StartitemsRuby Crystal + Health Potion x2 + World Atlas
Ruby Crystal + Health Potion x2 + World Atlas wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +3.1 tegenover +0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Startitems: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health Potion x2 + World Atlas
91%
51.8%
+0.8 kan toeval zijn
Control Ward + World Atlas
2%
49.5%
-1.9 duidelijk verschil
Health Potion + World Atlas
2%
50.8%
-0.8 duidelijk verschil
World Atlas
2%
46.4%
-3.5 duidelijk verschil
Health Potion x2
2%
54.8%
+2.3 duidelijk verschil
Health Potion x2 + Control Ward + World Atlas
1%
54.3%
+1.1 kan toeval zijn
Health Potion x3 + World Atlas
<1%
49.3%
-0.1 kan toeval zijn
Ruby Crystal + Health Potion x2 + World Atlas
<1%
55.8%
+3.1 kan toeval zijn
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
De boots: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Tijd
Plated Steelcaps
69%
52.2%
-0.5 kan toeval zijn
12:47
Mercury's Treads
23%
53.1%
+0.5 duidelijk verschil
15:07
Boots of Swiftness
7%
56.5%
+0.5 duidelijk verschilvaak voor
13:31
Ionian Boots of Lucidity
1%
53.1%
-0.7 kan toeval zijn
13:13
Berserker's Greaves
<1%
49.7%
te groot om te vertrouwen
13:14
Tegen een team met vooral AD
Boots tegen een team met vooral AD
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Plated Steelcaps
67%
55.1%
meest gekocht
Mercury's Treads
9%
55.0%
ongeveer gelijk
Boots of Swiftness
5%
57.8%
won vaker
Ionian Boots of Lucidity
1%
50.7%
ongeveer gelijk
Tegen een team met vooral AP
Boots tegen een team met vooral AP
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Plated Steelcaps
38%
50.6%
meest gekocht
Mercury's Treads
37%
54.6%
won vaker
Boots of Swiftness
6%
56.4%
won vaker
Ionian Boots of Lucidity
1%
55.1%
ongeveer gelijk
Vaker gekocht tegen één soort schade
Vaker gekocht tegen één soort schade
Keuze
AD-team
AP-team
Plated Steelcaps
67%
38%
Mercury's Treads
9%
37%
Thornmail
25%
16%
Kaenic Rookern
3%
12%
Frozen Heart
14%
8%
Bandlepipes
26%
29%
Locket of the Iron Solari
67%
70%
Knight's Vow
41%
38%
Boots of Swiftness
5%
6%
Item nr. 1Locket of the Iron Solari
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Magical Footwear + Approach Velocity wint vaker dan Biscuit Delivery + Cosmic Insight, de meest gekozen: +2.2 tegenover -0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Secundaire runes: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Biscuit Delivery + Cosmic Insight
85%
51.7%
-0.6 kan toeval zijn
Magical Footwear + Cosmic Insight
6%
53.1%
+1.1 duidelijk verschil
Biscuit Delivery + Approach Velocity
2%
52.3%
+0.7 duidelijk verschil
Magical Footwear + Approach Velocity
2%
53.9%
+2.2 duidelijk verschil
Hextech Flashtraption + Cosmic Insight
2%
50.1%
-1.1 kan toeval zijn
Cash Back + Cosmic Insight
1%
51.8%
+0.2 kan toeval zijn
Magical Footwear + Biscuit Delivery
1%
53.5%
+0.8 kan toeval zijn
Hextech Flashtraption + Approach Velocity
<1%
49.9%
-1.0 kan toeval zijn
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Aanvalsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Attack Speed
93%
51.8%
+1.0 kan toeval zijn
Ability Haste
6%
51.3%
-0.4 duidelijk verschil
Adaptive Force
1%
48.0%
-3.0 duidelijk verschil
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.9 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Flexshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health Scaling
90%
51.6%
0.0 kan toeval zijn
MS-shard
8%
52.8%
+0.9 kan toeval zijn
Adaptive Force
2%
48.5%
-3.1 duidelijk verschil
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Verdedigingsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health Scaling
88%
51.6%
-0.4 kan toeval zijn
Health
9%
52.6%
+0.6 duidelijk verschil
Tenacity and Slow Resist
3%
50.7%
-0.2 kan toeval zijn
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
QEWQ + E + W
85%
52.9%
+1.9 kan toeval zijn
QWEQ + W + E
7%
50.2%
-2.1 duidelijk verschil
EQWE + Q + W
4%
50.9%
-2.0 duidelijk verschil
EWQE + W + Q
2%
53.3%
+0.4 duidelijk verschil
WEQW + E + Q
1%
50.9%
-1.2 duidelijk verschil
WQEW + Q + E
1%
50.1%
-3.1 duidelijk verschil
Levels 1 tot 18
1Q
2E
3W
4Q
5Q
6R
7Q
8E
9Q
10E
11R
12E
13E
14W
15W
16R
17W
18W
Eerst Q maxen: 52.0% gewonnen. Eerst E: 54.5% gewonnen (ongeveer gelijk).
Q
E
W
Q
Q
R
Q
E
Q
E
R
E
E
W
W
R
W
W
De spellsFlash + Heal
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 55% van hun games. Over alle ranks wordt Flash + Ignite het meest gekozen.
De spells: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Flash + Ignite
40%
50.6%
-1.1 duidelijk verschil
Exhaust + Flash
31%
51.8%
0.0 duidelijk verschil
Flash + Heal
28%
53.2%
+1.6 kan toeval zijn
Flash + Barrier
<1%
47.0%
-4.3 duidelijk verschil
Flash + Teleport
<1%
47.5%
-3.6 duidelijk verschil
Exhaust + Ignite
<1%
48.1%
-2.7 duidelijk verschil
Exhaust + Heal
<1%
46.8%
-1.5 duidelijk verschil
Flash + Ghost
<1%
53.1%
-1.9 duidelijk verschil
gewonnen
61.0%
games
17,308
Winimpact
+2.2
Pickrate
5.3%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Braum als Support.
Top
+2.3Braum met Kayle: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.0-3.6) · 5,570 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.0Braum met Singed: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.5-3.6) · 4,010 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.0Braum met Mordekaiser: +2.00 winsten per 100 games (marge 1.19-2.81) · 15,014 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.8Braum met Ambessa: -4.8 winsten per 100 games (marge -6.0 tot -3.5) · 6,309 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.7Braum met K'Sante: -4.7 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -3.3) · 4,591 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.6Braum met Rumble: -3.6 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -1.9) · 3,013 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Jungle
+3.8Braum met Bel'Veth: +3.8 winsten per 100 games (marge 2.4-5.2) · 4,699 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.7Braum met Shyvana: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.7-3.8) · 9,012 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.6Braum met Briar: +2.62 winsten per 100 games (marge 1.67-3.58) · 10,479 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.8Braum met Qiyana: -4.84 winsten per 100 games (marge -5.70 tot -3.98) · 13,305 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.9Braum met Lee Sin: -3.86 winsten per 100 games (marge -4.62 tot -3.10) · 17,233 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.3Braum met Hecarim: -3.3 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -2.1) · 6,753 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Mid
+2.7Braum met Katarina: +2.68 winsten per 100 games (marge 1.91-3.45) · 16,596 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.5Braum met Hwei: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.3-3.7) · 6,354 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.1Braum met Xerath: +2.1 winsten per 100 games (marge 1.0-3.2) · 7,478 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.4Braum met Ryze: -3.4 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.9) · 4,205 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.3Braum met Mel: -3.3 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -2.1) · 6,590 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.6Braum met Cassiopeia: -2.6 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -0.9) · 2,896 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Bot
+3.6Braum met Yunara: +3.58 winsten per 100 games (marge 2.88-4.28) · 20,286 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+3.0Braum met Zeri: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.7-4.3) · 5,492 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.9Braum met Kog'Maw: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.6-4.2) · 5,419 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.6Braum met Jhin: -4.56 winsten per 100 games (marge -5.39 tot -3.74) · 14,497 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.3Braum met Samira: -4.3 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -2.9) · 4,667 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.1Braum met Ezreal: -4.10 winsten per 100 games (marge -4.85 tot -3.34) · 17,313 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions