League of Legends Janna için build
Janna Destek build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
Yama 16.21- galibiyet
- 51.4%
- maç
- 280,981
- Kazanma etkisi
- +1.4
- Seçilme oranı
- 1.4%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.5% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 49.2% | -2.1 net fark | |
| 2% | 51.7% | -0.5 net fark | |
| 2% | 48.2% | -3.1 net fark | |
| 1% | 52.4% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 51.3% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 46.5% | -4.1 net fark | |
| <1% | 46.7% | +0.7 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 52.4% | +0.7 şans olabilir | 9:08 | |
| 16% | 50.4% | -0.6 net fark | 12:13 | |
| 1% | 48.0% | +1.2 şans olabilir çoğu zaman geride | 16:29 | |
| 1% | 50.5% | +1.9 şans olabilir | 15:33 | |
| <1% | 45.4% | güvenmek için fazla büyük | 13:46 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 64% | 54.5% | en çok alınan | |
| 14% | 53.5% | dengeli | |
| 1% | 53.6% | dengeli | |
| <1% | 47.1% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.2% | en çok alınan | |
| 13% | 49.6% | dengeli | |
| 1% | 50.8% | dengeli | |
| <1% | 48.1% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 12% | 14% | |
| 64% | 66% | |
| 14% | 13% | |
| 29% | 30% | |
| 62% | 63% | |
| 5% | 5% |
Eşya 1Dinçleştirici Aytaşı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 51.6% | +0.6 şans olabilir | 13:53 | |
| 17% | 52.6% | -0.7 net fark | 14:25 | |
| 7% | 53.1% | +1.3 şans olabilir | 13:22 | |
| 4% | 51.1% | -0.3 şans olabilir | 14:47 | |
| 3% | 51.2% | +0.3 şans olabilir | 14:13 | |
| 2% | 50.0% | -2.1 net fark | ||
| 2% | 52.7% | -0.3 şans olabilir | ||
| <1% | 50.6% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 13,448 | |
| 11% | 10,635 | |
| 10% | 9,465 | |
| 5% | 4,634 |
Eşya 2Kefaret
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 53.5% | 0.0 şans olabilir | 22:32 | |
| 18% | 54.8% | +0.5 şans olabilir | 22:07 | |
| 18% | 53.2% | -0.7 şans olabilir | 22:15 | |
| 15% | 53.7% | -0.2 şans olabilir | 22:08 | |
| 5% | 54.4% | +0.5 şans olabilir | 22:34 | |
| 3% | 75.6% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 2% | 55.4% | +1.8 şans olabilir | ||
| 1% | 55.5% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 13,448 | |
| 11% | 10,635 | |
| 10% | 9,465 | |
| 5% | 4,634 |
Eşya 3Kızgın Buhurdanlık
Kızgın Buhurdanlık, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 58.9% | -0.1 şans olabilir | 28:59 | |
| 16% | 59.2% | +0.4 şans olabilir | 28:45 | |
| 15% | 58.4% | -0.4 şans olabilir | 28:57 | |
| 12% | 57.8% | -0.7 şans olabilir | 29:09 | |
| 9% | 60.5% | +1.7 şans olabilir | 29:33 | |
| 8% | 60.2% | +0.2 şans olabilir | ||
| 6% | 74.9% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 56.8% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 13,448 | |
| 11% | 10,635 | |
| 10% | 9,465 | |
| 5% | 4,634 |
Eşya 4Şafağın Özü
Şafağın Özü: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +1.3. En çok seçilenin (Kızgın Buhurdanlık) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 57.7% | -0.8 şans olabilir | 34:54 | |
| 14% | 56.1% | -0.7 şans olabilir | ||
| 13% | 57.8% | -1.2 şans olabilir | 34:56 | |
| 13% | 63.9% | +1.3 şans olabilir | 35:02 | |
| 11% | 57.9% | +0.2 şans olabilir | ||
| 9% | 70.0% | zaten öndeyken alınıyor | 32:14 | |
| 6% | 54.6% | -0.9 şans olabilir | ||
| 4% | 67.3% | +0.9 şans olabilir |
Eşya 5İmparatorun Fermanı
İmparatorun Fermanı: en çok seçilenden (Şafağın Özü) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.9, en çok seçilende +2.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 55.3% | +2.6 şans olabilir | 39:05 | |
| 11% | 55.5% | -0.2 şans olabilir | 38:12 | |
| 9% | 42.6% | -0.7 şans olabilir | 39:15 | |
| 8% | 51.2% | -0.9 şans olabilir | 39:48 | |
| 7% | 46.5% | -1.3 şans olabilir | 39:53 |
Eşya 6Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 43:52 | |
| 9% | - | 43:28 | |
| 8% | - | 46:18 | |
| 7% | - | 40:53 | |
| 6% | - | 41:38 |
Ana rünAery'yi Çağır
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.7% | +1.5 şans olabilir | |
| 13% | 50.1% | -1.4 net fark | |
| 3% | 51.7% | +0.1 net fark | |
| 1% | 51.6% | -0.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.7% | -3.7 net fark | |
| <1% | 46.7% | -4.6 net fark | |
| <1% | 48.8% | -5.0 net fark | |
| <1% | 45.5% | -4.1 net fark |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
Bulut Pelerini: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.5% | +0.5 şans olabilir | |
| 4% | 51.1% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 51.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 2% | 51.6% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 52.8% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 51.1% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 48.4% | -3.7 net fark | |
| <1% | 46.2% | -6.0 net fark |
Ana sıra 2Sürat
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.6% | +1.3 şans olabilir | |
| 5% | 49.8% | -1.3 net fark | |
| 2% | 50.8% | -0.7 net fark | |
| 1% | 52.4% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.1 net fark | |
| 1% | 51.8% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 49.6% | -3.6 net fark | |
| <1% | 52.6% | -1.8 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.8% | +0.8 şans olabilir | |
| 41% | 51.1% | -0.5 net fark | |
| 2% | 50.5% | -0.9 net fark | |
| 2% | 50.7% | -0.9 net fark | |
| 1% | 51.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 51.7% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 53.2% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 53.0% | -0.6 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 51.8% | +0.9 şans olabilir | |
| 38% | 51.0% | -0.5 net fark | |
| 3% | 49.5% | -1.6 net fark | |
| 2% | 50.5% | -1.5 net fark | |
| 1% | 49.4% | -2.0 net fark |
İkincil rünlerKondisyon + Canlandır
Kondisyon + Canlandır: en çok seçilenden (Canlandır + Yaşam Kaynağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 6% | 51.2% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 50.4% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 54.5% | +1.0 şans olabilir | |
| <1% | 51.5% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 50.7% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 46.2% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 42.5% | -2.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.3% | -0.5 şans olabilir | |
| 15% | 51.6% | +0.3 net fark | |
| 6% | 52.2% | +0.8 net fark |
Esnek parçaHareket Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.0% | +2.2 şans olabilir | |
| 24% | 49.7% | -2.3 net fark | |
| 1% | 50.7% | -0.8 net fark |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.1% | -1.2 şans olabilir | |
| 19% | 52.8% | +1.5 net fark | |
| 3% | 50.4% | -0.7 şans olabilir |
EWQ
YeteneklerE > W > Q
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 58% kadarı. Tüm liglerde en çok W + E + Q seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 55% | 52.2% | +0.1 net fark |
| EWQE + W + Q | 36% | 53.4% | +1.9 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.7% | -2.1 net fark |
| WQEW + Q + E | 3% | 44.0% | güvenmek için fazla büyük |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.3% | güvenmek için fazla büyük |
| QEWQ + E + W | 1% | 46.1% | -6.4 net fark |
Seviye 1-18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Önce W: 52.1% galibiyet. Önce E: 53.2% galibiyet (dengeli).
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
BüyülerSıçra + Şifa
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.9% | +2.0 şans olabilir | |
| 14% | 50.0% | -1.7 net fark | |
| 6% | 49.7% | -1.8 net fark | |
| <1% | 51.6% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 49.4% | -2.6 net fark | |
| <1% | 50.5% | -1.7 net fark | |
| <1% | 43.3% | -4.5 net fark | |
| <1% | 37.8% | -3.0 net fark |
- galibiyet
- 55.7%
- maç
- 23,087
- Kazanma etkisi
- +1.4
- Seçilme oranı
- 8.9%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.5% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 49.2% | -2.1 net fark | |
| 2% | 51.7% | -0.5 net fark | |
| 2% | 48.2% | -3.1 net fark | |
| 1% | 52.4% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 51.3% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 46.5% | -4.1 net fark | |
| <1% | 46.7% | +0.7 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 55.7% |
Eşya 1Dinçleştirici Aytaşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 85% | 55.5% | |
| 15% | 56.3% |
Eşya 2Kızgın Buhurdanlık
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 85% | 55.5% |
Eşya 3Kefaret
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 58.7% | |
| 27% | 60.1% | |
| 17% | 58.8% | |
| 9% | 59.2% | |
| 4% | 62.9% |
Eşya 4Shurelya'nın Savaş Şarkısı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 57.3% | |
| 16% | 55.7% | |
| 13% | 62.3% | |
| 12% | 60.6% | |
| 5% | 61.0% |
Eşya 5Şafağın Özü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 24% | 59.6% | |
| 8% | 60.0% | |
| 7% | 42.9% | |
| 7% | 76.9% | |
| 6% | 36.4% |
Eşya 6Rabadon'un Şapkası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 43:52 | |
| 9% | - | 43:28 | |
| 8% | - | 46:18 | |
| 7% | - | 40:53 | |
| 6% | - | 41:38 |
Ana rünAery'yi Çağır
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Ana sıra 2Sürat
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
İkincil yolAzim
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Esnek parçaHareket Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 55.9% |
EWQ
YeteneklerE > W > Q
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 58% kadarı. Tüm liglerde en çok W + E + Q seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 55% | 52.2% | +0.1 net fark |
| EWQE + W + Q | 36% | 53.4% | +1.9 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.7% | -2.1 net fark |
| WQEW + Q + E | 3% | 44.0% | güvenmek için fazla büyük |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.3% | güvenmek için fazla büyük |
| QEWQ + E + W | 1% | 46.1% | -6.4 net fark |
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
BüyülerSıçra + Şifa
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.9% | +2.0 şans olabilir | |
| 14% | 50.0% | -1.7 net fark | |
| 6% | 49.7% | -1.8 net fark | |
| <1% | 51.6% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 49.4% | -2.6 net fark | |
| <1% | 50.5% | -1.7 net fark | |
| <1% | 43.3% | -4.5 net fark | |
| <1% | 37.8% | -3.0 net fark |
Janna Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 44.7%
- maç
- 1,735
- Kazanma etkisi
- -2.5
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıÇizme + Doldurulabilir İksir
Çizme + Doldurulabilir İksir: en çok seçilenden (Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.8% | -1.0 şans olabilir | |
| 15% | 54.3% | +2.4 şans olabilir | |
| 10% | 42.1% | -2.1 şans olabilir | |
| 6% | 46.5% | +1.8 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Ionia Çizmeleri: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 46.1% | -0.3 şans olabilir | 7:26 | |
| 10% | 47.9% | +0.6 şans olabilir | 13:34 | |
| 5% | 47.2% | -0.4 şans olabilir | 15:54 |
Eşya 1Shurelya'nın Savaş Şarkısı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 51.1% | +3.0 şans olabilir | 13:11 | |
| 23% | 42.4% | -2.2 şans olabilir | 14:04 | |
| 10% | 43.9% | -0.5 şans olabilir | 14:54 | |
| 8% | 50.0% | -1.7 şans olabilir | 14:49 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 37 | |
| 3% | 15 | |
| 3% | 14 | |
| 2% | 13 |
Eşya 2Dinçleştirici Aytaşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 37% | 58.3% | 21:23 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 37 | |
| 3% | 15 | |
| 3% | 14 | |
| 2% | 13 |
Eşya 5Kozmik Hızlandırıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 7% | 100.0% |
Ana rünAery'yi Çağır
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.7% | +3.4 şans olabilir | |
| 27% | 42.9% | -2.2 şans olabilir |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 46.5% | +3.2 şans olabilir | |
| 6% | 48.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 3% | 48.8% | -0.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 47.1% | +4.3 şans olabilir | |
| 7% | 33.0% | -3.9 net fark | |
| 6% | 44.0% | -4.5 net fark | |
| 6% | 47.3% | -2.0 şans olabilir |
Ana sıra 3Kızart
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 65% | 46.3% | +2.3 şans olabilir | |
| 15% | 44.9% | 0.0 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 45.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 22% | 48.6% | -0.6 şans olabilir | |
| 12% | 44.7% | -1.3 şans olabilir | |
| 9% | 45.6% | -1.4 şans olabilir | |
| 8% | 45.2% | +1.8 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Belden Aşağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.5% | +2.2 şans olabilir | |
| 37% | 44.7% | -0.4 şans olabilir | |
| 18% | 37.6% | -2.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 63% kadarı. Tüm liglerde en çok Değişken Kuvvet seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 44.3% | -1.8 şans olabilir | |
| 38% | 49.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 7% | 43.2% | +0.4 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.5% | +2.9 şans olabilir | |
| 45% | 41.9% | -3.2 net fark |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 45.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 27% | 46.2% | +0.7 şans olabilir | |
| 11% | 50.3% | +0.9 şans olabilir |
EWQ
YeteneklerE > W > Q
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 58% kadarı. Tüm liglerde en çok W + E + Q seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 56% | 45.5% | -2.4 net fark |
| WQEW + Q + E | 23% | 43.9% | -0.5 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 12% | 54.4% | +4.8 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 5% | 41.3% | -2.9 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 48.4% | +2.6 şans olabilir | |
| 13% | 38.5% | -3.6 net fark | |
| 12% | 46.9% | -2.3 şans olabilir | |
| 9% | 45.3% | -0.8 şans olabilir | |
| 9% | 45.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | -1.4 şans olabilir | |
| 5% | 43.9% | -0.4 şans olabilir |
Janna Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 45.0%
- maç
- 1,020
- Kazanma etkisi
- -1.7
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 43.6% | +1.8 şans olabilir | |
| 8% | 30.6% | -3.4 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Sihirbaz Pabuçları: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.2, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 43.0% | -0.4 şans olabilir | 10:54 | |
| 19% | 38.8% | -0.2 şans olabilir | 15:22 | |
| 10% | 41.7% | -1.0 şans olabilir | 14:22 |
Eşya 1Siyahateş Meşalesi
Siyahateş Meşalesi: en çok seçilenden (Luden'in Feryadı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 44.4% | +0.4 şans olabilir | 13:11 | |
| 17% | 44.9% | +0.7 şans olabilir | 13:28 | |
| 9% | 44.1% | -0.7 şans olabilir | 12:51 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 6% | 18 | |
| 3% | 11 | |
| 3% | 11 |
Eşya 2Shurelya'nın Savaş Şarkısı
Shurelya'nın Savaş Şarkısı: en çok seçilenden (Lich Boğan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 40.2% | -1.9 şans olabilir | 22:42 | |
| 14% | 50.0% | +1.3 şans olabilir | 20:57 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 6% | 18 | |
| 3% | 11 | |
| 3% | 11 |
Eşya 3Yıldırım Asası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 56.8% | 30:13 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 6% | 18 | |
| 3% | 11 | |
| 3% | 11 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 17% | 52.9% | 37:02 |
Eşya 5Lich Boğan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 14% | 66.7% |
Ana rünSihirli Yıldız
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 46.4% | +1.8 şans olabilir | |
| 35% | 39.0% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 42.8% | -0.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Yücelik
Yücelik: en çok seçilenden (Sürat) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 42.7% | -1.3 şans olabilir | |
| 9% | 38.6% | +0.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Kızart
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 42.6% | -0.2 şans olabilir | |
| 23% | 42.1% | -0.6 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 42.2% | -0.6 şans olabilir | |
| 22% | 43.7% | +0.5 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Kan Tadı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 46.1% | +0.8 şans olabilir | |
| 24% | 40.8% | 0.0 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 42.7% | +0.8 şans olabilir | |
| 19% | 44.1% | -0.7 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 43.3% | +1.2 şans olabilir | |
| 38% | 41.8% | -1.4 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 41.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 21% | 46.7% | +0.9 şans olabilir |
WQE
YeteneklerW > Q > E
W > Q > E: en çok seçilenden (W > E > Q) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 36% | 42.8% | -0.5 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 31% | 43.6% | +0.8 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 20% | 42.3% | -1.8 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 43.8% | +1.1 şans olabilir | |
| 15% | 37.3% | -2.8 şans olabilir | |
| 12% | 35.1% | -3.7 şans olabilir | |
| 11% | 49.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 9% | 50.0% | +0.6 şans olabilir |
En iyi Janna oyuncuları
5,221 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
272,579 maç Yama 16.21Tüm Destek şampiyonlarına karşı
- En az %2 Ölüm 5.6
- İlk %3 Kill katılımı 55%
- Son %3 Farm / dk 1.0
- Kill
- 1.6 Son %4
- Asist
- 16.2 İlk %5
- Solo kill
- 0.2 Son %5
- Takım hasarı
- 8% Son %3
- Hasar / dk
- 282 Son %3
- Altın / dk
- 301 Son %5
- Görüş / dk
- 2.56 İlk %3
- Kontrol totemi
- 7.8 İlk %5
- İlk kan
- 5% Son %13
Koridor rakibine karşı
- 8:40 itibarıyla 6. seviye
- 22:01 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 86% Fiziksel 14%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 41% Gerçek 6%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Janna Destek maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Janna Destek maçlarından.
-
Janna ile Singed: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-4.2) · 3,342 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Sion: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.3-3.6) · 6,801 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Ornn: +1.6 100 maçta galibiyet (aralık 0.3-2.9) · 5,755 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Janna ile K'Sante: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -5.0 ile -1.9 arası) · 3,823 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Gnar: -3.2 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -1.7 arası) · 4,326 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Jayce: -2.7 100 maçta galibiyet (aralık -3.9 ile -1.5 arası) · 6,716 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Janna ile Rammus: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.8-5.1) · 3,324 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Briar: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.5-3.7) · 8,166 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Elise: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-4.0) · 4,031 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Janna ile Nidalee: -4.2 100 maçta galibiyet (aralık -6.2 ile -2.1 arası) · 2,169 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Qiyana: -3.38 100 maçta galibiyet (aralık -4.30 ile -2.46 arası) · 11,598 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Lee Sin: -3.11 100 maçta galibiyet (aralık -4.01 ile -2.20 arası) · 12,058 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Janna ile Zilean: +4.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-8.1) · 562 maç · Havuzdan · Bunun %26 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Kassadin: +2.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-3.5) · 4,444 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Xerath: +1.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.6-3.1) · 5,710 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Janna ile Blitzcrank: -6.2 100 maçta galibiyet (aralık -12.3 ile -0.2 arası) · 63 maç · Havuzdan · Bunun %76 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Orianna: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -5.7 ile -3.0 arası) · 5,210 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Ryze: -3.1 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -1.4 arası) · 3,225 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Janna ile Kog'Maw: +1.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.0-2.9) · 4,433 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Twitch: +1.0 100 maçta galibiyet (aralık 0.0-2.0) · 9,511 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Jinx: +0.96 100 maçta galibiyet (aralık 0.28-1.64) · 22,018 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Janna ile Ezreal: -4.23 100 maçta galibiyet (aralık -4.97 ile -3.49 arası) · 18,436 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Samira: -2.4 100 maçta galibiyet (aralık -4.0 ile -0.8 arası) · 3,563 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Janna ile Corki: -2.1 100 maçta galibiyet (aralık -3.9 ile -0.3 arası) · 2,878 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Destek seçimleri
Tümü (173)- ARAM B #53
-
75 Janna -
78 Zyra -
75 Leona -
74 Nami -
73 Vel'Koz -
71 Maokai -
70 Zilean