League of Legends Zilean için build
Zilean Destek build
Yama 16.21- galibiyet
- 51.2%
- maç
- 205,970
- Kazanma etkisi
- +1.2
- Seçilme oranı
- 1.0%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende +1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.4% | +1.4 şans olabilir | |
| 3% | 49.3% | -2.1 net fark | |
| 3% | 49.7% | -2.1 net fark | |
| 3% | 50.6% | -0.7 net fark | |
| 1% | 52.8% | +2.2 şans olabilir | |
| <1% | 51.6% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 47.2% | +0.9 şans olabilir | |
| <1% | 44.1% | -0.4 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 51.7% | +0.5 şans olabilir | 11:28 | |
| 14% | 52.5% | +0.1 şans olabilir | 10:39 | |
| 7% | 51.5% | -2.3 net fark çoğu zaman önde | 15:44 | |
| 1% | 53.4% | +1.8 şans olabilir | 15:32 | |
| 1% | 50.0% | +1.6 şans olabilir çoğu zaman geride | 14:55 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 60% | 53.8% | en çok alınan | |
| 11% | 54.2% | dengeli | |
| 6% | 52.9% | dengeli | |
| 1% | 50.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.0% | en çok alınan | |
| 11% | 53.4% | dengeli | |
| 5% | 51.9% | dengeli | |
| 2% | 57.0% | daha çok kazandı |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 9% | 10% | |
| 29% | 30% | |
| 12% | 11% | |
| 6% | 5% | |
| 6% | 7% |
Eşya 1Shurelya'nın Savaş Şarkısı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.7% | +0.5 şans olabilir | 13:20 | |
| 11% | 50.9% | -2.3 net fark | 14:17 | |
| 8% | 51.4% | -1.1 net fark | 14:09 | |
| 7% | 52.3% | +0.3 şans olabilir | 15:26 | |
| 4% | 52.5% | +2.7 net fark | 13:43 | |
| 4% | 51.7% | +0.3 şans olabilir | ||
| 2% | 53.9% | +2.4 net fark | ||
| <1% | 64.1% | +4.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 13,731 | |
| 7% | 4,685 | |
| 4% | 2,580 | |
| 3% | 1,671 |
Eşya 2Bandle Gaydası
Bandle Gaydası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.9, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 52.5% | -1.0 şans olabilir | 22:01 | |
| 21% | 54.4% | +0.8 şans olabilir | 22:01 | |
| 9% | 54.5% | +0.5 şans olabilir | 22:23 | |
| 9% | 51.3% | -2.2 şans olabilir | 22:59 | |
| 6% | 54.0% | -0.5 şans olabilir | 24:06 | |
| 6% | 55.5% | +0.7 şans olabilir | ||
| 5% | 54.4% | +2.6 şans olabilir | ||
| 2% | 57.4% | +3.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 13,731 | |
| 7% | 4,685 | |
| 4% | 2,580 | |
| 3% | 1,671 |
Eşya 3Demir Solari'nin Broşu
Demir Solari'nin Broşu, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.9, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 58.6% | +0.4 şans olabilir | 28:44 | |
| 18% | 57.4% | -0.7 şans olabilir | 28:57 | |
| 8% | 57.7% | -0.1 şans olabilir | 30:27 | |
| 7% | 57.6% | +1.3 şans olabilir | 28:47 | |
| 6% | 54.0% | -1.9 şans olabilir | 29:35 | |
| 5% | 57.5% | 0.0 şans olabilir | ||
| 2% | 61.1% | +2.6 şans olabilir | ||
| 1% | 69.8% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 13,731 | |
| 7% | 4,685 | |
| 4% | 2,580 | |
| 3% | 1,671 |
Eşya 4Kefaret
Kefaret: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.5. En çok seçilenin (Kozmik Hızlandırıcı) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 60.5% | +0.5 şans olabilir | 35:13 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.4. En çok seçilenin (Demir Solari'nin Broşu) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 43.6% | -0.9 şans olabilir | 42:04 | |
| 10% | 46.9% | +0.4 şans olabilir | 42:46 |
Eşya 6Kozmik Hızlandırıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 45:22 | |
| 8% | - | 47:35 |
Ana rünAery'yi Çağır
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.5% | +0.6 şans olabilir | |
| 26% | 50.6% | -1.1 net fark | |
| 6% | 52.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 53.6% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 53.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 50.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.7 net fark | |
| 1% | 51.1% | +0.4 şans olabilir |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.2% | -1.0 şans olabilir | |
| 6% | 52.1% | +1.0 net fark | |
| 3% | 53.0% | +1.0 net fark | |
| 2% | 54.0% | +1.8 net fark | |
| 2% | 52.0% | +0.8 net fark | |
| 1% | 50.8% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 52.8% | +1.3 net fark | |
| <1% | 51.4% | -0.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Sürat: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 5% | 52.8% | +1.6 net fark | |
| 5% | 52.4% | +1.2 net fark | |
| 2% | 52.6% | +1.2 net fark | |
| 1% | 54.2% | +2.0 net fark | |
| 1% | 51.9% | +1.2 net fark | |
| 1% | 51.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 49.4% | -1.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Suda Yürüyen) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 34% | 51.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 7% | 52.3% | +0.9 net fark | |
| 3% | 51.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 3% | 53.3% | +1.6 net fark | |
| 2% | 53.2% | +1.1 net fark | |
| 1% | 50.0% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 54.2% | +2.1 net fark |
İkincil yolHâkimiyet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +1.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 50.9% | -0.7 net fark | |
| 41% | 51.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 8% | 52.1% | +0.9 şans olabilir | |
| 5% | 52.2% | +0.4 şans olabilir | |
| 4% | 52.7% | +1.1 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Kan Tadı
İnsafsız Avcı + Kan Tadı: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı + Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.8, en çok seçilende -1.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 11% | 52.7% | +1.4 net fark | |
| 4% | 52.6% | +0.8 net fark | |
| 4% | 53.1% | +1.9 net fark | |
| 2% | 52.3% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 54.1% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 50.6% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 57.4% | +2.8 net fark |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.6% | +0.9 şans olabilir | |
| 25% | 50.7% | -0.9 net fark | |
| 2% | 51.0% | 0.0 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 15% | 52.6% | +1.5 net fark | |
| 4% | 53.0% | +1.4 net fark |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.1% | -1.2 şans olabilir | |
| 15% | 52.4% | +1.3 net fark | |
| 7% | 51.8% | +0.6 net fark |
EWQ
YeteneklerE > W > Q
E > W > Q: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende -0.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 60% | 52.0% | -0.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 13% | 50.0% | -2.3 net fark |
| EQWE + Q + W | 13% | 52.6% | +0.4 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 13% | 54.3% | +2.7 net fark |
| WEQW + E + Q | 1% | 53.1% | +0.6 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 1% | 47.2% | -4.7 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 51.3% galibiyet. Önce E: 52.4% galibiyet (dengeli).
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Şifa) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 23% | 51.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 14% | 50.9% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 51.8% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 50.4% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 46.5% | -2.9 net fark | |
| <1% | 50.4% | -1.3 şans olabilir | |
| <1% | 49.4% | -1.1 şans olabilir |
Zilean Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 52.8%
- maç
- 16,075
- Kazanma etkisi
- +2.5
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 53.1% | +1.4 şans olabilir | |
| 19% | 51.5% | -1.3 net fark | |
| 1% | 51.9% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 40.7% | -3.1 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 53.8% | +2.0 şans olabilir | 12:25 | |
| 18% | 50.7% | -2.3 net fark | 14:47 | |
| 6% | 51.4% | -1.9 net fark | 13:27 | |
| 3% | 54.5% | +0.9 şans olabilir | 14:30 | |
| 1% | 49.5% | +1.5 şans olabilir | 14:38 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 53% | 55.4% | en çok alınan | |
| 15% | 53.3% | dengeli | |
| 5% | 48.7% | dengeli | |
| 2% | 51.8% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 53% | 54.3% | en çok alınan | |
| 15% | 49.8% | dengeli | |
| 4% | 50.7% | dengeli | |
| 4% | 60.0% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 20% | 24% | |
| 4% | 6% |
Eşya 1Asırlık Sopa
Asırlık Sopa, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.0, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.9.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 53.3% | +0.4 şans olabilir | 12:54 | |
| 22% | 53.4% | +0.3 şans olabilir | 12:15 | |
| 15% | 51.1% | -1.7 şans olabilir | 12:46 | |
| 5% | 56.2% | +0.3 şans olabilir | 13:01 | |
| 3% | 48.6% | -0.2 şans olabilir | 11:45 | |
| 1% | 51.9% | +0.4 şans olabilir | ||
| 1% | 53.3% | +0.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 687 | |
| 7% | 386 | |
| 6% | 343 | |
| 6% | 338 |
Eşya 2Başmelek Asası
Başmelek Asası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.0, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.9.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 55.9% | -0.5 şans olabilir | 21:59 | |
| 22% | 54.9% | +0.8 şans olabilir | 21:05 | |
| 10% | 50.4% | -2.0 şans olabilir | 21:53 | |
| 8% | 55.0% | +0.4 şans olabilir | 20:15 | |
| 7% | 55.7% | +1.4 şans olabilir | 20:07 | |
| 3% | 56.1% | -2.0 şans olabilir | ||
| 3% | 57.6% | +0.4 şans olabilir | ||
| 2% | 72.2% | +3.8 şans olabilir çoğu zaman önde |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 687 | |
| 7% | 386 | |
| 6% | 343 | |
| 6% | 338 |
Eşya 3Shurelya'nın Savaş Şarkısı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 59.7% | +0.3 şans olabilir | 27:23 | |
| 19% | 58.6% | +1.2 şans olabilir | 28:16 | |
| 12% | 59.9% | -0.3 şans olabilir | 27:06 | |
| 5% | 54.6% | -0.6 şans olabilir | 28:19 | |
| 5% | 73.3% | zaten öndeyken alınıyor | 24:40 | |
| 5% | 55.5% | -1.3 şans olabilir | ||
| 4% | 54.6% | -2.1 şans olabilir | ||
| 4% | 55.5% | -2.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 687 | |
| 7% | 386 | |
| 6% | 343 | |
| 6% | 338 |
Eşya 4İmparatorun Fermanı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 48% | 57.5% | 33:19 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 13% | 34.2% | 38:14 |
Ana rünAery'yi Çağır
Aery'yi Çağır: en çok seçilenden (Sihirli Yıldız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.6% | +1.7 net fark | |
| 38% | 52.1% | -1.5 şans olabilir | |
| 2% | 52.8% | -0.8 şans olabilir | |
| 2% | 53.8% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 46.9% | -2.0 şans olabilir | |
| 1% | 49.1% | -2.4 şans olabilir | |
| 1% | 58.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 53.0% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 49.2% | -2.4 şans olabilir | |
| 2% | 48.8% | -2.2 şans olabilir | |
| 2% | 48.8% | -2.3 şans olabilir | |
| 2% | 58.7% | +3.4 şans olabilir | |
| 1% | 55.1% | +1.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Mutlak Odak
Mutlak Odak: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.9% | +0.5 şans olabilir | |
| 6% | 52.7% | -0.1 şans olabilir | |
| 2% | 53.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 48.1% | -1.2 şans olabilir | |
| 1% | 56.0% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 56.5% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 46.6% | -3.4 şans olabilir | |
| 1% | 56.0% | +0.5 şans olabilir |
Ana sıra 3Suda Yürüyen
Suda Yürüyen: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.3, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 53.3% | +0.3 şans olabilir | |
| 25% | 52.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 15% | 52.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 56.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 48.9% | -2.0 şans olabilir | |
| 1% | 52.4% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 47.8% | -2.0 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 18% | 53.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 11% | 51.3% | -0.7 şans olabilir | |
| 6% | 56.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 5% | 49.7% | -1.4 şans olabilir |
İkincil rünlerSihirli Pabuçlar + Üçlü Tonik
Sihirli Pabuçlar + Üçlü Tonik: en çok seçilenden (Peksimet Teslimatı + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.3, en çok seçilende -2.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 52.7% | +0.7 net fark | |
| 31% | 51.0% | -2.7 şans olabilir | |
| 10% | 56.5% | +2.8 net fark | |
| 6% | 51.5% | -1.5 şans olabilir | |
| 4% | 58.0% | +2.0 net fark | |
| 4% | 50.8% | +0.7 şans olabilir | |
| 2% | 59.2% | +3.3 net fark | |
| 2% | 50.3% | +0.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 35% kadarı. Tüm liglerde en çok Değişken Kuvvet seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.8% | +1.3 şans olabilir | |
| 36% | 51.4% | -1.6 net fark | |
| 18% | 53.1% | +0.3 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.4% | -1.3 şans olabilir | |
| 10% | 55.8% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 55.5% | +0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 52.8% | -0.3 şans olabilir | |
| 20% | 52.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 8% | 52.7% | -0.8 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 72% | 52.8% | +0.1 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 26% | 53.4% | +0.1 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.3% | -2.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 52.4% galibiyet. Önce E: 50.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 53.0% | -0.1 şans olabilir | |
| 12% | 51.8% | -0.5 şans olabilir | |
| 6% | 52.5% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 54.9% | +1.1 şans olabilir | |
| 2% | 51.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 52.5% | -0.2 şans olabilir |
Zilean Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 52.2%
- maç
- 12,608
- Kazanma etkisi
- +1.9
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Miğferi + Can İksiri
Doran'ın Miğferi + Can İksiri: en çok seçilenden (Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.3, en çok seçilende +0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.1% | +0.9 şans olabilir | |
| 23% | 50.8% | -1.5 şans olabilir | |
| 1% | 67.4% | +3.3 şans olabilir | |
| 1% | 44.7% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 54.3% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 61.7% | -2.1 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 52.9% | +0.3 şans olabilir | 12:60 | |
| 11% | 52.9% | 0.0 şans olabilir | 14:16 | |
| 11% | 54.6% | -1.1 şans olabilir | 15:28 | |
| 1% | 57.4% | +1.2 şans olabilir | 15:45 | |
| 1% | 45.0% | +0.7 şans olabilir çoğu zaman geride | 13:58 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 59% | 54.6% | en çok alınan | |
| 10% | 54.5% | dengeli | |
| 9% | 57.9% | dengeli | |
| 1% | 46.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 58% | 54.8% | en çok alınan | |
| 9% | 57.4% | dengeli | |
| 9% | 50.0% | dengeli | |
| 3% | 62.5% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 14% | 16% |
Eşya 1Başmelek Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 53.1% | +1.5 şans olabilir | 13:28 | |
| 17% | 53.1% | -1.0 şans olabilir | 12:59 | |
| 10% | 50.8% | -3.5 net fark | 13:03 | |
| 4% | 56.5% | -0.1 şans olabilir | 14:19 | |
| 2% | 52.0% | +2.4 şans olabilir | 11:51 | |
| 1% | 52.4% | -2.5 şans olabilir | ||
| 1% | 50.8% | +0.4 şans olabilir | ||
| 1% | 50.0% | 0.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 590 | |
| 10% | 443 | |
| 6% | 293 | |
| 4% | 205 |
Eşya 2İmparatorun Fermanı
İmparatorun Fermanı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +5.2, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 56.6% | +0.3 şans olabilir | 22:15 | |
| 18% | 55.8% | +0.4 şans olabilir | 21:32 | |
| 8% | 54.4% | +1.6 şans olabilir | 20:41 | |
| 8% | 59.2% | +1.9 şans olabilir | 20:51 | |
| 7% | 55.6% | -2.4 şans olabilir | 21:51 | |
| 5% | 50.9% | -2.5 şans olabilir | ||
| 3% | 53.1% | -3.0 şans olabilir | ||
| 1% | 62.5% | +3.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 590 | |
| 10% | 443 | |
| 6% | 293 | |
| 4% | 205 |
Eşya 3Kozmik Hızlandırıcı
Kozmik Hızlandırıcı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +5.2, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 58.6% | -1.1 şans olabilir | 28:38 | |
| 19% | 61.3% | +2.3 şans olabilir | 27:41 | |
| 14% | 60.4% | +0.5 şans olabilir | 27:37 | |
| 5% | 62.9% | +0.5 şans olabilir | 27:53 | |
| 5% | 58.2% | -2.5 şans olabilir | 29:17 | |
| 5% | 54.7% | -3.2 şans olabilir | ||
| 4% | 53.6% | -1.7 şans olabilir | ||
| 2% | 72.9% | +3.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 590 | |
| 10% | 443 | |
| 6% | 293 | |
| 4% | 205 |
Eşya 4Shurelya'nın Savaş Şarkısı
Shurelya'nın Savaş Şarkısı: en çok seçilenden (İmparatorun Fermanı) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.9, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 54.2% | -0.4 şans olabilir | 33:43 | |
| 14% | 60.4% | -0.9 şans olabilir | 33:27 | |
| 10% | 61.5% | -0.3 şans olabilir | 34:37 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 46.7% | 40:16 |
Ana rünAery'yi Çağır
Aery'yi Çağır: en çok seçilenden (Sihirli Yıldız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -1.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.6% | +1.2 net fark | |
| 29% | 51.9% | -1.7 şans olabilir | |
| 3% | 52.3% | -1.1 şans olabilir | |
| 3% | 65.6% | +7.4 net fark | |
| 2% | 52.6% | -1.3 şans olabilir | |
| 2% | 49.3% | -1.0 şans olabilir | |
| 1% | 51.2% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 47.7% | -2.8 şans olabilir |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.3, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 53.6% | +1.7 şans olabilir | |
| 3% | 63.0% | +6.2 net fark | |
| 2% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 44.7% | -5.2 şans olabilir | |
| 2% | 55.7% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.7 şans olabilir | |
| 1% | 44.3% | -3.0 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Sürat: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.2% | -1.2 şans olabilir | |
| 5% | 53.2% | +1.4 şans olabilir | |
| 4% | 57.7% | +5.6 net fark | |
| 2% | 52.1% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 57.1% | -0.8 şans olabilir | |
| 1% | 54.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 43.4% | -5.0 şans olabilir | |
| 1% | 45.1% | -3.9 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 52.9% | +0.4 şans olabilir | |
| 22% | 50.5% | -1.4 şans olabilir | |
| 13% | 53.1% | +0.4 şans olabilir | |
| 4% | 58.8% | +3.9 şans olabilir | |
| 2% | 51.2% | -1.5 şans olabilir | |
| 2% | 44.2% | -4.9 net fark | |
| 1% | 56.3% | +2.7 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 18% | 51.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 11% | 51.0% | -1.0 şans olabilir | |
| 8% | 55.8% | +2.1 şans olabilir | |
| 7% | 52.3% | -1.3 şans olabilir |
İkincil rünlerÜçlü Tonik + On Parmağında On Marifet
Üçlü Tonik + On Parmağında On Marifet: en çok seçilenden (Peksimet Teslimatı + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -2.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 53.7% | +1.4 net fark | |
| 30% | 50.3% | -2.7 şans olabilir | |
| 6% | 50.2% | +0.9 şans olabilir | |
| 5% | 53.4% | 0.0 şans olabilir | |
| 4% | 56.9% | +2.3 net fark | |
| 4% | 54.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 47.0% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 58.2% | +0.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 50% kadarı. Tüm liglerde en çok Değişken Kuvvet seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 53.1% | +1.0 şans olabilir | |
| 29% | 51.8% | -1.5 şans olabilir | |
| 15% | 51.2% | +0.5 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.5% | -1.2 şans olabilir | |
| 10% | 51.4% | +0.5 şans olabilir | |
| 4% | 54.0% | +2.3 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.5% | -1.3 şans olabilir | |
| 18% | 52.1% | +1.4 net fark | |
| 7% | 52.7% | +0.6 şans olabilir |
EWQ
YeteneklerE > W > Q
E > W > Q: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +6.6, en çok seçilende +0.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 74% | 52.9% | +0.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 23% | 51.8% | -0.5 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 2% | 59.2% | +6.6 net fark |
| EQWE + Q + W | 1% | 42.4% | -5.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 49.9% galibiyet. Önce E: 70.0% galibiyet (yeterli maç yok).
BüyülerSıçra + Işınlan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 53.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 17% | 49.3% | -1.5 şans olabilir | |
| 10% | 52.2% | +0.4 şans olabilir | |
| 8% | 52.7% | +0.3 şans olabilir | |
| 6% | 52.8% | -0.7 şans olabilir | |
| 2% | 47.2% | -0.5 şans olabilir |
En iyi Zilean oyuncuları
7,049 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
199,145 maç Yama 16.21Tüm Destek şampiyonlarına karşı
- En az %2 Ölüm 5.5
- İlk %10 Asist 15.2
- Son %5 İlk kan 4%
- Kill
- 2.1 Son %9
- Solo kill
- 0.2 Son %8
- Kill katılımı
- 52% İlk %12
- Takım hasarı
- 10% Son %10
- Hasar / dk
- 365 Son %11
- Farm / dk
- 1.6 Son %21
- Altın / dk
- 311 Son %11
- Görüş / dk
- 2.32 İlk %17
- Kontrol totemi
- 6.7 İlk %12
Koridor rakibine karşı
- 8:14 itibarıyla 6. seviye
- 20:47 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 89% Fiziksel 11%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 40% Gerçek 6%Mid rolünde normal bir maç
15,329 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- En az %1 Ölüm 4.5
- İlk %3 Asist 11.7
- Son %1 Solo kill 0.6
- Kill
- 3.1 Son %2
- Kill katılımı
- 46% İlk %13
- Takım hasarı
- 15% Son %4
- Hasar / dk
- 546 Son %4
- Farm / dk
- 6.0 Son %37
- Altın / dk
- 349 Son %10
- Görüş / dk
- 0.72 İlk %19
- Kontrol totemi
- 1.2 İlk %3
- İlk kan
- 3% Son %2
Koridor rakibine karşı
- 5:16 itibarıyla 6. seviye
- 14:47 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 92% Fiziksel 8%Ölüm nedeni
Fiziksel 49% Büyü 45% Gerçek 6%Top rolünde normal bir maç
12,633 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- En az %1 Ölüm 4.8
- İlk %2 Asist 10.6
- Son %1 İlk kan 4%
- Kill
- 2.6 Son %2
- Solo kill
- 0.9 Son %1
- Kill katılımı
- 39% İlk %17
- Takım hasarı
- 15% Son %3
- Hasar / dk
- 538 Son %4
- Farm / dk
- 5.7 Son %18
- Altın / dk
- 337 Son %8
- Görüş / dk
- 0.80 İlk %19
- Kontrol totemi
- 0.9 İlk %10
Koridor rakibine karşı
- 5:28 itibarıyla 6. seviye
- 13:38 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 89% Fiziksel 11%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 40% Gerçek 7%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Zilean Destek maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Zilean Destek maçlarından.
-
Zilean ile Singed: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.5-5.2) · 2,560 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Garen: +2.1 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-3.1) · 8,882 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Dr. Mundo: +2.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-3.5) · 4,841 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Zilean ile Leona: -6.4 100 maçta galibiyet (aralık -12.4 ile -0.4 arası) · 64 maç · Havuzdan · Bunun %76 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile K'Sante: -5.1 100 maçta galibiyet (aralık -6.8 ile -3.3 arası) · 2,959 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Jayce: -3.2 100 maçta galibiyet (aralık -4.6 ile -1.9 arası) · 5,108 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Zilean ile Briar: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 2.2-4.6) · 6,461 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Warwick: +3.2 100 maçta galibiyet (aralık 2.0-4.3) · 7,647 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Rammus: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-4.8) · 2,858 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Zilean ile Qiyana: -4.7 100 maçta galibiyet (aralık -5.8 ile -3.6 arası) · 7,604 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Kindred: -4.2 100 maçta galibiyet (aralık -6.0 ile -2.3 arası) · 2,605 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Nidalee: -3.6 100 maçta galibiyet (aralık -5.9 ile -1.3 arası) · 1,640 maç · Ölçülmüş · Bunun %11 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Zilean ile Vel'Koz: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-5.5) · 1,959 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Xerath: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-3.9) · 4,212 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Fizz: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-3.3) · 7,146 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Zilean ile Mel: -3.5 100 maçta galibiyet (aralık -5.0 ile -2.0 arası) · 4,126 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Azir: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -5.5 ile -1.4 arası) · 2,045 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Orianna: -3.3 100 maçta galibiyet (aralık -4.9 ile -1.7 arası) · 3,685 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Zilean ile Senna: +4.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-7.5) · 677 maç · Havuzdan · Bunun %23 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Kog'Maw: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-4.1) · 3,180 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Miss Fortune: +1.49 100 maçta galibiyet (aralık 0.65-2.32) · 14,390 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Zilean ile Kalista: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -5.7 ile -1.9 arası) · 2,410 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Ezreal: -3.57 100 maçta galibiyet (aralık -4.45 ile -2.70 arası) · 13,246 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Zilean ile Corki: -3.1 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -0.9 arası) · 1,886 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Destek seçimleri
Tümü (173)- ARAM B #112
-
74 Zilean -
78 Taric -
77 Leona -
74 Janna -
74 Zyra -
73 Nami -
73 Vel'Koz