League of Legends Build na Janna
Build Janna Wsparcie
Rzadki build, który częściej wygrywa.
patch 16.21- wygranych
- 51.4%
- gier
- 280,981
- Wpływ na wygrane
- +1.4
- Pickrate
- 1.4%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.5% | +1.4 może być przypadek | |
| 2% | 49.2% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.7% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 48.2% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | +1.3 może być przypadek | |
| <1% | 51.3% | -0.5 może być przypadek | |
| <1% | 46.5% | -4.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.7% | +0.7 może być przypadek |
ButyButy Prędkości
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 52.4% | +0.7 może być przypadek | 9:08 | |
| 16% | 50.4% | -0.6 wyraźna różnica | 12:13 | |
| 1% | 48.0% | +1.2 może być przypadek często z tyłu | 16:29 | |
| 1% | 50.5% | +1.9 może być przypadek | 15:33 | |
| <1% | 45.4% | za duże, by mu ufać | 13:46 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 64% | 54.5% | najczęściej kupowane | |
| 14% | 53.5% | wyrównane | |
| 1% | 53.6% | wyrównane | |
| <1% | 47.1% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.2% | najczęściej kupowane | |
| 13% | 49.6% | wyrównane | |
| 1% | 50.8% | wyrównane | |
| <1% | 48.1% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 12% | 14% | |
| 64% | 66% | |
| 14% | 13% | |
| 29% | 30% | |
| 62% | 63% | |
| 5% | 5% |
Przedmiot 1Odnowienie Kamienia Księżycowego
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 51.6% | +0.6 może być przypadek | 13:53 | |
| 17% | 52.6% | -0.7 wyraźna różnica | 14:25 | |
| 7% | 53.1% | +1.3 może być przypadek | 13:22 | |
| 4% | 51.1% | -0.3 może być przypadek | 14:47 | |
| 3% | 51.2% | +0.3 może być przypadek | 14:13 | |
| 2% | 50.0% | -2.1 wyraźna różnica | ||
| 2% | 52.7% | -0.3 może być przypadek | ||
| <1% | 50.6% | +1.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 13,448 | |
| 11% | 10,635 | |
| 10% | 9,465 | |
| 5% | 4,634 |
Przedmiot 2Odkupienie
Dodatkowe wygrane tutaj: 0.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 53.5% | 0.0 może być przypadek | 22:32 | |
| 18% | 54.8% | +0.5 może być przypadek | 22:07 | |
| 18% | 53.2% | -0.7 może być przypadek | 22:15 | |
| 15% | 53.7% | -0.2 może być przypadek | 22:08 | |
| 5% | 54.4% | +0.5 może być przypadek | 22:34 | |
| 3% | 75.6% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 2% | 55.4% | +1.8 może być przypadek | ||
| 1% | 55.5% | +2.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 13,448 | |
| 11% | 10,635 | |
| 10% | 9,465 | |
| 5% | 4,634 |
Przedmiot 3Ognisty Trybularz
Ognisty Trybularz należy do zestawu, który wygrywa częściej: +0.3 na 100 gier, wobec -1.5 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 58.9% | -0.1 może być przypadek | 28:59 | |
| 16% | 59.2% | +0.4 może być przypadek | 28:45 | |
| 15% | 58.4% | -0.4 może być przypadek | 28:57 | |
| 12% | 57.8% | -0.7 może być przypadek | 29:09 | |
| 9% | 60.5% | +1.7 może być przypadek | 29:33 | |
| 8% | 60.2% | +0.2 może być przypadek | ||
| 6% | 74.9% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 1% | 56.8% | +1.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 14% | 13,448 | |
| 11% | 10,635 | |
| 10% | 9,465 | |
| 5% | 4,634 |
Przedmiot 4Rdzeń Świtu
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Rdzeń Świtu: +1.3 na 100 gier. Ognisty Trybularz, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 57.7% | -0.8 może być przypadek | 34:54 | |
| 14% | 56.1% | -0.7 może być przypadek | ||
| 13% | 57.8% | -1.2 może być przypadek | 34:56 | |
| 13% | 63.9% | +1.3 może być przypadek | 35:02 | |
| 11% | 57.9% | +0.2 może być przypadek | ||
| 9% | 70.0% | kupowane już przy prowadzeniu | 32:14 | |
| 6% | 54.6% | -0.9 może być przypadek | ||
| 4% | 67.3% | +0.9 może być przypadek |
Przedmiot 5Imperialny Mandat
Imperialny Mandat wygrywa częściej niż Rdzeń Świtu, najczęstszy wybór: -0.9 wobec +2.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 55.3% | +2.6 może być przypadek | 39:05 | |
| 11% | 55.5% | -0.2 może być przypadek | 38:12 | |
| 9% | 42.6% | -0.7 może być przypadek | 39:15 | |
| 8% | 51.2% | -0.9 może być przypadek | 39:48 | |
| 7% | 46.5% | -1.3 może być przypadek | 39:53 |
Przedmiot 6Zabójczy Kapelusz Rabadona
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 43:52 | |
| 9% | - | 43:28 | |
| 8% | - | 46:18 | |
| 7% | - | 40:53 | |
| 6% | - | 41:38 |
Kluczowa runaPrzywołanie Aery
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.7% | +1.5 może być przypadek | |
| 13% | 50.1% | -1.4 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.7% | +0.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.6% | -0.1 może być przypadek | |
| <1% | 46.7% | -3.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.7% | -4.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.8% | -5.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 45.5% | -4.1 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Płaszcz Nimbu
Płaszcz Nimbu wygrywa częściej niż Opaska Przepływu Many, najczęstszy wybór: +0.6 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.5% | +0.5 może być przypadek | |
| 4% | 51.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 2% | 51.0% | -0.2 może być przypadek | |
| 2% | 51.6% | +0.6 może być przypadek | |
| 1% | 52.8% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 51.1% | -0.2 może być przypadek | |
| <1% | 48.4% | -3.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.2% | -6.0 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Chyżość
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.6% | +1.3 może być przypadek | |
| 5% | 49.8% | -1.3 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.8% | -0.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | +1.1 może być przypadek | |
| 1% | 50.0% | -1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.8% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 49.6% | -3.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.6% | -1.8 może być przypadek |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.8% | +0.8 może być przypadek | |
| 41% | 51.1% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.5% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.7% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.5% | +0.8 może być przypadek | |
| 1% | 51.7% | -0.2 może być przypadek | |
| 1% | 53.2% | +0.7 może być przypadek | |
| <1% | 53.0% | -0.6 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 56% | 51.8% | +0.9 może być przypadek | |
| 38% | 51.0% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 49.5% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.5% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.4% | -2.0 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweSzkolenie Sprawnościowe + Rewitalizacja
Szkolenie Sprawnościowe + Rewitalizacja wygrywa częściej niż Rewitalizacja + Przypływ Życia, najczęstszy wybór: +1.0 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.9% | +0.7 może być przypadek | |
| 6% | 51.2% | -0.5 może być przypadek | |
| 1% | 50.4% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 54.5% | +1.0 może być przypadek | |
| <1% | 51.5% | -0.9 może być przypadek | |
| <1% | 50.7% | +0.2 może być przypadek | |
| <1% | 46.2% | -0.9 może być przypadek | |
| <1% | 42.5% | -2.7 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Prędkość ataku wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.3% | -0.5 może być przypadek | |
| 15% | 51.6% | +0.3 wyraźna różnica | |
| 6% | 52.2% | +0.8 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.0% | +2.2 może być przypadek | |
| 24% | 49.7% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.7% | -0.8 wyraźna różnica |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.5 wobec -1.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.1% | -1.2 może być przypadek | |
| 19% | 52.8% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.4% | -0.7 może być przypadek |
EWQ
UmiejętnościE > W > Q
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 58% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest W + E + Q.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 55% | 52.2% | +0.1 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | 36% | 53.4% | +1.9 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.7% | -2.1 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 3% | 44.0% | za duże, by mu ufać |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.3% | za duże, by mu ufać |
| QEWQ + E + W | 1% | 46.1% | -6.4 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Najpierw W: 52.1% wygranych. Najpierw E: 53.2% wygranych (wyrównane).
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
CzaryBłysk + Uzdrowienie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.9% | +2.0 może być przypadek | |
| 14% | 50.0% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 6% | 49.7% | -1.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 51.6% | -0.5 może być przypadek | |
| <1% | 49.4% | -2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.5% | -1.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.3% | -4.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 37.8% | -3.0 wyraźna różnica |
- wygranych
- 55.7%
- gier
- 23,087
- Wpływ na wygrane
- +1.4
- Pickrate
- 8.9%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.5% | +1.4 może być przypadek | |
| 2% | 49.2% | -2.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.7% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 2% | 48.2% | -3.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.4% | +1.3 może być przypadek | |
| <1% | 51.3% | -0.5 może być przypadek | |
| <1% | 46.5% | -4.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.7% | +0.7 może być przypadek |
ButyButy Prędkości
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 55.7% |
Przedmiot 1Odnowienie Kamienia Księżycowego
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 85% | 55.5% | |
| 15% | 56.3% |
Przedmiot 2Ognisty Trybularz
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 85% | 55.5% |
Przedmiot 3Odkupienie
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 58.7% | |
| 27% | 60.1% | |
| 17% | 58.8% | |
| 9% | 59.2% | |
| 4% | 62.9% |
Przedmiot 4Pieśń Bitewna Shurelyi
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 19% | 57.3% | |
| 16% | 55.7% | |
| 13% | 62.3% | |
| 12% | 60.6% | |
| 5% | 61.0% |
Przedmiot 5Rdzeń Świtu
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 24% | 59.6% | |
| 8% | 60.0% | |
| 7% | 42.9% | |
| 7% | 76.9% | |
| 6% | 36.4% |
Przedmiot 6Zabójczy Kapelusz Rabadona
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 43:52 | |
| 9% | - | 43:28 | |
| 8% | - | 46:18 | |
| 7% | - | 40:53 | |
| 6% | - | 41:38 |
Kluczowa runaPrzywołanie Aery
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Główny rząd 1Opaska Przepływu Many
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Główny rząd 2Chyżość
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Główny rząd 3Nadchodząca Burza
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Ścieżka dodatkowaDeterminacja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
EWQ
UmiejętnościE > W > Q
Gracze Mistrz+ wybierają to: 58% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest W + E + Q.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 55% | 52.2% | +0.1 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | 36% | 53.4% | +1.9 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.7% | -2.1 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | 3% | 44.0% | za duże, by mu ufać |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.3% | za duże, by mu ufać |
| QEWQ + E + W | 1% | 46.1% | -6.4 wyraźna różnica |
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
CzaryBłysk + Uzdrowienie
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.9% | +2.0 może być przypadek | |
| 14% | 50.0% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 6% | 49.7% | -1.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 51.6% | -0.5 może być przypadek | |
| <1% | 49.4% | -2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.5% | -1.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.3% | -4.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 37.8% | -3.0 wyraźna różnica |
Build Janna Mid
patch 16.21- wygranych
- 45.0%
- gier
- 1,020
- Wpływ na wygrane
- -1.7
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startowePierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 43.6% | +1.8 może być przypadek | |
| 8% | 30.6% | -3.4 może być przypadek |
ButyObuwie Maga
Obuwie Maga wygrywa częściej niż Buty Prędkości, najczęstszy wybór: -0.2 wobec -0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 43.0% | -0.4 może być przypadek | 10:54 | |
| 19% | 38.8% | -0.2 może być przypadek | 15:22 | |
| 10% | 41.7% | -1.0 może być przypadek | 14:22 |
Przedmiot 1Pochodnia Mrocznego Ognia
Pochodnia Mrocznego Ognia wygrywa częściej niż Echo Luden, najczęstszy wybór: +0.7 wobec +0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 44.4% | +0.4 może być przypadek | 13:11 | |
| 17% | 44.9% | +0.7 może być przypadek | 13:28 | |
| 9% | 44.1% | -0.7 może być przypadek | 12:51 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 18 | |
| 3% | 11 | |
| 3% | 11 |
Przedmiot 2Pieśń Bitewna Shurelyi
Pieśń Bitewna Shurelyi wygrywa częściej niż Zmora Licza, najczęstszy wybór: +1.3 wobec -1.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 40.2% | -1.9 może być przypadek | 22:42 | |
| 14% | 50.0% | +1.3 może być przypadek | 20:57 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 18 | |
| 3% | 11 | |
| 3% | 11 |
Przedmiot 3Przepływ Burzy
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 12% | 56.8% | 30:13 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 6% | 18 | |
| 3% | 11 | |
| 3% | 11 |
Przedmiot 4Zabójczy Kapelusz Rabadona
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 17% | 52.9% | 37:02 |
Przedmiot 5Zmora Licza
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 14% | 66.7% |
Kluczowa runaEzoteryczna Kometa
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 46.4% | +1.8 może być przypadek | |
| 35% | 39.0% | -1.9 może być przypadek |
Główny rząd 1Opaska Przepływu Many
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 42.8% | -0.5 może być przypadek |
Główny rząd 2Transcendencja
Transcendencja wygrywa częściej niż Chyżość, najczęstszy wybór: +0.1 wobec -1.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 42.7% | -1.3 może być przypadek | |
| 9% | 38.6% | +0.1 może być przypadek |
Główny rząd 3Poparzenie
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 64% | 42.6% | -0.2 może być przypadek | |
| 23% | 42.1% | -0.6 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaDominacja
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 53% | 42.2% | -0.6 może być przypadek | |
| 22% | 43.7% | +0.5 może być przypadek |
Runy dodatkoweBezwzględny Łowca + Smak Krwi
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 53% | 46.1% | +0.8 może być przypadek | |
| 24% | 40.8% | 0.0 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 42.7% | +0.8 może być przypadek | |
| 19% | 44.1% | -0.7 może być przypadek |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 61% | 43.3% | +1.2 może być przypadek | |
| 38% | 41.8% | -1.4 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 41.4% | -1.4 może być przypadek | |
| 21% | 46.7% | +0.9 może być przypadek |
WQE
UmiejętnościW > Q > E
W > Q > E wygrywa częściej niż W > E > Q, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 36% | 42.8% | -0.5 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 31% | 43.6% | +0.8 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 20% | 42.3% | -1.8 może być przypadek |
CzaryBłysk + Bariera
Błysk + Bariera wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +1.5 wobec +1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 42% | 43.8% | +1.1 może być przypadek | |
| 15% | 37.3% | -2.8 może być przypadek | |
| 12% | 35.1% | -3.7 może być przypadek | |
| 11% | 49.5% | +1.5 może być przypadek | |
| 9% | 50.0% | +0.6 może być przypadek |
Najlepsi gracze Janna
Zobacz wszystkich (5,225)Zwykła gra na Wsparcie
272,579 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Wsparcie
- Najmniej 2% Śmierci 5.6
- Top 3% Udział w zab. 55%
- Dolne 3% Farma / min 1.0
- Zabójstwa
- 1.6 Dolne 4%
- Asysty
- 16.2 Top 5%
- Solo zabójstwa
- 0.2 Dolne 5%
- Obr. drużyny
- 8% Dolne 3%
- Obr. / min
- 282 Dolne 3%
- Złoto / min
- 301 Dolne 5%
- Wizja / min
- 2.56 Top 3%
- Totemy Kontroli
- 7.8 Top 5%
- Pierwsza krew
- 5% Dolne 13%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 8:40
- Poziom 11 w 22:01
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 86% Fizyczne 14%Śmierć od
Fizyczne 53% Magiczne 41% Nieuchronne 6%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Janna na Wsparcie.
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Janna na Wsparcie.
-
Janna z Singed: +2.6 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-4.2) · 3,342 gry · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Sion: +2.5 wygrane na 100 gier (zakres 1.3-3.6) · 6,801 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Ornn: +1.6 wygrane na 100 gier (zakres 0.3-2.9) · 5,755 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Janna z K'Sante: -3.4 wygrane na 100 gier (zakres od -5.0 do -1.9) · 3,823 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Gnar: -3.2 wygrane na 100 gier (zakres od -4.7 do -1.7) · 4,325 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Jayce: -2.7 wygrane na 100 gier (zakres od -3.9 do -1.5) · 6,716 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Janna z Rammus: +3.4 wygrane na 100 gier (zakres 1.8-5.1) · 3,324 gry · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Briar: +2.6 wygrane na 100 gier (zakres 1.5-3.7) · 8,166 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Elise: +2.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-4.0) · 4,031 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Janna z Nidalee: -4.2 wygrane na 100 gier (zakres od -6.2 do -2.1) · 2,169 gier · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Qiyana: -3.38 wygrane na 100 gier (zakres od -4.30 do -2.46) · 11,597 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Lee Sin: -3.10 wygrane na 100 gier (zakres od -4.01 do -2.20) · 12,057 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Janna z Zilean: +4.6 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-8.1) · 562 gry · Łączone · 26% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Kassadin: +2.1 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-3.5) · 4,444 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Xerath: +1.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-3.1) · 5,710 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Janna z Blitzcrank: -6.2 wygrane na 100 gier (zakres od -12.3 do -0.2) · 63 gry · Łączone · 76% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Orianna: -4.3 wygrane na 100 gier (zakres od -5.7 do -3.0) · 5,210 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Ryze: -3.1 wygrane na 100 gier (zakres od -4.7 do -1.4) · 3,225 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Janna z Kog'Maw: +1.5 wygrane na 100 gier (zakres 0.0-2.9) · 4,433 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Twitch: +1.0 wygrane na 100 gier (zakres 0.0-2.0) · 9,511 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Jinx: +0.96 wygrane na 100 gier (zakres 0.28-1.64) · 22,018 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Janna z Ezreal: -4.23 wygrane na 100 gier (zakres od -4.97 do -3.49) · 18,436 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Samira: -2.4 wygrane na 100 gier (zakres od -4.0 do -0.8) · 3,563 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Janna z Corki: -2.1 wygrane na 100 gier (zakres od -3.9 do -0.3) · 2,878 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Inne picki na Wsparcie
Wszyscy (173)- ARAM B #56
-
73 Janna -
77 Zyra -
76 Leona -
72 Vel'Koz -
71 Nami -
70 Maokai -
70 Milio