League of Legends Build voor Pantheon
Pantheon Support build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 48.4%
- games
- 398,188
- Winimpact
- -1.6
- Pickrate
- 2.1%
StartitemsLong Sword + Health Potion x2 + World Atlas
Long Sword + Health Potion x2 + World Atlas wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +3.8 tegenover +1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.3% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.5% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.5% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.3% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.5% | +3.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.2% | +0.4 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 48.3% | -0.3 kan toeval zijn | 14:59 | |
| 17% | 49.4% | +0.7 duidelijk verschil | 16:02 | |
| 15% | 52.5% | +0.6 duidelijk verschil vaak voor | 13:31 | |
| 9% | 49.4% | -1.1 duidelijk verschil | 13:30 | |
| 1% | 54.4% | +0.3 kan toeval zijn vaak voor | 14:57 | |
| <1% | 49.1% | -2.5 duidelijk verschil |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.9% | meest gekocht | |
| 10% | 54.4% | won vaker | |
| 6% | 52.3% | won vaker | |
| 6% | 50.0% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 29% | 45.9% | meest gekocht | |
| 27% | 50.8% | won vaker | |
| 11% | 51.5% | won vaker | |
| 7% | 48.0% | won vaker |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 53% | 29% | |
| 6% | 27% | |
| 2% | 10% | |
| 6% | 8% | |
| 23% | 21% | |
| 10% | 11% | |
| 45% | 43% | |
| 35% | 34% | |
| 40% | 39% | |
| 6% | 5% |
Item nr. 1Eclipse
Eclipse hoort bij de build die vaker wint: +2.5 per 100 potjes, tegen -1.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 47.7% | -1.0 kan toeval zijn | 12:51 | |
| 31% | 48.7% | +0.8 duidelijk verschil | 13:06 | |
| 6% | 50.4% | +0.3 duidelijk verschil | 12:46 | |
| 4% | 50.5% | +1.4 duidelijk verschil | 13:52 | |
| 4% | 50.5% | +1.8 duidelijk verschil | 14:16 | |
| 3% | 51.6% | +0.6 duidelijk verschil | ||
| 3% | 51.7% | -0.3 kan toeval zijn vaak voor | ||
| <1% | 50.9% | +2.9 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 22,541 | |
| 8% | - | 10,956 | |
| 7% | 56.9% | 9,734 | |
| 6% | - | 9,021 |
Item nr. 2Black Cleaver
Black Cleaver hoort bij de build die vaker wint: +2.5 per 100 potjes, tegen -1.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.9% | +1.6 kan toeval zijn | 22:38 | |
| 22% | 48.9% | -1.1 kan toeval zijn | 21:52 | |
| 10% | 51.8% | -0.4 kan toeval zijn | 21:10 | |
| 9% | 51.5% | +0.8 kan toeval zijn | 22:36 | |
| 8% | 49.4% | -0.8 kan toeval zijn | 21:34 | |
| 3% | 48.0% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| 3% | 51.7% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| <1% | 43.8% | +2.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 22,541 | |
| 8% | - | 10,956 | |
| 7% | 56.9% | 9,734 | |
| 6% | - | 9,021 |
Item nr. 3Sundered Sky
Sundered Sky hoort bij de build die vaker wint: +2.5 per 100 potjes, tegen -1.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 51.4% | +0.4 kan toeval zijn | 28:39 | |
| 21% | 53.8% | +0.3 kan toeval zijn | 28:24 | |
| 11% | 53.7% | +0.6 kan toeval zijn | 28:52 | |
| 8% | 51.3% | -0.4 kan toeval zijn | 28:32 | |
| 5% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn | 27:49 | |
| 5% | 51.5% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 3% | 53.0% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| <1% | 50.6% | +2.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 22,541 | |
| 8% | - | 10,956 | |
| 7% | 56.9% | 9,734 | |
| 6% | - | 9,021 |
Item nr. 4Death's Dance
Death's Dance wint vaker dan Voltaic Cyclosword, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.1% | -0.4 kan toeval zijn | 33:43 | |
| 15% | 51.8% | +0.1 kan toeval zijn | 34:42 | |
| 11% | 52.8% | -0.1 kan toeval zijn | 33:49 | |
| 7% | 49.9% | -0.2 kan toeval zijn | 33:06 | |
| 6% | 50.8% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 6% | 59.4% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 52.2% | +0.8 kan toeval zijn | ||
| 4% | 47.6% | -0.1 kan toeval zijn |
Item nr. 5Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | 49.2% | 38:54 |
Item nr. 6Youmuu's Ghostblade
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 13% | 55.8% | 42:20 | |
| 8% | 43.3% | 42:30 | |
| 7% | 48.6% | 40:05 | |
| 6% | - | 41:05 | |
| 5% | - | 43:04 |
HoofdrunePress the Attack
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.8 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 19% | 48.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.6% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 46.5% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.2% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.2% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.3% | +2.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Triumph
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.1 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 48.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.2% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.6% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.2% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.3% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.9% | -0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Legend: Alacrity wint vaker dan Legend: Haste, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 48.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.8% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.4% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.5% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.9% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.5% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.9% | -0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Coup de Grace, de meest gekozen: +2.3 tegenover -1.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.1% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.5% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.0% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.8% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 46.1% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.3% | +0.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.9% | +2.8 duidelijk verschil |
Tweede padDomination
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 48.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 17% | 47.8% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 7% | 47.8% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.4% | +0.6 kan toeval zijn |
Secundaire runesRelentless Hunter + Sudden Impact
Relentless Hunter + Sudden Impact wint vaker dan Relentless Hunter + Cheap Shot, de meest gekozen: +2.7 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 48.3% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.8% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.1% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.2% | +1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.9% | -2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.1% | +0.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.4 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.8% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.5% | -1.1 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 48.3% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.5% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.5% | -0.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 48.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.0% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.1% | +0.7 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 49.0% | +1.5 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 10% | 47.9% | -1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 2% | 46.8% | -2.8 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 47.3% | -1.3 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -3.7 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 48.5% | -1.6 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 49.3% gewonnen. Eerst W: 48.4% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.5% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.8% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.6% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.0% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.8% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.3% | -0.8 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 52.9%
- games
- 5,234
- Winimpact
- +2.2
- Pickrate
- 1.4%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.3% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.5% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.5% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.3% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.5% | +3.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.2% | +0.4 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 52.9% |
Item nr. 1Eclipse
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 95% | 52.7% | |
| 5% | 55.6% |
Item nr. 2Black Cleaver
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 95% | 52.7% |
Item nr. 3Umbral Glaive
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 47.7% | -1.0 kan toeval zijn | 12:51 | |
| 31% | 48.7% | +0.8 duidelijk verschil | 13:06 | |
| 6% | 50.4% | +0.3 duidelijk verschil | 12:46 | |
| 4% | 50.5% | +1.4 duidelijk verschil | 13:52 | |
| 4% | 50.5% | +1.8 duidelijk verschil | 14:16 | |
| 3% | 51.6% | +0.6 duidelijk verschil | ||
| 3% | 51.7% | -0.3 kan toeval zijn vaak voor | ||
| <1% | 50.9% | +2.9 duidelijk verschil |
Item nr. 4Maw of Malmortius
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 67.2% | |
| 15% | 57.3% | |
| 15% | 61.5% | |
| 6% | 54.7% | |
| 6% | 43.4% |
Item nr. 5Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 14% | 52.0% | |
| 11% | 63.2% | |
| 9% | 53.3% | |
| 9% | 46.7% | |
| 7% | 53.8% |
Item nr. 6Voltaic Cyclosword
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.1% | -0.4 kan toeval zijn | 33:43 | |
| 15% | 51.8% | +0.1 kan toeval zijn | 34:42 | |
| 11% | 52.8% | -0.1 kan toeval zijn | 33:49 | |
| 7% | 49.9% | -0.2 kan toeval zijn | 33:06 | |
| 6% | 50.8% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 6% | 59.4% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 52.2% | +0.8 kan toeval zijn | ||
| 4% | 47.6% | -0.1 kan toeval zijn |
HoofdrunePress the Attack
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
Hoofdrij 1Triumph
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
Hoofdrij 2Legend: Haste
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
Hoofdrij 3Coup de Grace
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
Tweede padDomination
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 64% | 52.9% |
QWE
De skillsQ > W > E
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 49.0% | +1.5 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 10% | 47.9% | -1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 2% | 46.8% | -2.8 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 47.3% | -1.3 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -3.7 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 48.5% | -1.6 kan toeval zijn |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.5% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.8% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.6% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.0% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.8% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.3% | -0.8 kan toeval zijn |
Pantheon Top build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 49.1%
- games
- 305,411
- Winimpact
- -0.9
- Pickrate
- 1.6%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.3% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 6% | 46.9% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.8% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.5% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -1.8 duidelijk verschil |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 49.6% | -0.1 kan toeval zijn | 14:00 | |
| 27% | 49.7% | +0.4 kan toeval zijn | 15:20 | |
| 8% | 51.0% | -0.8 kan toeval zijn vaak voor | 13:44 | |
| 5% | 53.9% | +0.1 kan toeval zijn vaak voor | 15:21 | |
| 2% | 56.0% | -0.2 kan toeval zijn vaak voor | 14:01 | |
| <1% | 50.3% | -1.6 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.5% | meest gekocht | |
| 8% | 50.2% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 52.0% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 55.3% | won vaker |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.6% | meest gekocht | |
| 17% | 45.9% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 48.5% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 50.2% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 57% | 17% | |
| 8% | 47% | |
| 2% | 15% | |
| 17% | 9% | |
| 38% | 36% | |
| 29% | 28% | |
| 35% | 33% | |
| 5% | 5% | |
| 7% | 8% | |
| 5% | 5% |
Item nr. 1Bastionbreaker
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.9% | -0.3 kan toeval zijn | 11:33 | |
| 26% | 49.4% | -0.6 kan toeval zijn | 11:31 | |
| 13% | 48.9% | +0.6 duidelijk verschil | 12:13 | |
| 9% | 50.7% | +0.6 duidelijk verschil | 11:24 | |
| 3% | 52.7% | -0.1 kan toeval zijn vaak voor | 10:06 | |
| 3% | 49.6% | +0.6 duidelijk verschil | ||
| 2% | 49.1% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.6% | +1.6 duidelijk verschil vaak achter |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 19,050 | |
| 9% | 13,074 | |
| 6% | 8,358 | |
| 5% | 7,232 |
Item nr. 2Voltaic Cyclosword
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | +0.2 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 24% | 50.7% | +0.5 kan toeval zijn | 20:32 | |
| 10% | 52.5% | +0.5 kan toeval zijn | 20:32 | |
| 8% | 52.5% | -0.4 kan toeval zijn | 19:15 | |
| 6% | 49.1% | -0.6 kan toeval zijn | 21:00 | |
| 4% | 48.4% | -2.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.3% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 51.2% | +1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 19,050 | |
| 9% | 13,074 | |
| 6% | 8,358 | |
| 5% | 7,232 |
Item nr. 3Edge of Night
Edge of Night hoort bij de build die vaker wint: +2.7 per 100 potjes, tegen -0.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.0% | +0.5 kan toeval zijn | 27:27 | |
| 15% | 55.5% | +0.3 kan toeval zijn | 26:26 | |
| 8% | 55.2% | +0.2 kan toeval zijn | 26:44 | |
| 7% | 54.7% | -1.5 kan toeval zijn | 26:48 | |
| 7% | 54.4% | +0.2 kan toeval zijn | 26:58 | |
| 6% | 57.2% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 6% | 52.4% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 5% | 57.9% | +1.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 19,050 | |
| 9% | 13,074 | |
| 6% | 8,358 | |
| 5% | 7,232 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Lord Dominik's Regards de meeste extra winst: +1.3 per 100 games. Edge of Night, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 54.7% | +0.3 kan toeval zijn | 32:17 | |
| 13% | 60.7% | +1.3 kan toeval zijn | ||
| 10% | 59.6% | +0.8 kan toeval zijn | ||
| 9% | 57.0% | -1.1 kan toeval zijn | 30:41 | |
| 8% | 59.0% | +0.2 kan toeval zijn | 32:24 |
Item nr. 5Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 18% | 68.6% | 36:21 |
Item nr. 6Youmuu's Ghostblade
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | 52.0% | 40:24 | |
| 11% | 53.0% | 39:11 | |
| 7% | 48.6% | 39:37 | |
| 6% | 49.3% | 39:02 | |
| 5% | 51.7% | 38:51 |
HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 33% | 49.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 21% | 48.4% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.5% | -1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | -2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | -1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Triumph wint vaker dan Presence of Mind, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 48.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 31% | 49.6% | +0.3 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.8% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.7% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.1% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.0% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.7% | -4.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.8% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Legend: Alacrity wint vaker dan Legend: Haste, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 48.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 30% | 49.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.5% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.8% | +0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +1.9 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 48.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 32% | 49.5% | +0.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.1% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 49.2% | +0.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.3% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.2% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.8% | +1.6 duidelijk verschil |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 32% | 49.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 17% | 48.4% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 5% | 48.8% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.8% | +0.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesManaflow Band + Scorch
Manaflow Band + Scorch wint vaker dan Transcendence + Scorch, de meest gekozen: +2.4 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.7% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 13% | 51.7% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.0% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.7% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.1% | +1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.8% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.9% | +1.2 duidelijk verschil |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 18% | 48.2% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | -0.2 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.9% | +0.7 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 54% van hun games. Over alle ranks wordt Health Scaling het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 48.8% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 33% | 49.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.0% | +0.7 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.1 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 64% | 48.8% | -1.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 35% | 50.0% | +1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 41.9% | -4.1 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.0% | te groot om te vertrouwen |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.6% | -2.2 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 48.8% gewonnen. Eerst W: 42.3% gewonnen (te weinig games).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.3% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.8% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.3% | -0.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.5% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.4% | -3.9 duidelijk verschil |
- gewonnen
- 51.7%
- games
- 11,400
- Winimpact
- +2.1
- Pickrate
- 3.9%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.3% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 6% | 46.9% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.8% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.5% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -1.8 duidelijk verschil |
De bootsPlated Steelcaps
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 55% | 51.8% | |
| 29% | 53.2% | |
| 8% | 54.3% | |
| 4% | 53.5% | |
| 3% | 54.5% |
Item nr. 1Bastionbreaker
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.9% | -0.3 kan toeval zijn | 11:33 | |
| 26% | 49.4% | -0.6 kan toeval zijn | 11:31 | |
| 13% | 48.9% | +0.6 duidelijk verschil | 12:13 | |
| 9% | 50.7% | +0.6 duidelijk verschil | 11:24 | |
| 3% | 52.7% | -0.1 kan toeval zijn vaak voor | 10:06 | |
| 3% | 49.6% | +0.6 duidelijk verschil | ||
| 2% | 49.1% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.6% | +1.6 duidelijk verschil vaak achter |
Item nr. 2Black Cleaver
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 28% | 52.5% | |
| 17% | 54.4% | |
| 13% | 53.3% | |
| 9% | 50.5% | |
| 6% | 55.4% |
Item nr. 3Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 54.6% | |
| 10% | 56.5% | |
| 8% | 57.7% | |
| 6% | 64.2% | |
| 6% | 50.0% |
Item nr. 4Voltaic Cyclosword
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | +0.2 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 24% | 50.7% | +0.5 kan toeval zijn | 20:32 | |
| 10% | 52.5% | +0.5 kan toeval zijn | 20:32 | |
| 8% | 52.5% | -0.4 kan toeval zijn | 19:15 | |
| 6% | 49.1% | -0.6 kan toeval zijn | 21:00 | |
| 4% | 48.4% | -2.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.3% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 51.2% | +1.7 kan toeval zijn |
Item nr. 5Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 14% | 53.8% | |
| 7% | 58.3% | |
| 6% | 62.8% | |
| 6% | 57.5% | |
| 6% | 73.0% |
Item nr. 6Lord Dominik's Regards
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.0% | +0.5 kan toeval zijn | 27:27 | |
| 15% | 55.5% | +0.3 kan toeval zijn | 26:26 | |
| 8% | 55.2% | +0.2 kan toeval zijn | 26:44 | |
| 7% | 54.7% | -1.5 kan toeval zijn | 26:48 | |
| 7% | 54.4% | +0.2 kan toeval zijn | 26:58 | |
| 6% | 57.2% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 6% | 52.4% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 5% | 57.9% | +1.6 kan toeval zijn |
HoofdruneConqueror
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
Hoofdrij 1Triumph
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
Hoofdrij 2Legend: Haste
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
Hoofdrij 3Cut Down
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
Tweede padSorcery
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
VerdedigingsshardHealth
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 53.1% |
QWE
De skillsQ > W > E
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 64% | 48.8% | -1.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 35% | 50.0% | +1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 41.9% | -4.1 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.0% | te groot om te vertrouwen |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.6% | -2.2 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.3% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.8% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.3% | -0.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.5% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.4% | -3.9 duidelijk verschil |
Pantheon Mid build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 51.1%
- games
- 104,896
- Winimpact
- +1.1
- Pickrate
- 0.6%
StartitemsDoran's Helm + Health Potion
Doran's Helm + Health Potion wint vaker dan Doran's Blade + Health Potion, de meest gekozen: +1.5 tegenover +1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.9% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 8% | 48.5% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.1% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -1.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.7% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.0% | -2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.5% | -2.9 duidelijk verschil |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 49.9% | -0.4 kan toeval zijn | 13:30 | |
| 33% | 51.8% | +0.4 kan toeval zijn | 13:23 | |
| 15% | 54.2% | +0.2 kan toeval zijn vaak voor | 12:36 | |
| 11% | 53.2% | +0.6 kan toeval zijn | 11:55 | |
| 4% | 55.0% | -0.4 kan toeval zijn vaak voor | 12:48 | |
| 1% | 46.9% | te groot om te vertrouwen |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 43% | 54.8% | meest gekocht | |
| 15% | 50.2% | ongeveer gelijk | |
| 10% | 55.8% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 53.6% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.5% | meest gekocht | |
| 12% | 54.0% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 49.6% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 52.4% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 43% | 8% | |
| 15% | 50% | |
| 3% | 14% | |
| 10% | 6% | |
| 12% | 14% | |
| 29% | 31% | |
| 10% | 12% | |
| 27% | 25% | |
| 38% | 36% | |
| 53% | 52% |
Item nr. 1Eclipse
Eclipse hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen +0.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 50.5% | +0.4 kan toeval zijn | 10:53 | |
| 22% | 51.6% | +0.1 kan toeval zijn | 10:55 | |
| 22% | 51.5% | -0.4 kan toeval zijn | 10:28 | |
| 14% | 50.5% | -1.0 kan toeval zijn | 10:57 | |
| 4% | 53.8% | +0.3 kan toeval zijn | 9:48 | |
| 2% | 48.0% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 49.6% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 60.6% | +2.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 8% | 4,203 | |
| 6% | 3,353 | |
| 6% | 3,108 | |
| 6% | 3,004 |
Item nr. 2Black Cleaver
Black Cleaver hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen +0.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 53.0% | -0.5 kan toeval zijn | 19:06 | |
| 17% | 52.0% | +1.4 kan toeval zijn | 20:13 | |
| 8% | 51.8% | -0.4 kan toeval zijn | 19:36 | |
| 8% | 53.7% | -0.3 kan toeval zijn | 18:59 | |
| 8% | 55.1% | +0.2 kan toeval zijn | 18:58 | |
| 5% | 54.2% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 48.9% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.2% | +1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 8% | 4,203 | |
| 6% | 3,353 | |
| 6% | 3,108 | |
| 6% | 3,004 |
Item nr. 3Sundered Sky
Sundered Sky hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen +0.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 55.6% | +0.9 kan toeval zijn | 25:43 | |
| 12% | 57.7% | 0.0 kan toeval zijn | 24:60 | |
| 9% | 55.6% | 0.0 kan toeval zijn | 25:50 | |
| 9% | 56.5% | -0.6 kan toeval zijn | 25:11 | |
| 7% | 57.0% | +0.4 kan toeval zijn | 25:33 | |
| 7% | 58.4% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 6% | 53.9% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 6% | 56.4% | +0.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 8% | 4,203 | |
| 6% | 3,353 | |
| 6% | 3,108 | |
| 6% | 3,004 |
Item nr. 4Death's Dance
Death's Dance wint vaker dan Black Cleaver, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 59.6% | +1.4 kan toeval zijn | 30:47 | |
| 18% | 57.0% | -0.3 kan toeval zijn | 30:27 | |
| 13% | 56.3% | -0.3 kan toeval zijn | 30:34 | |
| 8% | 60.8% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 7% | 43.5% | -1.3 kan toeval zijn |
Item nr. 5Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 60.8% | 34:55 |
Item nr. 6Edge of Night
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 50.4% | 38:46 | |
| 12% | 50.7% | 39:26 | |
| 7% | - | 38:55 | |
| 5% | - | 39:20 | |
| 5% | - | 40:06 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 51.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 26% | 50.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 20% | 50.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 18% | 51.0% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.0% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.2% | -3.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.0% | +1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 50.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 34% | 51.1% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 19% | 50.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.6% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.1% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.3% | -2.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Sixth Sense, de meest gekozen: +1.2 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 31% | 51.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 18% | 50.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.9% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.0% | +1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 50.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 31% | 51.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 19% | 50.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.2% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.6% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.9% | +1.4 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 25% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 23% | 51.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.1% | +0.8 kan toeval zijn |
Secundaire runesCash Back + Biscuit Delivery
Cash Back + Biscuit Delivery wint vaker dan Biscuit Delivery + Cosmic Insight, de meest gekozen: +2.7 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.5% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 15% | 53.2% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 53.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.2% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.5% | -3.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 61.5% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.0% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 59.9% | +1.9 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.8% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.3% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.6% | +0.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.8% | -0.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health, de meest gekozen: +0.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 46% | 50.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Q > E > W wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 50.9% | -0.6 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 17% | 51.3% | +0.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 48.2% | -3.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 51.2% gewonnen. Eerst W: 45.0% gewonnen (te weinig games).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.0% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.3% | -3.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.4% | -1.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.3% | -0.7 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 58.7%
- games
- 1,067
- Winimpact
- +2.9
- Pickrate
- 1.1%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.9% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 8% | 48.5% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.1% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -1.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.7% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.0% | -2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.5% | -2.9 duidelijk verschil |
De bootsIonian Boots of Lucidity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 58.7% |
Item nr. 1Bastionbreaker
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 72% | 59.7% | |
| 28% | 56.0% |
Item nr. 2Voltaic Cyclosword
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 72% | 59.7% |
Item nr. 3Lord Dominik's Regards
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 29% | 65.6% | |
| 23% | 64.8% | |
| 14% | 60.7% | |
| 12% | 66.3% | |
| 4% | 48.3% |
Item nr. 4Edge of Night
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 20% | 62.7% | |
| 15% | 66.7% | |
| 12% | 70.7% | |
| 8% | 71.4% | |
| 5% | 66.7% |
Item nr. 5Youmuu's Ghostblade
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 50.5% | +0.4 kan toeval zijn | 10:53 | |
| 22% | 51.6% | +0.1 kan toeval zijn | 10:55 | |
| 22% | 51.5% | -0.4 kan toeval zijn | 10:28 | |
| 14% | 50.5% | -1.0 kan toeval zijn | 10:57 | |
| 4% | 53.8% | +0.3 kan toeval zijn | 9:48 | |
| 2% | 48.0% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 49.6% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 60.6% | +2.3 kan toeval zijn |
Item nr. 6Black Cleaver
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 59.6% | +1.4 kan toeval zijn | 30:47 | |
| 18% | 57.0% | -0.3 kan toeval zijn | 30:27 | |
| 13% | 56.3% | -0.3 kan toeval zijn | 30:34 | |
| 8% | 60.8% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 7% | 43.5% | -1.3 kan toeval zijn |
HoofdruneStormraider's Surge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Hoofdrij 1Manaflow Band
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Hoofdrij 2Transcendence
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Hoofdrij 3Scorch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
VerdedigingsshardHealth
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 50.9% | -0.6 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 17% | 51.3% | +0.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 48.2% | -3.9 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.0% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.3% | -3.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.4% | -1.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.3% | -0.7 kan toeval zijn |
Pantheon Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 47.2%
- games
- 94,245
- Winimpact
- -2.8
- Pickrate
- 0.5%
StartitemsMosstomper Seedling + Health Potion
Mosstomper Seedling + Health Potion wint vaker dan Scorchclaw Pup + Health Potion, de meest gekozen: +1.1 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 20% | 47.4% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 18% | 46.5% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 9% | 46.9% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.9% | +0.1 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 47.8% | +0.3 kan toeval zijn | 14:37 | |
| 35% | 48.6% | +0.9 kan toeval zijn | 15:05 | |
| 8% | 48.1% | -2.0 duidelijk verschil | 12:51 | |
| 5% | 51.4% | -1.3 duidelijk verschil vaak voor | 13:27 | |
| 2% | 50.1% | -2.1 kan toeval zijn vaak voor | 13:42 | |
| 1% | 47.2% | -3.6 duidelijk verschil |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.0% | meest gekocht | |
| 11% | 48.2% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 48.3% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 51.2% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 45% | 49.0% | meest gekocht | |
| 15% | 44.0% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 44.7% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 49.5% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 11% | 45% | |
| 47% | 15% | |
| 3% | 15% | |
| 24% | 17% | |
| 12% | 10% | |
| 20% | 22% |
Item nr. 1Eclipse
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.3% | 0.0 kan toeval zijn | 10:52 | |
| 16% | 48.3% | +1.1 duidelijk verschil | 11:20 | |
| 15% | 47.0% | -1.2 kan toeval zijn | 10:31 | |
| 13% | 47.7% | +0.6 kan toeval zijn | 10:42 | |
| 7% | 46.3% | -1.4 kan toeval zijn | 10:46 | |
| 5% | 51.1% | +2.6 duidelijk verschil | ||
| 5% | 48.0% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.5% | +1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 5,849 | |
| 7% | 3,015 | |
| 6% | 2,549 | |
| 3% | 1,598 |
Item nr. 2Black Cleaver
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 49.2% | +1.8 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 19% | 48.1% | -1.3 kan toeval zijn | 18:25 | |
| 9% | 48.4% | -0.7 kan toeval zijn | 18:15 | |
| 8% | 50.3% | +0.1 kan toeval zijn | 19:14 | |
| 5% | 47.5% | -1.7 kan toeval zijn | 19:17 | |
| 4% | 49.6% | +1.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 48.7% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 58.8% | +2.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 5,849 | |
| 7% | 3,015 | |
| 6% | 2,549 | |
| 3% | 1,598 |
Item nr. 3Guardian Angel
Guardian Angel hoort bij de build die vaker wint: +4.7 per 100 potjes, tegen +1.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.0% | +1.3 kan toeval zijn | 26:12 | |
| 12% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn | 25:38 | |
| 10% | 52.8% | +0.5 kan toeval zijn | 24:40 | |
| 9% | 57.8% | +2.0 kan toeval zijn | 26:18 | |
| 6% | 50.3% | -0.4 kan toeval zijn | 26:13 | |
| 4% | 52.8% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 4% | 51.5% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 53.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 5,849 | |
| 7% | 3,015 | |
| 6% | 2,549 | |
| 3% | 1,598 |
Item nr. 4Death's Dance
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Death's Dance de meeste extra winst: +0.4 per 100 games. Guardian Angel, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 58.9% | +0.4 kan toeval zijn | 31:15 | |
| 15% | 59.5% | -0.1 kan toeval zijn | 31:32 |
Item nr. 5Maw of Malmortius
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 58.5% | +2.5 kan toeval zijn | 35:39 | |
| 11% | 57.7% | +1.1 kan toeval zijn | 35:39 | |
| 7% | 59.8% | +0.1 kan toeval zijn | 36:04 | |
| 6% | 51.7% | -1.6 kan toeval zijn | 36:32 | |
| 5% | 52.7% | -1.3 kan toeval zijn | 36:06 | |
| 4% | 55.5% | -2.0 kan toeval zijn | ||
| 4% | 61.5% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 4% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Item nr. 6Youmuu's Ghostblade
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 56.1% | 39:22 | |
| 9% | 41.1% | 38:28 | |
| 6% | - | 37:48 | |
| 5% | - | 39:40 | |
| 5% | - | 40:29 |
HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 48.4% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 23% | 46.3% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 8% | 46.3% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 4% | 46.8% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.3% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.2% | -2.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.2% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.5% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 47.8% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 46.6% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.4% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 45.8% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.6% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.0% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.1% | -2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.4% | -2.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 47.3% | -0.4 duidelijk verschil | |
| 36% | 48.3% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.8% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.3% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 45.5% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.1% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.8% | -1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Coup de Grace, de meest gekozen: +1.7 tegenover +0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 47.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.5% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 46.6% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.8% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.6% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.6% | -0.6 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.4% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 42% | 46.9% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 46.6% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 46.4% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.1% | -2.1 duidelijk verschil |
Secundaire runesTriple Tonic + Cash Back
Triple Tonic + Cash Back wint vaker dan Magical Footwear + Cosmic Insight, de meest gekozen: +1.4 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.6% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.0% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.1% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.5% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.3% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.4% | +0.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 46.9% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 45% | 48.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.1% | -2.2 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 47.6% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.4% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.7% | -1.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.1 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 47.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 47.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.9% | -0.6 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 48.1% | +1.6 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 10% | 46.0% | -1.3 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 43.5% | -3.1 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 36.8% | -4.1 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 46.2% gewonnen. Eerst W: 44.4% gewonnen (te weinig games).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.6% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.5% | -3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.5% | -0.3 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 50.8%
- games
- 5,307
- Winimpact
- +2.5
- Pickrate
- 5.8%
StartitemsScorchclaw Pup + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 20% | 47.4% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 18% | 46.5% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 9% | 46.9% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.9% | +0.1 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 52% | 50.4% | |
| 43% | 51.2% | |
| 3% | 61.2% | |
| 2% | 63.5% | |
| 1% | 54.8% |
Item nr. 1Black Cleaver
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 50.8% |
Item nr. 2Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 51.8% | |
| 17% | 50.9% | |
| 15% | 54.9% | |
| 5% | 50.6% | |
| 3% | 49.6% |
Item nr. 3Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 34% | 58.7% | |
| 9% | 52.2% | |
| 6% | 51.7% | |
| 6% | 49.7% | |
| 5% | 56.9% |
Item nr. 4Maw of Malmortius
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 15% | 53.7% | |
| 8% | 65.5% | |
| 6% | 59.8% | |
| 6% | 56.6% | |
| 5% | 67.6% |
Item nr. 5Eclipse
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.3% | 0.0 kan toeval zijn | 10:52 | |
| 16% | 48.3% | +1.1 duidelijk verschil | 11:20 | |
| 15% | 47.0% | -1.2 kan toeval zijn | 10:31 | |
| 13% | 47.7% | +0.6 kan toeval zijn | 10:42 | |
| 7% | 46.3% | -1.4 kan toeval zijn | 10:46 | |
| 5% | 51.1% | +2.6 duidelijk verschil | ||
| 5% | 48.0% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.5% | +1.9 kan toeval zijn |
Item nr. 6Youmuu's Ghostblade
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 56.1% | 39:22 | |
| 9% | 41.1% | 38:28 | |
| 6% | - | 37:48 | |
| 5% | - | 39:40 | |
| 5% | - | 40:29 |
HoofdruneConqueror
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
Hoofdrij 1Triumph
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
Hoofdrij 3Coup de Grace
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
Tweede padInspiration
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 49.7% |
QWE
De skillsQ > W > E
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 48.1% | +1.6 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 10% | 46.0% | -1.3 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 43.5% | -3.1 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 36.8% | -4.1 kan toeval zijn |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Smite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.6% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.5% | -3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.5% | -0.3 kan toeval zijn |
Beste Pantheon-spelers
Bekijk alle 15,325Normale game als Support
394,494 gamesTegen elke Support-champion
- Top 10% Kills per game 6.6
- Top 19% First bloods 11%
- Onderste 23% Farm per min 1.6
- Deaths per game
- 9.0 Meeste 25%
- Assists per game
- 10.4 Onderste 48%
- Solokills
- 1.1 Top 24%
- KP
- 47% Top 38%
- Aandeel teamdmg
- 18% Top 27%
- Dmg / min
- 679 Top 25%
- Gold per min
- 361 Top 32%
- Vision per min
- 2.20 Top 33%
- Aantal control wards
- 5.1 Top 37%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:44
- Level 11 op 21:39
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 3% Fysiek 97%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 40% True damage 6%Normale game als Top
304,100 gamesTegen elke Top-champion
- Top 10% Kills per game 7.8
- Top 12% Dmg / min 894
- Onderste 20% Farm per min 5.8
- Deaths per game
- 7.2 Meeste 37%
- Assists per game
- 6.0 Top 48%
- Solokills
- 3.1 Top 27%
- KP
- 39% Top 15%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 18%
- Gold per min
- 394 Onderste 40%
- Vision per min
- 0.73 Onderste 31%
- Aantal control wards
- 0.6 Onderste 48%
- First bloods
- 20% Top 15%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:30
- Level 11 op 13:50
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 5% Fysiek 95%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 38% True damage 9%Normale game als Mid
104,413 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 11% Kills per game 9.3
- Top 12% First bloods 17%
- Onderste 19% Farm per min 5.4
- Deaths per game
- 7.3 Meeste 30%
- Assists per game
- 6.8 Top 46%
- Solokills
- 3.0 Top 26%
- KP
- 45% Top 15%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 22%
- Dmg / min
- 917 Top 16%
- Gold per min
- 412 Top 49%
- Vision per min
- 0.67 Top 50%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 46%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:26
- Level 11 op 15:31
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 3% Fysiek 97%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 40% True damage 8%Normale game als Jungle
94,270 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 6% First bloods 8%
- Top 14% Aantal control wards 1.8
- Onderste 23% Farm per min 5.8
- Kills per game
- 7.9 Top 20%
- Deaths per game
- 6.3 Minste 35%
- Assists per game
- 7.9 Top 47%
- Solokills
- 1.3 Top 49%
- KP
- 48% Top 20%
- Aandeel teamdmg
- 18% Top 35%
- Dmg / min
- 692 Top 35%
- Gold per min
- 421 Onderste 48%
- Vision per min
- 0.86 Top 37%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:27
- Level 11 op 17:33
- blue buff eerst in 44% van de games
- Eerste dragon op 8:13
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 4% Fysiek 96%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 39% True damage 9%Matchups en teamgenoten komen uit games van Pantheon als Support.
-
Zyra: -3.1 winsten per 100 games (marge -4.3 tot -1.9) · 6,723 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zilean: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -1.4) · 3,558 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Thresh: -2.87 winsten per 100 games (marge -3.51 tot -2.22) · 23,046 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Renata Glasc: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -1.1) · 3,303 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Xerath: -2.7 winsten per 100 games (marge -3.9 tot -1.6) · 7,352 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sona: -2.6 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -1.1) · 3,919 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vel'Koz: -2.3 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -1.1) · 6,678 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Seraphine: -2.25 winsten per 100 games (marge -2.97 tot -1.53) · 18,171 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nautilus: -2.01 winsten per 100 games (marge -2.68 tot -1.34) · 21,081 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand: -1.9 winsten per 100 games (marge -3.0 tot -0.9) · 9,357 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tahm Kench: -1.9 winsten per 100 games (marge -3.0 tot -0.9) · 8,655 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Blitzcrank: -1.79 winsten per 100 games (marge -2.59 tot -0.99) · 14,672 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lulu: -1.64 winsten per 100 games (marge -2.45 tot -0.82) · 14,124 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Senna: -1.54 winsten per 100 games (marge -2.50 tot -0.59) · 10,330 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Swain: -1.27 winsten per 100 games (marge -2.20 tot -0.34) · 10,937 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lux: -1.14 winsten per 100 games (marge -1.71 tot -0.56) · 29,063 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Morgana: -1.12 winsten per 100 games (marge -1.91 tot -0.33) · 15,135 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Matchups en teamgenoten komen uit games van Pantheon als Support.
-
Pantheon met Sion: +3.1 winsten per 100 games (marge 2.0-4.2) · 7,945 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Teemo: +2.75 winsten per 100 games (marge 2.05-3.45) · 20,451 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Singed: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.3-4.2) · 4,407 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Pantheon met Thresh: -8.0 winsten per 100 games (marge -13.1 tot -2.9) · 151 games · Samengevoegd · 57% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Blitzcrank: -5.8 winsten per 100 games (marge -10.8 tot -0.8) · 173 games · Samengevoegd · 54% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met K'Sante: -4.9 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -3.5) · 5,166 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Pantheon met Sejuani: +4.3 winsten per 100 games (marge 3.0-5.7) · 5,113 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Lillia: +3.43 winsten per 100 games (marge 2.50-4.36) · 11,276 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Amumu: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.8-4.0) · 7,840 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Pantheon met Rengar: -5.8 winsten per 100 games (marge -7.0 tot -4.6) · 6,124 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Qiyana: -5.10 winsten per 100 games (marge -5.97 tot -4.22) · 12,479 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Lee Sin: -4.10 winsten per 100 games (marge -4.80 tot -3.40) · 20,007 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Pantheon met Vel'Koz: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.1-5.2) · 3,708 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Veigar: +3.32 winsten per 100 games (marge 2.56-4.09) · 16,832 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Lux: +2.94 winsten per 100 games (marge 2.08-3.81) · 12,946 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Pantheon met Azir: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -1.4) · 3,625 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Cassiopeia: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -1.3) · 3,316 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Mel: -2.78 winsten per 100 games (marge -3.73 tot -1.83) · 10,687 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Pantheon met Ziggs: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.4-4.9) · 6,194 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Miss Fortune: +2.68 winsten per 100 games (marge 2.14-3.23) · 34,837 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Kog'Maw: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.2-4.1) · 4,575 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Pantheon met Ezreal: -3.54 winsten per 100 games (marge -4.23 tot -2.86) · 21,394 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Draven: -2.8 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -1.7) · 8,789 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Pantheon met Samira: -2.51 winsten per 100 games (marge -3.33 tot -1.68) · 14,398 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions