League of Legends Build na Maokai
Build Maokai Podpora
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 50.7%
- her
- 166,640
- Vliv na výhry
- +0.7
- Pickrate
- 0.9%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2
Léčivý lektvar x2 vyhrává častěji než Léčivý lektvar x2 + Atlas světa, nejčastější volba: +1.7 proti +1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.9% | +1.5 může být náhoda | |
| 4% | 49.5% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.2% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.6% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.8% | +1.7 může být náhoda | |
| <1% | 49.0% | -1.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.5% | -0.1 může být náhoda | |
| <1% | 57.3% | +0.4 může být náhoda |
BotySpěšné boty
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 52.8% | +0.8 může být náhoda | 11:01 | |
| 26% | 50.3% | -0.3 jasný rozdíl | 12:27 | |
| 16% | 51.1% | 0.0 může být náhoda | 15:05 | |
| 7% | 50.3% | -1.5 jasný rozdíl | 13:24 | |
| 1% | 48.4% | -2.8 jasný rozdíl | 16:41 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 38% | 54.3% | nejčastěji kupované | |
| 30% | 53.4% | vyrovnané | |
| 7% | 50.7% | vyrovnané | |
| 5% | 52.3% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 41% | 52.6% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 51.9% | vyrovnané | |
| 11% | 46.6% | vyrovnané | |
| 5% | 48.6% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 30% | 11% | |
| 7% | 23% | |
| 10% | 22% | |
| 39% | 27% | |
| 19% | 12% | |
| 1% | 5% | |
| 38% | 41% | |
| 25% | 27% | |
| 49% | 51% | |
| 10% | 8% |
Předmět 1Medailónek železných Solari
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 51.5% | +1.4 může být náhoda | 12:47 | |
| 10% | 53.2% | +0.6 může být náhoda | 13:39 | |
| 9% | 51.3% | -1.4 jasný rozdíl | 14:11 | |
| 8% | 48.3% | -1.5 jasný rozdíl | 14:58 | |
| 4% | 48.8% | -1.1 jasný rozdíl | 15:05 | |
| 3% | 53.4% | 0.0 jasný rozdíl | ||
| 2% | 54.5% | +0.4 může být náhoda | ||
| <1% | 54.2% | +2.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 7,082 | |
| 9% | 5,425 | |
| 7% | 3,943 | |
| 5% | 2,921 |
Předmět 2Bandlovské dudy
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 50.9% | -0.4 může být náhoda | 22:05 | |
| 20% | 54.9% | +0.7 může být náhoda | 21:40 | |
| 11% | 54.8% | +0.1 může být náhoda | 23:21 | |
| 8% | 53.4% | 0.0 může být náhoda | 22:10 | |
| 6% | 57.8% | +1.9 může být náhoda | 22:04 | |
| 6% | 53.0% | -0.4 může být náhoda | ||
| 3% | 52.9% | -0.5 může být náhoda | ||
| 1% | 55.7% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 7,082 | |
| 9% | 5,425 | |
| 7% | 3,943 | |
| 5% | 2,921 |
Předmět 3Rytířský slib
Rytířský slib patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.0 na 100 her, proti -0.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 56.0% | -0.2 může být náhoda | 29:48 | |
| 21% | 55.6% | +0.1 může být náhoda | 29:03 | |
| 14% | 56.6% | -0.1 může být náhoda | 29:35 | |
| 7% | 58.5% | +0.5 může být náhoda | 28:37 | |
| 7% | 60.7% | +1.6 může být náhoda | 28:40 | |
| 4% | 60.2% | +1.4 může být náhoda | ||
| 4% | 56.6% | +0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 58.7% | +1.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 7,082 | |
| 9% | 5,425 | |
| 7% | 3,943 | |
| 5% | 2,921 |
Předmět 4Trnobrnění
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Trnobrnění: +0.2 na 100 her. Otisk duše, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 57.7% | +0.2 může být náhoda | 35:37 |
Předmět 5Otisk duše
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | 60.0% | 40:55 |
Předmět 6Nekonečné zoufalství
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 9% | - | 42:35 | |
| 8% | - | 45:50 | |
| 8% | - | 45:08 | |
| 7% | - | 44:37 | |
| 6% | - | 45:37 |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.4% | +3.5 může být náhoda | |
| 11% | 47.2% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.4% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.0% | -0.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.7% | -3.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.3% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.1% | -2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.0% | -0.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Pramen života
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.4% | +3.7 může být náhoda | |
| 11% | 47.1% | -4.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.3% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.2% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.9% | -1.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.7% | -1.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.9% | -3.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.6% | -2.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Kostěná zbroj
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.3% | +1.1 může být náhoda | |
| 32% | 51.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 11% | 47.2% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 49.8% | -1.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.6% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.6% | -5.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.6% | +0.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neochvějnost
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.4% | +1.3 může být náhoda | |
| 34% | 51.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 11% | 47.2% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.2% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.3% | -4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.3% | -1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.4% | -1.3 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.3% | +1.2 může být náhoda | |
| 30% | 51.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 13% | 48.3% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.0% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.8% | -3.2 jasný rozdíl |
Vedlejší runyMagitechnický skokostroj + Zásilka sušenek
Magitechnický skokostroj + Zásilka sušenek vyhrává častěji než Zásilka sušenek + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +1.6 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 10% | 52.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 50.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 52.9% | +1.6 může být náhoda | |
| 1% | 49.8% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.2% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 47.0% | -2.1 může být náhoda | |
| 1% | 52.7% | +0.3 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.5 proti -0.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 30% | 50.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 14% | 51.1% | +0.5 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Rychlost pohybu, nejčastější volba: +1.2 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.4% | +1.2 může být náhoda | |
| 39% | 49.7% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 12% | 51.6% | +1.0 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.5 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.7% | +0.1 může být náhoda | |
| 10% | 51.4% | +0.5 může být náhoda | |
| 4% | 49.8% | -1.4 jasný rozdíl |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 52.2% | +3.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 9% | 48.9% | -2.2 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.2% | -3.8 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 5% | 50.3% | -1.0 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 2% | 49.4% | -2.9 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 1% | 49.8% | -1.8 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 52.7% výher. Nejdřív E: 48.8% výher (vyhrávaly víc).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +0.4 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 21% | 51.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 10% | 50.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 47.4% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.4% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.8% | -2.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.2% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 43.6% | -2.9 může být náhoda |
- výher
- 58.0%
- her
- 5,793
- Vliv na výhry
- +2.6
- Pickrate
- 3.8%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.9% | +1.5 může být náhoda | |
| 4% | 49.5% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.2% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.6% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.8% | +1.7 může být náhoda | |
| <1% | 49.0% | -1.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.5% | -0.1 může být náhoda | |
| <1% | 57.3% | +0.4 může být náhoda |
BotySpěšné boty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 54% | 58.7% | |
| 24% | 58.0% | |
| 16% | 55.7% | |
| 5% | 61.8% | |
| <1% | 66.7% |
Předmět 1Medailónek železných Solari
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 87% | 57.8% | |
| 13% | 59.6% |
Předmět 2Rytířský slib
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 87% | 57.8% |
Předmět 3Bandlovské dudy
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 29% | 65.2% | |
| 22% | 56.6% | |
| 11% | 61.2% | |
| 9% | 65.0% | |
| 8% | 58.0% |
Předmět 4Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 28% | 58.5% | |
| 16% | 63.8% | |
| 10% | 54.3% | |
| 8% | 49.1% | |
| 6% | 37.8% |
Předmět 5Otisk duše
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 55.6% | |
| 9% | 33.3% | |
| 9% | 66.7% | |
| 6% | 75.0% | |
| 4% | 33.3% |
Předmět 6Nekonečné zoufalství
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | 60.0% | 40:55 |
Klíčová runaNásledný otřes
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
Hlavní řada 1Pramen života
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
Hlavní řada 2Kostěná zbroj
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
Hlavní řada 3Neochvějnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
Vedlejší stromPovzbuzení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
Útočný úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 57.6% |
QWE
SchopnostiQ > W > E
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 52.2% | +3.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 9% | 48.9% | -2.2 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.2% | -3.8 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 5% | 50.3% | -1.0 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 2% | 49.4% | -2.9 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 1% | 49.8% | -1.8 jasný rozdíl |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaVyčerpat + Skok
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 21% | 51.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 10% | 50.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 47.4% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.4% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.8% | -2.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.2% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 43.6% | -2.9 může být náhoda |
Build Maokai Jungle
- výher
- 51.6%
- her
- 38,672
- Vliv na výhry
- +1.5
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyMládě mechodupa + Léčivý lektvar
Mládě mechodupa + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.2 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 25% | 50.6% | -0.4 může být náhoda | |
| 23% | 52.6% | +1.2 může být náhoda | |
| 17% | 51.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 17% | 50.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 11% | 50.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 9% | 51.8% | -0.5 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.9 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 51.6% | -1.8 může být náhoda | 12:11 | |
| 30% | 51.2% | +0.8 jasný rozdíl | 14:17 | |
| 29% | 52.4% | +1.9 jasný rozdíl | 14:31 | |
| 5% | 53.5% | -1.6 může být náhoda | 12:36 | |
| 2% | 46.1% | -3.1 může být náhoda | 14:13 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 38% | 53.8% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 53.9% | vyrovnané | |
| 13% | 52.8% | vyrovnané | |
| 4% | 57.2% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 42% | 52.2% | nejčastěji kupované | |
| 27% | 50.9% | vyrovnané | |
| 9% | 50.9% | vyrovnané | |
| 4% | 53.1% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 38% | 9% | |
| 13% | 42% | |
| 20% | 42% | |
| 30% | 17% | |
| 25% | 13% | |
| 3% | 14% | |
| 29% | 19% | |
| 9% | 3% | |
| 1% | 5% | |
| 55% | 58% |
Předmět 1Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 51.2% | +0.8 může být náhoda | 11:23 | |
| 22% | 52.6% | 0.0 může být náhoda | 11:36 | |
| 5% | 52.1% | -1.0 může být náhoda | 12:12 | |
| 4% | 51.8% | -0.4 může být náhoda | 11:56 | |
| 2% | 52.0% | -1.2 může být náhoda | 10:14 | |
| 1% | 54.9% | +0.6 může být náhoda | ||
| 1% | 41.4% | -2.3 může být náhoda | ||
| <1% | 49.3% | +1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 14% | 3,030 | |
| 6% | 1,346 | |
| 6% | 1,220 | |
| 4% | 853 |
Předmět 2Nekonečné zoufalství
Nekonečné zoufalství patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.4 na 100 her, proti -1.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.3% | -1.4 může být náhoda | 18:24 | |
| 16% | 54.4% | +1.0 může být náhoda | 20:36 | |
| 14% | 52.8% | +0.3 může být náhoda | 20:42 | |
| 11% | 52.1% | -0.6 může být náhoda | 20:02 | |
| 9% | 53.8% | +0.7 může být náhoda | 19:32 | |
| 5% | 56.2% | +1.6 může být náhoda | ||
| 4% | 51.8% | +0.5 může být náhoda | ||
| <1% | 53.4% | +2.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 14% | 3,030 | |
| 6% | 1,346 | |
| 6% | 1,220 | |
| 4% | 853 |
Předmět 3Otisk duše
Otisk duše patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.4 na 100 her, proti -1.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 56.5% | +0.5 může být náhoda | 26:09 | |
| 13% | 57.9% | +0.5 může být náhoda | 26:04 | |
| 13% | 55.6% | -1.2 může být náhoda | 24:52 | |
| 11% | 54.0% | -0.5 může být náhoda | 26:03 | |
| 7% | 59.3% | +1.6 může být náhoda | 25:27 | |
| 7% | 57.9% | -0.1 může být náhoda | ||
| 5% | 52.1% | -0.2 může být náhoda | ||
| 1% | 64.0% | +2.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 14% | 3,030 | |
| 6% | 1,346 | |
| 6% | 1,220 | |
| 4% | 853 |
Předmět 4Protoplazmový postroj
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Protoplazmový postroj: +0.8 na 100 her. Otisk duše, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 62.6% | +0.3 může být náhoda | 31:06 | |
| 19% | 58.2% | -0.9 může být náhoda | 31:10 | |
| 8% | 53.6% | +0.1 může být náhoda | 31:34 | |
| 8% | 71.0% | +0.8 může být náhoda | 30:54 |
Předmět 5Proměnlivý Jak'Sho
Proměnlivý Jak'Sho vyhrává častěji než Trnobrnění, nejčastější volba: +0.7 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 59.1% | -0.3 může být náhoda | 36:19 | |
| 10% | 59.6% | 0.0 může být náhoda | 35:47 | |
| 8% | 56.6% | -0.6 může být náhoda | 35:44 | |
| 8% | 68.4% | +1.4 může být náhoda | 36:05 | |
| 7% | 57.9% | 0.0 může být náhoda | 36:40 | |
| 5% | 62.3% | +0.7 může být náhoda | ||
| 5% | 60.7% | -0.1 může být náhoda | ||
| 4% | 62.9% | 0.0 může být náhoda |
Předmět 6Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 40:19 | |
| 8% | - | 40:44 | |
| 8% | - | 41:27 | |
| 7% | - | 39:26 | |
| 7% | - | 40:37 |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 32% | 50.7% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 13% | 51.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 51.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 52.3% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 48.4% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.9% | -2.1 může být náhoda | |
| 1% | 42.2% | -6.2 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Pramen života
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 29% | 50.8% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 13% | 52.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 4% | 50.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 2% | 53.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 49.8% | -1.9 může být náhoda | |
| 1% | 45.1% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 46.4% | -4.1 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 52.2% | +1.4 může být náhoda | |
| 32% | 50.8% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 14% | 51.7% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 48.4% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.3% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 46.3% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 46.9% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.0% | -2.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Oživit
Oživit vyhrává častěji než Porost, nejčastější volba: +1.6 proti +1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.9% | +1.1 může být náhoda | |
| 32% | 50.8% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 13% | 51.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 53.8% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 48.9% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.4% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.4% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 49.6% | -2.3 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 42% | 52.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 34% | 50.8% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 17% | 51.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 5% | 47.9% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.2% | -2.8 jasný rozdíl |
Vedlejší runyLegenda: Zrychlení + Triumf
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 7% | 50.0% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 57.1% | +0.4 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Rychlost útoků vyhrává častěji než Zrychlení schopností, nejčastější volba: +0.6 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 42% | 51.4% | +0.6 může být náhoda | |
| 6% | 49.1% | -2.5 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.8 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.3% | -0.6 může být náhoda | |
| 9% | 51.2% | +0.8 může být náhoda | |
| 6% | 51.0% | +0.2 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.3% | +0.1 může být náhoda | |
| 5% | 50.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 4% | 50.7% | -0.1 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Q > W > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +0.5 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 68% | 51.9% | +0.5 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 29% | 50.8% | -0.2 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 2% | 50.9% | -2.2 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 48.2% | -4.3 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.5% | -1.0 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 51.7% výher. Nejdřív E: 41.5% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.3% | +2.7 může být náhoda | |
| 1% | 44.7% | -3.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 54.6% | -1.3 může být náhoda |
Build Maokai Top
- výher
- 49.2%
- her
- 29,568
- Vliv na výhry
- -0.7
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův štít + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.1 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 20% | 50.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 18% | 48.7% | -1.1 může být náhoda | |
| 5% | 49.7% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 47.4% | -1.8 může být náhoda | |
| <1% | 58.0% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 40.0% | -1.3 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 50.4% | +0.5 může být náhoda | 13:25 | |
| 31% | 51.4% | 0.0 může být náhoda | 15:53 | |
| 7% | 51.2% | -0.4 může být náhoda | 13:54 | |
| 3% | 51.2% | -1.8 může být náhoda | 15:28 | |
| <1% | 49.4% | -0.9 může být náhoda | 16:04 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 51.2% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 52.2% | vyrovnané | |
| 5% | 55.9% | vyrovnané | |
| 2% | 49.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 53.3% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 45.4% | vyrovnané | |
| 5% | 45.1% | vyrovnané | |
| 2% | 52.4% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 63% | 19% | |
| 12% | 55% | |
| 13% | 46% | |
| 32% | 9% | |
| 23% | 43% | |
| 32% | 17% | |
| 44% | 32% | |
| 10% | 5% | |
| 7% | 3% | |
| 13% | 11% |
Předmět 1Nekonečné zoufalství
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | 12:54 | |
| 22% | 50.1% | +0.8 může být náhoda | 13:58 | |
| 20% | 50.9% | +0.2 může být náhoda | 14:06 | |
| 10% | 51.2% | -0.7 může být náhoda | 13:11 | |
| 6% | 51.6% | +1.7 může být náhoda | 12:59 | |
| 5% | 50.0% | +1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 48.4% | -1.5 může být náhoda | ||
| 1% | 56.1% | +1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 1,384 | |
| 6% | 731 | |
| 5% | 650 | |
| 4% | 462 |
Předmět 2Nástup zimy
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 54.1% | +1.9 může být náhoda | 20:19 | |
| 15% | 51.8% | -0.9 může být náhoda | 21:48 | |
| 14% | 49.4% | -1.7 může být náhoda | 21:03 | |
| 13% | 54.1% | -0.2 může být náhoda | 21:24 | |
| 5% | 55.3% | +0.4 může být náhoda | 21:38 | |
| 5% | 49.0% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 51.9% | -0.9 může být náhoda | ||
| 3% | 54.0% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 1,384 | |
| 6% | 731 | |
| 5% | 650 | |
| 4% | 462 |
Předmět 3Otisk duše
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 58.2% | +1.4 může být náhoda | 27:24 | |
| 18% | 57.3% | -0.9 může být náhoda | 26:59 | |
| 17% | 54.4% | -0.3 může být náhoda | 27:09 | |
| 8% | 56.0% | 0.0 může být náhoda | 26:38 | |
| 4% | 52.7% | 0.0 může být náhoda | 28:05 | |
| 4% | 55.4% | -0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 57.3% | +0.2 může být náhoda | ||
| 1% | 69.7% | +2.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 1,384 | |
| 6% | 731 | |
| 5% | 650 | |
| 4% | 462 |
Předmět 4Trnobrnění
Výhry navíc tady: -1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 54.5% | -1.6 může být náhoda | 32:32 | |
| 21% | 64.1% | +1.0 může být náhoda | 32:27 |
Předmět 5Ledové srdce
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | 60.5% | 38:06 |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 41:30 | |
| 13% | - | 40:22 | |
| 11% | - | 41:45 | |
| 9% | - | 46:59 |
Klíčová runaSpáry nehynoucích
Výhry navíc tady: +3.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.3% | +3.9 může být náhoda | |
| 7% | 48.8% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 3% | 44.3% | -5.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.8% | -4.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.0% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 37.3% | -4.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.1% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.6% | -1.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Zničit
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.2% | +2.2 může být náhoda | |
| 11% | 50.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 46.7% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 3% | 44.6% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 37.6% | -5.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.5% | -4.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -2.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Druhý dech
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.1% | +2.4 může být náhoda | |
| 9% | 51.1% | -0.4 jasný rozdíl | |
| 7% | 50.0% | -0.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 44.8% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 3% | 47.0% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.4% | -3.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.9% | -4.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 32.6% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 3Porost
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.4% | +3.1 může být náhoda | |
| 10% | 49.3% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.8% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 43.8% | -5.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 47.5% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 40.8% | -2.5 jasný rozdíl |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.1% | +1.5 může být náhoda | |
| 21% | 49.5% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.5% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 46.6% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.2% | -2.9 jasný rozdíl |
Vedlejší runyProstoupení + Ženoucí se bouře
Prostoupení + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Prostoupení + Prsten manového proudu, nejčastější volba: +1.7 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 4% | 49.3% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 56.7% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 53.7% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.5% | -0.9 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 10% | 50.7% | +0.1 může být náhoda | |
| 7% | 47.8% | -2.4 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.2% | +2.7 může být náhoda | |
| 12% | 46.9% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.1% | -0.3 jasný rozdíl |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.9% | +1.3 může být náhoda | |
| 8% | 49.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 5% | 48.0% | -1.2 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 50.0% | +1.8 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 9% | 49.2% | -1.0 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 1% | 42.2% | -5.9 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 49.2% výher. Nejdřív E: 25.0% výher (málo her).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +0.8 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 19% | 49.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 50.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 52.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 45.6% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 40.2% | -3.6 může být náhoda | |
| <1% | 53.9% | -0.1 může být náhoda |
Nejlepší hráči Maokai
Zobrazit vše (3,659)Běžná hra na Podpora
164,495 herProti všem šampionům na Podpora
- Top 15 % Asistence 14.6
- Nejméně 19 % Smrti 7.1
- Spodních 12 % Zlato / min 315
- Killy
- 2.6 Spodních 13 %
- Solo killy
- 0.3 Spodních 12 %
- Účast na killech
- 50% Top 19 %
- Poš. týmu
- 13% Spodních 18 %
- Poš. / min
- 471 Spodních 18 %
- Farma / min
- 1.4 Spodních 17 %
- Vize / min
- 2.21 Top 32 %
- Ovládací totemy
- 6.0 Top 23 %
- První krev
- 6% Spodních 31 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:42
- Level 11 v 21:58
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 86% Fyzické 14%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 37% Přímé 7%Běžná hra na Jungle
38,317 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 4 % Asistence 12.1
- Top 6 % Ovládací totemy 2.0
- Spodních 4 % Solo killy 0.5
- Killy
- 4.1 Spodních 8 %
- Smrti
- 5.7 Nejméně 9 %
- Účast na killech
- 49% Top 13 %
- Poš. týmu
- 16% Spodních 27 %
- Poš. / min
- 617 Spodních 35 %
- Farma / min
- 5.8 Spodních 24 %
- Zlato / min
- 392 Spodních 24 %
- Vize / min
- 0.88 Top 24 %
- První krev
- 4% Spodních 43 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:21
- Level 11 v 17:41
- blue buff jako první v 45 % her
- První drak v 7:39
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 90% Fyzické 10%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 38% Přímé 8%Běžná hra na Top
29,688 herProti všem šampionům na Top
- Top 8 % Asistence 9.2
- Nejméně 10 % Smrti 5.8
- Spodních 6 % Killy 3.6
- Solo killy
- 1.4 Spodních 7 %
- Účast na killech
- 38% Top 24 %
- Poš. týmu
- 20% Spodních 22 %
- Poš. / min
- 731 Spodních 23 %
- Farma / min
- 5.8 Spodních 22 %
- Zlato / min
- 354 Spodních 14 %
- Vize / min
- 0.70 Spodních 10 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 43 %
- První krev
- 7% Spodních 13 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:29
- Level 11 v 13:37
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 86% Fyzické 14%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 37% Přímé 9%Matchupy a spoluhráči jsou z her Maokai na Podpora.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Maokai na Podpora.
-
Maokai s Mordekaiser: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.9) · 7,326 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Illaoi: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.2) · 3,472 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Teemo: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.1) · 8,541 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Maokai s K'Sante: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -2.8) · 2,004 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Gnar: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -1.0) · 2,279 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Rumble: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.5 až -0.4) · 1,332 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Maokai s Zyra: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-5.5) · 1,688 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Shyvana: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-4.6) · 4,437 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Briar: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-4.5) · 5,552 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Maokai s Qiyana: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -3.3) · 5,624 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Hecarim: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -2.1) · 2,827 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Lee Sin: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -2.5) · 7,728 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Maokai s Hwei: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-5.0) · 2,978 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Vel'Koz: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-5.5) · 1,503 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Fizz: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-3.8) · 5,849 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Maokai s Azir: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -1.6) · 1,569 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Neeko: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -7.5 až -0.2) · 526 her · Sloučeno · 28 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Cassiopeia: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -1.1) · 1,426 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Maokai s Ziggs: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.8) · 2,292 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Kog'Maw: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-4.9) · 2,024 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Miss Fortune: +2.52 výhry na 100 her (rozpětí 1.76-3.28) · 18,120 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Maokai s Ezreal: -4.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.5 až -3.3) · 8,567 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Ashe: -3.1 výhry na 100 her (rozpětí -4.3 až -1.8) · 6,090 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai s Vayne: -1.8 výhry na 100 her (rozpětí -3.2 až -0.5) · 5,100 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů