League of Legends Build voor Sett
Sett Top build
- gewonnen
- 51.6%
- games
- 116,970
- Winimpact
- +1.5
- Pickrate
- 4.2%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
Doran's Bow + Health Potion x2 wint vaker dan Doran's Blade + Health Potion, de meest gekozen: +1.9 tegenover +1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 52.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 22% | 49.7% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 53.9% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.1% | -3.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.6% | -1.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 33.3% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 47.6% | -1.1 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 51.6% | -0.6 kan toeval zijn | 13:21 | |
| 24% | 51.8% | +0.7 duidelijk verschil | 14:43 | |
| 16% | 55.7% | +0.3 duidelijk verschil vaak voor | 13:29 | |
| 1% | 53.0% | -3.3 duidelijk verschil | 12:47 | |
| <1% | 58.5% | -1.1 kan toeval zijn vaak voor | 13:57 | |
| <1% | 56.6% | -1.2 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 73% | 54.7% | meest gekocht | |
| 12% | 57.5% | won vaker | |
| 10% | 50.7% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 57.1% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 54% | 53.1% | meest gekocht | |
| 25% | 48.8% | ongeveer gelijk | |
| 17% | 56.6% | won vaker | |
| 1% | 58.6% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 73% | 25% | |
| 10% | 54% | |
| 12% | 17% | |
| 86% | 84% | |
| 24% | 25% | |
| 12% | 11% | |
| 6% | 7% |
Item nr. 1Stridebreaker
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 53.1% | +2.9 kan toeval zijn | 12:54 | |
| 17% | 48.6% | -3.2 duidelijk verschil | 12:59 | |
| 3% | 46.5% | -2.5 duidelijk verschil | 12:26 | |
| 2% | 52.9% | +0.5 duidelijk verschil | 12:20 | |
| 1% | 51.8% | +0.1 duidelijk verschil | 13:24 | |
| <1% | 50.8% | -0.7 duidelijk verschil | ||
| <1% | 51.5% | -1.0 duidelijk verschil | ||
| <1% | 42.7% | gekocht als je al achter staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 29% | 17,983 | |
| 14% | 8,716 | |
| 6% | 3,695 | |
| 5% | 3,185 |
Item nr. 2Overlord's Bloodmail
Overlord's Bloodmail hoort bij de build die vaker wint: +2.0 per 100 potjes, tegen +1.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 55.0% | +0.4 kan toeval zijn | 21:03 | |
| 32% | 56.0% | +1.6 kan toeval zijn | 21:24 | |
| 12% | 53.0% | -2.2 kan toeval zijn | 21:17 | |
| 5% | 56.2% | -0.2 kan toeval zijn | 20:09 | |
| 3% | 54.1% | +1.5 kan toeval zijn | 21:41 | |
| 2% | 53.7% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 51.3% | -2.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 56.6% | -1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 29% | 17,983 | |
| 14% | 8,716 | |
| 6% | 3,695 | |
| 5% | 3,185 |
Item nr. 3Warmog's Armor
Warmog's Armor hoort bij de build die vaker wint: +2.0 per 100 potjes, tegen +1.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 59.5% | +0.4 kan toeval zijn | 26:55 | |
| 20% | 58.8% | +1.4 kan toeval zijn | 27:13 | |
| 10% | 57.2% | -1.1 kan toeval zijn | 27:19 | |
| 9% | 60.9% | -1.0 kan toeval zijn | 26:38 | |
| 6% | 60.2% | +1.5 kan toeval zijn | 27:02 | |
| 2% | 59.8% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 2% | 48.2% | -2.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 56.1% | -1.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 29% | 17,983 | |
| 14% | 8,716 | |
| 6% | 3,695 | |
| 5% | 3,185 |
Item nr. 4Sterak's Gage
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 60.9% | +1.6 kan toeval zijn | 31:38 | |
| 16% | 63.7% | -2.0 duidelijk verschil | 31:13 | |
| 5% | 65.3% | +0.2 kan toeval zijn | 32:04 |
Item nr. 5Hullbreaker
Hullbreaker wint vaker dan Spear of Shojin, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 58.1% | -1.2 kan toeval zijn | 36:02 | |
| 21% | 59.5% | +2.0 duidelijk verschil | 35:45 | |
| 8% | 51.9% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 6% | 65.2% | +1.1 kan toeval zijn | 36:02 | |
| 6% | 52.2% | -1.9 kan toeval zijn | 36:58 | |
| 5% | 64.2% | +1.4 kan toeval zijn | ||
| 3% | 58.3% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.5% | +0.9 kan toeval zijn |
Item nr. 6Spear of Shojin
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | 49.3% | 39:39 | |
| 9% | 51.3% | 39:41 | |
| 9% | 51.8% | 40:40 | |
| 8% | 56.9% | 40:46 | |
| 6% | - | 39:07 |
HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.7% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 14% | 51.5% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.8% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.9% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.5% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.0% | -4.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.2% | -4.9 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.7% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.6% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.0% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.0% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.8% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.2% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.7% | -4.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 33.9% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.7% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.6% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.9% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.7% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.3% | -1.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.1% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.8% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 55.1% | -2.1 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.8% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.6% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.9% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.9% | -2.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.3% | -2.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.4% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.3% | -3.0 duidelijk verschil |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.7% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.8% | -2.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.2% | -2.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.7% | -4.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.4% | te groot om te vertrouwen |
Secundaire runesShield Bash + Overgrowth
Shield Bash + Overgrowth wint vaker dan Unflinching + Second Wind, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.2% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 22% | 52.6% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 6% | 52.9% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.6% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.0% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 53.7% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.0% | +0.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.3% | +1.5 duidelijk verschil |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.3% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | te groot om te vertrouwen |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.4% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.9% | -0.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.7% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.0% | +0.6 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 52.0% | +2.5 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 10% | 49.8% | -1.6 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 3% | 47.7% | -3.2 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 1% | 48.5% | -3.1 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 47.7% | -3.9 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.9% | -3.7 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2E
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
Eerst Q maxen: 52.2% gewonnen. Eerst W: 48.4% gewonnen (won vaker).
- E
- E
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- W
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.7% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.5% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.5% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.8% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.9% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.3% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.7% | -4.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 40.6% | te groot om te vertrouwen |
Sett Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 52.5%
- games
- 22,937
- Winimpact
- +2.3
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 54.5% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 35% | 49.7% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 9% | 53.0% | -0.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.1% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.7% | -4.0 duidelijk verschil |
De bootsPlated Steelcaps
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 54.4% | +0.6 kan toeval zijn | 12:21 | |
| 31% | 48.1% | -1.9 duidelijk verschil vaak achter | 11:32 | |
| 22% | 58.7% | +2.4 kan toeval zijn vaak voor | 12:08 | |
| 4% | 50.6% | -2.1 duidelijk verschil | 11:45 | |
| 2% | 57.0% | -0.4 kan toeval zijn vaak voor | 12:17 | |
| 1% | 40.9% | -2.1 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 47% | 57.6% | meest gekocht | |
| 15% | 62.4% | won vaker | |
| 11% | 45.8% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 52.1% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.0% | meest gekocht | |
| 17% | 59.7% | won vaker | |
| 10% | 50.7% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 51.8% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 47% | 10% | |
| 11% | 46% | |
| 13% | 11% | |
| 5% | 4% |
Item nr. 1Stridebreaker
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 53.7% | +3.7 kan toeval zijn | 12:46 | |
| 8% | 52.1% | -3.7 duidelijk verschil | 12:50 | |
| 3% | 49.7% | -3.8 duidelijk verschil | 12:14 | |
| 1% | 51.5% | -2.0 duidelijk verschil | 12:21 | |
| 1% | 49.7% | +1.8 kan toeval zijn | 13:00 | |
| 1% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.7% | -3.4 duidelijk verschil | ||
| 1% | 48.9% | -2.1 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Item nr. 2Overlord's Bloodmail
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 57.4% | +2.1 kan toeval zijn | 20:57 | |
| 25% | 54.2% | +0.3 kan toeval zijn | 20:46 | |
| 7% | 55.8% | +0.6 kan toeval zijn | 21:11 | |
| 7% | 53.7% | -1.4 kan toeval zijn | 20:35 | |
| 4% | 59.7% | -1.1 kan toeval zijn | 19:46 | |
| 3% | 54.0% | -3.3 kan toeval zijn | ||
| 3% | 54.9% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.0% | -1.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Item nr. 3Warmog's Armor
Warmog's Armor hoort bij de build die vaker wint: +4.7 per 100 potjes, tegen +2.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 59.4% | -0.1 kan toeval zijn | 26:30 | |
| 22% | 60.2% | +1.5 kan toeval zijn | 26:35 | |
| 13% | 58.1% | +0.5 kan toeval zijn | 26:32 | |
| 8% | 63.2% | +2.2 kan toeval zijn | 26:10 | |
| 6% | 52.0% | -3.2 kan toeval zijn | 27:30 | |
| 3% | 58.7% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 60.3% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.8% | -2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Item nr. 4Sterak's Gage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 54% | 63.1% | 30:55 |
Item nr. 5Spear of Shojin
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 61.0% | +0.6 kan toeval zijn | 35:29 | |
| 15% | 61.4% | +1.1 kan toeval zijn | 34:57 | |
| 14% | 55.4% | +0.1 kan toeval zijn | 34:39 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 40:02 | |
| 10% | - | 37:06 | |
| 7% | - | 41:52 | |
| 7% | - | 42:04 | |
| 7% | - | 40:11 |
HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 16% | 52.3% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 9% | 50.5% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.2% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | -3.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.8% | -2.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.6% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.4% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.0% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.2% | -3.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.5% | -1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.7% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.7% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.4% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.7% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.2% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.3% | -2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.8% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.7% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.5% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.4% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 56.4% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.4% | -5.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.0% | -4.4 duidelijk verschil |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.7% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.8% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.3% | -1.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesShield Bash + Second Wind
Shield Bash + Second Wind wint vaker dan Unflinching + Second Wind, de meest gekozen: +2.5 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.0% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 18% | 54.3% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 5% | 56.8% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 5% | 55.9% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.5% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.4% | -2.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 52.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 53.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.2% | -1.7 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 52.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.7% | +0.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 53.1% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.7% | 0.0 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +4.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 81% | 53.2% | +4.0 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 13% | 49.6% | -3.0 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 4% | 48.2% | -3.5 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 43.3% | -6.2 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.0% | -2.6 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 53.4% gewonnen. Eerst W: 49.5% gewonnen (ongeveer gelijk).
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 53.0% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 9% | 48.2% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 6% | 50.9% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 52.4% | -0.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 39.6% | -3.3 duidelijk verschil |
Sett Jungle build
Patch 16.21- gewonnen
- 48.0%
- games
- 15,780
- Winimpact
- -1.7
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsGustwalker Hatchling
Gustwalker Hatchling wint vaker dan Gustwalker Hatchling + Health Potion, de meest gekozen: +1.9 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 32% | 46.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 27% | 48.8% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 16% | 47.9% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 45.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.5% | -0.4 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Boots of Swiftness, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 49.0% | -1.2 kan toeval zijn | 12:40 | |
| 24% | 46.7% | +0.7 kan toeval zijn | 15:04 | |
| 16% | 48.3% | +1.6 duidelijk verschil | 15:05 | |
| 3% | 45.7% | -3.0 kan toeval zijn | 13:05 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 39% | 47.0% | meest gekocht | |
| 27% | 49.4% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 46.8% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 58.0% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 43% | 53.5% | meest gekocht | |
| 25% | 46.4% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 40.7% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 46.7% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 27% | 7% | |
| 5% | 25% | |
| 39% | 43% |
Item nr. 1Stridebreaker
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 48.6% | +2.4 kan toeval zijn | 12:20 | |
| 11% | 44.5% | -2.7 duidelijk verschil | 12:38 | |
| 6% | 48.2% | -0.6 duidelijk verschil | 11:47 | |
| 3% | 49.0% | -1.9 duidelijk verschil | 12:23 | |
| 3% | 46.6% | -2.6 duidelijk verschil | 10:37 | |
| 2% | 51.1% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 2% | 39.7% | -3.3 duidelijk verschil | ||
| 1% | 51.7% | +1.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Item nr. 2Overlord's Bloodmail
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 50.2% | +2.0 kan toeval zijn | 21:15 | |
| 18% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | 20:47 | |
| 9% | 47.9% | -1.4 kan toeval zijn | 21:13 | |
| 5% | 50.2% | -0.7 kan toeval zijn | 20:36 | |
| 4% | 50.5% | +1.9 kan toeval zijn | 21:09 | |
| 3% | 51.0% | -2.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 42.9% | te groot om te vertrouwen | ||
| 2% | 52.1% | -1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Item nr. 3Warmog's Armor
Warmog's Armor hoort bij de build die vaker wint: +4.1 per 100 potjes, tegen +1.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.4% | +0.8 kan toeval zijn | 27:17 | |
| 24% | 57.0% | +1.2 kan toeval zijn | 27:09 | |
| 13% | 53.3% | +0.3 kan toeval zijn | 27:08 | |
| 4% | 58.1% | +2.4 kan toeval zijn | 27:25 | |
| 4% | 58.8% | -0.2 kan toeval zijn | 26:31 | |
| 3% | 52.0% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 55.2% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 49.3% | te groot om te vertrouwen |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Item nr. 4Sterak's Gage
Sterak's Gage wint vaker dan Black Cleaver, de meest gekozen: +2.8 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 60.5% | +2.8 kan toeval zijn | 32:19 | |
| 16% | 58.9% | 0.0 kan toeval zijn | 32:45 | |
| 10% | 59.7% | +0.4 kan toeval zijn | 32:43 | |
| 9% | 61.4% | 0.0 kan toeval zijn | 32:03 | |
| 8% | 62.6% | +1.1 kan toeval zijn | 32:12 | |
| 4% | 50.0% | -1.8 duidelijk verschil | ||
| 3% | 53.0% | -1.4 duidelijk verschil |
Item nr. 5Spear of Shojin
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 31% | 61.0% | 37:26 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 40:45 | |
| 12% | - | 41:01 | |
| 7% | - | 40:08 | |
| 6% | - | 42:09 | |
| 5% | - | 41:33 |
HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 48.8% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 17% | 47.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 42.9% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 45.9% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.5% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.8% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.2% | -1.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 48.5% | +3.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.1% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 5% | 41.8% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.1% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 42.8% | -5.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.1% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.8% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.3% | -1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +3.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.7% | +3.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 45.3% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 43.4% | -3.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 42.1% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.7% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.7% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 41.7% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 40.4% | -2.7 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.7% | +3.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 45.9% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 46.1% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 40.0% | -4.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 43.0% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 45.0% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.1% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 42.5% | -3.4 duidelijk verschil |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.6% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 46.9% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.1% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 46.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.5% | -1.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesUnflinching + Shield Bash
Unflinching + Shield Bash wint vaker dan Unflinching + Second Wind, de meest gekozen: +3.4 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.8% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.2% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 57.2% | +3.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 45.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.7% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | -1.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.1% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 7% | 46.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.1% | -2.4 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 48.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 43.9% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.1% | 0.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.3% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 44.6% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 45.6% | -1.7 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 48.3% | +1.3 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 9% | 48.3% | -1.5 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 6% | 47.2% | -1.0 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 1% | 42.4% | -1.9 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.1% | -2.3 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.0% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 47.5% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -1.6 kan toeval zijn |
Sett Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.7%
- games
- 4,476
- Winimpact
- -0.2
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Shield + Health Potion
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 41% | 50.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.4% | -1.6 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Boots of Swiftness, de meest gekozen: +2.2 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn | 11:19 | |
| 29% | 48.8% | -1.2 kan toeval zijn | 13:41 | |
| 13% | 56.6% | +2.2 kan toeval zijn | 14:15 | |
| 4% | 49.2% | -1.4 kan toeval zijn | 12:30 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 33% | 51.9% | meest gekocht | |
| 28% | 58.5% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 57.9% | te weinig games | |
| 3% | 44.1% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 37% | 51.1% | meest gekocht | |
| 24% | 55.6% | ongeveer gelijk | |
| 12% | 44.8% | te weinig games | |
| 2% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 5% | 24% | |
| 28% | 12% |
Item nr. 1Stridebreaker
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 51.5% | +1.0 kan toeval zijn | 12:22 | |
| 7% | 50.4% | +0.4 kan toeval zijn | 11:12 | |
| 2% | 56.0% | -0.6 kan toeval zijn | 12:37 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Item nr. 2Black Cleaver
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 53.2% | +0.4 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 23% | 51.9% | +1.6 kan toeval zijn | 19:54 | |
| 7% | 48.6% | -2.7 kan toeval zijn | 18:53 | |
| 6% | 52.9% | +0.7 kan toeval zijn | 20:09 | |
| 4% | 52.7% | -2.7 kan toeval zijn | 19:33 | |
| 3% | 54.3% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 54.3% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 46.1% | -2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Item nr. 3Sterak's Gage
Sterak's Gage hoort bij de build die vaker wint: +3.9 per 100 potjes, tegen +2.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 56.3% | +0.2 kan toeval zijn | 25:35 | |
| 20% | 55.8% | +1.5 kan toeval zijn | 25:42 | |
| 12% | 51.8% | -0.9 kan toeval zijn | 25:54 | |
| 6% | 58.3% | +0.6 kan toeval zijn | 25:02 | |
| 5% | 61.9% | -1.0 kan toeval zijn | 24:55 | |
| 4% | 53.8% | -0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Item nr. 4Overlord's Bloodmail
Overlord's Bloodmail wint vaker dan Sterak's Gage, de meest gekozen: -0.3 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 52.8% | +0.9 kan toeval zijn | 30:04 | |
| 14% | 56.3% | -1.2 kan toeval zijn | 30:32 | |
| 12% | 64.8% | +0.1 kan toeval zijn | 29:39 | |
| 10% | 56.2% | -0.3 kan toeval zijn | 30:50 | |
| 10% | 62.5% | -0.9 kan toeval zijn | 29:44 |
Item nr. 5Spear of Shojin
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | 54.1% | 34:30 |
Item nr. 6Warmog's Armor
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 37:17 | |
| 11% | - | 38:42 | |
| 8% | - | 40:03 | |
| 8% | - | 37:20 | |
| 6% | - | 37:13 |
HoofdruneFleet Footwork
Fleet Footwork wint vaker dan Conqueror, de meest gekozen: +2.0 tegenover +0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 18% | 50.9% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 44.1% | -4.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.3% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.4% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 57.1% | 0.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.7% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.2% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 7% | 42.9% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.2% | -6.5 duidelijk verschil | |
| 2% | 45.8% | -1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.4% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.9% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 49.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 38.0% | -5.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 53.6% | +0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +3.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.7% | +3.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.5% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 5% | 48.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.4% | -3.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 34.0% | -5.5 duidelijk verschil |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.3% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 14% | 50.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.8% | -0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesShield Bash + Second Wind
Shield Bash + Second Wind wint vaker dan Unflinching + Second Wind, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 23% | 53.7% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.3% | -1.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 11% | 47.7% | -0.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.6 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.4% | -1.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 13% | 47.9% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.0% | +1.1 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 76% | 50.9% | +0.2 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 17% | 51.8% | -0.1 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 4% | 49.7% | -1.2 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 2% | 51.0% | -1.1 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 59.2% gewonnen. Eerst W: 42.3% gewonnen (te weinig games).
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ghost
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 60% van hun games. Over alle ranks wordt Flash + Ignite het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 21% | 51.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 13% | 52.5% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.8% | -0.9 kan toeval zijn |
Beste Sett-spelers
Bekijk alle 21,254Normale game als Top
117,150 gamesTegen elke Top-champion
- Top 7% First bloods 22%
- Top 13% Dmg / min 895
- Onderste 7% Aantal control wards 0.4
- Kills per game
- 7.0 Top 28%
- Deaths per game
- 7.3 Meeste 31%
- Assists per game
- 5.3 Onderste 35%
- Solokills
- 3.4 Top 19%
- KP
- 35% Onderste 39%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 23%
- Farm per min
- 6.2 Onderste 29%
- Gold per min
- 409 Top 40%
- Vision per min
- 0.75 Onderste 40%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:26
- Level 11 op 13:25
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 1% Fysiek 99%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 37% True damage 8%Normale game als Mid
22,747 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 7% First bloods 19%
- Top 23% Solokills 3.1
- Onderste 14% Aantal control wards 0.4
- Kills per game
- 7.6 Top 45%
- Deaths per game
- 7.3 Meeste 31%
- Assists per game
- 6.1 Onderste 37%
- KP
- 40% Onderste 27%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 40%
- Dmg / min
- 883 Top 31%
- Farm per min
- 6.1 Onderste 42%
- Gold per min
- 419 Top 43%
- Vision per min
- 0.65 Onderste 34%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:20
- Level 11 op 14:58
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 1% Fysiek 99%Gestorven door
Fysiek 56% Magisch 37% True damage 7%Normale game als Bot
4,436 games Patch 16.21Tegen elke Bot-champion
- Top 8% First bloods 21%
- Top 22% Solokills 1.6
- Onderste 2% Aantal control wards 0.2
- Kills per game
- 8.9 Top 27%
- Deaths per game
- 8.4 Meeste 12%
- Assists per game
- 7.6 Onderste 49%
- KP
- 45% Onderste 43%
- Aandeel teamdmg
- 22% Top 33%
- Dmg / min
- 883 Top 22%
- Farm per min
- 5.5 Onderste 25%
- Gold per min
- 443 Top 45%
- Vision per min
- 0.61 Onderste 15%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:39
- Level 11 op 19:04
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 1% Fysiek 99%Gestorven door
Fysiek 57% Magisch 37% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Sett als Top.
-
Shen: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.8-5.0) · 2,044 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.5-5.3) · 1,409 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.6-5.2) · 1,607 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Akali: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.2-4.8) · 1,605 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yorick: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.7-4.3) · 2,619 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.4-4.5) · 2,125 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Garen: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.7-3.3) · 5,174 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Matchups en teamgenoten komen uit games van Sett als Top.
-
Sett met Lillia: +3.82 winsten per 100 games (marge 3.17-4.46) · 23,216 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Shyvana: +3.32 winsten per 100 games (marge 2.68-3.97) · 23,274 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Rammus: +2.94 winsten per 100 games (marge 2.03-3.85) · 11,491 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Sett met Qiyana: -6.29 winsten per 100 games (marge -6.89 tot -5.69) · 26,845 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Lee Sin: -5.02 winsten per 100 games (marge -5.53 tot -4.50) · 36,951 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Rengar: -4.85 winsten per 100 games (marge -5.68 tot -4.01) · 13,677 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Sett met Heimerdinger: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.0-3.7) · 4,896 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Malzahar: +2.29 winsten per 100 games (marge 1.76-2.82) · 34,936 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Fizz: +2.17 winsten per 100 games (marge 1.62-2.72) · 32,796 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Sett met K'Sante: -8.7 winsten per 100 games (marge -12.5 tot -4.9) · 452 games · Samengevoegd · 31% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Urgot: -3.8 winsten per 100 games (marge -7.2 tot -0.4) · 629 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Orianna: -3.58 winsten per 100 games (marge -4.39 tot -2.76) · 14,398 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Sett met Kog'Maw: +2.45 winsten per 100 games (marge 1.55-3.35) · 11,765 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Ziggs: +1.94 winsten per 100 games (marge 1.10-2.77) · 13,736 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Nilah: +1.5 winsten per 100 games (marge 0.1-2.9) · 5,033 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Sett met Ezreal: -4.07 winsten per 100 games (marge -4.52 tot -3.62) · 50,317 games · Gemeten -
Sett met Corki: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -1.5) · 5,692 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Lucian: -2.08 winsten per 100 games (marge -2.67 tot -1.49) · 28,163 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Sett met Zyra: +2.27 winsten per 100 games (marge 1.64-2.90) · 24,593 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Taric: +2.2 winsten per 100 games (marge 1.0-3.5) · 5,639 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Leona: +2.04 winsten per 100 games (marge 1.53-2.54) · 39,327 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Sett met Camille: -3.8 winsten per 100 games (marge -5.4 tot -2.2) · 3,428 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Yuumi: -3.42 winsten per 100 games (marge -4.13 tot -2.71) · 19,398 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett met Bard: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -2.0) · 9,380 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions