League of Legends Build voor Aurelion Sol
Aurelion Sol Mid build
- gewonnen
- 51.3%
- games
- 17,768
- Winimpact
- +1.2
- Pickrate
- 1.1%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +3.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.8% | +3.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 46.8% | -4.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.5% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 59.3% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.8% | -0.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.1% | -2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.0% | -1.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 66.7% | +2.0 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 53.2% | +1.2 kan toeval zijn | 14:33 | |
| 14% | 48.7% | -1.4 duidelijk verschil | 14:46 | |
| 5% | 51.8% | +0.4 kan toeval zijn | 14:34 | |
| 1% | 54.7% | -1.7 duidelijk verschil | 13:47 | |
| 1% | 56.4% | -1.1 kan toeval zijn vaak voor | 13:58 | |
| 1% | 44.6% | -0.6 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 73% | 54.4% | meest gekocht | |
| 10% | 52.1% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 45.6% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 44.4% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 69% | 54.7% | meest gekocht | |
| 21% | 51.6% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 57.9% | te weinig games | |
| 1% | 64.7% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 8% | 21% | |
| 10% | 1% | |
| 73% | 69% | |
| 3% | 7% | |
| 26% | 23% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +2.6 per 100 potjes, tegen +0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 52.3% | +1.0 kan toeval zijn | 11:20 | |
| 37% | 52.1% | +1.0 kan toeval zijn | 10:57 | |
| 12% | 46.8% | -4.3 duidelijk verschil | 11:15 | |
| 3% | 45.1% | -1.2 duidelijk verschil | 11:26 | |
| 2% | 52.1% | +1.6 kan toeval zijn | 12:48 | |
| <1% | 43.1% | -3.0 duidelijk verschil | ||
| <1% | 57.6% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| <1% | 50.0% | -1.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 39% | 4,376 | |
| 9% | 1,016 | |
| 5% | 603 | |
| 5% | 589 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +2.6 per 100 potjes, tegen +0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 53.8% | +0.2 kan toeval zijn | 19:05 | |
| 33% | 52.9% | +0.6 kan toeval zijn | 20:14 | |
| 8% | 54.9% | -0.5 kan toeval zijn | 19:24 | |
| 5% | 51.7% | -0.9 kan toeval zijn | 19:51 | |
| 2% | 45.8% | -0.8 kan toeval zijn | 21:15 | |
| 1% | 47.9% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 51.3% | -2.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 53.8% | -0.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 39% | 4,376 | |
| 9% | 1,016 | |
| 5% | 603 | |
| 5% | 589 |
Item nr. 3Bloodletter's Curse
Bloodletter's Curse hoort bij de build die vaker wint: +2.6 per 100 potjes, tegen +0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 57.4% | +0.2 kan toeval zijn | 25:16 | |
| 14% | 56.8% | -0.8 kan toeval zijn | 26:46 | |
| 7% | 58.7% | +2.0 kan toeval zijn | 25:60 | |
| 7% | 55.2% | -0.2 kan toeval zijn | 25:34 | |
| 6% | 59.4% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 5% | 62.7% | -0.7 kan toeval zijn | 25:47 | |
| 5% | 56.9% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 76.3% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 39% | 4,376 | |
| 9% | 1,016 | |
| 5% | 603 | |
| 5% | 589 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 61.0% | -0.1 kan toeval zijn | 30:47 | |
| 22% | 56.3% | -0.7 kan toeval zijn | 31:07 |
Item nr. 5Banshee's Veil
Banshee's Veil wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 58.8% | -1.9 kan toeval zijn | 35:35 | |
| 9% | 62.5% | +1.4 duidelijk verschil | 35:10 | |
| 8% | 41.5% | +0.6 kan toeval zijn |
Item nr. 6Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 38:60 | |
| 17% | - | 39:04 | |
| 13% | - | 40:10 | |
| 10% | - | 39:26 | |
| 9% | - | 38:47 |
HoofdruneStormraider's Surge
Stormraider's Surge wint vaker dan Deathfire Touch, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 15% | 50.5% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.4% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | +1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.8% | +1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.0% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 32.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.1% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Transcendence wint vaker dan Absolute Focus, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.4% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 20.0% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +1.9 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 14% | 53.5% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 20.0% | -4.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | +2.4 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 33% | 50.8% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.3% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.6% | +0.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesConditioning + Overgrowth
Conditioning + Overgrowth wint vaker dan Overgrowth + Bone Plating, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.2% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 59.2% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | +2.2 duidelijk verschil |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.2% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.3% | -1.7 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.0 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.1% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.8% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.1% | +2.0 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.1% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.8% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.7% | -0.2 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +4.2 tegenover -3.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 73% | 50.8% | -3.6 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 25% | 53.1% | +4.2 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 2% | 47.9% | -3.8 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 66.7% | -4.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.0% gewonnen. Eerst E: 49.6% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Barrier
Flash + Barrier wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.4% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 4% | 51.9% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.6% | -3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.8% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -2.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.4% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.1% | -2.7 kan toeval zijn |
Aurelion Sol Bot build
- gewonnen
- 54.3%
- games
- 5,117
- Winimpact
- +3.1
- Pickrate
- 0.3%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 55.0% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.5% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 68.8% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.5% | te groot om te vertrouwen |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 84% | 55.8% | -0.4 kan toeval zijn | 14:57 | |
| 5% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn | 16:14 | |
| 5% | 52.8% | +1.4 kan toeval zijn | 17:18 | |
| 2% | 58.5% | +0.9 kan toeval zijn | 14:46 | |
| 2% | 54.2% | -1.3 kan toeval zijn | 16:55 | |
| 1% | 59.3% | -0.9 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 74% | 56.7% | meest gekocht | |
| 10% | 51.5% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 59.4% | te weinig games | |
| 2% | 47.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 76% | 56.3% | meest gekocht | |
| 12% | 46.7% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 66.7% | te weinig games | |
| 1% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 2% | 12% | |
| 10% | 1% | |
| 5% | 13% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +1.0 per 100 potjes, tegen +0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 54.5% | 0.0 kan toeval zijn | 10:52 | |
| 45% | 54.6% | +0.1 kan toeval zijn | 11:12 | |
| 6% | 57.1% | -1.4 kan toeval zijn | 11:02 | |
| 2% | 52.6% | +0.3 kan toeval zijn | 12:28 | |
| 1% | 55.6% | +0.7 kan toeval zijn | 11:08 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 41% | 63.6% | 1,459 | |
| 17% | - | 600 | |
| 7% | 100.0% | 244 | |
| 3% | 64.2% | 123 |
Item nr. 2Blackfire Torch
Blackfire Torch hoort bij de build die vaker wint: +1.0 per 100 potjes, tegen +0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 57.1% | +0.2 kan toeval zijn | 17:36 | |
| 41% | 55.3% | -0.2 kan toeval zijn | 18:42 | |
| 9% | 55.5% | +0.3 kan toeval zijn | 17:36 | |
| 3% | 48.7% | +0.7 kan toeval zijn | 18:20 | |
| 2% | 47.7% | -1.4 kan toeval zijn | 18:53 | |
| 1% | 51.4% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.6% | +1.8 kan toeval zijn | ||
| <1% | 68.8% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 41% | 63.6% | 1,459 | |
| 17% | - | 600 | |
| 7% | 100.0% | 244 | |
| 3% | 64.2% | 123 |
Item nr. 3Liandry's Torment
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 58.3% | +0.3 kan toeval zijn | 23:47 | |
| 21% | 58.9% | +1.2 kan toeval zijn | 24:22 | |
| 11% | 56.0% | -1.5 kan toeval zijn | 25:06 | |
| 7% | 57.1% | +0.3 kan toeval zijn | 23:53 | |
| 6% | 59.9% | -1.2 kan toeval zijn | 24:01 | |
| 3% | 59.2% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 57.1% | +2.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 85.1% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 41% | 63.6% | 1,459 | |
| 17% | - | 600 | |
| 7% | 100.0% | 244 | |
| 3% | 64.2% | 123 |
Item nr. 4Bloodletter's Curse
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 64.3% | +1.0 kan toeval zijn | 28:57 | |
| 32% | 56.7% | -0.8 kan toeval zijn | 29:13 | |
| 9% | 59.7% | +0.2 kan toeval zijn | 29:05 | |
| 7% | 50.9% | -0.7 kan toeval zijn | 29:59 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 63.8% | -0.3 kan toeval zijn | 33:46 | |
| 31% | 62.3% | -0.4 kan toeval zijn | 33:01 | |
| 18% | 57.5% | -1.1 kan toeval zijn | 34:18 |
Item nr. 6Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 59.8% | 37:27 | |
| 14% | - | 36:48 | |
| 13% | - | 36:19 | |
| 8% | - | 38:14 | |
| 8% | - | 37:36 |
HoofdruneDeathfire Touch
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 54.6% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 54.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.7% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 69.6% | +0.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 54.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 36.4% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.8% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.1% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 64.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Celerity
Celerity wint vaker dan Absolute Focus, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 54.7% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 53.6% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 62.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 63.2% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 71.4% | -0.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 54.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 21% | 54.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 61.9% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 72.2% | -1.1 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: -1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 53.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 27% | 56.9% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 54.5% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.4% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | -0.9 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Triumph
Cut Down + Triumph wint vaker dan Presence of Mind + Cut Down, de meest gekozen: +2.0 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 53.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.8% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.3% | +2.0 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: 0.0 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 54.6% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.8% | -0.2 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 54.6% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 56.1% | +1.4 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 54.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 18% | 55.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.7% | +0.2 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 59% van hun games. Over alle ranks wordt Q + E + W het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 63% | 54.5% | -2.1 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 35% | 55.2% | +2.2 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 70.0% | -2.9 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9E
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 52.6% gewonnen. Eerst E: 68.2% gewonnen (te weinig games).
- Q
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Barrier
Flash + Barrier wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 54.3% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 15% | 55.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 54.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.3% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 59.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | +0.5 kan toeval zijn |
Aurelion Sol Top build
Patch 16.21- gewonnen
- 52.4%
- games
- 16,533
- Winimpact
- +2.1
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.9% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 49.9% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.6% | -0.5 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 79% | 52.6% | -0.1 kan toeval zijn | 16:13 | |
| 7% | 55.8% | +1.4 kan toeval zijn | 17:04 | |
| 6% | 50.6% | -0.6 kan toeval zijn | 15:37 | |
| 3% | 50.6% | -2.2 kan toeval zijn | 14:50 | |
| 3% | 50.2% | 0.0 kan toeval zijn | 14:41 | |
| 2% | 56.2% | +0.1 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 54% | 52.8% | meest gekocht | |
| 6% | 50.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 47.6% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 46.6% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.7% | meest gekocht | |
| 10% | 55.3% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 40.6% | te weinig games | |
| 2% | 56.7% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 2% | 10% | |
| 6% | 1% | |
| 2% | 6% | |
| 14% | 12% | |
| 9% | 11% | |
| 8% | 10% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 52.7% | +1.2 kan toeval zijn | 11:29 | |
| 36% | 51.9% | -0.1 kan toeval zijn | 11:48 | |
| 14% | 48.0% | -2.7 duidelijk verschil | 11:28 | |
| 4% | 50.6% | -0.1 kan toeval zijn | 13:02 | |
| 4% | 53.8% | +0.8 kan toeval zijn | 11:44 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 31% | 2,570 | |
| 8% | 669 | |
| 8% | 652 | |
| 6% | 531 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 52.8% | +0.1 kan toeval zijn | 19:20 | |
| 34% | 53.8% | +0.5 kan toeval zijn | 20:31 | |
| 11% | 53.5% | +0.2 kan toeval zijn | 19:43 | |
| 9% | 51.9% | -0.7 kan toeval zijn | 19:39 | |
| 2% | 48.0% | -3.1 kan toeval zijn | 19:17 | |
| 2% | 54.1% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 55.8% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.8% | -0.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 31% | 2,570 | |
| 8% | 669 | |
| 8% | 652 | |
| 6% | 531 |
Item nr. 3Bloodletter's Curse
Bloodletter's Curse hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen -0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 56.7% | +0.1 kan toeval zijn | 26:01 | |
| 12% | 56.3% | +0.3 kan toeval zijn | 25:48 | |
| 11% | 59.0% | +0.6 kan toeval zijn | 26:23 | |
| 9% | 59.4% | +0.3 kan toeval zijn | 27:01 | |
| 8% | 56.6% | -0.8 kan toeval zijn | 26:08 | |
| 8% | 59.1% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 4% | 51.7% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 53.8% | +0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 31% | 2,570 | |
| 8% | 669 | |
| 8% | 652 | |
| 6% | 531 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 33% | 53.4% | 31:54 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.9% | 36:31 |
Item nr. 6Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 27% | 57.4% | 39:59 | |
| 13% | - | 40:22 | |
| 13% | - | 40:37 | |
| 7% | - | 41:29 | |
| 7% | - | 39:56 |
HoofdruneArcane Comet
Arcane Comet wint vaker dan Deathfire Touch, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.0% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 17% | 52.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.0% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.4% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.8% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.3% | -0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Transcendence wint vaker dan Absolute Focus, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.8% | -0.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +0.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.3% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 18% | 51.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | -0.6 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.5% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 41% | 51.2% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.4% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.6% | -1.0 kan toeval zijn |
Secundaire runesSecond Wind + Overgrowth
Second Wind + Overgrowth wint vaker dan Overgrowth + Bone Plating, de meest gekozen: +2.4 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.3% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 59.1% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.6% | +0.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.5 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.9% | +0.5 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.8 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 49.9% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.9% | -1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.7% | -1.0 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +4.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 65% van hun games. Over alle ranks wordt Q + E + W het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 66% | 50.5% | -3.3 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 31% | 53.6% | +4.1 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 3% | 47.1% | -4.5 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9E
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 52.3% gewonnen. Eerst E: 40.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Barrier
Flash + Barrier wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.9 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.2% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 9% | 52.6% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.4% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.4% | -3.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.6% | -4.6 kan toeval zijn |
Aurelion Sol Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 48.3%
- games
- 10,414
- Winimpact
- -1.4
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.7% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.6% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.7% | +0.9 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 49.8% | -1.3 kan toeval zijn | 16:44 | |
| 9% | 46.4% | 0.0 kan toeval zijn | 14:37 | |
| 5% | 51.2% | -1.5 kan toeval zijn | 15:13 | |
| 5% | 57.1% | +2.2 kan toeval zijn | 16:42 | |
| 4% | 52.2% | +0.8 kan toeval zijn | 17:25 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.0% | meest gekocht | |
| 6% | 47.5% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 60.2% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 51.2% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.1% | meest gekocht | |
| 6% | 48.3% | te weinig games | |
| 5% | 72.7% | te weinig games | |
| 4% | 45.7% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 33% | 29% | |
| 12% | 10% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +2.7 per 100 potjes, tegen -0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 49.9% | +1.3 kan toeval zijn | 12:30 | |
| 22% | 46.8% | -1.1 kan toeval zijn | 12:53 | |
| 11% | 48.9% | +0.4 kan toeval zijn | 13:60 | |
| 3% | 49.8% | -2.0 kan toeval zijn | 12:46 | |
| 3% | 46.8% | -2.4 kan toeval zijn | 13:17 | |
| 1% | 53.5% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.1% | -1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 1,079 | |
| 10% | 63.4% | 493 | |
| 7% | - | 349 | |
| 6% | - | 264 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +2.7 per 100 potjes, tegen -0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 50.7% | +0.3 kan toeval zijn | 21:52 | |
| 24% | 49.5% | -0.1 kan toeval zijn | 20:43 | |
| 14% | 50.2% | -0.4 kan toeval zijn | 20:56 | |
| 6% | 46.2% | -3.1 kan toeval zijn | 23:05 | |
| 3% | 54.4% | -0.2 kan toeval zijn | 21:42 | |
| 2% | 50.3% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 53.7% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 54.5% | -0.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 1,079 | |
| 10% | 63.4% | 493 | |
| 7% | - | 349 | |
| 6% | - | 264 |
Item nr. 3Bloodletter's Curse
Bloodletter's Curse hoort bij de build die vaker wint: +2.7 per 100 potjes, tegen -0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 52.7% | +0.5 kan toeval zijn | 27:31 | |
| 16% | 54.9% | -0.6 kan toeval zijn | 28:13 | |
| 12% | 53.7% | -1.7 kan toeval zijn | 28:49 | |
| 9% | 52.2% | -1.7 kan toeval zijn | 27:51 | |
| 8% | 49.3% | +0.6 kan toeval zijn | 27:23 | |
| 7% | 57.7% | +1.5 kan toeval zijn | ||
| 6% | 52.4% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 4% | 56.3% | -0.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 1,079 | |
| 10% | 63.4% | 493 | |
| 7% | - | 349 | |
| 6% | - | 264 |
Item nr. 4Morellonomicon
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 45.7% | 32:59 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 47.0% | -0.2 kan toeval zijn | 38:13 |
Item nr. 6Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 40:46 | |
| 11% | - | 43:52 | |
| 10% | - | 40:49 | |
| 8% | - | 38:38 | |
| 7% | - | 41:13 |
HoofdruneDeathfire Touch
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 18% | 47.2% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.7% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.0% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: -0.1 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 48.5% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.7% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.3% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 58.2% | +4.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.6% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.5% | -2.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Transcendence wint vaker dan Absolute Focus, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 48.2% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 19% | 50.2% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.9% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.3% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 56.3% | +3.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.3% | +0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +2.0 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 48.0% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 14% | 51.4% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 5% | 48.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.2% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.9% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.0% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.5% | +3.7 duidelijk verschil |
Tweede padResolve
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 47.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 36% | 49.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.3% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.8% | 0.0 kan toeval zijn |
Secundaire runesOvergrowth + Bone Plating
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 47.9% | -0.1 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.0% | -1.6 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.9% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.5% | -0.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 48.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.6% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.8% | +1.5 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 68% | 49.2% | -1.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 24% | 51.4% | +2.2 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 7% | 47.2% | -2.2 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 45.9% | -1.5 kan toeval zijn |
De spellsExhaust + Ignite
Exhaust + Ignite wint vaker dan Exhaust + Flash, de meest gekozen: +2.1 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 29% | 49.3% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 25% | 47.9% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.2% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 16% | 49.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 45.5% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.8% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.0% | +2.1 kan toeval zijn |
Aurelion Sol Jungle build
Patch 16.21- gewonnen
- 45.6%
- games
- 7,900
- Winimpact
- -3.5
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsMosstomper Seedling
Mosstomper Seedling wint vaker dan Scorchclaw Pup + Health Potion, de meest gekozen: +1.3 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 30% | 45.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 22% | 45.1% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 18% | 49.2% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 15% | 46.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 10% | 40.2% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 37.9% | -3.2 duidelijk verschil |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +3.2 tegenover -1.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 46.5% | -1.9 kan toeval zijn | 15:09 | |
| 4% | 49.7% | +1.3 kan toeval zijn | 17:12 | |
| 2% | 46.9% | -1.5 kan toeval zijn | 15:11 | |
| 2% | 50.4% | +3.2 duidelijk verschil | 20:09 | |
| 2% | 46.7% | -1.4 kan toeval zijn | 13:30 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 55% | 47.6% | meest gekocht | |
| 4% | 54.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 37.9% | te weinig games | |
| 1% | 36.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.4% | meest gekocht | |
| 4% | 35.5% | te weinig games | |
| 2% | 61.5% | te weinig games | |
| 1% | 37.5% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 24% | 19% | |
| 11% | 16% | |
| 64% | 68% | |
| 10% | 13% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: -2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 44.2% | -2.4 kan toeval zijn | 10:47 | |
| 31% | 47.9% | +1.9 duidelijk verschil | 10:52 | |
| 14% | 45.5% | +1.1 duidelijk verschil | 11:41 | |
| 2% | 36.5% | -2.2 kan toeval zijn | 10:32 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 26% | 1,154 | |
| 10% | 446 | |
| 8% | 367 | |
| 7% | 295 |
Item nr. 2Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +1.4 per 100 potjes, tegen -1.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 46.5% | -1.2 kan toeval zijn | 17:47 | |
| 28% | 46.4% | +1.3 kan toeval zijn | 19:12 | |
| 9% | 45.1% | -0.9 kan toeval zijn | 19:02 | |
| 7% | 49.2% | -1.0 kan toeval zijn | 18:28 | |
| 2% | 46.1% | -0.6 kan toeval zijn | 20:54 | |
| 1% | 55.6% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 45.6% | +0.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 26% | 1,154 | |
| 10% | 446 | |
| 8% | 367 | |
| 7% | 295 |
Item nr. 3Stormsurge
Stormsurge hoort bij de build die vaker wint: +1.4 per 100 potjes, tegen -1.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 50.3% | 0.0 kan toeval zijn | 23:59 | |
| 15% | 49.1% | -0.2 kan toeval zijn | 25:31 | |
| 13% | 51.3% | -1.0 kan toeval zijn | 25:11 | |
| 12% | 48.7% | -2.5 kan toeval zijn | 23:04 | |
| 9% | 49.5% | +0.1 kan toeval zijn | 24:02 | |
| 8% | 53.0% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 46.1% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 2% | 68.4% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 26% | 1,154 | |
| 10% | 446 | |
| 8% | 367 | |
| 7% | 295 |
Item nr. 4Void Staff
Void Staff wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +1.6 tegenover -2.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 54.7% | -2.0 kan toeval zijn | 29:17 | |
| 15% | 51.7% | -0.6 kan toeval zijn | 29:40 | |
| 15% | 58.5% | -0.6 kan toeval zijn | 30:02 | |
| 10% | 56.5% | +1.1 kan toeval zijn | 29:37 | |
| 9% | 55.3% | +0.7 kan toeval zijn | 29:37 | |
| 5% | 46.3% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 4% | 58.6% | +1.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 80.0% | gekocht als je al voor staat |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 60.5% | -0.6 kan toeval zijn | 34:30 | |
| 14% | 56.2% | -1.7 kan toeval zijn | 33:41 | |
| 14% | 51.8% | -1.4 kan toeval zijn | 33:54 |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 36:46 | |
| 13% | - | 37:08 | |
| 11% | - | 38:33 | |
| 10% | - | 38:16 | |
| 7% | - | 38:10 |
HoofdruneDark Harvest
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 47.3% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 37% | 44.8% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 6% | 45.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.7% | +1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Cheap Shot wint vaker dan Sudden Impact, de meest gekozen: +1.9 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 46.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 35% | 44.1% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.7% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 8% | 46.1% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.0% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.8% | -2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Grisly Mementos wint vaker dan Absolute Focus, de meest gekozen: +2.5 tegenover -2.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 34% | 44.0% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 29% | 46.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 48.5% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 9% | 48.2% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 40.2% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 41.4% | -0.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 32% | 47.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 29% | 43.6% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 19% | 47.3% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 47.1% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.3% | -0.6 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 34% | 46.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 22% | 47.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 20% | 45.2% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 20% | 44.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.0% | -0.8 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Triumph
Cut Down + Triumph wint vaker dan Presence of Mind + Cut Down, de meest gekozen: +1.4 tegenover -2.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 45.7% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.5% | +0.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 46.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 46.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.0% | -0.7 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.3% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 39.6% | -2.9 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 46.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 20% | 46.2% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 41.3% | 0.0 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +4.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 67% van hun games. Over alle ranks wordt Q + E + W het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 54% | 43.3% | -4.8 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 45% | 50.2% | +4.9 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 45.8% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 18% | 47.7% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 36.7% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.2% | +0.9 kan toeval zijn |
Beste Aurelion Sol-spelers
Bekijk alle 6,216Normale game als Mid
17,777 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 6% KP 47%
- Top 16% Assists per game 8.6
- Onderste 8% First bloods 5%
- Kills per game
- 7.6 Top 49%
- Deaths per game
- 6.4 Minste 34%
- Solokills
- 1.5 Onderste 10%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 45%
- Dmg / min
- 885 Top 35%
- Farm per min
- 6.9 Top 27%
- Gold per min
- 416 Onderste 47%
- Vision per min
- 0.65 Onderste 31%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 45%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:21
- Level 11 op 15:22
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 99% Fysiek 1%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 42% True damage 7%Normale game als Bot
5,120 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 8% KP 50%
- Top 14% Assists per game 9.5
- Onderste 5% First bloods 6%
- Kills per game
- 8.1 Onderste 48%
- Deaths per game
- 6.7 Minste 27%
- Solokills
- 1.0 Onderste 25%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 39%
- Dmg / min
- 875 Top 35%
- Farm per min
- 7.0 Top 23%
- Gold per min
- 458 Top 43%
- Vision per min
- 0.62 Onderste 16%
- Aantal control wards
- 0.6 Top 49%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:31
- Level 11 op 18:25
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 99% Fysiek 1%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6%Normale game als Top
15,863 games Patch 16.21Tegen elke Top-champion
- Top 11% KP 40%
- Top 21% Assists per game 7.7
- Onderste 19% Solokills 1.9
- Kills per game
- 6.5 Top 41%
- Deaths per game
- 6.7 Minste 44%
- Aandeel teamdmg
- 22% Top 45%
- Dmg / min
- 851 Top 32%
- Farm per min
- 6.9 Top 21%
- Gold per min
- 402 Top 48%
- Vision per min
- 0.73 Onderste 33%
- Aantal control wards
- 0.6 Top 48%
- First bloods
- 8% Onderste 24%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:34
- Level 11 op 14:10
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 99% Fysiek 1%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 39% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Aurelion Sol als Mid.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Aurelion Sol als Mid.
-
Aurelion Sol met Sion: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.4-3.4) · 4,124 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Dr. Mundo: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.2-3.2) · 4,262 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Mordekaiser: +1.4 winsten per 100 games (marge 0.2-2.5) · 7,340 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Aurelion Sol met Rumble: -7.2 winsten per 100 games (marge -10.1 tot -4.3) · 942 games · Samengevoegd · 18% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met K'Sante: -5.2 winsten per 100 games (marge -7.1 tot -3.3) · 2,479 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Gragas: -4.1 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -1.9) · 1,930 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Aurelion Sol met Amumu: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.6-4.5) · 4,373 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Briar: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.6-4.1) · 6,014 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Shyvana: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.1-3.8) · 5,028 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Aurelion Sol met Locke: -4.9 winsten per 100 games (marge -7.8 tot -2.0) · 959 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Qiyana: -4.8 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -3.3) · 4,467 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Nidalee: -4.6 winsten per 100 games (marge -7.0 tot -2.1) · 1,444 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Aurelion Sol met Nilah: +4.2 winsten per 100 games (marge 1.6-6.9) · 1,137 games · Gemeten · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Kog'Maw: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.6-4.7) · 2,069 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Miss Fortune: +2.00 winsten per 100 games (marge 1.20-2.80) · 16,249 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Aurelion Sol met Ezreal: -4.09 winsten per 100 games (marge -5.06 tot -3.12) · 10,552 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Viktor: -3.5 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -0.5) · 855 games · Samengevoegd · 19% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Corki: -3.0 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -0.5) · 1,350 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Aurelion Sol met Leona: +3.5 winsten per 100 games (marge 2.5-4.6) · 8,679 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Taric: +3.5 winsten per 100 games (marge 0.9-6.1) · 1,206 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Sona: +2.8 winsten per 100 games (marge 0.8-4.8) · 2,235 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Aurelion Sol met Mel: -4.8 winsten per 100 games (marge -6.7 tot -2.9) · 2,480 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Anivia: -3.5 winsten per 100 games (marge -6.8 tot -0.3) · 734 games · Samengevoegd · 21% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Aurelion Sol met Yuumi: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.0 tot -2.0) · 4,054 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Mid-picks
Alle 173- ARAM A #20
-
68 Aurelion Sol -
78 Ekko -
74 Fizz -
74 Veigar -
73 Xerath -
72 Malzahar -
72 Vladimir