League of Legends Neeko için build
Neeko Destek build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 48.7%
- maç
- 183,511
- Kazanma etkisi
- -1.3
- Seçilme oranı
- 1.1%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende +1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.7% | +1.6 şans olabilir | |
| 5% | 46.0% | -3.3 net fark | |
| 4% | 46.7% | -1.4 net fark | |
| 4% | 48.5% | -0.2 net fark | |
| 1% | 51.5% | +3.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.9% | -1.8 net fark | |
| <1% | 57.6% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 53.1% | +0.8 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 77% kadarı. Tüm liglerde en çok Sihirbaz Pabuçları seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 49.1% | -1.6 net fark | 14:33 | |
| 40% | 49.1% | +1.3 şans olabilir | 13:52 | |
| 2% | 50.2% | +0.9 şans olabilir | 14:10 | |
| 1% | 51.0% | +2.5 şans olabilir | 16:38 | |
| 1% | 50.3% | +2.6 şans olabilir | 16:17 | |
| <1% | 43.1% | -2.8 net fark |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.7% | en çok alınan | |
| 32% | 51.3% | dengeli | |
| 2% | 52.1% | dengeli | |
| 1% | 52.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.7% | en çok alınan | |
| 32% | 49.2% | dengeli | |
| 2% | 53.1% | dengeli | |
| 2% | 53.2% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 13% | 14% | |
| 24% | 25% |
Eşya 1Hextech Füzekemer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 49.3% | +1.2 şans olabilir | 13:03 | |
| 18% | 46.8% | -1.5 net fark | 13:42 | |
| 3% | 50.4% | +0.3 şans olabilir | 13:06 | |
| 2% | 47.2% | -0.8 net fark | 16:57 | |
| 2% | 48.0% | -0.6 net fark | 13:05 | |
| 2% | 48.1% | +0.2 şans olabilir | ||
| <1% | 47.8% | -2.2 net fark | ||
| <1% | 55.3% | +5.3 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 7,749 | |
| 7% | 3,927 | |
| 7% | 3,650 | |
| 6% | 3,571 |
Eşya 2Zhonya'nın Kumsaati
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 50.8% | +0.7 şans olabilir | 24:35 | |
| 20% | 49.2% | -0.9 şans olabilir | 22:45 | |
| 9% | 48.3% | -1.4 şans olabilir | 22:50 | |
| 4% | 49.6% | -1.3 şans olabilir | 22:53 | |
| 4% | 49.1% | -0.8 şans olabilir | 22:22 | |
| 4% | 52.4% | +0.7 şans olabilir | ||
| 3% | 53.9% | +2.8 şans olabilir | ||
| <1% | 57.9% | +4.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 7,749 | |
| 7% | 3,927 | |
| 7% | 3,650 | |
| 6% | 3,571 |
Eşya 3Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 50.5% | -0.9 şans olabilir | 30:47 | |
| 19% | 51.5% | 0.0 şans olabilir | 30:43 | |
| 16% | 51.6% | -0.4 şans olabilir | 30:54 | |
| 7% | 49.6% | +0.7 şans olabilir | 31:26 | |
| 6% | 49.7% | -1.0 şans olabilir | 30:28 | |
| 5% | 53.7% | +1.2 şans olabilir | ||
| 4% | 51.3% | -0.9 şans olabilir | ||
| 1% | 54.4% | +2.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 7,749 | |
| 7% | 3,927 | |
| 7% | 3,650 | |
| 6% | 3,571 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası: en çok seçilenden (Gölgealev) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 52.6% | +0.1 şans olabilir | 36:56 | |
| 11% | 51.2% | 0.0 şans olabilir | 36:23 | |
| 11% | 52.2% | -0.4 şans olabilir | ||
| 10% | 49.6% | 0.0 şans olabilir | 37:15 | |
| 10% | 56.4% | +0.2 şans olabilir | 36:17 |
Eşya 5Gölgealev
Gölgealev: en çok seçilenden (Rabadon'un Şapkası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 49.3% | +0.4 şans olabilir | 40:60 | |
| 12% | 49.2% | -0.8 şans olabilir | 41:59 | |
| 11% | 51.3% | +1.8 şans olabilir | 40:51 | |
| 9% | 47.4% | +0.2 şans olabilir | 42:04 | |
| 6% | 56.9% | +0.8 şans olabilir | 40:10 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 44:32 | |
| 11% | - | 44:55 | |
| 10% | - | 41:38 | |
| 6% | - | 44:04 | |
| 6% | - | 43:37 |
Ana rünSihirli Yıldız
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 48.8% | +1.1 şans olabilir | |
| 20% | 47.5% | -1.3 net fark | |
| 2% | 50.8% | +1.8 şans olabilir | |
| 1% | 47.9% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 48.3% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 42.3% | -1.0 şans olabilir | |
| <1% | 53.5% | +1.4 şans olabilir | |
| <1% | 52.1% | +3.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
Bulut Pelerini: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -0.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 48.5% | -0.1 şans olabilir | |
| 17% | 47.0% | -1.8 net fark | |
| 8% | 51.0% | +2.4 net fark | |
| 4% | 50.6% | +1.9 net fark | |
| 2% | 48.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.8% | +1.9 net fark | |
| <1% | 50.1% | +2.1 şans olabilir | |
| <1% | 52.6% | +3.1 net fark |
Ana sıra 2Sürat
Sürat: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -0.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 48.5% | -0.1 şans olabilir | |
| 19% | 47.6% | -1.3 net fark | |
| 8% | 50.8% | +2.4 net fark | |
| 1% | 48.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.9% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | +2.0 şans olabilir | |
| <1% | 40.4% | güvenmek için fazla büyük |
Ana sıra 3Kızart
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.2), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.8% | +0.9 şans olabilir | |
| 17% | 46.9% | -1.9 net fark | |
| 5% | 50.9% | +2.2 net fark | |
| 2% | 49.2% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.1% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 48.7% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 49.0% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 50.6% | +0.6 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 39% | 49.2% | +1.0 net fark | |
| 37% | 48.3% | -0.3 şans olabilir | |
| 21% | 47.6% | -1.2 net fark | |
| 2% | 49.2% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 49.1% | +1.1 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Derin Totem
İnsafsız Avcı + Derin Totem: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı + Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.3, en çok seçilende -1.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.2% | -1.4 şans olabilir | |
| 2% | 51.9% | +2.2 net fark | |
| 1% | 52.2% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | -0.8 şans olabilir | |
| 1% | 47.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 51.2% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | +0.8 şans olabilir | |
| <1% | 56.5% | +3.3 net fark |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende +1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 48.8% | +1.1 şans olabilir | |
| 20% | 47.4% | -1.5 net fark | |
| 4% | 49.3% | +1.3 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.6, en çok seçilende -2.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 48.4% | -2.3 şans olabilir | |
| 4% | 51.4% | +2.6 net fark | |
| 1% | 49.0% | -0.2 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -2.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.2% | -2.3 şans olabilir | |
| 13% | 50.7% | +2.3 net fark | |
| 3% | 50.0% | +1.5 net fark |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 49.1% | +1.4 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.6% | -1.1 net fark |
| QWEQ + W + E | 2% | 46.6% | -2.0 net fark |
| EWQE + W + Q | 1% | 50.3% | +0.7 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | <1% | 49.1% | -1.4 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | <1% | 41.4% | -5.1 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 49.0% galibiyet. Önce E: 45.7% galibiyet (dengeli).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Şifa
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 68% kadarı. Tüm liglerde en çok Sıçra + Tutuştur seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 47.9% | -0.9 net fark | |
| 28% | 49.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 10% | 48.9% | -0.3 net fark | |
| 1% | 45.5% | -1.7 net fark | |
| 1% | 45.7% | -2.8 net fark | |
| <1% | 51.6% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 51.7% | -1.1 şans olabilir | |
| <1% | 51.6% | -0.8 şans olabilir |
- galibiyet
- 54.0%
- maç
- 3,833
- Kazanma etkisi
- +3.4
- Seçilme oranı
- 2.2%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.7% | +1.6 şans olabilir | |
| 5% | 46.0% | -3.3 net fark | |
| 4% | 46.7% | -1.4 net fark | |
| 4% | 48.5% | -0.2 net fark | |
| 1% | 51.5% | +3.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.9% | -1.8 net fark | |
| <1% | 57.6% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 53.1% | +0.8 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 80% | 53.9% | |
| 11% | 55.5% | |
| 4% | 54.1% | |
| 3% | 55.4% | |
| 2% | 54.7% |
Eşya 1Hextech Füzekemer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 99% | 54.0% | |
| 1% | 40.0% |
Eşya 2Donmuş Yürek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 99% | 54.0% |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 37% | 55.2% | |
| 16% | 51.2% | |
| 10% | 58.6% | |
| 8% | 62.2% | |
| 6% | 60.7% |
Eşya 4Yıldırım Asası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 50.5% | -0.9 şans olabilir | 30:47 | |
| 19% | 51.5% | 0.0 şans olabilir | 30:43 | |
| 16% | 51.6% | -0.4 şans olabilir | 30:54 | |
| 7% | 49.6% | +0.7 şans olabilir | 31:26 | |
| 6% | 49.7% | -1.0 şans olabilir | 30:28 | |
| 5% | 53.7% | +1.2 şans olabilir | ||
| 4% | 51.3% | -0.9 şans olabilir | ||
| 1% | 54.4% | +2.7 şans olabilir |
Eşya 5Gölgealev
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 52.6% | +0.1 şans olabilir | 36:56 | |
| 11% | 51.2% | 0.0 şans olabilir | 36:23 | |
| 11% | 52.2% | -0.4 şans olabilir | ||
| 10% | 49.6% | 0.0 şans olabilir | 37:15 | |
| 10% | 56.4% | +0.2 şans olabilir | 36:17 |
Eşya 6Rabadon'un Şapkası
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 49.3% | +0.4 şans olabilir | 40:60 | |
| 12% | 49.2% | -0.8 şans olabilir | 41:59 | |
| 11% | 51.3% | +1.8 şans olabilir | 40:51 | |
| 9% | 47.4% | +0.2 şans olabilir | 42:04 | |
| 6% | 56.9% | +0.8 şans olabilir | 40:10 |
Ana rünSihirli Yıldız
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
Ana sıra 2Yücelik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
Ana sıra 3Kızart
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
İkincil yolİlham
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 54.3% |
QEW
YeteneklerQ > E > W
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 49.1% | +1.4 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.6% | -1.1 net fark |
| QWEQ + W + E | 2% | 46.6% | -2.0 net fark |
| EWQE + W + Q | 1% | 50.3% | +0.7 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | <1% | 49.1% | -1.4 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | <1% | 41.4% | -5.1 net fark |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Şifa
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 68% kadarı. Tüm liglerde en çok Sıçra + Tutuştur seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 47.9% | -0.9 net fark | |
| 28% | 49.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 10% | 48.9% | -0.3 net fark | |
| 1% | 45.5% | -1.7 net fark | |
| 1% | 45.7% | -2.8 net fark | |
| <1% | 51.6% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 51.7% | -1.1 şans olabilir | |
| <1% | 51.6% | -0.8 şans olabilir |
Neeko Mid build
- galibiyet
- 50.4%
- maç
- 33,539
- Kazanma etkisi
- +0.4
- Seçilme oranı
- 0.2%
Başlangıç eşyalarıKara Mühür + Doldurulabilir İksir
Kara Mühür + Doldurulabilir İksir: en çok seçilenden (Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.2, en çok seçilende +1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.1% | +1.2 şans olabilir | |
| 3% | 47.0% | -2.9 net fark | |
| 1% | 52.5% | +3.2 şans olabilir | |
| 1% | 48.1% | -1.8 şans olabilir | |
| 1% | 48.1% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 44.7% | -2.0 şans olabilir | |
| <1% | 55.0% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 43.1% | -1.5 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 85% | 51.0% | +1.0 şans olabilir | 13:04 | |
| 8% | 46.8% | -1.2 net fark | 12:31 | |
| 4% | 48.6% | +1.2 şans olabilir | 13:51 | |
| 2% | 47.7% | -3.4 net fark | 11:25 | |
| 1% | 49.8% | +1.0 şans olabilir | 13:31 | |
| 1% | 49.6% | -1.8 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 75% | 53.8% | en çok alınan | |
| 7% | 50.1% | dengeli | |
| 2% | 48.4% | dengeli | |
| 2% | 53.3% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.0% | en çok alınan | |
| 7% | 45.1% | dengeli | |
| 5% | 53.6% | dengeli | |
| 1% | 46.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 37% | 33% | |
| 2% | 5% | |
| 48% | 50% |
Eşya 1Hextech Füzekemer
Hextech Füzekemer, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.0, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 48.9% | -2.7 şans olabilir | 11:21 | |
| 40% | 51.3% | +1.7 net fark | 10:59 | |
| 7% | 52.5% | +3.5 net fark | 11:47 | |
| 3% | 52.4% | +0.9 net fark | 11:13 | |
| 1% | 46.2% | -1.7 şans olabilir | 11:60 | |
| 1% | 56.5% | +2.2 net fark | ||
| 1% | 49.2% | -0.9 şans olabilir | ||
| 1% | 44.5% | -1.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 2,284 | |
| 13% | 2,260 | |
| 8% | 1,473 | |
| 8% | 1,344 |
Eşya 2Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 51.4% | +0.2 şans olabilir | 19:44 | |
| 19% | 51.0% | -0.8 şans olabilir | 21:18 | |
| 11% | 52.5% | +0.2 şans olabilir | 20:08 | |
| 9% | 50.1% | -0.7 şans olabilir | 19:24 | |
| 5% | 51.8% | +0.5 şans olabilir | 20:00 | |
| 2% | 53.6% | +0.9 şans olabilir | ||
| 2% | 54.0% | -1.7 şans olabilir | ||
| 1% | 57.4% | +2.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 2,284 | |
| 13% | 2,260 | |
| 8% | 1,473 | |
| 8% | 1,344 |
Eşya 3Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 53.4% | -0.6 şans olabilir | 26:30 | |
| 28% | 53.0% | -0.2 şans olabilir | 26:49 | |
| 13% | 52.8% | -0.6 şans olabilir | 26:14 | |
| 9% | 55.0% | +1.2 şans olabilir | 26:22 | |
| 4% | 57.2% | +0.9 şans olabilir | 25:56 | |
| 2% | 51.9% | -1.9 şans olabilir | ||
| 2% | 80.2% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| <1% | 56.2% | +1.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 2,284 | |
| 13% | 2,260 | |
| 8% | 1,473 | |
| 8% | 1,344 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 52.3% | +0.1 şans olabilir | 32:05 | |
| 27% | 53.8% | -0.6 şans olabilir | 31:32 |
Eşya 5Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 21% | 56.1% | 36:01 |
Eşya 6Habaset
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 40:41 | |
| 16% | - | 40:57 | |
| 11% | - | 40:33 | |
| 8% | - | 41:50 | |
| 8% | - | 41:54 |
Ana rünKara Hasat
Kara Hasat: en çok seçilenden (Elektrik Ver) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.6% | -1.1 şans olabilir | |
| 37% | 50.1% | +0.7 net fark | |
| 3% | 53.0% | +2.1 net fark | |
| 2% | 55.0% | +4.5 net fark | |
| 1% | 48.4% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 53.2% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 39.6% | -3.3 şans olabilir | |
| <1% | 43.8% | -5.6 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Kan Tadı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.3% | +1.0 net fark | |
| 30% | 49.1% | -1.6 şans olabilir | |
| 23% | 50.5% | +0.6 net fark | |
| 5% | 50.4% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 49.1% | +1.2 şans olabilir | |
| 1% | 45.0% | -3.0 şans olabilir | |
| 1% | 48.6% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 51.5% | +1.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.6, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 49.7% | -1.1 şans olabilir | |
| 33% | 50.3% | +0.9 net fark | |
| 5% | 51.7% | +2.6 net fark | |
| 4% | 49.7% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 47.6% | -2.2 şans olabilir | |
| 1% | 43.7% | -3.6 şans olabilir | |
| <1% | 49.3% | +0.2 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Mükemmel Avcı: en çok seçilenden (Hazine Avcısı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -1.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.2% | +0.9 net fark | |
| 29% | 49.2% | -1.7 şans olabilir | |
| 27% | 50.5% | +0.9 net fark | |
| 4% | 51.0% | +1.2 net fark | |
| 2% | 48.1% | -1.8 şans olabilir | |
| 1% | 53.6% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 40.2% | -4.5 şans olabilir | |
| <1% | 42.0% | -2.7 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 49.5% | -0.9 şans olabilir | |
| 24% | 50.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 18% | 50.5% | +0.7 şans olabilir | |
| 13% | 49.9% | +0.5 şans olabilir | |
| 3% | 50.2% | 0.0 şans olabilir |
İkincil rünlerAksiyom Üstadı + Kızart
Aksiyom Üstadı + Kızart: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü + Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.2% | -1.3 şans olabilir | |
| 4% | 50.6% | +1.0 şans olabilir | |
| 3% | 48.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 49.2% | +0.9 şans olabilir | |
| 2% | 59.1% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 51.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 52.6% | +0.5 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -2.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.6% | -2.1 şans olabilir | |
| 17% | 52.0% | +2.5 net fark | |
| 3% | 47.2% | 0.0 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 49.9% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 49.3% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 47.1% | -0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -1.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.5% | -1.6 şans olabilir | |
| 12% | 51.9% | +1.9 net fark | |
| 5% | 50.9% | +0.5 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 50.1% | +2.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 3% | 48.6% | -2.1 net fark |
| EQWE + Q + W | 2% | 48.3% | -1.9 net fark |
| WQEW + Q + E | 1% | 47.0% | -2.5 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.8% | -5.1 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.7% | +0.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 49.5% galibiyet. Önce E: 50.0% galibiyet (dengeli).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.0% | +0.1 şans olabilir | |
| 25% | 49.4% | -0.1 şans olabilir | |
| 2% | 47.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 2% | 52.3% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 51.4% | -1.4 şans olabilir | |
| <1% | 53.2% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 42.5% | -2.6 şans olabilir |
Neeko Top build
- galibiyet
- 49.7%
- maç
- 6,959
- Kazanma etkisi
- -0.3
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.3% | +2.6 şans olabilir | |
| 17% | 43.2% | -3.9 net fark | |
| 6% | 47.9% | -1.7 net fark | |
| 2% | 59.3% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 62.1% | -0.3 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Atiklik Çizmeleri: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.5% | +1.2 şans olabilir | 13:44 | |
| 26% | 45.0% | -3.0 net fark | 9:59 | |
| 8% | 49.8% | +0.1 şans olabilir | 12:49 | |
| 5% | 53.3% | +1.5 şans olabilir | 10:37 | |
| 2% | 47.2% | +0.7 şans olabilir | 12:28 | |
| 2% | 56.8% | -0.3 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 46% | 57.0% | en çok alınan | |
| 24% | 45.1% | dengeli | |
| 8% | 49.1% | dengeli | |
| 4% | 57.8% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.0% | en çok alınan | |
| 20% | 49.6% | dengeli | |
| 6% | 44.4% | yeterli maç yok | |
| 4% | 42.3% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 46% | 52% | |
| 16% | 12% | |
| 7% | 5% |
Eşya 1Hextech Füzekemer
Hextech Füzekemer, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.2, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 50.2% | -1.0 şans olabilir | 11:29 | |
| 22% | 53.5% | +3.6 net fark | 11:49 | |
| 11% | 46.9% | -1.8 şans olabilir | 13:54 | |
| 6% | 42.2% | -2.7 şans olabilir | 12:36 | |
| 4% | 39.6% | -2.8 şans olabilir | 13:29 | |
| 4% | 50.8% | +0.8 şans olabilir | ||
| 3% | 53.3% | -2.0 şans olabilir | ||
| 2% | 47.1% | -1.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 10% | 374 | |
| 6% | 214 | |
| 4% | 150 | |
| 4% | 142 |
Eşya 2Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 51.8% | +0.9 şans olabilir | 20:02 | |
| 13% | 51.2% | -1.7 şans olabilir | 20:22 | |
| 12% | 54.9% | +2.7 şans olabilir | 21:26 | |
| 10% | 47.2% | -1.2 şans olabilir | 20:48 | |
| 9% | 52.6% | +1.1 şans olabilir | 19:04 | |
| 4% | 57.3% | -0.6 şans olabilir | ||
| 4% | 53.6% | -0.2 şans olabilir | ||
| 3% | 42.6% | -2.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 10% | 374 | |
| 6% | 214 | |
| 4% | 150 | |
| 4% | 142 |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
Zhonya'nın Kumsaati, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.2, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 55.0% | +0.5 şans olabilir | 26:46 | |
| 17% | 51.7% | -0.9 şans olabilir | 27:05 | |
| 10% | 54.4% | +1.1 şans olabilir | 26:31 | |
| 10% | 58.5% | +0.4 şans olabilir | 26:33 | |
| 7% | 49.5% | -0.4 şans olabilir | 26:05 | |
| 4% | 45.9% | -3.4 şans olabilir | ||
| 3% | 52.7% | -1.8 şans olabilir | ||
| 3% | 56.7% | -0.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 10% | 374 | |
| 6% | 214 | |
| 4% | 150 | |
| 4% | 142 |
Eşya 4Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 37% | 47.1% | 32:38 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 15% | 48.5% | 37:11 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 10% | - | 41:52 | |
| 10% | - | 40:27 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 49.8% | +0.8 şans olabilir | |
| 31% | 50.1% | +1.1 şans olabilir | |
| 12% | 44.0% | -4.2 net fark | |
| 10% | 46.7% | -2.4 şans olabilir | |
| 3% | 56.6% | +2.7 şans olabilir | |
| 2% | 49.6% | -1.5 şans olabilir | |
| 2% | 54.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 54.7% | +3.3 şans olabilir |
Ana sıra 1Belden Aşağı
Belden Aşağı: en çok seçilenden (Kan Tadı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 35% | 50.4% | +1.2 şans olabilir | |
| 21% | 48.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 10% | 44.6% | -1.1 şans olabilir | |
| 10% | 53.9% | +2.0 şans olabilir | |
| 10% | 45.2% | -4.7 net fark | |
| 4% | 43.6% | -4.0 şans olabilir | |
| 3% | 51.0% | +1.2 şans olabilir | |
| 1% | 62.1% | +2.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 30% | 50.2% | +0.3 şans olabilir | |
| 26% | 49.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 21% | 45.0% | -3.5 net fark | |
| 6% | 52.3% | +3.5 şans olabilir | |
| 4% | 53.2% | +2.1 şans olabilir | |
| 3% | 52.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 47.4% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 40.6% | -3.6 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Mükemmel Avcı: en çok seçilenden (Hazine Avcısı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 35% | 50.5% | +1.4 şans olabilir | |
| 19% | 48.9% | -0.3 şans olabilir | |
| 14% | 45.2% | -2.5 şans olabilir | |
| 11% | 51.1% | +2.0 şans olabilir | |
| 8% | 45.7% | -3.6 şans olabilir | |
| 4% | 49.8% | +1.0 şans olabilir | |
| 3% | 56.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 60.2% | +2.1 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 49.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 25% | 48.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 17% | 47.8% | -1.0 şans olabilir | |
| 15% | 49.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 8% | 51.1% | +1.6 şans olabilir |
İkincil rünlerMana Akışı Yüzüğü + Kızart
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.0% | +0.1 şans olabilir | |
| 9% | 49.5% | -0.3 şans olabilir | |
| 5% | 45.5% | -0.2 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 48.0% | -1.9 şans olabilir | |
| 35% | 51.2% | +1.5 net fark | |
| 4% | 50.8% | +1.5 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.5% | -0.1 şans olabilir | |
| 10% | 51.4% | +2.3 şans olabilir | |
| 5% | 40.8% | -3.1 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.8% | -1.3 şans olabilir | |
| 18% | 49.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 10% | 52.6% | +1.9 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 71% | 50.5% | +2.8 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 17% | 45.5% | -3.9 net fark |
| QWEQ + W + E | 6% | 49.1% | -0.5 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 4% | 44.0% | -1.8 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 2% | 50.4% | -0.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 55.5% galibiyet. Önce W: 46.7% galibiyet (dengeli).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.9% | +1.6 şans olabilir | |
| 19% | 48.7% | -1.0 şans olabilir | |
| 7% | 50.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 4% | 43.4% | -1.3 şans olabilir | |
| 2% | 42.0% | -1.8 şans olabilir |
Neeko Orman build
- galibiyet
- 47.4%
- maç
- 6,020
- Kazanma etkisi
- -1.9
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu
Yosunezen Yavrusu: en çok seçilenden (Alazpençe Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 47.3% | +0.6 şans olabilir | |
| 24% | 45.9% | -1.8 şans olabilir | |
| 18% | 48.2% | +0.8 şans olabilir | |
| 17% | 46.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 4% | 50.2% | +0.3 şans olabilir | |
| 2% | 48.3% | +0.8 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Ionia Çizmeleri: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 81% | 48.4% | +0.1 şans olabilir | 12:56 | |
| 13% | 45.8% | +0.1 şans olabilir | 11:58 | |
| 2% | 47.9% | -1.5 şans olabilir | 12:60 | |
| 2% | 38.6% | -3.9 şans olabilir | 12:33 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.9% | en çok alınan | |
| 11% | 47.3% | dengeli | |
| 2% | 45.8% | yeterli maç yok | |
| 1% | 53.8% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 71% | 44.2% | en çok alınan | |
| 11% | 47.7% | dengeli | |
| 2% | 33.3% | yeterli maç yok | |
| 2% | 33.3% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 2% | 5% |
Eşya 1Yıldırım Asası
Yıldırım Asası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta -0.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 47.5% | +1.5 şans olabilir | 10:42 | |
| 33% | 47.8% | -1.3 şans olabilir | 11:07 | |
| 5% | 48.2% | -0.9 şans olabilir | 10:32 | |
| 5% | 42.9% | -2.5 şans olabilir | 11:35 | |
| 3% | 48.5% | -2.6 şans olabilir | 11:12 | |
| 2% | 43.4% | -2.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 486 | |
| 12% | 433 | |
| 11% | 375 | |
| 8% | 273 |
Eşya 2Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 46.2% | -1.6 şans olabilir | 19:41 | |
| 16% | 47.9% | +1.3 şans olabilir | 20:43 | |
| 16% | 47.7% | +0.4 şans olabilir | 18:60 | |
| 8% | 50.3% | +0.1 şans olabilir | 18:33 | |
| 4% | 54.7% | +1.0 şans olabilir | 19:59 | |
| 4% | 48.9% | +0.8 şans olabilir | ||
| 2% | 75.2% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 2% | 48.8% | -1.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 486 | |
| 12% | 433 | |
| 11% | 375 | |
| 8% | 273 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta -0.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 47.7% | -2.3 şans olabilir | 26:01 | |
| 21% | 52.8% | +0.6 şans olabilir | 26:02 | |
| 15% | 53.2% | 0.0 şans olabilir | 26:02 | |
| 10% | 51.5% | +0.5 şans olabilir | 25:55 | |
| 4% | 58.3% | -0.6 şans olabilir | 23:59 | |
| 4% | 53.3% | -0.7 şans olabilir | ||
| 3% | 62.4% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 486 | |
| 12% | 433 | |
| 11% | 375 | |
| 8% | 273 |
Eşya 4Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 33% | 55.6% | 31:12 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 39:11 | |
| 15% | - | 37:18 | |
| 15% | - | 36:37 |
Ana rünKara Hasat
Kara Hasat: en çok seçilenden (Elektrik Ver) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.8, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 49.6% | +3.8 net fark | |
| 36% | 48.1% | -1.3 şans olabilir | |
| 14% | 41.6% | -4.0 şans olabilir | |
| 2% | 41.7% | -0.2 şans olabilir | |
| 2% | 57.0% | +0.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Kan Tadı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende -3.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 32% | 50.5% | +2.6 net fark | |
| 24% | 45.5% | -3.2 şans olabilir | |
| 23% | 50.1% | +3.1 net fark | |
| 13% | 40.8% | -4.2 şans olabilir | |
| 2% | 56.2% | +1.1 şans olabilir | |
| 2% | 33.9% | -4.6 şans olabilir | |
| 2% | 42.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 37.6% | -3.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 48.9% | +1.0 şans olabilir | |
| 20% | 49.2% | +1.6 şans olabilir | |
| 13% | 40.5% | -4.0 net fark | |
| 6% | 46.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 41.6% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 35.8% | -4.3 şans olabilir | |
| 2% | 57.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 41.8% | -2.7 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Mükemmel Avcı: en çok seçilenden (Hazine Avcısı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.4% | +2.9 net fark | |
| 30% | 47.4% | -1.3 şans olabilir | |
| 14% | 41.7% | -3.9 şans olabilir | |
| 7% | 51.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 2% | 47.1% | -1.7 şans olabilir | |
| 2% | 40.2% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 41.0% | -2.1 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 46.4% | -0.8 şans olabilir | |
| 37% | 50.1% | +2.2 şans olabilir | |
| 12% | 41.1% | -3.5 şans olabilir | |
| 8% | 47.6% | +0.9 şans olabilir |
İkincil rünlerAksiyom Üstadı + Yaklaşan Fırtına
Aksiyom Üstadı + Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü + Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -3.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 45.2% | -3.6 şans olabilir | |
| 9% | 51.7% | +1.9 net fark | |
| 5% | 45.7% | -0.2 şans olabilir | |
| 4% | 46.7% | +0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 48.4% | +0.4 şans olabilir | |
| 34% | 46.0% | +0.2 şans olabilir | |
| 5% | 41.2% | -2.5 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 47.5% | +2.8 şans olabilir | |
| 4% | 42.7% | -2.7 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 46.9% | -1.7 şans olabilir | |
| 16% | 49.8% | +1.8 net fark | |
| 7% | 45.0% | +0.5 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 47.7% | +2.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 5% | 47.1% | -0.5 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 1% | 39.4% | -3.4 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13W
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 47.3% galibiyet. Önce E: 100.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- W
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 47.4% | +2.9 şans olabilir |
Neeko Bot build
- galibiyet
- 47.5%
- maç
- 2,657
- Kazanma etkisi
- -1.4
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 46.7% | +1.4 şans olabilir | |
| 13% | 44.0% | -2.2 şans olabilir | |
| 4% | 39.8% | -1.0 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Ionia Çizmeleri: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.6, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 46.2% | -0.9 şans olabilir | 13:10 | |
| 14% | 46.0% | -0.9 şans olabilir | 12:20 | |
| 8% | 45.3% | -0.6 şans olabilir | 13:10 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.7% | en çok alınan | |
| 11% | 57.6% | yeterli maç yok | |
| 7% | 56.1% | yeterli maç yok | |
| 2% | 81.8% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.9% | en çok alınan | |
| 12% | 52.9% | yeterli maç yok | |
| 5% | 40.0% | yeterli maç yok | |
| 2% | 57.1% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 25% | 19% |
Eşya 1Luden'in Feryadı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 46.5% | +1.0 şans olabilir | 11:24 | |
| 21% | 46.6% | -1.5 şans olabilir | 11:01 | |
| 8% | 47.7% | -1.9 şans olabilir | 10:53 | |
| 5% | 51.3% | -0.2 şans olabilir | 11:44 | |
| 4% | 43.5% | -0.6 şans olabilir | 11:24 | |
| 3% | 41.5% | -2.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 18% | 57.5% | 281 | |
| 8% | 48.1% | 131 | |
| 6% | - | 100 | |
| 4% | 53.5% | 66 |
Eşya 2Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 48.0% | -0.7 şans olabilir | 19:14 | |
| 13% | 51.0% | +0.3 şans olabilir | 19:40 | |
| 8% | 45.9% | -0.7 şans olabilir | 19:13 | |
| 7% | 38.1% | -1.8 şans olabilir | 20:53 | |
| 4% | 41.4% | -2.3 şans olabilir | 19:12 | |
| 4% | 49.4% | +0.2 şans olabilir | ||
| 3% | 39.7% | -2.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 18% | 57.5% | 281 | |
| 8% | 48.1% | 131 | |
| 6% | - | 100 | |
| 4% | 53.5% | 66 |
Eşya 3Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 48.6% | -0.5 şans olabilir | 25:27 | |
| 17% | 46.1% | -1.5 şans olabilir | 25:45 | |
| 10% | 53.3% | +0.9 şans olabilir | 25:25 | |
| 8% | 57.9% | 0.0 şans olabilir | 25:27 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 18% | 57.5% | 281 | |
| 8% | 48.1% | 131 | |
| 6% | - | 100 | |
| 4% | 53.5% | 66 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 32% | 43.8% | 31:50 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 37:59 | |
| 11% | - | 40:04 | |
| 10% | - | 37:33 |
Ana rünKara Hasat
Kara Hasat: en çok seçilenden (Elektrik Ver) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 47.3% | +2.2 şans olabilir | |
| 35% | 48.1% | -1.5 şans olabilir | |
| 9% | 44.4% | -3.3 şans olabilir | |
| 8% | 46.0% | -1.3 şans olabilir | |
| 6% | 47.8% | +1.5 şans olabilir |
Ana sıra 1Belden Aşağı
Belden Aşağı: en çok seçilenden (Kan Tadı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -1.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 46.4% | +1.8 şans olabilir | |
| 28% | 47.1% | -1.8 şans olabilir | |
| 11% | 45.9% | -1.9 şans olabilir | |
| 10% | 49.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 5% | 45.2% | -1.7 şans olabilir |
Ana sıra 2Acı Hatıra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 46.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 32% | 47.1% | -0.8 şans olabilir | |
| 15% | 46.2% | -2.9 şans olabilir | |
| 6% | 49.3% | -1.0 şans olabilir | |
| 3% | 45.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 53.3% | +2.7 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Mükemmel Avcı: en çok seçilenden (Hazine Avcısı) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.2, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 46.2% | +1.2 şans olabilir | |
| 29% | 48.5% | -0.8 şans olabilir | |
| 12% | 48.1% | -0.2 şans olabilir | |
| 9% | 44.8% | -3.0 şans olabilir | |
| 6% | 42.9% | -1.8 şans olabilir | |
| 4% | 53.4% | +3.2 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 46.4% | -1.6 şans olabilir | |
| 26% | 45.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 23% | 46.9% | +0.9 şans olabilir | |
| 7% | 57.9% | +2.9 şans olabilir | |
| 4% | 41.4% | -1.4 şans olabilir |
İkincil rünlerMana Akışı Yüzüğü + Kızart
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 46.3% | -1.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 47.3% | -0.7 şans olabilir | |
| 43% | 46.8% | +0.8 şans olabilir | |
| 4% | 41.2% | -1.3 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 46.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 6% | 46.9% | -0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 46.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 14% | 50.4% | +1.1 şans olabilir | |
| 7% | 42.8% | -1.3 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 78% | 46.9% | +2.4 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 8% | 48.7% | -2.0 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 6% | 51.6% | +0.6 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 4% | 42.7% | -3.3 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 3% | 41.5% | -4.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 45.5% galibiyet. Önce W: 36.4% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 46.6% | -0.2 şans olabilir | |
| 19% | 47.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 14% | 46.9% | -0.5 şans olabilir | |
| 7% | 48.3% | -2.9 şans olabilir | |
| 6% | 45.4% | +1.0 şans olabilir |
En iyi Neeko oyuncuları
6,322 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
181,788 maçTüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %21 Kontrol totemi 6.0
- En az %22 Ölüm 7.3
- Son %21 Altın / dk 329
- Kill
- 3.8 Son %28
- Asist
- 11.6 İlk %34
- Solo kill
- 0.6 Son %30
- Kill katılımı
- 45% Son %42
- Takım hasarı
- 16% İlk %49
- Hasar / dk
- 604 Son %48
- Farm / dk
- 1.8 Son %28
- Görüş / dk
- 2.12 İlk %49
- İlk kan
- 7% Son %41
Koridor rakibine karşı
- 8:27 itibarıyla 6. seviye
- 21:27 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 94% Fiziksel 6%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 42% Gerçek 6%Mid rolünde normal bir maç
33,284 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %21 Görüş / dk 0.72
- En az %24 Ölüm 6.2
- Son %27 Altın / dk 391
- Kill
- 7.0 Son %42
- Asist
- 7.7 İlk %32
- Solo kill
- 2.5 Son %49
- Kill katılımı
- 42% İlk %46
- Takım hasarı
- 22% Son %43
- Hasar / dk
- 823 Son %43
- Farm / dk
- 5.9 Son %30
- Kontrol totemi
- 0.9 İlk %24
- İlk kan
- 9% Son %40
Koridor rakibine karşı
- 5:12 itibarıyla 6. seviye
- 14:57 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 94% Fiziksel 6%Ölüm nedeni
Fiziksel 47% Büyü 46% Gerçek 7%Top rolünde normal bir maç
7,104 maçTüm Top şampiyonlarına karşı
- En az %21 Ölüm 6.2
- İlk %34 Kontrol totemi 0.6
- Son %37 Altın / dk 393
- Kill
- 6.0 Son %42
- Asist
- 6.4 İlk %40
- Solo kill
- 2.8 İlk %43
- Kill katılımı
- 36% İlk %50
- Takım hasarı
- 22% Son %42
- Hasar / dk
- 791 Son %39
- Farm / dk
- 6.3 Son %43
- Görüş / dk
- 0.77 İlk %39
- İlk kan
- 12% Son %42
Koridor rakibine karşı
- 5:17 itibarıyla 6. seviye
- 13:18 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 83% Fiziksel 17%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 40% Gerçek 8%Orman rolünde normal bir maç
6,153 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- En az %20 Ölüm 5.9
- İlk %21 Asist 9.5
- Son %36 Solo kill 1.1
- Kill
- 6.3 Son %41
- Kill katılımı
- 47% İlk %29
- Takım hasarı
- 18% İlk %45
- Hasar / dk
- 661 İlk %46
- Farm / dk
- 6.1 Son %37
- Altın / dk
- 413 Son %37
- Görüş / dk
- 0.87 İlk %35
- Kontrol totemi
- 1.3 İlk %35
- İlk kan
- 5% İlk %50
Rakip ormancıya karşı
- 7:16 itibarıyla 6. seviye
- 17:08 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %38 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:59
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 94% Fiziksel 6%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 42% Gerçek 6%Bot rolünde normal bir maç
2,614 maçTüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %18 Kontrol totemi 0.8
- İlk %21 Görüş / dk 0.70
- Son %22 Altın / dk 418
- Kill
- 7.3 Son %35
- Ölüm
- 7.2 En az %35
- Asist
- 8.7 İlk %33
- Solo kill
- 1.4 İlk %36
- Kill katılımı
- 44% Son %32
- Takım hasarı
- 21% Son %37
- Hasar / dk
- 775 Son %35
- Farm / dk
- 5.6 Son %26
- İlk kan
- 9% Son %28
Koridor rakibine karşı
- 7:26 itibarıyla 6. seviye
- 18:37 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 87% Fiziksel 13%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 42% Gerçek 6%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Neeko Destek maçlarından.
-
Swain: -1.8 100 maçta galibiyet (aralık -3.2 ile -0.4 arası) · 4,525 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Lux: -1.74 100 maçta galibiyet (aralık -2.54 ile -0.94 arası) · 14,775 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Tahm Kench: -1.7 100 maçta galibiyet (aralık -3.4 ile -0.1 arası) · 3,194 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Karma: -1.5 100 maçta galibiyet (aralık -3.0 ile -0.1 arası) · 4,476 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Blitzcrank: -1.5 100 maçta galibiyet (aralık -2.7 ile -0.3 arası) · 6,156 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Thresh: -1.44 100 maçta galibiyet (aralık -2.41 ile -0.47 arası) · 10,002 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Lulu: -1.4 100 maçta galibiyet (aralık -2.6 ile -0.2 arası) · 6,907 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Neeko Destek maçlarından.
-
Neeko ile Singed: +2.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.1-4.1) · 2,185 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Sett: +2.03 100 maçta galibiyet (aralık 1.05-3.00) · 10,402 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Tryndamere: +1.7 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-3.0) · 5,769 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Neeko ile K'Sante: -4.6 100 maçta galibiyet (aralık -6.4 ile -2.8 arası) · 2,803 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Gnar: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -1.1 arası) · 2,855 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Kennen: -2.3 100 maçta galibiyet (aralık -4.5 ile -0.2 arası) · 1,933 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Neeko ile Bel'Veth: +4.0 100 maçta galibiyet (aralık 2.1-5.9) · 2,464 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Rammus: +3.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-5.1) · 3,595 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Wukong: +2.8 100 maçta galibiyet (aralık 1.7-3.9) · 8,612 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Neeko ile Rengar: -3.5 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -1.8 arası) · 3,192 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Qiyana: -3.5 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -2.3 arası) · 7,126 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Xin Zhao: -3.0 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -1.3 arası) · 3,260 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Neeko ile Ahri: +1.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-2.5) · 9,773 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Veigar: +1.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-2.5) · 8,582 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Fizz: +1.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.2-2.5) · 7,187 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Neeko ile Orianna: -4.4 100 maçta galibiyet (aralık -6.3 ile -2.5 arası) · 2,451 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Mel: -3.9 100 maçta galibiyet (aralık -5.0 ile -2.6 arası) · 6,613 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Taliyah: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -6.1 ile -1.2 arası) · 1,413 maç · Ölçülmüş · Bunun %12 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Neeko ile Jinx: +1.72 100 maçta galibiyet (aralık 0.91-2.53) · 15,517 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Kai'Sa: +0.93 100 maçta galibiyet (aralık 0.21-1.64) · 20,483 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Miss Fortune: +0.92 100 maçta galibiyet (aralık 0.20-1.64) · 19,906 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Neeko ile Varus: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -5.7 ile -2.9 arası) · 4,860 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Lucian: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -2.0 arası) · 5,251 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Neeko ile Draven: -2.4 100 maçta galibiyet (aralık -4.1 ile -0.7 arası) · 3,151 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı