podpalenie
Teleportacja + Podpalenie wygrywa częściej niż Błysk + Teleportacja, najczęstszy wybór: +1.6 wobec -0.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.5% | -0.8 może być przypadek | |
| 8% | 52.0% | +0.7 wyraźna różnica | |
| 4% | 52.4% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.5% | +0.6 może być przypadek | |
| 1% | 53.6% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | +0.4 może być przypadek | |
| <1% | 51.0% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 50.1% | -2.3 może być przypadek |
- wygranych
- 58.8%
- gier
- 2,607
- Wpływ na wygrane
- +3.6
- Pickrate
- 1.0%
Przedmioty startoweTarcza Dorana + Mikstura Zdrowia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 51.9% | +0.2 może być przypadek | |
| 23% | 52.3% | +0.8 może być przypadek | |
| 11% | 49.3% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 51.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 49.2% | -1.0 może być przypadek | |
| 1% | 54.0% | +2.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.1% | -1.0 może być przypadek |
ButyButy Prędkości
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 58.8% |
Przedmiot 1Słoneczna Egida
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 58.8% |
Przedmiot 2Nieskończona Rozpacz
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 39% | 61.0% | |
| 24% | 57.1% | |
| 17% | 61.9% | |
| 8% | 58.1% | |
| 2% | 57.9% |
Przedmiot 3Kolosalna Hydra
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 21% | 65.1% | |
| 14% | 59.7% | |
| 11% | 59.9% | |
| 7% | 57.5% | |
| 7% | 48.9% |
Przedmiot 4Stalowe Serce
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 51.2% | -0.8 może być przypadek | 12:21 | |
| 21% | 53.8% | +2.0 wyraźna różnica | 11:34 | |
| 13% | 54.3% | +2.5 wyraźna różnica | 13:16 | |
| 9% | 48.3% | -4.3 wyraźna różnica | 10:19 | |
| 5% | 53.2% | +1.3 wyraźna różnica | 13:46 | |
| 4% | 51.6% | -1.3 może być przypadek | ||
| 3% | 50.1% | +0.4 wyraźna różnica | ||
| <1% | 54.7% | +3.7 wyraźna różnica |
Przedmiot 5Kolczasta Kolczuga
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 57.8% | +1.4 może być przypadek | 25:28 | |
| 18% | 53.8% | +0.3 może być przypadek | 25:53 | |
| 12% | 58.7% | +0.4 może być przypadek | 25:57 | |
| 9% | 56.0% | -0.4 może być przypadek | 26:40 | |
| 7% | 58.2% | -0.7 może być przypadek | 26:16 | |
| 5% | 55.6% | +2.0 może być przypadek | ||
| 4% | 51.2% | -0.5 może być przypadek | ||
| 2% | 57.0% | +2.6 może być przypadek |
Przedmiot 6Jak'Sho Zmienny
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 56.5% | +0.3 może być przypadek | 30:43 | |
| 18% | 53.4% | -0.7 może być przypadek | ||
| 12% | 57.6% | +0.3 może być przypadek | 30:34 | |
| 12% | 58.0% | +1.3 może być przypadek | 30:60 | |
| 7% | 55.4% | -0.5 może być przypadek | 30:33 | |
| 6% | 59.6% | +0.8 może być przypadek |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
Główny rząd 1Demolka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
Główny rząd 2Szkolenie Sprawnościowe
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
Główny rząd 3Przerost
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 60.1% |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 51.8% | +1.5 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 6% | 50.4% | -1.6 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 3% | 50.3% | -1.4 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 1% | 53.6% | -0.6 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.8% | -1.0 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | <1% | 49.7% | -1.3 może być przypadek |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryTeleportacja + Podpalenie
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.5% | -0.8 może być przypadek | |
| 8% | 52.0% | +0.7 wyraźna różnica | |
| 4% | 52.4% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.5% | +0.6 może być przypadek | |
| 1% | 53.6% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | +0.4 może być przypadek | |
| <1% | 51.0% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 50.1% | -2.3 może być przypadek |
Build Sion Jungla
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 54.0%
- gier
- 45,994
- Wpływ na wygrane
- +3.9
- Pickrate
- 0.3%
Przedmioty startoweSzczeniak Żaroszpona
Szczeniak Żaroszpona wygrywa częściej niż Pisklę Podmuszka, najczęstszy wybór: +1.6 wobec -0.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 54.1% | -0.5 może być przypadek | |
| 22% | 53.0% | -1.0 może być przypadek | |
| 12% | 55.1% | +1.1 może być przypadek | |
| 10% | 54.3% | 0.0 może być przypadek | |
| 10% | 55.3% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 8% | 56.2% | +0.1 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +2.4 wobec -2.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 54.8% | -2.4 może być przypadek | 13:07 | |
| 26% | 53.3% | +1.6 wyraźna różnica często z tyłu | 14:11 | |
| 17% | 55.7% | +2.4 wyraźna różnica | 14:42 | |
| 1% | 53.2% | -1.9 może być przypadek często z przodu | 12:33 | |
| 1% | 50.6% | -4.1 może być przypadek | 13:08 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 44% | 56.4% | najczęściej kupowane | |
| 33% | 56.4% | wyrównane | |
| 7% | 57.6% | wyrównane | |
| 1% | 66.7% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 48% | 56.4% | najczęściej kupowane | |
| 28% | 56.5% | wyrównane | |
| 8% | 46.9% | wyrównane | |
| 1% | 66.7% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 33% | 8% | |
| 7% | 28% | |
| 3% | 14% | |
| 16% | 9% | |
| 15% | 7% | |
| 1% | 8% | |
| 36% | 30% | |
| 1% | 6% | |
| 6% | 2% | |
| 4% | 8% |
Przedmiot 1Stalowe Serce
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 55.0% | +2.4 może być przypadek | 10:58 | |
| 22% | 51.6% | -4.1 wyraźna różnica | 10:24 | |
| 5% | 55.2% | +0.2 wyraźna różnica | 12:01 | |
| 5% | 60.4% | za duże, by mu ufać | 10:37 | |
| 2% | 52.9% | -2.1 wyraźna różnica | 10:06 | |
| 2% | 54.6% | +1.4 może być przypadek | ||
| 2% | 53.1% | -2.9 wyraźna różnica | ||
| 1% | 59.2% | +3.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 4,086 | |
| 9% | 67.4% | 2,461 | |
| 5% | - | 1,451 | |
| 5% | - | 1,381 |
Przedmiot 2Nieskończona Rozpacz
Nieskończona Rozpacz należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.9 na 100 gier, wobec +1.5 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 57.6% | +3.4 może być przypadek | 19:27 | |
| 16% | 55.5% | +0.4 może być przypadek | 20:14 | |
| 12% | 54.9% | 0.0 może być przypadek | 20:14 | |
| 9% | 51.9% | za duże, by mu ufać | 17:23 | |
| 7% | 59.1% | +4.3 może być przypadek | 19:33 | |
| 7% | 51.3% | -3.4 może być przypadek | ||
| 6% | 52.4% | -3.9 może być przypadek | ||
| 4% | 55.6% | -0.5 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 4,086 | |
| 9% | 67.4% | 2,461 | |
| 5% | - | 1,451 | |
| 5% | - | 1,381 |
Przedmiot 3Krwawa Kolczuga Władcy
Krwawa Kolczuga Władcy należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.9 na 100 gier, wobec +1.5 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 58.4% | +3.1 może być przypadek | 25:27 | |
| 14% | 59.2% | +0.4 może być przypadek | 26:08 | |
| 13% | 59.2% | +0.9 może być przypadek | 26:09 | |
| 9% | 54.0% | za duże, by mu ufać | 23:29 | |
| 7% | 54.4% | -2.5 może być przypadek | 24:05 | |
| 5% | 58.0% | +1.7 może być przypadek | ||
| 5% | 52.8% | +0.9 może być przypadek | ||
| 3% | 48.8% | -2.3 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 4,086 | |
| 9% | 67.4% | 2,461 | |
| 5% | - | 1,451 | |
| 5% | - | 1,381 |
Przedmiot 4Kolosalna Hydra
Kolosalna Hydra wygrywa częściej niż Nieskończona Rozpacz, najczęstszy wybór: -0.5 wobec +2.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 66.6% | +2.2 może być przypadek | 30:48 | |
| 19% | 62.2% | -0.5 może być przypadek | 31:08 |
Przedmiot 5Jak'Sho Zmienny
Jak'Sho Zmienny wygrywa częściej niż Kolczasta Kolczuga, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -0.7 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 51.2% | -3.1 może być przypadek | 33:07 | |
| 9% | 54.6% | -0.7 może być przypadek | 35:37 | |
| 8% | 58.9% | -0.3 może być przypadek | 35:03 | |
| 8% | 60.0% | +1.2 wyraźna różnica | 35:13 | |
| 6% | 58.4% | +1.2 wyraźna różnica | 35:31 | |
| 6% | 58.8% | -0.7 może być przypadek | ||
| 5% | 55.9% | +0.8 wyraźna różnica | ||
| 4% | 61.6% | +0.7 wyraźna różnica |
Przedmiot 6Omen Randuina
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 9% | 51.5% | 38:08 | |
| 7% | - | 38:21 | |
| 6% | - | 39:37 | |
| 5% | - | 38:28 | |
| 5% | - | 39:31 |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 60% | 55.5% | +3.0 może być przypadek | |
| 30% | 52.1% | -2.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 54.3% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.4% | -2.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.3% | -3.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 53.2% | -1.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 58.5% | -0.5 może być przypadek | |
| <1% | 47.3% | -2.2 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Grzmotnięcie Tarczą
Grzmotnięcie Tarczą wygrywa częściej niż Demolka, najczęstszy wybór: +3.7 wobec -0.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 32% | 56.6% | +3.7 wyraźna różnica | |
| 30% | 54.3% | -0.5 może być przypadek | |
| 15% | 51.3% | -3.4 wyraźna różnica | |
| 8% | 52.5% | -1.3 może być przypadek | |
| 7% | 53.7% | -0.8 może być przypadek | |
| 3% | 51.6% | -2.2 może być przypadek | |
| 1% | 52.8% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 54.9% | -1.2 może być przypadek |
Główny rząd 2Szkolenie Sprawnościowe
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 55.4% | +2.6 może być przypadek | |
| 17% | 51.1% | -3.4 wyraźna różnica | |
| 11% | 53.5% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 56.3% | +1.5 może być przypadek | |
| 2% | 54.2% | -1.4 wyraźna różnica | |
| 2% | 52.7% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 53.9% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 48.7% | -3.2 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Przerost
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 60% | 55.3% | +2.5 może być przypadek | |
| 25% | 52.1% | -2.4 wyraźna różnica | |
| 5% | 52.3% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 3% | 57.8% | +1.8 może być przypadek | |
| 3% | 51.2% | -2.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.1% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 55.0% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 55.0% | -1.0 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 55.3% | +2.3 może być przypadek | |
| 17% | 51.3% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 16% | 54.7% | +0.2 wyraźna różnica | |
| 6% | 52.4% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 4% | 52.9% | -1.3 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweMagiczne Obuwie + Prędkość Zbliżeniowa
Magiczne Obuwie + Prędkość Zbliżeniowa wygrywa częściej niż Zwrot Gotówki + Prędkość Zbliżeniowa, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 55.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 13% | 56.8% | +1.0 może być przypadek | |
| 5% | 55.0% | +0.9 może być przypadek | |
| 4% | 54.3% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 52.4% | +0.3 może być przypadek | |
| 1% | 47.8% | -2.2 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -1.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 53.9% | -1.1 może być przypadek | |
| 18% | 55.5% | +0.9 wyraźna różnica | |
| 5% | 55.0% | +0.8 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 54.1% | -0.8 może być przypadek | |
| 10% | 54.9% | +0.5 może być przypadek | |
| 7% | 54.7% | +1.0 może być przypadek |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 86% | 54.3% | +0.3 może być przypadek | |
| 9% | 53.5% | +0.2 może być przypadek | |
| 5% | 53.3% | -0.9 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 54.4% | +1.0 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 9% | 54.4% | -0.6 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 2% | 50.7% | -2.4 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | <1% | 51.4% | -3.5 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 53.7% wygranych. Najpierw W: 39.3% wygranych (za mało gier).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryWyczerpanie + Porażenie
Wyczerpanie + Porażenie wygrywa częściej niż Błysk + Porażenie, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 54.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 22% | 54.7% | +0.3 może być przypadek | |
| 1% | 53.6% | +0.3 może być przypadek | |
| 1% | 52.5% | +0.5 może być przypadek | |
| <1% | 55.4% | -3.9 może być przypadek |
- wygranych
- 59.2%
- gier
- 2,966
- Wpływ na wygrane
- +4.1
- Pickrate
- 6.8%
Przedmioty startowePisklę Podmuszka
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 54.1% | -0.5 może być przypadek | |
| 22% | 53.0% | -1.0 może być przypadek | |
| 12% | 55.1% | +1.1 może być przypadek | |
| 10% | 54.3% | 0.0 może być przypadek | |
| 10% | 55.3% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 8% | 56.2% | +0.1 może być przypadek |
ButyPancerniaki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 44% | 55.6% | |
| 32% | 60.3% | |
| 23% | 62.2% | |
| <1% | 76.9% | |
| <1% | 66.7% |
Przedmiot 1Stalowe Serce
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 92% | 59.2% | |
| 8% | 59.3% |
Przedmiot 2Słoneczna Egida
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 92% | 59.2% |
Przedmiot 3Nieskończona Rozpacz
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 47% | 65.0% | |
| 14% | 52.1% | |
| 11% | 66.0% | |
| 10% | 63.3% | |
| 5% | 57.3% |
Przedmiot 4Kolosalna Hydra
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 58.4% | +3.1 może być przypadek | 25:27 | |
| 14% | 59.2% | +0.4 może być przypadek | 26:08 | |
| 13% | 59.2% | +0.9 może być przypadek | 26:09 | |
| 9% | 54.0% | za duże, by mu ufać | 23:29 | |
| 7% | 54.4% | -2.5 może być przypadek | 24:05 | |
| 5% | 58.0% | +1.7 może być przypadek | ||
| 5% | 52.8% | +0.9 może być przypadek | ||
| 3% | 48.8% | -2.3 może być przypadek |
Przedmiot 5Krwawa Kolczuga Władcy
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 18% | 68.1% | |
| 14% | 63.9% | |
| 12% | 52.4% | |
| 11% | 61.4% | |
| 8% | 50.0% |
Przedmiot 6Kolczasta Kolczuga
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 51.2% | -3.1 może być przypadek | 33:07 | |
| 9% | 54.6% | -0.7 może być przypadek | 35:37 | |
| 8% | 58.9% | -0.3 może być przypadek | 35:03 | |
| 8% | 60.0% | +1.2 wyraźna różnica | 35:13 | |
| 6% | 58.4% | +1.2 wyraźna różnica | 35:31 | |
| 6% | 58.8% | -0.7 może być przypadek | ||
| 5% | 55.9% | +0.8 wyraźna różnica | ||
| 4% | 61.6% | +0.7 wyraźna różnica |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
Główny rząd 1Demolka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
Główny rząd 2Szkolenie Sprawnościowe
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
Główny rząd 3Przerost
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 23% | 56.6% |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 54.4% | +1.0 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 9% | 54.4% | -0.6 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 2% | 50.7% | -2.4 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | <1% | 51.4% | -3.5 może być przypadek |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryWyczerpanie + Porażenie
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 54.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 22% | 54.7% | +0.3 może być przypadek | |
| 1% | 53.6% | +0.3 może być przypadek | |
| 1% | 52.5% | +0.5 może być przypadek | |
| <1% | 55.4% | -3.9 może być przypadek |
Build Sion Mid
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 52.8%
- gier
- 43,163
- Wpływ na wygrane
- +2.6
- Pickrate
- 0.3%
Przedmioty startoweHełm Dorana + Mikstura Zdrowia
Hełm Dorana + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +1.6 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.1% | +0.7 może być przypadek | |
| 24% | 54.3% | +1.6 może być przypadek | |
| 9% | 49.4% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 47.2% | -3.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.3% | -1.6 może być przypadek | |
| 2% | 52.4% | +0.7 może być przypadek | |
| 1% | 56.3% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 47.3% | -0.5 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Obuwie Merkurego, najczęstszy wybór: +1.6 wobec +1.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 53.8% | +1.3 może być przypadek | 12:45 | |
| 31% | 53.9% | +1.6 może być przypadek | 13:12 | |
| 16% | 53.6% | -0.5 wyraźna różnica | 12:42 | |
| 11% | 48.0% | za duże, by mu ufać | 11:36 | |
| 1% | 50.0% | -1.8 wyraźna różnica | 12:12 | |
| 1% | 52.6% | -0.5 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 44% | 56.9% | najczęściej kupowane | |
| 18% | 51.4% | wyrównane | |
| 13% | 54.5% | wyrównane | |
| 11% | 49.2% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 56% | 56.3% | najczęściej kupowane | |
| 12% | 57.7% | wyrównane | |
| 10% | 51.8% | wyrównane | |
| 8% | 50.6% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 18% | 56% | |
| 44% | 8% | |
| 30% | 58% | |
| 13% | 2% | |
| 23% | 12% | |
| 2% | 10% | |
| 29% | 22% | |
| 8% | 2% | |
| 43% | 39% | |
| 8% | 13% |
Przedmiot 1Głucha Poświata
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 54.6% | +3.2 może być przypadek | 11:19 | |
| 20% | 54.0% | +0.1 wyraźna różnica | 11:42 | |
| 12% | 50.5% | -3.3 wyraźna różnica | 12:10 | |
| 7% | 48.2% | -3.0 wyraźna różnica | 9:59 | |
| 5% | 55.7% | +2.2 może być przypadek | 12:10 | |
| 3% | 46.1% | -5.0 wyraźna różnica | ||
| 2% | 52.1% | +1.3 może być przypadek | ||
| 2% | 50.2% | -1.9 wyraźna różnica |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 3,508 | |
| 6% | 1,620 | |
| 4% | 1,053 | |
| 4% | 1,026 |
Przedmiot 2Nieskończona Rozpacz
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 55.4% | +2.5 może być przypadek | 19:35 | |
| 19% | 55.4% | -0.2 może być przypadek | 19:43 | |
| 8% | 52.1% | -3.6 może być przypadek | 18:32 | |
| 7% | 56.7% | +0.5 może być przypadek | 18:58 | |
| 6% | 54.5% | +1.8 może być przypadek | 19:49 | |
| 4% | 50.3% | +0.6 może być przypadek | ||
| 2% | 58.2% | +3.8 może być przypadek | ||
| 1% | 42.4% | za duże, by mu ufać |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 3,508 | |
| 6% | 1,620 | |
| 4% | 1,053 | |
| 4% | 1,026 |
Przedmiot 3Kolosalna Hydra
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 58.2% | +1.8 może być przypadek | 24:55 | |
| 17% | 58.4% | +0.6 może być przypadek | 25:24 | |
| 11% | 52.9% | +1.0 może być przypadek | 25:03 | |
| 7% | 54.9% | -0.6 może być przypadek | 26:19 | |
| 6% | 58.0% | -0.6 może być przypadek | 25:04 | |
| 5% | 52.3% | -2.9 może być przypadek | ||
| 4% | 51.8% | +0.9 może być przypadek | ||
| 2% | 61.2% | +2.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 3,508 | |
| 6% | 1,620 | |
| 4% | 1,053 | |
| 4% | 1,026 |
Przedmiot 4Jak'Sho Zmienny
Jak'Sho Zmienny wygrywa częściej niż Kolczasta Kolczuga, najczęstszy wybór: +0.2 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 55.3% | -0.1 może być przypadek | 29:55 | |
| 19% | 55.4% | -0.6 może być przypadek | 29:47 | |
| 12% | 59.6% | +0.2 może być przypadek | 30:41 | |
| 9% | 55.1% | +0.4 może być przypadek | 29:40 |
Przedmiot 5Kolczasta Kolczuga
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 21% | 55.3% | 33:57 |
Przedmiot 6Krwawa Kolczuga Władcy
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 13% | 51.9% | 38:04 | |
| 11% | - | 36:42 | |
| 7% | - | 37:27 | |
| 7% | - | 37:05 | |
| 5% | - | 38:52 |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 53.6% | +3.6 może być przypadek | |
| 14% | 49.0% | -4.0 wyraźna różnica | |
| 5% | 50.5% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 54.9% | -1.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 53.2% | -3.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.5% | -1.2 może być przypadek | |
| <1% | 46.7% | -2.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 53.5% | -1.9 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Grzmotnięcie Tarczą
Grzmotnięcie Tarczą wygrywa częściej niż Demolka, najczęstszy wybór: +3.6 wobec +1.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.3% | +1.4 może być przypadek | |
| 17% | 49.5% | -3.4 wyraźna różnica | |
| 10% | 55.8% | +3.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.0% | -2.2 może być przypadek | |
| 1% | 46.0% | -3.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.5% | -2.6 może być przypadek | |
| <1% | 49.6% | -0.8 może być przypadek | |
| <1% | 53.6% | -0.1 może być przypadek |
Główny rząd 2Szkolenie Sprawnościowe
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 56% | 53.7% | +1.8 może być przypadek | |
| 15% | 53.7% | +1.3 może być przypadek | |
| 12% | 49.0% | -4.2 wyraźna różnica | |
| 8% | 52.6% | -0.4 wyraźna różnica | |
| 4% | 50.2% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.2% | -1.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | -2.5 może być przypadek | |
| <1% | 49.2% | -1.4 może być przypadek |
Główny rząd 3Przerost
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 53.5% | +2.8 może być przypadek | |
| 14% | 48.9% | -4.2 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.2% | -0.6 wyraźna różnica | |
| 3% | 53.8% | +1.2 może być przypadek | |
| 1% | 55.6% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 49.8% | -3.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 53.0% | +0.8 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -1.4 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 54.1% | +3.1 może być przypadek | |
| 20% | 52.1% | -1.2 wyraźna różnica | |
| 16% | 49.2% | -3.7 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.0% | -0.2 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.1% | -2.3 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweMagiczne Obuwie + Prędkość Zbliżeniowa
Magiczne Obuwie + Prędkość Zbliżeniowa wygrywa częściej niż Zwrot Gotówki + Prędkość Zbliżeniowa, najczęstszy wybór: +2.1 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 54.3% | +0.5 może być przypadek | |
| 5% | 54.3% | +0.2 może być przypadek | |
| 3% | 57.3% | +2.1 może być przypadek | |
| 3% | 54.0% | +0.1 może być przypadek | |
| 3% | 56.6% | -1.1 może być przypadek | |
| 2% | 52.2% | +1.3 może być przypadek | |
| 2% | 49.8% | -2.1 może być przypadek | |
| 1% | 44.8% | -2.6 może być przypadek |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +0.1 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.8% | 0.0 może być przypadek | |
| 9% | 52.0% | -0.1 może być przypadek | |
| 3% | 54.5% | +0.1 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.5% | -0.9 może być przypadek | |
| 8% | 53.7% | +0.7 może być przypadek | |
| 7% | 54.1% | +0.8 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.4 wobec -0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.7% | -0.2 może być przypadek | |
| 11% | 51.6% | -0.6 może być przypadek | |
| 7% | 55.3% | +1.4 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 88% | 52.9% | +1.0 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 5% | 51.8% | -0.7 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 4% | 51.4% | -1.8 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.4% | +0.2 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | 1% | 53.3% | -1.3 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | 1% | 55.1% | -1.0 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 54.1% wygranych. Najpierw W: 57.3% wygranych (wyrównane).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryBłysk + Duch
Błysk + Duch wygrywa częściej niż Błysk + Teleportacja, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 53.1% | +1.2 może być przypadek | |
| 14% | 49.5% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 9% | 54.1% | +1.6 może być przypadek | |
| 1% | 51.9% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 55.0% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 54.4% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 49.4% | -1.8 może być przypadek | |
| <1% | 46.5% | -2.4 może być przypadek |
- wygranych
- 60.1%
- gier
- 959
- Wpływ na wygrane
- +3.7
- Pickrate
- 2.3%
Przedmioty startoweTarcza Dorana + Mikstura Zdrowia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.1% | +0.7 może być przypadek | |
| 24% | 54.3% | +1.6 może być przypadek | |
| 9% | 49.4% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 47.2% | -3.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.3% | -1.6 może być przypadek | |
| 2% | 52.4% | +0.7 może być przypadek | |
| 1% | 56.3% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 47.3% | -0.5 może być przypadek |
ButyPancerniaki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 61.0% | |
| 9% | 57.3% | |
| 3% | 54.2% | |
| 1% | 60.0% | |
| <1% | 0.0% |
Przedmiot 1Słoneczna Egida
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 95% | 59.8% | |
| 5% | 64.6% |
Przedmiot 2Nieskończona Rozpacz
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 95% | 59.8% |
Przedmiot 3Kolczasta Kolczuga
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 63.2% | |
| 24% | 63.0% | |
| 17% | 63.5% | |
| 8% | 55.2% | |
| 5% | 57.1% |
Przedmiot 4Jak'Sho Zmienny
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 18% | 64.3% | |
| 14% | 57.1% | |
| 11% | 55.6% | |
| 7% | 70.4% | |
| 5% | 63.2% |
Przedmiot 5Głucha Poświata
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 54.6% | +3.2 może być przypadek | 11:19 | |
| 20% | 54.0% | +0.1 wyraźna różnica | 11:42 | |
| 12% | 50.5% | -3.3 wyraźna różnica | 12:10 | |
| 7% | 48.2% | -3.0 wyraźna różnica | 9:59 | |
| 5% | 55.7% | +2.2 może być przypadek | 12:10 | |
| 3% | 46.1% | -5.0 wyraźna różnica | ||
| 2% | 52.1% | +1.3 może być przypadek | ||
| 2% | 50.2% | -1.9 wyraźna różnica |
Przedmiot 6Kolosalna Hydra
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 58.2% | +1.8 może być przypadek | 24:55 | |
| 17% | 58.4% | +0.6 może być przypadek | 25:24 | |
| 11% | 52.9% | +1.0 może być przypadek | 25:03 | |
| 7% | 54.9% | -0.6 może być przypadek | 26:19 | |
| 6% | 58.0% | -0.6 może być przypadek | 25:04 | |
| 5% | 52.3% | -2.9 może być przypadek | ||
| 4% | 51.8% | +0.9 może być przypadek | ||
| 2% | 61.2% | +2.4 może być przypadek |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
Główny rząd 1Demolka
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
Główny rząd 2Szkolenie Sprawnościowe
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
Główny rząd 3Przerost
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 48% | 59.0% |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 88% | 52.9% | +1.0 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 5% | 51.8% | -0.7 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 4% | 51.4% | -1.8 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.4% | +0.2 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | 1% | 53.3% | -1.3 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | 1% | 55.1% | -1.0 może być przypadek |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryBłysk + Duch
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 53.1% | +1.2 może być przypadek | |
| 14% | 49.5% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 9% | 54.1% | +1.6 może być przypadek | |
| 1% | 51.9% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 55.0% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 54.4% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 49.4% | -1.8 może być przypadek | |
| <1% | 46.5% | -2.4 może być przypadek |
Build Sion Wsparcie
- wygranych
- 49.9%
- gier
- 28,118
- Wpływ na wygrane
- -0.1
- Pickrate
- 0.2%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2
Mikstura Zdrowia x2 wygrywa częściej niż Mikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata, najczęstszy wybór: +3.7 wobec 0.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.8% | 0.0 może być przypadek | |
| 8% | 49.6% | -0.6 może być przypadek | |
| 5% | 49.7% | +0.2 może być przypadek | |
| 5% | 47.8% | -1.2 może być przypadek | |
| 1% | 56.3% | +3.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 54.2% | -3.3 może być przypadek | |
| <1% | 53.4% | +0.9 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +1.3 wobec -0.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 49.9% | -0.9 może być przypadek | 12:49 | |
| 21% | 51.6% | +1.3 wyraźna różnica | 14:42 | |
| 14% | 51.3% | +1.1 wyraźna różnica | 15:32 | |
| 2% | 50.9% | +0.4 może być przypadek | 12:24 | |
| 2% | 42.8% | za duże, by mu ufać | 14:48 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 49% | 52.3% | najczęściej kupowane | |
| 24% | 52.7% | wyrównane | |
| 7% | 52.7% | wyrównane | |
| 2% | 55.3% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.4% | najczęściej kupowane | |
| 21% | 51.8% | wyrównane | |
| 10% | 51.0% | wyrównane | |
| 2% | 49.1% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 7% | 21% | |
| 24% | 10% | |
| 26% | 18% | |
| 5% | 12% | |
| 1% | 6% | |
| 5% | 2% | |
| 12% | 10% | |
| 33% | 31% |
Przedmiot 1Stalowe Serce
Stalowe Serce należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.3 na 100 gier, wobec -2.6 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 51.4% | +2.1 wyraźna różnica | 13:14 | |
| 30% | 47.5% | -2.6 może być przypadek | 12:04 | |
| 3% | 47.1% | -1.6 może być przypadek | 12:06 | |
| 3% | 54.1% | +3.2 wyraźna różnica | 12:01 | |
| 2% | 50.0% | +2.0 wyraźna różnica | 12:05 | |
| 2% | 49.6% | -0.8 może być przypadek | ||
| 2% | 50.9% | +2.9 wyraźna różnica | ||
| 2% | 49.5% | -2.3 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 10% | 1,271 | |
| 4% | 515 | |
| 4% | 481 | |
| 3% | 368 |
Przedmiot 2Kolczasta Kolczuga
Kolczasta Kolczuga należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.3 na 100 gier, wobec -2.6 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 50.0% | +1.6 może być przypadek | 21:34 | |
| 15% | 48.8% | -3.3 może być przypadek | 20:17 | |
| 7% | 46.5% | -2.9 może być przypadek | 20:18 | |
| 6% | 53.5% | +1.8 może być przypadek | 22:18 | |
| 6% | 47.5% | -2.1 może być przypadek | 21:01 | |
| 5% | 54.1% | +0.8 może być przypadek | ||
| 4% | 50.7% | -1.4 może być przypadek | ||
| 2% | 58.7% | +4.3 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 10% | 1,271 | |
| 4% | 515 | |
| 4% | 481 | |
| 3% | 368 |
Przedmiot 3Nieskończona Rozpacz
Nieskończona Rozpacz należy do zestawu, który wygrywa częściej: +2.3 na 100 gier, wobec -2.6 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 48.5% | -3.2 może być przypadek | 26:35 | |
| 11% | 49.4% | +0.5 może być przypadek | 28:04 | |
| 7% | 50.5% | -1.5 może być przypadek | 26:49 | |
| 7% | 54.5% | +2.8 może być przypadek | 28:08 | |
| 5% | 54.0% | +1.2 może być przypadek | 28:23 | |
| 4% | 53.3% | -1.8 może być przypadek | ||
| 4% | 53.3% | -0.5 może być przypadek | ||
| 4% | 50.3% | -0.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 10% | 1,271 | |
| 4% | 515 | |
| 4% | 481 | |
| 3% | 368 |
Przedmiot 4Głucha Poświata
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 12% | 60.0% |
Przedmiot 5Ostrze Nieskończoności
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 10% | 47.4% | 35:44 |
Przedmiot 6Jak'Sho Zmienny
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 41:35 | |
| 6% | - | 41:33 | |
| 6% | - | 40:43 | |
| 6% | - | 43:43 | |
| 4% | - | 41:43 |
Kluczowa runaEzoteryczna Kometa
Ezoteryczna Kometa wygrywa częściej niż Przypływ Jeźdźca Fal, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -2.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 36% | 47.8% | -2.4 może być przypadek | |
| 36% | 51.2% | +1.3 wyraźna różnica | |
| 6% | 46.8% | -1.8 może być przypadek | |
| 5% | 50.6% | +0.3 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.1% | +1.7 wyraźna różnica | |
| 4% | 54.7% | +3.3 wyraźna różnica | |
| 4% | 55.0% | +3.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.9% | -0.8 może być przypadek |
Główny rząd 1Płaszcz Nimbu
Płaszcz Nimbu wygrywa częściej niż Opaska Przepływu Many, najczęstszy wybór: 0.0 wobec -2.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 34% | 50.8% | +0.8 wyraźna różnica | |
| 28% | 47.6% | -2.3 może być przypadek | |
| 9% | 49.3% | 0.0 wyraźna różnica | |
| 7% | 47.5% | -1.0 może być przypadek | |
| 7% | 53.2% | +2.8 wyraźna różnica | |
| 5% | 50.1% | -0.7 może być przypadek | |
| 4% | 53.3% | +2.4 wyraźna różnica | |
| 2% | 52.9% | +2.8 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Transcendencja
Transcendencja wygrywa częściej niż Całkowite Skupienie, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -3.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.2% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 24% | 47.2% | -3.1 może być przypadek | |
| 12% | 49.6% | +0.3 wyraźna różnica | |
| 6% | 52.1% | +1.2 wyraźna różnica | |
| 5% | 49.8% | +0.5 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.9% | +1.3 wyraźna różnica | |
| 4% | 53.3% | +2.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 56.3% | +3.2 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Poparzenie
Poparzenie wygrywa częściej niż Nadchodząca Burza, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -2.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 39% | 51.3% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 29% | 47.9% | -2.4 może być przypadek | |
| 8% | 49.9% | +1.2 wyraźna różnica | |
| 5% | 47.5% | -1.7 może być przypadek | |
| 4% | 47.4% | -1.8 może być przypadek | |
| 4% | 54.6% | +3.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 53.3% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.3% | +0.8 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.0% | +0.4 wyraźna różnica | |
| 30% | 48.2% | -1.9 może być przypadek | |
| 19% | 51.3% | +0.6 wyraźna różnica | |
| 7% | 51.4% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 6% | 50.9% | +1.4 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweNiezachwiany + Drugi Oddech
Niezachwiany + Drugi Oddech wygrywa częściej niż Szkolenie Sprawnościowe + Demolka, najczęstszy wybór: +2.6 wobec -2.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 63% | 46.6% | -2.9 może być przypadek | |
| 6% | 49.4% | -0.2 może być przypadek | |
| 3% | 53.5% | -0.3 może być przypadek | |
| 3% | 53.8% | +1.0 może być przypadek | |
| 3% | 49.1% | -0.7 może być przypadek | |
| 3% | 46.1% | -0.2 może być przypadek | |
| 2% | 50.0% | +1.0 może być przypadek | |
| 2% | 51.1% | +2.6 wyraźna różnica |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +3.6 wobec -2.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.9% | -2.6 może być przypadek | |
| 20% | 50.7% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 13% | 53.1% | +3.6 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.4 wobec -2.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.1% | -2.8 może być przypadek | |
| 15% | 52.4% | +2.4 wyraźna różnica | |
| 10% | 51.9% | +2.2 wyraźna różnica |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -1.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 49.5% | -1.4 może być przypadek | |
| 15% | 50.9% | +0.7 wyraźna różnica | |
| 12% | 51.0% | +1.7 wyraźna różnica |
WEQ
UmiejętnościW > E > Q
W > E > Q wygrywa częściej niż Q > W > E, najczęstszy wybór: +2.8 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 74% | 50.1% | -0.4 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 14% | 49.0% | -1.0 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 6% | 52.0% | +0.8 może być przypadek |
| WEQW + E + Q | 2% | 51.6% | +2.8 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | 2% | 52.3% | +1.9 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 2% | 53.1% | +1.7 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 52.2% wygranych. Najpierw W: 54.8% wygranych (wyrównane).
CzaryBłysk + Uzdrowienie
Błysk + Uzdrowienie wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +1.9 wobec -0.7 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.1% | -0.7 może być przypadek | |
| 25% | 50.6% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 14% | 49.3% | -1.9 może być przypadek | |
| 5% | 51.3% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.5% | +0.8 może być przypadek | |
| 1% | 54.3% | +1.4 może być przypadek | |
| 1% | 50.9% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 51.8% | -0.2 może być przypadek |
Build Sion Bot
- wygranych
- 49.7%
- gier
- 6,427
- Wpływ na wygrane
- -0.2
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startoweHełm Dorana + Mikstura Zdrowia
Hełm Dorana + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: -0.2 wobec -0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.3% | -0.9 może być przypadek | |
| 35% | 50.4% | -0.3 może być przypadek | |
| 13% | 49.1% | -0.2 może być przypadek | |
| 3% | 47.3% | -1.0 może być przypadek | |
| 3% | 54.3% | -0.9 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -1.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 50.8% | -1.3 może być przypadek | 11:27 | |
| 20% | 49.5% | +0.7 może być przypadek | 13:04 | |
| 9% | 53.0% | +1.8 może być przypadek | 13:50 | |
| 2% | 57.8% | -0.6 może być przypadek | 12:23 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.2% | najczęściej kupowane | |
| 24% | 49.4% | wyrównane | |
| 3% | 58.7% | za mało gier | |
| 2% | 54.5% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 57% | 54.0% | najczęściej kupowane | |
| 18% | 57.6% | wyrównane | |
| 9% | 58.6% | za mało gier | |
| 1% | 40.0% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 3% | 18% | |
| 24% | 9% | |
| 4% | 11% | |
| 1% | 8% | |
| 8% | 4% | |
| 10% | 5% | |
| 6% | 2% | |
| 17% | 13% | |
| 5% | 7% |
Przedmiot 1Stalowe Serce
Stalowe Serce należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.9 na 100 gier, wobec -0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 47.9% | -3.3 może być przypadek | 9:33 | |
| 27% | 52.3% | +2.4 wyraźna różnica | 11:26 | |
| 5% | 54.8% | -0.5 może być przypadek | 11:44 | |
| 5% | 54.6% | -1.1 może być przypadek | 8:49 | |
| 3% | 56.1% | +3.5 wyraźna różnica | 11:26 | |
| 3% | 52.1% | +1.1 może być przypadek | ||
| 2% | 54.1% | -1.6 może być przypadek | ||
| 1% | 44.0% | -3.9 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 572 | |
| 10% | - | 475 | |
| 7% | 66.3% | 309 | |
| 5% | 57.1% | 212 |
Przedmiot 2Kolosalna Hydra
Kolosalna Hydra należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.9 na 100 gier, wobec -0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 48.4% | -2.6 może być przypadek | 16:48 | |
| 13% | 47.1% | -2.5 może być przypadek | 16:29 | |
| 11% | 53.3% | +1.0 może być przypadek | 19:05 | |
| 8% | 53.1% | +3.6 może być przypadek | 18:40 | |
| 7% | 53.1% | -1.8 może być przypadek | 15:50 | |
| 5% | 54.2% | -1.0 może być przypadek | ||
| 4% | 50.8% | -2.0 może być przypadek | ||
| 3% | 50.3% | +1.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 572 | |
| 10% | - | 475 | |
| 7% | 66.3% | 309 | |
| 5% | 57.1% | 212 |
Przedmiot 3Krwawa Kolczuga Władcy
Krwawa Kolczuga Władcy należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.9 na 100 gier, wobec -0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 14% | 52.1% | -1.1 może być przypadek | 21:51 | |
| 12% | 50.1% | -3.3 może być przypadek | 22:04 | |
| 10% | 49.6% | -0.1 może być przypadek | 22:34 | |
| 10% | 47.3% | -2.9 może być przypadek | 22:01 | |
| 7% | 58.4% | +1.1 może być przypadek | 24:42 | |
| 7% | 53.1% | +2.8 może być przypadek | ||
| 6% | 56.5% | -0.6 może być przypadek | ||
| 5% | 53.4% | -1.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 572 | |
| 10% | - | 475 | |
| 7% | 66.3% | 309 | |
| 5% | 57.1% | 212 |
Przedmiot 4Nieskończona Rozpacz
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 22% | 73.8% |
Przedmiot 5Pozdrowienia Lorda Dominika
Pozdrowienia Lorda Dominika wygrywa częściej niż Ostrze Nieskończoności, najczęstszy wybór: +0.6 wobec -1.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 53.9% | -1.5 może być przypadek | 31:29 | |
| 12% | 55.6% | +0.6 może być przypadek | 30:40 |
Przedmiot 6Ostrze Nieskończoności
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 34:59 | |
| 8% | - | 37:43 | |
| 7% | - | 35:23 | |
| 7% | - | 36:21 | |
| 6% | - | 34:04 |
Kluczowa runaEzoteryczna Kometa
Ezoteryczna Kometa wygrywa częściej niż Przypływ Jeźdźca Fal, najczęstszy wybór: -0.9 wobec -1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.8% | -1.1 może być przypadek | |
| 39% | 51.6% | +1.7 może być przypadek | |
| 4% | 44.7% | -2.8 może być przypadek | |
| 1% | 44.7% | -0.9 może być przypadek | |
| 1% | 53.5% | -2.2 może być przypadek |
Główny rząd 1Aksjomatyczny Adept Arkanów
Aksjomatyczny Adept Arkanów wygrywa częściej niż Opaska Przepływu Many, najczęstszy wybór: +0.6 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.9% | -1.2 może być przypadek | |
| 33% | 50.7% | +0.7 może być przypadek | |
| 8% | 55.5% | +1.9 może być przypadek | |
| 5% | 51.2% | +0.6 może być przypadek | |
| 4% | 48.0% | -2.1 może być przypadek | |
| 3% | 42.4% | -2.3 może być przypadek |
Główny rząd 2Chyżość
Chyżość wygrywa częściej niż Całkowite Skupienie, najczęstszy wybór: +2.2 wobec -2.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 33% | 48.5% | -2.6 może być przypadek | |
| 29% | 50.1% | +0.5 może być przypadek | |
| 14% | 52.1% | +2.2 wyraźna różnica | |
| 9% | 55.2% | +1.3 może być przypadek | |
| 4% | 49.6% | -1.1 może być przypadek | |
| 3% | 41.0% | -2.0 może być przypadek | |
| 2% | 55.4% | +0.2 może być przypadek | |
| 2% | 50.8% | -2.5 może być przypadek |
Główny rząd 3Poparzenie
Poparzenie wygrywa częściej niż Nadchodząca Burza, najczęstszy wybór: +0.7 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.5% | -1.2 może być przypadek | |
| 37% | 51.3% | +1.7 może być przypadek | |
| 4% | 53.3% | +0.7 może być przypadek | |
| 3% | 43.5% | -4.1 może być przypadek | |
| 3% | 55.3% | -0.1 może być przypadek | |
| 2% | 46.2% | -1.8 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: -2.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 51.9% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 37% | 48.4% | -2.7 może być przypadek | |
| 18% | 51.7% | +0.9 może być przypadek | |
| 4% | 49.0% | +0.3 może być przypadek | |
| 3% | 47.6% | -0.9 może być przypadek |
Runy dodatkoweSzkolenie Sprawnościowe + Demolka
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.9% | -1.0 może być przypadek |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +1.3 wobec -1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.0% | -1.4 może być przypadek | |
| 15% | 50.8% | +0.7 może być przypadek | |
| 3% | 54.5% | +1.3 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.7 wobec -2.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 84% | 49.7% | -2.3 może być przypadek | |
| 12% | 52.3% | +1.0 może być przypadek | |
| 5% | 55.9% | +2.7 wyraźna różnica |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.3 wobec -0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.8% | -0.9 może być przypadek | |
| 11% | 52.2% | 0.0 może być przypadek | |
| 8% | 52.5% | +1.3 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Q > E > W wygrywa częściej niż Q > W > E, najczęstszy wybór: +1.4 wobec -1.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 50.4% | -1.7 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 14% | 51.5% | +1.4 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 2% | 49.1% | -1.1 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 47.8% wygranych. Najpierw W: 0.0% wygranych (za mało gier).
CzaryBłysk + Teleportacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 52.1% | +2.2 może być przypadek | |
| 18% | 47.2% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 14% | 50.1% | +0.7 może być przypadek | |
| 5% | 45.9% | -0.8 może być przypadek | |
| 3% | 48.6% | -0.9 może być przypadek | |
| 3% | 49.4% | -1.2 może być przypadek |
Najlepsi gracze Sion
Zobacz wszystkich (6,275)Zwykła gra na Top
266,163 gryNa tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 17% Farma / min 7.0
- Top 27% Asysty 7.4
- Dolne 10% Pierwsza krew 6%
- Zabójstwa
- 4.8 Dolne 19%
- Śmierci
- 6.4 Najmniej 30%
- Solo zabójstwa
- 1.8 Dolne 16%
- Udział w zab.
- 36% Top 48%
- Obr. drużyny
- 22% Dolne 39%
- Obr. / min
- 815 Dolne 48%
- Złoto / min
- 412 Top 33%
- Wizja / min
- 0.70 Dolne 14%
- Totemy Kontroli
- 0.5 Dolne 27%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:18
- Poziom 11 w 13:04
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 36% Fizyczne 64%Śmierć od
Fizyczne 57% Magiczne 34% Nieuchronne 9%Zwykła gra na Jungla
44,736 gierNa tle wszystkich bohaterów na Jungla
- Najmniej 15% Śmierci 5.7
- Top 18% Asysty 9.8
- Dolne 17% Wizja / min 0.78
- Zabójstwa
- 6.5 Dolne 44%
- Solo zabójstwa
- 1.0 Dolne 27%
- Udział w zab.
- 47% Top 25%
- Obr. drużyny
- 19% Top 32%
- Obr. / min
- 732 Top 21%
- Farma / min
- 6.7 Top 23%
- Złoto / min
- 435 Top 37%
- Totemy Kontroli
- 0.9 Dolne 19%
- Pierwsza krew
- 4% Dolne 27%
Przeciw wrogiemu dżunglerowi
- Poziom 6 w 6:59
- Poziom 11 w 16:42
- blue buff najpierw w 53% gier
- Pierwszy smok w 7:26
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 24% Fizyczne 76%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 36% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Mid
42,900 gierNa tle wszystkich bohaterów na Mid
- Top 8% Farma / min 7.3
- Top 27% Złoto / min 430
- Dolne 10% Pierwsza krew 5%
- Zabójstwa
- 5.0 Dolne 14%
- Śmierci
- 6.4 Najmniej 29%
- Asysty
- 7.6 Top 35%
- Solo zabójstwa
- 1.5 Dolne 16%
- Udział w zab.
- 39% Dolne 22%
- Obr. drużyny
- 21% Dolne 30%
- Obr. / min
- 790 Dolne 32%
- Wizja / min
- 0.63 Dolne 20%
- Totemy Kontroli
- 0.6 Dolne 40%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:09
- Poziom 11 w 14:20
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 35% Fizyczne 65%Śmierć od
Fizyczne 57% Magiczne 35% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Wsparcie
27,936 gierNa tle wszystkich bohaterów na Wsparcie
- Top 25% Złoto / min 365
- Top 30% Asysty 12.1
- Najwięcej 15% Śmierci 9.3
- Zabójstwa
- 5.2 Top 41%
- Solo zabójstwa
- 0.8 Dolne 48%
- Udział w zab.
