ko.lol Alle champions Zaahen Link kopiëren Delen Link gekopieerd League of Legends Build voor Zaahen Tier B · 57 #21 Top Patch 16.22
Top 2,532 Jungle 544 Support 46
Alle rangen Hun team Gemengd AD AP
Meest gekozen
gewonnen 50.2%
games 227,744
Winimpact +0.1
Pickrate 1.2%
Item nr. 1Trinity Force Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen games Trinity Force, Death's Dance, Stridebreaker 29% 23,079 Black Cleaver, Trinity Force, Death's Dance 7% 5,640 Trinity Force, Maw of Malmortius, Stridebreaker 5% 3,938 Trinity Force, Death's Dance, Sundered Sky 5% 3,721
Item nr. 2Black Cleaver Meest gekozen Extra winst Black Cleaver hoort bij de build die vaker wint: +0.7 per 100 potjes, tegen +0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken. Terug naar de meest gekozen (Stridebreaker)
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen games Trinity Force, Death's Dance, Stridebreaker 29% 23,079 Black Cleaver, Trinity Force, Death's Dance 7% 5,640 Trinity Force, Maw of Malmortius, Stridebreaker 5% 3,938 Trinity Force, Death's Dance, Sundered Sky 5% 3,721
Item nr. 3Death's Dance Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen games Trinity Force, Death's Dance, Stridebreaker 29% 23,079 Black Cleaver, Trinity Force, Death's Dance 7% 5,640 Trinity Force, Maw of Malmortius, Stridebreaker 5% 3,938 Trinity Force, Death's Dance, Sundered Sky 5% 3,721
Item nr. 4Guardian Angel Meest gekozen Extra winst Guardian Angel wint vaker dan Endless Hunger, de meest gekozen: +2.3 tegenover +1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn. Terug naar de meest gekozen (Endless Hunger)
Item nr. 5Endless Hunger Item nr. 5 na Guardian Angel: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Tijd Endless Hunger 22%60.7% 36:40
Q E W
De skillsQ > E > W Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +5.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q E W Q + E + W 97%50.5% +5.5 kan toeval zijn Q W E Q + W + E 2%43.4% -5.2 duidelijk verschil E Q W E + Q + W 1%43.9% -5.0 duidelijk verschil E W Q E + W + Q <1%42.8% -4.6 duidelijk verschil W Q E W + Q + E <1%37.5% -6.7 duidelijk verschil W E Q W + E + Q <1%37.0% -6.5 duidelijk verschil
Levels 1 tot 18 1 Q2 E3 W4 Q5 Q6 R7 Q8 E9 Q10 E11 R12 E13 E14 W15 W16 R17 W18 WQ E W Q Q R Q E Q E R E E W W R W W
gewonnen 54.0%
games 9,523
Winimpact +3.5
Pickrate 4.5%
Item nr. 5Overlord's Bloodmail Q E W
De skillsQ > E > W Meest gekozen Extra winst De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q E W Q + E + W 97%50.5% +5.5 kan toeval zijn Q W E Q + W + E 2%43.4% -5.2 duidelijk verschil E Q W E + Q + W 1%43.9% -5.0 duidelijk verschil E W Q E + W + Q <1%42.8% -4.6 duidelijk verschil W Q E W + Q + E <1%37.5% -6.7 duidelijk verschil W E Q W + E + Q <1%37.0% -6.5 duidelijk verschil
Q E W Q Q R Q E Q E R E E W W R W W
Zaahen Jungle build Patch 16.21 Meest gekozen
gewonnen 52.3%
games 38,684
Winimpact +2.2
Pickrate 0.2%
Item nr. 1Trinity Force Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen Gewonnen games Trinity Force, Death's Dance, Sundered Sky 29% - 4,959 Trinity Force, Death's Dance, Stridebreaker 13% - 2,219 Endless Hunger, Trinity Force, Death's Dance 8% 88.0% 1,372 Trinity Force, Maw of Malmortius, Death's Dance 3% - 581
Item nr. 2Death's Dance Meest gekozen Extra winst Death's Dance hoort bij de build die vaker wint: +5.0 per 100 potjes, tegen +1.2 voor de build die de meeste spelers afmaken. Terug naar de meest gekozen (Sundered Sky)
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen Gewonnen games Trinity Force, Death's Dance, Sundered Sky 29% - 4,959 Trinity Force, Death's Dance, Stridebreaker 13% - 2,219 Endless Hunger, Trinity Force, Death's Dance 8% 88.0% 1,372 Trinity Force, Maw of Malmortius, Death's Dance 3% - 581
Item nr. 3Endless Hunger Meest gekozen Extra winst Endless Hunger hoort bij de build die vaker wint: +5.0 per 100 potjes, tegen +1.2 voor de build die de meeste spelers afmaken. Terug naar de meest gekozen (Death's Dance)
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen Gewonnen games Trinity Force, Death's Dance, Sundered Sky 29% - 4,959 Trinity Force, Death's Dance, Stridebreaker 13% - 2,219 Endless Hunger, Trinity Force, Death's Dance 8% 88.0% 1,372 Trinity Force, Maw of Malmortius, Death's Dance 3% - 581
Item nr. 4Guardian Angel Meest gekozen Extra winst Guardian Angel wint vaker dan Endless Hunger, de meest gekozen: +2.4 tegenover +0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn. Terug naar de meest gekozen (Endless Hunger)
Item nr. 5Spirit Visage Meest gekozen Extra winst Spirit Visage wint vaker dan Guardian Angel, de meest gekozen: +0.4 tegenover +2.4 per 100 games. Het kan toeval zijn. Terug naar de meest gekozen (Guardian Angel)
Item nr. 6Maw of Malmortius Q E W
De skillsQ > E > W Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +6.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q E W Q + E + W 97%51.9% +6.4 kan toeval zijn E Q W E + Q + W 2%45.0% -5.5 duidelijk verschil Q W E Q + W + E 1%44.0% -6.4 duidelijk verschil
Levels 1 tot 18 1 E2 Q3 W4 Q5 Q6 R7 Q8 E9 Q10 E11 R12 E13 E14 W15 W16 R17 W18 WE Q W Q Q R Q E Q E R E E W W R W W
Zaahen Support build Patch 16.21 Meest gekozen
gewonnen 46.7%
games 2,727
Winimpact -1.9
Pickrate 0.0% Q E W
De skillsQ > E > W Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +4.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q E W Q + E + W 88%47.4% +4.1 kan toeval zijn Q W E Q + W + E 5%38.5% -3.0 kan toeval zijn
Normale game als Top 221,339 games Patch 16.21 Tegen elke Top-champion Top 40% Dmg / min 837 Top 42% Aandeel teamdmg 23% Onderste 20% Aantal control wards 0.5
Kills per game 6.1 Onderste 46%
Deaths per game 6.7 Minste 47%
Assists per game 5.5 Onderste 38%
Solokills 2.8 Top 43%
KP 34% Onderste 30%
Farm per min 6.3 Onderste 48%
Gold per min 397 Onderste 46%
Vision per min 0.76 Top 47%
First bloods 12% Onderste 48% Tegen je lanetegenstander Level 6 op 5:33 Level 11 op 13:40 Middelste game per minuut 10 min 15 min 20 min Farmen -5 -8 -9 Gold -160 -297 -353
Toegebrachte schade Magisch 5% Fysiek 95%
Gestorven door Fysiek 54% Magisch 35% True damage 11%
Normale game als Jungle 37,152 games Patch 16.21 Tegen elke Jungle-champion Minste 19% Deaths per game 5.9 Top 26% Dmg / min 710 Onderste 49% KP 45%
Kills per game 6.8 Top 46%
Assists per game 8.0 Top 46%
Solokills 1.3 Top 46%
Aandeel teamdmg 19% Top 30%
Farm per min 6.5 Top 35%
Gold per min 431 Top 41%
Vision per min 0.87 Top 31%
Aantal control wards 1.1 Top 50%
First bloods 5% Top 50% Tegen de vijandelijke jungler Level 6 op 7:14 Level 11 op 16:58 blue buff eerst in 45% van de games Eerste dragon op 8:01 Middelste game per minuut 10 min 15 min 20 min Farmen -2 -2 -1 Gold -144 -193 -188
Toegebrachte schade Magisch 4% Fysiek 96%
Gestorven door Fysiek 52% Magisch 36% True damage 12%
Matchups en teamgenoten komen uit games van Zaahen als Top.
Lastig -6.0 Teemo: -6.0 winsten per 100 games (marge -7.2 tot -4.9) · 6,736 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -6.0 Zilean: -6.0 winsten per 100 games (marge -11.3 tot -0.7) · 130 games · Samengevoegd · 61% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.5 Heimerdinger: -4.5 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -2.4) · 1,942 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.4 Illaoi: -4.4 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -3.1) · 4,827 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -3.7 Singed: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -1.7) · 2,183 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -3.4 Jax: -3.4 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -2.3) · 7,939 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -3.2 Garen: -3.2 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -2.2) · 9,145 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -2.9 Urgot: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -1.2) · 3,061 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -2.2 Malphite: -2.2 winsten per 100 games (marge -3.4 tot -1.0) · 6,810 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -1.9 Kayle: -1.9 winsten per 100 games (marge -3.7 tot 0.0) · 2,617 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -1.8 Cho'Gath: -1.8 winsten per 100 games (marge -3.3 tot -0.3) · 3,983 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -1.2 Mordekaiser: -1.2 winsten per 100 games (marge -2.2 tot -0.1) · 8,774 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +8 +7 +6 +5 +4 +3 +2 +1 × Makkelijk +7.1 K'Sante: +7.1 winsten per 100 games (marge 5.5-8.7) · 3,482 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.9 Riven: +5.9 winsten per 100 games (marge 4.1-7.7) · 2,741 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.6 Rengar: +5.6 winsten per 100 games (marge 0.9-10.2) · 241 games · Samengevoegd · 45% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.2 Lee Sin: +5.2 winsten per 100 games (marge 0.3-10.1) · 195 games · Samengevoegd · 51% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.0 Shaco: +5.0 winsten per 100 games (marge 0.4-9.7) · 238 games · Samengevoegd · 46% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +4.0 Swain: +4.0 winsten per 100 games (marge 0.7-7.3) · 671 games · Samengevoegd · 23% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.8 Jayce: +3.8 winsten per 100 games (marge 2.3-5.3) · 3,876 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.6 Yasuo: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.2-5.1) · 4,316 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.6 Ambessa: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.1-5.1) · 3,971 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.1 Irelia: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.7-4.6) · 4,337 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.9 Rumble: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.4-5.5) · 1,280 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.2 Gnar: +2.2 winsten per 100 games (marge 0.5-4.0) · 2,951 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.9 Tahm Kench: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.2-3.6) · 3,078 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.6 Sion: +1.6 winsten per 100 games (marge 0.2-3.0) · 4,483 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +10 +9 +8 +7 +6 +5 +4 +3 +2 +1 × vs -6.0 Gecounterd vs -6.0 Gecounterd vs -4.5 Gecounterd vs -4.4 Gecounterd vs -3.7 Gecounterd vs -3.4 Gecounterd vs -3.2 Gecounterd vs -2.9 Gecounterd vs -2.2 Gecounterd vs -1.9 Gecounterd vs -1.8 Gecounterd vs -1.2 Gecounterd vs +7.1 In het voordeel vs +5.9 In het voordeel vs +5.6 In het voordeel vs +5.2 In het voordeel vs +5.0 In het voordeel vs +4.0 In het voordeel vs +3.8 In het voordeel vs +3.6 In het voordeel vs +3.6 In het voordeel vs +3.1 In het voordeel vs +2.9 In het voordeel vs +2.2 In het voordeel vs +1.9 In het voordeel vs +1.6 In het voordeel Teamgenoten Top Patch 16.21 Beste Slechtste Alle 172 Matchups en teamgenoten komen uit games van Zaahen als Top.
Jungle +3.6 Zaahen met Rammus: +3.6 winsten per 100 games (marge 1.9-5.4) · 2,955 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.5 Zaahen met Shyvana: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.2-3.8) · 5,822 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.5 Zaahen met Cho'Gath: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.4-3.5) · 8,507 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -3.4 Zaahen met Qiyana: -3.4 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -2.2) · 7,609 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -3.0 Zaahen met Kindred: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -1.2) · 2,903 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -2.8 Zaahen met Jayce: -2.8 winsten per 100 games (marge -5.0 tot -0.7) · 1,842 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions Mid +2.1 Zaahen met Lissandra: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.8-3.5) · 5,461 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.0 Zaahen met Vladimir: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.6-3.4) · 4,774 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.0 Zaahen met Annie: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.1-3.9) · 2,496 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.4 Zaahen met Cassiopeia: -4.4 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -2.1) · 1,663 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.2 Zaahen met Orianna: -4.2 winsten per 100 games (marge -5.6 tot -2.7) · 4,364 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.1 Zaahen met Yorick: -4.1 winsten per 100 games (marge -8.0 tot -0.1) · 416 games · Samengevoegd · 32% hiervan is geleend van vergelijkbare champions Bot +2.5 Zaahen met Kog'Maw: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.8-4.2) · 3,229 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.0 Zaahen met Jinx: +0.97 winsten per 100 games (marge 0.17-1.77) · 16,018 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.0 Zaahen met Ezreal: -4.04 winsten per 100 games (marge -4.88 tot -3.19) · 14,029 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -2.7 Zaahen met Corki: -2.7 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -0.5) · 1,789 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -1.7 Zaahen met Caitlyn: -1.70 winsten per 100 games (marge -2.42 tot -0.99) · 20,145 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions Support +2.1 Zaahen met Janna: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.6-3.7) · 3,706 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.8 Zaahen met Vel'Koz: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.6-3.0) · 6,485 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.8 Zaahen met Leona: +1.79 winsten per 100 games (marge 0.81-2.76) · 10,403 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -2.8 Zaahen met Yuumi: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.1 tot -1.5) · 5,368 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -2.2 Zaahen met Bard: -2.2 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -0.5) · 3,156 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -2.1 Zaahen met Neeko: -2.1 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -0.3) · 3,091 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions ko.lol voor desktop Je volgende item, live in je game. Gelezen uit de items, stats en champions van het vijandelijke team. Ook je beste pick in champ select.
Voorbeeld