League of Legends Build voor Annie
Annie Mid build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 49.8%
- games
- 175,236
- Winimpact
- -0.2
- Pickrate
- 0.9%
StartitemsDark Seal + Refillable Potion
Dark Seal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +2.4 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.9% | +2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.4% | -2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.5% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.7% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | -0.1 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 83% | 51.2% | +1.1 kan toeval zijn | 13:25 | |
| 10% | 49.0% | -1.2 duidelijk verschil | 12:44 | |
| 5% | 46.4% | -1.7 duidelijk verschil vaak achter | 14:01 | |
| 1% | 52.0% | -0.2 kan toeval zijn | 12:09 | |
| 1% | 53.3% | +2.0 kan toeval zijn | 13:37 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 64% | 53.9% | meest gekocht | |
| 7% | 52.3% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 45.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 56.9% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 63% | 51.1% | meest gekocht | |
| 7% | 49.8% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 50.3% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 57.5% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 2% | 7% | |
| 17% | 14% | |
| 30% | 32% | |
| 64% | 63% | |
| 12% | 14% | |
| 19% | 20% | |
| 21% | 23% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 51.2% | +2.3 kan toeval zijn | 11:19 | |
| 21% | 47.4% | -2.7 duidelijk verschil | 11:37 | |
| 1% | 48.9% | -0.7 duidelijk verschil | 11:54 | |
| 1% | 52.4% | +1.0 kan toeval zijn | 11:41 | |
| 1% | 50.4% | +0.5 kan toeval zijn | 11:59 | |
| 1% | 47.1% | -2.1 duidelijk verschil | ||
| <1% | 49.0% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 64.1% | +3.3 kan toeval zijn vaak voor |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 17,265 | |
| 16% | 13,028 | |
| 5% | 3,646 | |
| 4% | 3,440 |
Item nr. 2Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +1.0 per 100 potjes, tegen -0.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 53.6% | +1.2 kan toeval zijn | 19:54 | |
| 26% | 52.0% | -0.9 kan toeval zijn | 20:44 | |
| 24% | 52.5% | -0.7 kan toeval zijn | 19:37 | |
| 7% | 50.8% | -0.5 kan toeval zijn | 20:16 | |
| 4% | 51.4% | -0.1 kan toeval zijn | 21:33 | |
| 3% | 52.3% | +1.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 78.8% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 55.0% | +2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 17,265 | |
| 16% | 13,028 | |
| 5% | 3,646 | |
| 4% | 3,440 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +1.0 per 100 potjes, tegen -0.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 56.1% | -0.7 kan toeval zijn | 26:23 | |
| 17% | 55.2% | -0.5 kan toeval zijn | 26:20 | |
| 11% | 59.4% | +0.5 kan toeval zijn | 26:33 | |
| 10% | 56.1% | +0.4 kan toeval zijn | 27:12 | |
| 7% | 54.9% | -0.6 kan toeval zijn | 25:42 | |
| 3% | 56.2% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 78.2% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 61.3% | +2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 17,265 | |
| 16% | 13,028 | |
| 5% | 3,646 | |
| 4% | 3,440 |
Item nr. 4Void Staff
Void Staff wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 59.5% | -0.1 kan toeval zijn | 32:09 | |
| 20% | 56.1% | +0.3 kan toeval zijn | 31:44 | |
| 15% | 59.1% | -0.5 kan toeval zijn | 31:14 | |
| 11% | 61.9% | -0.5 kan toeval zijn | 31:29 | |
| 6% | 77.3% | gekocht als je al voor staat |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: -0.3 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 56.3% | 0.0 kan toeval zijn | 36:44 | |
| 25% | 52.6% | -0.3 kan toeval zijn | 36:05 |
Item nr. 6Liandry's Torment
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | 48.4% | 39:21 | |
| 17% | 47.6% | 39:26 | |
| 17% | 48.2% | 39:46 | |
| 7% | - | 42:33 | |
| 6% | - | 40:29 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +2.5 tegenover -0.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.1% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.3% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.7% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | +2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.0% | -7.0 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Taste of Blood
Taste of Blood wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.6% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.9% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 54.6% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.0% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.8% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.4% | -1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +3.3 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.0% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.4% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.2% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.1% | +1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Treasure Hunter wint vaker dan Relentless Hunter, de meest gekozen: +1.4 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 21% | 49.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.8% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.4% | +2.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.5% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.6% | +1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 35.4% | -5.7 duidelijk verschil |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.4% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 10% | 49.1% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.5% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.0% | +0.9 kan toeval zijn |
Secundaire runesAbsolute Focus + Scorch
Absolute Focus + Scorch wint vaker dan Axiom Arcanist + Absolute Focus, de meest gekozen: +2.5 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.5% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.8% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.8% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.4% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.4% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.3% | +2.5 duidelijk verschil |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.8 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.4% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 23% | 49.1% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.8% | +1.8 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.8% | +1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.8 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 20% | 50.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.2% | +1.8 duidelijk verschil |
WQE
De skillsW > Q > E
W > Q > E wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +3.0 tegenover +0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 50.3% | +0.1 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 5% | 53.7% | +3.0 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 4% | 46.7% | -3.2 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 53.6% | +2.1 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | <1% | 44.4% | -3.4 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.2% | -3.7 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 50.2% gewonnen. Eerst W: 50.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ghost
Flash + Ghost wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.4 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.1% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 39.9% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.6% | +1.0 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 55.3%
- games
- 1,897
- Winimpact
- +3.6
- Pickrate
- 1.2%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.9% | +2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.4% | -2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.5% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.7% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | -0.1 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 77% | 56.5% | |
| 14% | 57.1% | |
| 6% | 46.6% | |
| 2% | 61.1% | |
| 1% | 50.0% |
Item nr. 1Malignance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 70% | 56.4% | |
| 11% | 53.3% | |
| 9% | 50.9% | |
| 3% | 63.0% | |
| 1% | 59.3% |
Item nr. 2Stormsurge
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 53.6% | +1.2 kan toeval zijn | 19:54 | |
| 26% | 52.0% | -0.9 kan toeval zijn | 20:44 | |
| 24% | 52.5% | -0.7 kan toeval zijn | 19:37 | |
| 7% | 50.8% | -0.5 kan toeval zijn | 20:16 | |
| 4% | 51.4% | -0.1 kan toeval zijn | 21:33 | |
| 3% | 52.3% | +1.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 78.8% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 55.0% | +2.6 kan toeval zijn |
Item nr. 3Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 25% | 63.7% | |
| 12% | 58.5% | |
| 11% | 60.9% | |
| 10% | 69.6% | |
| 10% | 56.1% |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 59.5% | -0.1 kan toeval zijn | 32:09 | |
| 20% | 56.1% | +0.3 kan toeval zijn | 31:44 | |
| 15% | 59.1% | -0.5 kan toeval zijn | 31:14 | |
| 11% | 61.9% | -0.5 kan toeval zijn | 31:29 | |
| 6% | 77.3% | gekocht als je al voor staat |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 25% | 57.1% | |
| 15% | 71.4% | |
| 15% | 42.9% | |
| 6% | 66.7% | |
| 5% | 71.4% |
Item nr. 6Void Staff
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | 48.4% | 39:21 | |
| 17% | 47.6% | 39:26 | |
| 17% | 48.2% | 39:46 | |
| 7% | - | 42:33 | |
| 6% | - | 40:29 |
HoofdruneDeathfire Touch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
Hoofdrij 2Absolute Focus
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
Hoofdrij 3Scorch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
Tweede padDomination
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 7% | 55.1% |
WQE
De skillsW > Q > E
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 50.3% | +0.1 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 5% | 53.7% | +3.0 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 4% | 46.7% | -3.2 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 53.6% | +2.1 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | <1% | 44.4% | -3.4 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.2% | -3.7 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ghost
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.1% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 39.9% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.6% | +1.0 kan toeval zijn |
Annie Support build
Patch 16.20- gewonnen
- 50.3%
- games
- 28,062
- Winimpact
- +0.3
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.1% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 45.3% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | +1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.0% | 0.0 kan toeval zijn |
De bootsBoots of Swiftness
Boots of Swiftness wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 50.9% | -0.4 kan toeval zijn | 15:10 | |
| 27% | 49.8% | -0.2 kan toeval zijn | 13:41 | |
| 6% | 52.4% | +1.3 kan toeval zijn | 13:36 | |
| 1% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn | 16:34 | |
| 1% | 49.0% | +1.4 kan toeval zijn | 15:29 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.4% | meest gekocht | |
| 25% | 51.3% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 54.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 41.5% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 64% | 51.3% | meest gekocht | |
| 23% | 52.1% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 54.8% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 57.1% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 61% | 64% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 50.5% | +1.2 kan toeval zijn | 13:24 | |
| 8% | 49.3% | -1.2 duidelijk verschil | 13:19 | |
| 4% | 51.7% | -0.6 kan toeval zijn | 13:44 | |
| 3% | 49.0% | -1.8 duidelijk verschil | 14:35 | |
| 3% | 53.0% | +1.9 kan toeval zijn | 12:14 | |
| 3% | 50.2% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.0% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.7% | +2.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 1,781 | |
| 7% | 829 | |
| 7% | 811 | |
| 6% | 706 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +2.9 per 100 potjes, tegen -1.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 51.7% | -0.1 kan toeval zijn | 22:42 | |
| 16% | 54.6% | +1.1 kan toeval zijn | 22:31 | |
| 12% | 53.5% | +1.5 kan toeval zijn | 23:48 | |
| 7% | 52.5% | -0.9 kan toeval zijn | 23:08 | |
| 6% | 52.5% | -1.2 kan toeval zijn | 22:45 | |
| 5% | 52.8% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 4% | 51.2% | -2.0 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.8% | -1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 1,781 | |
| 7% | 829 | |
| 7% | 811 | |
| 6% | 706 |
Item nr. 3Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +2.9 per 100 potjes, tegen -1.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.7% | -0.5 kan toeval zijn | 30:01 | |
| 13% | 54.6% | +1.0 kan toeval zijn | 30:09 | |
| 13% | 57.0% | +0.5 kan toeval zijn | 29:26 | |
| 11% | 57.8% | +0.5 kan toeval zijn | 29:09 | |
| 9% | 56.8% | +1.7 kan toeval zijn | 30:51 | |
| 7% | 53.9% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 3% | 48.2% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 68.3% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 1,781 | |
| 7% | 829 | |
| 7% | 811 | |
| 6% | 706 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 58.7% | +0.2 kan toeval zijn | 36:01 | |
| 13% | 53.7% | -0.1 kan toeval zijn | 35:35 | |
| 11% | 54.6% | +0.1 kan toeval zijn | 36:03 | |
| 9% | 56.1% | +0.2 kan toeval zijn | 35:37 | |
| 8% | 57.8% | 0.0 kan toeval zijn | 35:39 | |
| 7% | 54.2% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 7% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 6% | 53.5% | -1.3 kan toeval zijn |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 46:28 | |
| 15% | - | 47:02 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 49.4% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 50.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.1% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 52.2% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.4% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.1% | +3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 49.6% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 18% | 50.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.2% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 49.6% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.5% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.9% | +2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 49.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 49.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.8% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.9% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.6% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.6% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.3% | +0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Relentless Hunter, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 18% | 50.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.3% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 9% | 51.6% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 5% | 49.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.2% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.9% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.4% | +2.0 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 17% | 49.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.2% | +0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Gathering Storm
Transcendence + Gathering Storm wint vaker dan Manaflow Band + Absolute Focus, de meest gekozen: +2.7 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 48.6% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.0% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.3% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.6% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.2% | +2.7 duidelijk verschil |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.9 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 49.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.4% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.1% | -2.5 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.7% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 52.0% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.4% | -1.4 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.6% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.0% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.5% | +0.7 kan toeval zijn |
EWQ
De skillsE > W > Q
E > W > Q wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +2.3 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 76% | 50.6% | -0.2 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 13% | 50.6% | +0.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 5% | 49.4% | -0.2 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 4% | 49.2% | -2.0 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 54.5% | +2.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 1% | 53.5% | -1.0 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 49.7% gewonnen. Eerst W: 48.9% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.0% | -3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.6% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.2% | -3.7 duidelijk verschil |
Annie Top build
- gewonnen
- 50.7%
- games
- 8,523
- Winimpact
- +0.6
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +4.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.1% | +4.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.9% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 34.7% | -4.0 duidelijk verschil |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: 0.0 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 52.3% | -0.1 kan toeval zijn | 13:52 | |
| 12% | 51.7% | 0.0 kan toeval zijn | 13:05 | |
| 5% | 57.0% | -0.5 kan toeval zijn | 13:02 | |
| 1% | 51.2% | -0.4 kan toeval zijn | 13:32 | |
| 1% | 61.0% | +1.4 kan toeval zijn | 14:44 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 61% | 53.4% | meest gekocht | |
| 9% | 57.4% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 56.9% | te weinig games | |
| 2% | 40.6% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.5% | meest gekocht | |
| 7% | 51.5% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 59.3% | te weinig games | |
| 1% | 61.5% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 16% | 12% | |
| 31% | 35% | |
| 15% | 18% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 52.5% | +0.8 kan toeval zijn | 11:37 | |
| 14% | 52.2% | +1.3 kan toeval zijn | 12:01 | |
| 7% | 51.2% | -1.0 kan toeval zijn | 12:04 | |
| 2% | 52.4% | -1.3 kan toeval zijn | 13:30 | |
| 2% | 46.0% | -2.4 kan toeval zijn | 11:24 | |
| 2% | 42.2% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.1% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 39.4% | -2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 723 | |
| 6% | 212 | |
| 6% | 211 | |
| 5% | 192 |
Item nr. 2Stormsurge
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 52.9% | -0.6 kan toeval zijn | 19:52 | |
| 22% | 56.0% | -0.3 kan toeval zijn | 20:48 | |
| 13% | 53.0% | -0.6 kan toeval zijn | 21:10 | |
| 10% | 53.2% | +0.4 kan toeval zijn | 19:43 | |
| 6% | 52.9% | -0.9 kan toeval zijn | 20:20 | |
| 4% | 64.8% | +1.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 54.3% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.4% | -0.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 723 | |
| 6% | 212 | |
| 6% | 211 | |
| 5% | 192 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +1.2 per 100 potjes, tegen -1.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 56.7% | -1.6 kan toeval zijn | 26:35 | |
| 16% | 61.0% | +0.2 kan toeval zijn | 27:11 | |
| 13% | 59.5% | +0.5 kan toeval zijn | 26:54 | |
| 12% | 59.9% | +0.2 kan toeval zijn | 26:06 | |
| 6% | 56.3% | -0.8 kan toeval zijn | 26:46 | |
| 4% | 64.3% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 4% | 61.3% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 80.8% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 723 | |
| 6% | 212 | |
| 6% | 211 | |
| 5% | 192 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | 69.3% | 32:32 |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 24% | 56.5% | 37:20 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 38:19 | |
| 18% | - | 39:34 | |
| 15% | - | 39:60 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 51.9% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 24% | 50.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 56.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 57.9% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.6% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.1% | -3.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 24% | 51.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.1% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.4% | -0.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +0.6 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 55.2% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.6% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 60.8% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.2% | +0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 23% | 50.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 20% | 50.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.8% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 56.0% | +1.5 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 50.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.2% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.6% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.5% | +0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Gathering Storm
Transcendence + Gathering Storm wint vaker dan Axiom Arcanist + Absolute Focus, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 53.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.9% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 57.1% | +1.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 51.9% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 31% | 51.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.5% | +0.3 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 52.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 22% | 51.0% | -0.7 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 32% | 51.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.1% | -1.2 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 51.9% | +0.9 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 5% | 48.7% | -1.4 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 4% | 52.9% | -1.1 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 53.6% gewonnen. Eerst W: 44.4% gewonnen (te weinig games).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 52.4% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 16% | 49.6% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.5% | -1.8 kan toeval zijn |
Annie Bot build
- gewonnen
- 48.5%
- games
- 3,900
- Winimpact
- -1.0
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDark Seal + Refillable Potion
Dark Seal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 48.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 54.7% | +1.4 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: -0.6 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 49.4% | -1.6 kan toeval zijn | 13:22 | |
| 9% | 50.2% | -0.6 kan toeval zijn | 12:47 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 51.9% | meest gekocht | |
| 5% | 51.2% | te weinig games | |
| 1% | 33.3% | te weinig games | |
| 1% | 40.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 66% | 46.0% | meest gekocht | |
| 4% | 57.9% | te weinig games | |
| 2% | 70.0% | te weinig games | |
| 1% | 75.0% | te weinig games |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 51.2% | +2.7 kan toeval zijn | 10:57 | |
| 23% | 41.6% | -4.0 duidelijk verschil | 11:34 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 27% | 54.9% | 566 | |
| 7% | - | 154 | |
| 7% | - | 144 | |
| 6% | 56.0% | 133 |
Item nr. 2Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +1.2 per 100 potjes, tegen -0.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 48.5% | -0.4 kan toeval zijn | 18:33 | |
| 15% | 50.6% | -1.5 kan toeval zijn | 18:59 | |
| 13% | 43.6% | -1.7 kan toeval zijn | 19:07 | |
| 11% | 57.5% | +1.0 kan toeval zijn | 18:00 | |
| 4% | 51.0% | +0.6 kan toeval zijn | 19:29 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 27% | 54.9% | 566 | |
| 7% | - | 154 | |
| 7% | - | 144 | |
| 6% | 56.0% | 133 |
Item nr. 3Stormsurge
Stormsurge hoort bij de build die vaker wint: +1.2 per 100 potjes, tegen -0.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 50.8% | -0.9 kan toeval zijn | 25:03 | |
| 16% | 55.6% | -0.7 kan toeval zijn | 25:19 | |
| 13% | 51.2% | -0.4 kan toeval zijn | 24:35 | |
| 8% | 51.4% | -0.7 kan toeval zijn | 25:56 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 27% | 54.9% | 566 | |
| 7% | - | 154 | |
| 7% | - | 144 | |
| 6% | 56.0% | 133 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 30% | 46.8% | 30:48 |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 35:55 | |
| 13% | - | 41:13 | |
| 13% | - | 42:11 | |
| 8% | - | 39:40 | |
| 7% | - | 37:58 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 49.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 17% | 50.2% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.2% | -3.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 38.8% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.4% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Taste of Blood
Taste of Blood wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +1.2 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.1% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.2% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.2 tegenover -1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.9% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.2% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.7% | +0.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 49.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 23% | 48.3% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.8% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 38.4% | -1.7 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 49.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 11% | 46.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 41.3% | -0.6 kan toeval zijn |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Absolute Focus
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.1% | -0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 25% | 47.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.5% | -1.7 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.1 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 48.8% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 49.7% | +1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 49.0% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 24% | 50.1% | +1.2 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 49.7% | +0.8 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 6% | 48.6% | -0.9 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 5% | 46.6% | -1.2 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 56.1% gewonnen. Eerst W: 75.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.0% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 21% | 48.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.0% | -2.4 kan toeval zijn |
Beste Annie-spelers
Bekijk alle 2,942Normale game als Mid
170,675 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 23% Vision per min 0.71
- Top 23% Aantal control wards 0.9
- Onderste 29% Gold per min 391
- Kills per game
- 7.5 Top 49%
- Deaths per game
- 7.2 Meeste 36%
- Assists per game
- 7.9 Top 29%
- Solokills
- 2.7 Top 40%
- KP
- 44% Top 25%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 36%
- Dmg / min
- 887 Top 28%
- Farm per min
- 5.9 Onderste 29%
- First bloods
- 9% Onderste 36%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:22
- Level 11 op 15:16
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 49% Magisch 44% True damage 7%Normale game als Support
27,047 games Patch 16.20Tegen elke Support-champion
- Top 22% KP 49%
- Top 22% Vision per min 2.28
- Onderste 22% Farm per min 1.6
- Kills per game
- 4.5 Onderste 41%
- Deaths per game
- 8.2 Minste 47%
- Assists per game
- 12.8 Top 25%
- Solokills
- 0.7 Onderste 42%
- Aandeel teamdmg
- 17% Top 39%
- Dmg / min
- 649 Top 34%
- Gold per min
- 337 Onderste 26%
- Aantal control wards
- 5.6 Top 28%
- First bloods
- 7% Onderste 47%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:35
- Level 11 op 21:33
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 95% Fysiek 5%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6%Normale game als Top
8,114 gamesTegen elke Top-champion
- Top 18% Dmg / min 882
- Top 21% Aandeel teamdmg 24%
- Onderste 29% Farm per min 6.0
- Kills per game
- 6.6 Top 38%
- Deaths per game
- 7.2 Meeste 40%
- Assists per game
- 7.0 Top 30%
- Solokills
- 3.1 Top 34%
- KP
- 38% Top 23%
- Gold per min
- 386 Onderste 31%
- Vision per min
- 0.79 Top 26%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 30%
- First bloods
- 11% Onderste 39%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:29
- Level 11 op 13:41
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 95% Fysiek 5%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 40% True damage 7%Normale game als Bot
3,864 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 24% Assists per game 9.4
- Top 24% Vision per min 0.70
- Onderste 29% Gold per min 423
- Kills per game
- 7.6 Onderste 44%
- Deaths per game
- 7.8 Meeste 36%
- Solokills
- 1.5 Top 25%
- KP
- 47% Top 27%
- Aandeel teamdmg
- 22% Top 44%
- Dmg / min
- 845 Top 37%
- Farm per min
- 5.8 Onderste 38%
- Aantal control wards
- 0.8 Top 27%
- First bloods
- 11% Onderste 41%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:35
- Level 11 op 18:44
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 40% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Annie als Mid.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Annie als Mid.
-
Annie met Zaahen: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.2-5.0) · 2,502 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Garen: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.1-3.4) · 7,853 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Sion: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.2-3.2) · 4,034 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Annie met K'Sante: -5.6 winsten per 100 games (marge -7.5 tot -3.6) · 2,274 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Gwen: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.6 tot -1.8) · 2,454 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Gragas: -3.4 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -1.2) · 1,876 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Annie met Shyvana: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.1-4.0) · 4,776 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Rammus: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.1-4.0) · 2,384 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Wukong: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.8-3.2) · 6,563 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Annie met Qiyana: -4.7 winsten per 100 games (marge -6.0 tot -3.3) · 4,824 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Nidalee: -3.9 winsten per 100 games (marge -6.3 tot -1.5) · 1,428 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Rengar: -3.1 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -1.4) · 3,483 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Annie met Xayah: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.2-3.9) · 5,307 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Zeri: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.4-3.9) · 2,887 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Smolder: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.3-3.2) · 4,484 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Annie met Viktor: -5.2 winsten per 100 games (marge -8.1 tot -2.3) · 919 games · Samengevoegd · 18% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Ezreal: -3.31 winsten per 100 games (marge -4.29 tot -2.32) · 10,202 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Kalista: -1.9 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -0.2) · 3,404 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Annie met Sona: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.0-4.2) · 2,081 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Thresh: +2.05 winsten per 100 games (marge 1.08-3.02) · 10,587 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Nami: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.6-3.1) · 6,288 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Annie met Mel: -7.7 winsten per 100 games (marge -9.6 tot -5.7) · 2,307 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Neeko: -2.3 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -0.2) · 1,923 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Annie met Pantheon: -1.8 winsten per 100 games (marge -2.9 tot -0.7) · 7,579 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Mid-picks
Alle 173- ARAM B #112
-
60 Annie -
75 Xerath -
74 Veigar -
73 Ekko -
72 Fizz -
72 Malzahar -
72 Vex