League of Legends Build voor Master Yi
Master Yi Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 51.0%
- games
- 129,496
- Winimpact
- +1.0
- Pickrate
- 4.9%
StartitemsMosstomper Seedling
Mosstomper Seedling wint vaker dan Gustwalker Hatchling + Health Potion, de meest gekozen: +2.9 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 24% | 50.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 23% | 50.8% | +0.1 duidelijk verschil | |
| 22% | 50.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 53.1% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 10% | 50.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 53.2% | +2.3 duidelijk verschil |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Berserker's Greaves, de meest gekozen: +2.0 tegenover -2.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 50.3% | -2.7 kan toeval zijn | 12:35 | |
| 12% | 56.6% | +2.5 duidelijk verschil vaak voor | 13:55 | |
| 11% | 52.1% | +2.0 duidelijk verschil | 16:57 | |
| 10% | 52.9% | +1.4 duidelijk verschil | 18:34 | |
| <1% | 57.0% | -1.1 kan toeval zijn vaak voor | 16:01 | |
| <1% | 53.1% | -2.1 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 51.7% | meest gekocht | |
| 16% | 54.7% | won vaker | |
| 10% | 58.5% | won vaker | |
| 5% | 52.8% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.1% | meest gekocht | |
| 18% | 53.1% | won vaker | |
| 10% | 54.9% | won vaker | |
| 4% | 46.9% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 8% | 23% | |
| 5% | 18% | |
| 16% | 4% | |
| 21% | 13% | |
| 12% | 11% | |
| 28% | 29% |
Item nr. 1Kraken Slayer
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 51.9% | +2.0 kan toeval zijn | 10:43 | |
| 18% | 48.9% | -1.6 duidelijk verschil | 12:05 | |
| 4% | 50.3% | -1.7 duidelijk verschil | 11:22 | |
| 1% | 49.5% | -1.2 duidelijk verschil | 10:00 | |
| 1% | 53.6% | +1.2 kan toeval zijn | 10:17 | |
| <1% | 48.7% | -2.3 duidelijk verschil | ||
| <1% | 51.4% | -1.3 duidelijk verschil | ||
| <1% | 51.9% | -3.5 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 21,016 | |
| 18% | 16,517 | |
| 7% | 6,880 | |
| 5% | 4,448 |
Item nr. 2Guinsoo's Rageblade
Guinsoo's Rageblade hoort bij de build die vaker wint: +2.1 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 53.3% | -0.7 kan toeval zijn | 17:51 | |
| 29% | 52.9% | +1.0 kan toeval zijn | 18:08 | |
| 13% | 51.5% | +0.5 kan toeval zijn | 19:15 | |
| 7% | 50.5% | -0.4 kan toeval zijn | 19:50 | |
| 3% | 48.4% | -1.0 kan toeval zijn | 19:50 | |
| 3% | 54.5% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 2% | 53.6% | +0.8 kan toeval zijn | ||
| <1% | 51.2% | +2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 21,016 | |
| 18% | 16,517 | |
| 7% | 6,880 | |
| 5% | 4,448 |
Item nr. 3Death's Dance
Death's Dance hoort bij de build die vaker wint: +2.1 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 56.3% | -0.5 kan toeval zijn | 23:43 | |
| 12% | 56.9% | +0.9 kan toeval zijn | 23:60 | |
| 10% | 59.1% | -0.7 kan toeval zijn | 23:37 | |
| 9% | 55.8% | -0.4 kan toeval zijn | 24:18 | |
| 8% | 57.5% | +0.2 kan toeval zijn | 23:58 | |
| 8% | 54.1% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 6% | 56.8% | +2.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 55.4% | -0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 22% | 21,016 | |
| 18% | 16,517 | |
| 7% | 6,880 | |
| 5% | 4,448 |
Item nr. 4Wit's End
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Wit's End de meeste extra winst: +0.9 per 100 games. Death's Dance, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 62.9% | +0.9 kan toeval zijn | 28:46 | |
| 11% | 64.5% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 11% | 62.5% | 0.0 kan toeval zijn | 28:32 | |
| 9% | 59.4% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| 9% | 67.6% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 7% | 57.6% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 6% | 69.6% | te groot om te vertrouwen | ||
| 4% | 51.2% | gekocht als je al achter staat |
Item nr. 5Experimental Hexplate
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Experimental Hexplate de meeste extra winst: +0.7 per 100 games. Guardian Angel, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 68.6% | te groot om te vertrouwen | 33:20 | |
| 24% | 62.4% | +0.6 kan toeval zijn | 33:00 | |
| 7% | 67.5% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 5% | 61.5% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 5% | 59.3% | -2.1 kan toeval zijn | 33:06 | |
| 4% | 58.0% | -1.0 kan toeval zijn | 32:49 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 59.3% | 36:24 | |
| 9% | 56.6% | 36:20 | |
| 7% | 59.4% | 36:17 | |
| 7% | 57.6% | 36:37 | |
| 7% | 58.3% | 36:05 |
HoofdruneHail of Blades
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 41% | 50.5% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.7% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.8% | -3.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.2% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 41.1% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 40.4% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 38.5% | -4.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 51.5% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 42% | 50.4% | -0.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.3% | -2.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.8% | -4.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 38.7% | -6.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.1% | -4.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 34.3% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 42.6% | -4.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.9 tegenover +0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 42% | 50.4% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 8% | 53.1% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.8% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.2% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.8% | -5.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 40.2% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 37.7% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +1.3 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.5% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 38% | 50.2% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.6% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 32.7% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 50.8% | -3.3 duidelijk verschil |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 51.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 22% | 51.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.7% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.4% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | -0.4 duidelijk verschil |
Secundaire runesCoup de Grace + Legend: Alacrity
Coup de Grace + Legend: Alacrity wint vaker dan Legend: Alacrity + Triumph, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.8% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -0.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.0% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.1% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.1% | te groot om te vertrouwen |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.3% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.8% | 0.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.0% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.3% | +0.4 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 51.3% | +1.4 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 4% | 51.0% | -0.7 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 2% | 49.1% | -3.0 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 48.3% | -0.8 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 51.6% | +0.1 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 57.9% | -0.3 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.9% gewonnen. Eerst E: 50.6% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsSmite + Ignite
Smite + Ignite wint vaker dan Flash + Smite, de meest gekozen: +1.0 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.1% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.9% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 45.3% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.7% | -3.2 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 57.1%
- games
- 11,825
- Winimpact
- +3.3
- Pickrate
- 9.2%
StartitemsGustwalker Hatchling + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 24% | 50.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 23% | 50.8% | +0.1 duidelijk verschil | |
| 22% | 50.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 53.1% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 10% | 50.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 53.2% | +2.3 duidelijk verschil |
De bootsGluttonous Greaves
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 57.1% |
Item nr. 1Kraken Slayer
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 57.1% |
Item nr. 2Guinsoo's Rageblade
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 56% | 56.8% | |
| 32% | 59.5% | |
| 5% | 55.9% | |
| 2% | 50.4% | |
| 1% | 61.4% |
Item nr. 3Lord Dominik's Regards
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 60.6% | |
| 19% | 59.9% | |
| 16% | 62.0% | |
| 10% | 64.5% | |
| 9% | 60.7% |
Item nr. 4Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 66.7% | |
| 14% | 67.6% | |
| 7% | 63.6% | |
| 6% | 64.1% | |
| 5% | 64.0% |
Item nr. 5Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 25% | 69.4% | |
| 11% | 64.8% | |
| 8% | 63.3% | |
| 6% | 66.7% | |
| 5% | 57.4% |
Item nr. 6Blade of The Ruined King
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 8% | 77.6% | |
| 6% | 56.8% | |
| 5% | 48.4% | |
| 5% | 45.2% | |
| 5% | 53.6% |
HoofdruneHail of Blades
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
Hoofdrij 1Sudden Impact
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 57.3% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 51.3% | +1.4 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 4% | 51.0% | -0.7 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 2% | 49.1% | -3.0 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 48.3% | -0.8 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 51.6% | +0.1 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 57.9% | -0.3 kan toeval zijn |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsSmite + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.1% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.9% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 45.3% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.7% | -3.2 kan toeval zijn |
Master Yi Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.3%
- games
- 14,446
- Winimpact
- -0.7
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Doran's Blade + Health Potion wint vaker dan Doran's Bow + Health Potion x2, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 40% | 51.1% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.9% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 39.2% | -4.1 duidelijk verschil |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Berserker's Greaves, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 50.9% | -1.6 kan toeval zijn | 13:07 | |
| 15% | 54.7% | -0.2 kan toeval zijn vaak voor | 13:48 | |
| 11% | 50.1% | -0.2 kan toeval zijn | 15:35 | |
| 6% | 55.2% | +2.1 duidelijk verschil | 16:11 | |
| 2% | 60.2% | -0.3 kan toeval zijn vaak voor | 14:50 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.1% | meest gekocht | |
| 11% | 56.9% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 57.4% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 47.9% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 42% | 52.3% | meest gekocht | |
| 15% | 50.7% | ongeveer gelijk | |
| 11% | 53.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 63.2% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 4% | 15% | |
| 9% | 1% | |
| 2% | 10% | |
| 46% | 42% | |
| 10% | 6% |
Item nr. 1Kraken Slayer
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 50.7% | +1.9 kan toeval zijn | 10:58 | |
| 28% | 51.5% | -1.0 duidelijk verschil | 11:52 | |
| 12% | 52.1% | -0.6 kan toeval zijn | 11:43 | |
| 8% | 47.7% | -0.9 kan toeval zijn | 11:10 | |
| 3% | 54.8% | +1.1 kan toeval zijn | 10:33 | |
| 1% | 50.7% | -2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 843 | |
| 7% | 524 | |
| 6% | 450 | |
| 6% | 425 |
Item nr. 2The Collector
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 54.3% | +0.3 kan toeval zijn | 18:50 | |
| 19% | 51.7% | -0.7 kan toeval zijn | 19:36 | |
| 12% | 51.7% | -0.3 kan toeval zijn | 18:60 | |
| 10% | 51.6% | -1.8 kan toeval zijn | 19:33 | |
| 4% | 56.8% | +0.3 kan toeval zijn | 18:25 | |
| 4% | 53.1% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 4% | 52.6% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.8% | -0.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 843 | |
| 7% | 524 | |
| 6% | 450 | |
| 6% | 425 |
Item nr. 3Infinity Edge
Infinity Edge hoort bij de build die vaker wint: +4.4 per 100 potjes, tegen +0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 58.7% | +0.7 kan toeval zijn | 24:25 | |
| 15% | 55.3% | -1.4 kan toeval zijn | 24:23 | |
| 12% | 60.7% | +0.6 kan toeval zijn | 24:08 | |
| 9% | 54.5% | -0.9 kan toeval zijn | 24:29 | |
| 8% | 61.5% | -1.1 kan toeval zijn | 23:46 | |
| 5% | 60.8% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| 4% | 58.6% | +2.6 kan toeval zijn | ||
| 4% | 60.4% | +0.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 843 | |
| 7% | 524 | |
| 6% | 450 | |
| 6% | 425 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Lord Dominik's Regards de meeste extra winst: +0.9 per 100 games. Infinity Edge, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 64.8% | +0.9 kan toeval zijn | 28:44 |
Item nr. 5Guardian Angel
Guardian Angel wint vaker dan Immortal Shieldbow, de meest gekozen: +2.3 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 11% | 54.0% | +2.3 kan toeval zijn | 33:09 | |
| 11% | 65.2% | +0.4 kan toeval zijn | 32:23 | |
| 9% | 65.6% | -0.4 kan toeval zijn | 31:46 | |
| 9% | 69.7% | +0.1 kan toeval zijn | 32:58 | |
| 8% | 70.0% | +1.1 kan toeval zijn | 31:23 |
Item nr. 6Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 36:06 | |
| 10% | - | 36:23 | |
| 7% | - | 36:10 | |
| 6% | - | 35:00 | |
| 6% | - | 36:05 |
HoofdruneHail of Blades
Extra winst hier: +4.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.7% | +4.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 47.6% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.9% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 37.5% | -4.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.6% | +3.7 kan toeval zijn | |
| 16% | 46.8% | -3.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.1% | -0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +3.2 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.1% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 47.0% | -3.9 duidelijk verschil | |
| 13% | 52.8% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 56.4% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.0% | -0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +3.0 tegenover +2.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.5% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 14% | 46.9% | -3.9 duidelijk verschil | |
| 9% | 49.3% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 5% | 54.1% | +3.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | -3.0 duidelijk verschil |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +3.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.7% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 46.8% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 5% | 49.0% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 46.0% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.5% | -0.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Legend: Alacrity
Cut Down + Legend: Alacrity wint vaker dan Legend: Alacrity + Triumph, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.0% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.3% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.9% | +0.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 53.2% | +1.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.0% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.8% | -1.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 49% van hun games. Over alle ranks wordt Health Scaling het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.5% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 17% | 52.0% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
E > Q > W wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.5 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 50.2% | +0.4 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 12% | 52.1% | +1.5 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 3% | 42.8% | -4.7 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 2% | 46.7% | -3.4 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 54.7% | +0.5 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 1% | 44.1% | -3.6 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 46.3% gewonnen. Eerst E: 43.9% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +4.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.5% | +4.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.5% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 45.2% | -5.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.1% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 34.8% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.0% | -1.5 duidelijk verschil |
Master Yi Bot build
- gewonnen
- 51.7%
- games
- 1,278
- Winimpact
- +0.7
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 52.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 35% | 52.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.4% | -1.3 kan toeval zijn |
De bootsGluttonous Greaves
Gluttonous Greaves wint vaker dan Berserker's Greaves, de meest gekozen: +2.3 tegenover -2.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 53.0% | -2.8 kan toeval zijn | 13:25 | |
| 18% | 59.6% | +2.3 duidelijk verschil | 15:20 | |
| 11% | 50.0% | +1.4 duidelijk verschil | 20:26 | |
| 11% | 44.3% | +1.4 duidelijk verschil | 21:11 |
Item nr. 1Kraken Slayer
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 51.3% | +0.4 kan toeval zijn | 10:31 | |
| 24% | 50.2% | -0.9 kan toeval zijn | 11:29 | |
| 17% | 57.8% | +0.1 kan toeval zijn | 11:09 | |
| 8% | 48.4% | -1.8 kan toeval zijn | 10:57 | |
| 3% | 52.9% | +0.4 kan toeval zijn | 9:47 | |
| 2% | 42.9% | 0.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 15% | 57.4% | 140 | |
| 14% | 56.0% | 130 | |
| 10% | - | 88 | |
| 4% | - | 41 |
Item nr. 2Guinsoo's Rageblade
Guinsoo's Rageblade hoort bij de build die vaker wint: +1.6 per 100 potjes, tegen -0.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 54.4% | -1.1 kan toeval zijn | 16:42 | |
| 15% | 56.0% | +0.9 kan toeval zijn | 17:32 | |
| 15% | 51.8% | -1.3 kan toeval zijn | 17:49 | |
| 6% | 57.8% | -0.9 kan toeval zijn | 18:21 | |
| 5% | 50.9% | +0.4 kan toeval zijn | 17:30 | |
| 2% | 53.8% | +0.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 15% | 57.4% | 140 | |
| 14% | 56.0% | 130 | |
| 10% | - | 88 | |
| 4% | - | 41 |
Item nr. 3Blade of The Ruined King
Blade of The Ruined King hoort bij de build die vaker wint: +1.6 per 100 potjes, tegen -0.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 56.1% | +1.2 kan toeval zijn | 22:53 | |
| 14% | 56.1% | -0.8 kan toeval zijn | 22:21 | |
| 10% | 58.2% | -0.9 kan toeval zijn | 22:45 | |
| 10% | 57.1% | -1.0 kan toeval zijn | 23:45 | |
| 6% | 63.0% | +0.3 kan toeval zijn | 22:41 | |
| 4% | 65.8% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 61.8% | -1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 15% | 57.4% | 140 | |
| 14% | 56.0% | 130 | |
| 10% | - | 88 | |
| 4% | - | 41 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Lord Dominik's Regards wint vaker dan Infinity Edge, de meest gekozen: +1.1 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 61.7% | +0.9 kan toeval zijn | 27:03 | |
| 21% | 60.5% | +1.1 kan toeval zijn | 26:09 | |
| 11% | 63.6% | +0.8 kan toeval zijn | 28:16 | |
| 8% | 54.2% | +0.5 kan toeval zijn | 27:22 |
Item nr. 5Immortal Shieldbow
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 64.8% | +0.6 kan toeval zijn | 31:52 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 34:46 | |
| 13% | - | 33:22 |
HoofdruneHail of Blades
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.1% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.9% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 49.5% | -1.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.7 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.7% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 14% | 58.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 65.0% | +2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +3.1 tegenover +1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.7% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.4% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 66.1% | +3.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 35.0% | -0.5 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 52.1% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.4% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 60.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 37.9% | -0.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Triumph
Coup de Grace + Triumph wint vaker dan Legend: Alacrity + Triumph, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.9% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 54.2% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 57.4% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 60.8% | +1.0 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 9% | 53.1% | +0.9 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.6% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.3% | -1.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.8% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 22% | 55.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.6% | +0.3 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
E > Q > W wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 84% | 51.5% | -1.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 12% | 62.0% | +2.1 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 50.0% | -1.1 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 54.6% gewonnen. Eerst E: 57.1% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +3.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 54.3% | +3.5 kan toeval zijn | |
| 17% | 46.7% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 55.4% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.1% | -4.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 30.3% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.8% | -3.3 duidelijk verschil |
Beste Master Yi-spelers
Bekijk alle 24,625Normale game als Jungle
126,728 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 4% Kills per game 9.8
- Top 4% Solokills 2.4
- Onderste 1% Assists per game 5.5
- Deaths per game
- 7.2 Meeste 11%
- KP
- 45% Onderste 25%
- Aandeel teamdmg
- 20% Top 23%
- Dmg / min
- 744 Top 25%
- Farm per min
- 6.5 Top 42%
- Gold per min
- 469 Top 12%
- Vision per min
- 0.89 Top 40%
- Aantal control wards
- 0.9 Onderste 14%
- First bloods
- 7% Top 19%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:12
- Level 11 op 16:52
- blue buff eerst in 48% van de games
- Eerste dragon op 7:26
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 3% Fysiek 97%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 36% True damage 9%Normale game als Mid
13,989 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 1% Solokills 4.2
- Top 1% First bloods 23%
- Onderste 1% Assists per game 4.5
- Kills per game
- 10.9 Top 2%
- Deaths per game
- 8.6 Meeste 3%
- KP
- 44% Top 32%
- Aandeel teamdmg
- 25% Top 14%
- Dmg / min
- 919 Top 15%
- Farm per min
- 5.8 Onderste 27%
- Gold per min
- 454 Top 5%
- Vision per min
- 0.70 Top 33%
- Aantal control wards
- 0.3 Onderste 1%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:34
- Level 11 op 15:49
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 2% Fysiek 98%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 37% True damage 8%Normale game als Bot
1,260 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 1% First bloods 27%
- Top 2% Kills per game 12.3
- Onderste 1% Assists per game 5.0
- Deaths per game
- 8.7 Meeste 6%
- Solokills
- 2.4 Top 3%
- KP
- 49% Top 12%
- Aandeel teamdmg
- 25% Top 6%
- Dmg / min
- 939 Top 10%
- Farm per min
- 5.9 Onderste 24%
- Gold per min
- 499 Top 5%
- Vision per min
- 0.70 Top 26%
- Aantal control wards
- 0.3 Onderste 7%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:48
- Level 11 op 18:44
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 2% Fysiek 98%Gestorven door
Fysiek 58% Magisch 35% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Master Yi als Jungle.
-
Sylas: +2.7 winsten per 100 games (marge 0.9-4.5) · 2,768 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Graves: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.2-4.1) · 4,247 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Jarvan IV: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.1-4.1) · 4,161 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nocturne: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.0-4.0) · 4,019 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Naafiri: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.5-4.5) · 2,104 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Xin Zhao: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.2-4.5) · 1,880 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ekko: +2.2 winsten per 100 games (marge 0.2-4.2) · 2,281 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Evelynn: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.0-3.8) · 2,506 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Matchups en teamgenoten komen uit games van Master Yi als Jungle.
-
Master Yi met Singed: +3.48 winsten per 100 games (marge 2.53-4.44) · 10,360 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Teemo: +2.83 winsten per 100 games (marge 2.38-3.29) · 49,287 games · Gemeten -
Master Yi met Sion: +2.49 winsten per 100 games (marge 1.78-3.21) · 18,947 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Master Yi met Rengar: -6.1 winsten per 100 games (marge -8.6 tot -3.7) · 1,396 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met K'Sante: -4.34 winsten per 100 games (marge -5.24 tot -3.44) · 11,706 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Skarner: -4.3 winsten per 100 games (marge -7.2 tot -1.4) · 931 games · Samengevoegd · 18% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Master Yi met Malzahar: +3.04 winsten per 100 games (marge 2.56-3.52) · 43,472 games · Gemeten -
Master Yi met Hwei: +2.59 winsten per 100 games (marge 1.87-3.30) · 18,768 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Xerath: +2.25 winsten per 100 games (marge 1.75-2.76) · 38,622 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Master Yi met Qiyana: -4.47 winsten per 100 games (marge -5.45 tot -3.49) · 9,909 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Viego: -4.1 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -1.6) · 1,380 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Orianna: -3.24 winsten per 100 games (marge -4.05 tot -2.43) · 14,730 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Master Yi met Ziggs: +3.59 winsten per 100 games (marge 2.84-4.34) · 16,988 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Kog'Maw: +2.78 winsten per 100 games (marge 1.92-3.63) · 13,099 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Karthus: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.0-4.2) · 3,560 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Master Yi met Corki: -4.2 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -3.0) · 7,239 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Ezreal: -2.76 winsten per 100 games (marge -3.17 tot -2.35) · 59,058 games · Gemeten -
Master Yi met Draven: -2.23 winsten per 100 games (marge -2.98 tot -1.48) · 17,141 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Master Yi met Braum: +2.96 winsten per 100 games (marge 2.23-3.70) · 17,900 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Fiddlesticks: +2.8 winsten per 100 games (marge 1.2-4.3) · 3,762 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Taric: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.6-3.9) · 6,841 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Master Yi met Kha'Zix: -7.8 winsten per 100 games (marge -12.8 tot -2.8) · 175 games · Samengevoegd · 53% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Lee Sin: -6.8 winsten per 100 games (marge -8.4 tot -5.2) · 3,531 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi met Jarvan IV: -4.2 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -2.7) · 3,731 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Jungle-picks
Alle 173- ARAM S #2
-
67 Master Yi -
84 Shyvana -
82 Rammus -
81 Bel'Veth -
80 Amumu -
80 Cho'Gath -
79 Lillia