League of Legends Build voor Neeko
Neeko Support build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 48.5%
- games
- 51,158
- Winimpact
- -1.4
- Pickrate
- 1.2%
StartitemsHealth Potion x2
Health Potion x2 wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +2.0 tegenover +1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.2% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 5% | 46.6% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -1.1 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 75% van hun games. Over alle ranks wordt Sorcerer's Shoes het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 49.2% | -1.3 duidelijk verschil | 14:35 | |
| 40% | 49.0% | +1.2 kan toeval zijn | 14:00 | |
| 2% | 49.5% | +0.4 kan toeval zijn | 14:12 | |
| 1% | 48.6% | +1.6 kan toeval zijn | 16:29 | |
| 1% | 49.7% | +2.7 kan toeval zijn | 16:38 | |
| <1% | 34.3% | te groot om te vertrouwen |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 53% | 51.5% | meest gekocht | |
| 38% | 51.4% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 47.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 56.2% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 54% | 48.5% | meest gekocht | |
| 36% | 48.1% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 49.5% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 44.6% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 26% | 30% | |
| 13% | 15% | |
| 6% | 5% |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 49.3% | +1.3 kan toeval zijn | 13:05 | |
| 17% | 46.7% | -1.7 duidelijk verschil | 13:45 | |
| 3% | 50.7% | +0.4 kan toeval zijn | 13:14 | |
| 2% | 49.1% | -0.8 duidelijk verschil | 13:09 | |
| 2% | 51.7% | 0.0 kan toeval zijn | 16:47 | |
| 2% | 51.2% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| <1% | 48.3% | -2.8 duidelijk verschil | ||
| <1% | 42.4% | -2.4 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 15% | 2,482 | |
| 7% | 1,230 | |
| 7% | 1,132 | |
| 6% | 1,049 |
Item nr. 2Zhonya's Hourglass
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 50.5% | +0.6 kan toeval zijn | 24:42 | |
| 20% | 49.2% | -1.0 kan toeval zijn | 22:48 | |
| 9% | 46.9% | -1.1 kan toeval zijn | 22:51 | |
| 4% | 48.7% | -1.7 kan toeval zijn | 22:42 | |
| 4% | 53.7% | +1.4 kan toeval zijn | 21:50 | |
| 4% | 48.4% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 57.5% | +3.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.3% | -0.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 15% | 2,482 | |
| 7% | 1,230 | |
| 7% | 1,132 | |
| 6% | 1,049 |
Item nr. 3Stormsurge
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 50.6% | -0.9 kan toeval zijn | 30:44 | |
| 19% | 51.3% | +0.3 kan toeval zijn | 30:54 | |
| 16% | 51.2% | -0.2 kan toeval zijn | 30:60 | |
| 7% | 49.3% | +0.6 kan toeval zijn | 31:35 | |
| 6% | 49.8% | -0.9 kan toeval zijn | 30:39 | |
| 5% | 54.4% | +1.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 54.7% | +1.6 kan toeval zijn | ||
| <1% | 69.3% | +2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 15% | 2,482 | |
| 7% | 1,230 | |
| 7% | 1,132 | |
| 6% | 1,049 |
Item nr. 4Shadowflame
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 47.1% | 0.0 kan toeval zijn | 36:59 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 50.0% | +0.4 kan toeval zijn | 41:03 |
Item nr. 6Morellonomicon
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 41:08 | |
| 12% | - | 44:47 | |
| 12% | - | 46:17 |
HoofdruneArcane Comet
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.9% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 21% | 47.3% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.0% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.3% | -4.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 59.4% | +3.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 34.6% | -6.9 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Nimbus Cloak wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +2.6 tegenover -0.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 48.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 18% | 46.4% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 9% | 51.6% | +2.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 51.0% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.8% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 30.7% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 48.7% | +2.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Celerity
Celerity wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +2.4 tegenover -0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 48.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 20% | 46.9% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 10% | 51.3% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.5% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 55.1% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.0% | +1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.7% | +2.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 49.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 18% | 46.5% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.0% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.8% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.2% | -4.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.4% | -0.3 kan toeval zijn |
Tweede padDomination
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 49.5% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 37% | 48.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 21% | 46.7% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.7% | +0.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesUltimate Hunter + Sudden Impact
Ultimate Hunter + Sudden Impact wint vaker dan Ultimate Hunter + Cheap Shot, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.6% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.7% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.2% | +1.0 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.0% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 20% | 46.3% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.1% | +0.9 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.3 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 48.5% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.6% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.5% | +1.2 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.2 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.1% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.8% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.0% | +1.6 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 49.0% | +1.0 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.1% | -0.5 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 3% | 47.1% | -2.4 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 50.4% | +1.0 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 43.4% | -0.8 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | <1% | 46.3% | -3.4 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 48.5% gewonnen. Eerst E: 51.2% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Heal
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 70% van hun games. Over alle ranks wordt Flash + Ignite het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 47.8% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 30% | 49.8% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.7% | +0.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.9% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.0% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | -1.4 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 51.7%
- games
- 4,615
- Winimpact
- +2.7
- Pickrate
- 9.0%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.2% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 5% | 46.6% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -1.1 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 70% | 52.5% | |
| 24% | 52.5% | |
| 3% | 57.4% | |
| 1% | 45.8% | |
| 1% | 38.5% |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 91% | 52.2% | |
| 5% | 49.3% | |
| 1% | 62.5% | |
| 1% | 42.9% | |
| 1% | 38.5% |
Item nr. 2Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 50% | 52.0% | |
| 15% | 58.2% | |
| 9% | 51.8% | |
| 8% | 56.1% | |
| 5% | 52.9% |
Item nr. 3Stormsurge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 20% | 54.1% | |
| 14% | 51.8% | |
| 12% | 58.2% | |
| 9% | 58.6% | |
| 5% | 58.1% |
Item nr. 4Shadowflame
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 47.1% | 0.0 kan toeval zijn | 36:59 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 25% | 100.0% | |
| 13% | 66.7% | |
| 13% | 66.7% | |
| 8% | 0.0% | |
| 8% | 100.0% |
Item nr. 6Morellonomicon
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 41:08 | |
| 12% | - | 44:47 | |
| 12% | - | 46:17 |
HoofdruneArcane Comet
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
Hoofdrij 2Celerity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
Hoofdrij 3Scorch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
Tweede padInspiration
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
VerdedigingsshardHealth
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 51.8% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 49.0% | +1.0 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.1% | -0.5 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 3% | 47.1% | -2.4 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 50.4% | +1.0 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 43.4% | -0.8 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | <1% | 46.3% | -3.4 kan toeval zijn |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Heal
Master+-spelers kiezen dit: 70% van hun games. Over alle ranks wordt Flash + Ignite het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 47.8% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 30% | 49.8% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.7% | +0.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.9% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.0% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | -1.4 kan toeval zijn |
Neeko Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 50.5%
- games
- 39,790
- Winimpact
- +0.5
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDark Seal + Refillable Potion
Dark Seal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +3.2 tegenover +1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.0% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.0% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.6% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.2% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.1% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.1% | -1.5 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 85% | 50.9% | +0.9 kan toeval zijn | 13:03 | |
| 8% | 46.8% | -1.3 duidelijk verschil | 12:32 | |
| 4% | 48.4% | +1.2 kan toeval zijn | 13:51 | |
| 2% | 48.0% | -3.3 duidelijk verschil | 11:25 | |
| 1% | 50.0% | +1.1 kan toeval zijn | 13:31 | |
| 1% | 49.6% | -1.8 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 66% | 53.8% | meest gekocht | |
| 6% | 50.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 48.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 53.3% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.8% | meest gekocht | |
| 6% | 45.4% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 53.0% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 46.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 33% | 30% | |
| 42% | 45% |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
Hextech Rocketbelt hoort bij de build die vaker wint: +1.0 per 100 potjes, tegen -2.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 48.9% | -2.7 kan toeval zijn | 11:21 | |
| 40% | 51.1% | +1.7 duidelijk verschil | 10:59 | |
| 7% | 52.5% | +3.6 duidelijk verschil | 11:47 | |
| 3% | 52.3% | +0.9 duidelijk verschil | 11:13 | |
| 1% | 45.8% | -1.8 kan toeval zijn | 11:60 | |
| 1% | 56.3% | +2.1 duidelijk verschil | ||
| 1% | 49.0% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 43.0% | -2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 2,315 | |
| 13% | 2,294 | |
| 8% | 1,494 | |
| 8% | 1,360 |
Item nr. 2Stormsurge
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 51.2% | +0.1 kan toeval zijn | 19:44 | |
| 19% | 51.0% | -0.7 kan toeval zijn | 21:18 | |
| 11% | 52.6% | +0.3 kan toeval zijn | 20:08 | |
| 9% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn | 19:24 | |
| 5% | 51.4% | +0.4 kan toeval zijn | 19:60 | |
| 2% | 53.9% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 53.7% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.1% | +2.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 2,315 | |
| 13% | 2,294 | |
| 8% | 1,494 | |
| 8% | 1,360 |
Item nr. 3Shadowflame
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 53.3% | -0.7 kan toeval zijn | 26:30 | |
| 28% | 52.7% | -0.2 kan toeval zijn | 26:49 | |
| 13% | 52.8% | -0.6 kan toeval zijn | 26:14 | |
| 9% | 54.8% | +1.1 kan toeval zijn | 26:22 | |
| 4% | 57.0% | +0.9 kan toeval zijn | 25:57 | |
| 2% | 51.9% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 2% | 79.9% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 55.4% | +1.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 2,315 | |
| 13% | 2,294 | |
| 8% | 1,494 | |
| 8% | 1,360 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 51.9% | +0.1 kan toeval zijn | 32:05 | |
| 27% | 53.3% | -0.6 kan toeval zijn | 31:33 |
Item nr. 5Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | 55.6% | 36:02 |
Item nr. 6Malignance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 40:36 | |
| 17% | - | 40:49 | |
| 12% | - | 40:19 | |
| 8% | - | 41:50 | |
| 8% | - | 41:54 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 37% | 50.0% | +0.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.9% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 53.6% | +3.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.0% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.1% | -3.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.4% | -5.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Taste of Blood, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.1% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 30% | 49.3% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 23% | 50.5% | +0.5 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.1% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.1% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.8% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.3% | +1.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.6 tegenover -0.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 49.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 33% | 50.0% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.8% | +2.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.6% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.4% | -3.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.1% | +2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +0.8 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 49.9% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 29% | 49.4% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 28% | 50.5% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 4% | 51.6% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.0% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.1% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.2% | -4.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.6% | -2.9 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 49.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 24% | 49.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 19% | 50.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.0% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Axiom Arcanist
Transcendence + Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band + Scorch, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.4% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.5% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 56.0% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.7% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.4% | +1.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +2.4 tegenover -1.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.6% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 17% | 51.8% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 46.2% | -0.5 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 49.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.8% | -0.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.6% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.4% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.6% | +0.4 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 50.0% | +1.9 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 3% | 49.2% | -1.7 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 2% | 49.1% | -1.6 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 1% | 46.8% | -2.5 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 43.0% | -5.1 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 48.5% | +0.2 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.0% gewonnen. Eerst E: 55.9% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +0.5 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 24% | 49.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.8% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.6% | -2.6 kan toeval zijn |
Neeko Top build
Patch 16.21- gewonnen
- 50.3%
- games
- 8,256
- Winimpact
- +0.2
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.3% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 18% | 43.4% | -3.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.0% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 58.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 62.3% | -0.3 kan toeval zijn |
De bootsBoots of Swiftness
Boots of Swiftness wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.5 tegenover +1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.5% | +1.2 kan toeval zijn | 13:44 | |
| 26% | 45.3% | -2.9 duidelijk verschil | 9:56 | |
| 8% | 49.8% | +0.2 kan toeval zijn | 12:49 | |
| 5% | 53.3% | +1.5 kan toeval zijn | 10:39 | |
| 2% | 46.2% | +0.6 kan toeval zijn | 12:28 | |
| 2% | 56.4% | -0.3 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 40% | 56.8% | meest gekocht | |
| 21% | 46.1% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 48.7% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 57.8% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.5% | meest gekocht | |
| 18% | 48.3% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 43.5% | te weinig games | |
| 3% | 40.7% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 40% | 46% | |
| 14% | 10% | |
| 7% | 4% |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
Hextech Rocketbelt hoort bij de build die vaker wint: +2.2 per 100 potjes, tegen -1.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 50.2% | -1.1 kan toeval zijn | 11:28 | |
| 22% | 53.6% | +3.6 duidelijk verschil | 11:48 | |
| 11% | 46.7% | -1.8 kan toeval zijn | 13:54 | |
| 6% | 42.5% | -2.7 kan toeval zijn | 12:35 | |
| 4% | 40.4% | -2.6 kan toeval zijn | 13:28 | |
| 4% | 50.8% | +0.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 53.8% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 48.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 379 | |
| 6% | 222 | |
| 4% | 154 | |
| 4% | 143 |
Item nr. 2Stormsurge
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 51.7% | +0.8 kan toeval zijn | 20:01 | |
| 13% | 51.0% | -1.8 kan toeval zijn | 20:24 | |
| 12% | 54.8% | +2.7 kan toeval zijn | 21:27 | |
| 10% | 47.1% | -1.1 kan toeval zijn | 20:48 | |
| 9% | 52.9% | +1.1 kan toeval zijn | 19:04 | |
| 4% | 57.4% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 4% | 54.0% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 42.6% | -2.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 379 | |
| 6% | 222 | |
| 4% | 154 | |
| 4% | 143 |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass hoort bij de build die vaker wint: +2.2 per 100 potjes, tegen -1.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 54.8% | +0.4 kan toeval zijn | 26:46 | |
| 16% | 51.8% | -0.9 kan toeval zijn | 27:04 | |
| 10% | 55.1% | +1.1 kan toeval zijn | 26:32 | |
| 10% | 58.4% | +0.4 kan toeval zijn | 26:31 | |
| 8% | 49.6% | -0.3 kan toeval zijn | 26:11 | |
| 4% | 46.9% | -3.3 kan toeval zijn | ||
| 3% | 53.1% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 55.1% | -0.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 379 | |
| 6% | 222 | |
| 4% | 154 | |
| 4% | 143 |
Item nr. 4Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 36% | 47.1% | 32:38 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 50.0% | 37:03 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 10% | - | 41:52 | |
| 10% | - | 40:27 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 34% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 31% | 49.8% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 12% | 44.5% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 10% | 47.0% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 58.0% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.7% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.6% | +3.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Cheap Shot wint vaker dan Taste of Blood, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 50.6% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 21% | 48.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 44.4% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 45.6% | -4.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 45.0% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 62.1% | +2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.5 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 50.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 26% | 49.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 45.3% | -3.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 53.2% | +3.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.2% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.2% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 40.4% | -3.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +1.8 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 50.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 19% | 48.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 14% | 45.3% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.6% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 46.3% | -3.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 59.6% | +2.2 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 49.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 25% | 49.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 17% | 47.6% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 50.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.2% | +1.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesManaflow Band + Scorch
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.0% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.2% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 45.7% | -0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.6 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 48.0% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 35% | 51.2% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.3% | +1.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.1 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.8% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 43.1% | -2.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 18% | 48.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.5% | +1.6 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 70% | 50.3% | +2.7 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 17% | 46.1% | -3.6 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 6% | 48.6% | -0.6 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 4% | 44.7% | -1.8 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 2% | 50.3% | -0.8 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 55.2% gewonnen. Eerst W: 41.5% gewonnen (won vaker).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 19% | 48.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.9% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.2% | -2.1 kan toeval zijn |
Neeko Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 46.7%
- games
- 3,164
- Winimpact
- -2.0
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 46.8% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 13% | 44.3% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 40.0% | -1.0 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: -0.7 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 46.4% | -0.8 kan toeval zijn | 13:10 | |
| 14% | 46.0% | -0.9 kan toeval zijn | 12:18 | |
| 8% | 45.3% | -0.7 kan toeval zijn | 13:10 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.4% | meest gekocht | |
| 9% | 57.6% | te weinig games | |
| 6% | 56.1% | te weinig games | |
| 2% | 81.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.8% | meest gekocht | |
| 10% | 52.9% | te weinig games | |
| 5% | 43.8% | te weinig games | |
| 2% | 57.1% | te weinig games |
Item nr. 1Luden's Echo
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 46.6% | +0.8 kan toeval zijn | 11:24 | |
| 21% | 46.9% | -1.4 kan toeval zijn | 11:01 | |
| 8% | 47.5% | -1.9 kan toeval zijn | 10:53 | |
| 5% | 52.1% | 0.0 kan toeval zijn | 11:53 | |
| 4% | 42.5% | -0.7 kan toeval zijn | 11:26 | |
| 3% | 41.5% | -2.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 18% | 55.3% | 288 | |
| 9% | 48.4% | 135 | |
| 6% | - | 101 | |
| 4% | 52.8% | 69 |
Item nr. 2Stormsurge
Extra winst hier: -0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 47.9% | -0.8 kan toeval zijn | 19:14 | |
| 13% | 51.7% | +0.4 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 8% | 45.9% | -0.7 kan toeval zijn | 19:11 | |
| 7% | 38.3% | -1.8 kan toeval zijn | 20:54 | |
| 4% | 43.3% | -2.2 kan toeval zijn | 19:12 | |
| 4% | 48.8% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 40.0% | -2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 18% | 55.3% | 288 | |
| 9% | 48.4% | 135 | |
| 6% | - | 101 | |
| 4% | 52.8% | 69 |
Item nr. 3Shadowflame
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 48.4% | -0.6 kan toeval zijn | 25:29 | |
| 17% | 47.1% | -1.4 kan toeval zijn | 25:51 | |
| 10% | 53.3% | +0.9 kan toeval zijn | 25:24 | |
| 8% | 57.4% | -0.1 kan toeval zijn | 25:26 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 18% | 55.3% | 288 | |
| 9% | 48.4% | 135 | |
| 6% | - | 101 | |
| 4% | 52.8% | 69 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 32% | 42.7% | 31:50 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 10% | - | 37:59 | |
| 10% | - | 40:04 | |
| 10% | - | 37:33 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +0.9 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 46.8% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 35% | 47.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 44.1% | -3.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 46.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 45.1% | +0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Cheap Shot wint vaker dan Taste of Blood, de meest gekozen: +1.0 tegenover -2.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 37% | 45.7% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 28% | 45.7% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 11% | 45.7% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.7% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.1% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.2% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.9% | -3.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Extra winst hier: -1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 45.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 33% | 46.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 16% | 46.1% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.7% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.2% | +2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +0.1 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 45.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 29% | 47.1% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 47.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 45.1% | -2.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 42.1% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 53.3% | +3.4 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 40% | 45.7% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 25% | 44.7% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 24% | 47.2% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 7% | 54.9% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 42.7% | -1.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesManaflow Band + Scorch
Extra winst hier: -1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 44.8% | -1.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +0.7 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 46.4% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 43% | 46.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.5% | -0.2 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 46.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.9% | +0.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 45.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.2% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.1% | -0.5 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 77% | 46.4% | +2.0 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 8% | 47.3% | -2.1 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 7% | 51.3% | +0.9 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 4% | 44.1% | -2.8 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 3% | 43.8% | -3.7 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 42.6% gewonnen. Eerst W: 36.4% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 46.1% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 20% | 47.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 14% | 46.3% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.9% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 45.7% | +1.1 kan toeval zijn |
Beste Neeko-spelers
Bekijk alle 6,484Normale game als Support
51,177 gamesTegen elke Support-champion
- Top 20% Aantal control wards 6.3
- Minste 24% Deaths per game 7.2
- Onderste 22% Gold per min 327
- Kills per game
- 3.7 Onderste 27%
- Assists per game
- 11.5 Top 37%
- Solokills
- 0.6 Onderste 30%
- KP
- 45% Onderste 37%
- Aandeel teamdmg
- 16% Onderste 49%
- Dmg / min
- 598 Onderste 45%
- Farm per min
- 1.7 Onderste 31%
- Vision per min
- 2.15 Top 49%
- First bloods
- 7% Onderste 36%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:28
- Level 11 op 21:31
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 94% Fysiek 6%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 43% True damage 6%Normale game als Mid
38,303 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 21% Vision per min 0.72
- Minste 24% Deaths per game 6.2
- Onderste 27% Gold per min 391
- Kills per game
- 7.0 Onderste 42%
- Assists per game
- 7.7 Top 33%
- Solokills
- 2.5 Onderste 49%
- KP
- 42% Top 45%
- Aandeel teamdmg
- 22% Onderste 43%
- Dmg / min
- 823 Onderste 43%
- Farm per min
- 5.9 Onderste 29%
- Aantal control wards
- 0.9 Top 25%
- First bloods
- 9% Onderste 41%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:12
- Level 11 op 14:57
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 94% Fysiek 6%Gestorven door
Fysiek 47% Magisch 46% True damage 7%Normale game als Top
8,137 games Patch 16.21Tegen elke Top-champion
- Minste 21% Deaths per game 6.2
- Top 34% Aantal control wards 0.6
- Onderste 37% Gold per min 393
- Kills per game
- 6.0 Onderste 42%
- Assists per game
- 6.4 Top 40%
- Solokills
- 2.8 Top 42%
- KP
- 36% Top 50%
- Aandeel teamdmg
- 22% Onderste 45%
- Dmg / min
- 793 Onderste 40%
- Farm per min
- 6.3 Onderste 42%
- Vision per min
- 0.77 Top 40%
- First bloods
- 12% Onderste 45%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:17
- Level 11 op 13:17
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 83% Fysiek 17%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 40% True damage 8%Normale game als Bot
3,042 games Patch 16.21Tegen elke Bot-champion
- Top 21% Aantal control wards 0.8
- Top 25% Vision per min 0.70
- Onderste 24% Gold per min 418
- Kills per game
- 7.2 Onderste 36%
- Deaths per game
- 7.1 Minste 35%
- Assists per game
- 8.6 Top 37%
- Solokills
- 1.4 Top 35%
- KP
- 45% Onderste 34%
- Aandeel teamdmg
- 21% Onderste 40%
- Dmg / min
- 772 Onderste 36%
- Farm per min
- 5.6 Onderste 29%
- First bloods
- 10% Onderste 32%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:25
- Level 11 op 18:38
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 87% Fysiek 13%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 41% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Neeko als Support.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Neeko als Support.
-
Neeko met Illaoi: +4.1 winsten per 100 games (marge 2.7-5.5) · 4,769 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Sett: +2.16 winsten per 100 games (marge 1.20-3.12) · 10,744 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Garen: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.9-2.9) · 9,692 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Neeko met Rumble: -4.4 winsten per 100 games (marge -6.9 tot -2.0) · 1,385 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met K'Sante: -4.1 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -2.3) · 2,903 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Riven: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.0) · 2,349 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Neeko met Briar: +3.2 winsten per 100 games (marge 2.0-4.3) · 7,106 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Shyvana: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.3-3.9) · 5,668 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Bel'Veth: +2.2 winsten per 100 games (marge 0.4-4.0) · 2,710 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Neeko met Nautilus: -5.3 winsten per 100 games (marge -9.6 tot -0.9) · 295 games · Samengevoegd · 40% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Qiyana: -3.6 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -2.5) · 7,193 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Lee Sin: -3.26 winsten per 100 games (marge -4.23 tot -2.30) · 10,495 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Neeko met Xerath: +2.8 winsten per 100 games (marge 1.4-4.3) · 4,349 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Vladimir: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.5-3.4) · 4,310 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Aurelion Sol: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.1-3.8) · 2,576 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Neeko met Azir: -4.4 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -2.3) · 1,967 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Mel: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.0 tot -2.5) · 5,844 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Cassiopeia: -3.0 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -0.8) · 1,711 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Neeko met Miss Fortune: +1.88 winsten per 100 games (marge 1.22-2.53) · 24,940 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Kai'Sa: +1.22 winsten per 100 games (marge 0.54-1.90) · 23,106 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Neeko met Kalista: -3.4 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.9) · 4,297 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Varus: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -1.7) · 5,922 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Neeko met Lucian: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -1.5) · 5,149 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions