Fleet Footwork wint vaker dan Lethal Tempo, de meest gekozen: +2.8 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Hoofdrune: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Lethal Tempo
52%
52.4%
-0.5 kan toeval zijn
Press the Attack
29%
53.3%
+1.0 duidelijk verschil
Conqueror
17%
52.4%
-0.3 kan toeval zijn
Hail of Blades andere boom
<1%
53.8%
-0.8 kan toeval zijn
Fleet Footwork
<1%
54.3%
+2.8 duidelijk verschil
Dark Harvest andere boom
<1%
36.1%
te groot om te vertrouwen
Electrocute andere boom
<1%
38.8%
te groot om te vertrouwen
Grasp of the Undying andere boom
<1%
44.6%
-6.2 duidelijk verschil
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +6.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Triumph
99%
52.7%
+6.6 kan toeval zijn
Sudden Impact andere boom
<1%
50.8%
-2.7 duidelijk verschil
Absorb Life
<1%
42.6%
te groot om te vertrouwen
Axiom Arcanist andere boom
<1%
44.8%
-6.6 duidelijk verschil
Cheap Shot andere boom
<1%
40.9%
te groot om te vertrouwen
Demolish andere boom
<1%
46.5%
-5.5 duidelijk verschil
Cash Back andere boom
<1%
46.9%
-2.2 duidelijk verschil
Taste of Blood andere boom
<1%
35.1%
te groot om te vertrouwen
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
Legend: Bloodline wint vaker dan Legend: Alacrity, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Hoofdrij 2: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Legend: Alacrity
94%
52.6%
-0.1 kan toeval zijn
Legend: Bloodline
5%
53.6%
+1.5 duidelijk verschil
Legend: Haste
<1%
49.1%
-3.2 duidelijk verschil
Grisly Mementos andere boom
<1%
44.5%
te groot om te vertrouwen
Sixth Sense andere boom
<1%
52.9%
-1.5 kan toeval zijn
Transcendence andere boom
<1%
43.8%
-5.3 duidelijk verschil
Celerity andere boom
<1%
48.1%
-5.3 duidelijk verschil
Conditioning andere boom
<1%
52.9%
-1.6 kan toeval zijn
Hoofdrij 3Coup de Grace
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 3: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Coup de Grace
93%
52.7%
+0.5 kan toeval zijn
Last Stand
4%
52.4%
+0.4 kan toeval zijn
Cut Down
2%
52.0%
0.0 kan toeval zijn
Treasure Hunter andere boom
<1%
52.4%
-1.5 kan toeval zijn
Relentless Hunter andere boom
<1%
41.1%
te groot om te vertrouwen
Gathering Storm andere boom
<1%
53.3%
-3.7 kan toeval zijn
Overgrowth andere boom
<1%
47.0%
-4.6 duidelijk verschil
Scorch andere boom
<1%
37.7%
te groot om te vertrouwen
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Tweede pad: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Inspiration
92%
52.7%
+1.1 kan toeval zijn
Domination
4%
52.5%
-0.2 kan toeval zijn
Resolve
3%
52.6%
-0.6 duidelijk verschil
Sorcery
1%
48.5%
-3.1 duidelijk verschil
Precision
<1%
49.3%
-3.5 duidelijk verschil
Secundaire runesMagical Footwear + Triple Tonic
Magical Footwear + Triple Tonic wint vaker dan Triple Tonic + Cash Back, de meest gekozen: +3.4 tegenover +0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Secundaire runes: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Triple Tonic + Cash Back
75%
52.7%
+0.3 kan toeval zijn
Magical Footwear + Cosmic Insight
15%
52.1%
-1.0 duidelijk verschil
Cash Back + Cosmic Insight
4%
52.5%
+0.2 kan toeval zijn
Magical Footwear + Triple Tonic
3%
55.9%
+3.4 duidelijk verschil
Magical Footwear + Biscuit Delivery
1%
53.3%
+0.5 kan toeval zijn
Triple Tonic + Cosmic Insight
1%
49.1%
-2.0 duidelijk verschil
Cash Back + Biscuit Delivery
1%
53.6%
+0.4 kan toeval zijn
Jack Of All Trades + Cash Back
<1%
53.9%
+1.1 kan toeval zijn
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Aanvalsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
90%
52.7%
+0.6 kan toeval zijn
Attack Speed
10%
52.0%
-0.5 duidelijk verschil
Ability Haste
<1%
47.4%
-4.3 duidelijk verschil
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Flexshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
98%
52.7%
+1.6 kan toeval zijn
MS-shard
1%
48.2%
-3.2 duidelijk verschil
Health Scaling
1%
53.7%
+0.6 kan toeval zijn
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Verdedigingsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health Scaling
84%
52.5%
-1.4 kan toeval zijn
Health
12%
53.6%
+1.4 duidelijk verschil
Tenacity and Slow Resist
4%
53.1%
+0.9 duidelijk verschil
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +7.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
QEWQ + E + W
97%
53.2%
+7.4 kan toeval zijn
QWEQ + W + E
1%
44.2%
te groot om te vertrouwen
EQWE + Q + W
1%
50.2%
-3.6 duidelijk verschil
EWQE + W + Q
<1%
45.6%
-7.3 duidelijk verschil
WQEW + Q + E
<1%
38.6%
te groot om te vertrouwen
WEQW + E + Q
<1%
41.9%
-7.1 duidelijk verschil
Levels 1 tot 18
1Q
2E
3W
4Q
5Q
6R
7Q
8E
9Q
10E
11R
12R
13E
14W
15W
16W
17W
18E
Eerst Q maxen: 53.3% gewonnen. Eerst E: 49.6% gewonnen (ongeveer gelijk).
Q
E
W
Q
Q
R
Q
E
Q
E
R
R
E
W
W
W
W
E
De spellsExhaust + Smite
Exhaust + Smite wint vaker dan Flash + Smite, de meest gekozen: +0.6 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
De spells: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Flash + Smite
98%
52.6%
0.0 kan toeval zijn
Ghost + Smite
1%
54.2%
-0.1 kan toeval zijn
Exhaust + Smite
1%
54.4%
+0.6 kan toeval zijn
Smite + Ignite
<1%
51.7%
-1.1 kan toeval zijn
Smite + Barrier
<1%
63.8%
-1.0 kan toeval zijn
Smite + Teleport
<1%
65.9%
-3.1 kan toeval zijn
gewonnen
56.9%
games
8,584
Winimpact
+2.9
Pickrate
3.9%
StartitemsGustwalker Hatchling
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Bel'Veth als Jungle.
Top
+2.6Bel'Veth met Malphite: +2.59 winsten per 100 games (marge 1.65-3.52) · 11,169 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.5Bel'Veth met Illaoi: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.1-3.9) · 4,844 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.4Bel'Veth met Teemo: +2.44 winsten per 100 games (marge 1.49-3.40) · 10,741 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.0Bel'Veth met Riven: -5.0 winsten per 100 games (marge -6.9 tot -3.2) · 2,675 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.3Bel'Veth met Rengar: -4.3 winsten per 100 games (marge -8.5 tot -0.1) · 347 games · Samengevoegd · 37% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.4Bel'Veth met K'Sante: -3.4 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -1.7) · 3,055 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Mid
+2.8Bel'Veth met Vex: +2.8 winsten per 100 games (marge 1.4-4.1) · 5,168 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.7Bel'Veth met Hwei: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.5-4.0) · 5,730 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.6Bel'Veth met Diana: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.3-3.9) · 5,437 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.7Bel'Veth met Azir: -4.7 winsten per 100 games (marge -6.7 tot -2.7) · 2,218 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.9Bel'Veth met Ryze: -3.9 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -2.0) · 2,643 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.5Bel'Veth met Qiyana: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -1.7) · 2,732 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Bot
+3.5Bel'Veth met Karthus: +3.5 winsten per 100 games (marge 0.7-6.3) · 1,026 games · Samengevoegd · 16% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.2Bel'Veth met Miss Fortune: +2.18 winsten per 100 games (marge 1.47-2.89) · 20,478 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.5Bel'Veth met Varus: +1.5 winsten per 100 games (marge 0.3-2.8) · 5,835 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.5Bel'Veth met Ezreal: -3.48 winsten per 100 games (marge -4.33 tot -2.63) · 13,909 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.3Bel'Veth met Lucian: -2.3 winsten per 100 games (marge -3.4 tot -1.2) · 8,090 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.2Bel'Veth met Corki: -2.2 winsten per 100 games (marge -4.3 tot -0.1) · 1,987 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Support
+3.6Bel'Veth met Zyra: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.3-4.9) · 5,508 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+3.0Bel'Veth met Braum: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.6-4.3) · 5,280 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.9Bel'Veth met Vel'Koz: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.8-4.1) · 7,132 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.1Bel'Veth met Lee Sin: -4.1 winsten per 100 games (marge -7.6 tot -0.7) · 605 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.5Bel'Veth met Yuumi: -2.5 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -1.3) · 6,223 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.0Bel'Veth met Sona: -2.0 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -0.3) · 2,984 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions