League of Legends Build voor Locke
Locke Mid build
- gewonnen
- 47.8%
- games
- 39,461
- Winimpact
- -2.1
- Pickrate
- 2.6%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 47.9% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 45.9% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 39.7% | -2.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.9% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 33.3% | -3.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 69.2% | -0.1 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 49.4% | +2.0 kan toeval zijn | 13:13 | |
| 16% | 44.5% | -2.1 duidelijk verschil | 12:51 | |
| 4% | 45.3% | -1.8 duidelijk verschil | 12:59 | |
| 2% | 44.4% | +0.9 duidelijk verschil vaak achter | 12:51 | |
| 1% | 45.6% | -1.9 duidelijk verschil | 12:20 | |
| <1% | 42.7% | -1.9 duidelijk verschil | ||
| <1% | 50.0% | -2.0 duidelijk verschil |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.1% | meest gekocht | |
| 9% | 44.8% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 48.3% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 50.8% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 70% | 48.3% | meest gekocht | |
| 24% | 48.5% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 43.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 23.1% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 9% | 24% | |
| 78% | 70% | |
| 7% | 14% | |
| 43% | 35% | |
| 6% | <1% |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 48.2% | +1.8 kan toeval zijn | 11:22 | |
| 5% | 48.9% | -0.2 duidelijk verschil | 11:43 | |
| 5% | 42.5% | -3.9 duidelijk verschil | 12:17 | |
| <1% | 71.9% | gekocht als je al voor staat | 9:00 | |
| <1% | 50.0% | -1.0 duidelijk verschil | 11:08 | |
| <1% | 46.8% | -1.9 duidelijk verschil | ||
| <1% | 47.6% | -2.8 duidelijk verschil | ||
| <1% | 45.0% | -2.7 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 28% | 6,837 | |
| 14% | 3,368 | |
| 12% | 2,986 | |
| 10% | 2,368 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 47.6% | -1.6 kan toeval zijn | 19:55 | |
| 23% | 48.2% | 0.0 kan toeval zijn | 19:12 | |
| 7% | 73.4% | gekocht als je al voor staat | 14:27 | |
| 5% | 43.3% | 0.0 kan toeval zijn | 20:58 | |
| 4% | 51.0% | +1.3 kan toeval zijn | 18:43 | |
| 1% | 45.3% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.6% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| <1% | 52.0% | +0.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 28% | 6,837 | |
| 14% | 3,368 | |
| 12% | 2,986 | |
| 10% | 2,368 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: -0.3 per 100 potjes, tegen -4.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 48.9% | -1.2 kan toeval zijn | 25:58 | |
| 21% | 54.8% | +0.3 kan toeval zijn | 24:14 | |
| 17% | 52.6% | -0.2 kan toeval zijn | 25:10 | |
| 8% | 72.8% | gekocht als je al voor staat | 20:28 | |
| 7% | 47.7% | -0.1 kan toeval zijn | 26:09 | |
| 6% | 55.9% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 2% | 45.7% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 62.1% | +1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 28% | 6,837 | |
| 14% | 3,368 | |
| 12% | 2,986 | |
| 10% | 2,368 |
Item nr. 4Banshee's Veil
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Banshee's Veil de meeste extra winst: +2.4 per 100 games. Rabadon's Deathcap, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 52.5% | -1.8 kan toeval zijn | 28:59 | |
| 18% | 45.8% | +0.5 duidelijk verschil | 30:29 | |
| 11% | 69.5% | gekocht als je al voor staat | 26:15 | |
| 9% | 54.3% | +2.4 duidelijk verschil | 30:46 | |
| 7% | 59.4% | +0.1 duidelijk verschil | ||
| 4% | 58.3% | 0.0 kan toeval zijn |
Item nr. 5Mejai's Soulstealer
Mejai's Soulstealer wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +1.6 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 54.1% | 0.0 kan toeval zijn | 32:31 | |
| 16% | 57.6% | +0.2 kan toeval zijn | 31:39 | |
| 15% | 61.9% | +0.9 kan toeval zijn | 33:41 | |
| 13% | 61.1% | +1.6 kan toeval zijn | 31:13 | |
| 7% | 48.3% | gekocht als je al achter staat |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 51.1% | 36:34 | |
| 22% | 47.6% | 36:13 | |
| 18% | 48.2% | 36:54 | |
| 13% | 48.7% | 35:14 | |
| 6% | - | 36:48 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 47.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.4% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.3% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.9% | -5.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 40.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.3% | -4.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 47.9% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.0% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.3% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.0% | -1.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 37.6% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.8% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.6% | -0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 48.8% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 45% | 47.0% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 46.0% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.3% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.5% | -3.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.9% | -1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +2.3 tegenover +2.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 46.8% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 42% | 48.9% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.9% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.9% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.5% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.9% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.1% | +0.4 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.4 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 46.6% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 44% | 48.9% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.4% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.3% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.6% | +0.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Legend: Haste
Cut Down + Legend: Haste wint vaker dan Cut Down + Triumph, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.8% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.9% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.8% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.9% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.6% | -0.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 47.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.7% | -2.8 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 47.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.5% | -0.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 48.6% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 44% | 46.8% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.1% | 0.0 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +2.5 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 83% | 47.5% | -2.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 16% | 50.0% | +2.5 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 42.9% | -5.2 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.7% | -3.5 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | <1% | 38.5% | -3.6 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.9% | -6.2 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 48.2% gewonnen. Eerst E: 37.5% gewonnen (won vaker).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 47.8% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.6% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.7% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.0% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.3% | +0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 38.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 16.7% | -3.6 duidelijk verschil |
Locke Jungle build
- gewonnen
- 44.9%
- games
- 4,882
- Winimpact
- -3.6
- Pickrate
- 0.3%
StartitemsMosstomper Seedling
Mosstomper Seedling wint vaker dan Scorchclaw Pup + Health Potion, de meest gekozen: +1.5 tegenover +1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 46.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 23% | 45.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 19% | 39.9% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 8% | 43.5% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 40.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | +1.5 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 84% | 45.5% | +1.2 kan toeval zijn | 13:14 | |
| 7% | 38.9% | -1.0 kan toeval zijn vaak achter | 13:46 | |
| 5% | 41.6% | -2.1 duidelijk verschil | 12:53 | |
| 2% | 47.0% | +1.8 kan toeval zijn | 14:33 | |
| 1% | 44.8% | -0.4 kan toeval zijn | 13:29 | |
| <1% | 52.6% | -1.0 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 82% | 47.0% | meest gekocht | |
| 6% | 42.4% | te weinig games | |
| 4% | 34.9% | te weinig games | |
| 3% | 58.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 79% | 43.4% | meest gekocht | |
| 11% | 32.6% | te weinig games | |
| 5% | 34.8% | te weinig games | |
| 1% | 75.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 8% | 17% | |
| 4% | 11% |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 45.0% | +2.0 kan toeval zijn | 10:44 | |
| 5% | 38.1% | -3.4 duidelijk verschil | 11:42 | |
| 5% | 49.7% | -1.6 duidelijk verschil | 10:34 | |
| 1% | 70.4% | gekocht als je al voor staat | 7:20 | |
| 1% | 46.2% | -2.1 kan toeval zijn | 11:53 | |
| <1% | 36.4% | -1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 29% | 947 | |
| 17% | 578 | |
| 12% | 401 | |
| 8% | 281 |
Item nr. 2Stormsurge
Stormsurge hoort bij de build die vaker wint: -2.8 per 100 potjes, tegen -3.8 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 43.7% | -1.2 kan toeval zijn | 18:34 | |
| 23% | 44.5% | -0.3 kan toeval zijn | 18:13 | |
| 7% | 65.4% | gekocht als je al voor staat | 13:44 | |
| 6% | 39.9% | -0.6 kan toeval zijn | 20:23 | |
| 3% | 54.4% | -0.5 kan toeval zijn | 17:12 | |
| 2% | 52.9% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 38.5% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 32.0% | +0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 29% | 947 | |
| 17% | 578 | |
| 12% | 401 | |
| 8% | 281 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: -2.8 per 100 potjes, tegen -3.8 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 44.2% | -0.5 kan toeval zijn | 24:32 | |
| 23% | 50.0% | -0.5 kan toeval zijn | 23:19 | |
| 15% | 50.2% | -0.4 kan toeval zijn | 24:04 | |
| 8% | 47.7% | -0.1 kan toeval zijn | 22:48 | |
| 6% | 69.0% | gekocht als je al voor staat | 20:05 | |
| 5% | 46.0% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 43.8% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 45.0% | +0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 29% | 947 | |
| 17% | 578 | |
| 12% | 401 | |
| 8% | 281 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 48.7% | -1.5 kan toeval zijn | 28:03 | |
| 28% | 59.8% | +0.8 duidelijk verschil | 29:15 | |
| 10% | 76.2% | gekocht als je al voor staat | 25:06 | |
| 9% | 36.8% | -0.1 kan toeval zijn | 29:06 | |
| 9% | 48.6% | +0.3 kan toeval zijn | 29:35 |
Item nr. 5Banshee's Veil
Banshee's Veil wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 59.5% | -0.4 kan toeval zijn | 32:46 | |
| 19% | 50.0% | +0.2 kan toeval zijn | 33:27 | |
| 16% | 63.9% | +0.1 kan toeval zijn | 31:21 | |
| 14% | 76.7% | gekocht als je al voor staat | 29:24 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | - | 35:17 | |
| 18% | - | 35:07 | |
| 16% | - | 35:49 | |
| 11% | - | 36:55 | |
| 11% | - | 35:45 |
HoofdruneDark Harvest
Extra winst hier: +3.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 46.5% | +3.6 kan toeval zijn | |
| 21% | 38.6% | -4.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.0% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 31.1% | -5.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.2% | -0.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 44.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.8% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 36.8% | -5.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 25.0% | -6.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 66.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.4% | -4.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 44.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 43.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.8% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 36.7% | -4.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.2% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 36.4% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.0% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 30.0% | -3.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Extra winst hier: +3.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 46.3% | +3.1 kan toeval zijn | |
| 19% | 38.0% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 5% | 48.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.9% | +3.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 35.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 57.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 27.8% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 23.5% | -3.2 duidelijk verschil |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 46.3% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 30% | 46.7% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 13% | 34.7% | te groot om te vertrouwen | |
| 4% | 42.0% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 43.3% | +1.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Triumph
Coup de Grace + Triumph wint vaker dan Legend: Haste + Triumph, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 45.0% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 21% | 49.0% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 8% | 45.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 57.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 40.8% | -1.1 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 44.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 42.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 38.5% | te groot om te vertrouwen |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 44.8% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.0% | -1.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.8 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 44.0% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 17% | 47.4% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.9% | 0.0 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +2.0 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 44.9% | -1.6 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 10% | 46.0% | +2.0 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 25.0% | -3.1 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 44.2% gewonnen. Eerst E: 30.8% gewonnen (te weinig games).
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 44.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.0% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 58.3% | -2.7 kan toeval zijn |
Locke Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 44.0%
- games
- 10,827
- Winimpact
- -5.1
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2
Health Potion x2 wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +2.0 tegenover +0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 44.7% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.0% | -3.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.0% | +2.0 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 45.3% | -0.1 kan toeval zijn | 14:26 | |
| 10% | 46.9% | 0.0 kan toeval zijn | 14:15 | |
| 9% | 41.9% | -0.2 kan toeval zijn vaak achter | 14:38 | |
| 3% | 49.7% | +0.3 kan toeval zijn | 13:04 | |
| 1% | 46.0% | +0.1 kan toeval zijn | 15:00 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 60% | 45.6% | meest gekocht | |
| 8% | 47.8% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 46.7% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 48.5% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 57% | 45.6% | meest gekocht | |
| 10% | 37.0% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 47.8% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 5% | 10% | |
| 27% | 23% | |
| 12% | 9% |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 45.3% | +0.1 kan toeval zijn | 12:24 | |
| 12% | 44.4% | -0.9 kan toeval zijn | 12:16 | |
| 8% | 42.9% | -1.1 kan toeval zijn | 13:19 | |
| 1% | 40.0% | -2.5 kan toeval zijn | 13:05 | |
| 1% | 64.0% | +3.7 kan toeval zijn vaak voor | 9:26 | |
| 1% | 53.5% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 49.1% | -0.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 807 | |
| 16% | 709 | |
| 8% | 345 | |
| 8% | 339 |
Item nr. 2Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass hoort bij de build die vaker wint: +1.4 per 100 potjes, tegen - voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 43.4% | -1.9 kan toeval zijn | 21:23 | |
| 26% | 44.5% | -0.9 kan toeval zijn | 20:45 | |
| 11% | 48.3% | +1.6 kan toeval zijn | 22:33 | |
| 6% | 49.3% | +0.1 kan toeval zijn | 19:23 | |
| 6% | 72.6% | gekocht als je al voor staat | 15:31 | |
| 1% | 45.2% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 39.7% | +1.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.4% | -0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 807 | |
| 16% | 709 | |
| 8% | 345 | |
| 8% | 339 |
Item nr. 3Shadowflame
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 49.7% | +0.4 kan toeval zijn | 27:52 | |
| 26% | 51.5% | +0.2 kan toeval zijn | 26:39 | |
| 12% | 48.7% | -0.5 kan toeval zijn | 27:29 | |
| 9% | 50.5% | -1.0 kan toeval zijn | 25:56 | |
| 7% | 63.4% | gekocht als je al voor staat | 23:03 | |
| 7% | 44.9% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 44.6% | -0.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 807 | |
| 16% | 709 | |
| 8% | 345 | |
| 8% | 339 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 32% | 56.5% | 31:51 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 28% | - | 36:49 | |
| 18% | - | 37:05 | |
| 13% | - | 34:58 | |
| 11% | - | 42:14 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +2.0 tegenover +0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 45.3% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.1% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 38.0% | -5.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.8% | +1.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 45.6% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 39.4% | -4.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 41.3% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.5% | -0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.2 tegenover +1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 46.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 38% | 44.3% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 7% | 48.6% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 38.9% | -4.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.3% | +0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +5.1 tegenover +2.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 46.2% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 38% | 43.5% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 51.8% | +5.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 39.2% | -4.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 35.4% | -2.1 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 46.2% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 37% | 43.8% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 10% | 44.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.6% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.5% | +1.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Legend: Haste
Cut Down + Legend: Haste wint vaker dan Cut Down + Triumph, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 46.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.1% | +0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 45.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 41.5% | -0.6 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 45.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.3% | -0.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 46.2% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 40% | 44.0% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 38.7% | -1.6 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 44.8% | -1.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 15% | 46.4% | +1.5 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 2% | 46.7% | -1.8 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 45.4% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 42.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 38.2% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.9% | -3.5 kan toeval zijn |
Locke Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 47.5%
- games
- 10,009
- Winimpact
- -2.1
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDark Seal + Refillable Potion
Dark Seal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +2.4 tegenover +2.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 47.7% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 43.3% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.9% | +2.4 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 48.3% | +0.5 kan toeval zijn | 13:21 | |
| 7% | 43.1% | +0.3 kan toeval zijn vaak achter | 13:22 | |
| 6% | 46.6% | -0.8 kan toeval zijn | 13:22 | |
| 2% | 45.6% | -0.3 kan toeval zijn | 13:27 | |
| 2% | 44.1% | -1.1 kan toeval zijn | 12:07 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 62% | 52.2% | meest gekocht | |
| 4% | 54.2% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 42.9% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 51.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 58% | 43.2% | meest gekocht | |
| 11% | 49.6% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 51.0% | te weinig games | |
| 1% | 40.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 8% | 17% | |
| 3% | 11% | |
| 62% | 58% |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 48.3% | +2.0 kan toeval zijn | 10:54 | |
| 5% | 35.4% | -2.9 duidelijk verschil vaak achter | 11:56 | |
| 4% | 45.8% | -0.9 kan toeval zijn | 10:60 | |
| 1% | 58.1% | +1.9 kan toeval zijn vaak voor | 8:11 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 1,152 | |
| 20% | 45.7% | 1,094 | |
| 14% | 54.0% | 769 | |
| 10% | - | 526 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 52% | 46.9% | -0.9 kan toeval zijn | 18:37 | |
| 24% | 45.6% | -0.1 kan toeval zijn | 18:21 | |
| 8% | 72.0% | gekocht als je al voor staat | 13:12 | |
| 4% | 43.3% | -1.2 kan toeval zijn | 19:46 | |
| 4% | 46.2% | -0.6 kan toeval zijn | 16:52 | |
| 2% | 53.4% | +0.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.3% | -2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 1,152 | |
| 20% | 45.7% | 1,094 | |
| 14% | 54.0% | 769 | |
| 10% | - | 526 |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
Extra winst hier: -1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 47.4% | -1.7 kan toeval zijn | 24:28 | |
| 23% | 52.1% | -0.2 kan toeval zijn | 23:08 | |
| 18% | 51.2% | -0.1 kan toeval zijn | 24:11 | |
| 13% | 48.4% | +1.0 kan toeval zijn | 23:10 | |
| 6% | 71.6% | gekocht als je al voor staat | 19:46 | |
| 6% | 43.0% | +0.6 kan toeval zijn vaak achter | ||
| 3% | 46.8% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 55.6% | +1.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 1,152 | |
| 20% | 45.7% | 1,094 | |
| 14% | 54.0% | 769 | |
| 10% | - | 526 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 52% | 50.4% | -0.4 kan toeval zijn | 28:23 |
Item nr. 5Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 29% | 46.6% | 32:41 |
Item nr. 6Banshee's Veil
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | 55.5% | 34:56 | |
| 16% | - | 36:14 | |
| 15% | - | 35:34 | |
| 11% | - | 33:24 | |
| 11% | - | 34:58 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +4.4 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 47.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.4% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.8% | +4.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.3% | +1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 47.6% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.6% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.1% | -0.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 48.4% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 34% | 45.7% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 42.3% | -3.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.0% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.3% | +0.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.7% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 36% | 45.5% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 5% | 41.5% | -3.7 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.3% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.3% | -1.5 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 49.0% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 34% | 44.2% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 6% | 46.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.9% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.6% | +1.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Triumph
Coup de Grace + Triumph wint vaker dan Cut Down + Triumph, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 48.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 54.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.1% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.3% | +0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 47.2% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.8% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | -1.3 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 47.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.6% | +0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 49.0% | +3.0 kan toeval zijn | |
| 36% | 44.3% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.1% | +0.5 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +3.0 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 80% | 47.0% | -2.2 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 18% | 51.2% | +3.0 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 35.5% | -4.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 46.6% gewonnen. Eerst E: 20.0% gewonnen (te weinig games).
De spellsFlash + Teleport
Flash + Teleport wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 47.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.6% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 45.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.2% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 39.0% | -4.8 kan toeval zijn |
Beste Locke-spelers
Bekijk alle 8,806Normale game als Mid
37,236 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 1% Kills per game 11.1
- Top 13% KP 45%
- Onderste 4% Assists per game 4.6
- Deaths per game
- 7.2 Meeste 33%
- Solokills
- 3.3 Top 22%
- Aandeel teamdmg
- 23% Onderste 43%
- Dmg / min
- 826 Onderste 35%
- Farm per min
- 5.8 Onderste 13%
- Gold per min
- 436 Top 21%
- Vision per min
- 0.72 Top 26%
- Aantal control wards
- 0.8 Top 42%
- First bloods
- 14% Top 28%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:26
- Level 11 op 15:17
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 94% Fysiek 6%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 40% True damage 7%Normale game als Jungle
4,610 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 1% Kills per game 10.8
- Top 15% Gold per min 466
- Onderste 1% Assists per game 5.5
- Deaths per game
- 6.4 Meeste 34%
- Solokills
- 1.8 Top 21%
- KP
- 50% Top 16%
- Aandeel teamdmg
- 19% Top 42%
- Dmg / min
- 680 Onderste 48%
- Farm per min
- 6.3 Onderste 34%
- Vision per min
- 0.85 Onderste 38%
- Aantal control wards
- 1.4 Top 49%
- First bloods
- 7% Top 18%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:20
- Level 11 op 16:58
- raptors eerst in 50% van de games
- Eerste dragon op 8:27
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 94% Fysiek 6%Gestorven door
Fysiek 56% Magisch 37% True damage 7%Normale game als Bot
9,638 games Patch 16.21Tegen elke Bot-champion
- Top 2% Kills per game 12.2
- Top 10% KP 50%
- Onderste 2% Assists per game 5.7
- Deaths per game
- 7.8 Meeste 38%
- Solokills
- 1.9 Top 12%
- Aandeel teamdmg
- 22% Top 46%
- Dmg / min
- 808 Onderste 48%
- Farm per min
- 5.7 Onderste 32%
- Gold per min
- 472 Top 19%
- Vision per min
- 0.69 Top 30%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 34%
- First bloods
- 19% Top 10%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:35
- Level 11 op 18:40
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 94% Fysiek 6%Gestorven door
Fysiek 57% Magisch 37% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Locke als Mid.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Locke als Mid.
-
Locke met Sion: +1.78 winsten per 100 games (marge 0.93-2.63) · 13,298 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Dr. Mundo: +1.51 winsten per 100 games (marge 0.67-2.35) · 13,686 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Tryndamere: +1.35 winsten per 100 games (marge 0.50-2.20) · 13,412 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Locke met K'Sante: -4.4 winsten per 100 games (marge -5.4 tot -3.3) · 8,457 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Rumble: -4.2 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -2.5) · 3,355 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Twisted Fate: -2.5 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -0.3) · 1,781 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Locke met Amumu: +3.33 winsten per 100 games (marge 2.46-4.20) · 12,774 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Zac: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.6-3.8) · 7,882 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Wukong: +2.50 winsten per 100 games (marge 1.82-3.17) · 21,857 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Locke met Qiyana: -4.27 winsten per 100 games (marge -5.02 tot -3.52) · 17,239 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Rengar: -3.49 winsten per 100 games (marge -4.41 tot -2.57) · 11,313 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Lee Sin: -3.28 winsten per 100 games (marge -3.85 tot -2.72) · 30,859 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Locke met Kog'Maw: +2.4 winsten per 100 games (marge 1.2-3.5) · 6,854 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Xayah: +2.24 winsten per 100 games (marge 1.53-2.95) · 19,465 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Sivir: +1.74 winsten per 100 games (marge 0.84-2.64) · 11,947 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Locke met Ezreal: -3.12 winsten per 100 games (marge -3.65 tot -2.59) · 35,668 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Kalista: -1.73 winsten per 100 games (marge -2.62 tot -0.83) · 11,860 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Corki: -1.6 winsten per 100 games (marge -3.0 tot -0.3) · 5,084 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Locke met Taric: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.8-4.0) · 3,757 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Rell: +2.37 winsten per 100 games (marge 1.38-3.37) · 9,625 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Hwei: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.8-3.9) · 3,603 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Locke met Mel: -6.3 winsten per 100 games (marge -7.4 tot -5.1) · 7,057 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Orianna: -4.8 winsten per 100 games (marge -8.7 tot -1.0) · 441 games · Samengevoegd · 31% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Locke met Zoe: -3.2 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -1.2) · 2,252 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions