League of Legends Build na Zilean
Build Zilean Podpora
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 51.2%
- her
- 183,402
- Vliv na výhry
- +1.2
- Pickrate
- 1.0%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2
Léčivý lektvar x2 vyhrává častěji než Léčivý lektvar x2 + Atlas světa, nejčastější volba: +2.2 proti +1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.4% | +1.4 může být náhoda | |
| 3% | 49.3% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.7% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.6% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.9% | +2.2 může být náhoda | |
| <1% | 51.6% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.6% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 44.1% | -0.4 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 51.7% | +0.5 může být náhoda | 11:28 | |
| 14% | 52.6% | +0.2 může být náhoda | 10:39 | |
| 7% | 51.5% | -2.3 jasný rozdíl často ve vedení | 15:44 | |
| 1% | 53.5% | +1.8 může být náhoda | 15:31 | |
| 1% | 50.0% | +1.6 může být náhoda často v ztrátě | 14:54 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 53.7% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 54.2% | vyrovnané | |
| 6% | 52.8% | vyrovnané | |
| 1% | 51.0% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 51.9% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 53.4% | vyrovnané | |
| 6% | 51.9% | vyrovnané | |
| 2% | 57.0% | vyhrávaly víc |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 10% | 11% | |
| 30% | 31% | |
| 12% | 11% | |
| 7% | 7% | |
| 6% | 6% |
Předmět 1Shurelyina bitevní píseň
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.7% | +0.5 může být náhoda | 13:20 | |
| 11% | 50.8% | -2.3 jasný rozdíl | 14:17 | |
| 8% | 51.4% | -1.1 jasný rozdíl | 14:09 | |
| 7% | 52.3% | +0.3 může být náhoda | 15:26 | |
| 4% | 52.5% | +2.8 jasný rozdíl | 13:43 | |
| 4% | 51.7% | +0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 54.0% | +2.4 jasný rozdíl | ||
| <1% | 64.6% | +4.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 13,650 | |
| 7% | 4,661 | |
| 4% | 2,571 | |
| 3% | 1,659 |
Předmět 2Bandlovské dudy
Bandlovské dudy patří k sestavě, která vyhrává víc: +0.9 na 100 her, proti -0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 52.5% | -1.0 může být náhoda | 22:01 | |
| 21% | 54.4% | +0.8 může být náhoda | 22:01 | |
| 9% | 54.5% | +0.5 může být náhoda | 22:23 | |
| 9% | 51.3% | -2.2 může být náhoda | 22:59 | |
| 6% | 53.9% | -0.5 může být náhoda | 24:06 | |
| 6% | 55.5% | +0.7 může být náhoda | ||
| 5% | 54.4% | +2.6 může být náhoda | ||
| 2% | 57.6% | +3.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 13,650 | |
| 7% | 4,661 | |
| 4% | 2,571 | |
| 3% | 1,659 |
Předmět 3Medailónek železných Solari
Medailónek železných Solari patří k sestavě, která vyhrává víc: +0.9 na 100 her, proti -0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 58.6% | +0.4 může být náhoda | 28:44 | |
| 18% | 57.3% | -0.7 může být náhoda | 28:57 | |
| 8% | 57.7% | -0.2 může být náhoda | 30:27 | |
| 7% | 57.6% | +1.4 může být náhoda | 28:47 | |
| 6% | 54.0% | -1.8 může být náhoda | 29:35 | |
| 5% | 57.5% | 0.0 může být náhoda | ||
| 2% | 60.9% | +2.6 může být náhoda | ||
| 1% | 69.8% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 13,650 | |
| 7% | 4,661 | |
| 4% | 2,571 | |
| 3% | 1,659 |
Předmět 4Odplata
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Odplata: +0.4 na 100 her. Kosmický pohon, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 60.2% | +0.4 může být náhoda | 35:13 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Rabadonův smrtící klobouk: +0.4 na 100 her. Medailónek železných Solari, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 43.3% | -0.9 může být náhoda | 42:04 | |
| 10% | 47.2% | +0.4 může být náhoda | 42:47 |
Předmět 6Kosmický pohon
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 45:22 | |
| 7% | - | 47:43 |
Klíčová runaVyvolat Aery
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 26% | 50.7% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 6% | 52.4% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 53.4% | +1.8 může být náhoda | |
| 1% | 53.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 49.8% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.8% | +0.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +0.9 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 6% | 52.1% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.9% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.8% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.5% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 51.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 52.7% | +1.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.4% | -0.1 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +1.5 proti -1.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.2% | -1.1 může být náhoda | |
| 5% | 52.6% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 5% | 52.5% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.5% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.0% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.0% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 49.3% | -1.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Chůze po vodě, nejčastější volba: +1.0 proti -0.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 34% | 51.2% | -0.2 může být náhoda | |
| 7% | 52.3% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.4% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 53.1% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 49.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 54.3% | +2.1 jasný rozdíl |
Vedlejší stromDominance
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.2 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 42% | 50.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 41% | 51.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 8% | 52.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 5% | 51.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 4% | 52.9% | +1.2 může být náhoda |
Vedlejší runyNeúnavný lovec + Chuť krve
Neúnavný lovec + Chuť krve vyhrává častěji než Neúnavný lovec + Rána pod pás, nejčastější volba: +2.6 proti -1.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.0% | -1.5 může být náhoda | |
| 11% | 52.8% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 52.5% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.9% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.5% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 54.7% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 49.8% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 57.0% | +2.6 jasný rozdíl |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.6% | +0.9 může být náhoda | |
| 25% | 50.7% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.8% | -0.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.4 proti -1.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.1% | -1.5 může být náhoda | |
| 15% | 52.4% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 4% | 53.1% | +1.4 jasný rozdíl |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.3 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.1% | -1.2 může být náhoda | |
| 16% | 52.4% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 7% | 51.7% | +0.6 jasný rozdíl |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
E > W > Q vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +2.7 proti -0.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 60% | 52.0% | -0.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 13% | 50.2% | -2.3 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 13% | 52.6% | +0.4 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 13% | 54.3% | +2.7 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 1% | 53.2% | +0.6 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 47.5% | -4.6 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.2% výher. Nejdřív E: 53.1% výher (vyrovnané).
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Vyléčit, nejčastější volba: +0.4 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 23% | 51.7% | +0.4 může být náhoda | |
| 14% | 51.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 46.0% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.7% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | -0.6 může být náhoda |
- výher
- 57.1%
- her
- 1,472
- Vliv na výhry
- +2.8
- Pickrate
- 0.9%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.4% | +1.4 může být náhoda | |
| 3% | 49.3% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.7% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.6% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.9% | +2.2 může být náhoda | |
| <1% | 51.6% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.6% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 44.1% | -0.4 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 85% | 56.0% | |
| 10% | 62.7% | |
| 3% | 63.4% | |
| 2% | 63.6% |
Předmět 1Medailónek železných Solari
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 85% | 56.9% | |
| 15% | 57.9% |
Předmět 2Rytířský slib
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 85% | 56.9% |
Předmět 3Bandlovské dudy
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 36% | 60.6% | |
| 24% | 62.3% | |
| 9% | 54.5% | |
| 6% | 62.8% | |
| 6% | 66.7% |
Předmět 4Shurelyina bitevní píseň
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.7% | +0.5 může být náhoda | 13:20 | |
| 11% | 50.8% | -2.3 jasný rozdíl | 14:17 | |
| 8% | 51.4% | -1.1 jasný rozdíl | 14:09 | |
| 7% | 52.3% | +0.3 může být náhoda | 15:26 | |
| 4% | 52.5% | +2.8 jasný rozdíl | 13:43 | |
| 4% | 51.7% | +0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 54.0% | +2.4 jasný rozdíl | ||
| <1% | 64.6% | +4.0 může být náhoda |
Předmět 5Říšský rozkaz
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 52.5% | -1.0 může být náhoda | 22:01 | |
| 21% | 54.4% | +0.8 může být náhoda | 22:01 | |
| 9% | 54.5% | +0.5 může být náhoda | 22:23 | |
| 9% | 51.3% | -2.2 může být náhoda | 22:59 | |
| 6% | 53.9% | -0.5 může být náhoda | 24:06 | |
| 6% | 55.5% | +0.7 může být náhoda | ||
| 5% | 54.4% | +2.6 může být náhoda | ||
| 2% | 57.6% | +3.9 může být náhoda |
Předmět 6Kosmický pohon
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 60.2% | +0.4 může být náhoda | 35:13 |
Klíčová runaVyvolat Aery
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
Hlavní řada 2Prostoupení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
Hlavní řada 3Sežehnutí
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
Vedlejší stromPovzbuzení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
Útočný úlomekZrychlení schopností
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
Obranný úlomekZdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 11% | 55.3% |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 60% | 52.0% | -0.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 13% | 50.2% | -2.3 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 13% | 52.6% | +0.4 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 13% | 54.3% | +2.7 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 1% | 53.2% | +0.6 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 47.5% | -4.6 jasný rozdíl |
KouzlaVyčerpat + Skok
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 23% | 51.7% | +0.4 může být náhoda | |
| 14% | 51.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 46.0% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.7% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | -0.6 může být náhoda |
Build Zilean Mid
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 52.8%
- her
- 14,230
- Vliv na výhry
- +2.4
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 53.1% | +1.5 může být náhoda | |
| 19% | 51.4% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 40.7% | -3.1 jasný rozdíl |
BotyIonské boty jasnosti
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 53.8% | +2.0 může být náhoda | 12:24 | |
| 18% | 50.7% | -2.3 jasný rozdíl | 14:47 | |
| 6% | 51.6% | -1.9 jasný rozdíl | 13:24 | |
| 3% | 54.4% | +0.8 může být náhoda | 14:33 | |
| 1% | 50.0% | +1.5 může být náhoda | 14:38 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 58% | 55.3% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 53.5% | vyrovnané | |
| 5% | 48.7% | vyrovnané | |
| 2% | 51.8% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 57% | 54.5% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 49.8% | vyrovnané | |
| 5% | 50.7% | vyrovnané | |
| 5% | 60.0% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 22% | 26% | |
| 4% | 7% |
Předmět 1Hůl věků
Hůl věků patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.0 na 100 her, proti +0.8 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 53.3% | +0.3 může být náhoda | 12:54 | |
| 22% | 53.4% | +0.3 může být náhoda | 12:15 | |
| 15% | 51.3% | -1.6 může být náhoda | 12:46 | |
| 5% | 56.0% | +0.2 může být náhoda | 13:01 | |
| 3% | 48.8% | -0.2 může být náhoda | 11:45 | |
| 1% | 52.8% | +0.5 může být náhoda | ||
| 1% | 54.4% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 681 | |
| 7% | 381 | |
| 6% | 341 | |
| 6% | 335 |
Předmět 2Archandělova hůl
Archandělova hůl patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.0 na 100 her, proti +0.8 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 55.9% | -0.5 může být náhoda | 21:59 | |
| 22% | 55.1% | +0.8 může být náhoda | 21:04 | |
| 10% | 50.4% | -2.0 může být náhoda | 21:52 | |
| 8% | 54.8% | +0.4 může být náhoda | 20:15 | |
| 7% | 55.5% | +1.3 může být náhoda | 20:07 | |
| 3% | 56.7% | -1.9 může být náhoda | ||
| 3% | 57.5% | +0.4 může být náhoda | ||
| 2% | 72.2% | +3.8 může být náhoda často ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 681 | |
| 7% | 381 | |
| 6% | 341 | |
| 6% | 335 |
Předmět 3Shurelyina bitevní píseň
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 59.6% | +0.3 může být náhoda | 27:23 | |
| 19% | 58.8% | +1.2 může být náhoda | 28:14 | |
| 12% | 60.2% | -0.2 může být náhoda | 27:05 | |
| 5% | 54.3% | -0.7 může být náhoda | 28:20 | |
| 5% | 73.2% | kupováno už ve vedení | 24:39 | |
| 5% | 55.5% | -1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 54.9% | -2.0 může být náhoda | ||
| 4% | 55.5% | -2.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 681 | |
| 7% | 381 | |
| 6% | 341 | |
| 6% | 335 |
Předmět 4Říšský rozkaz
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 48% | 57.1% | 33:21 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | 34.2% | 38:14 |
Klíčová runaVyvolat Aery
Vyvolat Aery vyhrává častěji než Magická kometa, nejčastější volba: +1.5 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 53.5% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 38% | 52.4% | -1.3 může být náhoda | |
| 2% | 53.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 53.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 47.5% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -2.0 může být náhoda | |
| 1% | 57.5% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 50.8% | -1.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 53.2% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 49.3% | -2.4 může být náhoda | |
| 2% | 50.2% | -1.8 může být náhoda | |
| 2% | 50.0% | -1.7 může být náhoda | |
| 2% | 56.8% | +2.6 může být náhoda | |
| 1% | 54.0% | +0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Absolutní soustředění
Absolutní soustředění vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +1.0 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 53.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 7% | 53.5% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 52.4% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 56.9% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 56.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 45.0% | -3.6 může být náhoda | |
| 1% | 55.1% | +0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Sežehnutí
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 53.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 25% | 52.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 15% | 51.7% | -0.8 může být náhoda | |
| 2% | 57.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.0% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.7% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -1.7 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 17% | 54.0% | -0.4 může být náhoda | |
| 11% | 51.6% | -0.7 může být náhoda | |
| 6% | 56.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 5% | 49.5% | -1.5 může být náhoda |
Vedlejší runyMagické boty + Trojitý lektvar
Magické boty + Trojitý lektvar vyhrává častěji než Zásilka sušenek + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +3.3 proti -2.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 52.7% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 31% | 51.1% | -2.6 může být náhoda | |
| 10% | 56.1% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.2% | -1.6 může být náhoda | |
| 4% | 57.2% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 4% | 52.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 51.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 2% | 59.3% | +3.3 jasný rozdíl |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.2 proti -1.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.8% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 36% | 51.7% | -1.5 může být náhoda | |
| 18% | 53.3% | +0.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.3 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.5% | -1.2 může být náhoda | |
| 10% | 56.1% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 55.1% | 0.0 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 52.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 20% | 53.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 8% | 53.3% | -0.6 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Q > W > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +0.2 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 72% | 52.9% | +0.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 26% | 53.8% | +0.2 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 1% | 49.3% | -3.5 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 53.0% výher. Nejdřív E: 37.5% výher (málo her).
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +1.2 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 53.2% | 0.0 může být náhoda | |
| 12% | 52.0% | -0.4 může být náhoda | |
| 6% | 51.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 55.4% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 52.8% | -0.3 může být náhoda |
- výher
- 60.4%
- her
- 718
- Vliv na výhry
- +2.7
- Pickrate
- 5.5%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 53.1% | +1.5 může být náhoda | |
| 19% | 51.4% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 40.7% | -3.1 jasný rozdíl |
BotyIonské boty jasnosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 60.4% |
Předmět 1Hůl věků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 90% | 60.8% | |
| 10% | 57.3% |
Předmět 2Archandělova hůl
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 90% | 60.8% |
Předmět 3Kosmický pohon
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 40% | 63.0% | |
| 27% | 68.5% | |
| 8% | 52.9% | |
| 7% | 60.0% | |
| 3% | 78.6% |
Předmět 4Říšský rozkaz
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 35% | 68.1% | |
| 16% | 47.6% | |
| 8% | 81.8% | |
| 6% | 50.0% | |
| 4% | 80.0% |
Předmět 5Shurelyina bitevní píseň
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 59.6% | +0.3 může být náhoda | 27:23 | |
| 19% | 58.8% | +1.2 může být náhoda | 28:14 | |
| 12% | 60.2% | -0.2 může být náhoda | 27:05 | |
| 5% | 54.3% | -0.7 může být náhoda | 28:20 | |
| 5% | 73.2% | kupováno už ve vedení | 24:39 | |
| 5% | 55.5% | -1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 54.9% | -2.0 může být náhoda | ||
| 4% | 55.5% | -2.0 může být náhoda |
Předmět 6Rabadonův smrtící klobouk
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | 34.2% | 38:14 |
Klíčová runaVyvolat Aery
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
Hlavní řada 2Prostoupení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
Hlavní řada 3Chůze po vodě
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
Vedlejší stromPovzbuzení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
Útočný úlomekZrychlení schopností
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 56.2% |
QWE
SchopnostiQ > W > E
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 72% | 52.9% | +0.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 26% | 53.8% | +0.2 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 1% | 49.3% | -3.5 může být náhoda |
KouzlaSkok + Bariéra
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 53.2% | 0.0 může být náhoda | |
| 12% | 52.0% | -0.4 může být náhoda | |
| 6% | 51.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 55.4% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 52.8% | -0.3 může být náhoda |
Build Zilean Top
- výher
- 51.9%
- her
- 11,517
- Vliv na výhry
- +1.6
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +3.3 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 23% | 50.7% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 67.4% | +3.3 může být náhoda | |
| 1% | 44.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 54.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 62.5% | -2.0 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 52.9% | +0.3 může být náhoda | 12:60 | |
| 11% | 52.9% | 0.0 může být náhoda | 14:17 | |
| 11% | 54.6% | -1.1 může být náhoda | 15:29 | |
| 1% | 57.0% | +1.2 může být náhoda | 15:45 | |
| 1% | 45.0% | +0.7 může být náhoda často v ztrátě | 13:58 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 64% | 54.7% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 54.5% | vyrovnané | |
| 9% | 58.0% | vyrovnané | |
| 2% | 46.0% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 55.0% | nejčastěji kupované | |
| 10% | 56.6% | vyrovnané | |
| 10% | 49.1% | vyrovnané | |
| 4% | 62.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 15% | 18% |
Předmět 1Archandělova hůl
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 53.1% | +1.5 může být náhoda | 13:28 | |
| 17% | 52.9% | -1.1 může být náhoda | 12:59 | |
| 10% | 50.8% | -3.5 jasný rozdíl | 13:03 | |
| 4% | 56.5% | -0.1 může být náhoda | 14:19 | |
| 2% | 52.3% | +2.4 může být náhoda | 11:51 | |
| 1% | 52.4% | -2.5 může být náhoda | ||
| 1% | 50.8% | +0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 50.4% | 0.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 583 | |
| 9% | 437 | |
| 6% | 290 | |
| 4% | 203 |
Předmět 2Kosmický pohon
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 56.7% | +0.3 může být náhoda | 22:15 | |
| 18% | 55.8% | +0.4 může být náhoda | 21:32 | |
| 8% | 54.5% | +1.7 může být náhoda | 20:41 | |
| 8% | 59.0% | +1.9 může být náhoda | 20:51 | |
| 7% | 55.6% | -2.3 může být náhoda | 21:50 | |
| 5% | 50.8% | -2.5 může být náhoda | ||
| 3% | 53.3% | -3.0 může být náhoda | ||
| 1% | 63.1% | +3.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 583 | |
| 9% | 437 | |
| 6% | 290 | |
| 4% | 203 |
Předmět 3Soustředěný horizont
Soustředěný horizont patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +2.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 58.5% | -1.1 může být náhoda | 28:39 | |
| 19% | 61.3% | +2.3 může být náhoda | 27:41 | |
| 14% | 60.6% | +0.6 může být náhoda | 27:37 | |
| 5% | 62.9% | +0.5 může být náhoda | 27:53 | |
| 5% | 58.2% | -2.5 může být náhoda | 29:17 | |
| 5% | 54.9% | -3.2 může být náhoda | ||
| 4% | 53.6% | -1.7 může být náhoda | ||
| 2% | 72.9% | +3.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 583 | |
| 9% | 437 | |
| 6% | 290 | |
| 4% | 203 |
Předmět 4Říšský rozkaz
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 54.3% | -0.3 může být náhoda | 33:43 | |
| 14% | 60.5% | -0.9 může být náhoda | 33:31 | |
| 10% | 61.3% | -0.3 může být náhoda | 34:37 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | 46.7% | 40:16 |
Klíčová runaVyvolat Aery
Vyvolat Aery vyhrává častěji než Magická kometa, nejčastější volba: +1.2 proti -1.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.6% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 28% | 51.9% | -1.7 může být náhoda | |
| 3% | 65.4% | +7.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.7% | -1.0 může být náhoda | |
| 3% | 53.1% | -1.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.2% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 43.9% | -3.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+6.2 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 3% | 54.2% | +1.9 může být náhoda | |
| 3% | 63.0% | +6.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.1% | -0.6 může být náhoda | |
| 2% | 56.8% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 40.7% | -6.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.5% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 45.8% | -2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +1.6 proti -1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.2% | -1.4 může být náhoda | |
| 5% | 53.9% | +1.6 může být náhoda | |
| 4% | 58.3% | +5.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.4% | -1.3 může být náhoda | |
| 1% | 56.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 56.7% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 43.0% | -5.1 může být náhoda | |
| 1% | 45.6% | -3.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +0.6 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 52.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 22% | 50.7% | -1.3 může být náhoda | |
| 13% | 53.4% | +0.6 může být náhoda | |
| 4% | 58.8% | +3.8 může být náhoda | |
| 2% | 51.2% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 40.6% | -5.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.9% | +2.6 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 18% | 52.0% | -0.2 může být náhoda | |
| 11% | 50.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 8% | 55.7% | +2.1 může být náhoda | |
| 7% | 52.8% | -1.1 může být náhoda |
Vedlejší runyTrojitý lektvar + Všeuměl
Trojitý lektvar + Všeuměl vyhrává častěji než Zásilka sušenek + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +2.3 proti -2.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 53.8% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 30% | 50.1% | -2.8 může být náhoda | |
| 6% | 50.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 6% | 55.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 4% | 57.4% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 4% | 54.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 46.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 59.3% | +0.2 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 51% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Adaptivní síla.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 53.2% | +1.0 může být náhoda | |
| 29% | 51.6% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 15% | 51.2% | +0.5 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.4 proti -1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.5% | -1.4 může být náhoda | |
| 10% | 51.7% | +0.6 může být náhoda | |
| 4% | 54.3% | +2.4 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.4 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 52.5% | -1.4 může být náhoda | |
| 17% | 51.9% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 7% | 52.9% | +0.7 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
E > W > Q vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +6.4 proti -0.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 73% | 52.8% | -0.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 23% | 52.2% | -0.2 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 2% | 58.8% | +6.4 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 1% | 43.1% | -4.9 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 47.0% výher. Nejdřív E: 55.6% výher (málo her).
KouzlaSkok + Teleport
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 53.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 16% | 49.3% | -1.4 může být náhoda | |
| 10% | 52.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 7% | 53.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 6% | 52.7% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 46.0% | -0.7 může být náhoda |
Build Zilean Bot
- výher
- 50.5%
- her
- 1,427
- Vliv na výhry
- +0.2
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Slza bohyně
Léčivý lektvar x2 + Slza bohyně vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +0.3 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.9% | +0.2 může být náhoda | |
| 16% | 57.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 7% | 36.1% | -2.9 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.0% | +0.9 může být náhoda | 13:07 | |
| 35% | 49.9% | -2.0 může být náhoda | 14:12 |
Předmět 1Archandělova hůl
Archandělova hůl vyhrává častěji než Ludenova ozvěna, nejčastější volba: +2.5 proti -3.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 50.7% | -3.2 může být náhoda | 12:03 | |
| 30% | 50.1% | +2.5 jasný rozdíl | 12:37 | |
| 11% | 52.3% | +1.4 může být náhoda | 12:11 | |
| 7% | 59.3% | +1.9 může být náhoda | 10:59 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 62 | |
| 5% | 38 | |
| 5% | 36 | |
| 4% | 32 |
Předmět 2Kosmický pohon
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Kosmický pohon: +1.2 na 100 her. Archandělova hůl, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 53.4% | +1.2 může být náhoda | 20:51 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 62 | |
| 5% | 38 | |
| 5% | 36 | |
| 4% | 32 |
Předmět 3Říšský rozkaz
Říšský rozkaz vyhrává častěji než Kosmický pohon, nejčastější volba: +1.0 proti -2.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 54.3% | -0.8 může být náhoda | 28:04 | |
| 15% | 52.3% | -2.7 může být náhoda | 25:50 | |
| 11% | 61.2% | +1.0 může být náhoda | 26:02 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 62 | |
| 5% | 38 | |
| 5% | 36 | |
| 4% | 32 |
Předmět 4Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 48.0% | 33:09 |
Klíčová runaMagická kometa
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 42% | 48.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 6% | 63.9% | 0.0 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: -2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 48.5% | -2.1 může být náhoda | |
| 6% | 64.1% | +0.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Prostoupení
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.9% | +1.8 může být náhoda | |
| 8% | 42.7% | -3.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Sežehnutí
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.7% | +1.4 může být náhoda | |
| 22% | 47.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 15% | 45.6% | -4.4 může být náhoda | |
| 6% | 65.1% | +0.1 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 49.7% | +1.4 může být náhoda | |
| 20% | 46.0% | -2.7 může být náhoda | |
| 18% | 53.6% | +1.7 může být náhoda |
Vedlejší runyTrojitý lektvar + Vratné peníze
Trojitý lektvar + Vratné peníze vyhrává častěji než Zásilka sušenek + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +0.7 proti -2.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 50.8% | -2.5 může být náhoda | |
| 19% | 47.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 14% | 43.9% | +0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 52.3% | +1.1 může být náhoda | |
| 41% | 48.4% | -2.3 může být náhoda | |
| 15% | 50.2% | +0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.5 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.5% | -0.2 může být náhoda | |
| 16% | 56.1% | +0.5 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.4 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 49.4% | -1.6 může být náhoda | |
| 25% | 50.0% | +1.4 může být náhoda | |
| 13% | 55.8% | +0.4 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 67% | 52.1% | +1.0 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 31% | 47.8% | -0.6 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 42.0% výher. Nejdřív E: 50.0% výher (málo her).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +1.9 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 48.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 23% | 50.2% | 0.0 může být náhoda | |
| 11% | 48.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 11% | 46.7% | -3.2 může být náhoda | |
| 8% | 66.4% | +1.9 může být náhoda |
Nejlepší hráči Zilean
Zobrazit vše (6,990)Běžná hra na Podpora
181,356 herProti všem šampionům na Podpora
- Nejméně 2 % Smrti 5.5
- Top 10 % Asistence 15.2
- Spodních 5 % První krev 4%
- Killy
- 2.1 Spodních 9 %
- Solo killy
- 0.2 Spodních 9 %
- Účast na killech
- 52% Top 12 %
- Poš. týmu
- 10% Spodních 10 %
- Poš. / min
- 365 Spodních 11 %
- Farma / min
- 1.6 Spodních 21 %
- Zlato / min
- 311 Spodních 11 %
- Vize / min
- 2.32 Top 17 %
- Ovládací totemy
- 6.7 Top 12 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:14
- Level 11 v 20:47
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 89% Fyzické 11%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 40% Přímé 6%Běžná hra na Mid
13,993 herProti všem šampionům na Mid
- Nejméně 1 % Smrti 4.5
- Top 3 % Asistence 11.7
- Spodních 1 % Solo killy 0.6
- Killy
- 3.1 Spodních 2 %
- Účast na killech
- 46% Top 13 %
- Poš. týmu
- 15% Spodních 4 %
- Poš. / min
- 547 Spodních 4 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 37 %
- Zlato / min
- 349 Spodních 10 %
- Vize / min
- 0.72 Top 20 %
- Ovládací totemy
- 1.2 Top 4 %
- První krev
- 3% Spodních 2 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:16
- Level 11 v 14:47
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 92% Fyzické 8%Zemřel na
Fyzické 49% Magické 45% Přímé 6%Běžná hra na Top
11,728 herProti všem šampionům na Top
- Nejméně 1 % Smrti 4.8
- Top 2 % Asistence 10.6
- Spodních 1 % Solo killy 0.9
- Killy
- 2.6 Spodních 2 %
- Účast na killech
- 39% Top 16 %
- Poš. týmu
- 15% Spodních 3 %
- Poš. / min
- 538 Spodních 4 %
- Farma / min
- 5.7 Spodních 19 %
- Zlato / min
- 337 Spodních 8 %
- Vize / min
- 0.80 Top 18 %
- Ovládací totemy
- 0.9 Top 10 %
- První krev
- 4% Spodních 2 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:28
- Level 11 v 13:38
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 89% Fyzické 11%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 40% Přímé 7%Běžná hra na Bot
1,437 herProti všem šampionům na Bot
- Nejméně 1 % Smrti 5.4
- Top 2 % Asistence 12.4
- Spodních 3 % Killy 3.9
- Solo killy
- 0.4 Spodních 4 %
- Účast na killech
- 47% Top 25 %
- Poš. týmu
- 15% Spodních 7 %
- Poš. / min
- 565 Spodních 7 %
- Farma / min
- 5.6 Spodních 27 %
- Zlato / min
- 382 Spodních 11 %
- Vize / min
- 0.68 Top 39 %
- Ovládací totemy
- 1.1 Top 4 %
- První krev
- 5% Spodních 4 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:12
- Level 11 v 17:50
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 93% Fyzické 7%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 40% Přímé 6%Matchupy a spoluhráči jsou z her Zilean na Podpora.
-
Renata Glasc: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-4.7) · 1,995 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Xerath: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-4.3) · 2,878 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rakan: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-3.8) · 3,461 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Brand: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.5) · 3,393 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Alistar: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.4) · 3,751 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Nautilus: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-2.7) · 8,697 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Yuumi: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.0) · 4,596 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Morgana: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-2.8) · 6,497 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Lulu: +1.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-2.5) · 9,120 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Lux: +1.32 výhry na 100 her (rozpětí 0.37-2.26) · 10,538 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Zilean na Podpora.
-
Zilean s Singed: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-5.3) · 2,283 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Dr. Mundo: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-3.3) · 4,277 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Garen: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-2.9) · 7,806 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zilean s K'Sante: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.8 až -3.1) · 2,600 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Jayce: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -1.9) · 4,563 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Rumble: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -0.2) · 1,316 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zilean s Briar: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-4.7) · 5,779 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Warwick: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-4.5) · 6,755 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Amumu: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.9) · 3,293 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zilean s Qiyana: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -3.4) · 6,828 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Kindred: -4.3 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -2.4) · 2,336 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Nidalee: -2.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -0.5) · 1,480 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zilean s Vel'Koz: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-5.7) · 1,750 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Xerath: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-4.5) · 3,742 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Fizz: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.4) · 6,361 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zilean s Azir: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -1.6) · 1,842 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Mel: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.1 až -1.9) · 3,715 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Cassiopeia: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -1.1) · 1,568 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zilean s Senna: +4.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-8.0) · 603 her · Sloučeno · 25 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Kog'Maw: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.8) · 2,812 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Miss Fortune: +1.58 výhry na 100 her (rozpětí 0.69-2.46) · 12,859 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zilean s Kalista: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -1.9) · 2,146 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Ezreal: -3.79 výhry na 100 her (rozpětí -4.72 až -2.86) · 11,663 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zilean s Corki: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -1.1) · 1,648 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů