ko.lol Šampioni Leona Kopírovat odkaz Sdílet Odkaz zkopírován League of Legends Build na Leona Tier A · 77 #3 Podpora Patch 16.21
Všechny hodnosti Jejich tým Smíšené AD AP
Nejčastější
výher 52.1%
her 784,277
Vliv na výhry +2.0
Pickrate 4.6%
Předmět 1Medailónek železných Solari Nejčastější Výhry navíc Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu Dokončené spolu Volba Voleno her Trnobrnění, Rytířský slib, Medailónek železných Solari 15% 39,062 Bandlovské dudy, Rytířský slib, Medailónek železných Solari 14% 35,497 Kaenic Rookern, Trnobrnění, Medailónek železných Solari 14% 35,222 Bandlovské dudy, Trnobrnění, Medailónek železných Solari 8% 20,452
Předmět 2Rytířský slib Nejčastější Výhry navíc Rytířský slib patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.7 na 100 her, proti -0.9 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů. Zpět na nejčastější (Trnobrnění)
Dokončené spolu Dokončené spolu Volba Voleno her Trnobrnění, Rytířský slib, Medailónek železných Solari 15% 39,062 Bandlovské dudy, Rytířský slib, Medailónek železných Solari 14% 35,497 Kaenic Rookern, Trnobrnění, Medailónek železných Solari 14% 35,222 Bandlovské dudy, Trnobrnění, Medailónek železných Solari 8% 20,452
Předmět 3Bandlovské dudy Nejčastější Výhry navíc Bandlovské dudy patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.7 na 100 her, proti -0.9 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů. Zpět na nejčastější (Kaenic Rookern)
Dokončené spolu Dokončené spolu Volba Voleno her Trnobrnění, Rytířský slib, Medailónek železných Solari 15% 39,062 Bandlovské dudy, Rytířský slib, Medailónek železných Solari 14% 35,497 Kaenic Rookern, Trnobrnění, Medailónek železných Solari 14% 35,222 Bandlovské dudy, Trnobrnění, Medailónek železných Solari 8% 20,452
Předmět 4Randuinovo znamení Nejčastější Výhry navíc Randuinovo znamení vyhrává častěji než Protoplazmový postroj, nejčastější volba: +0.9 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda. Zpět na nejčastější (Protoplazmový postroj)
Předmět 5Protoplazmový postroj Nejčastější Výhry navíc Protoplazmový postroj vyhrává častěji než Ledové srdce, nejčastější volba: +2.2 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda. Zpět na nejčastější (Ledové srdce)
W E Q
SchopnostiW > E > Q Nejčastější Výhry navíc Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti Volba Voleno Výhra Výhry navíc W E Q W + E + Q 71%53.4% +2.8 může být náhoda W Q E W + Q + E 17%50.8% -2.1 jasný rozdíl Q W E Q + W + E 4%50.6% -2.4 jasný rozdíl Q E W Q + E + W 4%49.4% -3.4 jasný rozdíl E Q W E + Q + W 2%49.6% -2.9 jasný rozdíl E W Q E + W + Q 2%53.3% +0.7 jasný rozdíl
Úrovně 1 až 18 1 Q2 E3 W4 W5 W6 R7 W8 E9 W10 E11 R12 E13 E14 Q15 Q16 R17 Q18 QQ E W W W R W E W E R E E Q Q R Q Q
výher 58.9%
her 2,734
Vliv na výhry +2.9
Pickrate 0.4%
BotySpěšné boty Boty: všechny možnosti Volba Voleno Výhra Spěšné boty 100%58.9%
Předmět 1Zekeovo provázání
Předmět 2Medailónek železných Solari
Předmět 4Trnobrnění Nejčastější Výhry navíc Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
Předmět 5Kaenic Rookern Nejčastější Výhry navíc Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
Předmět 6Protoplazmový postroj Nejčastější Výhry navíc Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
W E Q
SchopnostiW > E > Q Nejčastější Výhry navíc Schopnosti: všechny možnosti Volba Voleno Výhra Výhry navíc W E Q W + E + Q 71%53.4% +2.8 může být náhoda W Q E W + Q + E 17%50.8% -2.1 jasný rozdíl Q W E Q + W + E 4%50.6% -2.4 jasný rozdíl Q E W Q + E + W 4%49.4% -3.4 jasný rozdíl E Q W E + Q + W 2%49.6% -2.9 jasný rozdíl E W Q E + W + Q 2%53.3% +0.7 jasný rozdíl
Q E W W W R W E W E R E E Q Q R Q Q
Běžná hra na Podpora 780,145 her Proti všem šampionům na Podpora Top 9 % Asistence 15.5 Nejméně 13 % Smrti 6.8 Spodních 6 % Solo killy 0.2
Killy 2.0 Spodních 8 %
Účast na killech 51% Top 15 %
Poš. týmu 10% Spodních 10 %
Poš. / min 365 Spodních 10 %
Farma / min 1.1 Spodních 7 %
Zlato / min 308 Spodních 10 %
Vize / min 2.31 Top 18 %
Ovládací totemy 6.5 Top 14 %
První krev 6% Spodních 27 % Proti soupeři na lajně Level 6 v 8:38 Level 11 v 21:55 Prostřední hra v každé minutě 10 min 15 min 20 min Farma +1 0 -2 Zlato -71 -111 -190
Udělené poškození Magické 70% Fyzické 30%
Zemřel na Fyzické 55% Magické 36% Přímé 9% Matchupy a spoluhráči jsou z her Leona na Podpora.
Těžké -1.6 Taric: -1.6 výhry na 100 her (rozpětí -2.8 až -0.4) · 6,586 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -1.5 Morgana: -1.54 výhry na 100 her (rozpětí -2.05 až -1.02) · 35,712 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -1.1 Janna: -1.15 výhry na 100 her (rozpětí -2.00 až -0.29) · 12,837 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů Lehké +10.2 Yone: +10.2 výhry na 100 her (rozpětí 6.2-14.2) · 373 her · Sloučeno · 35 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +9.7 Skarner: +9.7 výhry na 100 her (rozpětí 5.9-13.4) · 440 her · Sloučeno · 31 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +9.3 Mel: +9.3 výhry na 100 her (rozpětí 8.1-10.6) · 5,918 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +8.6 Caitlyn: +8.6 výhry na 100 her (rozpětí 3.8-13.3) · 213 her · Sloučeno · 48 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +8.5 Azir: +8.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.8-14.2) · 87 her · Sloučeno · 70 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +8.4 Twitch: +8.4 výhry na 100 her (rozpětí 6.1-10.8) · 1,525 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +8.1 Darius: +8.1 výhry na 100 her (rozpětí 4.3-11.8) · 470 her · Sloučeno · 30 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.9 Yasuo: +7.9 výhry na 100 her (rozpětí 4.3-11.4) · 538 her · Sloučeno · 27 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.8 Mordekaiser: +7.8 výhry na 100 her (rozpětí 3.6-12.1) · 322 her · Sloučeno · 38 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.8 Olaf: +7.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-13.8) · 56 her · Sloučeno · 78 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.7 Yuumi: +7.72 výhry na 100 her (rozpětí 7.04-8.40) · 20,048 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.6 Locke: +7.6 výhry na 100 her (rozpětí 3.5-11.6) · 375 her · Sloučeno · 35 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.4 Miss Fortune: +7.4 výhry na 100 her (rozpětí 5.5-9.3) · 2,497 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.4 Warwick: +7.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-12.6) · 145 her · Sloučeno · 58 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.1 Lee Sin: +7.1 výhry na 100 her (rozpětí 4.3-9.9) · 977 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.0 Ezreal: +7.0 výhry na 100 her (rozpětí 3.9-10.1) · 761 her · Sloučeno · 21 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +7.0 Katarina: +7.0 výhry na 100 her (rozpětí 2.4-11.4) · 267 her · Sloučeno · 43 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.9 Renekton: +6.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-12.8) · 62 her · Sloučeno · 76 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.6 Camille: +6.6 výhry na 100 her (rozpětí 4.8-8.4) · 2,629 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.6 Garen: +6.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-11.4) · 208 her · Sloučeno · 49 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.5 Aurelion Sol: +6.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-10.5) · 382 her · Sloučeno · 34 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.5 Malzahar: +6.5 výhry na 100 her (rozpětí 3.3-9.7) · 726 her · Sloučeno · 22 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.3 Ashe: +6.3 výhry na 100 her (rozpětí 5.0-7.7) · 4,968 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.3 Akshan: +6.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-11.9) · 93 her · Sloučeno · 68 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.3 Zed: +6.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-10.0) · 486 her · Sloučeno · 29 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.1 Gnar: +6.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-12.0) · 69 her · Sloučeno · 74 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +6.1 Aatrox: +6.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-11.0) · 192 her · Sloučeno · 51 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.9 Orianna: +5.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-10.0) · 344 her · Sloučeno · 37 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.8 Nidalee: +5.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.9-8.7) · 907 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.7 Jhin: +5.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-9.8) · 362 her · Sloučeno · 36 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.6 Varus: +5.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-10.5) · 192 her · Sloučeno · 51 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.5 Illaoi: +5.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-10.5) · 178 her · Sloučeno · 53 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.5 Nunu a Willump: +5.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-9.1) · 542 her · Sloučeno · 27 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.5 Volibear: +5.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-9.8) · 285 her · Sloučeno · 41 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.4 Naafiri: +5.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-10.7) · 141 her · Sloučeno · 59 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.3 Sett: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 3.1-7.5) · 1,750 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.3 Ahri: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.2-8.4) · 794 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.3 Kai'Sa: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-10.1) · 212 her · Sloučeno · 49 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.3 Qiyana: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-9.4) · 355 her · Sloučeno · 36 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.3 Nasus: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-10.1) · 198 her · Sloučeno · 50 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +5.3 Sylas: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 3.6-6.9) · 3,331 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.8 Lissandra: +4.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-8.0) · 700 her · Sloučeno · 22 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.8 Dr. Mundo: +4.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-8.8) · 375 her · Sloučeno · 35 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.7 Cho'Gath: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-7.1) · 1,498 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.7 K'Sante: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-9.3) · 248 her · Sloučeno · 45 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.6 Ivern: +4.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-8.1) · 576 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.6 Mistr Yi: +4.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-8.9) · 320 her · Sloučeno · 38 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.5 Trundle: +4.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-8.0) · 563 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.5 Nautilus: +4.50 výhry na 100 her (rozpětí 4.06-4.94) · 48,583 her · Naměřeno +4.3 Malphite: +4.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.9-5.7) · 4,641 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.2 Pantheon: +4.21 výhry na 100 her (rozpětí 3.46-4.96) · 16,769 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.2 Pyke: +4.17 výhry na 100 her (rozpětí 3.54-4.80) · 23,811 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.0 Jarvan IV.: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-6.3) · 1,580 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +4.0 Ziggs: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-6.8) · 958 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.9 Anivia: +3.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-6.1) · 1,741 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.6 Bard: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 2.6-4.6) · 9,139 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.5 Elise: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-6.0) · 1,417 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.5 Lulu: +3.54 výhry na 100 her (rozpětí 2.99-4.09) · 31,450 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.4 LeBlanc: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-5.3) · 2,379 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.3 Neeko: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.2-4.4) · 7,871 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.2 Blitzcrank: +3.23 výhry na 100 her (rozpětí 2.68-3.78) · 31,022 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.2 Heimerdinger: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-5.9) · 1,140 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.2 Zoe: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-5.1) · 2,505 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.1 Xerath: +3.06 výhry na 100 her (rozpětí 2.17-3.95) · 11,794 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +2.8 Karma: +2.80 výhry na 100 her (rozpětí 2.02-3.58) · 15,527 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +2.7 Maokai: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.8) · 7,818 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +2.4 Veigar: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-4.1) · 3,344 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +1.9 Galio: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-3.5) · 3,640 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +1.9 Lux: +1.92 výhry na 100 her (rozpětí 1.48-2.36) · 49,041 her · Naměřeno +1.8 Shaco: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-3.1) · 4,953 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +1.3 Renata Glasc: +1.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-2.5) · 6,870 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +1.3 Thresh: +1.28 výhry na 100 her (rozpětí 0.85-1.71) · 51,040 her · Naměřeno +1.0 Poppy: +1.01 výhry na 100 her (rozpětí 0.01-2.01) · 9,407 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +0.9 Nami: +0.91 výhry na 100 her (rozpětí 0.29-1.53) · 24,786 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +0.9 Tahm Kench: +0.89 výhry na 100 her (rozpětí 0.11-1.67) · 15,646 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +0.8 Brand: +0.79 výhry na 100 her (rozpětí 0.03-1.55) · 16,392 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +0.7 Senna: +0.71 výhry na 100 her (rozpětí 0.03-1.38) · 20,789 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +73 +72 +71 +70 +69 +68 +67 +66 +65 +64 +63 +62 +61 × vs -1.6 Kontrovaný vs -1.5 Kontrovaný vs -1.1 Kontrovaný vs +10.2 Ve výhodě vs +9.7 Ve výhodě vs +9.3 Ve výhodě vs +8.6 Ve výhodě vs +8.5 Ve výhodě vs +8.4 Ve výhodě vs +8.1 Ve výhodě vs +7.9 Ve výhodě vs +7.8 Ve výhodě vs +7.8 Ve výhodě vs +7.7 Ve výhodě vs +7.6 Ve výhodě vs +7.4 Ve výhodě vs +7.4 Ve výhodě vs +7.1 Ve výhodě vs +7.0 Ve výhodě Spoluhráči Podpora Nejlepší Nejhorší Všech 170 Matchupy a spoluhráči jsou z her Leona na Podpora.
Top +2.0 Leona s Kled: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.3) · 5,994 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +1.8 Leona s Teemo: +1.80 výhry na 100 her (rozpětí 1.29-2.31) · 38,018 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +1.6 Leona s Sion: +1.63 výhry na 100 her (rozpětí 0.86-2.40) · 16,078 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -8.0 Leona s Thresh: -8.0 výhry na 100 her (rozpětí -12.6 až -3.4) · 243 her · Sloučeno · 45 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -6.4 Leona s Bard: -6.4 výhry na 100 her (rozpětí -12.3 až -0.5) · 74 her · Sloučeno · 73 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -5.8 Leona s K'Sante: -5.8 výhry na 100 her (rozpětí -6.8 až -4.8) · 9,210 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů Jungle +3.7 Leona s Lillia: +3.73 výhry na 100 her (rozpětí 3.08-4.39) · 22,410 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +2.4 Leona s Shyvana: +2.37 výhry na 100 her (rozpětí 1.70-3.05) · 21,096 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +2.3 Leona s Zyra: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-3.4) · 8,010 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -5.9 Leona s Nautilus: -5.9 výhry na 100 her (rozpětí -8.9 až -2.9) · 855 her · Sloučeno · 19 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -5.4 Leona s Qiyana: -5.41 výhry na 100 her (rozpětí -6.02 až -4.81) · 26,763 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -4.1 Leona s Lee Sin: -4.09 výhry na 100 her (rozpětí -4.62 až -3.56) · 35,626 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů Mid +4.1 Leona s Zilean: +4.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-6.6) · 1,262 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.2 Leona s Vel'Koz: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-4.3) · 7,549 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +3.1 Leona s Lux: +3.15 výhry na 100 her (rozpětí 2.51-3.78) · 24,255 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -8.7 Leona s Blitzcrank: -8.7 výhry na 100 her (rozpětí -13.4 až -4.1) · 230 her · Sloučeno · 47 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -3.6 Leona s Mel: -3.56 výhry na 100 her (rozpětí -4.29 až -2.84) · 18,490 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -2.4 Leona s Azir: -2.4 výhry na 100 her (rozpětí -3.6 až -1.3) · 7,138 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů Bot +2.8 Leona s Miss Fortune: +2.76 výhry na 100 her (rozpětí 2.42-3.09) · 95,893 her · Naměřeno +2.7 Leona s Swain: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.7) · 9,001 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů +2.4 Leona s Ziggs: +2.40 výhry na 100 her (rozpětí 1.41-3.40) · 9,539 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -4.6 Leona s Ezreal: -4.64 výhry na 100 her (rozpětí -5.18 až -4.10) · 34,474 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -2.9 Leona s Ashe: -2.93 výhry na 100 her (rozpětí -3.54 až -2.32) · 26,578 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -2.7 Leona s Caitlyn: -2.74 výhry na 100 her (rozpětí -3.13 až -2.34) · 66,237 her · Naměřeno ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře. Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka