League of Legends Vel'Koz için build
Vel'Koz Destek build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
Yama 16.21- galibiyet
- 51.2%
- maç
- 363,111
- Kazanma etkisi
- +1.1
- Seçilme oranı
- 1.8%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende +1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.3% | +1.3 şans olabilir | |
| 4% | 50.0% | -2.3 net fark | |
| 4% | 49.9% | -1.5 net fark | |
| 4% | 50.3% | -1.0 net fark | |
| 1% | 53.6% | +2.2 şans olabilir | |
| <1% | 50.8% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 54.5% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 51.4% | +0.8 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Atiklik Çizmeleri: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 51.5% | -1.2 şans olabilir | 15:27 | |
| 14% | 52.2% | +0.9 net fark | 14:23 | |
| 7% | 53.4% | +1.4 net fark | 14:26 | |
| 1% | 50.8% | +1.3 net fark | 17:03 | |
| <1% | 48.3% | +0.9 net fark çoğu zaman geride | 16:48 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 59% | 53.0% | en çok alınan | |
| 10% | 53.7% | dengeli | |
| 5% | 55.4% | daha çok kazandı | |
| 1% | 50.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.0% | en çok alınan | |
| 10% | 52.8% | dengeli | |
| 5% | 55.3% | daha çok kazandı | |
| 1% | 52.5% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 21% | 17% | |
| 33% | 35% | |
| 23% | 24% | |
| 11% | 12% | |
| 59% | 60% | |
| 6% | 6% |
Eşya 1Luden'in Feryadı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 51.0% | -1.1 şans olabilir | 13:14 | |
| 15% | 52.2% | +0.9 net fark | 13:29 | |
| 3% | 52.3% | +1.4 net fark | 15:07 | |
| 3% | 51.8% | -0.3 şans olabilir | 13:12 | |
| 2% | 53.6% | +1.3 net fark | 12:12 | |
| 1% | 54.9% | +1.5 net fark | ||
| 1% | 53.6% | +0.2 şans olabilir | ||
| 1% | 53.1% | +0.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 16,164 | |
| 13% | 13,972 | |
| 7% | 7,404 | |
| 7% | 7,046 |
Eşya 2Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 52.0% | -1.1 şans olabilir | 23:42 | |
| 21% | 51.4% | +0.7 şans olabilir | 23:39 | |
| 14% | 52.0% | +0.2 şans olabilir | 24:46 | |
| 9% | 53.8% | +0.6 şans olabilir | 22:47 | |
| 2% | 51.9% | -0.4 şans olabilir | 22:39 | |
| 2% | 48.2% | 0.0 şans olabilir | ||
| 1% | 73.7% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| <1% | 45.7% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 16,164 | |
| 13% | 13,972 | |
| 7% | 7,404 | |
| 7% | 7,046 |
Eşya 3Ufukgetiren
Ufukgetiren, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.9.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 51.6% | -0.2 şans olabilir | 31:17 | |
| 19% | 52.8% | -0.4 şans olabilir | 30:43 | |
| 15% | 51.3% | -0.1 şans olabilir | 30:43 | |
| 11% | 54.2% | +0.6 şans olabilir | 30:03 | |
| 8% | 53.7% | -0.5 şans olabilir | 30:33 | |
| 5% | 48.3% | -0.4 şans olabilir | ||
| 4% | 54.5% | +2.0 şans olabilir | ||
| 2% | 71.1% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 16,164 | |
| 13% | 13,972 | |
| 7% | 7,404 | |
| 7% | 7,046 |
Eşya 4Liandry'nin Eziyeti
Liandry'nin Eziyeti: en çok seçilenden (Rabadon'un Şapkası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 55.0% | +0.9 şans olabilir | 36:47 | |
| 18% | 53.6% | +0.2 şans olabilir | 36:39 | |
| 13% | 54.0% | +1.1 şans olabilir | 36:56 | |
| 12% | 50.2% | -1.0 şans olabilir | 36:33 | |
| 9% | 52.6% | -0.5 şans olabilir | 36:55 | |
| 7% | 50.8% | -0.9 şans olabilir | ||
| 6% | 52.6% | +0.3 şans olabilir |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +1.4. En çok seçilenin (Liandry'nin Eziyeti) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 50.7% | +1.4 şans olabilir | 41:23 |
Eşya 6Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 45.8% | 45:49 | |
| 10% | - | 44:54 | |
| 8% | - | 46:03 | |
| 7% | - | 48:17 | |
| 6% | - | 45:03 |
Ana rünYıldırım Yağmacısı'nın Cinneti
Yıldırım Yağmacısı'nın Cinneti: en çok seçilenden (Sihirli Yıldız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 18% | 51.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 51.1% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 53.1% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | -2.0 net fark | |
| <1% | 51.4% | -2.5 net fark | |
| <1% | 54.1% | +2.3 şans olabilir | |
| <1% | 50.8% | +0.2 şans olabilir |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.3% | +0.2 şans olabilir | |
| 18% | 51.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 3% | 52.6% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 51.2% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 51.4% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 52.5% | +1.2 şans olabilir | |
| <1% | 53.2% | +1.4 şans olabilir | |
| <1% | 48.6% | -2.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Mutlak Odak
Mutlak Odak: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 51.3% | +0.1 şans olabilir | |
| 16% | 50.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 3% | 52.2% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 52.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 2% | 51.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 53.4% | +1.4 şans olabilir | |
| <1% | 52.3% | +1.0 şans olabilir | |
| <1% | 54.1% | +1.8 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende 0.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.2% | 0.0 şans olabilir | |
| 14% | 50.8% | -0.6 şans olabilir | |
| 9% | 52.2% | +1.0 net fark | |
| 4% | 51.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 53.5% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.4% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 50.5% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 53.7% | +2.8 net fark |
İkincil yolHâkimiyet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +1.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.0% | -0.5 şans olabilir | |
| 18% | 51.9% | +1.1 net fark | |
| 17% | 50.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 16% | 51.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 52.5% | +0.4 şans olabilir |
İkincil rünlerKan Tadı + Derin Totem
Kan Tadı + Derin Totem: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı + Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.0% | -0.6 şans olabilir | |
| 4% | 51.7% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 50.1% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 52.6% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 54.4% | +1.8 şans olabilir | |
| <1% | 51.4% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | +2.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 6% | 51.9% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.6% | -1.0 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.2% | -0.6 şans olabilir | |
| 4% | 52.1% | +0.9 net fark | |
| 1% | 49.8% | -1.1 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 11% | 52.3% | +1.3 net fark | |
| 4% | 51.3% | +0.1 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 51.9% | +2.6 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 8% | 49.8% | -2.1 net fark |
| WQEW + Q + E | 2% | 48.8% | -2.4 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 46.3% | -4.6 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.1% | -2.8 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.3% | -5.4 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 51.1% galibiyet. Önce W: 43.9% galibiyet (daha çok kazandı).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Şifa
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.6% | +1.1 şans olabilir | |
| 13% | 51.0% | -0.2 net fark | |
| 12% | 50.0% | -1.4 net fark | |
| 2% | 51.2% | -0.4 net fark | |
| 2% | 49.4% | -1.8 net fark | |
| 1% | 52.7% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 51.0% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 46.4% | -3.7 net fark |
- galibiyet
- 55.1%
- maç
- 2,862
- Kazanma etkisi
- +3.2
- Seçilme oranı
- 0.9%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.3% | +1.3 şans olabilir | |
| 4% | 50.0% | -2.3 net fark | |
| 4% | 49.9% | -1.5 net fark | |
| 4% | 50.3% | -1.0 net fark | |
| 1% | 53.6% | +2.2 şans olabilir | |
| <1% | 50.8% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 54.5% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 51.4% | +0.8 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 57% | 56.3% | |
| 22% | 56.7% | |
| 18% | 50.9% | |
| 1% | 46.9% | |
| <1% | 69.2% |
Eşya 1Luden'in Feryadı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 54% | 56.6% | |
| 15% | 50.2% | |
| 8% | 55.3% | |
| 7% | 55.1% | |
| 5% | 51.1% |
Eşya 2Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 32% | 53.4% | |
| 17% | 55.6% | |
| 16% | 58.7% | |
| 13% | 57.9% | |
| 4% | 54.5% |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 54.0% | |
| 14% | 55.7% | |
| 13% | 57.4% | |
| 10% | 60.9% | |
| 7% | 42.2% |
Eşya 4Morellonomikon
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 54.0% | |
| 15% | 52.6% | |
| 10% | 62.5% | |
| 8% | 57.1% | |
| 8% | 52.6% |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 88.9% | |
| 7% | 50.0% | |
| 7% | 0.0% | |
| 7% | 100.0% | |
| 3% | 100.0% |
Eşya 6Liandry'nin Eziyeti
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 50.7% | +1.4 şans olabilir | 41:23 |
Ana rünSihirli Yıldız
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
Ana sıra 2Yücelik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
Ana sıra 3Kızart
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
İkincil yolİsabet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 53% | 53.3% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 51.9% | +2.6 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 8% | 49.8% | -2.1 net fark |
| WQEW + Q + E | 2% | 48.8% | -2.4 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 46.3% | -4.6 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.1% | -2.8 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.3% | -5.4 net fark |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Şifa
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.6% | +1.1 şans olabilir | |
| 13% | 51.0% | -0.2 net fark | |
| 12% | 50.0% | -1.4 net fark | |
| 2% | 51.2% | -0.4 net fark | |
| 2% | 49.4% | -1.8 net fark | |
| 1% | 52.7% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 51.0% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 46.4% | -3.7 net fark |
Vel'Koz Mid build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
Yama 16.21- galibiyet
- 51.3%
- maç
- 110,859
- Kazanma etkisi
- +1.3
- Seçilme oranı
- 0.6%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.8% | +2.4 şans olabilir | |
| 2% | 47.0% | -4.1 net fark | |
| 1% | 50.0% | -1.9 net fark | |
| 1% | 53.0% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | -1.6 net fark | |
| <1% | 52.9% | -1.3 net fark | |
| <1% | 49.7% | -2.1 net fark | |
| <1% | 47.3% | -4.8 net fark |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 51.8% | -0.8 şans olabilir | 13:11 | |
| 15% | 52.9% | +0.6 net fark | 12:21 | |
| 8% | 53.4% | +0.7 net fark | 12:19 | |
| 3% | 51.3% | +0.7 şans olabilir | 13:29 | |
| 1% | 48.6% | -0.2 şans olabilir | 12:57 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.8% | en çok alınan | |
| 12% | 55.0% | daha çok kazandı | |
| 6% | 51.8% | dengeli | |
| 2% | 52.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 56% | 51.9% | en çok alınan | |
| 10% | 54.3% | dengeli | |
| 6% | 53.8% | dengeli | |
| 4% | 54.1% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 31% | 26% | |
| 4% | 8% | |
| 20% | 24% | |
| 50% | 51% | |
| 12% | 10% | |
| 9% | 9% |
Eşya 1Luden'in Feryadı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 51.6% | -0.9 şans olabilir | 10:58 | |
| 24% | 52.5% | +1.0 net fark | 11:14 | |
| 3% | 52.3% | -0.7 şans olabilir | 10:59 | |
| 1% | 53.6% | +0.5 şans olabilir | 12:25 | |
| 1% | 53.1% | +1.4 şans olabilir | 10:23 | |
| 1% | 51.4% | +0.7 şans olabilir | ||
| 1% | 47.5% | -1.0 şans olabilir | ||
| <1% | 63.3% | +4.0 net fark çoğu zaman önde |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 24% | 12,117 | |
| 16% | 8,254 | |
| 5% | 2,401 | |
| 4% | 2,197 |
Eşya 2Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 52.6% | -0.7 şans olabilir | 20:24 | |
| 12% | 49.9% | -0.6 şans olabilir | 20:55 | |
| 6% | 55.3% | +1.4 şans olabilir | 18:52 | |
| 6% | 53.0% | +0.7 şans olabilir | 20:02 | |
| 4% | 54.3% | +0.2 şans olabilir | 19:10 | |
| 3% | 58.4% | -0.7 şans olabilir çoğu zaman önde | ||
| 1% | 75.7% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 52.1% | +2.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 24% | 12,117 | |
| 16% | 8,254 | |
| 5% | 2,401 | |
| 4% | 2,197 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.8, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.2.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 53.1% | -0.9 şans olabilir | 27:15 | |
| 26% | 56.3% | +0.1 şans olabilir | 27:00 | |
| 16% | 54.7% | -0.1 şans olabilir | 26:31 | |
| 5% | 51.9% | +0.5 şans olabilir | 26:45 | |
| 4% | 55.4% | +0.9 şans olabilir | 25:38 | |
| 4% | 55.6% | +1.7 şans olabilir | ||
| 3% | 57.4% | +0.3 şans olabilir | ||
| 3% | 75.3% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 24% | 12,117 | |
| 16% | 8,254 | |
| 5% | 2,401 | |
| 4% | 2,197 |
Eşya 4Banshee'nin Duvağı
Banshee'nin Duvağı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +2.0. En çok seçilenin (Rabadon'un Şapkası) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 54.3% | -1.8 şans olabilir | 32:14 | |
| 13% | 54.7% | +0.3 şans olabilir | 32:02 | |
| 8% | 58.0% | +2.0 net fark | 32:22 | |
| 8% | 57.3% | -0.2 şans olabilir | 31:47 | |
| 6% | 74.6% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 5% | 57.3% | +0.4 şans olabilir | ||
| 5% | 51.5% | +0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 56.1% | -0.3 şans olabilir |
Eşya 5Hiçlik Değneği
Hiçlik Değneği: en çok seçilenden (Liandry'nin Eziyeti) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.2% | +0.4 şans olabilir | 36:50 | |
| 13% | 54.6% | -1.0 şans olabilir | 37:45 | |
| 12% | 54.4% | -0.7 şans olabilir | 36:27 | |
| 11% | 54.7% | +1.8 şans olabilir | 37:05 | |
| 10% | 53.3% | -0.5 şans olabilir | 36:38 | |
| 6% | 53.5% | +0.6 şans olabilir | ||
| 5% | 63.9% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 5% | 54.0% | -0.5 şans olabilir |
Eşya 6Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | 54.4% | 40:11 | |
| 11% | - | 40:29 | |
| 11% | - | 39:58 | |
| 9% | - | 40:51 | |
| 8% | - | 41:22 |
Ana rünSihirli Yıldız
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.6% | +1.0 şans olabilir | |
| 5% | 51.2% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | -1.5 net fark | |
| 2% | 50.7% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 51.2% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.2% | -2.0 net fark | |
| <1% | 47.1% | -3.4 net fark | |
| <1% | 45.5% | -2.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -0.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.4% | -0.4 şans olabilir | |
| 5% | 53.8% | +2.0 net fark | |
| 5% | 50.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 3% | 50.9% | -0.9 şans olabilir | |
| 1% | 53.3% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 54.8% | +1.8 şans olabilir | |
| 1% | 50.3% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 51.0% | -2.2 şans olabilir |
Ana sıra 2Mutlak Odak
Mutlak Odak: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 5% | 51.1% | -0.6 şans olabilir | |
| 3% | 51.7% | +0.9 şans olabilir | |
| 2% | 50.8% | -1.2 şans olabilir | |
| 2% | 52.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -1.5 şans olabilir | |
| 1% | 52.4% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 51.9% | +0.4 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.4% | -0.1 şans olabilir | |
| 12% | 52.5% | +0.9 şans olabilir | |
| 5% | 51.3% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 51.2% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 49.0% | -2.8 net fark | |
| <1% | 53.0% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 53.0% | -2.2 şans olabilir | |
| <1% | 54.8% | +2.3 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.9), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 32% | 50.4% | -1.4 net fark | |
| 11% | 51.7% | +0.8 şans olabilir | |
| 4% | 50.6% | -1.0 net fark | |
| 3% | 55.0% | +2.9 net fark |
İkincil rünlerSon Darbe + Zafer
Son Darbe + Zafer: en çok seçilenden (Biç Devir + Efsane: Hız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 52.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 11% | 51.4% | -0.8 şans olabilir | |
| 3% | 52.3% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 51.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 51.1% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | +0.8 şans olabilir | |
| <1% | 47.2% | 0.0 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -0.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 7% | 52.9% | +1.4 net fark | |
| 3% | 52.0% | 0.0 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.4% | -0.8 şans olabilir | |
| 7% | 53.0% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 50.3% | -0.2 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.3% | -1.0 şans olabilir | |
| 11% | 52.9% | +1.3 net fark | |
| 4% | 50.9% | 0.0 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 51.8% | +1.1 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 10% | 51.1% | -0.1 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 3% | 47.9% | -3.4 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.3% | -3.0 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 49.8% | -3.5 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 39.5% | -4.3 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 52.2% galibiyet. Önce W: 54.0% galibiyet (dengeli).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 51.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 31% | 52.9% | +2.2 net fark | |
| 6% | 47.9% | -2.7 net fark | |
| 3% | 52.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 49.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 50.8% | -1.9 şans olabilir | |
| 1% | 50.3% | -0.4 şans olabilir |
- galibiyet
- 56.1%
- maç
- 2,289
- Kazanma etkisi
- +3.3
- Seçilme oranı
- 2.2%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.8% | +2.4 şans olabilir | |
| 2% | 47.0% | -4.1 net fark | |
| 1% | 50.0% | -1.9 net fark | |
| 1% | 53.0% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | -1.6 net fark | |
| <1% | 52.9% | -1.3 net fark | |
| <1% | 49.7% | -2.1 net fark | |
| <1% | 47.3% | -4.8 net fark |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 49% | 57.7% | |
| 23% | 55.6% | |
| 14% | 53.3% | |
| 8% | 60.0% | |
| 4% | 52.6% |
Eşya 1Luden'in Feryadı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 59% | 56.3% | |
| 29% | 56.1% | |
| 4% | 56.0% | |
| 4% | 50.6% | |
| 1% | 56.5% |
Eşya 2Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 41% | 56.8% | |
| 18% | 54.7% | |
| 11% | 52.6% | |
| 8% | 58.3% | |
| 7% | 63.2% |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 28% | 57.7% | |
| 24% | 60.0% | |
| 6% | 59.7% | |
| 6% | 62.3% | |
| 6% | 61.0% |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 61.3% | |
| 11% | 58.9% | |
| 10% | 60.4% | |
| 3% | 35.3% | |
| 3% | 68.8% |
Eşya 5Liandry'nin Eziyeti
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.2% | +0.4 şans olabilir | 36:50 | |
| 13% | 54.6% | -1.0 şans olabilir | 37:45 | |
| 12% | 54.4% | -0.7 şans olabilir | 36:27 | |
| 11% | 54.7% | +1.8 şans olabilir | 37:05 | |
| 10% | 53.3% | -0.5 şans olabilir | 36:38 | |
| 6% | 53.5% | +0.6 şans olabilir | ||
| 5% | 63.9% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 5% | 54.0% | -0.5 şans olabilir |
Eşya 6Banshee'nin Duvağı
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | 54.4% | 40:11 | |
| 11% | - | 40:29 | |
| 11% | - | 39:58 | |
| 9% | - | 40:51 | |
| 8% | - | 41:22 |
Ana rünSihirli Yıldız
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
Ana sıra 2Yücelik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
Ana sıra 3Kızart
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
İkincil yolAzim
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 56.0% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 51.8% | +1.1 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 10% | 51.1% | -0.1 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 3% | 47.9% | -3.4 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.3% | -3.0 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 49.8% | -3.5 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 39.5% | -4.3 net fark |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 51.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 31% | 52.9% | +2.2 net fark | |
| 6% | 47.9% | -2.7 net fark | |
| 3% | 52.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 49.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 50.8% | -1.9 şans olabilir | |
| 1% | 50.3% | -0.4 şans olabilir |
Vel'Koz Bot build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 55.3%
- maç
- 2,128
- Kazanma etkisi
- +2.8
- Seçilme oranı
- 0.3%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 52.0% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.6 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Atiklik Çizmeleri: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -2.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 46.2% | -2.1 şans olabilir | 13:31 | |
| 39% | 55.6% | +1.3 net fark | 12:14 | |
| 14% | 62.5% | +1.3 net fark | 12:22 | |
| 1% | 33.3% | +0.9 şans olabilir | 13:55 | |
| <1% | 100.0% | +2.4 net fark çoğu zaman önde | 14:52 |
Eşya 1Siyahateş Meşalesi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 53.0% | +2.8 şans olabilir | 11:04 | |
| 39% | 48.4% | -2.8 net fark | 10:53 | |
| 4% | 33.3% | -0.1 şans olabilir | 11:04 | |
| 3% | 87.5% | +1.0 şans olabilir çoğu zaman önde | 12:59 | |
| 2% | 60.0% | +0.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 9:02 | |
| 1% | 33.3% | -2.1 net fark | ||
| 1% | 100.0% | +1.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | 59.3% | 198 | |
| 12% | - | 164 | |
| 10% | 55.4% | 129 | |
| 6% | - | 80 |
Eşya 2Yıldırım Asası
Yıldırım Asası: en çok seçilenden (Gölgealev) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -2.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 51.7% | -2.2 şans olabilir | 19:05 | |
| 17% | 54.0% | +1.1 net fark | 17:25 | |
| 5% | 58.3% | -0.2 şans olabilir | 19:17 | |
| 4% | 77.8% | zaten öndeyken alınıyor | 14:25 | |
| 4% | 55.6% | +2.1 net fark | ||
| 4% | 25.0% | -1.8 şans olabilir | ||
| 3% | 42.9% | +1.5 net fark | 18:15 | |
| 3% | 50.0% | +0.9 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | 59.3% | 198 | |
| 12% | - | 164 | |
| 10% | 55.4% | 129 | |
| 6% | - | 80 |
Eşya 3Banshee'nin Duvağı
Banshee'nin Duvağı: en çok seçilenden (Rabadon'un Şapkası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 56.7% | -0.3 şans olabilir | 25:40 | |
| 17% | 31.0% | -1.5 şans olabilir | 25:17 | |
| 14% | 50.0% | -0.7 şans olabilir | 23:56 | |
| 11% | 61.1% | +1.6 şans olabilir | 23:48 | |
| 6% | 70.0% | +2.3 şans olabilir | 24:51 | |
| 5% | 88.9% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 60.0% | +0.6 şans olabilir | ||
| 2% | 50.0% | -0.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | 59.3% | 198 | |
| 12% | - | 164 | |
| 10% | 55.4% | 129 | |
| 6% | - | 80 |
Eşya 4Ufukgetiren
Ufukgetiren: en çok seçilenden (Zhonya'nın Kumsaati) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 58.8% | -1.0 şans olabilir | 30:54 | |
| 20% | 43.8% | -0.3 şans olabilir | 29:54 | |
| 11% | 55.6% | -0.8 şans olabilir | 29:03 | |
| 9% | 85.7% | +1.5 şans olabilir | ||
| 9% | 28.6% | -1.1 şans olabilir | ||
| 7% | 83.3% | zaten öndeyken alınıyor | 27:18 | |
| 6% | 80.0% | +0.9 şans olabilir | 30:56 | |
| 5% | 50.0% | -0.4 şans olabilir |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası: en çok seçilenden (Banshee'nin Duvağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende +0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 77.8% | -1.0 şans olabilir | ||
| 18% | 57.1% | -0.8 şans olabilir | 34:54 | |
| 15% | 50.0% | +0.1 şans olabilir | 35:28 | |
| 13% | 80.0% | +0.8 şans olabilir | 34:42 | |
| 10% | 50.0% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 8% | 66.7% | 0.0 şans olabilir | 35:19 | |
| 5% | 50.0% | -0.4 şans olabilir |
Eşya 6Mejai'nin Ruhyiyeni
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 40:03 | |
| 16% | - | 38:07 | |
| 13% | - | 37:06 | |
| 11% | - | 36:11 |
Ana rünSihirli Yıldız
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 52.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 7% | 47.1% | -1.8 net fark | |
| 2% | 40.0% | +2.3 şans olabilir | |
| 1% | 66.7% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -6.0 net fark |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 52.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 7% | 50.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 2% | 40.0% | +0.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Sürat: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.5% | +0.6 şans olabilir | |
| 8% | 63.2% | +1.2 şans olabilir | |
| 6% | 42.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 4% | 50.0% | -2.1 şans olabilir | |
| 2% | 60.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | -1.6 şans olabilir | |
| 1% | 66.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 0.0% | +2.0 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.8% | +1.5 şans olabilir | |
| 42% | 55.7% | -1.0 net fark | |
| 4% | 50.0% | -1.6 net fark | |
| 3% | 50.0% | -1.4 net fark | |
| 2% | 25.0% | +0.6 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.6% | +2.0 şans olabilir | |
| 17% | 50.0% | -1.1 net fark | |
| 10% | 54.2% | -1.2 net fark | |
| 8% | 52.6% | -1.9 net fark | |
| 2% | 66.7% | -0.6 şans olabilir |
İkincil rünlerPratik Zekâ + Efsane: Hız
Pratik Zekâ + Efsane: Hız: en çok seçilenden (Biç Devir + Efsane: Hız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 4% | 16.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 100.0% | +0.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.5% | -1.3 şans olabilir | |
| 8% | 52.6% | +1.1 şans olabilir | |
| 6% | 64.3% | +0.8 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.3% | -1.1 şans olabilir | |
| 6% | 53.3% | +0.9 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.6% | -0.6 şans olabilir | |
| 25% | 59.7% | +0.9 şans olabilir | |
| 2% | 50.0% | -1.2 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 94% | 51.7% | +1.7 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 5% | 63.6% | -0.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 1% | 33.3% | -3.1 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 57.1% galibiyet. Önce W: 61.2% galibiyet (dengeli).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Işınlan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 20% | 49.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 6% | 68.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 5% | 76.9% | -2.5 net fark | |
| 4% | 45.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -0.1 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -2.1 şans olabilir |
- galibiyet
- 59.9%
- maç
- 959
- Kazanma etkisi
- +2.5
- Seçilme oranı
- 2.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 52.0% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.6 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 59.9% |
Eşya 1Siyahateş Meşalesi
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 99% | 60.1% | |
| 1% | 16.7% |
Eşya 2Ufukgetiren
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 99% | 60.1% |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 33% | 60.8% | |
| 30% | 64.4% | |
| 17% | 59.1% | |
| 7% | 66.7% | |
| 4% | 41.4% |
Eşya 4Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 61.5% | |
| 19% | 52.1% | |
| 9% | 66.7% | |
| 5% | 44.4% | |
| 4% | 41.2% |
Eşya 5Gölgealev
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 51.7% | -2.2 şans olabilir | 19:05 | |
| 17% | 54.0% | +1.1 net fark | 17:25 | |
| 5% | 58.3% | -0.2 şans olabilir | 19:17 | |
| 4% | 77.8% | zaten öndeyken alınıyor | 14:25 | |
| 4% | 55.6% | +2.1 net fark | ||
| 4% | 25.0% | -1.8 şans olabilir | ||
| 3% | 42.9% | +1.5 net fark | 18:15 | |
| 3% | 50.0% | +0.9 net fark |
Eşya 6Banshee'nin Duvağı
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 77.8% | -1.0 şans olabilir | ||
| 18% | 57.1% | -0.8 şans olabilir | 34:54 | |
| 15% | 50.0% | +0.1 şans olabilir | 35:28 | |
| 13% | 80.0% | +0.8 şans olabilir | 34:42 | |
| 10% | 50.0% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 8% | 66.7% | 0.0 şans olabilir | 35:19 | |
| 5% | 50.0% | -0.4 şans olabilir |
Ana rünSihirli Yıldız
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
Ana sıra 2Yücelik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
İkincil yolİsabet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 29% | 60.1% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 94% | 51.7% | +1.7 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 5% | 63.6% | -0.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 1% | 33.3% | -3.1 net fark |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Işınlan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 20% | 49.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 6% | 68.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 5% | 76.9% | -2.5 net fark | |
| 4% | 45.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -0.1 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -2.1 şans olabilir |
Vel'Koz Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 51.7%
- maç
- 11,957
- Kazanma etkisi
- +1.5
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 52.7% | +1.9 şans olabilir | |
| 8% | 50.1% | -3.3 net fark | |
| 2% | 56.4% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 55.1% | -0.7 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 52.5% | -1.2 şans olabilir | 13:29 | |
| 23% | 53.1% | +0.2 şans olabilir | 11:41 | |
| 18% | 52.4% | +0.4 şans olabilir | 12:06 | |
| 2% | 57.1% | +1.6 şans olabilir | 12:22 | |
| 2% | 50.0% | +1.0 şans olabilir | 14:52 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 43% | 54.6% | en çok alınan | |
| 17% | 57.9% | dengeli | |
| 13% | 53.5% | dengeli | |
| 2% | 48.3% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 42% | 49.6% | en çok alınan | |
| 17% | 47.7% | dengeli | |
| 14% | 55.1% | dengeli | |
| 3% | 43.9% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 37% | 41% | |
| 4% | 8% |
Eşya 1Siyahateş Meşalesi
Siyahateş Meşalesi, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.4, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.3.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 51.8% | -1.5 şans olabilir | 11:20 | |
| 28% | 53.2% | +0.8 şans olabilir | 11:36 | |
| 4% | 54.5% | -0.1 şans olabilir | 12:51 | |
| 4% | 54.1% | -0.1 şans olabilir | 11:04 | |
| 2% | 53.6% | +0.8 şans olabilir | 11:58 | |
| 2% | 55.6% | +1.2 şans olabilir | ||
| 1% | 46.4% | -2.0 şans olabilir | ||
| 1% | 54.8% | +1.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 755 | |
| 8% | 458 | |
| 5% | 258 | |
| 4% | 221 |
Eşya 2Liandry'nin Eziyeti
Liandry'nin Eziyeti, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.4, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.3.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 52.3% | -1.9 şans olabilir | 19:58 | |
| 18% | 51.8% | -0.5 şans olabilir | 20:06 | |
| 14% | 54.6% | +1.3 şans olabilir | 20:52 | |
| 8% | 56.7% | +1.1 şans olabilir | 18:05 | |
| 4% | 52.0% | -0.4 şans olabilir | 19:30 | |
| 4% | 57.0% | +0.4 şans olabilir | ||
| 3% | 52.9% | +2.4 şans olabilir | ||
| 1% | 68.0% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 755 | |
| 8% | 458 | |
| 5% | 258 | |
| 4% | 221 |
Eşya 3Gölgealev
Gölgealev, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.4, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.3.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 53.0% | -0.5 şans olabilir | 26:52 | |
| 22% | 51.7% | -1.0 şans olabilir | 26:32 | |
| 16% | 56.3% | -0.5 şans olabilir | 26:36 | |
| 7% | 51.9% | -0.1 şans olabilir | 26:39 | |
| 5% | 53.6% | -0.6 şans olabilir | 25:52 | |
| 5% | 57.3% | +1.0 şans olabilir | ||
| 2% | 81.5% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 48.8% | +1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 755 | |
| 8% | 458 | |
| 5% | 258 | |
| 4% | 221 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 32% | 51.8% | 31:39 |
Eşya 5Banshee'nin Duvağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 15% | 60.7% | 35:43 |
Eşya 6Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 41:06 | |
| 14% | - | 42:08 | |
| 11% | - | 42:37 | |
| 9% | - | 39:44 | |
| 9% | - | 40:17 |
Ana rünÖlümateşi Dokunuşu
Ölümateşi Dokunuşu: en çok seçilenden (Sihirli Yıldız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.5% | +1.4 şans olabilir | |
| 9% | 49.7% | -3.1 net fark | |
| 6% | 55.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 3% | 46.9% | -0.9 şans olabilir | |
| 3% | 51.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 52.5% | -2.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
Bulut Pelerini: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende +0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 52.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 10% | 50.2% | -2.7 şans olabilir | |
| 9% | 53.6% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 43.9% | -2.0 şans olabilir | |
| 1% | 52.1% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | -3.6 şans olabilir | |
| 1% | 55.4% | +2.0 şans olabilir |
Ana sıra 2Yücelik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 52.9% | +2.2 şans olabilir | |
| 6% | 48.8% | -3.9 net fark | |
| 4% | 50.1% | -1.9 şans olabilir | |
| 4% | 50.5% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 53.2% | -0.7 şans olabilir | |
| 2% | 50.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 2% | 50.5% | -0.2 şans olabilir | |
| 2% | 40.6% | -2.2 şans olabilir |
Ana sıra 3Kızart
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 52.5% | +1.2 şans olabilir | |
| 13% | 53.3% | +1.1 şans olabilir | |
| 5% | 47.3% | -4.8 net fark | |
| 5% | 52.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 3% | 46.8% | -0.9 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.3), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 39% | 51.5% | -1.2 şans olabilir | |
| 28% | 53.1% | +2.3 net fark | |
| 17% | 52.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 12% | 50.3% | -2.1 şans olabilir | |
| 5% | 55.6% | +1.3 şans olabilir |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Belden Aşağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.7% | +1.2 şans olabilir | |
| 3% | 48.6% | -1.8 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.6% | -1.4 şans olabilir | |
| 13% | 54.9% | +1.6 şans olabilir | |
| 4% | 53.4% | +0.2 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 9% | 53.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 54.0% | +0.2 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.4% | +0.3 şans olabilir | |
| 13% | 50.7% | -0.9 şans olabilir | |
| 13% | 52.1% | +0.7 şans olabilir |
WQE
YeteneklerW > Q > E
W > Q > E: en çok seçilenden (Q > W > E) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 52.2% | +0.2 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 15% | 53.7% | +0.7 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 6% | 49.4% | -1.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 53.4% galibiyet. Önce W: 51.7% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Hayalet
Sıçra + Hayalet: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.6, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 51.9% | -0.8 şans olabilir | |
| 18% | 53.7% | +1.3 şans olabilir | |
| 12% | 50.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 11% | 55.3% | +2.6 net fark | |
| 9% | 50.2% | -1.1 şans olabilir | |
| 7% | 50.4% | -2.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | -1.7 şans olabilir |
En iyi Vel'Koz oyuncuları
16,212 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
351,617 maç Yama 16.21Tüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %2 Hasar / dk 826
- İlk %3 Takım hasarı 21%
- Son %21 İlk kan 6%
- Kill
- 5.1 İlk %41
- Ölüm
- 7.5 En az %28
- Asist
- 11.4 İlk %37
- Solo kill
- 0.9 İlk %40
- Kill katılımı
- 47% İlk %42
- Farm / dk
- 1.9 Son %37
- Altın / dk
- 345 Son %42
- Görüş / dk
- 2.30 İlk %21
- Kontrol totemi
- 6.4 İlk %16
Koridor rakibine karşı
- 8:19 itibarıyla 6. seviye
- 21:16 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 97% Fiziksel 3%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 42% Gerçek 6%Mid rolünde normal bir maç
107,301 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %2 Kontrol totemi 1.3
- İlk %3 Takım hasarı 26%
- Son %17 İlk kan 6%
- Kill
- 7.6 İlk %42
- Ölüm
- 6.3 En az %26
- Asist
- 7.5 İlk %36
- Solo kill
- 2.5 İlk %47
- Kill katılımı
- 43% İlk %35
- Hasar / dk
- 999 İlk %3
- Farm / dk
- 6.4 İlk %42
- Altın / dk
- 404 Son %41
- Görüş / dk
- 0.74 İlk %13
Koridor rakibine karşı
- 5:11 itibarıyla 6. seviye
- 14:28 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 98% Fiziksel 2%Ölüm nedeni
Fiziksel 47% Büyü 46% Gerçek 7%Bot rolünde normal bir maç
1,691 maçTüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %5 Kontrol totemi 1.2
- İlk %6 Hasar / dk 977
- Son %8 İlk kan 7%
- Kill
- 7.8 Son %41
- Ölüm
- 6.1 En az %14
- Asist
- 8.5 İlk %32
- Solo kill
- 1.3 İlk %29
- Kill katılımı
- 47% İlk %37
- Takım hasarı
- 25% İlk %8
- Farm / dk
- 6.8 İlk %48
- Altın / dk
- 445 Son %29
- Görüş / dk
- 0.71 İlk %19
Koridor rakibine karşı
- 7:07 itibarıyla 6. seviye
- 17:41 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 98% Fiziksel 2%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 42% Gerçek 6%Top rolünde normal bir maç
11,634 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Kontrol totemi 1.6
- İlk %2 Hasar / dk 993
- Son %30 İlk kan 9%
- Kill
- 7.4 İlk %17
- Ölüm
- 6.5 En az %36
- Asist
- 6.7 İlk %34
- Solo kill
- 3.5 İlk %13
- Kill katılımı
- 39% İlk %17
- Takım hasarı
- 26% İlk %3
- Farm / dk
- 6.4 İlk %48
- Altın / dk
- 402 İlk %48
- Görüş / dk
- 0.91 İlk %2
Koridor rakibine karşı
- 5:19 itibarıyla 6. seviye
- 12:59 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 97% Fiziksel 3%Ölüm nedeni
Fiziksel 51% Büyü 41% Gerçek 8%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Vel'Koz Destek maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Vel'Koz Destek maçlarından.
-
Vel'Koz ile Ornn: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.8-4.3) · 6,291 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Fiora: +2.8 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-3.9) · 6,613 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Dr. Mundo: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-3.4) · 9,181 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Vel'Koz ile Thresh: -7.6 100 maçta galibiyet (aralık -12.7 ile -2.5 arası) · 161 maç · Havuzdan · Bunun %55 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Lulu: -6.7 100 maçta galibiyet (aralık -11.9 ile -1.5 arası) · 151 maç · Havuzdan · Bunun %57 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile K'Sante: -5.1 100 maçta galibiyet (aralık -6.5 ile -3.7 arası) · 4,699 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Vel'Koz ile Warwick: +3.44 100 maçta galibiyet (aralık 2.65-4.23) · 15,547 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Bel'Veth: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 2.0-4.8) · 4,753 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Rammus: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-4.3) · 5,095 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Vel'Koz ile Qiyana: -5.32 100 maçta galibiyet (aralık -6.18 ile -4.46 arası) · 13,304 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Nautilus: -4.7 100 maçta galibiyet (aralık -8.5 ile -0.9 arası) · 467 maç · Havuzdan · Bunun %30 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Nidalee: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -5.7 ile -1.9 arası) · 2,393 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Vel'Koz ile Xerath: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-3.2) · 8,431 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Vladimir: +2.0 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-3.1) · 7,637 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Fizz: +1.62 100 maçta galibiyet (aralık 0.73-2.50) · 12,527 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Vel'Koz ile Mel: -4.4 100 maçta galibiyet (aralık -5.4 ile -3.3 arası) · 8,815 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Azir: -4.2 100 maçta galibiyet (aralık -5.9 ile -2.5 arası) · 3,102 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Orianna: -4.1 100 maçta galibiyet (aralık -5.4 ile -2.8 arası) · 5,508 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Vel'Koz ile Swain: +2.0 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-3.5) · 4,044 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Jhin: +1.80 100 maçta galibiyet (aralık 1.33-2.26) · 50,751 maç · Ölçülmüş -
Vel'Koz ile Twitch: +1.14 100 maçta galibiyet (aralık 0.19-2.09) · 10,637 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Vel'Koz ile Lucian: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.8 ile -2.7 arası) · 8,525 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Ezreal: -3.05 100 maçta galibiyet (aralık -3.65 ile -2.46 arası) · 29,460 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz ile Kalista: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.4 ile -1.2 arası) · 3,491 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı