League of Legends Build voor Lissandra
Lissandra Mid build
- gewonnen
- 50.8%
- games
- 34,424
- Winimpact
- +0.8
- Pickrate
- 2.1%
StartitemsDark Seal + Refillable Potion
Dark Seal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.8% | -3.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 63.0% | +1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.0% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 59.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.4% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 62.5% | +0.7 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 52.0% | +0.8 kan toeval zijn | 13:12 | |
| 14% | 49.1% | -1.2 duidelijk verschil | 12:13 | |
| 10% | 47.9% | -0.8 duidelijk verschil | 13:32 | |
| 2% | 54.1% | +2.9 duidelijk verschil | 13:25 | |
| <1% | 58.4% | -0.4 kan toeval zijn | 11:37 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 73% | 55.1% | meest gekocht | |
| 15% | 52.0% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 45.9% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 57.3% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.6% | meest gekocht | |
| 17% | 52.4% | ongeveer gelijk | |
| 12% | 41.4% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 44.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 6% | 17% | |
| 60% | 56% | |
| 73% | 70% | |
| 15% | 12% | |
| 20% | 23% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn | 10:44 | |
| 19% | 50.0% | -1.1 duidelijk verschil | 10:48 | |
| 16% | 51.8% | +0.7 kan toeval zijn | 11:04 | |
| 1% | 51.2% | -0.7 kan toeval zijn | 10:43 | |
| 1% | 49.7% | -0.2 kan toeval zijn | 11:15 | |
| <1% | 63.2% | +2.0 kan toeval zijn | ||
| <1% | 49.4% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| <1% | 56.5% | +0.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 39% | 7,393 | |
| 8% | 1,533 | |
| 5% | 933 | |
| 4% | 855 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 52.3% | -0.6 kan toeval zijn | 19:47 | |
| 27% | 51.7% | +0.4 kan toeval zijn | 20:36 | |
| 6% | 53.6% | 0.0 kan toeval zijn | 18:34 | |
| 4% | 49.1% | -1.2 kan toeval zijn | 19:11 | |
| 4% | 51.8% | +0.3 kan toeval zijn | 18:18 | |
| 3% | 53.8% | +1.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.7% | +1.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 78.2% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 39% | 7,393 | |
| 8% | 1,533 | |
| 5% | 933 | |
| 4% | 855 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +1.2 per 100 potjes, tegen -1.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 54.5% | -0.7 kan toeval zijn | 26:17 | |
| 22% | 55.3% | +0.4 kan toeval zijn | 26:31 | |
| 11% | 58.5% | +0.3 kan toeval zijn | 25:60 | |
| 3% | 54.7% | -1.4 kan toeval zijn | 25:57 | |
| 2% | 82.8% | gekocht als je al voor staat | 21:03 | |
| 2% | 55.7% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 56.5% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 52.0% | +1.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 39% | 7,393 | |
| 8% | 1,533 | |
| 5% | 933 | |
| 4% | 855 |
Item nr. 4Void Staff
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Void Staff de meeste extra winst: +0.3 per 100 games. Rabadon's Deathcap, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 57.5% | -0.8 kan toeval zijn | 30:04 | |
| 13% | 49.0% | +0.3 kan toeval zijn | 31:22 | |
| 13% | 51.0% | -0.2 kan toeval zijn | 31:24 | |
| 4% | 85.3% | gekocht als je al voor staat | 27:07 |
Item nr. 5Banshee's Veil
Banshee's Veil wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +1.7 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 57.8% | -0.6 kan toeval zijn | 34:30 | |
| 19% | 54.2% | +1.0 kan toeval zijn | 35:47 | |
| 8% | 55.5% | -0.8 kan toeval zijn | 34:32 | |
| 6% | 47.0% | -1.8 kan toeval zijn | 36:22 | |
| 6% | 52.0% | +0.2 kan toeval zijn | 35:54 | |
| 5% | 47.8% | +1.7 kan toeval zijn | ||
| 5% | 68.9% | gekocht als je al voor staat | ||
| 5% | 56.2% | -1.8 kan toeval zijn |
Item nr. 6Stormsurge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 38:48 | |
| 19% | - | 36:59 | |
| 11% | - | 40:22 | |
| 7% | - | 41:11 | |
| 5% | - | 37:30 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 40% | 50.5% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.2% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 57.1% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.7% | +1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 62.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.9% | -5.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 36.4% | +1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 40% | 50.7% | +0.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.1% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 29.3% | -5.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 62.2% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.7% | +0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 42% | 50.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.1% | +1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.7% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 38.2% | -5.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.7% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 41% | 50.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.7% | +1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.3% | -2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 30.8% | -5.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 57.1% | +2.9 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.5 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 35% | 50.7% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.6% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.3% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.9% | -0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Scorch
Transcendence + Scorch wint vaker dan Transcendence + Manaflow Band, de meest gekozen: +2.7 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.7% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.8% | +0.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 57.0% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 53.6% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.8% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.5% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 56.5% | -0.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.6% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.4% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.7% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.7% | -1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.1% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.4% | -0.1 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 94% | 50.9% | +1.5 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 5% | 49.9% | -1.2 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 53.3% | -5.5 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 53.3% | -4.7 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 50.4% gewonnen. Eerst W: 64.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Flash + Ignite wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.1% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 31% | 52.1% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.3% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 32.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.2% | -4.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn |
Lissandra Top build
Patch 16.21- gewonnen
- 51.2%
- games
- 34,208
- Winimpact
- +1.2
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.5% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.3% | -0.7 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +2.4 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 51.7% | -0.4 kan toeval zijn | 13:39 | |
| 26% | 50.4% | -0.2 kan toeval zijn | 11:49 | |
| 4% | 51.5% | +0.7 kan toeval zijn | 14:25 | |
| 3% | 51.0% | +2.4 duidelijk verschil | 13:39 | |
| 1% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn | 12:20 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 51% | 54.4% | meest gekocht | |
| 21% | 55.1% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 51.6% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 48.4% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.7% | meest gekocht | |
| 18% | 50.0% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 53.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 42.9% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 1% | 8% | |
| 44% | 39% | |
| 38% | 41% | |
| 21% | 18% | |
| 28% | 25% | |
| 6% | 7% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 51.1% | -0.1 kan toeval zijn | 11:12 | |
| 32% | 51.3% | 0.0 kan toeval zijn | 11:27 | |
| 6% | 50.1% | -0.7 kan toeval zijn | 11:14 | |
| 3% | 53.0% | +0.7 kan toeval zijn | 11:03 | |
| 1% | 44.3% | -1.4 kan toeval zijn | 13:03 | |
| 1% | 49.6% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.6% | +1.8 kan toeval zijn | ||
| <1% | 52.1% | +1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 28% | 4,282 | |
| 6% | 976 | |
| 5% | 748 | |
| 5% | 688 |
Item nr. 2Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass hoort bij de build die vaker wint: +3.7 per 100 potjes, tegen -1.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 52.3% | -0.9 kan toeval zijn | 19:48 | |
| 25% | 51.1% | +0.6 kan toeval zijn | 21:02 | |
| 12% | 53.7% | +0.1 kan toeval zijn | 18:23 | |
| 7% | 50.0% | +0.2 kan toeval zijn | 19:54 | |
| 4% | 52.1% | +1.8 kan toeval zijn | 18:56 | |
| 4% | 53.7% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.7% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| <1% | 60.7% | +2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 28% | 4,282 | |
| 6% | 976 | |
| 5% | 748 | |
| 5% | 688 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +3.7 per 100 potjes, tegen -1.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 53.4% | -0.6 kan toeval zijn | 26:23 | |
| 19% | 55.8% | +0.2 kan toeval zijn | 26:45 | |
| 11% | 56.3% | +0.6 kan toeval zijn | 26:32 | |
| 5% | 53.3% | +0.2 kan toeval zijn | 26:36 | |
| 4% | 52.3% | 0.0 kan toeval zijn | 26:44 | |
| 4% | 55.8% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 76.8% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 61.5% | +0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 28% | 4,282 | |
| 6% | 976 | |
| 5% | 748 | |
| 5% | 688 |
Item nr. 4Void Staff
Void Staff wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 53.8% | -1.2 kan toeval zijn | 32:04 | |
| 18% | 55.9% | -0.3 kan toeval zijn | 30:31 | |
| 13% | 51.6% | -0.5 kan toeval zijn | 31:45 | |
| 10% | 56.3% | +1.4 kan toeval zijn | 31:51 | |
| 7% | 51.0% | -1.0 kan toeval zijn | 31:60 | |
| 4% | 55.4% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 71.3% | gekocht als je al voor staat | ||
| 2% | 56.5% | +2.3 kan toeval zijn |
Item nr. 5Void Staff
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 52.0% | -1.3 kan toeval zijn | 35:33 | |
| 18% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn | 36:18 | |
| 9% | 61.4% | -0.5 kan toeval zijn | 34:34 |
Item nr. 6Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 40:13 | |
| 16% | - | 38:05 | |
| 9% | - | 37:33 | |
| 7% | - | 41:53 | |
| 6% | - | 40:17 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 44% | 51.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 49.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.9% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.6% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.1% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.7% | -1.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 51.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 45% | 50.7% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.4% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.0% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.4% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.5% | -1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.2% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 44% | 50.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 55.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.0% | -0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 46% | 51.3% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.6% | -3.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.2% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.8% | -0.9 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 50.5% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 38% | 50.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.0% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.2% | +0.8 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Axiom Arcanist
Transcendence + Axiom Arcanist wint vaker dan Transcendence + Manaflow Band, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.2% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.6% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.9% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.1% | -0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.4% | +1.1 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.0% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.2% | 0.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.8% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 14% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.0% | +0.3 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 95% | 51.0% | +1.2 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 5% | 49.9% | -1.4 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | <1% | 42.6% | -1.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 50.8% gewonnen. Eerst E: 100.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Flash + Ignite wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.9 tegenover -1.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.3% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 48% | 51.7% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.6% | -2.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.6% | +0.2 kan toeval zijn |
Lissandra Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 48.3%
- games
- 20,007
- Winimpact
- -1.6
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2
Health Potion x2 wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +3.6 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.1% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.7% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.0% | +3.6 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Ionian Boots of Lucidity, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 48.8% | +0.2 kan toeval zijn | 13:08 | |
| 28% | 49.3% | -0.7 kan toeval zijn | 15:37 | |
| 5% | 48.2% | +1.2 kan toeval zijn | 16:28 | |
| 4% | 47.9% | +0.1 kan toeval zijn | 15:37 | |
| 2% | 50.5% | +0.2 kan toeval zijn | 14:46 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.8% | meest gekocht | |
| 22% | 53.5% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 52.7% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 48.6% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 45% | 45.3% | meest gekocht | |
| 23% | 48.5% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 49.6% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 30.3% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 3% | 7% | |
| 5% | 1% | |
| 51% | 55% |
Item nr. 1Imperial Mandate
Imperial Mandate hoort bij de build die vaker wint: +3.3 per 100 potjes, tegen -2.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 47.8% | -1.4 kan toeval zijn | 12:59 | |
| 25% | 49.4% | +1.5 duidelijk verschil | 12:21 | |
| 5% | 46.8% | -1.8 kan toeval zijn | 12:54 | |
| 4% | 52.3% | +1.4 kan toeval zijn | 16:16 | |
| 3% | 44.2% | -1.9 kan toeval zijn | 13:07 | |
| 2% | 50.5% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 51.4% | +1.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.7% | +3.1 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 1,186 | |
| 13% | 805 | |
| 4% | 229 | |
| 3% | 203 |
Item nr. 2Malignance
Malignance hoort bij de build die vaker wint: +3.3 per 100 potjes, tegen -2.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 50.8% | -0.5 kan toeval zijn | 23:37 | |
| 17% | 49.0% | -0.5 kan toeval zijn | 21:00 | |
| 12% | 49.3% | +0.4 kan toeval zijn | 21:47 | |
| 9% | 46.9% | -1.1 kan toeval zijn | 22:45 | |
| 3% | 47.7% | +0.1 kan toeval zijn | 23:02 | |
| 3% | 49.4% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 57.6% | +1.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 54.5% | +2.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 1,186 | |
| 13% | 805 | |
| 4% | 229 | |
| 3% | 203 |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass hoort bij de build die vaker wint: +3.3 per 100 potjes, tegen -2.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 50.7% | -0.1 kan toeval zijn | 29:41 | |
| 17% | 50.6% | -1.4 kan toeval zijn | 29:54 | |
| 8% | 50.8% | -0.2 kan toeval zijn | 29:18 | |
| 6% | 53.4% | -0.5 kan toeval zijn | 29:33 | |
| 6% | 50.6% | -1.5 kan toeval zijn | 30:19 | |
| 5% | 49.5% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 5% | 51.7% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.6% | +1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 1,186 | |
| 13% | 805 | |
| 4% | 229 | |
| 3% | 203 |
Item nr. 4Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | 49.3% | 35:05 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | 44.0% | 40:28 |
HoofdruneArcane Comet
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.3 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 47.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 33% | 47.8% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.4% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.5% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.7% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.7% | +0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 40% | 47.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 33% | 47.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.5% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 7% | 49.7% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.5% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.6% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.3% | +0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+4.8 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 47.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 30% | 47.8% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.4% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.2% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.7% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.9% | +4.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.5% | 0.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Scorch
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.0 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 47.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 35% | 47.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.7% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 50.0% | +3.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.6% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.7% | +1.0 kan toeval zijn |
Tweede padDomination
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 47.7% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 32% | 48.0% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.3% | -0.8 kan toeval zijn |
Secundaire runesUltimate Hunter + Deep Ward
Ultimate Hunter + Deep Ward wint vaker dan Ultimate Hunter + Cheap Shot, de meest gekozen: +2.3 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 47.6% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.8% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.0% | -0.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.1 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 48.0% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.4% | +0.6 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 47.8% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.2% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.4% | +1.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +3.0 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.7% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.6% | +3.0 duidelijk verschil | |
| 6% | 49.4% | +0.6 duidelijk verschil |
WEQ
De skillsW > E > Q
W > E > Q wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +1.4 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 80% | 48.6% | +0.2 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 8% | 47.3% | -1.5 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 7% | 51.5% | +0.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 4% | 51.3% | +1.4 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 43.9% | -2.2 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 52.5% | +0.7 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Heal
Flash + Heal wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.0 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 48.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 22% | 47.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 45.5% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.0% | -1.7 kan toeval zijn |
Beste Lissandra-spelers
Bekijk alle 5,515Normale game als Mid
34,451 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 5% Aantal control wards 1.3
- Top 8% Vision per min 0.76
- Onderste 26% Solokills 2.0
- Kills per game
- 6.7 Onderste 31%
- Deaths per game
- 6.8 Minste 50%
- Assists per game
- 8.7 Top 15%
- KP
- 44% Top 24%
- Aandeel teamdmg
- 22% Onderste 31%
- Dmg / min
- 830 Onderste 37%
- Farm per min
- 6.9 Top 24%
- Gold per min
- 410 Onderste 40%
- First bloods
- 8% Onderste 30%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:14
- Level 11 op 14:39
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 95% Fysiek 5%Gestorven door
Fysiek 48% Magisch 45% True damage 7%Normale game als Top
33,274 games Patch 16.21Tegen elke Top-champion
- Top 4% Aantal control wards 1.0
- Top 9% Vision per min 0.83
- Onderste 33% First bloods 10%
- Kills per game
- 5.8 Onderste 41%
- Deaths per game
- 6.6 Minste 41%
- Assists per game
- 7.7 Top 22%
- Solokills
- 2.5 Onderste 42%
- KP
- 38% Top 19%
- Aandeel teamdmg
- 22% Onderste 48%
- Dmg / min
- 822 Top 48%
- Farm per min
- 7.0 Top 16%
- Gold per min
- 402 Top 47%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:20
- Level 11 op 13:09
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 94% Fysiek 6%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 42% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Lissandra als Mid.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Lissandra als Mid.
-
Lissandra met Kled: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.8-4.1) · 3,355 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Zaahen: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.5-3.0) · 6,106 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Illaoi: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.6-2.8) · 7,852 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Lissandra met K'Sante: -5.7 winsten per 100 games (marge -6.9 tot -4.4) · 5,832 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Rumble: -4.7 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -2.8) · 2,483 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Twisted Fate: -3.5 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -1.0) · 1,270 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Lissandra met Bel'Veth: +4.0 winsten per 100 games (marge 2.6-5.3) · 5,349 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Shyvana: +2.70 winsten per 100 games (marge 1.71-3.69) · 9,817 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Warwick: +2.60 winsten per 100 games (marge 1.78-3.42) · 14,607 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Lissandra met Qiyana: -5.94 winsten per 100 games (marge -6.83 tot -5.05) · 12,058 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Locke: -5.7 winsten per 100 games (marge -7.7 tot -3.8) · 2,293 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Lee Sin: -3.13 winsten per 100 games (marge -3.77 tot -2.50) · 24,842 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Lissandra met Kog'Maw: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.2-5.0) · 4,782 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Xayah: +2.64 winsten per 100 games (marge 1.78-3.49) · 13,349 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Katarina: +2.3 winsten per 100 games (marge 0.2-4.4) · 1,928 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Lissandra met Ezreal: -3.78 winsten per 100 games (marge -4.40 tot -3.16) · 26,062 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Ashe: -2.63 winsten per 100 games (marge -3.36 tot -1.89) · 18,450 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Ziggs: -2.1 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -0.4) · 3,094 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Lissandra met Taric: +3.6 winsten per 100 games (marge 1.8-5.5) · 2,602 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Rell: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.1-3.5) · 6,742 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Nami: +1.91 winsten per 100 games (marge 1.09-2.74) · 14,475 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Lissandra met Mel: -5.0 winsten per 100 games (marge -6.4 tot -3.6) · 4,747 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Bard: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.1 tot -1.6) · 5,838 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Lissandra met Anivia: -2.3 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -0.1) · 1,837 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Mid-picks
Alle 173- ARAM B #65
-
66 Lissandra -
78 Ekko -
74 Fizz -
74 Veigar -
73 Xerath -
72 Malzahar -
72 Vladimir