League of Legends Maokai için build
Maokai Destek build
Yama 16.21- galibiyet
- 50.7%
- maç
- 188,256
- Kazanma etkisi
- +0.7
- Seçilme oranı
- 1.0%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 4% | 49.4% | -1.6 net fark | |
| 3% | 48.4% | -2.8 net fark | |
| 3% | 49.5% | -1.2 net fark | |
| 1% | 53.7% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 49.3% | -1.4 net fark | |
| <1% | 50.0% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 57.3% | +0.4 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 52.8% | +0.8 şans olabilir | 11:00 | |
| 26% | 50.3% | -0.3 net fark | 12:27 | |
| 16% | 51.1% | 0.0 şans olabilir | 15:05 | |
| 7% | 50.4% | -1.4 net fark | 13:23 | |
| 1% | 48.5% | -2.7 net fark | 16:41 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 36% | 54.3% | en çok alınan | |
| 28% | 53.4% | dengeli | |
| 7% | 50.7% | dengeli | |
| 5% | 52.5% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 38% | 52.7% | en çok alınan | |
| 22% | 51.9% | dengeli | |
| 11% | 46.5% | dengeli | |
| 5% | 48.5% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 28% | 11% | |
| 7% | 22% | |
| 9% | 21% | |
| 37% | 26% | |
| 18% | 11% | |
| 36% | 38% | |
| 24% | 26% | |
| 9% | 7% | |
| 46% | 48% | |
| 6% | 7% |
Eşya 1Demir Solari'nin Broşu
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 51.5% | +1.4 şans olabilir | 12:47 | |
| 10% | 53.3% | +0.6 şans olabilir | 13:39 | |
| 9% | 51.3% | -1.4 net fark | 14:11 | |
| 8% | 48.2% | -1.5 net fark | 14:58 | |
| 4% | 48.8% | -1.1 net fark | 15:05 | |
| 3% | 53.5% | +0.1 net fark | ||
| 2% | 54.6% | +0.4 şans olabilir | ||
| <1% | 54.2% | +2.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 7,126 | |
| 9% | 5,456 | |
| 7% | 3,957 | |
| 5% | 2,939 |
Eşya 2Bandle Gaydası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 50.9% | -0.4 şans olabilir | 22:05 | |
| 20% | 54.9% | +0.8 şans olabilir | 21:40 | |
| 11% | 54.8% | +0.1 şans olabilir | 23:21 | |
| 8% | 53.4% | 0.0 şans olabilir | 22:10 | |
| 6% | 57.9% | +1.9 şans olabilir | 22:04 | |
| 6% | 53.0% | -0.4 şans olabilir | ||
| 3% | 52.9% | -0.5 şans olabilir | ||
| 1% | 56.0% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 7,126 | |
| 9% | 5,456 | |
| 7% | 3,957 | |
| 5% | 2,939 |
Eşya 3Şövalyenin Adağı
Şövalyenin Adağı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.0, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.2.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 56.1% | -0.2 şans olabilir | 29:48 | |
| 21% | 55.6% | +0.1 şans olabilir | 29:02 | |
| 14% | 56.7% | -0.1 şans olabilir | 29:35 | |
| 7% | 58.4% | +0.5 şans olabilir | 28:37 | |
| 7% | 60.7% | +1.6 şans olabilir | 28:40 | |
| 4% | 60.1% | +1.4 şans olabilir | ||
| 4% | 56.8% | +0.2 şans olabilir | ||
| 1% | 58.9% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 7,126 | |
| 9% | 5,456 | |
| 7% | 3,957 | |
| 5% | 2,939 |
Eşya 4Çivili Zırh
Çivili Zırh: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.2. En çok seçilenin (Ruh Gömleği) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 58.3% | +0.2 şans olabilir | 35:37 |
Eşya 5Ruh Gömleği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 16% | 60.0% | 40:55 |
Eşya 6Sonsuz Çaresizlik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 9% | - | 42:35 | |
| 8% | - | 45:21 | |
| 8% | - | 45:50 | |
| 7% | - | 44:37 | |
| 6% | - | 45:37 |
Ana rünArtçı Şok
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.4% | +3.6 şans olabilir | |
| 11% | 47.2% | -3.9 net fark | |
| 2% | 48.8% | -1.1 net fark | |
| 1% | 50.9% | -0.3 net fark | |
| 1% | 45.0% | -4.2 net fark | |
| 1% | 49.5% | -2.0 net fark | |
| 1% | 47.0% | -2.3 net fark | |
| <1% | 51.4% | -0.9 net fark |
Ana sıra 1Yaşam Kaynağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.4% | +3.8 şans olabilir | |
| 11% | 47.0% | -4.1 net fark | |
| 2% | 49.8% | -1.3 net fark | |
| 1% | 47.5% | -1.9 net fark | |
| 1% | 50.5% | -1.1 net fark | |
| <1% | 47.4% | -2.1 net fark | |
| <1% | 47.3% | -3.6 net fark | |
| <1% | 48.5% | -2.6 net fark |
Ana sıra 2Kemik Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.4% | +1.2 şans olabilir | |
| 31% | 51.2% | +0.8 şans olabilir | |
| 11% | 47.1% | -3.9 net fark | |
| 6% | 51.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 49.6% | -1.2 net fark | |
| <1% | 49.1% | -2.3 net fark | |
| <1% | 45.1% | -5.2 net fark | |
| <1% | 51.2% | +0.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Gözü Kara
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.4% | +1.4 şans olabilir | |
| 34% | 51.1% | +0.6 net fark | |
| 11% | 47.1% | -3.9 net fark | |
| 2% | 51.2% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | -1.9 net fark | |
| 1% | 45.2% | -4.4 net fark | |
| <1% | 48.3% | -1.8 net fark | |
| <1% | 49.6% | -1.6 net fark |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.3% | +1.3 şans olabilir | |
| 30% | 51.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 13% | 48.1% | -2.8 net fark | |
| 5% | 49.7% | -1.1 net fark | |
| 2% | 47.7% | -3.2 net fark |
İkincil rünlerHextech Sıçratıcısı + Peksimet Teslimatı
Hextech Sıçratıcısı + Peksimet Teslimatı: en çok seçilenden (Peksimet Teslimatı + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 10% | 51.7% | +0.1 şans olabilir | |
| 3% | 50.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 53.4% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 50.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.4% | -1.7 şans olabilir | |
| 1% | 48.0% | -1.8 şans olabilir | |
| 1% | 52.9% | +0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 30% | 50.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 14% | 51.0% | +0.4 net fark |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Hareket Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende +0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 39% | 49.6% | -1.7 net fark | |
| 12% | 51.4% | +0.9 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 10% | 51.2% | +0.4 şans olabilir | |
| 4% | 49.5% | -1.5 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 52.2% | +3.0 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 9% | 48.9% | -2.2 net fark |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.1% | -3.8 net fark |
| WQEW + Q + E | 5% | 50.0% | -1.2 net fark |
| EWQE + W + Q | 2% | 49.3% | -2.9 net fark |
| WEQW + E + Q | 1% | 49.3% | -1.9 net fark |
Seviye 1-18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 52.7% galibiyet. Önce E: 48.5% galibiyet (daha çok kazandı).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 21% | 51.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 10% | 50.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 47.9% | -3.3 net fark | |
| <1% | 48.7% | -2.4 şans olabilir | |
| <1% | 49.9% | -1.8 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 43.8% | -3.0 şans olabilir |
Maokai Orman build
- galibiyet
- 51.0%
- maç
- 4,196
- Kazanma etkisi
- +0.7
- Seçilme oranı
- 0.4%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu + Can İksiri
Yosunezen Yavrusu + Can İksiri: en çok seçilenden (Alazpençe Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 24% | 44.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 24% | 53.5% | -0.3 şans olabilir | |
| 17% | 47.5% | +1.2 şans olabilir | |
| 16% | 40.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 11% | 42.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 8% | 57.5% | +0.3 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Ionia Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 50.0% | -1.3 şans olabilir | 12:21 | |
| 26% | 49.6% | +0.6 şans olabilir | 14:10 | |
| 24% | 43.2% | +1.5 net fark | 14:27 | |
| 4% | 33.3% | -0.8 şans olabilir | 12:04 | |
| 2% | 57.1% | -3.3 şans olabilir | 13:25 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 40% | 54.3% | en çok alınan | |
| 38% | 52.8% | dengeli | |
| 14% | 57.7% | dengeli | |
| 4% | 60.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 45% | 47.1% | en çok alınan | |
| 41% | 46.6% | dengeli | |
| 8% | 47.1% | yeterli maç yok | |
| 3% | 45.5% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 40% | 8% | |
| 14% | 45% | |
| 22% | 45% | |
| 25% | 10% | |
| 30% | 16% | |
| 33% | 23% | |
| 2% | 12% | |
| 12% | 3% | |
| 1% | 7% | |
| 10% | 14% |
Eşya 1Liandry'nin Eziyeti
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 49.2% | +0.4 şans olabilir | 11:08 | |
| 18% | 48.2% | +0.4 şans olabilir | 11:32 | |
| 4% | 47.4% | -0.8 şans olabilir | 11:53 | |
| 3% | 23.1% | +0.7 şans olabilir | 11:60 | |
| 2% | 50.0% | -0.1 şans olabilir | 9:47 | |
| 1% | 75.0% | 0.0 şans olabilir | ||
| 1% | 50.0% | -3.0 şans olabilir | ||
| <1% | 100.0% | +0.7 şans olabilir çoğu zaman önde |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 611 | |
| 6% | 165 | |
| 5% | 152 | |
| 4% | 111 |
Eşya 2İmparatorun Fermanı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 46.8% | -1.1 şans olabilir | 18:10 | |
| 15% | 53.2% | +1.3 şans olabilir | 20:18 | |
| 13% | 58.9% | +1.1 şans olabilir | 19:14 | |
| 9% | 52.6% | +0.2 şans olabilir | 20:30 | |
| 7% | 55.2% | -0.3 şans olabilir | 19:58 | |
| 4% | 33.3% | -0.5 şans olabilir | ||
| 3% | 71.4% | +2.3 şans olabilir | ||
| 3% | 25.0% | -0.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 611 | |
| 6% | 165 | |
| 5% | 152 | |
| 4% | 111 |
Eşya 3Kandöken'in Laneti
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 58.3% | +0.8 şans olabilir | 25:41 | |
| 16% | 57.5% | -1.0 şans olabilir | 24:29 | |
| 11% | 54.5% | -0.1 şans olabilir | 24:35 | |
| 10% | 73.3% | +0.2 şans olabilir | 25:50 | |
| 9% | 28.0% | +1.1 şans olabilir | ||
| 7% | 47.4% | -0.2 şans olabilir | 25:47 | |
| 6% | 55.6% | +0.1 şans olabilir | ||
| 1% | 25.0% | +2.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 611 | |
| 6% | 165 | |
| 5% | 152 | |
| 4% | 111 |
Eşya 4Protoplazma Teçhizatı
Protoplazma Teçhizatı: en çok seçilenden (Ruh Gömleği) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 58.3% | -0.1 şans olabilir | 30:57 | |
| 14% | 66.7% | +0.3 şans olabilir | 30:31 | |
| 12% | 80.0% | +0.4 şans olabilir | 30:44 | |
| 10% | 53.8% | +0.9 şans olabilir | 30:43 | |
| 9% | 63.6% | +1.2 şans olabilir | 29:47 | |
| 9% | 45.5% | -0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 60.0% | +0.1 şans olabilir | ||
| 2% | 66.7% | +0.5 şans olabilir |
Eşya 5Çivili Zırh
Çivili Zırh: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -0.5. En çok seçilenin (Protoplazma Teçhizatı) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 57.1% | çok az maç | 36:38 | |
| 15% | 33.3% | -0.5 şans olabilir | 36:43 |
Eşya 6Randuin'in Alameti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 38:41 |
Ana rünİlk Vuruş
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +1.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.7% | -0.9 şans olabilir | |
| 39% | 49.2% | +1.1 net fark | |
| 10% | 43.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 66.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 25.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 0.0% | -3.8 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | -3.4 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -4.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Özel İndirim
Özel İndirim: en çok seçilenden (Sihirli Pabuçlar) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 47.5% | -0.9 şans olabilir | |
| 40% | 50.2% | +1.0 şans olabilir | |
| 9% | 43.8% | +0.8 şans olabilir | |
| 6% | 54.8% | -0.1 şans olabilir | |
| 2% | 37.5% | -2.1 şans olabilir | |
| 1% | 0.0% | -3.6 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | +0.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Üçlü Tonik
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +1.6), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.7% | -0.7 şans olabilir | |
| 37% | 50.0% | +1.6 net fark | |
| 10% | 41.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 3% | 42.9% | -2.2 şans olabilir | |
| 1% | 0.0% | -5.4 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | -3.2 şans olabilir | |
| 1% | 66.7% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -2.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Kozmik Sezgi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.1% | -0.8 şans olabilir | |
| 35% | 49.2% | +1.0 şans olabilir | |
| 9% | 38.6% | +0.5 şans olabilir | |
| 3% | 56.3% | +2.0 şans olabilir | |
| 2% | 50.0% | -1.3 şans olabilir | |
| 2% | 50.0% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.6 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -5.6 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +1.2), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 48.9% | -0.8 şans olabilir | |
| 36% | 48.1% | +1.2 net fark | |
| 15% | 44.9% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 36.4% | -2.5 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -2.7 şans olabilir |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Belden Aşağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 37.5% | +0.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 46.7% | +0.3 şans olabilir | |
| 33% | 50.0% | +0.1 şans olabilir | |
| 7% | 45.5% | -1.4 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 7% | 47.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 5% | 44.0% | -0.4 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.1% | +0.4 şans olabilir | |
| 8% | 53.5% | -0.2 şans olabilir | |
| 3% | 20.0% | -0.3 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 67% | 47.1% | +0.7 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 32% | 49.7% | -0.4 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 1% | 100.0% | -2.3 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 1% | 33.3% | -2.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 51.2% galibiyet. Önce E: 50.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.8% | +2.2 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -2.6 şans olabilir |
Maokai Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 49.2%
- maç
- 33,152
- Kazanma etkisi
- -0.7
- Seçilme oranı
- 0.2%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Miğferi + Can İksiri
Doran'ın Miğferi + Can İksiri: en çok seçilenden (Doran'ın Kalkanı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 20% | 51.0% | +1.2 şans olabilir | |
| 18% | 48.7% | -1.2 şans olabilir | |
| 5% | 49.8% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 47.4% | -1.8 şans olabilir | |
| <1% | 58.0% | -2.3 şans olabilir | |
| <1% | 40.0% | -1.3 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 50.4% | +0.5 şans olabilir | 13:25 | |
| 31% | 51.6% | 0.0 şans olabilir | 15:54 | |
| 7% | 51.4% | -0.4 şans olabilir | 13:54 | |
| 3% | 51.2% | -1.7 şans olabilir | 15:31 | |
| <1% | 49.4% | -0.9 şans olabilir | 16:04 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.1% | en çok alınan | |
| 11% | 52.1% | dengeli | |
| 5% | 55.6% | dengeli | |
| 2% | 49.3% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 50% | 53.5% | en çok alınan | |
| 17% | 45.9% | dengeli | |
| 5% | 45.4% | dengeli | |
| 2% | 53.1% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 57% | 17% | |
| 11% | 50% | |
| 12% | 42% | |
| 29% | 9% | |
| 22% | 39% | |
| 29% | 15% | |
| 40% | 29% | |
| 9% | 4% | |
| 7% | 3% | |
| 12% | 10% |
Eşya 1Sonsuz Çaresizlik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 50.1% | -0.8 şans olabilir | 12:54 | |
| 22% | 50.3% | +0.8 şans olabilir | 13:59 | |
| 20% | 51.0% | +0.2 şans olabilir | 14:05 | |
| 10% | 51.4% | -0.6 şans olabilir | 13:11 | |
| 6% | 51.3% | +1.6 şans olabilir | 12:59 | |
| 5% | 50.0% | +1.3 şans olabilir | ||
| 4% | 48.1% | -1.5 şans olabilir | ||
| 1% | 56.4% | +1.9 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 1,403 | |
| 6% | 737 | |
| 5% | 660 | |
| 4% | 467 |
Eşya 2Yaklaşan Kış
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 54.2% | +1.9 şans olabilir | 20:20 | |
| 15% | 52.0% | -0.9 şans olabilir | 21:48 | |
| 14% | 49.4% | -1.7 şans olabilir | 21:03 | |
| 13% | 54.0% | -0.3 şans olabilir | 21:24 | |
| 5% | 55.3% | +0.4 şans olabilir | 21:38 | |
| 5% | 49.2% | -0.4 şans olabilir | ||
| 3% | 51.9% | -1.0 şans olabilir | ||
| 3% | 54.1% | +0.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 1,403 | |
| 6% | 737 | |
| 5% | 660 | |
| 4% | 467 |
Eşya 3Ruh Gömleği
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 58.2% | +1.4 şans olabilir | 27:24 | |
| 18% | 57.4% | -0.9 şans olabilir | 26:59 | |
| 17% | 54.7% | -0.3 şans olabilir | 27:08 | |
| 8% | 56.1% | 0.0 şans olabilir | 26:39 | |
| 4% | 52.8% | +0.1 şans olabilir | 28:04 | |
| 4% | 55.4% | -0.3 şans olabilir | ||
| 3% | 56.9% | +0.2 şans olabilir | ||
| 1% | 69.7% | +2.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 1,403 | |
| 6% | 737 | |
| 5% | 660 | |
| 4% | 467 |
Eşya 4Çivili Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 54.3% | -1.6 şans olabilir | 32:34 | |
| 21% | 63.8% | +1.0 şans olabilir | 32:26 |
Eşya 5Donmuş Yürek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | 60.5% | 38:13 |
Eşya 6Şahbaz Jak'Sho
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 41:30 | |
| 14% | - | 40:29 | |
| 10% | - | 41:45 | |
| 9% | - | 43:25 | |
| 9% | - | 46:59 |
Ana rünHortlağın Pençesi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.4% | +4.1 şans olabilir | |
| 7% | 48.1% | -1.9 net fark | |
| 3% | 44.9% | -4.9 net fark | |
| 2% | 45.5% | -4.2 net fark | |
| 1% | 50.0% | -2.1 net fark | |
| 1% | 38.3% | -4.7 net fark | |
| <1% | 44.8% | -2.0 net fark | |
| <1% | 48.1% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Tahrip
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.2% | +2.3 şans olabilir | |
| 11% | 50.0% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 46.3% | -3.1 net fark | |
| 3% | 45.6% | -4.2 net fark | |
| 1% | 49.3% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 36.8% | -6.0 net fark | |
| <1% | 45.1% | -4.9 net fark | |
| <1% | 50.0% | -2.6 şans olabilir |
Ana sıra 2İkinci Şans
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.2% | +2.6 şans olabilir | |
| 9% | 50.8% | -0.4 net fark | |
| 7% | 49.3% | -0.5 net fark | |
| 4% | 45.5% | -4.2 net fark | |
| 3% | 46.4% | -3.0 net fark | |
| <1% | 44.4% | -4.0 net fark | |
| <1% | 42.3% | -3.5 net fark | |
| <1% | 31.0% | güvenmek için fazla büyük |
Ana sıra 3Büyüme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.5% | +3.3 şans olabilir | |
| 10% | 48.9% | -1.0 net fark | |
| 4% | 47.8% | -1.7 net fark | |
| 4% | 44.5% | -5.0 net fark | |
| 3% | 46.9% | -3.5 net fark | |
| 1% | 41.5% | -2.4 net fark |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.1% | +1.5 şans olabilir | |
| 21% | 49.5% | -0.7 net fark | |
| 6% | 49.6% | -0.8 net fark | |
| 3% | 46.7% | -2.5 net fark | |
| 2% | 45.4% | -2.9 net fark |
İkincil rünlerYücelik + Yaklaşan Fırtına
Yücelik + Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Yücelik + Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.2% | +1.3 şans olabilir | |
| 4% | 48.2% | -2.1 şans olabilir | |
| 1% | 56.1% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 53.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 48.4% | -1.0 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 10% | 50.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 7% | 47.7% | -2.4 net fark |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.2% | +2.9 şans olabilir | |
| 12% | 46.6% | -3.8 net fark | |
| 6% | 49.2% | -0.3 net fark |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.9% | +1.2 şans olabilir | |
| 8% | 49.5% | -0.8 şans olabilir | |
| 5% | 47.8% | -1.3 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 50.0% | +1.7 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 9% | 49.1% | -1.0 net fark |
| EQWE + Q + W | 1% | 44.0% | -5.4 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 49.9% galibiyet. Önce E: 33.3% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 19% | 49.7% | -0.1 şans olabilir | |
| 3% | 50.1% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 52.2% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 44.1% | -1.9 şans olabilir | |
| <1% | 39.6% | -3.8 şans olabilir | |
| <1% | 53.8% | -0.1 şans olabilir |
Maokai Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 47.2%
- maç
- 2,379
- Kazanma etkisi
- -1.5
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Miğferi + Can İksiri
Doran'ın Miğferi + Can İksiri: en çok seçilenden (Doran'ın Kalkanı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 43.6% | -1.6 şans olabilir | |
| 27% | 51.8% | +2.7 şans olabilir | |
| 22% | 49.9% | -1.1 şans olabilir | |
| 6% | 42.9% | -1.4 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Merkür'ün Adımları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 49.6% | -0.3 şans olabilir | 13:37 | |
| 34% | 45.4% | +1.2 şans olabilir | 13:43 | |
| 11% | 52.4% | -0.1 şans olabilir | 12:59 | |
| 6% | 46.7% | -0.4 şans olabilir | 13:54 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 41% | 53.7% | en çok alınan | |
| 19% | 50.0% | dengeli | |
| 7% | 60.5% | yeterli maç yok | |
| 4% | 42.9% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 49% | 57.0% | en çok alınan | |
| 8% | 25.0% | yeterli maç yok | |
| 7% | 44.4% | yeterli maç yok | |
| 5% | 75.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 41% | 8% | |
| 19% | 49% | |
| 27% | 51% | |
| 21% | 2% | |
| 16% | 32% | |
| 27% | 15% | |
| 28% | 19% | |
| 13% | 7% | |
| 1% | 6% | |
| 8% | 4% |
Eşya 1Günateşi Kalkanı
Günateşi Kalkanı: en çok seçilenden (Donuk Işıltı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 48.4% | -0.3 şans olabilir | 12:47 | |
| 11% | 46.5% | +0.8 şans olabilir | 13:27 | |
| 9% | 49.7% | -0.1 şans olabilir | 12:27 | |
| 6% | 46.0% | -1.7 şans olabilir | 13:38 | |
| 5% | 43.5% | -1.4 şans olabilir | 13:21 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 6% | 57 | |
| 5% | 47 | |
| 5% | 44 | |
| 4% | 36 |
Eşya 2Çivili Zırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 33% | 49.0% | 21:06 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 6% | 57 | |
| 5% | 47 | |
| 5% | 44 | |
| 4% | 36 |
Eşya 3Sonsuz Çaresizlik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 27% | 54.8% | 27:24 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 6% | 57 | |
| 5% | 47 | |
| 5% | 44 | |
| 4% | 36 |
Eşya 4Ruh Gömleği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 17% | 63.6% | 31:50 |
Eşya 5Cehennem Maskesi
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 100% kadarı. Tüm liglerde en çok Randuin'in Alameti seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 72.7% | 40:03 |
Ana rünArtçı Şok
Artçı Şok: en çok seçilenden (Hortlağın Pençesi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 39% | 47.3% | +1.4 şans olabilir | |
| 32% | 48.0% | +1.6 şans olabilir | |
| 16% | 45.2% | -4.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Yaşam Kaynağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 47.8% | +1.8 şans olabilir | |
| 25% | 47.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 19% | 43.3% | -4.8 net fark |
Ana sıra 2Kondisyon
Kondisyon: en çok seçilenden (İkinci Şans) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 26% | 46.4% | +0.7 şans olabilir | |
| 24% | 47.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 22% | 49.3% | +1.1 şans olabilir | |
| 20% | 44.7% | -3.7 şans olabilir |
Ana sıra 3Büyüme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 47.2% | +2.4 şans olabilir | |
| 19% | 45.6% | -3.6 net fark | |
| 13% | 46.8% | -1.0 şans olabilir | |
| 13% | 49.8% | +0.8 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 31% | 49.6% | +2.1 şans olabilir | |
| 23% | 46.2% | +0.4 şans olabilir | |
| 21% | 46.4% | 0.0 şans olabilir | |
| 18% | 44.5% | -3.2 net fark | |
| 7% | 47.4% | -0.5 şans olabilir |
İkincil rünlerMana Akışı Yüzüğü + Kızart
Mana Akışı Yüzüğü + Kızart: en çok seçilenden (Yücelik + Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 48.3% | -1.4 şans olabilir | |
| 24% | 56.1% | +1.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 48.3% | +2.4 şans olabilir | |
| 38% | 45.7% | -2.6 şans olabilir | |
| 17% | 46.7% | -0.1 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 46.8% | -1.0 şans olabilir | |
| 35% | 47.6% | +1.0 şans olabilir | |
| 13% | 46.4% | +0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 47.3% | -0.2 şans olabilir | |
| 11% | 47.8% | 0.0 şans olabilir | |
| 10% | 44.4% | +0.5 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 82% | 47.9% | +2.3 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 14% | 45.5% | -0.7 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 47.7% | +1.4 şans olabilir | |
| 36% | 48.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 4% | 43.8% | -0.8 şans olabilir |
En iyi Maokai oyuncuları
3,679 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
181,270 maç Yama 16.21Tüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %15 Asist 14.6
- En az %19 Ölüm 7.1
- Son %12 Altın / dk 315
- Kill
- 2.6 Son %13
- Solo kill
- 0.3 Son %12
- Kill katılımı
- 50% İlk %19
- Takım hasarı
- 13% Son %18
- Hasar / dk
- 471 Son %18
- Farm / dk
- 1.4 Son %16
- Görüş / dk
- 2.21 İlk %31
- Kontrol totemi
- 6.0 İlk %22
- İlk kan
- 6% Son %31
Koridor rakibine karşı
- 8:42 itibarıyla 6. seviye
- 21:58 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 86% Fiziksel 14%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 37% Gerçek 7%Orman rolünde normal bir maç
4,159 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %5 Asist 11.9
- İlk %10 Kontrol totemi 2.0
- Son %2 Solo kill 0.5
- Kill
- 4.3 Son %3
- Ölüm
- 5.5 En az %14
- Kill katılımı
- 50% İlk %13
- Takım hasarı
- 17% Son %27
- Hasar / dk
- 638 Son %30
- Farm / dk
- 6.0 Son %15
- Altın / dk
- 399 Son %10
- Görüş / dk
- 0.89 İlk %42
- İlk kan
- 4% Son %26
Rakip ormancıya karşı
- 7:14 itibarıyla 6. seviye
- 17:28 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %46 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:42
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 91% Fiziksel 9%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 38% Gerçek 8%Top rolünde normal bir maç
32,321 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %8 Asist 9.2
- En az %10 Ölüm 5.8
- Son %6 Kill 3.6
- Solo kill
- 1.4 Son %7
- Kill katılımı
- 38% İlk %24
- Takım hasarı
- 20% Son %22
- Hasar / dk
- 731 Son %23
- Farm / dk
- 5.9 Son %22
- Altın / dk
- 354 Son %14
- Görüş / dk
- 0.70 Son %11
- Kontrol totemi
- 0.6 İlk %41
- İlk kan
- 7% Son %12
Koridor rakibine karşı
- 5:29 itibarıyla 6. seviye
- 13:37 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 86% Fiziksel 14%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 37% Gerçek 9%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Maokai Destek maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Maokai Destek maçlarından.
-
Maokai ile Mordekaiser: +2.7 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-3.8) · 8,271 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Illaoi: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-4.0) · 3,920 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Teemo: +2.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-3.0) · 9,650 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Maokai ile K'Sante: -4.8 100 maçta galibiyet (aralık -6.8 ile -2.8 arası) · 2,284 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Riven: -3.0 100 maçta galibiyet (aralık -5.0 ile -0.9 arası) · 2,173 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Gnar: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -1.0 arası) · 2,624 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Maokai ile Zyra: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-5.5) · 1,908 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Shyvana: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-4.4) · 5,042 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Briar: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.7-4.2) · 6,226 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Maokai ile Qiyana: -4.5 100 maçta galibiyet (aralık -5.8 ile -3.3 arası) · 6,285 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Lee Sin: -3.6 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -2.5 arası) · 8,701 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Rengar: -3.6 100 maçta galibiyet (aralık -5.3 ile -1.9 arası) · 3,135 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Maokai ile Vel'Koz: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-5.6) · 1,743 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Hwei: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.3-4.6) · 3,380 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Aurelion Sol: +2.7 100 maçta galibiyet (aralık 0.8-4.5) · 2,530 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Maokai ile Azir: -4.4 100 maçta galibiyet (aralık -6.6 ile -2.1 arası) · 1,770 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Neeko: -3.6 100 maçta galibiyet (aralık -7.1 ile -0.1 arası) · 599 maç · Havuzdan · Bunun %25 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Cassiopeia: -3.3 100 maçta galibiyet (aralık -5.6 ile -1.0 arası) · 1,608 maç · Ölçülmüş · Bunun %11 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Maokai ile Ziggs: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-4.8) · 2,599 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Kog'Maw: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 0.6-4.6) · 2,260 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Miss Fortune: +2.53 100 maçta galibiyet (aralık 1.81-3.25) · 20,285 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Maokai ile Ezreal: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -5.3 ile -3.3 arası) · 9,740 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Ashe: -3.0 100 maçta galibiyet (aralık -4.2 ile -1.8 arası) · 6,920 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Maokai ile Vayne: -1.9 100 maçta galibiyet (aralık -3.2 ile -0.6 arası) · 5,717 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı