League of Legends Build na Zoe
Build Zoe Mid
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 48.7%
- gier
- 199,040
- Wpływ na wygrane
- -1.3
- Pickrate
- 1.2%
Przedmioty startoweTajemnicza Pieczęć + Odnawialna Mikstura
Tajemnicza Pieczęć + Odnawialna Mikstura wygrywa częściej niż Pierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2, najczęstszy wybór: +2.6 wobec -1.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.0% | -1.0 może być przypadek | |
| 1% | 52.4% | +2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.1% | +1.0 może być przypadek | |
| <1% | 49.6% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 46.3% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 49.5% | -1.2 może być przypadek | |
| <1% | 48.2% | +1.0 może być przypadek | |
| <1% | 42.6% | -2.4 może być przypadek |
ButyObuwie Maga
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 81% | 49.7% | +0.2 może być przypadek | 12:40 | |
| 17% | 48.1% | -0.4 może być przypadek | 10:25 | |
| 1% | 47.5% | +0.2 może być przypadek | 13:10 | |
| 1% | 50.3% | +1.0 może być przypadek | 12:20 | |
| <1% | 48.6% | +2.0 może być przypadek | 12:55 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.2% | najczęściej kupowane | |
| 14% | 49.0% | wyrównane | |
| 1% | 53.3% | wyrównane | |
| 1% | 53.2% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.2% | najczęściej kupowane | |
| 14% | 50.0% | wyrównane | |
| 3% | 51.5% | wyrównane | |
| 1% | 45.0% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 14% | 11% | |
| 15% | 17% | |
| 19% | 20% | |
| 45% | 46% | |
| 5% | 5% |
Przedmiot 1Echo Luden
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 48.9% | -1.6 może być przypadek | 11:25 | |
| 5% | 49.7% | +0.4 wyraźna różnica | 12:15 | |
| 3% | 52.5% | +3.2 wyraźna różnica | 12:05 | |
| 1% | 51.5% | +1.6 wyraźna różnica | 11:33 | |
| <1% | 53.6% | +2.6 wyraźna różnica | 11:10 | |
| <1% | 68.4% | za duże, by mu ufać | ||
| <1% | 48.0% | 0.0 może być przypadek | ||
| <1% | 50.0% | +0.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 25% | 24,091 | |
| 17% | 16,750 | |
| 10% | 9,243 | |
| 5% | 4,389 |
Przedmiot 2Zmora Licza
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.3% | -1.9 może być przypadek | 20:54 | |
| 37% | 51.8% | +1.5 może być przypadek | 19:51 | |
| 8% | 49.7% | -0.1 może być przypadek | 19:50 | |
| 4% | 50.6% | 0.0 może być przypadek | 19:15 | |
| 3% | 73.6% | kupowane już przy prowadzeniu | 15:13 | |
| 3% | 48.4% | -0.5 może być przypadek | ||
| 2% | 56.3% | -0.6 może być przypadek często z przodu | ||
| 1% | 52.0% | +0.9 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 25% | 24,091 | |
| 17% | 16,750 | |
| 10% | 9,243 | |
| 5% | 4,389 |
Przedmiot 3Płomień Cienia
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 53.0% | -0.1 może być przypadek | 26:38 | |
| 19% | 51.2% | -0.6 może być przypadek | 27:04 | |
| 17% | 54.6% | -0.7 może być przypadek | 27:07 | |
| 9% | 52.8% | +0.5 może być przypadek | 27:08 | |
| 9% | 56.9% | +0.2 może być przypadek | 25:56 | |
| 5% | 73.4% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 3% | 54.8% | +0.5 może być przypadek | ||
| 1% | 55.1% | +1.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 25% | 24,091 | |
| 17% | 16,750 | |
| 10% | 9,243 | |
| 5% | 4,389 |
Przedmiot 4Całun Banshee
Całun Banshee wygrywa częściej niż Zabójczy Kapelusz Rabadona, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -0.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 52.8% | -0.9 może być przypadek | 32:06 | |
| 28% | 51.5% | -0.1 może być przypadek | 32:48 | |
| 13% | 54.3% | +0.2 może być przypadek | 31:52 | |
| 7% | 70.5% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 6% | 53.5% | -0.2 może być przypadek | 32:15 | |
| 3% | 56.7% | +0.1 może być przypadek | ||
| 2% | 57.0% | +2.0 wyraźna różnica |
Przedmiot 5Zabójczy Kapelusz Rabadona
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 29% | 52.3% | 36:33 |
Przedmiot 6Kostur Pustki
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 26% | 54.4% | 39:10 | |
| 16% | 43.5% | 39:32 | |
| 15% | 50.0% | 38:27 | |
| 8% | - | 39:50 | |
| 6% | - | 39:19 |
Kluczowa runaMroczne Żniwa
Mroczne Żniwa wygrywa częściej niż Elektryzacja, najczęstszy wybór: -0.1 wobec -0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 48.8% | -0.9 może być przypadek | |
| 15% | 48.3% | -0.1 może być przypadek | |
| 5% | 52.1% | +2.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.0% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.3% | +1.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 49.2% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 57.1% | +5.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.5% | +1.4 może być przypadek |
Główny rząd 1Cios Poniżej Pasa
Cios Poniżej Pasa wygrywa częściej niż Niespodziewane Uderzenie, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -1.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 62% | 48.3% | -1.3 może być przypadek | |
| 26% | 49.5% | +0.3 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.6% | +2.1 wyraźna różnica | |
| 4% | 50.6% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.3% | +1.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 54.9% | +4.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 48.1% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 55.3% | +3.1 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Szósty Zmysł
Szósty Zmysł wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +2.4 wobec -2.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.5% | -2.5 może być przypadek | |
| 4% | 51.1% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 4% | 51.8% | +2.4 wyraźna różnica | |
| 3% | 52.1% | +1.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.3% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.0% | +2.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 56.8% | +4.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 51.5% | +2.4 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Łowca Skarbów
Łowca Skarbów wygrywa częściej niż Bezwzględny Łowca, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -2.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 84% | 48.5% | -2.2 może być przypadek | |
| 7% | 51.5% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 5% | 51.5% | +2.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.7% | +0.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.2% | +2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 55.6% | +4.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 54.6% | +1.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.1% | -3.8 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+2.3 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.8% | -0.7 może być przypadek | |
| 17% | 49.0% | +0.1 może być przypadek | |
| 2% | 50.1% | +0.8 może być przypadek | |
| 2% | 53.3% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.8% | +1.9 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweChyżość + Płaszcz Nimbu
Chyżość + Płaszcz Nimbu wygrywa częściej niż Transcendencja + Płaszcz Nimbu, najczęstszy wybór: +2.7 wobec -2.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 65% | 47.8% | -2.2 może być przypadek | |
| 21% | 50.5% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 2% | 52.4% | +2.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.6% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.3% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.6% | +2.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.1% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.6% | +2.1 wyraźna różnica |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -2.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.7% | -2.0 może być przypadek | |
| 10% | 50.8% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.1% | +1.7 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.6 wobec -1.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 96% | 48.9% | -1.5 może być przypadek | |
| 4% | 51.0% | +1.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.5% | +2.6 wyraźna różnica |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Zdrowie, najczęstszy wybór: +1.6 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 65% | 48.4% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 31% | 49.8% | +0.7 może być przypadek | |
| 3% | 51.0% | +1.6 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +6.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 49.2% | +6.1 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 2% | 41.3% | za duże, by mu ufać |
| EQWE + Q + W | 1% | 45.8% | -2.7 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.3% | -0.5 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | <1% | 39.4% | -3.8 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 48.0% wygranych. Najpierw E: 43.2% wygranych (wyrównane).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.1% | +2.2 może być przypadek | |
| 2% | 41.9% | za duże, by mu ufać | |
| 2% | 49.5% | +0.8 może być przypadek | |
| 1% | 49.3% | 0.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.4% | +0.2 może być przypadek | |
| <1% | 45.4% | -2.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.1% | -3.0 wyraźna różnica |
- wygranych
- 52.8%
- gier
- 3,865
- Wpływ na wygrane
- +3.0
- Pickrate
- 2.1%
Przedmioty startowePierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.0% | -1.0 może być przypadek | |
| 1% | 52.4% | +2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.1% | +1.0 może być przypadek | |
| <1% | 49.6% | -1.5 może być przypadek | |
| <1% | 46.3% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 49.5% | -1.2 może być przypadek | |
| <1% | 48.2% | +1.0 może być przypadek | |
| <1% | 42.6% | -2.4 może być przypadek |
ButyObuwie Maga
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 52.6% | |
| 43% | 54.3% | |
| 2% | 40.7% | |
| 2% | 44.8% | |
| 1% | 50.0% |
Przedmiot 1Echo Luden
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 64% | 53.0% | |
| 31% | 52.4% | |
| 2% | 58.5% | |
| 1% | 54.7% | |
| <1% | 50.0% |
Przedmiot 2Zmora Licza
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 44% | 55.7% | |
| 15% | 50.0% | |
| 13% | 51.6% | |
| 11% | 52.7% | |
| 5% | 59.1% |
Przedmiot 3Płomień Cienia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 28% | 54.2% | |
| 14% | 59.6% | |
| 14% | 57.9% | |
| 7% | 54.7% | |
| 6% | 51.8% |
Przedmiot 4Zabójczy Kapelusz Rabadona
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 55.3% | |
| 19% | 57.4% | |
| 14% | 45.0% | |
| 8% | 64.4% | |
| 5% | 38.2% |
Przedmiot 5Klepsydra Zhonyi
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 22% | 62.9% | |
| 14% | 56.5% | |
| 6% | 80.0% | |
| 5% | 62.5% | |
| 4% | 50.0% |
Przedmiot 6Kostur Pustki
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 26% | 54.4% | 39:10 | |
| 16% | 43.5% | 39:32 | |
| 15% | 50.0% | 38:27 | |
| 8% | - | 39:50 | |
| 6% | - | 39:19 |
Kluczowa runaPrzywołanie Aery
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
Główny rząd 1Płaszcz Nimbu
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
Główny rząd 2Chyżość
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
Główny rząd 3Poparzenie
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
Odłamek obronyZdrowie
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 27% | 53.6% |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 49.2% | +6.1 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 2% | 41.3% | za duże, by mu ufać |
| EQWE + Q + W | 1% | 45.8% | -2.7 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.3% | -0.5 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | <1% | 39.4% | -3.8 wyraźna różnica |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Podpalenie
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.1% | +2.2 może być przypadek | |
| 2% | 41.9% | za duże, by mu ufać | |
| 2% | 49.5% | +0.8 może być przypadek | |
| 1% | 49.3% | 0.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.4% | +0.2 może być przypadek | |
| <1% | 45.4% | -2.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.1% | -3.0 wyraźna różnica |
Build Zoe Wsparcie
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 47.8%
- gier
- 59,002
- Wpływ na wygrane
- -2.2
- Pickrate
- 0.3%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2
Mikstura Zdrowia x2 wygrywa częściej niż Mikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata, najczęstszy wybór: +3.0 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.1% | +0.5 może być przypadek | |
| 3% | 47.6% | -0.7 może być przypadek | |
| 3% | 47.5% | -1.7 może być przypadek | |
| 3% | 48.0% | -0.7 może być przypadek | |
| 1% | 50.2% | +3.0 może być przypadek | |
| <1% | 41.3% | -2.1 może być przypadek |
ButyButy Prędkości
Buty Prędkości wygrywa częściej niż Ioniańskie Buty Jasności Umysłu, najczęstszy wybór: +2.5 wobec +1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 48.3% | -1.5 wyraźna różnica | 14:15 | |
| 42% | 48.5% | +1.2 może być przypadek | 11:07 | |
| 3% | 52.0% | +2.5 może być przypadek | 10:34 | |
| <1% | 45.9% | +0.2 może być przypadek | 15:43 | |
| <1% | 46.3% | +0.7 może być przypadek | 15:44 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.8% | najczęściej kupowane | |
| 35% | 49.2% | wyrównane | |
| 2% | 49.8% | wyrównane | |
| <1% | 50.0% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 47% | 47.4% | najczęściej kupowane | |
| 35% | 49.4% | wyrównane | |
| 2% | 54.4% | wyrównane | |
| 1% | 46.9% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 57% | 55% | |
| 8% | 7% |
Przedmiot 1Imperialny Mandat
Imperialny Mandat należy do zestawu, który wygrywa częściej: +1.7 na 100 gier, wobec -0.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 47.7% | -0.9 może być przypadek | 12:56 | |
| 29% | 48.1% | 0.0 może być przypadek | 12:22 | |
| 3% | 50.5% | +1.6 wyraźna różnica | 13:29 | |
| 2% | 50.4% | +0.6 może być przypadek | 14:09 | |
| 2% | 51.6% | +2.3 wyraźna różnica | 12:33 | |
| 2% | 51.3% | -0.2 może być przypadek | ||
| 1% | 47.7% | +0.2 może być przypadek | ||
| 1% | 64.2% | +3.3 wyraźna różnica często z przodu |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 13% | 2,855 | |
| 6% | 1,425 | |
| 6% | 1,253 | |
| 4% | 977 |
Przedmiot 2Skupienie Horyzontalne
Skupienie Horyzontalne należy do zestawu, który wygrywa częściej: +1.7 na 100 gier, wobec -0.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 49.5% | +0.9 może być przypadek | 21:48 | |
| 24% | 47.4% | -1.1 może być przypadek | 23:08 | |
| 10% | 48.8% | -0.9 może być przypadek | 21:15 | |
| 8% | 50.1% | -0.8 może być przypadek | 21:52 | |
| 7% | 50.7% | -0.3 może być przypadek | 22:22 | |
| 5% | 47.6% | -0.1 może być przypadek | ||
| 2% | 69.3% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 1% | 50.7% | +3.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 13% | 2,855 | |
| 6% | 1,425 | |
| 6% | 1,253 | |
| 4% | 977 |
Przedmiot 3Pieśń Bitewna Shurelyi
Pieśń Bitewna Shurelyi należy do zestawu, który wygrywa częściej: +1.7 na 100 gier, wobec -0.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 50.7% | +0.2 może być przypadek | 29:09 | |
| 16% | 50.1% | -1.8 może być przypadek | 29:10 | |
| 12% | 52.1% | -0.5 może być przypadek | 28:23 | |
| 8% | 52.6% | 0.0 może być przypadek | 30:27 | |
| 7% | 53.4% | +1.4 może być przypadek | 27:57 | |
| 6% | 51.7% | -1.0 może być przypadek | ||
| 4% | 69.4% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 2% | 56.5% | +2.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 13% | 2,855 | |
| 6% | 1,425 | |
| 6% | 1,253 | |
| 4% | 977 |
Przedmiot 4Klepsydra Zhonyi
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 15% | 57.9% | 35:45 |
Przedmiot 5Zabójczy Kapelusz Rabadona
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Zabójczy Kapelusz Rabadona: +0.3 na 100 gier. Klepsydra Zhonyi, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 49.8% | +0.3 może być przypadek | 39:43 |
Przedmiot 6Zmora Licza
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 43:19 | |
| 12% | - | 43:31 | |
| 11% | - | 41:52 | |
| 11% | - | 39:35 |
Kluczowa runaMroczne Żniwa
Mroczne Żniwa wygrywa częściej niż Elektryzacja, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -1.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 50% | 47.2% | -1.8 może być przypadek | |
| 32% | 48.9% | +0.9 wyraźna różnica | |
| 11% | 49.4% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 2% | 47.4% | +0.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 48.5% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.7% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.0% | +2.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 54.5% | +2.7 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Cios Poniżej Pasa
Cios Poniżej Pasa wygrywa częściej niż Smak Krwi, najczęstszy wybór: +1.1 wobec -2.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 37% | 46.8% | -2.1 może być przypadek | |
| 35% | 48.5% | +0.6 wyraźna różnica | |
| 10% | 49.5% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 9% | 49.5% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 6% | 48.3% | +0.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.3% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 56.4% | +3.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.6% | -0.7 może być przypadek |
Główny rząd 2Głęboki Totem
Głęboki Totem wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +2.7 wobec -2.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 68% | 47.4% | -2.3 może być przypadek | |
| 11% | 48.5% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 8% | 51.0% | +2.7 wyraźna różnica | |
| 5% | 48.6% | +0.6 wyraźna różnica | |
| 5% | 50.8% | +2.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.4% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.6% | -1.6 może być przypadek | |
| 1% | 53.5% | +2.1 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Bezwzględny Łowca
Bezwzględny Łowca wygrywa częściej niż Łowca Skarbów, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -2.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 47.0% | -2.4 może być przypadek | |
| 22% | 50.0% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 13% | 49.5% | +1.8 wyraźna różnica | |
| 3% | 47.3% | +0.2 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.1% | 0.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 51.7% | +2.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.2% | 0.0 może być przypadek | |
| <1% | 47.3% | -0.4 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+2.0 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 47.8% | -1.1 może być przypadek | |
| 13% | 49.9% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 10% | 47.3% | +0.1 może być przypadek | |
| 4% | 48.3% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 50.9% | +0.6 może być przypadek |
Runy dodatkoweChyżość + Nadchodząca Burza
Chyżość + Nadchodząca Burza wygrywa częściej niż Opaska Przepływu Many + Poparzenie, najczęstszy wybór: +3.5 wobec -2.7 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 33% | 45.9% | -2.7 może być przypadek | |
| 24% | 47.6% | 0.0 wyraźna różnica | |
| 15% | 48.0% | +0.7 wyraźna różnica | |
| 9% | 48.4% | +0.4 wyraźna różnica | |
| 6% | 52.2% | +3.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 51.7% | +1.0 wyraźna różnica | |
| 2% | 47.8% | +0.6 wyraźna różnica | |
| 1% | 55.0% | +3.5 wyraźna różnica |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.3 wobec -2.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 70% | 47.3% | -2.3 może być przypadek | |
| 16% | 49.9% | +1.5 wyraźna różnica | |
| 13% | 49.9% | +2.3 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.8 wobec -2.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 89% | 47.8% | -2.6 może być przypadek | |
| 10% | 50.8% | +2.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.2% | -0.8 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 52% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Skalowanie zdrowia.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 69% | 47.3% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 25% | 50.2% | +2.9 może być przypadek | |
| 6% | 48.4% | +0.8 wyraźna różnica |
EWQ
UmiejętnościE > W > Q
E > W > Q wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 48.2% | -0.5 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 14% | 50.1% | +1.5 wyraźna różnica |
| QWEQ + W + E | 2% | 42.1% | -6.6 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | 2% | 48.4% | +1.8 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 47.9% wygranych. Najpierw E: 50.2% wygranych (wyrównane).
CzaryWyczerpanie + Błysk
Wyczerpanie + Błysk wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +0.7 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.2% | +0.2 może być przypadek | |
| 9% | 47.5% | -0.6 może być przypadek | |
| 8% | 48.3% | +0.7 może być przypadek | |
| 1% | 45.3% | -2.8 może być przypadek | |
| 1% | 49.3% | +0.7 może być przypadek | |
| <1% | 45.7% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -1.9 może być przypadek | |
| <1% | 38.6% | -0.7 może być przypadek |
- wygranych
- 52.7%
- gier
- 1,767
- Wpływ na wygrane
- +3.1
- Pickrate
- 3.2%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.1% | +0.5 może być przypadek | |
| 3% | 47.6% | -0.7 może być przypadek | |
| 3% | 47.5% | -1.7 może być przypadek | |
| 3% | 48.0% | -0.7 może być przypadek | |
| 1% | 50.2% | +3.0 może być przypadek | |
| <1% | 41.3% | -2.1 może być przypadek |
ButyIoniańskie Buty Jasności Umysłu
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 53% | 50.9% | |
| 38% | 54.6% | |
| 8% | 54.5% | |
| <1% | 40.0% | |
| <1% | 100.0% |
Przedmiot 1Echo Luden
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 45% | 51.2% | |
| 30% | 52.8% | |
| 8% | 63.6% | |
| 4% | 56.3% | |
| 4% | 64.2% |
Przedmiot 2Skupienie Horyzontalne
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 29% | 54.7% | |
| 14% | 49.7% | |
| 12% | 52.0% | |
| 12% | 49.1% | |
| 8% | 56.8% |
Przedmiot 3Płomień Cienia
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 49.5% | +0.9 może być przypadek | 21:48 | |
| 24% | 47.4% | -1.1 może być przypadek | 23:08 | |
| 10% | 48.8% | -0.9 może być przypadek | 21:15 | |
| 8% | 50.1% | -0.8 może być przypadek | 21:52 | |
| 7% | 50.7% | -0.3 może być przypadek | 22:22 | |
| 5% | 47.6% | -0.1 może być przypadek | ||
| 2% | 69.3% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 1% | 50.7% | +3.0 może być przypadek |
Przedmiot 4Zabójczy Kapelusz Rabadona
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 16% | 75.0% | |
| 15% | 50.0% | |
| 10% | 42.9% | |
| 9% | 69.2% | |
| 5% | 50.0% |
Przedmiot 5Przepływ Burzy
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 50.7% | +0.2 może być przypadek | 29:09 | |
| 16% | 50.1% | -1.8 może być przypadek | 29:10 | |
| 12% | 52.1% | -0.5 może być przypadek | 28:23 | |
| 8% | 52.6% | 0.0 może być przypadek | 30:27 | |
| 7% | 53.4% | +1.4 może być przypadek | 27:57 | |
| 6% | 51.7% | -1.0 może być przypadek | ||
| 4% | 69.4% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 2% | 56.5% | +2.6 może być przypadek |
Przedmiot 6Klepsydra Zhonyi
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 49.8% | +0.3 może być przypadek | 39:43 |
Kluczowa runaElektryzacja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
Główny rząd 1Smak Krwi
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
Główny rząd 2Makabryczne Pamiątki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
Główny rząd 3Bezwzględny Łowca
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
Odłamek atakuPrędkość ataku
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
Odłamek obronyZdrowie
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 5% | 53.0% |
EWQ
UmiejętnościE > W > Q
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 48.2% | -0.5 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 14% | 50.1% | +1.5 wyraźna różnica |
| QWEQ + W + E | 2% | 42.1% | -6.6 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | 2% | 48.4% | +1.8 może być przypadek |
CzaryWyczerpanie + Błysk
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.2% | +0.2 może być przypadek | |
| 9% | 47.5% | -0.6 może być przypadek | |
| 8% | 48.3% | +0.7 może być przypadek | |
| 1% | 45.3% | -2.8 może być przypadek | |
| 1% | 49.3% | +0.7 może być przypadek | |
| <1% | 45.7% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -1.9 może być przypadek | |
| <1% | 38.6% | -0.7 może być przypadek |
Build Zoe Top
- wygranych
- 52.4%
- gier
- 8,786
- Wpływ na wygrane
- +2.0
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startowePierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.6% | +0.8 może być przypadek | |
| 2% | 54.7% | +0.5 może być przypadek |
ButyIoniańskie Buty Jasności Umysłu
Ioniańskie Buty Jasności Umysłu wygrywa częściej niż Obuwie Maga, najczęstszy wybór: +1.6 wobec -2.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 50.9% | -2.1 może być przypadek | 12:27 | |
| 40% | 53.1% | +1.6 wyraźna różnica | 7:53 | |
| 3% | 53.6% | +0.2 może być przypadek | 11:36 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.8% | najczęściej kupowane | |
| 32% | 54.8% | wyrównane | |
| 2% | 41.7% | za mało gier | |
| 1% | 62.5% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.5% | najczęściej kupowane | |
| 30% | 53.8% | wyrównane | |
| 2% | 40.0% | za mało gier | |
| 1% | 54.5% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 54% | 61% | |
| 28% | 21% | |
| 15% | 12% |
Przedmiot 1Echo Luden
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 51.0% | -0.6 może być przypadek | 11:45 | |
| 30% | 52.5% | +0.5 może być przypadek | 12:23 | |
| 3% | 58.2% | +2.0 może być przypadek | 12:29 | |
| 1% | 47.4% | -0.3 może być przypadek | 12:24 | |
| 1% | 52.0% | -1.5 może być przypadek | 10:51 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 15% | 597 | |
| 8% | 308 | |
| 6% | 252 | |
| 5% | 203 |
Przedmiot 2Zmora Licza
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 51.3% | -0.4 może być przypadek | 19:35 | |
| 19% | 51.7% | 0.0 może być przypadek | 20:29 | |
| 16% | 55.5% | +0.9 może być przypadek | 19:46 | |
| 8% | 50.0% | -1.5 może być przypadek | 19:56 | |
| 7% | 53.6% | +0.5 może być przypadek | 19:14 | |
| 2% | 53.5% | -0.9 może być przypadek | ||
| 2% | 72.9% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 2% | 45.5% | -1.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 15% | 597 | |
| 8% | 308 | |
| 6% | 252 | |
| 5% | 203 |
Przedmiot 3Zabójczy Kapelusz Rabadona
Zabójczy Kapelusz Rabadona należy do zestawu, który wygrywa częściej: +1.5 na 100 gier, wobec -2.1 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 51.2% | -2.8 może być przypadek | 26:17 | |
| 15% | 51.1% | -0.1 może być przypadek | 27:05 | |
| 14% | 52.4% | -0.2 może być przypadek | 26:51 | |
| 7% | 60.0% | -0.4 może być przypadek | 25:08 | |
| 6% | 56.7% | -0.4 może być przypadek | 26:12 | |
| 6% | 62.2% | +1.2 może być przypadek | ||
| 5% | 59.7% | +0.7 może być przypadek | ||
| 4% | 77.1% | kupowane już przy prowadzeniu |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 15% | 597 | |
| 8% | 308 | |
| 6% | 252 | |
| 5% | 203 |
Przedmiot 4Klepsydra Zhonyi
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 24% | 50.0% | 32:31 |
Przedmiot 6Kostur Pustki
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 43:33 | |
| 21% | - | 36:50 |
Kluczowa runaElektryzacja
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+2.5 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.3% | -2.0 może być przypadek | |
| 31% | 53.3% | +2.5 wyraźna różnica | |
| 9% | 51.3% | -2.3 może być przypadek | |
| 5% | 52.8% | +1.8 może być przypadek | |
| 2% | 56.4% | +2.2 może być przypadek | |
| 1% | 38.4% | -5.0 może być przypadek |
Główny rząd 1Cios Poniżej Pasa
Cios Poniżej Pasa wygrywa częściej niż Niespodziewane Uderzenie, najczęstszy wybór: -0.8 wobec -1.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.2% | -1.9 może być przypadek | |
| 29% | 53.8% | +3.0 wyraźna różnica | |
| 18% | 51.1% | -1.5 może być przypadek | |
| 10% | 51.8% | +1.1 może być przypadek | |
| 4% | 50.4% | -0.8 może być przypadek | |
| 1% | 36.7% | -4.4 może być przypadek |
Główny rząd 2Głęboki Totem
Głęboki Totem wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +0.2 wobec -2.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.4% | -2.7 może być przypadek | |
| 19% | 52.4% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 18% | 53.4% | +2.9 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.6% | 0.0 może być przypadek | |
| 2% | 62.8% | +1.3 może być przypadek | |
| 1% | 54.9% | +0.2 może być przypadek |
Główny rząd 3Łowca Skarbów
Łowca Skarbów wygrywa częściej niż Bezwzględny Łowca, najczęstszy wybór: +0.7 wobec -2.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.3% | -2.7 może być przypadek | |
| 36% | 53.3% | +2.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 52.4% | +0.7 może być przypadek | |
| 3% | 54.4% | +2.9 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.9% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 33.3% | -5.0 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.5% | -1.6 może być przypadek | |
| 34% | 51.9% | +0.4 może być przypadek | |
| 6% | 53.2% | -0.1 może być przypadek | |
| 6% | 52.4% | +2.3 może być przypadek | |
| 3% | 54.7% | +1.5 może być przypadek |
Runy dodatkoweOpaska Przepływu Many + Poparzenie
Opaska Przepływu Many + Poparzenie wygrywa częściej niż Transcendencja + Płaszcz Nimbu, najczęstszy wybór: +0.8 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.8% | -1.2 może być przypadek | |
| 21% | 52.2% | +0.7 może być przypadek | |
| 4% | 47.0% | -0.6 może być przypadek | |
| 3% | 50.0% | +0.8 może być przypadek |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.4% | -1.1 może być przypadek | |
| 13% | 50.2% | +0.8 może być przypadek | |
| 5% | 54.5% | +1.0 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.8 wobec -2.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.3% | -2.1 może być przypadek | |
| 7% | 51.9% | +1.8 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 60% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Skalowanie zdrowia.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 50.8% | -0.9 może być przypadek | |
| 43% | 52.2% | +0.8 może być przypadek | |
| 6% | 50.5% | +0.5 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +4.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 51.4% | +4.1 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 1% | 45.5% | -5.7 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 52.5% wygranych. Najpierw W: 100.0% wygranych (za mało gier).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.6% | +2.5 może być przypadek | |
| 3% | 53.6% | +0.2 może być przypadek | |
| 2% | 44.1% | -4.0 wyraźna różnica | |
| 2% | 55.0% | -0.1 może być przypadek |
Build Zoe Bot
- wygranych
- 46.7%
- gier
- 4,075
- Wpływ na wygrane
- -2.2
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startowePierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 47.2% | +1.8 może być przypadek | |
| 3% | 56.6% | +1.3 może być przypadek | |
| 2% | 35.1% | -5.1 wyraźna różnica |
ButyIoniańskie Buty Jasności Umysłu
Ioniańskie Buty Jasności Umysłu wygrywa częściej niż Obuwie Maga, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -2.7 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 46.3% | -2.7 może być przypadek | 13:19 | |
| 18% | 51.1% | +2.1 wyraźna różnica | 10:47 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 63% | 43.6% | najczęściej kupowane | |
| 16% | 55.7% | wygrywały częściej | |
| 1% | 71.4% | za mało gier | |
| 1% | 80.0% | za mało gier |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 70% | 48.2% | najczęściej kupowane | |
| 12% | 58.8% | za mało gier | |
| 1% | 83.3% | za mało gier | |
| <1% | 0.0% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 63% | 70% | |
| 16% | 12% |
Przedmiot 1Echo Luden
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 86% | 47.2% | -1.1 może być przypadek | 11:25 | |
| 6% | 45.8% | +0.3 może być przypadek | 12:24 | |
| 3% | 51.3% | +0.7 może być przypadek | 12:28 |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 522 | |
| 11% | - | 249 | |
| 11% | 54.2% | 242 | |
| 8% | - | 176 |
Przedmiot 2Zmora Licza
Dodatkowe wygrane tutaj: -1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 46.7% | -1.0 może być przypadek | 19:18 | |
| 15% | 46.3% | -1.1 może być przypadek | 19:27 | |
| 11% | 51.9% | +0.8 może być przypadek | 18:56 | |
| 5% | 48.8% | +0.5 może być przypadek | 18:34 | |
| 4% | 65.3% | kupowane już przy prowadzeniu | 14:30 | |
| 3% | 43.8% | -2.5 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 522 | |
| 11% | - | 249 | |
| 11% | 54.2% | 242 | |
| 8% | - | 176 |
Przedmiot 3Zabójczy Kapelusz Rabadona
Zabójczy Kapelusz Rabadona należy do zestawu, który wygrywa częściej: +0.7 na 100 gier, wobec -1.5 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 50.1% | -0.1 może być przypadek | 25:48 | |
| 17% | 49.2% | -0.5 może być przypadek | 25:59 | |
| 17% | 48.4% | -0.3 może być przypadek | 26:30 | |
| 7% | 54.2% | -1.3 może być przypadek | 24:24 | |
| 6% | 47.8% | -1.7 może być przypadek | 26:14 | |
| 4% | 48.8% | +0.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 522 | |
| 11% | - | 249 | |
| 11% | 54.2% | 242 | |
| 8% | - | 176 |
Przedmiot 4Płomień Cienia
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 31% | 52.0% | 30:58 |
Przedmiot 5Kostur Pustki
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 22% | 44.8% | 36:27 |
Przedmiot 6Klepsydra Zhonyi
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 39:54 | |
| 14% | - | 39:14 | |
| 12% | - | 38:51 | |
| 11% | - | 40:17 |
Kluczowa runaMroczne Żniwa
Mroczne Żniwa wygrywa częściej niż Elektryzacja, najczęstszy wybór: +0.4 wobec -3.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 60% | 45.4% | -3.4 może być przypadek | |
| 25% | 48.4% | +0.4 może być przypadek | |
| 5% | 52.9% | +1.5 może być przypadek | |
| 4% | 54.9% | +2.8 może być przypadek | |
| 3% | 49.5% | +1.4 może być przypadek |
Główny rząd 1Cios Poniżej Pasa
Cios Poniżej Pasa wygrywa częściej niż Niespodziewane Uderzenie, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -3.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 45.8% | -3.5 może być przypadek | |
| 21% | 46.6% | -0.8 może być przypadek | |
| 8% | 53.6% | +3.1 wyraźna różnica | |
| 7% | 49.6% | +2.0 wyraźna różnica | |
| 4% | 50.7% | +1.5 może być przypadek |
Główny rząd 2Szósty Zmysł
Szósty Zmysł wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -3.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 46.1% | -3.8 może być przypadek | |
| 8% | 52.5% | +3.1 wyraźna różnica | |
| 6% | 47.8% | +0.9 może być przypadek | |
| 4% | 54.2% | +1.5 może być przypadek | |
| 2% | 50.8% | -1.9 może być przypadek |
Główny rząd 3Łowca Skarbów
Łowca Skarbów wygrywa częściej niż Bezwzględny Łowca, najczęstszy wybór: -0.3 wobec -3.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 45.8% | -3.5 może być przypadek | |
| 9% | 54.4% | +4.0 wyraźna różnica | |
| 6% | 50.4% | -0.3 może być przypadek | |
| 4% | 48.9% | -1.0 może być przypadek | |
| 3% | 48.6% | 0.0 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaCzarnoksięstwo
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+2.6 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 71% | 46.3% | -3.2 może być przypadek | |
| 23% | 48.9% | +2.6 wyraźna różnica | |
| 3% | 52.6% | +1.2 może być przypadek |
Runy dodatkoweCałkowite Skupienie + Nadchodząca Burza
Całkowite Skupienie + Nadchodząca Burza wygrywa częściej niż Transcendencja + Płaszcz Nimbu, najczęstszy wybór: +2.2 wobec -2.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 64% | 45.1% | -2.7 może być przypadek | |
| 16% | 49.4% | +1.6 może być przypadek | |
| 4% | 50.0% | +2.2 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +2.9 wobec -3.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 80% | 46.4% | -3.1 może być przypadek | |
| 16% | 48.6% | +2.9 wyraźna różnica | |
| 3% | 53.8% | +0.3 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -3.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.5% | -3.4 może być przypadek | |
| 4% | 56.0% | +2.1 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 67% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Skalowanie zdrowia.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 63% | 46.4% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 32% | 47.8% | +2.0 może być przypadek | |
| 5% | 50.2% | +1.0 może być przypadek |
QEW
UmiejętnościQ > E > W
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 47.7% | +1.4 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 3% | 39.8% | -1.7 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 40.0% wygranych. Najpierw E: 100.0% wygranych (za mało gier).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 47.8% | +0.5 może być przypadek | |
| 10% | 46.3% | -0.3 może być przypadek | |
| 5% | 46.0% | -2.0 może być przypadek | |
| 4% | 39.9% | 0.0 może być przypadek | |
| 3% | 45.4% | -0.1 może być przypadek | |
| 3% | 47.9% | -2.1 może być przypadek |
Najlepsi gracze Zoe
Zobacz wszystkich (10,272)Zwykła gra na Mid
197,528 gierNa tle wszystkich bohaterów na Mid
- Top 1% Wizja / min 0.82
- Top 5% Totemy Kontroli 1.2
- Dolne 29% Złoto / min 391
- Zabójstwa
- 7.6 Top 46%
- Śmierci
- 6.3 Najmniej 25%
- Asysty
- 7.3 Top 39%
- Solo zabójstwa
- 2.8 Top 35%
- Udział w zab.
- 44% Top 31%
- Obr. drużyny
- 24% Top 23%
- Obr. / min
- 891 Top 26%
- Farma / min
- 5.9 Dolne 33%
- Pierwsza krew
- 16% Top 15%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:11
- Poziom 11 w 14:52
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 91% Fizyczne 9%Śmierć od
Fizyczne 49% Magiczne 44% Nieuchronne 7%Zwykła gra na Wsparcie
57,911 gierNa tle wszystkich bohaterów na Wsparcie
- Top 10% Wizja / min 2.39
- Top 13% Pierwsza krew 13%
- Dolne 24% Farma / min 1.7
- Zabójstwa
- 4.9 Top 46%
- Śmierci
- 7.6 Najmniej 31%
- Asysty
- 11.3 Top 39%
- Solo zabójstwa
- 0.9 Top 41%
- Udział w zab.
- 47% Top 41%
- Obr. drużyny
- 18% Top 23%
- Obr. / min
- 686 Top 23%
- Złoto / min
- 345 Dolne 40%
- Totemy Kontroli
- 6.3 Top 17%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 8:35
- Poziom 11 w 21:47
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 91% Fizyczne 9%Śmierć od
Fizyczne 55% Magiczne 39% Nieuchronne 6%Zwykła gra na Top
8,657 gierNa tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 1% Wizja / min 0.92
- Top 2% Totemy Kontroli 1.2
- Dolne 37% Złoto / min 392
- Zabójstwa
- 6.9 Top 31%
- Śmierci
- 5.9 Najmniej 12%
- Asysty
- 6.5 Top 37%
- Solo zabójstwa
- 3.3 Top 22%
- Udział w zab.
- 39% Top 17%
- Obr. drużyny
- 24% Top 10%
- Obr. / min
- 890 Top 15%
- Farma / min
- 6.3 Dolne 43%
- Pierwsza krew
- 21% Top 8%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:15
- Poziom 11 w 13:04
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 89% Fizyczne 11%Śmierć od
Fizyczne 53% Magiczne 39% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Bot
4,065 gierNa tle wszystkich bohaterów na Bot
- Top 3% Wizja / min 0.76
- Top 10% Totemy Kontroli 1.0
- Dolne 18% Złoto / min 411
- Zabójstwa
- 7.5 Dolne 36%
- Śmierci
- 6.9 Najmniej 26%
- Asysty
- 8.7 Top 30%
- Solo zabójstwa
- 1.4 Top 38%
- Udział w zab.
- 46% Top 38%
- Obr. drużyny
- 22% Top 47%
- Obr. / min
- 824 Top 47%
- Farma / min
- 5.6 Dolne 24%
- Pierwsza krew
- 16% Top 28%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 7:23
- Poziom 11 w 18:40
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 91% Fizyczne 9%Śmierć od
Fizyczne 55% Magiczne 39% Nieuchronne 6%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Zoe na Mid.
-
Syndra: -2.0 wygrane na 100 gier (zakres od -3.2 do -0.9) · 7,599 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Lux: -2.0 wygrane na 100 gier (zakres od -3.4 do -0.7) · 5,393 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina: -2.0 wygrane na 100 gier (zakres od -3.3 do -0.8) · 6,126 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xerath: -2.0 wygrane na 100 gier (zakres od -3.5 do -0.5) · 3,817 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Diana: -1.6 wygrane na 100 gier (zakres od -3.2 do -0.1) · 3,981 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Yone: -1.18 wygrane na 100 gier (zakres od -2.18 do -0.19) · 9,497 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Zoe na Mid.
-
Zoe z Sion: +3.9 wygrane na 100 gier (zakres 2.4-5.3) · 4,350 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Ornn: +2.3 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-3.9) · 3,466 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Dr Mundo: +2.1 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-3.5) · 4,432 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Zoe z K'Sante: -4.6 wygrane na 100 gier (zakres od -6.3 do -2.9) · 3,010 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Rumble: -4.3 wygrane na 100 gier (zakres od -7.0 do -1.6) · 1,134 gry · Zmierzone · 15% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Akali: -2.3 wygrane na 100 gier (zakres od -4.0 do -0.5) · 2,968 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Zoe z Rammus: +2.9 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-4.8) · 2,587 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Wukong: +2.0 wygrane na 100 gier (zakres 0.8-3.2) · 7,131 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Shyvana: +1.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.5-3.2) · 5,232 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Zoe z Locke: -5.0 wygrane na 100 gier (zakres od -7.8 do -2.3) · 1,073 gry · Łączone · 16% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Rengar: -4.6 wygrane na 100 gier (zakres od -6.2 do -3.0) · 3,676 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Qiyana: -4.6 wygrane na 100 gier (zakres od -5.9 do -3.3) · 5,738 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Zoe z Xayah: +3.3 wygrane na 100 gier (zakres 2.0-4.5) · 6,368 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Miss Fortune: +1.31 wygrane na 100 gier (zakres 0.52-2.10) · 16,327 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Jinx: +1.01 wygrane na 100 gier (zakres 0.17-1.85) · 14,371 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Zoe z Ezreal: -3.98 wygrane na 100 gier (zakres od -4.89 do -3.08) · 12,134 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Ashe: -1.9 wygrane na 100 gier (zakres od -2.9 do -0.8) · 9,409 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Lucian: -1.7 wygrane na 100 gier (zakres od -2.9 do -0.6) · 7,249 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Zoe z Zilean: +3.1 wygrane na 100 gier (zakres 1.1-5.0) · 2,304 gry · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Poppy: +2.5 wygrane na 100 gier (zakres 0.6-4.3) · 2,767 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Janna: +2.1 wygrane na 100 gier (zakres 0.4-3.8) · 3,144 gry · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Zoe z Mel: -4.9 wygrane na 100 gier (zakres od -6.8 do -3.0) · 2,518 gier · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Neeko: -2.5 wygrane na 100 gier (zakres od -4.4 do -0.5) · 2,284 gry · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Zoe z Bard: -2.0 wygrane na 100 gier (zakres od -3.8 do -0.2) · 2,773 gry · Zmierzone · 7% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów