League of Legends Build voor Kennen
Kennen Top build
- gewonnen
- 48.8%
- games
- 35,427
- Winimpact
- -1.2
- Pickrate
- 0.8%
StartitemsCull + Health Potion
Cull + Health Potion wint vaker dan Doran's Blade + Health Potion, de meest gekozen: +1.7 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.8% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 29% | 48.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.8% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.3% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.5% | 0.0 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +0.3 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 49.5% | 0.0 kan toeval zijn | 13:33 | |
| 3% | 47.5% | +0.3 kan toeval zijn | 13:00 | |
| 2% | 52.5% | -0.7 kan toeval zijn | 13:03 | |
| 2% | 48.6% | +1.2 kan toeval zijn | 13:52 | |
| 2% | 45.0% | +1.6 kan toeval zijn | 14:52 | |
| 1% | 41.0% | te groot om te vertrouwen | ||
| <1% | 57.9% | +1.0 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.4% | meest gekocht | |
| 3% | 49.0% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 47.3% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 55.1% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.8% | meest gekocht | |
| 5% | 44.7% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 43.7% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 41.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 46% | 42% | |
| 2% | 5% | |
| 20% | 23% | |
| 60% | 62% | |
| 10% | 12% | |
| 6% | 8% |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 48.8% | -0.2 kan toeval zijn | 11:35 | |
| 22% | 48.9% | +0.2 kan toeval zijn | 12:20 | |
| 4% | 50.1% | +1.5 kan toeval zijn | 11:60 | |
| 4% | 49.4% | -0.3 kan toeval zijn | 13:25 | |
| 3% | 51.6% | +0.8 kan toeval zijn | 12:41 | |
| 1% | 47.2% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 45.0% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| <1% | 42.8% | te groot om te vertrouwen |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 30% | 5,567 | |
| 8% | 1,428 | |
| 7% | 1,222 | |
| 6% | 1,151 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 51.2% | -0.5 kan toeval zijn | 20:44 | |
| 16% | 49.1% | +0.8 kan toeval zijn | 21:53 | |
| 14% | 50.2% | +0.8 kan toeval zijn | 19:49 | |
| 8% | 51.2% | -0.5 kan toeval zijn | 19:52 | |
| 2% | 44.6% | +0.4 kan toeval zijn | 21:15 | |
| 2% | 59.7% | -0.2 kan toeval zijn vaak voor | ||
| 2% | 49.3% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| <1% | 56.4% | +2.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 30% | 5,567 | |
| 8% | 1,428 | |
| 7% | 1,222 | |
| 6% | 1,151 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen -1.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 53.7% | -0.5 kan toeval zijn | 27:37 | |
| 18% | 53.4% | -0.3 kan toeval zijn | 27:11 | |
| 15% | 56.7% | +0.4 kan toeval zijn | 26:54 | |
| 7% | 53.4% | +0.6 kan toeval zijn | 27:13 | |
| 6% | 57.0% | +1.1 kan toeval zijn | 26:50 | |
| 2% | 55.4% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 51.4% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.5% | +0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 30% | 5,567 | |
| 8% | 1,428 | |
| 7% | 1,222 | |
| 6% | 1,151 |
Item nr. 4Void Staff
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Void Staff de meeste extra winst: +0.4 per 100 games. Rabadon's Deathcap, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 56.4% | -1.0 kan toeval zijn | 32:03 | |
| 26% | 57.6% | +0.4 kan toeval zijn | 32:24 | |
| 11% | 60.2% | -0.1 kan toeval zijn | 32:47 |
Item nr. 5Banshee's Veil
Banshee's Veil wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +0.2 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.8% | +0.1 kan toeval zijn | 37:31 | |
| 19% | 56.6% | +0.7 kan toeval zijn | 36:57 | |
| 14% | 60.2% | +0.2 kan toeval zijn | 37:26 | |
| 12% | 52.3% | -0.5 kan toeval zijn | 36:31 | |
| 8% | 49.7% | -0.5 kan toeval zijn | 36:51 | |
| 6% | 58.3% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 65.0% | -0.3 kan toeval zijn |
Item nr. 6Stormsurge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 40:14 | |
| 17% | - | 39:11 | |
| 13% | - | 41:31 | |
| 11% | - | 40:54 | |
| 9% | - | 38:52 |
HoofdruneElectrocute
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.8 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.6% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 47.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.2% | +3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.0% | -4.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.5% | +3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | +0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Cheap Shot wint vaker dan Taste of Blood, de meest gekozen: +2.2 tegenover -0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 48.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.4% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.8% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.4% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.4% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.0% | 0.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.3 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 48.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.2% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.1% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.8% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.1% | +3.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.8% | +2.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Treasure Hunter wint vaker dan Ultimate Hunter, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.4% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.1% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 42.7% | -3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 56.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.6% | +2.0 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.7 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 48.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 22% | 48.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 49.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 55.0% | +2.7 duidelijk verschil |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Absolute Focus
Axiom Arcanist + Absolute Focus wint vaker dan Absolute Focus + Scorch, de meest gekozen: +2.4 tegenover -2.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.0% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.1% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.0% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.6% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.4% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.1% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.7% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 58.2% | +2.4 duidelijk verschil |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +3.3 tegenover -2.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 48.4% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 53.6% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.6% | +3.3 duidelijk verschil |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 48.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.0% | +0.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.9% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.9% | +1.8 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 87% | 49.0% | +1.3 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 6% | 46.3% | -1.2 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 5% | 47.2% | -0.9 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 49.4% | +0.3 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.6% | -4.4 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 43.5% | -6.3 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 49.3% gewonnen. Eerst W: 50.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 23% | 48.2% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.2% | -2.4 duidelijk verschil |
Kennen Mid build
- gewonnen
- 52.5%
- games
- 8,073
- Winimpact
- +2.0
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDark Seal + Refillable Potion
Dark Seal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +2.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 53.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 28% | 50.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 19% | 53.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.3% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 61.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.8% | -1.5 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 53.5% | +1.0 kan toeval zijn | 13:09 | |
| 6% | 52.4% | -0.7 kan toeval zijn | 13:57 | |
| 3% | 55.0% | -1.3 kan toeval zijn | 12:39 | |
| 1% | 45.9% | +1.9 kan toeval zijn | 14:22 | |
| 1% | 56.8% | -0.3 kan toeval zijn | 13:11 | |
| <1% | 41.9% | te groot om te vertrouwen |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 88% | 56.0% | meest gekocht | |
| 3% | 57.4% | te weinig games | |
| 3% | 54.2% | te weinig games | |
| 3% | 44.2% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.3% | meest gekocht | |
| 10% | 51.8% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 38.5% | te weinig games | |
| 1% | 85.7% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 3% | 10% | |
| 64% | 69% | |
| 3% | 7% | |
| 88% | 84% |
Item nr. 1Stormsurge
Stormsurge hoort bij de build die vaker wint: +1.9 per 100 potjes, tegen -3.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 51.8% | -1.1 kan toeval zijn | 10:59 | |
| 31% | 54.5% | +1.9 duidelijk verschil | 11:37 | |
| 7% | 59.6% | 0.0 kan toeval zijn | 12:32 | |
| 5% | 50.7% | -0.6 kan toeval zijn | 11:41 | |
| 1% | 49.4% | -3.3 kan toeval zijn | 14:19 | |
| 1% | 49.4% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 55.2% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.3% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 988 | |
| 12% | 547 | |
| 12% | 532 | |
| 8% | 357 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 55.1% | -0.4 kan toeval zijn | 20:14 | |
| 13% | 49.9% | -0.7 kan toeval zijn | 21:17 | |
| 13% | 54.7% | +0.8 kan toeval zijn | 19:27 | |
| 8% | 53.4% | +0.5 kan toeval zijn | 19:19 | |
| 3% | 63.3% | +0.8 kan toeval zijn | 20:18 | |
| 1% | 82.4% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 51.3% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.8% | +0.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 988 | |
| 12% | 547 | |
| 12% | 532 | |
| 8% | 357 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +1.9 per 100 potjes, tegen -3.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 55.5% | -0.6 kan toeval zijn | 26:59 | |
| 22% | 57.6% | 0.0 kan toeval zijn | 26:21 | |
| 15% | 54.8% | -0.5 kan toeval zijn | 26:04 | |
| 7% | 56.8% | +0.6 kan toeval zijn | 26:35 | |
| 4% | 57.2% | -1.3 kan toeval zijn | 25:03 | |
| 3% | 59.9% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 76.6% | gekocht als je al voor staat | ||
| 2% | 64.5% | +2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 988 | |
| 12% | 547 | |
| 12% | 532 | |
| 8% | 357 |
Item nr. 4Void Staff
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Void Staff de meeste extra winst: 0.0 per 100 games. Rabadon's Deathcap, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 53.5% | -0.9 kan toeval zijn | 30:44 | |
| 31% | 54.7% | 0.0 kan toeval zijn | 31:50 |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: -1.5 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 58.4% | -0.1 kan toeval zijn | 35:23 | |
| 21% | 51.7% | -0.4 kan toeval zijn | 35:42 | |
| 12% | 45.5% | -1.5 kan toeval zijn | 35:31 |
Item nr. 6Banshee's Veil
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 39:57 | |
| 14% | - | 40:09 | |
| 14% | - | 38:18 | |
| 14% | - | 38:16 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.8% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.2% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 54.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.7% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.3% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.1% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.3% | -7.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Taste of Blood
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 52.6% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 55.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 53.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.2% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.2% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 64.1% | +3.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.8 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 52.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 11% | 56.7% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 5% | 52.2% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.9% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 64.8% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.1% | -5.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.2% | -1.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Ultimate Hunter, de meest gekozen: +4.4 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 52.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.8% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.4% | +4.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.7% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.3% | -3.9 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 52.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 17% | 53.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.1% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.8% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.4% | +0.6 kan toeval zijn |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Absolute Focus
Axiom Arcanist + Absolute Focus wint vaker dan Absolute Focus + Scorch, de meest gekozen: +2.3 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.9% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 56.0% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 54.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.8% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.5% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 62.7% | +2.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 52.1% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 13% | 56.0% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 55.5% | 0.0 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.8% | -1.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.5% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 16% | 54.2% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.2% | +1.4 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 53.3% | +2.3 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 7% | 51.0% | -1.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 5% | 47.2% | -2.5 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 52.3% | -1.5 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 50.0% | -3.4 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | <1% | 51.6% | -1.3 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 52.7% gewonnen. Eerst W: 54.4% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.6% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 12% | 54.1% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 60.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -1.4 kan toeval zijn |
Kennen Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.5%
- games
- 8,544
- Winimpact
- -0.4
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsHealth Potion x2
Health Potion x2 wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +2.8 tegenover +0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 47.1% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.7% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.6% | +2.8 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 49.9% | -0.4 kan toeval zijn | 14:46 | |
| 15% | 47.9% | -0.4 kan toeval zijn | 12:41 | |
| 7% | 51.2% | +0.7 kan toeval zijn | 13:42 | |
| 2% | 55.2% | +1.1 kan toeval zijn | 16:42 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.3% | meest gekocht | |
| 11% | 48.7% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 45.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 50.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 48.0% | meest gekocht | |
| 11% | 50.0% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 48.8% | te weinig games | |
| 3% | 45.8% | te weinig games |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
Extra winst hier: -0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 48.1% | -0.8 kan toeval zijn | 12:40 | |
| 14% | 51.5% | +0.9 kan toeval zijn | 13:07 | |
| 4% | 48.9% | -0.8 kan toeval zijn | 16:01 | |
| 4% | 48.3% | -2.0 kan toeval zijn | 14:51 | |
| 3% | 48.7% | -0.8 kan toeval zijn | 12:50 | |
| 3% | 55.3% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 42.4% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 62.9% | +3.9 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 399 | |
| 10% | 245 | |
| 8% | 195 | |
| 7% | 164 |
Item nr. 2Zhonya's Hourglass
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.5% | -1.1 kan toeval zijn | 23:58 | |
| 26% | 51.8% | -0.3 kan toeval zijn | 22:44 | |
| 13% | 52.6% | +0.4 kan toeval zijn | 22:22 | |
| 4% | 45.0% | -1.2 kan toeval zijn | 22:00 | |
| 3% | 53.6% | +0.9 kan toeval zijn | 22:44 | |
| 3% | 50.9% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 3% | 54.9% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.2% | -1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 399 | |
| 10% | 245 | |
| 8% | 195 | |
| 7% | 164 |
Item nr. 3Stormsurge
Stormsurge hoort bij de build die vaker wint: +0.3 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.1% | -0.7 kan toeval zijn | 30:37 | |
| 21% | 49.4% | -1.4 kan toeval zijn | 30:35 | |
| 13% | 52.4% | -0.6 kan toeval zijn | 29:38 | |
| 11% | 52.2% | -0.5 kan toeval zijn | 30:09 | |
| 5% | 55.0% | -0.8 kan toeval zijn | 30:16 | |
| 4% | 46.9% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 53.0% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 44.9% | +0.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 399 | |
| 10% | 245 | |
| 8% | 195 | |
| 7% | 164 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 51.7% | -0.4 kan toeval zijn | 35:42 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.5% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 44.7% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.5% | +2.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.6% | +3.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.1% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.9% | +0.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Cheap Shot wint vaker dan Taste of Blood, de meest gekozen: +2.5 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 13% | 51.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 52.3% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 8% | 50.1% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 43.5% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.4% | +1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.0 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 48.9% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 14% | 51.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.6% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 7% | 51.6% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 42.8% | -3.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.6% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.5% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.3% | +1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Ultimate Hunter, de meest gekozen: +2.7 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.2% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.9% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 44.3% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.4% | +4.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.3% | +2.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.4% | -1.1 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 48.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 22% | 49.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.9% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.6% | +1.6 kan toeval zijn |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Gathering Storm
Axiom Arcanist + Gathering Storm wint vaker dan Absolute Focus + Scorch, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 48.5% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.3% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.6% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.4% | +1.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +2.1 tegenover -2.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.5% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 24% | 50.4% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 50.9% | +1.7 duidelijk verschil |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.2 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.2% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.0% | +0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.9 tegenover -3.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.7% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 20% | 50.4% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 50.8% | +1.5 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +3.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 79% | 50.2% | +3.4 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 11% | 45.1% | -3.7 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 4% | 49.0% | -1.8 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 49.7% | -0.7 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 2% | 47.3% | -4.3 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.7% | +0.1 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 44.6% gewonnen. Eerst W: 40.9% gewonnen (te weinig games).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.6% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 41.5% | -3.2 kan toeval zijn |
Kennen Jungle build
Patch 16.21- gewonnen
- 32.2%
- games
- 484
- Winimpact
- -3.5
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsScorchclaw Pup
Scorchclaw Pup wint vaker dan Gustwalker Hatchling + Health Potion, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 32.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 31% | 31.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 16% | 26.2% | +0.2 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 33.8% | -0.6 kan toeval zijn | 14:25 |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
Extra winst hier: -1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 32.7% | -1.6 kan toeval zijn | 11:09 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 50 | |
| 12% | 27 | |
| 5% | 12 |
Item nr. 2Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 63% | 33.6% | 21:18 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 50 | |
| 12% | 27 | |
| 5% | 12 |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 34% | 36.4% | 28:07 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 50 | |
| 12% | 27 | |
| 5% | 12 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 19% | 47.6% | 33:28 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: -2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 31.6% | -2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Taste of Blood
Extra winst hier: -2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 32.5% | -2.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Extra winst hier: -2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 30.8% | -2.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Extra winst hier: -2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 31.6% | -2.2 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 32.0% | -0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesAbsolute Focus + Scorch
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 32.5% | -0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 33.8% | +0.4 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 34.0% | +1.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 33.0% | 0.0 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 66% | 32.9% | -0.1 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 33.4% | +2.7 kan toeval zijn |
Beste Kennen-spelers
Bekijk alle 3,327Normale game als Top
34,731 gamesTegen elke Top-champion
- Top 6% Vision per min 0.85
- Top 15% Aantal control wards 0.9
- Onderste 21% First bloods 9%
- Kills per game
- 6.2 Onderste 48%
- Deaths per game
- 6.4 Minste 27%
- Assists per game
- 6.0 Top 44%
- Solokills
- 2.7 Top 47%
- KP
- 36% Onderste 49%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 42%
- Dmg / min
- 831 Top 46%
- Farm per min
- 6.3 Onderste 41%
- Gold per min
- 389 Onderste 30%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:19
- Level 11 op 13:12
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 88% Fysiek 12%Gestorven door
Fysiek 50% Magisch 42% True damage 8%Normale game als Mid
7,929 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 7% Vision per min 0.76
- Top 20% Dmg / min 908
- Onderste 41% Farm per min 6.1
- Kills per game
- 8.2 Top 28%
- Deaths per game
- 6.5 Minste 37%
- Assists per game
- 6.7 Top 44%
- Solokills
- 3.1 Top 25%
- KP
- 43% Top 38%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 21%
- Gold per min
- 408 Onderste 43%
- Aantal control wards
- 0.8 Top 38%
- First bloods
- 10% Onderste 45%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:16
- Level 11 op 14:48
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 92% Fysiek 8%Gestorven door
Fysiek 46% Magisch 46% True damage 8%Normale game als Support
8,304 games Patch 16.21Tegen elke Support-champion
- Top 20% Vision per min 2.30
- Top 23% Aandeel teamdmg 18%
- Onderste 34% Farm per min 1.9
- Kills per game
- 4.7 Onderste 49%
- Deaths per game
- 8.2 Minste 44%
- Assists per game
- 11.0 Top 43%
- Solokills
- 0.9 Top 42%
- KP
- 46% Top 48%
- Dmg / min
- 679 Top 24%
- Gold per min
- 344 Onderste 37%
- Aantal control wards
- 5.5 Top 31%
- First bloods
- 7% Onderste 36%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:18
- Level 11 op 21:24
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 92% Fysiek 8%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 42% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Kennen als Top.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Kennen als Top.
-
Kennen met Amumu: +3.3 winsten per 100 games (marge 1.6-4.9) · 3,501 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Shyvana: +3.2 winsten per 100 games (marge 1.7-4.8) · 3,868 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Darius: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.3-4.9) · 1,635 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Kennen met Qiyana: -4.5 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -3.3) · 6,681 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Fiddlesticks: -4.2 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -1.8) · 1,496 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Lee Sin: -2.7 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -1.6) · 8,812 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Kennen met Sion: +3.3 winsten per 100 games (marge 0.9-5.7) · 1,526 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Yasuo: +2.28 winsten per 100 games (marge 1.44-3.11) · 14,801 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Yone: +1.81 winsten per 100 games (marge 0.91-2.71) · 12,678 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Kennen met Cassiopeia: -6.0 winsten per 100 games (marge -8.9 tot -3.0) · 885 games · Samengevoegd · 18% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Mel: -5.5 winsten per 100 games (marge -7.0 tot -3.9) · 3,908 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Orianna: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.1) · 2,481 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Kennen met Nilah: +3.9 winsten per 100 games (marge 1.0-6.8) · 926 games · Samengevoegd · 18% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Xayah: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.4-4.0) · 5,341 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Kog'Maw: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.4-4.7) · 1,932 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Kennen met Ezreal: -4.2 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -3.2) · 9,739 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Varus: -2.2 winsten per 100 games (marge -3.9 tot -0.6) · 3,263 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Caitlyn: -1.50 winsten per 100 games (marge -2.37 tot -0.64) · 13,762 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Kennen met Alistar: +2.8 winsten per 100 games (marge 1.3-4.3) · 3,975 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Soraka: +2.3 winsten per 100 games (marge 0.6-4.0) · 3,178 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Thresh: +2.1 winsten per 100 games (marge 1.1-3.1) · 9,823 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Kennen met Teemo: -2.7 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -0.5) · 1,802 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Kennen met Morgana: -1.6 winsten per 100 games (marge -2.9 tot -0.3) · 5,853 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions