League of Legends Build για Κένεν
Build Κένεν Top
- νίκες
- 48.8%
- παιχνίδια
- 19,111
- Επίδραση στη νίκη
- -1.1
- Pickrate
- 0.8%
Αρχικά αντικείμεναΣκοτεινή Σφραγίδα + Φίλτρο που Ξαναγεμίζει
Σκοτεινή Σφραγίδα + Φίλτρο που Ξαναγεμίζει: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Λεπίδα του Ντόραν + Φίλτρο Ζωής), +1.7 έναντι +0.4 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.8% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 29% | 48.4% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 15% | 47.0% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 54.6% | +1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 46.1% | +1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 45.1% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 44.7% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΑρματωμένα Καρφιά
Αρματωμένα Καρφιά: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Παπούτσια Μάγου), +1.1 έναντι -0.1 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 50.2% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | 13:32 | |
| 4% | 50.1% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 12:60 | |
| 2% | 55.6% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | 12:59 | |
| 2% | 48.5% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | 13:24 | |
| 2% | 45.5% | +2.1 καθαρή διαφορά | 14:58 | |
| 1% | 37.5% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε | ||
| <1% | 56.8% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.9% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 3% | 46.0% | ισορροπημένο | |
| 3% | 44.4% | ισορροπημένο | |
| 2% | 55.0% | ισορροπημένο |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.0% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 4% | 44.0% | ισορροπημένο | |
| 3% | 40.0% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 2% | 25.8% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 20% | 23% |
Αντικείμενο 1Μαγοτεχνική Ρουκετοζώνη
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 49.5% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 11:36 | |
| 22% | 50.1% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 12:20 | |
| 4% | 50.2% | +1.8 καθαρή διαφορά | 11:54 | |
| 4% | 49.5% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 13:31 | |
| 3% | 54.3% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | 12:35 | |
| 1% | 46.1% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 51.3% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | ||
| <1% | 48.9% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 31% | 3,170 | |
| 8% | 787 | |
| 7% | 689 | |
| 6% | 638 |
Αντικείμενο 2Φλόγα της Σκιάς
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 52% | 53.3% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 20:44 | |
| 16% | 46.9% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 21:54 | |
| 14% | 50.0% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη | 19:48 | |
| 7% | 52.1% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 20:00 | |
| 2% | 44.5% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 21:26 | |
| 2% | 59.1% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 52.3% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | ||
| <1% | 62.9% | +2.9 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 31% | 3,170 | |
| 8% | 787 | |
| 7% | 689 | |
| 6% | 638 |
Αντικείμενο 3Καπέλο του Ράμπαντον
Το Καπέλο του Ράμπαντον ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +1.8 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -1.6 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 55.4% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 27:37 | |
| 17% | 52.0% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 27:12 | |
| 14% | 61.7% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | 26:58 | |
| 7% | 56.8% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 27:14 | |
| 5% | 54.0% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | 26:42 | |
| 2% | 52.0% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 57.0% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 46.3% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 31% | 3,170 | |
| 8% | 787 | |
| 7% | 689 | |
| 6% | 638 |
Αντικείμενο 4Ράβδος του Κενού
Ράβδος του Κενού: φέρνει τις περισσότερες νίκες από όσα μετρήσαμε εδώ, +0.2 ανά 100 παιχνίδια. Η πιο δημοφιλής επιλογή (Καπέλο του Ράμπαντον) δεν έχει αριθμό για σύγκριση.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 63.7% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | 32:03 | |
| 22% | 66.2% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 32:47 |
Αντικείμενο 5Κλεψύδρα της Ζόνια
Κλεψύδρα της Ζόνια: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ράβδος του Κενού), -0.1 έναντι +0.5 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 55.6% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | 37:12 | |
| 21% | 57.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 36:57 | |
| 12% | 57.4% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | 36:13 | |
| 12% | 59.1% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 38:05 | |
| 8% | 50.0% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | 35:44 | |
| 6% | 71.0% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 4% | 69.6% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη |
Αντικείμενο 6Ξέσπασμα Καταιγίδας
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 39:52 | |
| 17% | - | 40:17 | |
| 13% | - | 40:34 | |
| 9% | - | 40:54 | |
| 9% | - | 38:16 |
Βασικός ρούνοςΗλεκτροπληξία
Μια επιλογή από άλλο δέντρο ρούνων έχει εδώ καθαρό προβάδισμα (+3.2 ανά 100 παιχνίδια), αλλά ένα δέντρο αλλάζει μόνο με ολόκληρη τη σελίδα.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.9% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 49.8% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 46.4% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 52.9% | +3.2 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 50.0% | -4.9 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 47.8% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 62.7% | +3.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 51.9% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Ύπουλο Χτύπημα
Ύπουλο Χτύπημα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Γεύση Αίματος), +2.1 έναντι -0.5 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 69% | 49.8% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 47.5% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 49.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 53.6% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 50.2% | +1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 55.0% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 50.3% | -3.1 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 53.8% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Βαθύ Μάτι
Βαθύ Μάτι: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αποκρουστικά Αναμνηστικά), +2.6 έναντι -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.8% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 47.0% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 9% | 48.2% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 50.0% | +1.7 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 59.6% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 47.9% | -3.3 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 57.4% | +3.5 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 57.5% | +2.6 καθαρή διαφορά |
Κύρια σειρά 3Κυνηγός Θησαυρών
Κυνηγός Θησαυρών: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Υπέρτατος Κυνηγός), +0.3 έναντι -0.2 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.8% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 49.7% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 47.9% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 47.6% | +2.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 45.0% | -3.8 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 38.8% | -4.0 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 60.8% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 71.4% | +2.1 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΜαγεία
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.4 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.6% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 23% | 48.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 50.3% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 52.9% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 53.5% | +1.9 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΑξιωματικός Αποκρυφιστής + Απόλυτη Συγκέντρωση
Αξιωματικός Αποκρυφιστής + Απόλυτη Συγκέντρωση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Απόλυτη Συγκέντρωση + Φωτιά), +2.1 έναντι -2.1 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.2% | -2.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 49.8% | +1.9 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 53.3% | +1.1 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 54.7% | +1.8 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 53.2% | +1.6 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 43.3% | +1.0 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 49.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 66.7% | +2.1 καθαρή διαφορά |
Επιθετικό θραύσμαΕπιτάχυνση Ικανότητας
Επιτάχυνση Ικανότητας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +3.2 έναντι -2.4 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.4% | -2.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 54.7% | +1.9 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 45.1% | +3.2 καθαρή διαφορά |
Ευέλικτο θραύσμαΑναλογική αύξηση Ζωής
Αναλογική αύξηση Ζωής: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +0.4 έναντι -0.1 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.6% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 50.7% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 40.5% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΕμμονή και Αντίσταση στην Επιβράδυνση
Εμμονή και Αντίσταση στην Επιβράδυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αναλογική αύξηση Ζωής), +1.6 έναντι -1.1 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.2% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 51.3% | +0.8 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 55.9% | +1.6 καθαρή διαφορά |
QWE
ΙκανότητεςQ > W > E
Επιπλέον νίκες εδώ: +1.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 87% | 50.2% | +1.3 μπορεί να είναι τύχη |
| QEWQ + E + W | 6% | 45.1% | -1.2 καθαρή διαφορά |
| WQEW + Q + E | 5% | 46.7% | -0.9 καθαρή διαφορά |
| WEQW + E + Q | 2% | 51.4% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη |
| EWQE + W + Q | <1% | 42.4% | -5.0 καθαρή διαφορά |
| EQWE + Q + W | <1% | 48.4% | -6.3 καθαρή διαφορά |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Πρώτα το Q: 48.7% νίκες. Πρώτα το W: 48.4% νίκες (ισορροπημένο).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
ΞόρκιαΦλας + Ανάφλεξη
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.5 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 73% | 49.2% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 23% | 50.3% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 50.2% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 52.6% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 58.3% | -2.9 καθαρή διαφορά |
Build Κένεν Mid
Patch 16.21- νίκες
- 51.1%
- παιχνίδια
- 39,982
- Επίδραση στη νίκη
- +1.0
- Pickrate
- 0.2%
Αρχικά αντικείμεναΣκοτεινή Σφραγίδα + Φίλτρο Ζωής x3
Σκοτεινή Σφραγίδα + Φίλτρο Ζωής x3: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Δαχτυλίδι του Ντόραν + Φίλτρο Ζωής x2), +2.2 έναντι -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.4% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 26% | 52.4% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 20% | 50.8% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 55.4% | +2.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 50.3% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 51.1% | +1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 47.0% | -2.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 66.0% | +2.2 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΠαπούτσια Μάγου
Επιπλέον νίκες εδώ: +1.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 52.7% | +1.3 μπορεί να είναι τύχη | 13:06 | |
| 5% | 46.8% | -1.2 καθαρή διαφορά συχνά πίσω | 14:22 | |
| 3% | 50.1% | -1.4 καθαρή διαφορά | 12:45 | |
| 1% | 54.5% | +2.9 μπορεί να είναι τύχη | 13:48 | |
| 1% | 50.8% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | 12:21 | |
| 1% | 39.5% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 71% | 55.7% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 2% | 55.9% | ισορροπημένο | |
| 2% | 47.3% | ισορροπημένο | |
| 2% | 59.5% | ισορροπημένο |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.3% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 8% | 47.3% | ισορροπημένο | |
| 2% | 39.4% | ισορροπημένο | |
| 1% | 42.9% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 2% | 8% | |
| 71% | 66% | |
| 36% | 34% |
Αντικείμενο 1Ξέσπασμα Καταιγίδας
Το Ξέσπασμα Καταιγίδας ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +2.8 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -2.7 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 51.2% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | 11:09 | |
| 28% | 52.5% | +1.3 καθαρή διαφορά | 11:31 | |
| 7% | 52.8% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 12:30 | |
| 6% | 53.0% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 11:32 | |
| 1% | 44.2% | -2.9 μπορεί να είναι τύχη | 14:10 | |
| 1% | 54.2% | +1.6 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 65.1% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη συχνά μπροστά | ||
| 1% | 41.3% | -4.4 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 24% | 4,318 | |
| 13% | 2,361 | |
| 10% | 1,825 | |
| 9% | 1,566 |
Αντικείμενο 2Φλόγα της Σκιάς
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 53.0% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 20:18 | |
| 15% | 51.4% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 21:23 | |
| 12% | 54.4% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | 19:40 | |
| 8% | 55.1% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | 19:23 | |
| 3% | 59.1% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 20:13 | |
| 1% | 83.8% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | ||
| 1% | 54.8% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 54.6% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 24% | 4,318 | |
| 13% | 2,361 | |
| 10% | 1,825 | |
| 9% | 1,566 |
Αντικείμενο 3Καπέλο του Ράμπαντον
Το Καπέλο του Ράμπαντον ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +2.8 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -2.7 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 54.6% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 27:01 | |
| 21% | 59.0% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | 26:32 | |
| 17% | 56.8% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | 26:28 | |
| 9% | 56.6% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | 26:20 | |
| 4% | 54.7% | -1.3 μπορεί να είναι τύχη | 25:11 | |
| 3% | 49.1% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 77.0% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι | ||
| 2% | 60.5% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 24% | 4,318 | |
| 13% | 2,361 | |
| 10% | 1,825 | |
| 9% | 1,566 |
Αντικείμενο 4Ράβδος του Κενού
Ράβδος του Κενού: φέρνει τις περισσότερες νίκες από όσα μετρήσαμε εδώ, +0.1 ανά 100 παιχνίδια. Η πιο δημοφιλής επιλογή (Καπέλο του Ράμπαντον) δεν έχει αριθμό για σύγκριση.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 57.5% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | 31:25 | |
| 27% | 53.8% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | 32:00 |
Αντικείμενο 5Πέπλο της Καταραμένης
Πέπλο της Καταραμένης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ράβδος του Κενού), +1.5 έναντι -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.7% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 35:48 | |
| 22% | 55.8% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 36:25 | |
| 13% | 54.1% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | 35:13 | |
| 7% | 55.6% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | 36:58 | |
| 7% | 62.4% | +1.5 μπορεί να είναι τύχη | 36:36 | |
| 6% | 66.4% | αγοράζεται όταν ήδη προηγείσαι |
Αντικείμενο 6Κλεψύδρα της Ζόνια
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 39:40 | |
| 21% | - | 38:49 | |
| 11% | - | 38:46 | |
| 11% | - | 40:08 | |
| 8% | - | 39:40 |
Βασικός ρούνοςΗλεκτροπληξία
Επιπλέον νίκες εδώ: +1.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.6% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 47.7% | -1.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 53.5% | +2.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 52.2% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 52.7% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 48.1% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 40.5% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε | |
| <1% | 49.4% | -2.4 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Γεύση Αίματος
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.8 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.6% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 51.7% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 51.1% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 47.0% | -2.1 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 51.5% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 50.6% | +1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 46.0% | -5.1 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 58.1% | +3.0 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Έκτη Αίσθηση
Έκτη Αίσθηση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αποκρουστικά Αναμνηστικά), +2.1 έναντι -0.4 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.3% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 53.6% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 5% | 48.8% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 49.7% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 42.5% | πολύ μεγάλο για να το εμπιστευτούμε | |
| 1% | 49.3% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 55.4% | +3.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 48.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Ανελέητος Κυνηγός
Ανελέητος Κυνηγός: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Υπέρτατος Κυνηγός), +5.5 έναντι +0.5 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 47.9% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 54.4% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 51.5% | +1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 51.4% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 60.0% | +5.5 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 42.3% | -5.3 καθαρή διαφορά | |
| <1% | 47.7% | -4.6 καθαρή διαφορά |
Δευτερεύουσα διαδρομήΜαγεία
Μια επιλογή από άλλο δέντρο ρούνων έχει εδώ καθαρό προβάδισμα (+2.7 ανά 100 παιχνίδια), αλλά ένα δέντρο αλλάζει μόνο με ολόκληρη τη σελίδα.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.4% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 51.0% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 48.0% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 55.0% | +2.7 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 52.4% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΥπέρβαση + Αξιωματικός Αποκρυφιστής
Υπέρβαση + Αξιωματικός Αποκρυφιστής: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Απόλυτη Συγκέντρωση + Φωτιά), +2.1 έναντι -1.2 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 63% | 51.0% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 53.3% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 47.6% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 51.2% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 53.9% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 53.5% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 51.8% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 51.4% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Ευέλικτη Ισχύς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +1.0 έναντι -0.9 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.2% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 52.5% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 51.1% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Ευέλικτο θραύσμαΤαχύτητα Κίνησης
Ταχύτητα Κίνησης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +0.3 έναντι -0.2 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.3% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 52.7% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 46.2% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΕμμονή και Αντίσταση στην Επιβράδυνση
Εμμονή και Αντίσταση στην Επιβράδυνση: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αναλογική αύξηση Ζωής), +2.3 έναντι -1.4 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.0% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 52.4% | +0.9 καθαρή διαφορά | |
| 4% | 54.5% | +2.3 καθαρή διαφορά |
QWE
ΙκανότητεςQ > W > E
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 87% | 51.7% | +2.2 μπορεί να είναι τύχη |
| QEWQ + E + W | 6% | 49.5% | -2.6 καθαρή διαφορά |
| WQEW + Q + E | 4% | 49.8% | -1.7 καθαρή διαφορά |
| WEQW + E + Q | 2% | 49.4% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη |
| EWQE + W + Q | 1% | 45.5% | -3.5 καθαρή διαφορά |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.7% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Πρώτα το Q: 50.8% νίκες. Πρώτα το W: 54.3% νίκες (ισορροπημένο).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
ΞόρκιαΦλας + Ανάφλεξη
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.0 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.7% | +2.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 49.2% | -2.4 καθαρή διαφορά | |
| 1% | 49.7% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 48.8% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 47.9% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| <1% | 47.7% | -2.1 μπορεί να είναι τύχη |
Build Κένεν Support
Patch 16.21- νίκες
- 49.5%
- παιχνίδια
- 8,544
- Επίδραση στη νίκη
- -0.4
- Pickrate
- 0.0%
Αρχικά αντικείμεναΦίλτρο Ζωής x2
Φίλτρο Ζωής x2: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φίλτρο Ζωής x2 + Άτλαντας του Κόσμου), +2.8 έναντι +0.8 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.8% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 47.1% | -1.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 50.9% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 51.7% | -2.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 50.6% | +2.8 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΟι Μπότες του Ερμή
Οι Μπότες του Ερμή: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Παπούτσια Μάγου), +1.1 έναντι -0.4 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 49.9% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 14:46 | |
| 15% | 47.9% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 12:41 | |
| 7% | 51.2% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 13:42 | |
| 2% | 55.2% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | 16:42 |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.3% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 11% | 48.7% | ισορροπημένο | |
| 5% | 45.1% | ισορροπημένο | |
| 1% | 50.0% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 58% | 48.0% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 11% | 50.0% | ισορροπημένο | |
| 5% | 48.8% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 3% | 45.8% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αντικείμενο 1Μαγοτεχνική Ρουκετοζώνη
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.8 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 48.1% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | 12:40 | |
| 14% | 51.5% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | 13:07 | |
| 4% | 48.9% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | 16:01 | |
| 4% | 48.3% | -2.0 μπορεί να είναι τύχη | 14:51 | |
| 3% | 48.7% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | 12:50 | |
| 3% | 55.3% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 42.4% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 1% | 62.9% | +3.9 καθαρή διαφορά |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 16% | 399 | |
| 10% | 245 | |
| 8% | 195 | |
| 7% | 164 |
Αντικείμενο 2Κλεψύδρα της Ζόνια
Επιπλέον νίκες εδώ: -1.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.5% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | 23:58 | |
| 26% | 51.8% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | 22:44 | |
| 13% | 52.6% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | 22:22 | |
| 4% | 45.0% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | 22:00 | |
| 3% | 53.6% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | 22:44 | |
| 3% | 50.9% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 54.9% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 2% | 52.2% | -1.8 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 16% | 399 | |
| 10% | 245 | |
| 8% | 195 | |
| 7% | 164 |
Αντικείμενο 3Ξέσπασμα Καταιγίδας
Το Ξέσπασμα Καταιγίδας ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +0.3 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -0.6 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.1% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | 30:37 | |
| 21% | 49.4% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | 30:35 | |
| 13% | 52.4% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 29:38 | |
| 11% | 52.2% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | 30:09 | |
| 5% | 55.0% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | 30:16 | |
| 4% | 46.9% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 53.0% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 3% | 44.9% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 16% | 399 | |
| 10% | 245 | |
| 8% | 195 | |
| 7% | 164 |
Αντικείμενο 4Καπέλο του Ράμπαντον
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.4 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 51.7% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 35:42 |
Βασικός ρούνοςΣκοτεινή Σοδειά
Σκοτεινή Σοδειά: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ηλεκτροπληξία), +0.8 έναντι -0.3 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.2% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 50.5% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 44.7% | -2.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 7% | 52.5% | +2.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 51.2% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 49.6% | +3.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 54.1% | +1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 47.9% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Ύπουλο Χτύπημα
Ύπουλο Χτύπημα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Γεύση Αίματος), +2.5 έναντι -1.4 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.5% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 13% | 51.8% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 52.3% | +2.5 καθαρή διαφορά | |
| 8% | 50.1% | +3.1 καθαρή διαφορά | |
| 7% | 43.5% | -3.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 50.5% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 52.4% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Βαθύ Μάτι
Βαθύ Μάτι: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αποκρουστικά Αναμνηστικά), +2.0 έναντι -0.9 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 52% | 48.9% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 14% | 51.9% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 9% | 49.6% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 7% | 51.6% | +2.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 42.8% | -3.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 49.6% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 49.5% | +2.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 51.3% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Ανελέητος Κυνηγός
Ανελέητος Κυνηγός: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Υπέρτατος Κυνηγός), +2.7 έναντι -0.4 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.2% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 50.9% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 9% | 44.3% | -3.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 52.4% | +4.2 καθαρή διαφορά | |
| 2% | 52.3% | +2.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 48.4% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΜαγεία
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 57% | 48.8% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 22% | 49.0% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 50.1% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 48.9% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 52.6% | +1.6 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΑξιωματικός Αποκρυφιστής + Επερχόμενη Θύελλα
Αξιωματικός Αποκρυφιστής + Επερχόμενη Θύελλα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Απόλυτη Συγκέντρωση + Φωτιά), +1.5 έναντι -1.7 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 66% | 48.5% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 7% | 53.3% | +1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 49.6% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 46.3% | +1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 46.4% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Ευέλικτη Ισχύς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +2.1 έναντι -2.5 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.5% | -2.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 24% | 50.4% | +2.1 καθαρή διαφορά | |
| 7% | 50.9% | +1.7 καθαρή διαφορά |
Ευέλικτο θραύσμαΤαχύτητα Κίνησης
Ταχύτητα Κίνησης: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ευέλικτη Ισχύς), +1.2 έναντι -1.0 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.3% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 7% | 48.2% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 1% | 45.0% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΖωή
Ζωή: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Αναλογική αύξηση Ζωής), +2.9 έναντι -3.0 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.7% | -3.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 20% | 50.4% | +2.9 καθαρή διαφορά | |
| 6% | 50.8% | +1.5 καθαρή διαφορά |
QWE
ΙκανότητεςQ > W > E
Επιπλέον νίκες εδώ: +3.4 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 79% | 50.2% | +3.4 μπορεί να είναι τύχη |
| QEWQ + E + W | 11% | 45.1% | -3.7 καθαρή διαφορά |
| WQEW + Q + E | 4% | 49.0% | -1.8 καθαρή διαφορά |
| WEQW + E + Q | 2% | 49.7% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη |
| EWQE + W + Q | 2% | 47.3% | -4.3 καθαρή διαφορά |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.7% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Επίπεδα 1 έως 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Πρώτα το Q: 44.6% νίκες. Πρώτα το W: 40.9% νίκες (όχι αρκετά παιχνίδια).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
ΞόρκιαΕξάντληση + Φλας
Εξάντληση + Φλας: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Φλας + Ανάφλεξη), +1.2 έναντι -0.7 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.1% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 12% | 49.6% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 50.2% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 52.5% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 41.5% | -3.2 μπορεί να είναι τύχη |
Build Κένεν Bot
Patch 16.21- νίκες
- 45.8%
- παιχνίδια
- 2,709
- Επίδραση στη νίκη
- -2.4
- Pickrate
- 0.0%
Αρχικά αντικείμεναΣκοτεινή Σφραγίδα + Φίλτρο που Ξαναγεμίζει
Σκοτεινή Σφραγίδα + Φίλτρο που Ξαναγεμίζει: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Τόξο του Ντόραν + Φίλτρο Ζωής x2), +2.0 έναντι -1.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 42% | 43.9% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 29% | 43.8% | +1.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 18% | 44.6% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 44.7% | +2.0 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΠαπούτσια Μάγου
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 43.8% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | 13:25 | |
| 23% | 43.6% | -2.8 μπορεί να είναι τύχη | 13:31 | |
| 11% | 52.6% | +1.5 μπορεί να είναι τύχη συχνά μπροστά | 13:24 |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AD
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 47% | 44.4% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 18% | 46.2% | ισορροπημένο | |
| 5% | 48.4% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 4% | 73.1% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Απέναντι σε ομάδα με κυρίως AP
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|
| 43% | 43.0% | αγοράζεται πιο συχνά | |
| 16% | 43.5% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 10% | 53.6% | όχι αρκετά παιχνίδια | |
| 2% | 28.6% | όχι αρκετά παιχνίδια |
Αγοράζονται πιο συχνά απέναντι σε έναν τύπο ζημιάς
| Επιλογή | Ομάδα AD | Ομάδα AP |
|---|---|---|
| 42% | 35% | |
| 30% | 23% | |
| 19% | 14% | |
| 5% | 10% |
Αντικείμενο 1Τα Άγρια Βέλη των Γιουν Ταλ
Το Τα Άγρια Βέλη των Γιουν Ταλ ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +2.9 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -2.0 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 43.8% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | 11:02 | |
| 20% | 38.9% | -2.8 μπορεί να είναι τύχη | 12:19 | |
| 15% | 45.9% | -0.4 μπορεί να είναι τύχη | 11:18 | |
| 11% | 48.1% | +2.5 μπορεί να είναι τύχη | 11:42 | |
| 5% | 44.1% | -1.0 μπορεί να είναι τύχη | 11:35 | |
| 5% | 47.5% | +1.0 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 12% | 49.6% | 188 | |
| 6% | 58.6% | 91 | |
| 4% | 61.5% | 69 | |
| 4% | - | 56 |
Αντικείμενο 2Μαγοτεχνικά Γυαλιά C44
Το Μαγοτεχνικά Γυαλιά C44 ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +2.9 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -2.0 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 45.1% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | 19:25 | |
| 7% | 47.8% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 18:49 | |
| 7% | 39.4% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 21:17 | |
| 7% | 53.4% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | 17:46 | |
| 6% | 50.4% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | 18:14 | |
| 6% | 44.0% | -1.9 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 5% | 29.4% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | ||
| 4% | 42.7% | +0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 12% | 49.6% | 188 | |
| 6% | 58.6% | 91 | |
| 4% | 61.5% | 69 | |
| 4% | - | 56 |
Αντικείμενο 3Αιχμή του Απείρου
Το Αιχμή του Απείρου ανήκει στο build που κερδίζει πιο συχνά: +2.9 ανά 100 παιχνίδια, έναντι -2.0 για το build που ολοκληρώνουν οι περισσότεροι παίκτες.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 45.3% | -2.3 μπορεί να είναι τύχη | 26:03 | |
| 12% | 57.1% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 24:12 | |
| 11% | 47.2% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | 25:19 | |
| 10% | 48.4% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη | 25:36 | |
| 10% | 55.8% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | 25:50 | |
| 4% | 51.6% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | παιχνίδια |
|---|---|---|---|
| 12% | 49.6% | 188 | |
| 6% | 58.6% | 91 | |
| 4% | 61.5% | 69 | |
| 4% | - | 56 |
Αντικείμενο 4Καπέλο του Ράμπαντον
Επιπλέον νίκες εδώ: -1.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 48.1% | -1.2 μπορεί να είναι τύχη | 30:59 | |
| 13% | 45.7% | -2.6 μπορεί να είναι τύχη | 30:57 |
Αντικείμενο 6Ράβδος του Κενού
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 36:47 | |
| 11% | - | 36:42 |
Βασικός ρούνοςΗλεκτροπληξία
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 47% | 43.9% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 28% | 45.5% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 9% | 43.0% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 39.3% | -0.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 42.0% | -4.4 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Ξαφνικό Χτύπημα
Ξαφνικό Χτύπημα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Γεύση Αίματος), +0.3 έναντι -0.2 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 41% | 43.7% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 27% | 45.6% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 7% | 43.6% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 41.0% | -2.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 49.6% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 4% | 37.8% | -1.4 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 48.2% | +2.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 42.9% | +0.3 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Αποκρουστικά Αναμνηστικά
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.5 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 42% | 44.4% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 19% | 44.6% | -2.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 14% | 47.9% | +0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 41.1% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 6% | 39.9% | -2.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 40.6% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Υπέρτατος Κυνηγός
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.5 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 48% | 43.9% | +0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 24% | 46.5% | -0.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 9% | 42.0% | -0.5 μπορεί να είναι τύχη | |
| 8% | 45.9% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 40.3% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 2% | 40.7% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΜαγεία
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 52% | 44.6% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 22% | 46.2% | +1.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 40.1% | -3.0 μπορεί να είναι τύχη | |
| 7% | 44.6% | -0.9 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΑξιωματικός Αποκρυφιστής + Επερχόμενη Θύελλα
Αξιωματικός Αποκρυφιστής + Επερχόμενη Θύελλα: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Απόλυτη Συγκέντρωση + Φωτιά), +0.2 έναντι -1.7 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 58% | 43.5% | -1.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 42.7% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Ευέλικτη Ισχύς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Ταχύτητα Επίθεσης), +3.4 έναντι -2.6 ανά 100 παιχνίδια. Η διαφορά είναι καθαρή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 84% | 43.9% | -2.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 13% | 46.7% | +3.4 καθαρή διαφορά | |
| 3% | 45.2% | -1.5 μπορεί να είναι τύχη |
Ευέλικτο θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 96% | 44.2% | +0.6 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΖωή
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.0 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
Οι παίκτες Μάστερ+ διαλέγουν αυτό: 66% των παιχνιδιών τους. Σε όλα τα rank διαλέγεται πιο συχνά το Αναλογική αύξηση Ζωής.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 69% | 43.5% | -1.8 μπορεί να είναι τύχη | |
| 27% | 46.1% | +2.0 μπορεί να είναι τύχη |
EWQ
ΙκανότητεςE > W > Q
E > W > Q: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Q > W > E), +0.8 έναντι -0.7 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 59% | 44.3% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη |
| WEQW + E + Q | 14% | 45.1% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη |
| EWQE + W + Q | 10% | 50.9% | +0.8 μπορεί να είναι τύχη |
| QEWQ + E + W | 10% | 44.5% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη |
| WQEW + Q + E | 5% | 40.2% | -2.1 μπορεί να είναι τύχη |
ΞόρκιαΦλας + Ανάφλεξη
Επιπλέον νίκες εδώ: +1.3 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 39% | 45.1% | +1.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 30% | 44.5% | -1.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 11% | 39.5% | -2.1 μπορεί να είναι τύχη | |
| 10% | 43.3% | -0.3 μπορεί να είναι τύχη | |
| 5% | 46.6% | +0.9 μπορεί να είναι τύχη | |
| 3% | 45.1% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη |
Build Κένεν Jungle
Patch 16.21- νίκες
- 32.2%
- παιχνίδια
- 484
- Επίδραση στη νίκη
- -3.5
- Pickrate
- 0.0%
Αρχικά αντικείμεναΚουτάβι Νύχι της Φωτιάς
Κουτάβι Νύχι της Φωτιάς: κερδίζει πιο συχνά από την πιο δημοφιλή επιλογή (Νεοσσός Διαβάτης του Ανέμου + Φίλτρο Ζωής), +0.2 έναντι -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Μπορεί να είναι τύχη.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 35% | 32.4% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | |
| 31% | 31.7% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη | |
| 16% | 26.2% | +0.2 μπορεί να είναι τύχη |
ΜπότεςΠαπούτσια Μάγου
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 33.8% | -0.6 μπορεί να είναι τύχη | 14:25 |
Αντικείμενο 1Μαγοτεχνική Ρουκετοζώνη
Επιπλέον νίκες εδώ: -1.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες | Χρόνος |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 32.7% | -1.6 μπορεί να είναι τύχη | 11:09 |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 22% | 50 | |
| 12% | 27 | |
| 5% | 12 |
Αντικείμενο 2Φλόγα της Σκιάς
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 63% | 33.6% | 21:18 |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 22% | 50 | |
| 12% | 27 | |
| 5% | 12 |
Αντικείμενο 3Κλεψύδρα της Ζόνια
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 34% | 36.4% | 28:07 |
Ολοκληρώθηκαν μαζί
| Επιλογή | Επιλογές | παιχνίδια |
|---|---|---|
| 22% | 50 | |
| 12% | 27 | |
| 5% | 12 |
Αντικείμενο 4Καπέλο του Ράμπαντον
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Χρόνος |
|---|---|---|---|
| 19% | 47.6% | 33:28 |
Βασικός ρούνοςΗλεκτροπληξία
Επιπλέον νίκες εδώ: -2.7 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 57% | 31.6% | -2.7 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 1Γεύση Αίματος
Επιπλέον νίκες εδώ: -2.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 52% | 32.5% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 2Αποκρουστικά Αναμνηστικά
Επιπλέον νίκες εδώ: -2.4 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 58% | 30.8% | -2.4 μπορεί να είναι τύχη |
Κύρια σειρά 3Υπέρτατος Κυνηγός
Επιπλέον νίκες εδώ: -2.2 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 63% | 31.6% | -2.2 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύουσα διαδρομήΜαγεία
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 62% | 32.0% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη |
Δευτερεύοντες ρούνοιΑπόλυτη Συγκέντρωση + Φωτιά
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.7 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 71% | 32.5% | -0.7 μπορεί να είναι τύχη |
Επιθετικό θραύσμαΤαχύτητα Επίθεσης
Επιπλέον νίκες εδώ: +0.4 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 86% | 33.8% | +0.4 μπορεί να είναι τύχη |
Ευέλικτο θραύσμαΕυέλικτη Ισχύς
Επιπλέον νίκες εδώ: +1.6 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 92% | 34.0% | +1.6 μπορεί να είναι τύχη |
Αμυντικό θραύσμαΑναλογική αύξηση Ζωής
Επιπλέον νίκες εδώ: 0.0 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 84% | 33.0% | 0.0 μπορεί να είναι τύχη |
QWE
ΙκανότητεςQ > W > E
Επιπλέον νίκες εδώ: -0.1 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 66% | 32.9% | -0.1 μπορεί να είναι τύχη |
ΞόρκιαΦλας + Πλήγμα
Επιπλέον νίκες εδώ: +2.7 ανά 100 παιχνίδια. Καμία άλλη επιλογή δεν έχει καθαρό προβάδισμα απέναντι σε αυτή.
| Επιλογή | Επιλογές | Νίκη | Επιπλέον νίκες |
|---|---|---|---|
| 95% | 33.4% | +2.7 μπορεί να είναι τύχη |
Κορυφαίοι παίκτες Κένεν
Δες και τους 3,305- 1
ElectricRaccoon #Racc · EUNE 11 παιχνίδια 


- 2
Soullessave #RU1 · RU 15 παιχνίδια 


- 3
Dj LuzAzul #YUKIO · BR 97 παιχνίδια 


- 4
I WANT BE COACH #0003 · EUW 21 παιχνίδια 


- 5
asdkjhasd #asdas · NA 11 παιχνίδια 


- 6
표상혁 #KR1 · KR 12 παιχνίδια 


- 7
teremos #S T · KR 3 παιχνίδια - 8
Sr dos mistérios #tolo · BR 23 παιχνίδια 


Συνηθισμένο παιχνίδι στο Top
18,311 παιχνίδιαΑπέναντι σε κάθε champion Top
- Top 6% Ορατότητα / λεπτό 0.86
- Top 14% Control ward 0.9
- Τελευταίο 25% Πρώτο αίμα 9%
- Kill
- 6.2 Τελευταίο 46%
- Θάνατοι
- 6.4 Λιγότεροι 30%
- Ασίστ
- 6.1 Top 44%
- Solo kill
- 2.7 Top 49%
- Συμμ. σε kill
- 36% Τελευταίο 47%
- Ζημιά ομάδας
- 23% Top 43%
- Ζημιά / λεπτό
- 829 Top 44%
- Farm / λεπτό
- 6.3 Τελευταίο 40%
- Χρυσός / λεπτό
- 389 Τελευταίο 29%
Απέναντι στον αντίπαλο λωρίδας
- Επίπεδο 6 στο 5:19
- Επίπεδο 11 στο 13:13
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 88% Φυσική 12%Πέθανε από
Φυσική 50% Μαγική 41% Καθαρή 9%Συνηθισμένο παιχνίδι στο Mid
38,748 παιχνίδια Patch 16.21Απέναντι σε κάθε champion Mid
- Top 12% Ορατότητα / λεπτό 0.75
- Top 20% Ζημιά ομάδας 24%
- Τελευταίο 41% Farm / λεπτό 6.1
- Kill
- 8.1 Top 30%
- Θάνατοι
- 6.7 Λιγότεροι 42%
- Ασίστ
- 6.8 Top 45%
- Solo kill
- 3.1 Top 25%
- Συμμ. σε kill
- 43% Top 40%
- Ζημιά / λεπτό
- 904 Top 22%
- Χρυσός / λεπτό
- 405 Τελευταίο 43%
- Control ward
- 0.7 Top 47%
- Πρώτο αίμα
- 10% Τελευταίο 46%
Απέναντι στον αντίπαλο λωρίδας
- Επίπεδο 6 στο 5:16
- Επίπεδο 11 στο 14:48
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 92% Φυσική 8%Πέθανε από
Φυσική 47% Μαγική 45% Καθαρή 8%Συνηθισμένο παιχνίδι στο Support
8,304 παιχνίδια Patch 16.21Απέναντι σε κάθε champion Support
- Top 20% Ορατότητα / λεπτό 2.30
- Top 23% Ζημιά ομάδας 18%
- Τελευταίο 34% Farm / λεπτό 1.9
- Kill
- 4.7 Τελευταίο 49%
- Θάνατοι
- 8.2 Λιγότεροι 44%
- Ασίστ
- 11.0 Top 43%
- Solo kill
- 0.9 Top 42%
- Συμμ. σε kill
- 46% Top 48%
- Ζημιά / λεπτό
- 679 Top 24%
- Χρυσός / λεπτό
- 344 Τελευταίο 37%
- Control ward
- 5.5 Top 31%
- Πρώτο αίμα
- 7% Τελευταίο 36%
Απέναντι στον αντίπαλο λωρίδας
- Επίπεδο 6 στο 8:18
- Επίπεδο 11 στο 21:24
Μεσαίο παιχνίδι ανά λεπτό
Ζημιά που κάνει
Μαγική 92% Φυσική 8%Πέθανε από
Φυσική 52% Μαγική 42% Καθαρή 6%Οι αντίπαλοι και οι συμπαίκτες προέρχονται από παιχνίδια Κένεν στο Top.
Οι αντίπαλοι και οι συμπαίκτες προέρχονται από παιχνίδια Κένεν στο Top.
-
Κένεν με Αμούμου: +3.3 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.6-4.9) · 3,501 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 5% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Σιβάνα: +3.2 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.7-4.8) · 3,867 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 5% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Ντάριους: +2.6 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.3-4.9) · 1,635 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 11% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Κένεν με Κιάνα: -4.5 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.7 έως -3.3) · 6,681 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 3% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Φίντλστιξ: -4.2 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -6.6 έως -1.8) · 1,496 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 12% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Λι Σιν: -2.7 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -3.8 έως -1.6) · 8,812 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 2% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Κένεν με Σάιον: +3.3 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.9-5.7) · 1,526 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 12% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Υασούο: +2.28 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.44-3.11) · 14,801 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 1% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Γιόνε: +1.82 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.92-2.72) · 12,677 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 2% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Κένεν με Κασσιόπη: -6.0 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -8.9 έως -3.0) · 885 παιχνίδια · Ομαδοποιημένο · Το 18% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Μελ: -5.5 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -7.0 έως -3.9) · 3,907 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 5% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Οριάνα: -3.0 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -4.9 έως -1.1) · 2,481 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 7% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Κένεν με Νάιλα: +3.9 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.0-6.8) · 926 παιχνίδια · Ομαδοποιημένο · Το 18% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Ζάια: +2.7 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.4-4.0) · 5,340 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 4% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Κογκ'Μο: +2.6 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.4-4.7) · 1,931 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 9% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Κένεν με Έζρεαλ: -4.2 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -5.2 έως -3.2) · 9,739 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 2% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Βάρους: -2.2 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -3.9 έως -0.6) · 3,263 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 6% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Κέιτλιν: -1.50 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -2.37 έως -0.64) · 13,762 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 1% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Κένεν με Άλισταρ: +2.8 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.2-4.3) · 3,974 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 5% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Σοράκα: +2.3 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 0.6-4.0) · 3,178 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 6% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Θρες: +2.1 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος 1.1-3.1) · 9,823 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 2% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion
-
Κένεν με Τίμο: -2.7 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -4.8 έως -0.5) · 1,802 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 10% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion -
Κένεν με Μοργκάνα: -1.6 νίκες ανά 100 παιχνίδια (εύρος -2.9 έως -0.3) · 5,853 παιχνίδια · Μετρημένο · Το 3% αυτού είναι δανεικό από παρόμοιους champion