Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Rabadon's Deathcap de meeste extra winst: -0.3 per 100 games. Mejai's Soulstealer, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Rabadon's Deathcap de meeste extra winst: +0.4 per 100 games. Void Staff, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.9 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
Hoofdrune: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Conqueror
80%
49.2%
+0.5 kan toeval zijn
Dark Harvest andere boom
16%
48.9%
-0.1 kan toeval zijn
Electrocute andere boom
2%
46.3%
-2.7 duidelijk verschil
Press the Attack
1%
49.4%
-0.1 kan toeval zijn
First Strike andere boom
1%
51.7%
+2.9 duidelijk verschil
Stormraider's Surge andere boom
<1%
49.6%
-1.8 kan toeval zijn
Hail of Blades andere boom
<1%
43.1%
-5.4 duidelijk verschil
Lethal Tempo
<1%
41.7%
te groot om te vertrouwen
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Triumph
67%
50.0%
+2.7 kan toeval zijn
Sudden Impact andere boom
18%
48.7%
-0.4 duidelijk verschil
Presence of Mind
14%
45.1%
-4.2 duidelijk verschil
Cash Back andere boom
<1%
52.4%
+3.2 kan toeval zijn
Cheap Shot andere boom
<1%
40.4%
-4.6 duidelijk verschil
Taste of Blood andere boom
<1%
43.9%
-4.6 duidelijk verschil
Magical Footwear andere boom
<1%
48.1%
+0.5 kan toeval zijn
Absorb Life
<1%
40.5%
-5.5 duidelijk verschil
Hoofdrij 2Legend: Haste
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.3 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
Hoofdrij 2: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Legend: Haste
80%
49.2%
+0.7 kan toeval zijn
Grisly Mementos andere boom
17%
48.5%
-0.6 duidelijk verschil
Sixth Sense andere boom
1%
49.7%
+0.4 kan toeval zijn
Legend: Alacrity
1%
43.0%
-4.8 duidelijk verschil
Triple Tonic andere boom
1%
52.0%
+3.3 duidelijk verschil
Legend: Bloodline
<1%
45.4%
-3.8 duidelijk verschil
Deep Ward andere boom
<1%
46.7%
-2.0 duidelijk verschil
Transcendence andere boom
<1%
46.9%
-3.0 duidelijk verschil
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +1.6 tegenover +0.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Hoofdrij 3: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Last Stand
77%
49.1%
+0.2 kan toeval zijn
Treasure Hunter andere boom
16%
48.9%
-0.1 kan toeval zijn
Cut Down
3%
51.5%
+1.6 duidelijk verschil
Relentless Hunter andere boom
2%
46.3%
-2.7 duidelijk verschil
Coup de Grace
1%
47.9%
-0.8 kan toeval zijn
Ultimate Hunter andere boom
1%
45.1%
-2.9 duidelijk verschil
Cosmic Insight andere boom
1%
51.9%
+3.2 duidelijk verschil
Scorch andere boom
<1%
47.1%
-5.0 duidelijk verschil
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +3.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Tweede pad: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Inspiration
80%
49.9%
+3.5 kan toeval zijn
Resolve
14%
45.2%
te groot om te vertrouwen
Sorcery
3%
46.0%
-2.3 duidelijk verschil
Precision
2%
49.1%
-0.5 duidelijk verschil
Domination
2%
49.3%
+0.3 duidelijk verschil
Secundaire runesMagical Footwear + Triple Tonic
Magical Footwear + Triple Tonic wint vaker dan Magical Footwear + Cosmic Insight, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Secundaire runes: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Magical Footwear + Cosmic Insight
92%
49.7%
-1.2 kan toeval zijn
Cash Back + Cosmic Insight
3%
50.5%
+0.5 duidelijk verschil
Triple Tonic + Cash Back
2%
52.0%
+1.9 duidelijk verschil
Magical Footwear + Triple Tonic
1%
52.0%
+2.2 duidelijk verschil
Triple Tonic + Cosmic Insight
1%
54.0%
+1.8 duidelijk verschil
Jack Of All Trades + Cash Back
<1%
48.5%
+0.5 kan toeval zijn
Magical Footwear + Jack Of All Trades
<1%
52.5%
+0.8 kan toeval zijn
Magical Footwear + Approach Velocity
<1%
45.5%
-1.4 kan toeval zijn
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Aanvalsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
96%
49.1%
+1.4 kan toeval zijn
Attack Speed
3%
47.5%
-1.9 duidelijk verschil
Ability Haste
1%
48.5%
-0.2 duidelijk verschil
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +3.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Flexshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
99%
49.1%
+3.1 kan toeval zijn
MS-shard
<1%
43.1%
te groot om te vertrouwen
Health Scaling
<1%
45.4%
-0.8 duidelijk verschil
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Verdedigingsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health Scaling
91%
48.9%
-1.1 kan toeval zijn
Health
7%
51.1%
+1.5 duidelijk verschil
Tenacity and Slow Resist
1%
48.2%
-0.9 kan toeval zijn
WEQ
De skillsW > E > Q
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
WEQW + E + Q
84%
49.6%
+1.9 kan toeval zijn
WQEW + Q + E
7%
47.8%
-1.6 duidelijk verschil
QWEQ + W + E
4%
48.7%
-0.5 duidelijk verschil
QEWQ + E + W
2%
47.4%
-1.5 duidelijk verschil
EWQE + W + Q
2%
46.0%
-2.8 duidelijk verschil
EQWE + Q + W
1%
43.7%
-5.5 duidelijk verschil
Levels 1 tot 18
1E
2Q
3W
4W
5W
6R
7W
8E
9W
10E
11R
12E
13E
14Q
15Q
16R
17Q
18Q
Eerst W maxen: 49.1% gewonnen. Eerst Q: 49.1% gewonnen (ongeveer gelijk).
E
Q
W
W
W
R
W
E
W
E
R
E
E
Q
Q
R
Q
Q
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +3.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De spells: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Flash + Smite
100%
49.1%
+3.2 kan toeval zijn
Smite + Ignite
<1%
46.2%
-1.2 duidelijk verschil
Ghost + Smite
<1%
43.0%
-4.8 duidelijk verschil
Exhaust + Smite
<1%
43.3%
-3.3 duidelijk verschil
gewonnen
52.1%
games
20,104
Winimpact
+1.6
Pickrate
4.6%
StartitemsScorchclaw Pup + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Sylas als Mid.
Top
+2.3Sylas met Ornn: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.2-3.4) · 8,317 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.6Sylas met Gangplank: +1.56 winsten per 100 games (marge 0.62-2.50) · 10,875 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.5Sylas met Mordekaiser: +1.53 winsten per 100 games (marge 0.82-2.24) · 19,498 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.5Sylas met K'Sante: -5.5 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -4.4) · 8,282 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.3Sylas met Rumble: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.0 tot -1.6) · 3,208 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.5Sylas met Akali: -2.5 winsten per 100 games (marge -3.6 tot -1.3) · 7,336 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Jungle
+3.0Sylas met Shyvana: +2.97 winsten per 100 games (marge 2.01-3.93) · 10,494 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.9Sylas met Sejuani: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.8-4.1) · 6,890 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.7Sylas met Lillia: +2.66 winsten per 100 games (marge 1.75-3.58) · 11,554 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.7Sylas met Rengar: -4.67 winsten per 100 games (marge -5.67 tot -3.68) · 9,542 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.5Sylas met Qiyana: -4.53 winsten per 100 games (marge -5.32 tot -3.75) · 15,540 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.3Sylas met Locke: -4.3 winsten per 100 games (marge -6.0 tot -2.5) · 2,855 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Bot
+3.0Sylas met Aurelion Sol: +3.0 winsten per 100 games (marge 0.7-5.3) · 1,624 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.9Sylas met Syndra: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.7-5.2) · 1,743 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.5Sylas met Zeri: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.4-3.5) · 8,821 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.9Sylas met Ezreal: -3.93 winsten per 100 games (marge -4.47 tot -3.39) · 34,359 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-1.9Sylas met Corki: -1.9 winsten per 100 games (marge -3.4 tot -0.5) · 4,606 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-1.8Sylas met Draven: -1.8 winsten per 100 games (marge -2.8 tot -0.8) · 9,441 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Support
+2.6Sylas met Taric: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.9-4.3) · 3,058 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.4Sylas met Zyra: +2.42 winsten per 100 games (marge 1.56-3.29) · 12,877 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.2Sylas met Hwei: +2.2 winsten per 100 games (marge 0.5-4.0) · 3,016 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.3Sylas met Mel: -5.3 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -4.1) · 6,883 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.5Sylas met Twisted Fate: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -1.2) · 1,613 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.1Sylas met Yuumi: -2.14 winsten per 100 games (marge -2.98 tot -1.30) · 13,671 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions