League of Legends Build voor Vladimir
Vladimir Mid build
- gewonnen
- 51.9%
- games
- 43,207
- Winimpact
- +1.8
- Pickrate
- 1.7%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 52.3% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 13% | 48.1% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.7% | -4.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.6% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.4% | -1.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 55.1% | -2.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.5% | -0.6 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +3.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 53.6% | +3.6 kan toeval zijn | 13:14 | |
| 33% | 49.8% | -3.3 duidelijk verschil | 9:22 | |
| 5% | 51.5% | -0.2 duidelijk verschil | 12:50 | |
| 1% | 43.1% | -3.1 duidelijk verschil vaak achter | 13:42 | |
| 1% | 47.3% | -3.4 duidelijk verschil | 12:46 | |
| 1% | 43.3% | -0.9 duidelijk verschil |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 59% | 55.5% | meest gekocht | |
| 32% | 55.0% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 54.3% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 49.3% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 59% | 52.5% | meest gekocht | |
| 32% | 50.3% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 52.0% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 44.0% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 1% | 6% | |
| 18% | 14% |
Item nr. 1Stormsurge
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 52.7% | +3.0 kan toeval zijn | 12:12 | |
| 9% | 46.4% | -4.0 duidelijk verschil | 12:03 | |
| 8% | 50.6% | -0.2 duidelijk verschil | 13:11 | |
| 2% | 51.1% | -1.2 duidelijk verschil | 13:11 | |
| 1% | 59.1% | +1.5 kan toeval zijn | 14:19 | |
| 1% | 50.0% | -1.1 duidelijk verschil | ||
| <1% | 59.1% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 20.4% | -1.4 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 17% | 4,464 | |
| 9% | 2,247 | |
| 8% | 2,084 | |
| 6% | 1,640 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +0.6 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 55.6% | +1.2 kan toeval zijn | 21:09 | |
| 14% | 52.8% | +1.0 kan toeval zijn | 20:24 | |
| 12% | 49.3% | -2.0 kan toeval zijn | 20:41 | |
| 10% | 52.1% | -0.4 kan toeval zijn | 20:41 | |
| 7% | 51.1% | -1.6 kan toeval zijn | 19:57 | |
| 5% | 79.0% | gekocht als je al voor staat | ||
| 4% | 50.8% | -2.0 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.1% | +1.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 17% | 4,464 | |
| 9% | 2,247 | |
| 8% | 2,084 | |
| 6% | 1,640 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +0.6 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 61.2% | +0.5 kan toeval zijn | 26:11 | |
| 19% | 57.1% | -0.1 kan toeval zijn | 26:54 | |
| 13% | 55.8% | +0.6 kan toeval zijn | 26:24 | |
| 10% | 77.6% | gekocht als je al voor staat | 21:55 | |
| 8% | 54.2% | -1.2 kan toeval zijn | 27:11 | |
| 6% | 62.1% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 6% | 55.8% | -2.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 60.7% | +0.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 17% | 4,464 | |
| 9% | 2,247 | |
| 8% | 2,084 | |
| 6% | 1,640 |
Item nr. 4Cosmic Drive
Cosmic Drive wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 59.5% | -0.7 kan toeval zijn | 31:31 | |
| 22% | 60.7% | +0.2 kan toeval zijn | 30:12 | |
| 14% | 77.6% | gekocht als je al voor staat | 27:39 | |
| 11% | 60.0% | -0.4 kan toeval zijn | 30:02 | |
| 6% | 64.0% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 6% | 66.4% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 3% | 61.7% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.8% | -1.3 kan toeval zijn |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Zhonya's Hourglass de meeste extra winst: -0.2 per 100 games. Void Staff, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 66.7% | -0.2 kan toeval zijn | 34:08 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 18% | 59.0% | 36:32 | |
| 18% | 58.5% | 36:50 | |
| 13% | - | 37:14 | |
| 12% | - | 37:09 | |
| 11% | - | 38:52 |
HoofdruneStormraider's Surge
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.7% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 20% | 51.8% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 9% | 49.9% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 39.7% | -5.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -6.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 40.9% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 56.3% | -7.2 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.6% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.2% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.9% | -4.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 28.6% | -4.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 25.0% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 44.4% | -5.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 38.9% | -3.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.6% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.7% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.9% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.7% | -5.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.5% | -3.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 40.0% | -5.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.4% | -5.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.7% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 14% | 50.7% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.8% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 36.4% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 38.2% | -3.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.5% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.5% | -3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.5% | -2.0 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.1% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 55.8% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.2% | te groot om te vertrouwen |
Secundaire runesLast Stand + Triumph
Last Stand + Triumph wint vaker dan Last Stand + Legend: Haste, de meest gekozen: +2.1 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.6% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.8% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.8% | +1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.6% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.5% | +2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.0% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.9% | -1.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.8% | te groot om te vertrouwen |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.4% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.9% | +1.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.6% | -1.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.6% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | -0.7 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +6.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 51.8% | +6.5 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.0% | -6.1 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 30.9% | -6.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 42.9% | -6.6 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 53.1% gewonnen. Eerst E: 25.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ghost
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 17% | 50.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | te groot om te vertrouwen | |
| 1% | 48.6% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.3% | -3.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 57.1% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.7% | -3.5 duidelijk verschil |
Vladimir Top build
- gewonnen
- 49.3%
- games
- 11,547
- Winimpact
- -0.6
- Pickrate
- 0.4%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.3% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 46.4% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 45.0% | -3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.7% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 55.6% | -1.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 62.5% | -0.6 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 50.1% | +1.9 kan toeval zijn | 13:20 | |
| 41% | 50.4% | -1.0 duidelijk verschil | 8:18 | |
| 9% | 48.5% | -1.7 duidelijk verschil | 12:23 | |
| 1% | 43.5% | -0.4 kan toeval zijn vaak achter | 13:30 | |
| 1% | 44.4% | -1.7 duidelijk verschil | 13:25 | |
| 1% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.8% | meest gekocht | |
| 41% | 52.3% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 51.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 38.1% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.7% | meest gekocht | |
| 40% | 52.3% | ongeveer gelijk | |
| 10% | 49.6% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 56.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 67% | 72% | |
| 2% | 6% | |
| 18% | 13% | |
| 17% | 20% |
Item nr. 1Stormsurge
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 50.0% | +1.7 kan toeval zijn | 12:36 | |
| 16% | 51.0% | +0.7 kan toeval zijn | 13:31 | |
| 10% | 48.0% | -2.7 duidelijk verschil | 12:34 | |
| 6% | 49.4% | -0.3 kan toeval zijn | 13:30 | |
| 3% | 38.5% | -3.5 duidelijk verschil | 13:29 | |
| 1% | 68.8% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 52.0% | te groot om te vertrouwen | ||
| <1% | 79.2% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 11% | 685 | |
| 8% | 511 | |
| 8% | 503 | |
| 6% | 388 |
Item nr. 2Riftmaker
Riftmaker hoort bij de build die vaker wint: +2.1 per 100 potjes, tegen +1.8 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 54.6% | +1.7 kan toeval zijn | 21:15 | |
| 18% | 51.8% | -0.8 kan toeval zijn | 20:58 | |
| 17% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn | 20:50 | |
| 8% | 48.1% | -0.5 kan toeval zijn | 20:52 | |
| 8% | 47.8% | -1.2 kan toeval zijn | 20:23 | |
| 7% | 50.6% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 3% | 70.5% | gekocht als je al voor staat | ||
| 2% | 49.5% | -2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 11% | 685 | |
| 8% | 511 | |
| 8% | 503 | |
| 6% | 388 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +2.1 per 100 potjes, tegen +1.8 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 58.3% | +0.5 kan toeval zijn | 26:58 | |
| 14% | 58.4% | +0.4 kan toeval zijn | 27:01 | |
| 13% | 55.3% | -0.2 kan toeval zijn | 26:60 | |
| 11% | 56.0% | -1.7 kan toeval zijn | 27:26 | |
| 9% | 56.9% | -0.1 kan toeval zijn | 27:18 | |
| 7% | 74.9% | gekocht als je al voor staat | ||
| 4% | 53.3% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 34.5% | +1.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 11% | 685 | |
| 8% | 511 | |
| 8% | 503 | |
| 6% | 388 |
Item nr. 4Void Staff
Void Staff wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.2 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 61.7% | +0.2 kan toeval zijn | 31:15 | |
| 28% | 57.1% | -1.2 kan toeval zijn | 32:06 | |
| 13% | 58.6% | gekocht als je al voor staat | 27:45 | |
| 8% | 65.7% | +0.9 kan toeval zijn vaak voor | 31:51 |
Item nr. 5Mejai's Soulstealer
Mejai's Soulstealer wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +2.7 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 58.2% | 0.0 kan toeval zijn | 34:11 | |
| 15% | 59.7% | +0.6 kan toeval zijn | 34:45 | |
| 12% | 72.9% | +2.7 kan toeval zijn | 33:05 | |
| 11% | 59.3% | -0.9 kan toeval zijn | 35:24 | |
| 9% | 60.9% | -0.8 kan toeval zijn | 34:20 | |
| 7% | 57.6% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 56.0% | -0.8 kan toeval zijn |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 40:26 | |
| 16% | - | 35:28 | |
| 14% | - | 39:32 | |
| 12% | - | 39:03 | |
| 10% | - | 37:02 |
HoofdruneStormraider's Surge
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.9% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 25% | 48.5% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 14% | 49.7% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 57.3% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.5% | -5.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.5% | -2.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 37.5% | -2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.6% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 45.6% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 55.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.8% | -5.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.7% | -3.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | +0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 57.1% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 26.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -5.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.8% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 30.8% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 63.6% | -4.9 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.8% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 38% | 49.0% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 58.0% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 34.5% | -3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.0% | -4.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.1% | -2.5 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.7% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 45.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 28.6% | -3.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Legend: Haste
Coup de Grace + Legend: Haste wint vaker dan Last Stand + Legend: Haste, de meest gekozen: +2.0 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.4% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 30% | 50.2% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 55.0% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 61.9% | -0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Ability Haste, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.2% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 33.9% | -3.9 duidelijk verschil |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.6% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.3% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.8% | -1.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 49.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 37% | 49.2% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.2% | -0.9 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +4.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 50.0% | +4.8 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 44.4% | -4.6 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 46.7% | -3.5 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 48.7% gewonnen. Eerst W: 57.1% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ignite
Flash + Ignite wint vaker dan Flash + Ghost, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 26% | 50.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 35.5% | te groot om te vertrouwen | |
| 2% | 50.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 61.3% | -2.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.0% | -3.3 duidelijk verschil |
Vladimir Bot build
- gewonnen
- 52.6%
- games
- 2,799
- Winimpact
- +1.5
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 54.8% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 47.9% | -2.1 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 54.6% | +1.5 kan toeval zijn | 13:33 | |
| 32% | 53.6% | -2.3 duidelijk verschil | 9:47 | |
| 6% | 52.7% | +0.5 kan toeval zijn | 12:25 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 57% | 56.1% | meest gekocht | |
| 33% | 56.1% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 60.0% | te weinig games | |
| 2% | 77.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 56.6% | meest gekocht | |
| 31% | 60.0% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 75.0% | te weinig games | |
| 2% | 80.0% | te weinig games |
Item nr. 1Stormsurge
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 83% | 55.9% | +1.9 kan toeval zijn | 12:14 | |
| 6% | 44.4% | +0.5 kan toeval zijn | 13:04 | |
| 6% | 48.1% | -3.9 duidelijk verschil | 12:17 | |
| 2% | 60.0% | +2.6 kan toeval zijn | 13:41 | |
| 1% | 47.4% | -1.6 kan toeval zijn | 12:54 | |
| 1% | 73.3% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 50.0% | -1.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 264 | |
| 12% | 225 | |
| 10% | 190 | |
| 9% | 181 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 55.4% | -0.7 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 21% | 50.2% | -0.4 kan toeval zijn | 19:44 | |
| 8% | 85.4% | gekocht als je al voor staat | 15:23 | |
| 7% | 49.4% | -1.2 kan toeval zijn | 19:36 | |
| 6% | 58.7% | +0.2 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 5% | 56.9% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 61.5% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.0% | -0.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 264 | |
| 12% | 225 | |
| 10% | 190 | |
| 9% | 181 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +0.1 per 100 potjes, tegen -4.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 64.6% | +0.6 kan toeval zijn | 25:26 | |
| 23% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn | 25:25 | |
| 14% | 82.1% | gekocht als je al voor staat | 21:12 | |
| 9% | 53.3% | -0.4 kan toeval zijn | 25:52 | |
| 7% | 56.3% | -2.4 kan toeval zijn | 24:57 | |
| 7% | 60.0% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 5% | 65.9% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 2% | 73.9% | +0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 264 | |
| 12% | 225 | |
| 10% | 190 | |
| 9% | 181 |
Item nr. 4Mejai's Soulstealer
Mejai's Soulstealer wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 65.5% | +0.8 kan toeval zijn | 28:27 | |
| 18% | 60.0% | -1.1 kan toeval zijn | 29:02 | |
| 12% | 57.4% | -1.5 kan toeval zijn | 30:35 | |
| 10% | 69.6% | -0.1 kan toeval zijn | 28:02 | |
| 10% | 67.9% | +2.2 kan toeval zijn | 26:48 | |
| 10% | 73.6% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 7% | 73.0% | -0.9 kan toeval zijn |
Item nr. 5Riftmaker
Riftmaker wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.4 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 68.0% | -1.0 kan toeval zijn | 32:15 | |
| 18% | 72.3% | -0.6 kan toeval zijn | 31:57 | |
| 14% | 71.4% | +0.4 kan toeval zijn | 33:24 | |
| 9% | 65.2% | +2.7 kan toeval zijn | 30:50 | |
| 7% | 61.1% | -0.6 kan toeval zijn |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 36:39 | |
| 14% | - | 36:01 | |
| 14% | - | 35:35 | |
| 12% | - | 37:04 | |
| 11% | - | 35:55 |
HoofdruneStormraider's Surge
Extra winst hier: +3.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 54.9% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.8% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 5% | 54.0% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 42.3% | -2.4 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 54.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 61.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 40.0% | -2.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 54.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 58.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.3% | -2.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 54.8% | +2.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.0% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 41.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 33.3% | -1.7 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 54.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 41.2% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 60.6% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 60.0% | +0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Legend: Haste
Cut Down + Legend: Haste wint vaker dan Last Stand + Legend: Haste, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 55.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 22% | 51.4% | +0.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 54.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.1% | -0.6 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 53.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 11% | 59.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 0.0% | -0.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 54.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 57.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 60.7% | -0.6 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 99% | 54.9% | +3.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 1% | 40.0% | -5.0 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.2% gewonnen. Eerst E: 0.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ghost
Extra winst hier: +3.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 55.2% | +3.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.3% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 42.1% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.2% | -1.5 kan toeval zijn |
Beste Vladimir-spelers
Bekijk alle 12,607Normale game als Mid
41,904 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 7% Dmg / min 968
- Top 8% Aandeel teamdmg 25%
- Onderste 7% Vision per min 0.60
- Kills per game
- 7.4 Onderste 48%
- Deaths per game
- 6.1 Minste 18%
- Assists per game
- 5.9 Onderste 34%
- Solokills
- 2.5 Onderste 47%
- KP
- 40% Onderste 25%
- Farm per min
- 7.0 Top 22%
- Gold per min
- 417 Top 50%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 20%
- First bloods
- 5% Onderste 11%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:15
- Level 11 op 14:34
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 42% True damage 7%Normale game als Top
11,189 gamesTegen elke Top-champion
- Top 12% Aandeel teamdmg 24%
- Top 12% Dmg / min 897
- Onderste 20% First bloods 8%
- Kills per game
- 6.1 Onderste 41%
- Deaths per game
- 6.2 Minste 20%
- Assists per game
- 5.2 Onderste 33%
- Solokills
- 2.6 Onderste 47%
- KP
- 34% Onderste 21%
- Farm per min
- 7.0 Top 17%
- Gold per min
- 402 Onderste 48%
- Vision per min
- 0.72 Onderste 20%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 25%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:20
- Level 11 op 13:09
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 39% True damage 8%Normale game als Bot
2,710 gamesTegen elke Bot-champion
- Minste 1% Deaths per game 5.7
- Top 12% Aandeel teamdmg 24%
- Onderste 3% Vision per min 0.57
- Kills per game
- 7.8 Onderste 40%
- Assists per game
- 6.8 Onderste 32%
- Solokills
- 1.3 Top 46%
- KP
- 44% Onderste 25%
- Dmg / min
- 937 Top 12%
- Farm per min
- 7.2 Top 12%
- Gold per min
- 453 Onderste 48%
- Aantal control wards
- 0.3 Onderste 11%
- First bloods
- 8% Onderste 17%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:17
- Level 11 op 17:54
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Vladimir als Mid.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Vladimir als Mid.
-
Vladimir met Ornn: +2.4 winsten per 100 games (marge 1.2-3.7) · 5,936 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Teemo: +1.59 winsten per 100 games (marge 0.77-2.42) · 14,535 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Sett: +1.55 winsten per 100 games (marge 0.77-2.33) · 16,282 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Vladimir met Ryze: -4.1 winsten per 100 games (marge -7.6 tot -0.7) · 590 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met K'Sante: -3.3 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -1.9) · 4,472 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Riven: -3.2 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -1.7) · 3,992 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Vladimir met Rammus: +4.3 winsten per 100 games (marge 2.9-5.6) · 4,832 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Amumu: +3.1 winsten per 100 games (marge 2.0-4.2) · 7,506 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Briar: +2.82 winsten per 100 games (marge 1.85-3.78) · 10,353 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Vladimir met Qiyana: -3.92 winsten per 100 games (marge -4.91 tot -2.92) · 9,772 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Nidalee: -3.9 winsten per 100 games (marge -5.9 tot -2.0) · 2,332 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Locke: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -1.5) · 1,908 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Vladimir met Kog'Maw: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.1-5.0) · 4,191 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Aurelion Sol: +3.1 winsten per 100 games (marge 0.5-5.7) · 1,230 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Nilah: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.6-4.7) · 2,030 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Vladimir met Ezreal: -3.26 winsten per 100 games (marge -3.97 tot -2.55) · 19,956 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Lucian: -1.94 winsten per 100 games (marge -2.81 tot -1.06) · 12,948 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Kalista: -1.5 winsten per 100 games (marge -2.7 tot -0.3) · 6,801 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Vladimir met Zyra: +2.8 winsten per 100 games (marge 1.7-3.9) · 8,586 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Vel'Koz: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.5-3.8) · 6,784 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Taric: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.1-4.0) · 2,302 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Vladimir met Mel: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.0 tot -2.0) · 4,083 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Zoe: -2.7 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -0.2) · 1,311 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vladimir met Yuumi: -2.5 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -1.4) · 8,932 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Mid-picks
Alle 173- ARAM C #159
-
73 Vladimir -
78 Ekko -
74 Fizz -
74 Xerath -
73 Veigar -
72 Malzahar -
71 Hwei