League of Legends Build na Maokai
Build Maokai Wsparcie
Rzadki build, który częściej wygrywa.
patch 16.21- wygranych
- 50.7%
- gier
- 188,245
- Wpływ na wygrane
- +0.7
- Pickrate
- 1.0%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2
Mikstura Zdrowia x2 wygrywa częściej niż Mikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +1.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.9% | +1.5 może być przypadek | |
| 4% | 49.4% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.4% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 49.5% | -1.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 53.7% | +1.7 może być przypadek | |
| <1% | 49.3% | -1.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | 0.0 może być przypadek | |
| <1% | 57.3% | +0.4 może być przypadek |
ButyButy Prędkości
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 52.8% | +0.8 może być przypadek | 11:00 | |
| 26% | 50.3% | -0.3 wyraźna różnica | 12:27 | |
| 16% | 51.1% | 0.0 może być przypadek | 15:05 | |
| 7% | 50.4% | -1.4 wyraźna różnica | 13:23 | |
| 1% | 48.5% | -2.7 wyraźna różnica | 16:41 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 36% | 54.3% | najczęściej kupowane | |
| 28% | 53.4% | wyrównane | |
| 7% | 50.7% | wyrównane | |
| 5% | 52.5% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 38% | 52.7% | najczęściej kupowane | |
| 22% | 51.9% | wyrównane | |
| 11% | 46.5% | wyrównane | |
| 5% | 48.5% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 28% | 11% | |
| 7% | 22% | |
| 9% | 21% | |
| 37% | 26% | |
| 18% | 11% | |
| 36% | 38% | |
| 24% | 26% | |
| 9% | 7% | |
| 46% | 48% | |
| 6% | 7% |
Przedmiot 1Naszyjnik Żelaznych Solari
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 51.5% | +1.4 może być przypadek | 12:47 | |
| 10% | 53.3% | +0.6 może być przypadek | 13:39 | |
| 9% | 51.3% | -1.4 wyraźna różnica | 14:11 | |
| 8% | 48.2% | -1.5 wyraźna różnica | 14:58 | |
| 4% | 48.8% | -1.1 wyraźna różnica | 15:05 | |
| 3% | 53.5% | +0.1 wyraźna różnica | ||
| 2% | 54.6% | +0.4 może być przypadek | ||
| <1% | 54.2% | +2.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 12% | 7,126 | |
| 9% | 5,456 | |
| 7% | 3,957 | |
| 5% | 2,939 |
Przedmiot 2Dudy Bandle
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 50.9% | -0.4 może być przypadek | 22:05 | |
| 20% | 54.9% | +0.8 może być przypadek | 21:40 | |
| 11% | 54.8% | +0.1 może być przypadek | 23:21 | |
| 8% | 53.4% | 0.0 może być przypadek | 22:10 | |
| 6% | 57.9% | +1.9 może być przypadek | 22:04 | |
| 6% | 53.0% | -0.4 może być przypadek | ||
| 3% | 52.9% | -0.5 może być przypadek | ||
| 1% | 56.0% | +2.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 12% | 7,126 | |
| 9% | 5,456 | |
| 7% | 3,957 | |
| 5% | 2,939 |
Przedmiot 3Przysięga Rycerska
Przysięga Rycerska należy do zestawu, który wygrywa częściej: +4.0 na 100 gier, wobec -0.2 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 56.1% | -0.2 może być przypadek | 29:48 | |
| 21% | 55.6% | +0.1 może być przypadek | 29:02 | |
| 14% | 56.7% | -0.1 może być przypadek | 29:35 | |
| 7% | 58.4% | +0.5 może być przypadek | 28:37 | |
| 7% | 60.7% | +1.6 może być przypadek | 28:40 | |
| 4% | 60.1% | +1.4 może być przypadek | ||
| 4% | 56.8% | +0.2 może być przypadek | ||
| 1% | 58.9% | +1.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 12% | 7,126 | |
| 9% | 5,456 | |
| 7% | 3,957 | |
| 5% | 2,939 |
Przedmiot 4Kolczasta Kolczuga
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Kolczasta Kolczuga: +0.2 na 100 gier. Oblicze Ducha, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 58.3% | +0.2 może być przypadek | 35:37 |
Przedmiot 5Oblicze Ducha
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 16% | 60.0% | 40:55 |
Przedmiot 6Nieskończona Rozpacz
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 9% | - | 42:35 | |
| 8% | - | 45:21 | |
| 8% | - | 45:50 | |
| 7% | - | 44:37 | |
| 6% | - | 45:37 |
Kluczowa runaReperkusje
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.4% | +3.6 może być przypadek | |
| 11% | 47.2% | -3.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 48.8% | -1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.9% | -0.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.0% | -4.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.5% | -2.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.0% | -2.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 51.4% | -0.9 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Przypływ Życia
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.4% | +3.8 może być przypadek | |
| 11% | 47.0% | -4.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.8% | -1.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.5% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.5% | -1.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.4% | -2.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.3% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.5% | -2.6 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Kościana Zbroja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.4% | +1.2 może być przypadek | |
| 31% | 51.2% | +0.8 może być przypadek | |
| 11% | 47.1% | -3.9 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.0% | +0.6 może być przypadek | |
| 1% | 49.6% | -1.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 49.1% | -2.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 45.1% | -5.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 51.2% | +0.1 może być przypadek |
Główny rząd 3Niezachwiany
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.4% | +1.4 może być przypadek | |
| 34% | 51.1% | +0.6 wyraźna różnica | |
| 11% | 47.1% | -3.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.2% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 49.3% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.2% | -4.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.3% | -1.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 49.6% | -1.6 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.3% | +1.3 może być przypadek | |
| 30% | 51.1% | +0.6 może być przypadek | |
| 13% | 48.1% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 5% | 49.7% | -1.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 47.7% | -3.2 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweHextechowy Błyskalazek + Dostawa Ciastek
Hextechowy Błyskalazek + Dostawa Ciastek wygrywa częściej niż Dostawa Ciastek + Kosmiczna Przenikliwość, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.4% | +0.2 może być przypadek | |
| 10% | 51.7% | +0.1 może być przypadek | |
| 3% | 50.5% | -0.5 może być przypadek | |
| 2% | 53.4% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 50.4% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 49.4% | -1.7 może być przypadek | |
| 1% | 48.0% | -1.8 może być przypadek | |
| 1% | 52.9% | +0.3 może być przypadek |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.4 wobec -0.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | -0.5 może być przypadek | |
| 30% | 50.8% | +0.3 może być przypadek | |
| 14% | 51.0% | +0.4 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Prędkość ruchu, najczęstszy wybór: +1.3 wobec +0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.4% | +1.3 może być przypadek | |
| 39% | 49.6% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 12% | 51.4% | +0.9 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.4 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.7% | +0.2 może być przypadek | |
| 10% | 51.2% | +0.4 może być przypadek | |
| 4% | 49.5% | -1.5 wyraźna różnica |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 52.2% | +3.0 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 9% | 48.9% | -2.2 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.1% | -3.8 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 5% | 50.0% | -1.2 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | 2% | 49.3% | -2.9 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | 1% | 49.3% | -1.9 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 52.7% wygranych. Najpierw E: 48.5% wygranych (wygrywały częściej).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +0.4 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.6% | 0.0 może być przypadek | |
| 21% | 51.3% | +0.4 może być przypadek | |
| 10% | 50.6% | 0.0 może być przypadek | |
| 1% | 47.9% | -3.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.7% | -2.4 może być przypadek | |
| <1% | 49.9% | -1.8 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -0.4 może być przypadek | |
| <1% | 43.8% | -3.0 może być przypadek |
- wygranych
- 57.5%
- gier
- 6,541
- Wpływ na wygrane
- +2.3
- Pickrate
- 3.8%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.9% | +1.5 może być przypadek | |
| 4% | 49.4% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.4% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 49.5% | -1.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 53.7% | +1.7 może być przypadek | |
| <1% | 49.3% | -1.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | 0.0 może być przypadek | |
| <1% | 57.3% | +0.4 może być przypadek |
ButyButy Prędkości
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 54% | 58.2% | |
| 24% | 57.0% | |
| 16% | 54.9% | |
| 5% | 63.2% | |
| <1% | 66.7% |
Przedmiot 1Naszyjnik Żelaznych Solari
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 57.3% | |
| 13% | 58.7% |
Przedmiot 2Przysięga Rycerska
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 87% | 57.3% |
Przedmiot 3Dudy Bandle
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 29% | 63.9% | |
| 22% | 56.6% | |
| 11% | 60.8% | |
| 9% | 64.5% | |
| 8% | 58.5% |
Przedmiot 4Kolczasta Kolczuga
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 29% | 57.9% | |
| 16% | 64.4% | |
| 10% | 52.6% | |
| 8% | 51.7% | |
| 5% | 42.5% |
Przedmiot 5Oblicze Ducha
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 26% | 55.6% | |
| 9% | 33.3% | |
| 9% | 66.7% | |
| 6% | 75.0% | |
| 4% | 33.3% |
Przedmiot 6Nieskończona Rozpacz
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 16% | 60.0% | 40:55 |
Kluczowa runaReperkusje
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
Główny rząd 1Przypływ Życia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
Główny rząd 2Kościana Zbroja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
Główny rząd 3Niezachwiany
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 33% | 57.0% |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 52.2% | +3.0 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 9% | 48.9% | -2.2 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.1% | -3.8 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 5% | 50.0% | -1.2 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | 2% | 49.3% | -2.9 wyraźna różnica |
| WEQW + E + Q | 1% | 49.3% | -1.9 wyraźna różnica |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryWyczerpanie + Błysk
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.6% | 0.0 może być przypadek | |
| 21% | 51.3% | +0.4 może być przypadek | |
| 10% | 50.6% | 0.0 może być przypadek | |
| 1% | 47.9% | -3.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.7% | -2.4 może być przypadek | |
| <1% | 49.9% | -1.8 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -0.4 może być przypadek | |
| <1% | 43.8% | -3.0 może być przypadek |
Build Maokai Jungla
patch 16.21- wygranych
- 51.3%
- gier
- 43,545
- Wpływ na wygrane
- +1.2
- Pickrate
- 0.2%
Przedmioty startoweSadzonka Mchściciela + Mikstura Zdrowia
Sadzonka Mchściciela + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Szczeniak Żaroszpona + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 25% | 50.7% | -0.4 może być przypadek | |
| 23% | 52.5% | +1.2 może być przypadek | |
| 17% | 51.3% | -0.6 może być przypadek | |
| 17% | 50.7% | -0.2 może być przypadek | |
| 10% | 51.0% | +0.3 może być przypadek | |
| 9% | 51.7% | -0.5 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -1.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 51.6% | -1.8 może być przypadek | 12:11 | |
| 30% | 51.1% | +0.8 wyraźna różnica | 14:17 | |
| 29% | 52.5% | +2.0 wyraźna różnica | 14:30 | |
| 5% | 53.5% | -1.6 może być przypadek | 12:36 | |
| 2% | 46.4% | -3.0 może być przypadek | 14:12 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 35% | 53.8% | najczęściej kupowane | |
| 24% | 53.8% | wyrównane | |
| 12% | 52.6% | wyrównane | |
| 3% | 57.0% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 38% | 52.2% | najczęściej kupowane | |
| 25% | 50.8% | wyrównane | |
| 8% | 51.0% | wyrównane | |
| 3% | 53.4% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 35% | 8% | |
| 12% | 38% | |
| 19% | 39% | |
| 27% | 15% | |
| 23% | 11% | |
| 3% | 13% | |
| 27% | 18% | |
| 9% | 2% | |
| 1% | 5% | |
| 50% | 53% |
Przedmiot 1Udręka Liandry'ego
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 51.2% | +0.8 może być przypadek | 11:23 | |
| 22% | 52.5% | -0.1 może być przypadek | 11:36 | |
| 5% | 52.2% | -0.9 może być przypadek | 12:12 | |
| 4% | 51.7% | -0.4 może być przypadek | 11:55 | |
| 2% | 51.9% | -1.2 może być przypadek | 10:15 | |
| 1% | 54.6% | +0.5 może być przypadek | ||
| 1% | 41.7% | -2.3 może być przypadek | ||
| <1% | 54.7% | +1.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 3,062 | |
| 6% | 1,358 | |
| 6% | 1,231 | |
| 4% | 862 |
Przedmiot 2Nieskończona Rozpacz
Nieskończona Rozpacz należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.4 na 100 gier, wobec -1.3 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.3% | -1.3 może być przypadek | 18:24 | |
| 16% | 54.3% | +1.0 może być przypadek | 20:36 | |
| 14% | 52.7% | +0.4 może być przypadek | 20:42 | |
| 11% | 52.0% | -0.6 może być przypadek | 20:02 | |
| 9% | 53.7% | +0.7 może być przypadek | 19:33 | |
| 5% | 56.3% | +1.6 może być przypadek | ||
| 4% | 51.7% | +0.5 może być przypadek | ||
| <1% | 52.8% | +2.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 3,062 | |
| 6% | 1,358 | |
| 6% | 1,231 | |
| 4% | 862 |
Przedmiot 3Oblicze Ducha
Oblicze Ducha należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.4 na 100 gier, wobec -1.3 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 56.4% | +0.4 może być przypadek | 26:09 | |
| 13% | 57.9% | +0.5 może być przypadek | 26:04 | |
| 13% | 55.7% | -1.2 może być przypadek | 24:52 | |
| 11% | 53.9% | -0.5 może być przypadek | 26:02 | |
| 7% | 59.5% | +1.6 może być przypadek | 25:26 | |
| 7% | 57.7% | -0.1 może być przypadek | ||
| 5% | 52.0% | -0.3 może być przypadek | ||
| 1% | 64.3% | +2.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 3,062 | |
| 6% | 1,358 | |
| 6% | 1,231 | |
| 4% | 862 |
Przedmiot 4Uprząż Protoplazmowa
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Uprząż Protoplazmowa: +0.9 na 100 gier. Oblicze Ducha, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 62.4% | +0.3 może być przypadek | 31:05 | |
| 19% | 58.1% | -0.9 może być przypadek | 31:09 | |
| 8% | 53.6% | +0.1 może być przypadek | 31:34 | |
| 8% | 71.0% | +0.9 może być przypadek | 30:52 |
Przedmiot 5Jak'Sho Zmienny
Jak'Sho Zmienny wygrywa częściej niż Kolczasta Kolczuga, najczęstszy wybór: +0.7 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 59.1% | -0.3 może być przypadek | 36:19 | |
| 10% | 59.7% | 0.0 może być przypadek | 35:47 | |
| 8% | 56.4% | -0.7 może być przypadek | 35:43 | |
| 8% | 68.1% | +1.4 może być przypadek | 36:05 | |
| 7% | 58.1% | 0.0 może być przypadek | 36:42 | |
| 5% | 62.3% | +0.7 może być przypadek | ||
| 5% | 61.0% | 0.0 może być przypadek | ||
| 4% | 62.7% | 0.0 może być przypadek |
Przedmiot 6Omen Randuina
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 40:19 | |
| 8% | - | 40:44 | |
| 8% | - | 41:27 | |
| 7% | - | 39:26 | |
| 7% | - | 40:37 |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
Uścisk Nieumarłego wygrywa częściej niż Reperkusje, najczęstszy wybór: +1.1 wobec +1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.8% | +1.1 może być przypadek | |
| 32% | 50.5% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 13% | 51.8% | +0.3 może być przypadek | |
| 3% | 51.6% | +1.1 może być przypadek | |
| 1% | 51.7% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 47.9% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.9% | -2.0 może być przypadek | |
| 1% | 43.5% | -5.9 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Przypływ Życia
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.8% | +1.1 może być przypadek | |
| 28% | 50.5% | -0.8 wyraźna różnica | |
| 13% | 52.0% | +0.5 może być przypadek | |
| 4% | 50.5% | -0.8 może być przypadek | |
| 2% | 53.4% | +1.1 może być przypadek | |
| 1% | 48.6% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.6% | -1.3 może być przypadek | |
| 1% | 46.9% | -4.0 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Szkolenie Sprawnościowe
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 45% | 52.1% | +1.4 może być przypadek | |
| 32% | 50.6% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 14% | 51.6% | +0.1 może być przypadek | |
| 3% | 49.1% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.4% | -0.2 może być przypadek | |
| 1% | 46.4% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 48.2% | -2.3 może być przypadek | |
| 1% | 46.1% | -4.9 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Rewitalizacja
Rewitalizacja wygrywa częściej niż Przerost, najczęstszy wybór: +1.6 wobec +1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.8% | +1.2 może być przypadek | |
| 32% | 50.5% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 13% | 51.6% | +0.4 może być przypadek | |
| 3% | 53.8% | +1.6 może być przypadek | |
| 3% | 49.8% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.7% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.1% | -2.1 może być przypadek | |
| 1% | 50.3% | -2.0 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 42% | 52.0% | +1.2 może być przypadek | |
| 34% | 50.6% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 17% | 51.5% | +0.7 może być przypadek | |
| 5% | 48.0% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 47.9% | -2.9 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweLegenda: Przyspieszenie + Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 89% | 52.2% | +0.8 może być przypadek | |
| 7% | 50.7% | 0.0 może być przypadek | |
| 1% | 59.0% | +0.7 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Prędkość ataku wygrywa częściej niż Przyspieszenie umiejętności, najczęstszy wybór: +0.6 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.3% | 0.0 może być przypadek | |
| 42% | 51.3% | +0.6 może być przypadek | |
| 6% | 49.5% | -2.3 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.1% | -0.7 może być przypadek | |
| 9% | 51.6% | +1.0 może być przypadek | |
| 6% | 50.9% | +0.2 może być przypadek |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.2% | +0.1 może być przypadek | |
| 5% | 50.5% | 0.0 może być przypadek | |
| 4% | 50.2% | -0.3 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Q > W > E wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 68% | 51.8% | +0.5 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 29% | 50.8% | -0.1 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 2% | 49.7% | -2.7 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 1% | 49.0% | -3.9 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | <1% | 44.8% | -1.1 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 50.9% wygranych. Najpierw E: 41.9% wygranych (wyrównane).
CzaryBłysk + Porażenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.2% | +2.7 może być przypadek | |
| 1% | 45.4% | -3.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 55.4% | -1.1 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -2.2 może być przypadek |
Build Maokai Top
patch 16.21- wygranych
- 49.2%
- gier
- 33,148
- Wpływ na wygrane
- -0.7
- Pickrate
- 0.2%
Przedmioty startoweHełm Dorana + Mikstura Zdrowia
Hełm Dorana + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +1.2 wobec +0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.9% | +0.3 może być przypadek | |
| 20% | 51.0% | +1.2 może być przypadek | |
| 18% | 48.7% | -1.2 może być przypadek | |
| 5% | 49.8% | -0.9 może być przypadek | |
| <1% | 47.4% | -1.8 może być przypadek | |
| <1% | 58.0% | -2.3 może być przypadek | |
| <1% | 40.0% | -1.3 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 50.4% | +0.5 może być przypadek | 13:25 | |
| 31% | 51.6% | 0.0 może być przypadek | 15:54 | |
| 7% | 51.4% | -0.4 może być przypadek | 13:54 | |
| 3% | 51.2% | -1.7 może być przypadek | 15:31 | |
| <1% | 49.4% | -0.9 może być przypadek | 16:04 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.1% | najczęściej kupowane | |
| 11% | 52.1% | wyrównane | |
| 5% | 55.6% | wyrównane | |
| 2% | 49.3% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 50% | 53.5% | najczęściej kupowane | |
| 17% | 45.9% | wyrównane | |
| 5% | 45.4% | wyrównane | |
| 2% | 53.1% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 57% | 17% | |
| 11% | 50% | |
| 12% | 42% | |
| 29% | 9% | |
| 22% | 39% | |
| 29% | 15% | |
| 40% | 29% | |
| 9% | 4% | |
| 7% | 3% | |
| 12% | 10% |
Przedmiot 1Nieskończona Rozpacz
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 50.1% | -0.8 może być przypadek | 12:54 | |
| 22% | 50.3% | +0.8 może być przypadek | 13:59 | |
| 20% | 51.0% | +0.2 może być przypadek | 14:05 | |
| 10% | 51.4% | -0.6 może być przypadek | 13:11 | |
| 6% | 51.3% | +1.6 może być przypadek | 12:59 | |
| 5% | 50.0% | +1.3 może być przypadek | ||
| 4% | 48.1% | -1.5 może być przypadek | ||
| 1% | 56.4% | +1.9 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 11% | 1,403 | |
| 6% | 737 | |
| 5% | 660 | |
| 4% | 467 |
Przedmiot 2Nadejście Zimy
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 54.2% | +1.9 może być przypadek | 20:20 | |
| 15% | 52.0% | -0.9 może być przypadek | 21:48 | |
| 14% | 49.4% | -1.7 może być przypadek | 21:03 | |
| 13% | 54.0% | -0.3 może być przypadek | 21:24 | |
| 5% | 55.3% | +0.4 może być przypadek | 21:38 | |
| 5% | 49.2% | -0.4 może być przypadek | ||
| 3% | 51.9% | -1.0 może być przypadek | ||
| 3% | 54.1% | +0.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 11% | 1,403 | |
| 6% | 737 | |
| 5% | 660 | |
| 4% | 467 |
Przedmiot 3Oblicze Ducha
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 58.2% | +1.4 może być przypadek | 27:24 | |
| 18% | 57.4% | -0.9 może być przypadek | 26:59 | |
| 17% | 54.7% | -0.3 może być przypadek | 27:08 | |
| 8% | 56.1% | 0.0 może być przypadek | 26:39 | |
| 4% | 52.8% | +0.1 może być przypadek | 28:04 | |
| 4% | 55.4% | -0.3 może być przypadek | ||
| 3% | 56.9% | +0.2 może być przypadek | ||
| 1% | 69.7% | +2.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 11% | 1,403 | |
| 6% | 737 | |
| 5% | 660 | |
| 4% | 467 |
Przedmiot 4Kolczasta Kolczuga
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 54.3% | -1.6 może być przypadek | 32:34 | |
| 21% | 63.8% | +1.0 może być przypadek | 32:26 |
Przedmiot 5Mroźne Serce
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 18% | 60.5% | 38:13 |
Przedmiot 6Jak'Sho Zmienny
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 41:30 | |
| 14% | - | 40:29 | |
| 10% | - | 41:45 | |
| 9% | - | 43:25 | |
| 9% | - | 46:59 |
Kluczowa runaUścisk Nieumarłego
Dodatkowe wygrane tutaj: +4.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.4% | +4.1 może być przypadek | |
| 7% | 48.1% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 3% | 44.9% | -4.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 45.5% | -4.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.0% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 38.3% | -4.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 44.8% | -2.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.1% | -1.9 może być przypadek |
Główny rząd 1Demolka
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.2% | +2.3 może być przypadek | |
| 11% | 50.0% | +0.2 może być przypadek | |
| 3% | 46.3% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 3% | 45.6% | -4.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.3% | +0.2 może być przypadek | |
| 1% | 36.8% | -6.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 45.1% | -4.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | -2.6 może być przypadek |
Główny rząd 2Drugi Oddech
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.2% | +2.6 może być przypadek | |
| 9% | 50.8% | -0.4 wyraźna różnica | |
| 7% | 49.3% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 4% | 45.5% | -4.2 wyraźna różnica | |
| 3% | 46.4% | -3.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 44.4% | -4.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 42.3% | -3.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 31.0% | za duże, by mu ufać |
Główny rząd 3Przerost
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.5% | +3.3 może być przypadek | |
| 10% | 48.9% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 4% | 47.8% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 4% | 44.5% | -5.0 wyraźna różnica | |
| 3% | 46.9% | -3.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 41.5% | -2.4 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.1% | +1.5 może być przypadek | |
| 21% | 49.5% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 6% | 49.6% | -0.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 46.7% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 45.4% | -2.9 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweTranscendencja + Nadchodząca Burza
Transcendencja + Nadchodząca Burza wygrywa częściej niż Transcendencja + Opaska Przepływu Many, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +1.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.2% | +1.3 może być przypadek | |
| 4% | 48.2% | -2.1 może być przypadek | |
| 1% | 56.1% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 53.4% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 48.4% | -1.0 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.8% | +1.2 może być przypadek | |
| 10% | 50.6% | +0.1 może być przypadek | |
| 7% | 47.7% | -2.4 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.2% | +2.9 może być przypadek | |
| 12% | 46.6% | -3.8 wyraźna różnica | |
| 6% | 49.2% | -0.3 wyraźna różnica |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.9% | +1.2 może być przypadek | |
| 8% | 49.5% | -0.8 może być przypadek | |
| 5% | 47.8% | -1.3 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 50.0% | +1.7 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 9% | 49.1% | -1.0 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 1% | 44.0% | -5.4 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Najpierw Q: 49.9% wygranych. Najpierw E: 33.3% wygranych (za mało gier).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Teleportacja, najczęstszy wybór: +0.7 wobec +0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.8% | +0.3 może być przypadek | |
| 19% | 49.7% | -0.1 może być przypadek | |
| 3% | 50.1% | +0.7 może być przypadek | |
| 1% | 52.2% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 44.1% | -1.9 może być przypadek | |
| <1% | 39.6% | -3.8 może być przypadek | |
| <1% | 53.8% | -0.1 może być przypadek |
Build Maokai Mid
patch 16.21- wygranych
- 47.2%
- gier
- 2,379
- Wpływ na wygrane
- -1.5
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startoweHełm Dorana + Mikstura Zdrowia
Hełm Dorana + Mikstura Zdrowia wygrywa częściej niż Tarcza Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +2.7 wobec -1.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 40% | 43.6% | -1.6 może być przypadek | |
| 27% | 51.8% | +2.7 może być przypadek | |
| 22% | 49.9% | -1.1 może być przypadek | |
| 6% | 42.9% | -1.4 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Obuwie Merkurego, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 49.6% | -0.3 może być przypadek | 13:37 | |
| 34% | 45.4% | +1.2 może być przypadek | 13:43 | |
| 11% | 52.4% | -0.1 może być przypadek | 12:59 | |
| 6% | 46.7% | -0.4 może być przypadek | 13:54 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 41% | 53.7% | najczęściej kupowane | |
| 19% | 50.0% | wyrównane | |
| 7% | 60.5% | za mało gier | |
| 4% | 42.9% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 49% | 57.0% | najczęściej kupowane | |
| 8% | 25.0% | za mało gier | |
| 7% | 44.4% | za mało gier | |
| 5% | 75.0% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 41% | 8% | |
| 19% | 49% | |
| 27% | 51% | |
| 21% | 2% | |
| 16% | 32% | |
| 27% | 15% | |
| 28% | 19% | |
| 13% | 7% | |
| 1% | 6% | |
| 8% | 4% |
Przedmiot 1Słoneczna Egida
Słoneczna Egida wygrywa częściej niż Głucha Poświata, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 48.4% | -0.3 może być przypadek | 12:47 | |
| 11% | 46.5% | +0.8 może być przypadek | 13:27 | |
| 9% | 49.7% | -0.1 może być przypadek | 12:27 | |
| 6% | 46.0% | -1.7 może być przypadek | 13:38 | |
| 5% | 43.5% | -1.4 może być przypadek | 13:21 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 57 | |
| 5% | 47 | |
| 5% | 44 | |
| 4% | 36 |
Przedmiot 2Kolczasta Kolczuga
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 33% | 49.0% | 21:06 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 57 | |
| 5% | 47 | |
| 5% | 44 | |
| 4% | 36 |
Przedmiot 3Nieskończona Rozpacz
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 27% | 54.8% | 27:24 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 57 | |
| 5% | 47 | |
| 5% | 44 | |
| 4% | 36 |
Przedmiot 4Oblicze Ducha
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 17% | 63.6% | 31:50 |
Przedmiot 5Maska Otchłani
Gracze Mistrz+ wybierają to: 100% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Omen Randuina.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 12% | 72.7% | 40:03 |
Kluczowa runaReperkusje
Reperkusje wygrywa częściej niż Uścisk Nieumarłego, najczęstszy wybór: +1.6 wobec +1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 39% | 47.3% | +1.4 może być przypadek | |
| 32% | 48.0% | +1.6 może być przypadek | |
| 16% | 45.2% | -4.1 może być przypadek |
Główny rząd 1Przypływ Życia
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 44% | 47.8% | +1.8 może być przypadek | |
| 25% | 47.8% | +1.2 może być przypadek | |
| 19% | 43.3% | -4.8 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Szkolenie Sprawnościowe
Szkolenie Sprawnościowe wygrywa częściej niż Drugi Oddech, najczęstszy wybór: +1.3 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 26% | 46.4% | +0.7 może być przypadek | |
| 24% | 47.4% | +1.3 może być przypadek | |
| 22% | 49.3% | +1.1 może być przypadek | |
| 20% | 44.7% | -3.7 może być przypadek |
Główny rząd 3Przerost
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 45% | 47.2% | +2.4 może być przypadek | |
| 19% | 45.6% | -3.6 wyraźna różnica | |
| 13% | 46.8% | -1.0 może być przypadek | |
| 13% | 49.8% | +0.8 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 31% | 49.6% | +2.1 może być przypadek | |
| 23% | 46.2% | +0.4 może być przypadek | |
| 21% | 46.4% | 0.0 może być przypadek | |
| 18% | 44.5% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 7% | 47.4% | -0.5 może być przypadek |
Runy dodatkoweOpaska Przepływu Many + Poparzenie
Opaska Przepływu Many + Poparzenie wygrywa częściej niż Transcendencja + Opaska Przepływu Many, najczęstszy wybór: +1.1 wobec -1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 48.3% | -1.4 może być przypadek | |
| 24% | 56.1% | +1.1 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 45% | 48.3% | +2.4 może być przypadek | |
| 38% | 45.7% | -2.6 może być przypadek | |
| 17% | 46.7% | -0.1 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -1.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 46.8% | -1.0 może być przypadek | |
| 35% | 47.6% | +1.0 może być przypadek | |
| 13% | 46.4% | +0.1 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.5 wobec -0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 47.3% | -0.2 może być przypadek | |
| 11% | 47.8% | 0.0 może być przypadek | |
| 10% | 44.4% | +0.5 może być przypadek |
QWE
UmiejętnościQ > W > E
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 82% | 47.9% | +2.3 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 14% | 45.5% | -0.7 może być przypadek |
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 53% | 47.7% | +1.4 może być przypadek | |
| 36% | 48.1% | -0.5 może być przypadek | |
| 4% | 43.8% | -0.8 może być przypadek |
Najlepsi gracze Maokai
Zobacz wszystkich (3,670)Zwykła gra na Wsparcie
181,270 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Wsparcie
- Top 15% Asysty 14.6
- Najmniej 19% Śmierci 7.1
- Dolne 12% Złoto / min 315
- Zabójstwa
- 2.6 Dolne 13%
- Solo zabójstwa
- 0.3 Dolne 12%
- Udział w zab.
- 50% Top 19%
- Obr. drużyny
- 13% Dolne 18%
- Obr. / min
- 471 Dolne 18%
- Farma / min
- 1.4 Dolne 16%
- Wizja / min
- 2.21 Top 31%
- Totemy Kontroli
- 6.0 Top 22%
- Pierwsza krew
- 6% Dolne 31%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 8:42
- Poziom 11 w 21:58
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 86% Fizyczne 14%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 37% Nieuchronne 7%Zwykła gra na Jungla
41,822 gry patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Jungla
- Top 5% Asysty 12.1
- Top 6% Totemy Kontroli 2.0
- Dolne 5% Solo zabójstwa 0.5
- Zabójstwa
- 4.1 Dolne 8%
- Śmierci
- 5.7 Najmniej 10%
- Udział w zab.
- 49% Top 13%
- Obr. drużyny
- 16% Dolne 28%
- Obr. / min
- 617 Dolne 35%
- Farma / min
- 5.8 Dolne 25%
- Złoto / min
- 391 Dolne 25%
- Wizja / min
- 0.88 Top 25%
- Pierwsza krew
- 4% Dolne 42%
Przeciw wrogiemu dżunglerowi
- Poziom 6 w 7:21
- Poziom 11 w 17:41
- blue buff najpierw w 44% gier
- Pierwszy smok w 7:46
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 90% Fizyczne 10%Śmierć od
Fizyczne 54% Magiczne 38% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Top
32,321 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 8% Asysty 9.2
- Najmniej 10% Śmierci 5.8
- Dolne 6% Zabójstwa 3.6
- Solo zabójstwa
- 1.4 Dolne 7%
- Udział w zab.
- 38% Top 24%
- Obr. drużyny
- 20% Dolne 22%
- Obr. / min
- 731 Dolne 23%
- Farma / min
- 5.9 Dolne 22%
- Złoto / min
- 354 Dolne 14%
- Wizja / min
- 0.70 Dolne 11%
- Totemy Kontroli
- 0.6 Top 41%
- Pierwsza krew
- 7% Dolne 12%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:29
- Poziom 11 w 13:37
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 86% Fizyczne 14%Śmierć od
Fizyczne 54% Magiczne 37% Nieuchronne 9%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Maokai na Wsparcie.
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Maokai na Wsparcie.
-
Maokai z Mordekaiser: +2.7 wygrane na 100 gier (zakres 1.6-3.8) · 8,271 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Illaoi: +2.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-3.9) · 3,919 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Teemo: +2.0 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-3.0) · 9,650 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Maokai z K'Sante: -4.8 wygrane na 100 gier (zakres od -6.8 do -2.8) · 2,284 gry · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Riven: -3.0 wygrane na 100 gier (zakres od -5.0 do -0.9) · 2,173 gry · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Gnar: -2.9 wygrane na 100 gier (zakres od -4.7 do -1.0) · 2,624 gry · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Maokai z Zyra: +3.4 wygrane na 100 gier (zakres 1.2-5.5) · 1,908 gier · Zmierzone · 9% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Shyvana: +3.0 wygrane na 100 gier (zakres 1.6-4.4) · 5,042 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Briar: +2.9 wygrane na 100 gier (zakres 1.7-4.2) · 6,226 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Maokai z Qiyana: -4.5 wygrane na 100 gier (zakres od -5.8 do -3.3) · 6,285 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Lee Sin: -3.6 wygrane na 100 gier (zakres od -4.7 do -2.5) · 8,701 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Rengar: -3.6 wygrane na 100 gier (zakres od -5.3 do -1.9) · 3,135 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Maokai z Vel'Koz: +3.3 wygrane na 100 gier (zakres 1.1-5.6) · 1,743 gry · Zmierzone · 10% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Hwei: +2.9 wygrane na 100 gier (zakres 1.3-4.6) · 3,379 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Aurelion Sol: +2.7 wygrane na 100 gier (zakres 0.8-4.5) · 2,530 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Maokai z Azir: -4.4 wygrane na 100 gier (zakres od -6.6 do -2.1) · 1,770 gier · Zmierzone · 10% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Neeko: -3.6 wygrane na 100 gier (zakres od -7.1 do -0.1) · 599 gier · Łączone · 25% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Cassiopeia: -3.3 wygrane na 100 gier (zakres od -5.6 do -1.0) · 1,608 gier · Zmierzone · 11% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Maokai z Ziggs: +3.0 wygrane na 100 gier (zakres 1.1-4.8) · 2,599 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Kog'Maw: +2.6 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-4.6) · 2,260 gier · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Miss Fortune: +2.53 wygrane na 100 gier (zakres 1.81-3.25) · 20,284 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Maokai z Ezreal: -4.3 wygrane na 100 gier (zakres od -5.3 do -3.3) · 9,740 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Ashe: -3.0 wygrane na 100 gier (zakres od -4.2 do -1.8) · 6,920 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Maokai z Vayne: -1.9 wygrane na 100 gier (zakres od -3.2 do -0.6) · 5,716 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Inne picki na Wsparcie
Wszyscy (173)- ARAM B #92
-
71 Maokai -
77 Zyra -
76 Janna -
75 Leona -
72 Nami -
72 Vel'Koz -
71 Zilean