League of Legends Build na Jayce
Build Jayce Top
- wygranych
- 47.1%
- gier
- 48,545
- Wpływ na wygrane
- -2.8
- Pickrate
- 1.9%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 47.3% | +2.3 może być przypadek | |
| 5% | 42.9% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.5% | -3.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 44.1% | +0.8 może być przypadek | |
| 1% | 39.9% | -1.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 45.1% | -0.2 może być przypadek | |
| <1% | 43.5% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 60.0% | -2.0 wyraźna różnica |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, najczęstszy wybór: +1.1 wobec -0.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.7% | -0.9 może być przypadek | 14:04 | |
| 35% | 47.3% | +1.1 wyraźna różnica | 14:37 | |
| 14% | 48.0% | -0.3 może być przypadek | 15:35 | |
| 10% | 50.1% | -0.1 może być przypadek | 13:55 | |
| 2% | 56.5% | +1.0 wyraźna różnica często z przodu | 14:04 | |
| <1% | 53.8% | -1.1 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.3% | najczęściej kupowane | |
| 33% | 51.1% | wyrównane | |
| 8% | 51.5% | wyrównane | |
| 4% | 50.0% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 38% | 47.1% | najczęściej kupowane | |
| 34% | 48.1% | wyrównane | |
| 11% | 46.1% | wyrównane | |
| 10% | 52.9% | wygrywały częściej |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 48% | 11% | |
| 4% | 34% | |
| 2% | 13% | |
| 37% | 31% | |
| 33% | 38% | |
| 66% | 70% | |
| 46% | 43% | |
| 59% | 56% | |
| 22% | 19% | |
| 13% | 16% |
Przedmiot 1Zaćmienie
Zaćmienie należy do zestawu, który wygrywa częściej: +1.9 na 100 gier, wobec +0.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 48.0% | +0.5 może być przypadek | 11:31 | |
| 28% | 46.1% | -0.1 może być przypadek | 11:34 | |
| 7% | 44.3% | -0.8 wyraźna różnica | 12:27 | |
| 4% | 46.5% | 0.0 może być przypadek | 11:44 | |
| 3% | 49.9% | +0.2 może być przypadek | 10:45 | |
| 2% | 51.0% | -1.4 wyraźna różnica | ||
| 2% | 50.4% | -0.4 może być przypadek | ||
| 1% | 57.0% | +0.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 26% | 7,987 | |
| 5% | 1,564 | |
| 5% | 1,421 | |
| 5% | 1,410 |
Przedmiot 2Manamune
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 48.7% | +0.8 może być przypadek | 18:51 | |
| 14% | 52.6% | -0.1 może być przypadek | 18:26 | |
| 5% | 48.7% | -0.2 może być przypadek | 19:02 | |
| 4% | 45.9% | -0.8 może być przypadek | 19:59 | |
| 3% | 43.1% | -1.1 może być przypadek | 20:24 | |
| 3% | 48.9% | -0.3 może być przypadek | ||
| 3% | 49.2% | +0.1 może być przypadek | ||
| 1% | 42.3% | -2.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 26% | 7,987 | |
| 5% | 1,564 | |
| 5% | 1,421 | |
| 5% | 1,410 |
Przedmiot 3Woltaiczny Cyklomiecz
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 52.5% | +0.3 może być przypadek | 24:39 | |
| 13% | 51.9% | +0.1 może być przypadek | 25:06 | |
| 10% | 50.8% | -0.7 może być przypadek | 24:15 | |
| 9% | 50.3% | -0.8 może być przypadek | 24:11 | |
| 7% | 57.2% | -0.7 może być przypadek | 24:10 | |
| 4% | 54.7% | -0.2 może być przypadek | ||
| 4% | 48.4% | +0.1 może być przypadek | ||
| 3% | 55.0% | +1.5 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 26% | 7,987 | |
| 5% | 1,564 | |
| 5% | 1,421 | |
| 5% | 1,410 |
Przedmiot 4Ostrze Nocy
Ostrze Nocy wygrywa częściej niż Uraza Seryldy, najczęstszy wybór: +1.5 wobec +0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 52.8% | +0.3 może być przypadek | 29:44 | |
| 16% | 59.9% | -0.4 może być przypadek | 28:46 | |
| 11% | 53.9% | +1.5 może być przypadek | 29:43 | |
| 9% | 51.1% | -1.7 może być przypadek | 29:20 | |
| 6% | 51.7% | 0.0 może być przypadek | ||
| 3% | 44.3% | -1.1 może być przypadek | ||
| 3% | 49.4% | +0.7 może być przypadek |
Przedmiot 5Anioł Stróż
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Anioł Stróż: +1.8 na 100 gier. Ostrze Nocy, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 54.0% | +1.0 może być przypadek | 33:20 | |
| 16% | 57.6% | +1.8 może być przypadek | 34:38 | |
| 13% | 38.0% | -1.7 może być przypadek | ||
| 11% | 45.0% | +0.2 może być przypadek | 34:03 | |
| 7% | 48.0% | -0.2 może być przypadek | 33:47 |
Przedmiot 6Wężowy Kieł
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 20% | 46.7% | 38:35 | |
| 14% | 52.8% | 38:01 | |
| 8% | - | 37:36 | |
| 7% | - | 38:10 | |
| 7% | - | 37:28 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.0% | +1.3 może być przypadek | |
| 21% | 45.2% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 21% | 46.1% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 4% | 49.7% | +2.4 może być przypadek | |
| 3% | 48.8% | +1.7 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 42.4% | -2.0 może być przypadek | |
| <1% | 30.0% | -2.9 może być przypadek |
Główny rząd 1Płaszcz Nimbu
Płaszcz Nimbu wygrywa częściej niż Opaska Przepływu Many, najczęstszy wybór: +2.8 wobec +1.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 47.8% | +1.0 może być przypadek | |
| 21% | 45.2% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 20% | 45.6% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 49.5% | +2.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.4% | +2.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.8% | +2.5 może być przypadek | |
| 1% | 53.3% | +0.5 może być przypadek | |
| 1% | 47.1% | 0.0 może być przypadek |
Główny rząd 2Chyżość
Chyżość wygrywa częściej niż Całkowite Skupienie, najczęstszy wybór: +2.6 wobec +0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 47.8% | +0.8 może być przypadek | |
| 19% | 45.6% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 14% | 44.1% | -1.4 wyraźna różnica | |
| 7% | 47.4% | +0.2 może być przypadek | |
| 3% | 47.3% | +2.3 może być przypadek | |
| 2% | 50.2% | +2.6 może być przypadek | |
| 2% | 45.1% | +0.9 może być przypadek | |
| 2% | 53.1% | +3.2 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Poparzenie
Poparzenie wygrywa częściej niż Nadchodząca Burza, najczęstszy wybór: +2.3 wobec +0.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 43% | 47.6% | +0.6 może być przypadek | |
| 19% | 44.9% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 18% | 45.5% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 8% | 49.6% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.3% | +2.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 47.8% | 0.0 może być przypadek | |
| 2% | 48.4% | +2.1 może być przypadek | |
| 2% | 48.9% | -0.2 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 84% | 47.0% | -0.4 może być przypadek | |
| 7% | 46.3% | +0.5 może być przypadek | |
| 5% | 47.7% | +0.9 może być przypadek | |
| 3% | 46.9% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 49.7% | -0.5 może być przypadek |
Runy dodatkowePotrójny Tonik + Spec od Wszystkiego
Potrójny Tonik + Spec od Wszystkiego wygrywa częściej niż Magiczne Obuwie + Dostawa Ciastek, najczęstszy wybór: +3.2 wobec -2.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 71% | 46.3% | -2.2 może być przypadek | |
| 13% | 47.5% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 4% | 49.3% | +0.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 52.7% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.4% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.6% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 47.9% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.8% | +3.2 wyraźna różnica |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 96% | 47.0% | +1.3 może być przypadek | |
| 4% | 47.4% | -1.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 44.4% | -2.0 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.0% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 43.2% | -1.6 może być przypadek | |
| <1% | 47.7% | -1.3 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.5 wobec -1.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 46.7% | -1.4 może być przypadek | |
| 22% | 48.2% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.0% | +0.1 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 47.3% | +1.1 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 14% | 46.5% | -0.9 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -4.2 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | <1% | 38.5% | -5.3 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11Q
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 47.8% wygranych. Najpierw E: 43.8% wygranych (za mało gier).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- E
- E
- E
- E
- E
CzaryBłysk + Podpalenie
Błysk + Podpalenie wygrywa częściej niż Błysk + Teleportacja, najczęstszy wybór: +2.5 wobec -2.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 53% | 45.8% | -2.4 może być przypadek | |
| 43% | 48.7% | +2.5 wyraźna różnica | |
| 4% | 45.2% | -0.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 49.4% | -0.5 może być przypadek | |
| <1% | 32.9% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 40.0% | +1.5 wyraźna różnica |
Build Jayce Jungla
- wygranych
- 46.3%
- gier
- 25,261
- Wpływ na wygrane
- -3.4
- Pickrate
- 1.0%
Przedmioty startoweSadzonka Mchściciela + Mikstura Zdrowia
Sadzonka Mchściciela + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Szczeniak Żaroszpona + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +1.2 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 46.1% | +0.7 może być przypadek | |
| 30% | 46.6% | +0.7 może być przypadek | |
| 8% | 43.1% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 3% | 38.4% | -2.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.2% | +1.2 może być przypadek | |
| <1% | 51.2% | +0.7 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 46.6% | -0.3 może być przypadek | 14:27 | |
| 9% | 46.0% | +0.2 może być przypadek | 17:35 | |
| 8% | 46.5% | +0.5 może być przypadek | 19:25 | |
| 5% | 53.4% | 0.0 może być przypadek często z przodu | 17:24 | |
| 1% | 51.0% | -0.2 może być przypadek | 14:42 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.3% | najczęściej kupowane | |
| 14% | 50.2% | wyrównane | |
| 4% | 58.3% | wygrywały częściej | |
| 3% | 42.5% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 66% | 45.1% | najczęściej kupowane | |
| 16% | 45.2% | wyrównane | |
| 4% | 51.6% | wyrównane | |
| 3% | 52.5% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 3% | 16% | |
| 14% | 3% | |
| 2% | 10% | |
| 25% | 22% | |
| 81% | 79% | |
| 12% | 10% |
Przedmiot 1Woltaiczny Cyklomiecz
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 45.9% | +0.8 może być przypadek | 10:23 | |
| 11% | 46.6% | -0.5 może być przypadek | 9:60 | |
| 9% | 46.3% | -1.0 wyraźna różnica | 9:46 | |
| 6% | 45.4% | -0.3 może być przypadek | 10:26 | |
| <1% | 40.4% | -0.6 może być przypadek | 9:16 | |
| <1% | 43.8% | +1.5 może być przypadek | ||
| <1% | 56.5% | -0.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 26% | 4,974 | |
| 20% | 3,784 | |
| 11% | 2,065 | |
| 9% | 1,686 |
Przedmiot 2Łamacz Bastionów
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 47.0% | +0.4 może być przypadek | 17:11 | |
| 22% | 47.5% | -0.1 może być przypadek | 16:49 | |
| 5% | 47.2% | -0.6 może być przypadek | 16:60 | |
| 4% | 38.5% | -1.4 może być przypadek | 16:36 | |
| 1% | 42.0% | -0.6 może być przypadek | 18:10 | |
| 1% | 51.1% | -0.8 może być przypadek | ||
| <1% | 35.5% | -2.1 może być przypadek | ||
| <1% | 58.1% | -2.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 26% | 4,974 | |
| 20% | 3,784 | |
| 11% | 2,065 | |
| 9% | 1,686 |
Przedmiot 3Ostrze Nocy
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.5% | +2.0 może być przypadek | 22:46 | |
| 21% | 47.3% | -1.5 może być przypadek | 21:40 | |
| 15% | 48.6% | -0.4 może być przypadek | 23:13 | |
| 12% | 49.8% | -0.9 może być przypadek | 21:58 | |
| 11% | 48.0% | 0.0 może być przypadek | 23:08 | |
| 3% | 50.1% | -1.1 może być przypadek | ||
| 2% | 53.1% | -1.5 może być przypadek | ||
| 1% | 43.7% | -0.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 26% | 4,974 | |
| 20% | 3,784 | |
| 11% | 2,065 | |
| 9% | 1,686 |
Przedmiot 4Pozdrowienia Lorda Dominika
Pozdrowienia Lorda Dominika wygrywa częściej niż Uraza Seryldy, najczęstszy wybór: +1.5 wobec +0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 53.4% | +0.3 może być przypadek | 27:22 | |
| 31% | 58.1% | +1.5 może być przypadek | 27:32 | |
| 11% | 51.0% | -1.1 może być przypadek | 27:03 | |
| 3% | 50.0% | +0.3 może być przypadek | ||
| 3% | 58.8% | +1.4 może być przypadek | 28:54 | |
| 3% | 40.0% | -0.4 może być przypadek | ||
| 2% | 53.2% | -0.8 może być przypadek | ||
| 2% | 62.8% | -1.1 może być przypadek |
Przedmiot 5Anioł Stróż
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 70.4% | +2.0 może być przypadek | 32:12 | |
| 25% | 56.1% | -0.2 może być przypadek | 31:29 | |
| 12% | 54.8% | -0.9 może być przypadek | 31:32 |
Przedmiot 6Widmowe Ostrze Youmuu
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 27% | 50.4% | 35:47 | |
| 23% | 54.2% | 35:07 | |
| 10% | 53.5% | 35:02 | |
| 9% | 50.0% | 35:14 | |
| 5% | - | 36:06 |
Kluczowa runaPierwsze Uderzenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +4.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 95% | 46.1% | +4.0 może być przypadek | |
| 3% | 43.3% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.2% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 35.9% | -3.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 34.9% | -5.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 36.8% | -6.5 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Zwrot Gotówki
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 46.1% | +2.7 może być przypadek | |
| 3% | 46.1% | -3.4 wyraźna różnica | |
| 3% | 45.8% | +0.3 może być przypadek | |
| 1% | 34.7% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 34.5% | -4.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.4% | -3.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 61.4% | -2.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 36.8% | -6.3 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Potrójny Tonik
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.1% | +3.6 może być przypadek | |
| 2% | 47.1% | -3.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 32.8% | -2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.6% | -1.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 41.5% | -2.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.6% | -3.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 30.6% | -4.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.0% | -5.2 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Kosmiczna Przenikliwość
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.0% | +3.4 może być przypadek | |
| 2% | 45.4% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 39.0% | -2.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.0% | +1.3 może być przypadek | |
| <1% | 49.1% | -2.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 34.5% | -3.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.5% | -4.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 36.1% | -3.2 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Dodatkowe wygrane tutaj: 0.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 45.7% | 0.0 może być przypadek | |
| 37% | 46.5% | +0.4 może być przypadek | |
| 2% | 39.5% | -2.0 może być przypadek | |
| 2% | 47.8% | -2.7 może być przypadek |
Runy dodatkoweOdcięcie + Legenda: Przyspieszenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 95% | 45.7% | +0.4 może być przypadek | |
| 2% | 45.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 37.3% | -0.1 może być przypadek | |
| 1% | 40.9% | +0.1 może być przypadek | |
| <1% | 48.7% | -0.2 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 96% | 45.9% | +1.7 może być przypadek | |
| 3% | 47.4% | -1.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 29.5% | -2.1 może być przypadek |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 100% | 46.0% | +2.0 może być przypadek | |
| <1% | 33.3% | -0.5 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 84% | 45.9% | -0.6 może być przypadek | |
| 15% | 46.4% | +0.9 może być przypadek | |
| 1% | 44.1% | -1.2 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 46.3% | +1.9 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 10% | 44.8% | -1.9 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11W
- 12Q
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 46.8% wygranych. Najpierw W: 40.0% wygranych (za mało gier).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- Q
- W
- E
- E
- E
- E
- E
CzaryBłysk + Porażenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 100% | 45.9% | +3.0 może być przypadek |
Build Jayce Mid
- wygranych
- 47.3%
- gier
- 6,967
- Wpływ na wygrane
- -2.1
- Pickrate
- 0.3%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 47.1% | +2.3 może być przypadek | |
| 11% | 46.1% | -1.4 wyraźna różnica | |
| 3% | 45.4% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 2% | 41.5% | -2.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 66.7% | -0.3 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, najczęstszy wybór: +1.5 wobec -0.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 47.5% | -0.8 może być przypadek | 12:47 | |
| 29% | 45.0% | -0.5 może być przypadek | 13:49 | |
| 15% | 50.7% | +1.1 może być przypadek | 12:53 | |
| 13% | 44.7% | +1.5 wyraźna różnica | 13:38 | |
| 5% | 57.6% | -0.6 może być przypadek | 12:49 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 40% | 50.7% | najczęściej kupowane | |
| 26% | 50.8% | wyrównane | |
| 16% | 43.0% | wyrównane | |
| 15% | 56.6% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 45% | 45.6% | najczęściej kupowane | |
| 32% | 44.3% | wyrównane | |
| 15% | 47.2% | wyrównane | |
| 4% | 56.5% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 16% | 45% | |
| 26% | 3% | |
| 4% | 12% | |
| 40% | 32% | |
| 29% | 25% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 48.3% | +0.9 może być przypadek | 10:54 | |
| 26% | 47.1% | -0.3 może być przypadek | 11:12 | |
| 17% | 44.3% | -0.8 może być przypadek | 11:16 | |
| 3% | 40.9% | -0.6 może być przypadek | 11:12 | |
| 3% | 50.9% | -0.5 może być przypadek | 10:23 | |
| 3% | 48.0% | +0.2 może być przypadek | ||
| 1% | 48.1% | -0.4 może być przypadek | ||
| 1% | 46.8% | +0.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 1,024 | |
| 5% | 248 | |
| 4% | 211 | |
| 4% | 207 |
Przedmiot 2Woltaiczny Cyklomiecz
Woltaiczny Cyklomiecz należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.5 na 100 gier, wobec +1.5 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 48.7% | +1.0 może być przypadek | 18:29 | |
| 23% | 44.8% | -0.2 może być przypadek | 18:32 | |
| 11% | 47.2% | -0.9 może być przypadek | 18:11 | |
| 7% | 57.0% | -0.3 może być przypadek | 18:23 | |
| 3% | 46.6% | -2.8 może być przypadek | 17:31 | |
| 2% | 47.6% | -0.3 może być przypadek | ||
| 2% | 46.8% | -0.1 może być przypadek | ||
| 2% | 43.9% | +0.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 1,024 | |
| 5% | 248 | |
| 4% | 211 | |
| 4% | 207 |
Przedmiot 3Łamacz Bastionów
Łamacz Bastionów należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.5 na 100 gier, wobec +1.5 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 55.4% | 0.0 może być przypadek | 23:52 | |
| 19% | 50.3% | -0.6 może być przypadek | 24:35 | |
| 14% | 48.1% | -0.3 może być przypadek | 23:30 | |
| 9% | 49.8% | +0.7 może być przypadek | 23:44 | |
| 8% | 48.3% | +0.1 może być przypadek | 23:15 | |
| 6% | 57.8% | -0.4 może być przypadek | ||
| 5% | 48.9% | +1.4 może być przypadek | ||
| 5% | 44.7% | +0.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 22% | 1,024 | |
| 5% | 248 | |
| 4% | 211 | |
| 4% | 207 |
Przedmiot 4Paszcza Malmortiusa
Paszcza Malmortiusa wygrywa częściej niż Uraza Seryldy, najczęstszy wybór: +2.2 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.2% | 0.0 może być przypadek | 29:10 | |
| 12% | 51.9% | +1.2 może być przypadek | 28:49 | |
| 11% | 52.6% | -0.5 może być przypadek | 28:12 | |
| 9% | 51.5% | -0.5 może być przypadek | 28:26 | |
| 7% | 54.9% | -0.9 może być przypadek | 28:46 | |
| 7% | 55.1% | +0.3 może być przypadek | ||
| 5% | 59.7% | -1.9 może być przypadek | ||
| 3% | 52.9% | +2.2 może być przypadek |
Przedmiot 5Anioł Stróż
Anioł Stróż wygrywa częściej niż Ostrze Nocy, najczęstszy wybór: +1.9 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 52.9% | -0.1 może być przypadek | 33:06 | |
| 14% | 52.3% | +1.9 może być przypadek | 33:55 | |
| 11% | 50.0% | -0.1 może być przypadek | 32:51 | |
| 10% | 51.6% | -1.6 może być przypadek | 32:22 | |
| 9% | 51.9% | +0.5 może być przypadek | 33:05 | |
| 6% | 54.3% | -1.5 może być przypadek | ||
| 4% | 60.0% | -0.6 może być przypadek |
Przedmiot 6Wężowy Kieł
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 36:04 | |
| 11% | - | 39:00 | |
| 9% | - | 38:39 | |
| 9% | - | 37:11 | |
| 9% | - | 37:09 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.5% | +0.8 może być przypadek | |
| 29% | 42.9% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 19% | 46.6% | +2.1 może być przypadek | |
| 4% | 48.4% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 38.3% | -1.8 może być przypadek | |
| 1% | 40.9% | -0.5 może być przypadek |
Główny rząd 1Opaska Przepływu Many
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.7% | +0.8 może być przypadek | |
| 28% | 43.1% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 17% | 46.6% | +2.1 może być przypadek | |
| 3% | 47.4% | -2.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 46.6% | +1.2 może być przypadek | |
| 1% | 39.6% | -2.1 może być przypadek | |
| 1% | 36.7% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 46.7% | +1.8 może być przypadek |
Główny rząd 2Chyżość
Chyżość wygrywa częściej niż Całkowite Skupienie, najczęstszy wybór: +2.7 wobec +0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 37% | 49.3% | +0.4 może być przypadek | |
| 27% | 43.2% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 9% | 44.6% | +1.2 może być przypadek | |
| 9% | 48.9% | +2.1 może być przypadek | |
| 5% | 50.0% | +0.8 może być przypadek | |
| 3% | 54.8% | +2.7 może być przypadek | |
| 3% | 46.4% | -1.7 może być przypadek | |
| 2% | 42.5% | +1.6 może być przypadek |
Główny rząd 3Poparzenie
Poparzenie wygrywa częściej niż Nadchodząca Burza, najczęstszy wybór: +1.9 wobec +0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 33% | 49.5% | +0.1 może być przypadek | |
| 28% | 43.0% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 12% | 43.2% | +2.1 może być przypadek | |
| 11% | 50.2% | +1.9 może być przypadek | |
| 6% | 50.9% | +1.3 może być przypadek | |
| 2% | 53.0% | -1.7 może być przypadek | |
| 2% | 53.6% | +0.5 może być przypadek | |
| 1% | 39.2% | -2.0 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 39% | 50.2% | +0.8 może być przypadek | |
| 28% | 45.7% | -0.5 może być przypadek | |
| 15% | 44.4% | -1.2 może być przypadek | |
| 11% | 47.2% | +1.5 może być przypadek | |
| 7% | 36.7% | -0.9 może być przypadek |
Runy dodatkoweZwrot Gotówki + Dostawa Ciastek
Zwrot Gotówki + Dostawa Ciastek wygrywa częściej niż Magiczne Obuwie + Dostawa Ciastek, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 62% | 48.5% | -1.1 może być przypadek | |
| 15% | 53.7% | +0.7 może być przypadek | |
| 6% | 53.4% | +1.0 może być przypadek | |
| 3% | 54.4% | +1.0 może być przypadek | |
| 3% | 57.1% | -0.2 może być przypadek | |
| 3% | 56.1% | +0.4 może być przypadek | |
| 2% | 29.4% | -0.7 może być przypadek | |
| 2% | 52.0% | +2.1 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.8% | +2.2 może być przypadek | |
| 5% | 46.7% | -2.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.9% | -0.8 może być przypadek |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 98% | 46.8% | +1.6 może być przypadek | |
| 2% | 43.5% | -1.7 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -0.3 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 61% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Skalowanie zdrowia.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 67% | 46.4% | -2.0 wyraźna różnica | |
| 29% | 47.9% | +1.9 może być przypadek | |
| 3% | 43.6% | +1.0 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 47.3% | +1.8 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 14% | 43.5% | -1.7 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11Q
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 48.6% wygranych. Najpierw E: 80.0% wygranych (za mało gier).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- E
- E
- E
- E
- E
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 68% | 46.7% | +1.3 może być przypadek | |
| 29% | 46.8% | -1.3 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.8% | -0.8 może być przypadek | |
| 1% | 42.9% | +0.1 może być przypadek | |
| <1% | 44.4% | +0.5 może być przypadek |
Build Jayce Bot
patch 16.21- wygranych
- 45.3%
- gier
- 4,064
- Wpływ na wygrane
- -3.1
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 46.8% | +2.9 może być przypadek | |
| 8% | 42.1% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 8% | 39.8% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 4% | 41.1% | -2.7 wyraźna różnica |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -1.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 46.9% | -1.5 może być przypadek | 13:52 | |
| 17% | 46.9% | +2.0 może być przypadek | 14:46 | |
| 9% | 47.5% | +0.7 może być przypadek | 14:41 | |
| 9% | 48.8% | +0.7 może być przypadek | 14:18 | |
| 7% | 42.0% | +0.1 może być przypadek | 15:23 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 39% | 46.7% | najczęściej kupowane | |
| 16% | 48.3% | wyrównane | |
| 6% | 46.6% | za mało gier | |
| 5% | 57.7% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 36% | 48.7% | najczęściej kupowane | |
| 14% | 44.4% | wyrównane | |
| 7% | 55.2% | za mało gier | |
| 5% | 30.4% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 2% | 14% | |
| 16% | 4% | |
| 7% | 14% | |
| 1% | 6% |
Przedmiot 1Widmowe Ostrze Youmuu
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.5% | +0.2 może być przypadek | 11:02 | |
| 27% | 45.0% | +0.7 może być przypadek | 11:27 | |
| 20% | 45.3% | -1.0 może być przypadek | 10:33 | |
| 4% | 36.0% | -2.4 może być przypadek często z tyłu | 11:34 | |
| 3% | 46.8% | -0.3 może być przypadek | 11:19 | |
| 3% | 59.3% | -0.2 może być przypadek | ||
| 3% | 42.7% | -2.5 może być przypadek | ||
| 2% | 36.1% | -1.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 476 | |
| 9% | - | 221 | |
| 8% | - | 201 | |
| 4% | 52.5% | 94 |
Przedmiot 2Manamune
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 46.9% | +0.5 może być przypadek | 17:40 | |
| 21% | 47.1% | -1.4 może być przypadek | 17:12 | |
| 10% | 45.4% | -1.1 może być przypadek | 17:34 | |
| 5% | 51.5% | -0.1 może być przypadek | 17:41 | |
| 4% | 42.1% | -2.6 może być przypadek | 17:59 | |
| 3% | 41.8% | -2.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 476 | |
| 9% | - | 221 | |
| 8% | - | 201 | |
| 4% | 52.5% | 94 |
Przedmiot 3Woltaiczny Cyklomiecz
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 49.3% | -0.7 może być przypadek | 23:22 | |
| 16% | 48.7% | -2.0 może być przypadek | 22:14 | |
| 13% | 52.5% | +0.1 może być przypadek | 23:14 | |
| 8% | 41.9% | -1.3 może być przypadek | 24:32 | |
| 6% | 50.0% | -0.1 może być przypadek | 24:27 | |
| 5% | 47.9% | -2.7 może być przypadek | ||
| 5% | 40.5% | -2.1 może być przypadek | ||
| 4% | 48.0% | +0.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 476 | |
| 9% | - | 221 | |
| 8% | - | 201 | |
| 4% | 52.5% | 94 |
Przedmiot 4Uraza Seryldy
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 35% | 48.9% | 28:39 |
Przedmiot 5Ostrze Nocy
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 35% | 55.0% | 33:10 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 36:54 | |
| 15% | - | 36:44 | |
| 9% | - | 36:17 | |
| 8% | - | 37:02 | |
| 8% | - | 37:07 |
Kluczowa runaPrzypływ Jeźdźca Fal
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 47.3% | +3.0 może być przypadek | |
| 20% | 44.8% | +0.9 może być przypadek | |
| 18% | 45.4% | -2.7 wyraźna różnica | |
| 10% | 40.5% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 4% | 51.2% | +0.1 może być przypadek | |
| 4% | 42.4% | -4.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 34.6% | -2.7 może być przypadek |
Główny rząd 1Opaska Przepływu Many
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 38% | 47.0% | +3.0 może być przypadek | |
| 19% | 43.3% | -3.4 wyraźna różnica | |
| 16% | 44.7% | -0.2 może być przypadek | |
| 11% | 45.5% | -1.2 może być przypadek | |
| 4% | 46.6% | +2.7 może być przypadek | |
| 3% | 42.3% | -5.1 wyraźna różnica | |
| 3% | 42.1% | -1.4 może być przypadek |
Główny rząd 2Całkowite Skupienie
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 33% | 47.6% | +3.2 może być przypadek | |
| 18% | 43.0% | -3.6 wyraźna różnica | |
| 16% | 45.5% | +0.8 może być przypadek | |
| 8% | 44.2% | -0.6 może być przypadek | |
| 6% | 44.7% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 5% | 44.4% | -1.1 może być przypadek | |
| 4% | 44.5% | +0.9 może być przypadek | |
| 3% | 43.0% | -3.9 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 35% | 47.8% | +3.5 może być przypadek | |
| 16% | 44.7% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 15% | 43.2% | -1.0 może być przypadek | |
| 9% | 43.0% | -2.0 wyraźna różnica | |
| 5% | 50.8% | +4.1 może być przypadek | |
| 4% | 42.3% | -1.6 może być przypadek | |
| 4% | 36.0% | -1.7 może być przypadek | |
| 3% | 42.1% | -4.2 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 54% | 45.1% | -1.0 może być przypadek | |
| 21% | 45.5% | +0.7 może być przypadek | |
| 13% | 43.5% | -0.3 może być przypadek | |
| 6% | 48.6% | +0.5 może być przypadek | |
| 5% | 44.9% | +0.2 może być przypadek |
Runy dodatkowePotrójny Tonik + Zwrot Gotówki
Potrójny Tonik + Zwrot Gotówki wygrywa częściej niż Magiczne Obuwie + Dostawa Ciastek, najczęstszy wybór: +0.8 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 45.8% | +0.5 może być przypadek | |
| 6% | 39.2% | +0.8 może być przypadek | |
| 5% | 41.2% | -0.6 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 45.7% | +1.5 może być przypadek | |
| 10% | 38.4% | -2.4 może być przypadek |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 98% | 45.2% | -0.2 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 70% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Skalowanie zdrowia.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 70% | 44.3% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 25% | 47.4% | +2.3 może być przypadek | |
| 5% | 46.4% | +0.8 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 80% | 45.7% | +1.1 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 19% | 45.1% | -1.6 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11Q
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 42.2% wygranych. Najpierw W: 100.0% wygranych (za mało gier).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- E
- E
- E
- E
- E
CzaryBłysk + Teleportacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 36% | 49.3% | +3.4 może być przypadek | |
| 24% | 43.8% | -1.2 wyraźna różnica | |
| 19% | 40.4% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 15% | 44.1% | -0.2 może być przypadek | |
| 2% | 36.5% | -3.7 wyraźna różnica |
Najlepsi gracze Jayce
Zobacz wszystkich (5,226)Zwykła gra na Top
48,407 gierNa tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 12% Wizja / min 0.82
- Top 14% Farma / min 7.1
- Najwięcej 44% Śmierci 7.0
- Zabójstwa
- 6.3 Top 50%
- Asysty
- 5.9 Top 48%
- Solo zabójstwa
- 2.6 Dolne 46%
- Udział w zab.
- 36% Top 43%
- Obr. drużyny
- 24% Top 18%
- Obr. / min
- 873 Top 22%
- Złoto / min
- 415 Top 29%
- Totemy Kontroli
- 0.8 Top 17%
- Pierwsza krew
- 12% Dolne 45%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:25
- Poziom 11 w 13:33
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 20% Fizyczne 80%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 36% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Jungla
25,209 gierNa tle wszystkich bohaterów na Jungla
- Top 2% Złoto / min 487
- Top 2% Wizja / min 1.04
- Najwięcej 39% Śmierci 6.4
- Zabójstwa
- 7.4 Top 44%
- Asysty
- 8.4 Top 38%
- Solo zabójstwa
- 1.3 Dolne 46%
- Udział w zab.
- 50% Top 12%
- Obr. drużyny
- 22% Top 3%
- Obr. / min
- 844 Top 3%
- Farma / min
- 6.9 Top 16%
- Totemy Kontroli
- 2.3 Top 4%
- Pierwsza krew
- 5% Top 49%
Przeciw wrogiemu dżunglerowi
- Poziom 6 w 7:01
- Poziom 11 w 16:31
- raptors najpierw w 55% gier
- Pierwszy smok w 8:24
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 15% Fizyczne 85%Śmierć od
Fizyczne 55% Magiczne 38% Nieuchronne 7%Zwykła gra na Mid
6,943 gryNa tle wszystkich bohaterów na Mid
- Top 7% Wizja / min 0.76
- Top 14% Złoto / min 440
- Najwięcej 40% Śmierci 7.1
- Zabójstwa
- 7.6 Top 48%
- Asysty
- 6.7 Top 45%
- Solo zabójstwa
- 2.6 Top 45%
- Udział w zab.
- 43% Top 37%
- Obr. drużyny
- 25% Top 16%
- Obr. / min
- 918 Top 17%
- Farma / min
- 7.0 Top 24%
- Totemy Kontroli
- 1.0 Top 24%
- Pierwsza krew
- 12% Top 45%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:20
- Poziom 11 w 14:55
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 17% Fizyczne 83%Śmierć od
Fizyczne 53% Magiczne 39% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Bot
4,020 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Bot
- Top 26% Obr. drużyny 23%
- Top 28% Obr. / min 865
- Najwięcej 30% Śmierci 7.9
- Zabójstwa
- 7.7 Dolne 45%
- Asysty
- 7.8 Top 45%
- Solo zabójstwa
- 1.3 Top 42%
- Udział w zab.
- 45% Dolne 42%
- Farma / min
- 6.6 Top 32%
- Złoto / min
- 455 Top 36%
- Wizja / min
- 0.69 Top 35%
- Totemy Kontroli
- 0.6 Top 39%
- Pierwsza krew
- 14% Top 39%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 7:33
- Poziom 11 w 18:36
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 14% Fizyczne 86%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 37% Nieuchronne 7%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Jayce na Top.
-
Pantheon: -3.9 wygrane na 100 gier (zakres od -6.7 do -1.1) · 1,031 gier · Łączone · 16% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Riven: -3.9 wygrane na 100 gier (zakres od -7.7 do -0.1) · 447 gier · Łączone · 31% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zaahen: -3.9 wygrane na 100 gier (zakres od -7.3 do -0.5) · 614 gier · Łączone · 25% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Shen: -3.9 wygrane na 100 gier (zakres od -7.3 do -0.4) · 600 gier · Łączone · 25% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Camille: -3.4 wygrane na 100 gier (zakres od -6.5 do -0.4) · 812 gier · Łączone · 20% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Olaf: -3.4 wygrane na 100 gier (zakres od -6.5 do -0.1) · 733 gry · Łączone · 21% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Teemo: -2.9 wygrane na 100 gier (zakres od -5.3 do -0.5) · 1,416 gier · Zmierzone · 12% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yone: -2.5 wygrane na 100 gier (zakres od -4.6 do -0.5) · 2,099 gier · Zmierzone · 9% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Jayce na Top.
-
Jayce z Rammus: +3.5 wygrane na 100 gier (zakres 2.0-5.0) · 3,992 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Elise: +2.7 wygrane na 100 gier (zakres 1.4-4.1) · 5,362 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Zac: +2.4 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-3.8) · 4,572 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Jayce z Rumble: -6.3 wygrane na 100 gier (zakres od -9.9 do -2.7) · 507 gier · Łączone · 28% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Qiyana: -4.65 wygrane na 100 gier (zakres od -5.51 do -3.79) · 12,959 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Rengar: -4.0 wygrane na 100 gier (zakres od -5.3 do -2.7) · 5,513 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Jayce z Twisted Fate: +2.4 wygrane na 100 gier (zakres 1.4-3.4) · 9,564 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Annie: +2.2 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-3.8) · 3,648 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Vladimir: +2.0 wygrane na 100 gier (zakres 0.8-3.3) · 6,157 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Jayce z Mel: -4.0 wygrane na 100 gier (zakres od -5.0 do -3.0) · 9,334 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Azir: -3.6 wygrane na 100 gier (zakres od -5.2 do -1.9) · 3,331 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Orianna: -3.2 wygrane na 100 gier (zakres od -4.4 do -2.1) · 7,173 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Jayce z Nilah: +3.4 wygrane na 100 gier (zakres 1.1-5.7) · 1,644 gry · Zmierzone · 11% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Xayah: +1.93 wygrane na 100 gier (zakres 0.99-2.87) · 11,050 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Zeri: +1.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-3.2) · 5,889 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Jayce z Ezreal: -3.47 wygrane na 100 gier (zakres od -4.08 do -2.85) · 26,725 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Corki: -2.5 wygrane na 100 gier (zakres od -4.2 do -0.9) · 3,474 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Ashe: -1.71 wygrane na 100 gier (zakres od -2.53 do -0.89) · 14,641 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Jayce z Rell: +3.4 wygrane na 100 gier (zakres 2.1-4.7) · 5,733 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Taric: +3.1 wygrane na 100 gier (zakres 0.8-5.3) · 1,735 gier · Zmierzone · 10% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Thresh: +2.25 wygrane na 100 gier (zakres 1.60-2.90) · 23,795 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Jayce z Camille: -2.1 wygrane na 100 gier (zakres od -4.1 do -0.1) · 2,102 gry · Zmierzone · 9% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Yuumi: -1.8 wygrane na 100 gier (zakres od -2.9 do -0.8) · 8,383 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Jayce z Karma: -1.59 wygrane na 100 gier (zakres od -2.54 do -0.64) · 10,657 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów