League of Legends Build voor Fiddlesticks
Fiddlesticks Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
Patch 16.21- gewonnen
- 50.2%
- games
- 189,436
- Winimpact
- +0.2
- Pickrate
- 1.0%
StartitemsScorchclaw Pup
Scorchclaw Pup wint vaker dan Gustwalker Hatchling, de meest gekozen: +1.5 tegenover +0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 22% | 51.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 22% | 49.3% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 18% | 49.7% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | -1.9 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 95% | 50.9% | +1.0 kan toeval zijn | 12:02 | |
| 3% | 48.5% | -1.0 duidelijk verschil | 12:03 | |
| 1% | 50.9% | -0.8 kan toeval zijn | 11:58 | |
| 1% | 45.1% | -0.8 kan toeval zijn | 14:43 | |
| 1% | 49.0% | -0.8 kan toeval zijn | 13:13 | |
| <1% | 46.6% | +0.1 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 72% | 53.0% | meest gekocht | |
| 3% | 51.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 45.3% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 54.9% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.6% | meest gekocht | |
| 2% | 50.0% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 53.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 53.3% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 3% | 7% | |
| 47% | 44% | |
| 34% | 36% | |
| 34% | 36% | |
| 14% | 15% | |
| 25% | 26% | |
| 7% | 8% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 50.0% | -0.3 kan toeval zijn | 11:15 | |
| 27% | 50.8% | -0.5 kan toeval zijn | 11:26 | |
| 10% | 52.3% | +1.6 duidelijk verschil | 12:21 | |
| 2% | 52.1% | +1.3 duidelijk verschil | 11:33 | |
| 1% | 53.4% | +1.3 duidelijk verschil | 12:40 | |
| 1% | 50.6% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 49.3% | +1.0 kan toeval zijn | ||
| <1% | 60.5% | +1.9 kan toeval zijn vaak voor |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 19,550 | |
| 10% | 9,669 | |
| 9% | 8,690 | |
| 7% | 6,698 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 49.8% | -0.5 kan toeval zijn | 20:38 | |
| 26% | 50.1% | +0.1 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 24% | 52.9% | +0.3 kan toeval zijn | 19:48 | |
| 9% | 51.1% | -0.4 kan toeval zijn | 18:58 | |
| 4% | 52.4% | -0.4 kan toeval zijn | 18:26 | |
| 2% | 61.1% | -0.2 kan toeval zijn vaak voor | ||
| 2% | 73.5% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 46.8% | +1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 19,550 | |
| 10% | 9,669 | |
| 9% | 8,690 | |
| 7% | 6,698 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: -0.5 per 100 potjes, tegen -1.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 53.3% | -0.3 kan toeval zijn | 26:18 | |
| 21% | 54.9% | -0.4 kan toeval zijn | 26:08 | |
| 11% | 52.0% | -0.1 kan toeval zijn | 26:25 | |
| 10% | 58.8% | -0.5 kan toeval zijn | 26:18 | |
| 4% | 53.4% | +0.2 kan toeval zijn | 26:10 | |
| 2% | 54.8% | +2.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 75.3% | gekocht als je al voor staat | ||
| 2% | 55.0% | +0.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 19,550 | |
| 10% | 9,669 | |
| 9% | 8,690 | |
| 7% | 6,698 |
Item nr. 4Banshee's Veil
Banshee's Veil wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 56.1% | -0.4 kan toeval zijn | 30:53 | |
| 26% | 58.7% | +0.6 kan toeval zijn | 31:57 | |
| 15% | 54.5% | -0.4 kan toeval zijn | 31:45 | |
| 12% | 54.4% | +0.8 kan toeval zijn | 32:01 | |
| 3% | 49.0% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 75.8% | gekocht als je al voor staat | ||
| 3% | 51.0% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 60.5% | +0.7 kan toeval zijn |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +0.3 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 56.7% | +0.3 kan toeval zijn | 36:06 | |
| 14% | 57.1% | +0.2 kan toeval zijn | 36:09 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 48.4% | 39:38 | |
| 17% | 51.2% | 39:20 | |
| 10% | 57.9% | 40:11 | |
| 8% | 54.1% | 37:18 | |
| 7% | 52.4% | 39:38 |
HoofdruneElectrocute
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.4 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 28% | 49.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 18% | 51.6% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.1% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.9% | -3.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.4% | -1.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.0% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 17% | 51.4% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 9% | 52.1% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.8% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.7% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.8% | +3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.2% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.9% | -1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 17% | 51.6% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.8% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.6% | +0.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.0% | +2.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.7% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -5.1 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Treasure Hunter wint vaker dan Ultimate Hunter, de meest gekozen: -0.8 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.2% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 17% | 51.5% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.2% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.3% | +2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.2% | -1.3 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.3 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 22% | 49.2% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 19% | 51.4% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.2% | -2.1 duidelijk verschil |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Gathering Storm
Axiom Arcanist + Gathering Storm wint vaker dan Transcendence + Axiom Arcanist, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 16% | 52.0% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 52.3% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.6% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.1% | -0.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.6 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.7% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.1% | -2.2 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.3% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.0% | -0.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.6% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.1% | +0.9 duidelijk verschil |
WQE
De skillsW > Q > E
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 86% | 51.1% | +2.6 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 12% | 48.0% | -2.3 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 1% | 48.2% | -2.4 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 44.3% | -4.4 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | <1% | 43.3% | -6.0 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | te groot om te vertrouwen |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst W maxen: 50.4% gewonnen. Eerst Q: 51.3% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- E
- W
- Q
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.5% | +2.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.0% | -3.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.1% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 55.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.3% | -4.6 duidelijk verschil |
- gewonnen
- 52.2%
- games
- 12,525
- Winimpact
- +1.6
- Pickrate
- 7.2%
StartitemsGustwalker Hatchling
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 22% | 51.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 22% | 49.3% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 18% | 49.7% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | -1.9 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 93% | 52.8% | |
| 4% | 48.8% | |
| 1% | 42.6% | |
| 1% | 53.6% | |
| 1% | 51.1% |
Item nr. 1Malignance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 58% | 51.7% | |
| 18% | 53.4% | |
| 14% | 53.8% | |
| 3% | 52.5% | |
| 2% | 53.8% |
Item nr. 2Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 27% | 54.8% | |
| 24% | 52.2% | |
| 23% | 52.2% | |
| 5% | 50.2% | |
| 3% | 51.5% |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 35% | 52.9% | |
| 11% | 60.7% | |
| 9% | 51.9% | |
| 6% | 58.1% | |
| 3% | 56.8% |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 20% | 58.1% | |
| 16% | 56.3% | |
| 8% | 53.0% | |
| 4% | 52.5% | |
| 4% | 56.9% |
Item nr. 5Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 18% | 55.6% | |
| 10% | 54.4% | |
| 6% | 57.4% | |
| 4% | 73.8% | |
| 4% | 68.3% |
Item nr. 6Liandry's Torment
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 49.8% | -0.5 kan toeval zijn | 20:38 | |
| 26% | 50.1% | +0.1 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 24% | 52.9% | +0.3 kan toeval zijn | 19:48 | |
| 9% | 51.1% | -0.4 kan toeval zijn | 18:58 | |
| 4% | 52.4% | -0.4 kan toeval zijn | 18:26 | |
| 2% | 61.1% | -0.2 kan toeval zijn vaak voor | ||
| 2% | 73.5% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 46.8% | +1.5 kan toeval zijn |
HoofdruneDark Harvest
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
Hoofdrij 1Cheap Shot
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
Tweede padSorcery
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 52.2% |
WQE
De skillsW > Q > E
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 86% | 51.1% | +2.6 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 12% | 48.0% | -2.3 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 1% | 48.2% | -2.4 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 44.3% | -4.4 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | <1% | 43.3% | -6.0 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | te groot om te vertrouwen |
- W
- E
- W
- Q
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Smite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.5% | +2.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.0% | -3.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.1% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 55.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.3% | -4.6 duidelijk verschil |
Fiddlesticks Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 50.0%
- games
- 42,037
- Winimpact
- 0.0
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.7% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.2% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.6% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.9% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | -0.4 kan toeval zijn |
De bootsBoots of Swiftness
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 43% van hun games. Over alle ranks wordt Sorcerer's Shoes het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 50.5% | -1.3 duidelijk verschil | 14:60 | |
| 13% | 52.9% | +2.0 kan toeval zijn | 9:41 | |
| 12% | 48.4% | -0.3 duidelijk verschil | 13:31 | |
| 3% | 50.3% | +1.5 kan toeval zijn | 15:04 | |
| 3% | 51.7% | +1.2 kan toeval zijn | 15:60 | |
| 2% | 51.2% | 0.0 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.4% | meest gekocht | |
| 9% | 50.1% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 54.1% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 52.1% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.6% | meest gekocht | |
| 9% | 50.4% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 52.8% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 55.4% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 5% | 2% | |
| 11% | 13% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 49.4% | -0.9 kan toeval zijn | 13:11 | |
| 10% | 51.3% | +0.6 kan toeval zijn | 14:35 | |
| 9% | 49.9% | 0.0 kan toeval zijn | 16:34 | |
| 6% | 51.3% | +0.2 kan toeval zijn | 13:29 | |
| 3% | 54.3% | +1.9 duidelijk verschil | 16:24 | |
| 3% | 53.9% | +2.9 duidelijk verschil | ||
| 3% | 48.6% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 2% | 49.9% | +1.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 2,235 | |
| 8% | - | 856 | |
| 6% | - | 706 | |
| 3% | 66.0% | 356 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +1.4 per 100 potjes, tegen -1.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 51.9% | -0.3 kan toeval zijn | 24:16 | |
| 21% | 51.3% | +0.9 kan toeval zijn | 23:02 | |
| 9% | 52.3% | -0.1 kan toeval zijn | 23:35 | |
| 8% | 50.9% | -0.3 kan toeval zijn | 22:54 | |
| 3% | 51.9% | -1.3 kan toeval zijn | 22:20 | |
| 3% | 51.7% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.1% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.1% | +1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 2,235 | |
| 8% | - | 856 | |
| 6% | - | 706 | |
| 3% | 66.0% | 356 |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass hoort bij de build die vaker wint: +1.4 per 100 potjes, tegen -1.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 54.0% | -0.2 kan toeval zijn | 30:51 | |
| 19% | 52.1% | -0.1 kan toeval zijn | 30:54 | |
| 15% | 53.3% | -0.3 kan toeval zijn | 30:23 | |
| 7% | 53.2% | +0.3 kan toeval zijn | 30:26 | |
| 5% | 53.9% | -0.4 kan toeval zijn | 29:28 | |
| 4% | 58.4% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.9% | +1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 75.4% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 2,235 | |
| 8% | - | 856 | |
| 6% | - | 706 | |
| 3% | 66.0% | 356 |
Item nr. 4Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | 55.1% | 35:56 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 45.6% | 41:44 |
HoofdruneDeathfire Touch
Deathfire Touch wint vaker dan Arcane Comet, de meest gekozen: +0.1 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.7% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.2% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.8% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.4% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.2% | -0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Nimbus Cloak wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 40% | 49.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 20% | 50.4% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 13% | 50.7% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 10% | 48.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.6% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.7% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.9% | +0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Celerity
Celerity wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.3% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 14% | 51.1% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 11% | 49.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.5% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.7% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 57.7% | +2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Waterwalking
Waterwalking wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +2.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 49.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.3% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.3% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.5% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.4% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.2% | +1.4 kan toeval zijn |
Tweede padDomination
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 17% | 50.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.9% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.9% | -0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesRelentless Hunter + Cheap Shot
Relentless Hunter + Cheap Shot wint vaker dan Ultimate Hunter + Cheap Shot, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.3% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.8% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.8% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.7% | +0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.6% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 31% | 50.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.9% | -1.3 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.4% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 20% | 51.1% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.2% | +0.4 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health, de meest gekozen: +1.5 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 49.3% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 32% | 50.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.5% | +1.5 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan W > Q > E, de meest gekozen: +1.6 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 62% | 50.7% | +0.6 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 12% | 48.1% | -2.5 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 12% | 51.9% | +1.6 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 5% | 52.3% | +1.5 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 4% | 48.6% | -1.5 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 4% | 48.4% | -1.3 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst W maxen: 48.3% gewonnen. Eerst Q: 55.0% gewonnen (won vaker).
De spellsFlash + Heal
Flash + Heal wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.6% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.5% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.2% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.2% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.2% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.9% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.6% | -1.8 kan toeval zijn |
Fiddlesticks Top build
Patch 16.21- gewonnen
- 51.3%
- games
- 27,157
- Winimpact
- +1.2
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.6% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.7% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.3% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | -2.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.3% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.3% | -2.1 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.1 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 52.6% | +0.4 kan toeval zijn | 15:23 | |
| 14% | 49.1% | -0.8 kan toeval zijn | 14:37 | |
| 7% | 50.4% | +0.6 kan toeval zijn | 16:24 | |
| 3% | 55.3% | +1.1 kan toeval zijn | 14:06 | |
| 2% | 51.5% | -0.7 kan toeval zijn | 13:14 | |
| 2% | 46.9% | -1.8 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 50% | 55.2% | meest gekocht | |
| 17% | 52.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 54.5% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 52.1% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.6% | meest gekocht | |
| 10% | 47.5% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 52.9% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 64.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 35% | 15% | |
| 17% | 3% | |
| 2% | 10% | |
| 4% | 10% | |
| 35% | 40% | |
| 50% | 55% | |
| 2% | 7% | |
| 16% | 19% | |
| 28% | 25% |
Item nr. 1Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: -0.5 per 100 potjes, tegen -0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 50.6% | -0.4 kan toeval zijn | 11:46 | |
| 28% | 51.4% | -0.6 kan toeval zijn | 10:57 | |
| 27% | 51.9% | +1.0 kan toeval zijn | 13:01 | |
| 6% | 49.1% | -0.9 kan toeval zijn | 12:13 | |
| 2% | 49.9% | -0.2 kan toeval zijn | 12:25 | |
| 2% | 53.1% | +1.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 54.3% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.3% | +1.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Item nr. 2Malignance
Malignance hoort bij de build die vaker wint: -0.5 per 100 potjes, tegen -0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 51.4% | -0.3 kan toeval zijn | 20:43 | |
| 15% | 54.0% | -0.1 kan toeval zijn | 20:27 | |
| 14% | 52.1% | +0.3 kan toeval zijn | 22:35 | |
| 12% | 54.1% | +0.3 kan toeval zijn | 20:58 | |
| 5% | 53.6% | -0.5 kan toeval zijn | 20:17 | |
| 3% | 51.8% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 68.6% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 60.6% | +2.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Item nr. 3Zhonya's Hourglass
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 54.5% | 0.0 kan toeval zijn | 28:24 | |
| 14% | 53.9% | -1.4 kan toeval zijn | 27:40 | |
| 9% | 58.3% | +0.1 kan toeval zijn | 27:37 | |
| 6% | 53.2% | -0.2 kan toeval zijn | 27:39 | |
| 5% | 55.6% | -0.3 kan toeval zijn | 27:26 | |
| 5% | 60.0% | +2.3 kan toeval zijn | ||
| 5% | 57.3% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 73.4% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Item nr. 4Shadowflame
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 51.8% | -0.3 kan toeval zijn | 33:39 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 58.0% | -0.7 kan toeval zijn | 38:05 | |
| 14% | 52.9% | -0.9 kan toeval zijn | 38:00 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 42:10 | |
| 15% | - | 39:45 | |
| 10% | - | 40:31 | |
| 9% | - | 41:30 | |
| 7% | - | 41:28 |
HoofdruneSummon Aery
Summon Aery wint vaker dan Arcane Comet, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.3% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.4% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.6% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.6% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.0% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.5% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +1.5 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 50.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.0% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.1% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 59.2% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -3.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.8% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.2% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.8% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.5% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.5% | -5.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +1.4 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.1% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.3% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 59.1% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.1% | -3.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.2% | -2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.6% | -2.5 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.2% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 26% | 50.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.6% | +1.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesOvergrowth + Bone Plating
Overgrowth + Bone Plating wint vaker dan Revitalize + Bone Plating, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.5% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | +0.1 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.6% | -1.7 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.8% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.1% | -0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.1 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 19% | 51.4% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.1% | +0.2 kan toeval zijn |
WQE
De skillsW > Q > E
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 82% | 50.7% | +1.6 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 14% | 50.1% | -1.3 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 3% | 51.9% | -1.6 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 1% | 44.6% | -3.2 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 49.7% | -1.2 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst W maxen: 48.2% gewonnen. Eerst E: 57.7% gewonnen (te weinig games).
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.8% | +2.7 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.6% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.3% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.5% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 38.6% | -1.6 kan toeval zijn |
Fiddlesticks Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 52.6%
- games
- 8,100
- Winimpact
- +2.1
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 54.1% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.0% | -4.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.3% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.9% | -2.6 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 54.6% | +2.2 kan toeval zijn | 13:46 | |
| 5% | 52.6% | -2.0 duidelijk verschil | 13:08 | |
| 5% | 49.5% | -1.6 kan toeval zijn | 13:20 | |
| 3% | 49.0% | +0.3 kan toeval zijn | 14:22 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 60% | 56.0% | meest gekocht | |
| 5% | 46.7% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 47.6% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 52.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 62% | 55.9% | meest gekocht | |
| 7% | 52.1% | te weinig games | |
| 4% | 63.0% | te weinig games | |
| 3% | 52.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 7% | 1% | |
| 2% | 6% | |
| 3% | 7% | |
| 10% | 13% |
Item nr. 1Malignance
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 53.8% | +0.9 kan toeval zijn | 11:44 | |
| 17% | 53.9% | +0.2 kan toeval zijn | 13:05 | |
| 9% | 54.2% | +0.2 kan toeval zijn | 11:50 | |
| 4% | 55.4% | +0.5 kan toeval zijn | 11:34 | |
| 4% | 52.2% | -2.5 kan toeval zijn | 15:29 | |
| 3% | 51.8% | -2.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.6% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.1% | -0.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 58.7% | +1.6 kan toeval zijn | 21:02 | |
| 22% | 55.8% | -0.2 kan toeval zijn | 20:50 | |
| 19% | 56.5% | -0.7 kan toeval zijn | 21:59 | |
| 12% | 55.4% | -0.4 kan toeval zijn | 20:50 | |
| 4% | 55.8% | -0.2 kan toeval zijn | 19:28 | |
| 3% | 50.9% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 56.2% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.7% | -1.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: -0.2 per 100 potjes, tegen -1.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 58.4% | -0.6 kan toeval zijn | 27:49 | |
| 15% | 62.1% | +0.5 kan toeval zijn | 27:29 | |
| 12% | 57.2% | -0.5 kan toeval zijn | 27:25 | |
| 6% | 61.8% | +1.5 kan toeval zijn | 27:34 | |
| 4% | 59.6% | +0.2 kan toeval zijn | 27:08 | |
| 4% | 62.7% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 52.4% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 67.0% | +0.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 27% | 69.4% | 32:21 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 19% | 68.8% | 37:41 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.4% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 27% | 53.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 11% | 47.7% | -4.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 53.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.1% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.7% | -1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 30% | 55.3% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 22% | 52.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.7% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.2% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.9% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.8% | -0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 54.1% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 33% | 51.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 55.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.2% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.0% | -0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.1 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.5% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 37% | 51.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.4% | -2.2 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 29% | 53.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 17% | 53.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 47.1% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 7% | 51.8% | -0.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Gathering Storm
Axiom Arcanist + Gathering Storm wint vaker dan Transcendence + Axiom Arcanist, de meest gekozen: +3.7 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.9% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 9% | 52.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 6% | 66.9% | +3.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.6 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 53.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 54.5% | +0.6 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 53.3% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.3% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.8% | 0.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 52.6% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 22% | 54.2% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 53.5% | -1.1 kan toeval zijn |
WQE
De skillsW > Q > E
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 72% | 54.3% | +3.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 19% | 50.4% | -2.9 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 5% | 49.8% | -2.5 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 2% | 51.2% | -3.9 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 52.8% | -1.8 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst W maxen: 49.8% gewonnen. Eerst E: 42.9% gewonnen (te weinig games).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 53.3% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 14% | 52.3% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 55.4% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.0% | -5.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.8% | -1.0 kan toeval zijn |
Beste Fiddlesticks-spelers
Bekijk alle 7,784Normale game als Jungle
182,502 games Patch 16.21Tegen elke Jungle-champion
- Top 1% Vision per min 1.72
- Top 20% Aantal control wards 1.6
- Onderste 15% First bloods 3%
- Kills per game
- 6.6 Onderste 48%
- Deaths per game
- 6.3 Minste 31%
- Assists per game
- 9.5 Top 21%
- Solokills
- 1.3 Top 50%
- KP
- 47% Top 30%
- Aandeel teamdmg
- 19% Top 33%
- Dmg / min
- 705 Top 30%
- Farm per min
- 6.1 Onderste 39%
- Gold per min
- 417 Onderste 43%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:14
- Level 11 op 17:15
- raptors eerst in 47% van de games
- Eerste dragon op 7:34
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 99% Fysiek 1%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 42% True damage 6%Normale game als Support
40,737 games Patch 16.21Tegen elke Support-champion
- Top 1% Vision per min 2.83
- Top 15% Aantal control wards 6.5
- Onderste 22% First bloods 6%
- Kills per game
- 4.4 Onderste 42%
- Deaths per game
- 8.2 Minste 47%
- Assists per game
- 11.8 Top 31%
- Solokills
- 0.7 Onderste 47%
- KP
- 47% Top 44%
- Aandeel teamdmg
- 17% Top 41%
- Dmg / min
- 644 Top 37%
- Farm per min
- 1.8 Onderste 28%
- Gold per min
- 337 Onderste 26%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:23
- Level 11 op 21:34
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 98% Fysiek 2%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 41% True damage 6%Normale game als Top
25,912 games Patch 16.21Tegen elke Top-champion
- Top 1% Vision per min 1.40
- Top 26% Assists per game 7.4
- Onderste 12% Farm per min 5.5
- Kills per game
- 6.1 Onderste 48%
- Deaths per game
- 7.3 Meeste 35%
- Solokills
- 2.9 Top 38%
- KP
- 37% Top 28%
- Aandeel teamdmg
- 22% Top 47%
- Dmg / min
- 844 Top 37%
- Gold per min
- 364 Onderste 17%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 30%
- First bloods
- 11% Onderste 40%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:31
- Level 11 op 13:36
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 40% True damage 8%Normale game als Mid
7,968 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 1% Vision per min 1.43
- Top 17% Aantal control wards 1.0
- Onderste 12% Farm per min 5.2
- Kills per game
- 7.5 Top 47%
- Deaths per game
- 7.4 Meeste 22%
- Assists per game
- 8.2 Top 26%
- Solokills
- 2.7 Top 36%
- KP
- 44% Top 25%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 42%
- Dmg / min
- 886 Top 29%
- Gold per min
- 378 Onderste 20%
- First bloods
- 9% Onderste 40%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:24
- Level 11 op 15:29
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 98% Fysiek 2%Gestorven door
Fysiek 49% Magisch 44% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Fiddlesticks als Jungle.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Fiddlesticks als Jungle.
-
Fiddlesticks met Briar: +3.3 winsten per 100 games (marge 0.2-6.3) · 809 games · Samengevoegd · 20% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Kled: +3.1 winsten per 100 games (marge 0.9-5.3) · 1,770 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Garen: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.6-3.7) · 9,151 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Fiddlesticks met Rumble: -5.4 winsten per 100 games (marge -8.4 tot -2.4) · 859 games · Samengevoegd · 19% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Kayn: -5.3 winsten per 100 games (marge -8.8 tot -1.7) · 570 games · Samengevoegd · 26% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Kennen: -5.0 winsten per 100 games (marge -7.4 tot -2.7) · 1,548 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Fiddlesticks met Yasuo: +2.78 winsten per 100 games (marge 2.06-3.51) · 19,728 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Talon: +2.7 winsten per 100 games (marge 0.5-4.9) · 1,776 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Yone: +2.41 winsten per 100 games (marge 1.71-3.11) · 21,345 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Fiddlesticks met Mel: -6.0 winsten per 100 games (marge -7.3 tot -4.6) · 5,037 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Cassiopeia: -4.2 winsten per 100 games (marge -6.8 tot -1.7) · 1,297 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Orianna: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -1.9) · 2,693 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Fiddlesticks met Nilah: +4.0 winsten per 100 games (marge 1.4-6.7) · 1,177 games · Gemeten · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Xayah: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.9-4.3) · 6,130 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Kog'Maw: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.6-4.4) · 2,553 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Fiddlesticks met Ezreal: -4.07 winsten per 100 games (marge -5.02 tot -3.12) · 11,046 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Corki: -4.0 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -1.8) · 1,777 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Varus: -3.8 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -2.3) · 4,450 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Fiddlesticks met Thresh: +2.51 winsten per 100 games (marge 1.59-3.44) · 11,652 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Rell: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.9-4.1) · 3,565 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Leona: +2.38 winsten per 100 games (marge 1.39-3.38) · 9,953 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Fiddlesticks met Lee Sin: -5.1 winsten per 100 games (marge -8.7 tot -1.5) · 543 games · Samengevoegd · 27% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Jarvan IV: -4.8 winsten per 100 games (marge -8.0 tot -1.7) · 765 games · Samengevoegd · 21% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiddlesticks met Bard: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -0.9) · 2,381 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Jungle-picks
Alle 173- ARAM C #75
-
53 Fiddlesticks -
74 Cho'Gath -
72 Lillia -
70 Warwick -
69 Shyvana -
67 Briar -
67 Wukong