- 48% Top 33%
- Obr. drużyny
- 17% Top 38%
- Obr. / min
- 663 Top 30%
- Farma / min
- 2.3 Top 39%
- Wizja / min
- 1.99 Dolne 30%
- Totemy Kontroli
- 4.2 Dolne 40%
- Pierwsza krew
- 8% Top 45%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 8:17
- Poziom 11 w 20:44
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 21% Fizyczne 79%Śmierć od
Fizyczne 58% Magiczne 36% Nieuchronne 6%Zwykła gra na Bot
6,405 gierNa tle wszystkich bohaterów na Bot
- Top 18% Obr. / min 893
- Top 24% Udział w zab. 47%
- Najwięcej 3% Śmierci 9.4
- Zabójstwa
- 9.1 Top 26%
- Asysty
- 8.5 Top 37%
- Solo zabójstwa
- 1.5 Top 33%
- Obr. drużyny
- 22% Top 40%
- Farma / min
- 6.2 Top 47%
- Złoto / min
- 468 Top 24%
- Wizja / min
- 0.58 Dolne 9%
- Totemy Kontroli
- 0.4 Dolne 19%
- Pierwsza krew
- 11% Dolne 34%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 7:13
- Poziom 11 w 17:55
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 17% Fizyczne 83%Śmierć od
Fizyczne 58% Magiczne 35% Nieuchronne 7%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Sion na Top.
-
Locke: +5.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-10.1) · 230 gier · Łączone · 47% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Kennen: +5.4 wygrane na 100 gier (zakres 3.4-7.4) · 2,268 gier · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Pantheon: +5.4 wygrane na 100 gier (zakres 4.0-6.7) · 4,770 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Malphite: +5.32 wygrane na 100 gier (zakres 4.33-6.32) · 9,337 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao: +5.3 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-9.8) · 253 gry · Łączone · 44% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jarvan IV: +5.2 wygrane na 100 gier (zakres 0.1-10.3) · 170 gier · Łączone · 54% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Ashe: +5.2 wygrane na 100 gier (zakres 0.2-10.0) · 194 gry · Łączone · 51% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Akali: +5.0 wygrane na 100 gier (zakres 3.4-6.5) · 3,835 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Vladimir: +4.8 wygrane na 100 gier (zakres 2.1-7.6) · 1,075 gier · Łączone · 16% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Heimerdinger: +4.7 wygrane na 100 gier (zakres 3.0-6.4) · 3,099 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Kog'Maw: +4.7 wygrane na 100 gier (zakres 0.0-9.3) · 245 gier · Łączone · 45% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Rengar: +4.7 wygrane na 100 gier (zakres 0.0-9.3) · 245 gier · Łączone · 45% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Teemo: +4.58 wygrane na 100 gier (zakres 3.78-5.39) · 14,607 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jax: +4.5 wygrane na 100 gier (zakres 3.3-5.7) · 6,286 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Lissandra: +4.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.8-8.0) · 534 gry · Łączone · 27% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Gangplank: +4.3 wygrane na 100 gier (zakres 3.1-5.4) · 7,132 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Fiddlesticks: +4.3 wygrane na 100 gier (zakres 0.2-8.3) · 381 gier · Łączone · 34% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Master Yi: +4.3 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-7.5) · 700 gier · Łączone · 22% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
K'Sante: +4.2 wygrane na 100 gier (zakres 2.5-6.0) · 2,945 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Nasus: +4.1 wygrane na 100 gier (zakres 2.9-5.3) · 6,685 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Gragas: +3.5 wygrane na 100 gier (zakres 1.5-5.6) · 2,090 gier · Zmierzone · 9% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Olaf: +2.8 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-4.6) · 2,776 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Urgot: +2.8 wygrane na 100 gier (zakres 1.4-4.1) · 4,819 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yasuo: +2.7 wygrane na 100 gier (zakres 1.3-4.2) · 4,362 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Gnar: +2.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-4.0) · 3,239 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Warwick: +2.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.0-4.7) · 1,542 gry · Zmierzone · 11% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yorick: +2.2 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-3.4) · 6,444 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Tryndamere: +1.5 wygrane na 100 gier (zakres 0.1-3.0) · 4,348 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Sion na Top.
-
Sion z Zaahen: +3.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.2-7.6) · 506 gier · Łączone · 28% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Shyvana: +3.0 wygrane na 100 gier (zakres 1.8-4.2) · 6,712 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Bel'Veth: +3.0 wygrane na 100 gier (zakres 1.3-4.7) · 3,289 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sion z Hecarim: -3.2 wygrane na 100 gier (zakres od -4.6 do -1.8) · 4,822 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Gragas: -3.1 wygrane na 100 gier (zakres od -5.4 do -0.8) · 1,564 gry · Zmierzone · 11% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Rengar: -2.8 wygrane na 100 gier (zakres od -4.3 do -1.3) · 4,093 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sion z Veigar: +2.07 wygrane na 100 gier (zakres 1.11-3.02) · 10,697 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Fizz: +1.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.8-2.9) · 8,930 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Vex: +1.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.1-2.8) · 5,519 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sion z Ryze: -4.7 wygrane na 100 gier (zakres od -6.7 do -2.7) · 2,199 gier · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Orianna: -4.7 wygrane na 100 gier (zakres od -6.3 do -3.0) · 3,421 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Mel: -3.8 wygrane na 100 gier (zakres od -4.9 do -2.8) · 8,517 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sion z Kog'Maw: +3.0 wygrane na 100 gier (zakres 1.5-4.6) · 3,699 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Jinx: +2.01 wygrane na 100 gier (zakres 1.32-2.71) · 21,693 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Sivir: +1.8 wygrane na 100 gier (zakres 0.4-3.2) · 4,610 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sion z Ezreal: -3.61 wygrane na 100 gier (zakres od -4.48 do -2.73) · 12,933 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Corki: -3.1 wygrane na 100 gier (zakres od -5.3 do -0.9) · 1,842 gry · Zmierzone · 10% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Ashe: -2.45 wygrane na 100 gier (zakres od -3.37 do -1.52) · 11,618 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sion z Leona: +2.29 wygrane na 100 gier (zakres 1.30-3.27) · 10,090 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Blitzcrank: +2.0 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-3.0) · 8,212 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Thresh: +1.78 wygrane na 100 gier (zakres 0.94-2.62) · 14,294 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Sion z Bard: -3.1 wygrane na 100 gier (zakres od -4.7 do -1.5) · 3,512 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Yuumi: -2.2 wygrane na 100 gier (zakres od -3.4 do -1.0) · 6,186 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Sion z Karma: -2.2 wygrane na 100 gier (zakres od -3.4 do -0.9) · 6,261 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów