League of Legends Pantheon için build
Pantheon Destek build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 48.4%
- maç
- 373,189
- Kazanma etkisi
- -1.6
- Seçilme oranı
- 2.1%
Başlangıç eşyalarıUzun Kılıç + Can İksiri x2 + Dünya Atlası
Uzun Kılıç + Can İksiri x2 + Dünya Atlası: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.8, en çok seçilende +1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 4% | 45.3% | -3.1 net fark | |
| 4% | 47.5% | -1.2 net fark | |
| 3% | 47.5% | -1.5 net fark | |
| 1% | 49.3% | +2.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 50.5% | +3.8 şans olabilir | |
| <1% | 50.2% | +0.4 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 48.3% | -0.3 şans olabilir | 14:59 | |
| 17% | 49.4% | +0.7 net fark | 16:02 | |
| 15% | 52.5% | +0.6 net fark çoğu zaman önde | 13:31 | |
| 9% | 49.4% | -1.1 net fark | 13:30 | |
| 1% | 54.4% | +0.3 şans olabilir çoğu zaman önde | 14:57 | |
| <1% | 49.1% | -2.5 net fark |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.9% | en çok alınan | |
| 10% | 54.4% | daha çok kazandı | |
| 7% | 52.2% | daha çok kazandı | |
| 6% | 49.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 30% | 45.9% | en çok alınan | |
| 28% | 50.8% | daha çok kazandı | |
| 12% | 51.7% | daha çok kazandı | |
| 7% | 48.2% | daha çok kazandı |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 55% | 30% | |
| 6% | 28% | |
| 2% | 10% | |
| 6% | 8% | |
| 24% | 22% | |
| 10% | 12% | |
| 47% | 46% | |
| 36% | 35% | |
| 42% | 41% | |
| 7% | 7% |
Eşya 1Kararma
Kararma, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 47.7% | -1.0 şans olabilir | 12:51 | |
| 31% | 48.7% | +0.8 net fark | 13:06 | |
| 6% | 50.4% | +0.3 net fark | 12:46 | |
| 4% | 50.5% | +1.4 net fark | 13:52 | |
| 4% | 50.5% | +1.8 net fark | 14:16 | |
| 3% | 51.6% | +0.6 net fark | ||
| 3% | 51.7% | -0.3 şans olabilir çoğu zaman önde | ||
| <1% | 50.9% | +2.9 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 22,443 | |
| 8% | - | 10,916 | |
| 7% | 56.9% | 9,680 | |
| 6% | - | 8,965 |
Eşya 2Kara Balta
Kara Balta, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.9% | +1.6 şans olabilir | 22:38 | |
| 22% | 48.9% | -1.1 şans olabilir | 21:52 | |
| 10% | 51.8% | -0.4 şans olabilir | 21:10 | |
| 9% | 51.5% | +0.8 şans olabilir | 22:36 | |
| 8% | 49.4% | -0.8 şans olabilir | 21:34 | |
| 3% | 48.0% | -1.7 şans olabilir | ||
| 3% | 51.7% | -0.8 şans olabilir | ||
| <1% | 43.8% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 22,443 | |
| 8% | - | 10,916 | |
| 7% | 56.9% | 9,680 | |
| 6% | - | 8,965 |
Eşya 3Yarık Gökyüzü
Yarık Gökyüzü, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 51.4% | +0.4 şans olabilir | 28:39 | |
| 21% | 53.8% | +0.3 şans olabilir | 28:24 | |
| 11% | 53.7% | +0.6 şans olabilir | 28:52 | |
| 8% | 51.3% | -0.4 şans olabilir | 28:32 | |
| 5% | 50.0% | -1.5 şans olabilir | 27:49 | |
| 5% | 51.5% | 0.0 şans olabilir | ||
| 3% | 53.0% | -0.8 şans olabilir | ||
| <1% | 50.6% | +2.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 22,443 | |
| 8% | - | 10,916 | |
| 7% | 56.9% | 9,680 | |
| 6% | - | 8,965 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Ölümün Dansı: en çok seçilenden (Elektrikli Devirkılıcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.1% | -0.4 şans olabilir | 33:43 | |
| 15% | 51.8% | +0.1 şans olabilir | 34:42 | |
| 11% | 52.8% | -0.1 şans olabilir | 33:49 | |
| 7% | 49.9% | -0.2 şans olabilir | 33:05 | |
| 6% | 50.8% | -0.9 şans olabilir | ||
| 6% | 59.4% | +0.9 şans olabilir | ||
| 5% | 52.2% | +0.8 şans olabilir | ||
| 4% | 47.6% | -0.1 şans olabilir |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 49.2% | 38:54 |
Eşya 6Youmuu'nun Hayaletkılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 13% | 55.8% | 42:20 | |
| 8% | 43.3% | 42:30 | |
| 7% | 48.6% | 40:05 | |
| 6% | - | 41:05 | |
| 5% | - | 43:04 |
Ana rünSaldırıya Devam
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.8), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 19% | 48.1% | -0.4 şans olabilir | |
| 8% | 49.6% | +1.6 net fark | |
| 3% | 46.5% | -1.7 net fark | |
| 1% | 49.2% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 47.2% | -1.6 şans olabilir | |
| <1% | 48.3% | +2.8 net fark |
Ana sıra 1Zafer
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 48.3% | -0.3 şans olabilir | |
| 6% | 50.2% | +2.1 net fark | |
| 3% | 45.6% | -2.4 net fark | |
| 2% | 48.2% | +0.1 şans olabilir | |
| 2% | 47.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 48.4% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 47.3% | -1.4 şans olabilir | |
| <1% | 47.9% | -0.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Efsane: Çeviklik: en çok seçilenden (Efsane: Hız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 48.3% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 49.8% | +1.2 net fark | |
| 3% | 49.4% | +1.1 net fark | |
| 3% | 49.5% | +1.7 net fark | |
| 3% | 45.9% | -2.3 net fark | |
| 2% | 49.5% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 48.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 47.9% | -0.5 şans olabilir |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 5% | 50.5% | +2.3 net fark | |
| 3% | 50.0% | +2.0 net fark | |
| 3% | 50.8% | +2.5 net fark | |
| 3% | 46.1% | -1.9 şans olabilir | |
| 3% | 47.6% | -0.8 şans olabilir | |
| 2% | 49.3% | +0.5 net fark | |
| <1% | 46.9% | +2.8 net fark |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 48.5% | +0.2 şans olabilir | |
| 17% | 47.8% | -0.5 net fark | |
| 7% | 47.8% | -0.1 şans olabilir | |
| 3% | 49.1% | +0.4 şans olabilir | |
| 3% | 49.4% | +0.6 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Ani Darbe
İnsafsız Avcı + Ani Darbe: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı + Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende -1.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 48.3% | -1.5 şans olabilir | |
| 7% | 50.8% | +2.7 net fark | |
| 2% | 46.5% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.1% | +1.1 net fark | |
| 1% | 49.1% | +1.7 net fark | |
| 1% | 50.2% | +1.4 net fark | |
| <1% | 43.9% | -2.1 şans olabilir | |
| <1% | 43.1% | +0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 4% | 48.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 47.5% | -1.1 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 48.3% | -0.8 şans olabilir | |
| 3% | 49.5% | +1.0 net fark | |
| 1% | 48.5% | -0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 48.2% | -1.3 şans olabilir | |
| 13% | 49.0% | +1.4 net fark | |
| 4% | 49.1% | +0.7 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 49.0% | +1.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 10% | 47.9% | -1.1 net fark |
| WQEW + Q + E | 2% | 46.8% | -2.8 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 47.3% | -1.3 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -3.7 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 48.5% | -1.6 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 49.2% galibiyet. Önce W: 48.6% galibiyet (dengeli).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.5% | +1.0 şans olabilir | |
| 9% | 47.8% | -0.3 net fark | |
| 2% | 46.6% | -2.3 net fark | |
| 1% | 48.1% | -2.6 net fark | |
| <1% | 47.0% | -2.5 net fark | |
| <1% | 49.9% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 42.8% | -2.2 net fark | |
| <1% | 47.3% | -0.8 şans olabilir |
- galibiyet
- 51.1%
- maç
- 7,107
- Kazanma etkisi
- +2.5
- Seçilme oranı
- 2.1%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 4% | 45.3% | -3.1 net fark | |
| 4% | 47.5% | -1.2 net fark | |
| 3% | 47.5% | -1.5 net fark | |
| 1% | 49.3% | +2.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 50.5% | +3.8 şans olabilir | |
| <1% | 50.2% | +0.4 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 42% | 52.9% | |
| 41% | 51.0% | |
| 14% | 51.2% | |
| 3% | 49.2% | |
| 1% | 52.5% |
Eşya 1Umbra Mızrağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 57% | 50.6% | |
| 17% | 51.7% | |
| 8% | 49.6% | |
| 6% | 60.2% | |
| 4% | 48.4% |
Eşya 2Kara Balta
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 51% | 52.9% | |
| 12% | 53.2% | |
| 11% | 57.2% | |
| 9% | 49.1% | |
| 3% | 51.7% |
Eşya 3Elektrikli Devirkılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 32% | 58.5% | |
| 15% | 49.8% | |
| 9% | 55.5% | |
| 5% | 56.2% | |
| 4% | 64.9% |
Eşya 4Kararma
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.9% | +1.6 şans olabilir | 22:38 | |
| 22% | 48.9% | -1.1 şans olabilir | 21:52 | |
| 10% | 51.8% | -0.4 şans olabilir | 21:10 | |
| 9% | 51.5% | +0.8 şans olabilir | 22:36 | |
| 8% | 49.4% | -0.8 şans olabilir | 21:34 | |
| 3% | 48.0% | -1.7 şans olabilir | ||
| 3% | 51.7% | -0.8 şans olabilir | ||
| <1% | 43.8% | +2.2 şans olabilir |
Eşya 5Yarık Gökyüzü
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 49.2% | 38:54 |
Eşya 6Koruyucu Melek
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 13% | 55.8% | 42:20 | |
| 8% | 43.3% | 42:30 | |
| 7% | 48.6% | 40:05 | |
| 6% | - | 41:05 | |
| 5% | - | 43:04 |
Ana rünSaldırıya Devam
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
Ana sıra 1Zafer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
Ana sıra 2Efsane: Hız
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
Ana sıra 3Biç Devir
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
İkincil yolHâkimiyet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
Savunma parçasıCan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 70% | 51.1% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 49.0% | +1.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 10% | 47.9% | -1.1 net fark |
| WQEW + Q + E | 2% | 46.8% | -2.8 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 47.3% | -1.3 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -3.7 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 48.5% | -1.6 şans olabilir |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Tutuştur
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.5% | +1.0 şans olabilir | |
| 9% | 47.8% | -0.3 net fark | |
| 2% | 46.6% | -2.3 net fark | |
| 1% | 48.1% | -2.6 net fark | |
| <1% | 47.0% | -2.5 net fark | |
| <1% | 49.9% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 42.8% | -2.2 net fark | |
| <1% | 47.3% | -0.8 şans olabilir |
Pantheon Top build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 49.1%
- maç
- 287,297
- Kazanma etkisi
- -0.9
- Seçilme oranı
- 1.6%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 11% | 48.3% | -0.3 net fark | |
| 6% | 46.9% | -2.2 net fark | |
| <1% | 45.9% | -1.0 şans olabilir | |
| <1% | 47.7% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 47.8% | -2.5 net fark | |
| <1% | 43.5% | -3.4 net fark | |
| <1% | 50.0% | -1.8 net fark |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 49.6% | -0.1 şans olabilir | 14:00 | |
| 27% | 49.7% | +0.4 şans olabilir | 15:19 | |
| 8% | 51.0% | -0.8 şans olabilir çoğu zaman önde | 13:45 | |
| 5% | 53.9% | +0.1 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:21 | |
| 2% | 56.0% | -0.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 14:00 | |
| <1% | 50.3% | -1.6 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 62% | 51.6% | en çok alınan | |
| 8% | 50.2% | dengeli | |
| 6% | 52.0% | dengeli | |
| 3% | 55.2% | daha çok kazandı |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.6% | en çok alınan | |
| 18% | 45.8% | dengeli | |
| 6% | 48.7% | dengeli | |
| 4% | 50.4% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 62% | 18% | |
| 8% | 51% | |
| 2% | 16% | |
| 19% | 10% | |
| 41% | 39% | |
| 31% | 30% | |
| 38% | 36% | |
| 5% | 6% | |
| 8% | 9% | |
| 5% | 6% |
Eşya 1Hisaryıkan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.9% | -0.3 şans olabilir | 11:33 | |
| 26% | 49.4% | -0.6 şans olabilir | 11:31 | |
| 13% | 48.9% | +0.6 net fark | 12:13 | |
| 9% | 50.7% | +0.6 net fark | 11:24 | |
| 3% | 52.7% | -0.1 şans olabilir çoğu zaman önde | 10:06 | |
| 3% | 49.6% | +0.6 net fark | ||
| 2% | 49.1% | +0.2 şans olabilir | ||
| 1% | 48.6% | +1.6 net fark çoğu zaman geride |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 18,908 | |
| 9% | - | 12,938 | |
| 6% | - | 8,269 | |
| 5% | 48.7% | 7,184 |
Eşya 2Elektrikli Devirkılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | +0.2 şans olabilir | 19:40 | |
| 24% | 50.7% | +0.5 şans olabilir | 20:32 | |
| 10% | 52.5% | +0.5 şans olabilir | 20:32 | |
| 8% | 52.5% | -0.4 şans olabilir | 19:15 | |
| 6% | 49.1% | -0.6 şans olabilir | 21:00 | |
| 4% | 48.4% | -2.6 şans olabilir | ||
| 3% | 50.3% | +0.4 şans olabilir | ||
| 2% | 51.2% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 18,908 | |
| 9% | - | 12,938 | |
| 6% | - | 8,269 | |
| 5% | 48.7% | 7,184 |
Eşya 3Gecenin Kıyısı
Gecenin Kıyısı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.7, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.0% | +0.5 şans olabilir | 27:27 | |
| 15% | 55.5% | +0.3 şans olabilir | 26:26 | |
| 8% | 55.2% | +0.2 şans olabilir | 26:44 | |
| 7% | 54.7% | -1.5 şans olabilir | 26:48 | |
| 7% | 54.4% | +0.2 şans olabilir | 26:58 | |
| 6% | 57.2% | +0.4 şans olabilir | ||
| 6% | 52.4% | 0.0 şans olabilir | ||
| 5% | 57.9% | +1.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 18,908 | |
| 9% | - | 12,938 | |
| 6% | - | 8,269 | |
| 5% | 48.7% | 7,184 |
Eşya 4Dominik Efendi'nin Hürmetleri
Dominik Efendi'nin Hürmetleri: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +1.3. En çok seçilenin (Gecenin Kıyısı) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 54.7% | +0.3 şans olabilir | 32:17 | |
| 13% | 60.7% | +1.3 şans olabilir | ||
| 10% | 59.6% | +0.8 şans olabilir | ||
| 9% | 57.0% | -1.1 şans olabilir | 30:42 | |
| 8% | 59.0% | +0.2 şans olabilir | 32:24 |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | 68.6% | 36:20 |
Eşya 6Youmuu'nun Hayaletkılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 21% | 51.6% | 40:27 | |
| 11% | 52.5% | 39:11 | |
| 7% | 48.6% | 39:36 | |
| 6% | 49.6% | 39:03 | |
| 5% | 51.3% | 38:52 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.1% | +0.3 şans olabilir | |
| 33% | 49.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 21% | 48.4% | -0.7 net fark | |
| 3% | 49.9% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 46.5% | -1.7 şans olabilir | |
| <1% | 46.7% | -2.1 şans olabilir | |
| <1% | 47.8% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 46.7% | -1.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Zafer: en çok seçilenden (Pratik Zekâ) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 48.7% | -0.5 şans olabilir | |
| 31% | 49.6% | +0.3 net fark | |
| 8% | 49.8% | +1.1 net fark | |
| 3% | 50.7% | +1.4 net fark | |
| 2% | 49.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 46.0% | -2.0 şans olabilir | |
| <1% | 43.7% | -4.2 net fark | |
| <1% | 49.8% | -0.9 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Efsane: Çeviklik: en çok seçilenden (Efsane: Hız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 48.8% | -0.3 şans olabilir | |
| 30% | 49.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 3% | 50.1% | +0.9 şans olabilir | |
| 2% | 49.5% | +0.1 şans olabilir | |
| 2% | 49.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 2% | 48.2% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 45.8% | +0.9 şans olabilir |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 48.5% | -0.8 şans olabilir | |
| 32% | 49.5% | +0.2 net fark | |
| 6% | 51.1% | +1.9 net fark | |
| 6% | 49.2% | +0.3 net fark | |
| 2% | 50.3% | +1.3 net fark | |
| 1% | 49.2% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 47.5% | -1.6 şans olabilir | |
| 1% | 50.8% | +1.6 net fark |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.2% | +0.3 şans olabilir | |
| 32% | 49.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 17% | 48.4% | -0.6 net fark | |
| 5% | 48.8% | -0.1 şans olabilir | |
| 2% | 49.8% | +0.4 şans olabilir |
İkincil rünlerMana Akışı Yüzüğü + Kızart
Mana Akışı Yüzüğü + Kızart: en çok seçilenden (Yücelik + Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -2.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.7% | -2.0 şans olabilir | |
| 13% | 51.7% | +2.4 net fark | |
| 3% | 50.0% | +0.8 net fark | |
| 1% | 50.7% | +1.8 net fark | |
| 1% | 50.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 53.1% | +1.8 net fark | |
| <1% | 49.8% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 51.9% | +1.2 net fark |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 18% | 48.2% | -0.7 net fark | |
| 1% | 48.1% | -0.2 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 48.4% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 50.9% | +0.7 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 54% kadarı. Tüm liglerde en çok Zamanla Can Artışı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 48.8% | -0.8 net fark | |
| 33% | 49.6% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 49.0% | +0.7 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Q > W > E: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 64% | 48.8% | -1.0 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 35% | 50.0% | +1.1 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 41.9% | -4.1 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.0% | güvenmek için fazla büyük |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.6% | -2.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 48.9% galibiyet. Önce W: 36.7% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.3% | +2.2 şans olabilir | |
| 4% | 45.8% | -2.7 net fark | |
| 2% | 48.3% | -0.9 net fark | |
| <1% | 48.4% | +0.5 şans olabilir | |
| <1% | 45.2% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 44.1% | -1.0 şans olabilir | |
| <1% | 44.5% | -1.9 net fark | |
| <1% | 43.4% | -3.9 net fark |
- galibiyet
- 51.7%
- maç
- 10,123
- Kazanma etkisi
- +2.2
- Seçilme oranı
- 3.8%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 11% | 48.3% | -0.3 net fark | |
| 6% | 46.9% | -2.2 net fark | |
| <1% | 45.9% | -1.0 şans olabilir | |
| <1% | 47.7% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 47.8% | -2.5 net fark | |
| <1% | 43.5% | -3.4 net fark | |
| <1% | 50.0% | -1.8 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 56% | 51.8% | |
| 29% | 53.0% | |
| 8% | 54.6% | |
| 4% | 52.5% | |
| 3% | 54.2% |
Eşya 1Hisaryıkan
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.9% | -0.3 şans olabilir | 11:33 | |
| 26% | 49.4% | -0.6 şans olabilir | 11:31 | |
| 13% | 48.9% | +0.6 net fark | 12:13 | |
| 9% | 50.7% | +0.6 net fark | 11:24 | |
| 3% | 52.7% | -0.1 şans olabilir çoğu zaman önde | 10:06 | |
| 3% | 49.6% | +0.6 net fark | ||
| 2% | 49.1% | +0.2 şans olabilir | ||
| 1% | 48.6% | +1.6 net fark çoğu zaman geride |
Eşya 2Kara Balta
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 28% | 52.4% | |
| 17% | 54.2% | |
| 13% | 53.9% | |
| 9% | 51.4% | |
| 6% | 54.9% |
Eşya 3Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 24% | 54.9% | |
| 10% | 57.0% | |
| 9% | 56.9% | |
| 6% | 65.4% | |
| 6% | 48.8% |
Eşya 4Elektrikli Devirkılıcı
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | +0.2 şans olabilir | 19:40 | |
| 24% | 50.7% | +0.5 şans olabilir | 20:32 | |
| 10% | 52.5% | +0.5 şans olabilir | 20:32 | |
| 8% | 52.5% | -0.4 şans olabilir | 19:15 | |
| 6% | 49.1% | -0.6 şans olabilir | 21:00 | |
| 4% | 48.4% | -2.6 şans olabilir | ||
| 3% | 50.3% | +0.4 şans olabilir | ||
| 2% | 51.2% | +1.7 şans olabilir |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 14% | 52.4% | |
| 7% | 55.8% | |
| 7% | 62.5% | |
| 6% | 58.3% | |
| 6% | 73.5% |
Eşya 6Dominik Efendi'nin Hürmetleri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 55.0% | +0.5 şans olabilir | 27:27 | |
| 15% | 55.5% | +0.3 şans olabilir | 26:26 | |
| 8% | 55.2% | +0.2 şans olabilir | 26:44 | |
| 7% | 54.7% | -1.5 şans olabilir | 26:48 | |
| 7% | 54.4% | +0.2 şans olabilir | 26:58 | |
| 6% | 57.2% | +0.4 şans olabilir | ||
| 6% | 52.4% | 0.0 şans olabilir | ||
| 5% | 57.9% | +1.6 şans olabilir |
Ana rünYenilmez
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
Ana sıra 1Zafer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
Ana sıra 2Efsane: Hız
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
Ana sıra 3Biç Devir
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
İkincil yolBüyücülük
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
Savunma parçasıCan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 10% | 52.7% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 64% | 48.8% | -1.0 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 35% | 50.0% | +1.1 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 41.9% | -4.1 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.0% | güvenmek için fazla büyük |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.6% | -2.2 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.3% | +2.2 şans olabilir | |
| 4% | 45.8% | -2.7 net fark | |
| 2% | 48.3% | -0.9 net fark | |
| <1% | 48.4% | +0.5 şans olabilir | |
| <1% | 45.2% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 44.1% | -1.0 şans olabilir | |
| <1% | 44.5% | -1.9 net fark | |
| <1% | 43.4% | -3.9 net fark |
Pantheon Mid build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 51.1%
- maç
- 98,252
- Kazanma etkisi
- +1.1
- Seçilme oranı
- 0.6%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Miğferi + Can İksiri
Doran'ın Miğferi + Can İksiri: en çok seçilenden (Doran'ın Kılıcı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 14% | 49.9% | -0.7 net fark | |
| 8% | 48.5% | -1.5 net fark | |
| 1% | 47.1% | -3.1 net fark | |
| 1% | 50.6% | -1.7 net fark | |
| <1% | 49.7% | +1.5 şans olabilir | |
| <1% | 49.0% | -2.1 şans olabilir | |
| <1% | 47.5% | -2.9 net fark |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Ionia Çizmeleri: en çok seçilenden (Merkür'ün Adımları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 49.9% | -0.4 şans olabilir | 13:30 | |
| 33% | 51.8% | +0.4 şans olabilir | 13:23 | |
| 15% | 54.2% | +0.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 12:36 | |
| 11% | 53.2% | +0.6 şans olabilir | 11:55 | |
| 4% | 55.0% | -0.4 şans olabilir çoğu zaman önde | 12:48 | |
| 1% | 46.9% | güvenmek için fazla büyük |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.9% | en çok alınan | |
| 15% | 50.2% | dengeli | |
| 11% | 55.9% | dengeli | |
| 9% | 53.7% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.5% | en çok alınan | |
| 12% | 54.0% | dengeli | |
| 9% | 49.6% | dengeli | |
| 8% | 52.4% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 45% | 9% | |
| 15% | 52% | |
| 3% | 15% | |
| 11% | 6% | |
| 12% | 15% | |
| 30% | 32% | |
| 28% | 26% | |
| 11% | 12% | |
| 39% | 38% | |
| 8% | 7% |
Eşya 1Kararma
Kararma, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.2.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 50.5% | +0.4 şans olabilir | 10:53 | |
| 22% | 51.6% | +0.1 şans olabilir | 10:55 | |
| 22% | 51.5% | -0.4 şans olabilir | 10:28 | |
| 14% | 50.5% | -1.0 şans olabilir | 10:57 | |
| 4% | 53.8% | +0.3 şans olabilir | 9:47 | |
| 2% | 48.0% | -1.9 şans olabilir | ||
| 1% | 49.6% | -0.1 şans olabilir | ||
| <1% | 60.6% | +2.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 8% | 4,186 | |
| 6% | 3,337 | |
| 6% | 3,086 | |
| 6% | 2,990 |
Eşya 2Kara Balta
Kara Balta, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.2.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 53.0% | -0.5 şans olabilir | 19:06 | |
| 17% | 52.0% | +1.4 şans olabilir | 20:13 | |
| 8% | 51.8% | -0.4 şans olabilir | 19:36 | |
| 8% | 53.7% | -0.3 şans olabilir | 18:59 | |
| 8% | 55.1% | +0.2 şans olabilir | 18:58 | |
| 5% | 54.2% | +0.6 şans olabilir | ||
| 2% | 48.9% | -0.2 şans olabilir | ||
| 2% | 52.2% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 8% | 4,186 | |
| 6% | 3,337 | |
| 6% | 3,086 | |
| 6% | 2,990 |
Eşya 3Yarık Gökyüzü
Yarık Gökyüzü, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.2.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 55.6% | +0.9 şans olabilir | 25:43 | |
| 12% | 57.7% | 0.0 şans olabilir | 24:60 | |
| 9% | 55.6% | 0.0 şans olabilir | 25:51 | |
| 9% | 56.5% | -0.6 şans olabilir | 25:10 | |
| 7% | 57.0% | +0.4 şans olabilir | 25:33 | |
| 7% | 58.4% | +0.7 şans olabilir | ||
| 6% | 53.9% | -1.2 şans olabilir | ||
| 6% | 56.4% | +0.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 8% | 4,186 | |
| 6% | 3,337 | |
| 6% | 3,086 | |
| 6% | 2,990 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Ölümün Dansı: en çok seçilenden (Kara Balta) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 59.6% | +1.4 şans olabilir | 30:47 | |
| 18% | 57.0% | -0.3 şans olabilir | 30:27 | |
| 13% | 56.3% | -0.3 şans olabilir | 30:34 | |
| 8% | 60.8% | +1.1 şans olabilir | ||
| 7% | 43.5% | -1.3 şans olabilir |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 15% | 60.8% | 34:56 |
Eşya 6Gecenin Kıyısı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 22% | 50.6% | 38:47 | |
| 12% | 50.7% | 39:26 | |
| 7% | - | 38:55 | |
| 5% | - | 39:20 | |
| 5% | - | 40:06 |
Ana rünKara Hasat
Kara Hasat: en çok seçilenden (Elektrik Ver) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 35% | 51.0% | +0.1 şans olabilir | |
| 26% | 50.8% | -0.2 şans olabilir | |
| 20% | 50.5% | -0.1 şans olabilir | |
| 18% | 51.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 56.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 51.5% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 49.2% | -3.0 şans olabilir | |
| <1% | 47.0% | +1.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 50.9% | 0.0 şans olabilir | |
| 34% | 51.1% | +0.2 şans olabilir | |
| 19% | 50.5% | -0.1 şans olabilir | |
| 5% | 51.0% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.6% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.1% | -1.1 şans olabilir | |
| <1% | 50.9% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 48.3% | -2.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Altıncı His) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.7% | -0.2 şans olabilir | |
| 31% | 51.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 18% | 50.4% | -0.3 şans olabilir | |
| 4% | 51.4% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 53.7% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 54.9% | +2.4 şans olabilir | |
| 1% | 51.0% | +1.2 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 50.8% | -0.2 şans olabilir | |
| 31% | 51.2% | +0.3 şans olabilir | |
| 19% | 50.5% | -0.2 şans olabilir | |
| 3% | 50.2% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 52.2% | +1.5 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 50.4% | -0.8 şans olabilir | |
| 1% | 52.9% | +1.4 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.5% | -0.3 şans olabilir | |
| 25% | 51.1% | +0.1 şans olabilir | |
| 23% | 51.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 9% | 50.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 6% | 52.1% | +0.8 şans olabilir |
İkincil rünlerÖzel İndirim + Peksimet Teslimatı
Özel İndirim + Peksimet Teslimatı: en çok seçilenden (Peksimet Teslimatı + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende -2.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.5% | -2.0 şans olabilir | |
| 15% | 53.2% | +1.9 net fark | |
| 2% | 53.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 50.2% | +1.7 net fark | |
| 1% | 51.5% | -3.9 şans olabilir | |
| 1% | 61.5% | +2.7 net fark | |
| 1% | 53.0% | +2.5 net fark | |
| 1% | 59.9% | +1.9 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.8% | -0.5 şans olabilir | |
| 6% | 52.3% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.6% | +0.1 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 2% | 50.5% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 53.8% | -0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 46% | 50.7% | 0.0 şans olabilir | |
| 4% | 51.1% | +0.1 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Q > E > W: en çok seçilenden (Q > W > E) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 50.9% | -0.6 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 17% | 51.3% | +0.8 net fark |
| WQEW + Q + E | 1% | 48.2% | -3.9 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 50.9% galibiyet. Önce W: 43.5% galibiyet (yeterli maç yok).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.0% | +2.5 şans olabilir | |
| 3% | 46.3% | -3.9 net fark | |
| 1% | 48.4% | -1.0 net fark | |
| <1% | 52.4% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 52.0% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 53.5% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.3% | -0.7 şans olabilir |
- galibiyet
- 58.8%
- maç
- 987
- Kazanma etkisi
- +2.9
- Seçilme oranı
- 1.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 14% | 49.9% | -0.7 net fark | |
| 8% | 48.5% | -1.5 net fark | |
| 1% | 47.1% | -3.1 net fark | |
| 1% | 50.6% | -1.7 net fark | |
| <1% | 49.7% | +1.5 şans olabilir | |
| <1% | 49.0% | -2.1 şans olabilir | |
| <1% | 47.5% | -2.9 net fark |
ÇizmeIonia Çizmeleri
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 58.8% |
Eşya 1Hisaryıkan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 72% | 59.6% | |
| 28% | 56.5% |
Eşya 2Elektrikli Devirkılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 72% | 59.6% |
Eşya 3Dominik Efendi'nin Hürmetleri
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 28% | 66.0% | |
| 23% | 65.4% | |
| 14% | 61.2% | |
| 12% | 66.3% | |
| 4% | 46.4% |
Eşya 4Gecenin Kıyısı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 65.0% | |
| 14% | 63.6% | |
| 12% | 75.0% | |
| 9% | 74.1% | |
| 6% | 66.7% |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 18% | 60.0% | |
| 11% | 66.7% | |
| 8% | 71.4% | |
| 8% | 71.4% | |
| 6% | 40.0% |
Eşya 6Youmuu'nun Hayaletkılıcı
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 50.5% | +0.4 şans olabilir | 10:53 | |
| 22% | 51.6% | +0.1 şans olabilir | 10:55 | |
| 22% | 51.5% | -0.4 şans olabilir | 10:28 | |
| 14% | 50.5% | -1.0 şans olabilir | 10:57 | |
| 4% | 53.8% | +0.3 şans olabilir | 9:47 | |
| 2% | 48.0% | -1.9 şans olabilir | ||
| 1% | 49.6% | -0.1 şans olabilir | ||
| <1% | 60.6% | +2.3 şans olabilir |
Ana rünYıldırım Yağmacısı'nın Cinneti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Ana sıra 2Yücelik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Ana sıra 3Kızart
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
İkincil yolİsabet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
Savunma parçasıCan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 60.2% |
QEW
YeteneklerQ > E > W
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 50.9% | -0.6 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 17% | 51.3% | +0.8 net fark |
| WQEW + Q + E | 1% | 48.2% | -3.9 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.0% | +2.5 şans olabilir | |
| 3% | 46.3% | -3.9 net fark | |
| 1% | 48.4% | -1.0 net fark | |
| <1% | 52.4% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 52.0% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 53.5% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.3% | -0.7 şans olabilir |
Pantheon Orman build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 47.4%
- maç
- 87,262
- Kazanma etkisi
- -2.5
- Seçilme oranı
- 0.5%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu + Can İksiri
Yosunezen Yavrusu + Can İksiri: en çok seçilenden (Alazpençe Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 20% | 47.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 18% | 46.5% | -0.9 net fark | |
| 9% | 46.9% | -1.0 net fark | |
| 4% | 48.4% | +1.1 şans olabilir | |
| 3% | 47.9% | +0.1 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 47.8% | +0.3 şans olabilir | 14:37 | |
| 35% | 48.6% | +0.9 şans olabilir | 15:06 | |
| 8% | 48.1% | -2.0 net fark | 12:52 | |
| 5% | 51.4% | -1.3 net fark çoğu zaman önde | 13:27 | |
| 2% | 50.1% | -2.1 şans olabilir çoğu zaman önde | 13:41 | |
| 1% | 47.2% | -3.6 net fark |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.0% | en çok alınan | |
| 12% | 48.2% | dengeli | |
| 6% | 48.3% | dengeli | |
| 3% | 51.3% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.1% | en çok alınan | |
| 16% | 43.9% | dengeli | |
| 5% | 44.8% | dengeli | |
| 3% | 49.1% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 12% | 50% | |
| 53% | 16% | |
| 3% | 17% | |
| 26% | 19% | |
| 14% | 11% | |
| 22% | 24% | |
| 16% | 15% |
Eşya 1Kararma
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.3% | 0.0 şans olabilir | 10:52 | |
| 16% | 48.3% | +1.1 net fark | 11:20 | |
| 15% | 47.0% | -1.2 şans olabilir | 10:31 | |
| 13% | 47.7% | +0.6 şans olabilir | 10:41 | |
| 7% | 46.3% | -1.4 şans olabilir | 10:46 | |
| 5% | 51.1% | +2.6 net fark | ||
| 5% | 48.0% | -1.4 şans olabilir | ||
| 1% | 48.5% | +1.9 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 5,748 | |
| 7% | 2,983 | |
| 6% | 2,520 | |
| 3% | 1,576 |
Eşya 2Kara Balta
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 49.2% | +1.8 şans olabilir | 19:40 | |
| 19% | 48.1% | -1.3 şans olabilir | 18:25 | |
| 9% | 48.4% | -0.7 şans olabilir | 18:15 | |
| 8% | 50.3% | +0.1 şans olabilir | 19:14 | |
| 5% | 47.5% | -1.7 şans olabilir | 19:17 | |
| 4% | 49.6% | +1.9 şans olabilir | ||
| 2% | 48.7% | -0.3 şans olabilir | ||
| <1% | 58.8% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 5,748 | |
| 7% | 2,983 | |
| 6% | 2,520 | |
| 3% | 1,576 |
Eşya 3Koruyucu Melek
Koruyucu Melek, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.7, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.3.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.0% | +1.3 şans olabilir | 26:11 | |
| 12% | 51.1% | +0.1 şans olabilir | 25:37 | |
| 10% | 52.8% | +0.5 şans olabilir | 24:40 | |
| 9% | 57.8% | +2.0 şans olabilir | 26:19 | |
| 6% | 50.3% | -0.4 şans olabilir | 26:13 | |
| 4% | 52.8% | -1.9 şans olabilir | ||
| 4% | 51.5% | -0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 53.0% | -1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 5,748 | |
| 7% | 2,983 | |
| 6% | 2,520 | |
| 3% | 1,576 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Ölümün Dansı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.4. En çok seçilenin (Koruyucu Melek) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 58.9% | +0.4 şans olabilir | 31:15 | |
| 15% | 59.5% | -0.1 şans olabilir | 31:32 |
Eşya 5Malmortius'un Ağzı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 58.5% | +2.5 şans olabilir | 35:39 | |
| 11% | 57.7% | +1.1 şans olabilir | 35:39 | |
| 7% | 59.8% | +0.1 şans olabilir | 36:04 | |
| 6% | 51.7% | -1.6 şans olabilir | 36:32 | |
| 5% | 52.7% | -1.3 şans olabilir | 36:06 | |
| 4% | 55.5% | -2.0 şans olabilir | ||
| 4% | 61.5% | -0.6 şans olabilir | ||
| 4% | 50.0% | -1.5 şans olabilir |
Eşya 6Youmuu'nun Hayaletkılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 22% | 56.0% | 39:20 | |
| 9% | 41.8% | 38:26 | |
| 6% | - | 37:48 | |
| 5% | - | 39:58 | |
| 5% | - | 40:29 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 48.4% | +1.7 şans olabilir | |
| 23% | 46.3% | -1.3 net fark | |
| 8% | 46.3% | -0.7 net fark | |
| 4% | 46.8% | -1.1 net fark | |
| 2% | 47.3% | -1.1 net fark | |
| 1% | 46.2% | -2.1 net fark | |
| <1% | 46.2% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 37.5% | güvenmek için fazla büyük |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 47.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 6% | 46.6% | -0.5 net fark | |
| 4% | 47.4% | -0.6 net fark | |
| 2% | 45.8% | -1.4 net fark | |
| 1% | 45.6% | -2.4 net fark | |
| 1% | 47.0% | -2.1 net fark | |
| 1% | 46.1% | -2.0 net fark | |
| <1% | 45.4% | -2.8 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 47.3% | -0.4 net fark | |
| 36% | 48.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 4% | 45.8% | -0.9 net fark | |
| 4% | 47.0% | -0.1 şans olabilir | |
| 3% | 48.3% | -0.6 şans olabilir | |
| 3% | 45.5% | -1.7 net fark | |
| 1% | 46.1% | -2.5 net fark | |
| 1% | 46.8% | -1.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +0.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 47.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 6% | 49.5% | +1.7 net fark | |
| 5% | 46.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 46.0% | -0.9 şans olabilir | |
| 2% | 48.8% | +0.7 şans olabilir | |
| 2% | 48.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 44.6% | -3.5 net fark | |
| 2% | 47.6% | -0.6 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.4% | +1.5 şans olabilir | |
| 42% | 46.9% | -1.1 net fark | |
| 7% | 46.6% | -0.9 net fark | |
| 3% | 46.4% | -1.0 net fark | |
| 1% | 46.1% | -2.1 net fark |
İkincil rünlerÜçlü Tonik + Özel İndirim
Üçlü Tonik + Özel İndirim: en çok seçilenden (Sihirli Pabuçlar + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende +1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.6% | +1.0 şans olabilir | |
| 5% | 48.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 43.1% | -2.6 net fark | |
| 1% | 44.5% | +1.4 şans olabilir | |
| <1% | 42.2% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 47.5% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 46.3% | -3.4 net fark | |
| <1% | 50.4% | +0.8 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 46.9% | -1.2 net fark | |
| 45% | 48.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 46.1% | -2.2 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 47.6% | +2.4 şans olabilir | |
| 2% | 45.4% | -2.9 net fark | |
| 1% | 46.7% | -1.0 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 47.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 12% | 47.3% | +0.1 şans olabilir | |
| 4% | 46.9% | -0.6 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 48.1% | +1.6 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 10% | 46.0% | -1.3 net fark |
| WQEW + Q + E | 1% | 43.5% | -3.1 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 36.8% | -4.1 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 46.5% galibiyet. Önce W: 56.3% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.6% | +2.5 şans olabilir | |
| 1% | 41.5% | -3.1 net fark | |
| <1% | 47.5% | -0.3 şans olabilir |
- galibiyet
- 51.3%
- maç
- 4,069
- Kazanma etkisi
- +2.7
- Seçilme oranı
- 5.1%
Başlangıç eşyalarıAlazpençe Yavrusu + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 20% | 47.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 18% | 46.5% | -0.9 net fark | |
| 9% | 46.9% | -1.0 net fark | |
| 4% | 48.4% | +1.1 şans olabilir | |
| 3% | 47.9% | +0.1 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 51% | 50.7% | |
| 43% | 51.7% | |
| 3% | 61.0% | |
| 2% | 61.0% | |
| 1% | 61.5% |
Eşya 1Kara Balta
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 51.2% |
Eşya 2Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 46% | 52.3% | |
| 17% | 52.8% | |
| 17% | 53.6% | |
| 5% | 51.4% | |
| 3% | 50.8% |
Eşya 3Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 33% | 60.2% | |
| 9% | 50.9% | |
| 6% | 51.2% | |
| 6% | 56.7% | |
| 6% | 50.0% |
Eşya 4Malmortius'un Ağzı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 14% | 52.3% | |
| 8% | 66.3% | |
| 6% | 61.7% | |
| 5% | 52.7% | |
| 5% | 70.6% |
Eşya 5Kararma
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.3% | 0.0 şans olabilir | 10:52 | |
| 16% | 48.3% | +1.1 net fark | 11:20 | |
| 15% | 47.0% | -1.2 şans olabilir | 10:31 | |
| 13% | 47.7% | +0.6 şans olabilir | 10:41 | |
| 7% | 46.3% | -1.4 şans olabilir | 10:46 | |
| 5% | 51.1% | +2.6 net fark | ||
| 5% | 48.0% | -1.4 şans olabilir | ||
| 1% | 48.5% | +1.9 şans olabilir |
Eşya 6Youmuu'nun Hayaletkılıcı
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 22% | 56.0% | 39:20 | |
| 9% | 41.8% | 38:26 | |
| 6% | - | 37:48 | |
| 5% | - | 39:58 | |
| 5% | - | 40:29 |
Ana rünYenilmez
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
Ana sıra 1Zafer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
Ana sıra 3Son Darbe
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
İkincil yolİlham
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 49.5% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 89% | 48.1% | +1.6 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 10% | 46.0% | -1.3 net fark |
| WQEW + Q + E | 1% | 43.5% | -3.1 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 36.8% | -4.1 şans olabilir |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Çarp
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.6% | +2.5 şans olabilir | |
| 1% | 41.5% | -3.1 net fark | |
| <1% | 47.5% | -0.3 şans olabilir |
Pantheon Bot build
- galibiyet
- 46.7%
- maç
- 5,200
- Kazanma etkisi
- -2.4
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 46.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 16% | 48.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 8% | 42.3% | -1.5 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 46.9% | +0.4 şans olabilir | 14:11 | |
| 21% | 49.8% | +1.2 şans olabilir | 14:31 | |
| 15% | 45.2% | -1.9 şans olabilir | 13:09 | |
| 10% | 47.5% | -1.2 şans olabilir | 12:18 | |
| 6% | 50.9% | +0.8 şans olabilir | 13:05 | |
| 2% | 57.8% | -0.7 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 45% | 51.7% | en çok alınan | |
| 13% | 44.7% | dengeli | |
| 8% | 56.7% | dengeli | |
| 7% | 59.3% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 33% | 49.7% | en çok alınan | |
| 20% | 40.5% | dengeli | |
| 11% | 38.7% | dengeli | |
| 9% | 53.1% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 45% | 20% | |
| 8% | 33% | |
| 2% | 9% | |
| 13% | 8% |
Eşya 1Kibir
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 47.6% | +0.4 şans olabilir | 10:03 | |
| 26% | 46.4% | -1.1 şans olabilir | 10:53 | |
| 22% | 45.9% | +0.3 şans olabilir | 10:53 | |
| 5% | 48.9% | -2.3 şans olabilir | 10:46 | |
| 4% | 44.1% | -1.2 şans olabilir | 10:20 | |
| 2% | 46.4% | -0.8 şans olabilir | ||
| 2% | 56.3% | +3.2 şans olabilir | ||
| 2% | 46.4% | -0.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 11% | 46.4% | 356 | |
| 5% | - | 156 | |
| 4% | 50.0% | 131 | |
| 4% | - | 129 |
Eşya 2Elektrikli Devirkılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 48.1% | -0.1 şans olabilir | 17:46 | |
| 12% | 50.7% | +1.0 şans olabilir | 19:03 | |
| 11% | 45.4% | -1.9 şans olabilir | 18:42 | |
| 8% | 46.6% | +0.3 şans olabilir | 18:56 | |
| 7% | 49.3% | -0.2 şans olabilir | 17:40 | |
| 6% | 48.2% | -1.6 şans olabilir | ||
| 4% | 44.8% | -1.4 şans olabilir | ||
| 4% | 53.3% | -1.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 11% | 46.4% | 356 | |
| 5% | - | 156 | |
| 4% | 50.0% | 131 | |
| 4% | - | 129 |
Eşya 3Kararma
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 14% | 49.1% | +0.6 şans olabilir | 24:05 | |
| 13% | 47.9% | -0.2 şans olabilir | 24:49 | |
| 8% | 51.7% | -0.4 şans olabilir | 23:36 | |
| 8% | 51.2% | +0.7 şans olabilir | 24:06 | |
| 7% | 51.4% | +0.8 şans olabilir | 23:37 | |
| 6% | 52.3% | -2.3 şans olabilir | ||
| 5% | 51.8% | -0.6 şans olabilir | ||
| 5% | 51.6% | +0.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 11% | 46.4% | 356 | |
| 5% | - | 156 | |
| 4% | 50.0% | 131 | |
| 4% | - | 129 |
Eşya 4Kara Balta
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 32% | 55.0% | 29:11 |
Eşya 5Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 60.7% | 32:29 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 36:59 | |
| 15% | - | 36:47 | |
| 8% | - | 34:45 | |
| 5% | - | 34:46 | |
| 4% | - | 37:44 |
Ana rünYenilmez
Yenilmez: en çok seçilenden (Saldırıya Devam) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 45.8% | -0.4 şans olabilir | |
| 22% | 48.5% | +0.7 şans olabilir | |
| 12% | 47.6% | -0.7 şans olabilir | |
| 11% | 45.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 46.6% | -2.6 şans olabilir | |
| 2% | 46.9% | +0.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Pratik Zekâ
Pratik Zekâ: en çok seçilenden (Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 45.8% | -0.6 şans olabilir | |
| 10% | 48.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 10% | 49.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 7% | 54.6% | +3.1 şans olabilir | |
| 3% | 37.2% | -2.8 şans olabilir | |
| 2% | 38.5% | -4.3 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Efsane: Çeviklik: en çok seçilenden (Efsane: Hız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 46.6% | -0.2 şans olabilir | |
| 10% | 47.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 7% | 47.4% | +0.5 şans olabilir | |
| 7% | 44.2% | -0.6 şans olabilir | |
| 3% | 47.3% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 42.9% | -2.4 şans olabilir | |
| 1% | 38.5% | -1.8 şans olabilir |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 45.8% | -1.5 şans olabilir | |
| 9% | 47.4% | -1.1 şans olabilir | |
| 8% | 45.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 6% | 50.0% | +2.5 şans olabilir | |
| 4% | 52.9% | +2.2 şans olabilir | |
| 4% | 47.7% | +0.5 şans olabilir | |
| 3% | 46.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 3% | 41.5% | -3.7 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 45.7% | -1.2 şans olabilir | |
| 18% | 47.0% | -0.5 şans olabilir | |
| 13% | 50.7% | +2.5 şans olabilir | |
| 11% | 45.9% | +0.9 şans olabilir | |
| 4% | 44.9% | -2.2 şans olabilir |
İkincil rünlerHazine Avcısı + Ani Darbe
Hazine Avcısı + Ani Darbe: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı + Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 46.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 5% | 40.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 4% | 44.3% | +0.8 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 46.7% | +2.1 şans olabilir | |
| 8% | 46.3% | -0.9 şans olabilir | |
| 3% | 43.4% | -3.6 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 46.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 37.1% | -1.3 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 63% kadarı. Tüm liglerde en çok Zamanla Can Artışı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 46.4% | -1.4 net fark | |
| 23% | 47.9% | +2.3 şans olabilir | |
| 5% | 42.1% | -1.6 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 82% | 46.9% | +0.9 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 17% | 47.4% | -0.4 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 1% | 35.9% | -3.6 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 50.3% galibiyet. Önce W: 0.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 46.7% | -0.5 şans olabilir | |
| 15% | 47.2% | +1.6 şans olabilir | |
| 5% | 46.4% | +0.5 şans olabilir | |
| 3% | 39.7% | -2.4 şans olabilir | |
| 2% | 50.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 40.6% | -2.6 şans olabilir |
En iyi Pantheon oyuncuları
15,250 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
370,969 maçTüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %10 Kill 6.6
- İlk %19 İlk kan 11%
- Son %23 Farm / dk 1.6
- Ölüm
- 9.0 En çok %24
- Asist
- 10.4 Son %47
- Solo kill
- 1.1 İlk %24
- Kill katılımı
- 47% İlk %38
- Takım hasarı
- 18% İlk %27
- Hasar / dk
- 679 İlk %25
- Altın / dk
- 361 İlk %32
- Görüş / dk
- 2.20 İlk %33
- Kontrol totemi
- 5.1 İlk %37
Koridor rakibine karşı
- 8:44 itibarıyla 6. seviye
- 21:39 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 3% Fiziksel 97%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 40% Gerçek 6%Top rolünde normal bir maç
282,687 maçTüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %10 Kill 7.8
- İlk %13 Hasar / dk 894
- Son %20 Farm / dk 5.8
- Ölüm
- 7.2 En çok %36
- Asist
- 6.0 İlk %49
- Solo kill
- 3.1 İlk %27
- Kill katılımı
- 39% İlk %14
- Takım hasarı
- 24% İlk %18
- Altın / dk
- 394 Son %40
- Görüş / dk
- 0.73 Son %31
- Kontrol totemi
- 0.6 Son %48
- İlk kan
- 20% İlk %15
Koridor rakibine karşı
- 5:30 itibarıyla 6. seviye
- 13:50 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 5% Fiziksel 95%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 38% Gerçek 9%Mid rolünde normal bir maç
97,544 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %10 Kill 9.3
- İlk %12 İlk kan 17%
- Son %19 Farm / dk 5.4
- Ölüm
- 7.3 En çok %29
- Asist
- 6.8 İlk %46
- Solo kill
- 3.0 İlk %26
- Kill katılımı
- 45% İlk %16
- Takım hasarı
- 24% İlk %22
- Hasar / dk
- 917 İlk %16
- Altın / dk
- 412 İlk %49
- Görüş / dk
- 0.67 İlk %50
- Kontrol totemi
- 0.7 İlk %44
Koridor rakibine karşı
- 5:26 itibarıyla 6. seviye
- 15:31 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 3% Fiziksel 97%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 40% Gerçek 8%Orman rolünde normal bir maç
85,965 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %6 İlk kan 8%
- İlk %14 Kontrol totemi 1.8
- Son %22 Farm / dk 5.8
- Kill
- 8.0 İlk %20
- Ölüm
- 6.3 En az %38
- Asist
- 7.9 İlk %47
- Solo kill
- 1.3 İlk %48
- Kill katılımı
- 48% İlk %20
- Takım hasarı
- 18% İlk %33
- Hasar / dk
- 693 İlk %35
- Altın / dk
- 422 Son %48
- Görüş / dk
- 0.86 İlk %39
Rakip ormancıya karşı
- 7:28 itibarıyla 6. seviye
- 17:33 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %44 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 8:14
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 4% Fiziksel 96%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 39% Gerçek 9%Bot rolünde normal bir maç
5,206 maçTüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %9 Kill 10.2
- İlk %9 İlk kan 19%
- Son %13 Farm / dk 5.1
- Ölüm
- 8.4 En çok %14
- Asist
- 7.5 Son %45
- Solo kill
- 1.8 İlk %19
- Kill katılımı
- 48% İlk %20
- Takım hasarı
- 23% İlk %29
- Hasar / dk
- 884 İlk %23
- Altın / dk
- 441 İlk %50
- Görüş / dk
- 0.64 Son %35
- Kontrol totemi
- 0.6 Son %43
Koridor rakibine karşı
- 7:44 itibarıyla 6. seviye
- 19:08 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 3% Fiziksel 97%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 39% Gerçek 7%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Pantheon Destek maçlarından.
-
Zyra: -3.0 100 maçta galibiyet (aralık -4.3 ile -1.8 arası) · 6,309 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Thresh: -3.00 100 maçta galibiyet (aralık -3.66 ile -2.33 arası) · 21,695 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Teemo: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -4.9 ile -0.9 arası) · 2,259 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Hwei: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -5.5 ile -0.3 arası) · 1,254 maç · Ölçülmüş · Bunun %14 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Renata Glasc: -2.7 100 maçta galibiyet (aralık -4.4 ile -1.0 arası) · 3,081 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xerath: -2.5 100 maçta galibiyet (aralık -3.6 ile -1.3 arası) · 6,925 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Seraphine: -2.40 100 maçta galibiyet (aralık -3.14 ile -1.65 arası) · 17,043 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sona: -2.4 100 maçta galibiyet (aralık -3.9 ile -0.8 arası) · 3,674 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Vel'Koz: -2.3 100 maçta galibiyet (aralık -3.5 ile -1.1 arası) · 6,259 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Brand: -1.9 100 maçta galibiyet (aralık -3.0 ile -0.9 arası) · 8,773 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nautilus: -1.88 100 maçta galibiyet (aralık -2.57 ile -1.18 arası) · 19,765 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Tahm Kench: -1.8 100 maçta galibiyet (aralık -2.9 ile -0.8 arası) · 8,150 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Senna: -1.75 100 maçta galibiyet (aralık -2.73 ile -0.76 arası) · 9,635 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Lulu: -1.72 100 maçta galibiyet (aralık -2.57 ile -0.88 arası) · 13,226 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Blitzcrank: -1.70 100 maçta galibiyet (aralık -2.53 ile -0.87 arası) · 13,756 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Swain: -1.15 100 maçta galibiyet (aralık -2.11 ile -0.20 arası) · 10,287 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Lux: -1.12 100 maçta galibiyet (aralık -1.71 ile -0.53 arası) · 27,279 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Morgana: -1.11 100 maçta galibiyet (aralık -1.93 ile -0.30 arası) · 14,190 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Pantheon Destek maçlarından.
-
Pantheon ile Sion: +3.2 100 maçta galibiyet (aralık 2.1-4.4) · 7,428 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Teemo: +2.68 100 maçta galibiyet (aralık 1.96-3.40) · 19,197 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Singed: +2.7 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-4.2) · 4,114 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pantheon ile Thresh: -7.4 100 maçta galibiyet (aralık -12.7 ile -2.2 arası) · 139 maç · Havuzdan · Bunun %59 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile K'Sante: -5.4 100 maçta galibiyet (aralık -6.7 ile -4.0 arası) · 4,815 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Rumble: -4.2 100 maçta galibiyet (aralık -5.8 ile -2.5 arası) · 3,132 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pantheon ile Sejuani: +4.6 100 maçta galibiyet (aralık 3.2-6.0) · 4,782 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Lillia: +3.35 100 maçta galibiyet (aralık 2.40-4.31) · 10,622 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Rammus: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-4.3) · 4,883 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pantheon ile Rengar: -5.8 100 maçta galibiyet (aralık -7.1 ile -4.5 arası) · 5,735 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Qiyana: -5.04 100 maçta galibiyet (aralık -5.94 ile -4.14 arası) · 11,835 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Lee Sin: -4.17 100 maçta galibiyet (aralık -4.89 ile -3.44 arası) · 18,770 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pantheon ile Vel'Koz: +3.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-5.2) · 3,474 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Veigar: +3.14 100 maçta galibiyet (aralık 2.35-3.94) · 15,771 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Lux: +2.92 100 maçta galibiyet (aralık 2.02-3.81) · 12,095 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pantheon ile Cassiopeia: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.5 ile -1.1 arası) · 3,111 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Azir: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.4 ile -1.2 arası) · 3,423 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Zed: -2.74 100 maçta galibiyet (aralık -3.46 ile -2.02 arası) · 18,956 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pantheon ile Ziggs: +3.6 100 maçta galibiyet (aralık 2.4-4.9) · 5,786 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Seraphine: +3.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-5.9) · 1,095 maç · Havuzdan · Bunun %15 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Miss Fortune: +2.63 100 maçta galibiyet (aralık 2.07-3.20) · 32,680 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pantheon ile Ezreal: -3.50 100 maçta galibiyet (aralık -4.21 ile -2.80 arası) · 20,079 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Draven: -2.7 100 maçta galibiyet (aralık -3.8 ile -1.7 arası) · 8,248 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pantheon ile Corki: -2.6 100 maçta galibiyet (aralık -4.2 ile -1.0 arası) · 3,562 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı