League of Legends Build voor Elise
Elise Jungle build
- gewonnen
- 51.6%
- games
- 10,596
- Winimpact
- +1.4
- Pickrate
- 1.0%
StartitemsScorchclaw Pup
Scorchclaw Pup wint vaker dan Scorchclaw Pup + Health Potion, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 52.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 29% | 56.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 12% | 42.4% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 40.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 100.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -0.5 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 97% | 52.0% | 0.0 kan toeval zijn | 12:20 | |
| 2% | 60.0% | -1.5 kan toeval zijn | 7:30 | |
| 1% | 50.0% | +2.7 kan toeval zijn | 15:40 | |
| 1% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | 17:37 | |
| <1% | 100.0% | -2.0 kan toeval zijn vaak achter | 12:28 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.5% | meest gekocht | |
| 1% | 60.7% | te weinig games | |
| 1% | 50.0% | te weinig games | |
| <1% | 25.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.8% | meest gekocht | |
| 2% | 50.0% | te weinig games | |
| <1% | 50.0% | te weinig games | |
| <1% | 100.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 5% | 10% |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 52.1% | +0.9 kan toeval zijn | 11:24 | |
| 28% | 51.6% | -0.7 duidelijk verschil | 11:32 | |
| 2% | 53.3% | -0.7 kan toeval zijn | 11:51 | |
| 1% | 45.5% | -2.4 duidelijk verschil | 12:20 | |
| 1% | 40.0% | -3.6 duidelijk verschil | ||
| 1% | 62.5% | -0.4 kan toeval zijn | 11:53 | |
| 1% | 60.0% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 66.7% | -1.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 25% | 1,568 | |
| 13% | 804 | |
| 12% | 734 | |
| 9% | 586 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 52.4% | -0.4 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 9% | 47.9% | -0.5 kan toeval zijn | 19:09 | |
| 7% | 46.6% | +0.1 kan toeval zijn | 21:08 | |
| 6% | 50.0% | 0.0 kan toeval zijn | 19:15 | |
| 4% | 77.8% | gekocht als je al voor staat | 14:54 | |
| 1% | 55.6% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 50.0% | +2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 25% | 1,568 | |
| 13% | 804 | |
| 12% | 734 | |
| 9% | 586 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +2.4 per 100 potjes, tegen -2.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 55.5% | -0.9 kan toeval zijn | 26:01 | |
| 19% | 59.8% | +0.3 kan toeval zijn | 25:40 | |
| 14% | 61.0% | +0.1 kan toeval zijn | 24:57 | |
| 10% | 60.7% | -0.2 kan toeval zijn | 25:53 | |
| 5% | 80.0% | gekocht als je al voor staat | 21:00 | |
| 3% | 36.8% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 61.5% | +2.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 66.7% | -1.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 25% | 1,568 | |
| 13% | 804 | |
| 12% | 734 | |
| 9% | 586 |
Item nr. 4Banshee's Veil
Banshee's Veil wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 65.0% | -1.0 kan toeval zijn | 30:14 | |
| 21% | 65.4% | -0.7 kan toeval zijn | 30:48 | |
| 18% | 48.9% | +0.1 kan toeval zijn | 30:47 | |
| 13% | 62.5% | +0.4 kan toeval zijn | 31:30 | |
| 8% | 55.0% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 8% | 73.7% | gekocht als je al voor staat | 26:36 | |
| 2% | 100.0% | +1.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.0% | gekocht als je al achter staat |
Item nr. 5Void Staff
Void Staff wint vaker dan Banshee's Veil, de meest gekozen: +0.1 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 57.9% | -0.5 kan toeval zijn | 33:58 | |
| 20% | 56.3% | -0.8 kan toeval zijn | 33:31 | |
| 15% | 83.3% | +0.6 kan toeval zijn | 35:01 | |
| 15% | 58.3% | +0.1 kan toeval zijn | 34:40 | |
| 13% | 81.8% | gekocht als je al voor staat | 31:42 | |
| 2% | 50.0% | gekocht als je al achter staat | ||
| 2% | 50.0% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 0.0% | -1.6 kan toeval zijn vaak voor |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 35:56 | |
| 21% | - | 35:04 | |
| 20% | - | 38:55 | |
| 12% | - | 35:20 |
HoofdruneDark Harvest
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.4 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 21% | 57.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.8% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 27.8% | +3.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 69.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 100.0% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 0.0% | +0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +2.8 tegenover -2.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 49.4% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 27% | 56.0% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 10% | 53.3% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.2% | +2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 66.7% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -1.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.9 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.2% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 21% | 53.2% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 8% | 55.7% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 42.1% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 81.3% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.9% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 66.7% | 0.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Treasure Hunter wint vaker dan Relentless Hunter, de meest gekozen: +2.9 tegenover -2.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.0% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 18% | 49.5% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 9% | 56.8% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 56.5% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 18.2% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 16.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -3.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | -2.0 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 52.5% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 23% | 47.1% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 63.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 38.1% | +2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 80.0% | -1.7 duidelijk verschil |
Secundaire runesCut Down + Triumph
Cut Down + Triumph wint vaker dan Coup de Grace + Triumph, de meest gekozen: +2.3 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.8% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 14% | 56.3% | +0.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 60.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.3% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 77.8% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 75.0% | +2.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 66.7% | +1.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +2.2 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.7% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.6% | +2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 75.0% | +2.2 duidelijk verschil |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.5% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 56.5% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 44.4% | +1.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.4 tegenover -2.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.4% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 18% | 52.6% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 42.9% | +0.5 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +4.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 95% | 51.7% | +4.9 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 3% | 53.6% | -2.8 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 2% | 36.8% | te groot om te vertrouwen |
| WEQW + E + Q | 1% | 57.1% | -0.5 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 52.1% gewonnen. Eerst W: 55.4% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.5% | +1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -1.7 kan toeval zijn |
Elise Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 50.0%
- games
- 37,052
- Winimpact
- 0.0
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsHealth Potion x2
Health Potion x2 wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +3.4 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.5% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.8% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 53.5% | +3.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.7% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.5% | -0.4 kan toeval zijn |
De bootsIonian Boots of Lucidity
Ionian Boots of Lucidity wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 50.7% | -1.6 kan toeval zijn | 12:41 | |
| 14% | 50.0% | +1.8 duidelijk verschil | 8:27 | |
| 3% | 50.5% | +0.2 kan toeval zijn | 12:01 | |
| 1% | 48.5% | +0.9 kan toeval zijn | 15:52 | |
| 1% | 44.9% | +0.7 kan toeval zijn | 15:46 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.5% | meest gekocht | |
| 10% | 53.0% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 49.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 45.9% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.6% | meest gekocht | |
| 9% | 49.8% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 49.3% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 53.7% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 24% | 21% |
Item nr. 1Stormsurge
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 50.1% | -1.1 kan toeval zijn | 13:19 | |
| 7% | 50.5% | -0.3 kan toeval zijn | 13:10 | |
| 3% | 51.5% | +4.8 duidelijk verschil | 13:05 | |
| 3% | 46.9% | -0.3 kan toeval zijn | 12:36 | |
| 2% | 53.2% | +1.1 kan toeval zijn | 13:22 | |
| 2% | 50.5% | +1.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.6% | -2.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.5% | -1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 30% | 3,051 | |
| 7% | 716 | |
| 6% | 643 | |
| 6% | 592 |
Item nr. 2Zhonya's Hourglass
Zhonya's Hourglass hoort bij de build die vaker wint: +0.3 per 100 potjes, tegen -1.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 50.9% | -0.9 kan toeval zijn | 22:29 | |
| 16% | 51.1% | -0.4 kan toeval zijn | 23:57 | |
| 6% | 53.0% | -0.9 kan toeval zijn | 22:15 | |
| 6% | 52.6% | -0.1 kan toeval zijn | 21:41 | |
| 3% | 47.5% | -0.2 kan toeval zijn | 21:49 | |
| 3% | 74.9% | gekocht als je al voor staat | ||
| 2% | 46.3% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 53.7% | +3.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 30% | 3,051 | |
| 7% | 716 | |
| 6% | 643 | |
| 6% | 592 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +0.3 per 100 potjes, tegen -1.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 51.4% | -0.3 kan toeval zijn | 29:34 | |
| 15% | 53.9% | -0.2 kan toeval zijn | 28:42 | |
| 8% | 50.5% | -1.0 kan toeval zijn | 28:56 | |
| 8% | 50.6% | -0.2 kan toeval zijn | 29:09 | |
| 6% | 51.6% | -1.5 kan toeval zijn | 28:54 | |
| 4% | 73.7% | gekocht als je al voor staat | ||
| 4% | 51.9% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 2% | 57.0% | +2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 30% | 3,051 | |
| 7% | 716 | |
| 6% | 643 | |
| 6% | 592 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 53.0% | 34:33 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +0.6 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.1% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.5% | -3.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.7% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.4% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.8% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.7% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 27% | 48.8% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | -3.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.9% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | -2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.7% | -3.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.4% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.7% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Deep Ward, de meest gekozen: +2.0 tegenover +0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 27% | 48.8% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 9% | 52.2% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.9% | -3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.3% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 39.0% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 53.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.6% | -1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Treasure Hunter wint vaker dan Relentless Hunter, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.6% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.5% | -4.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.1% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 38.5% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 52.1% | -0.3 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 20% | 48.5% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 10% | 50.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.4% | -2.7 duidelijk verschil |
Secundaire runesCoup de Grace + Legend: Haste
Coup de Grace + Legend: Haste wint vaker dan Coup de Grace + Triumph, de meest gekozen: +2.4 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.8% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.8% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.2% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.5% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.4% | -0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.4 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 29% | 49.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.0% | +1.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.9 tegenover -1.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.9% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.6% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.8% | -0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health, de meest gekozen: +1.6 tegenover +1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 27% | 48.5% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.4% | +1.6 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
E > Q > W wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +2.3 tegenover -0.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 76% | 49.9% | -0.9 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 11% | 51.3% | +0.3 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 10% | 51.8% | +2.3 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 3% | 48.8% | -2.8 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 51.7% | +1.8 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 44.5% | -2.8 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 49.9% gewonnen. Eerst E: 52.7% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsExhaust + Ignite
Exhaust + Ignite wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.4 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.2% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.4% | +1.4 kan toeval zijn |
Elise Top build
- gewonnen
- 52.1%
- games
- 447
- Winimpact
- +0.4
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.4% | +2.1 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 59.5% | +0.6 kan toeval zijn | 13:08 | |
| 8% | 25.0% | -1.8 kan toeval zijn | 14:26 | |
| 8% | 75.0% | +0.8 kan toeval zijn | 14:42 | |
| 8% | 75.0% | +0.2 kan toeval zijn | 8:29 | |
| 6% | 33.3% | -0.5 kan toeval zijn | 16:45 |
Item nr. 1Stormsurge
Stormsurge wint vaker dan Dusk and Dawn, de meest gekozen: +0.1 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 52.9% | -0.5 kan toeval zijn | 12:19 | |
| 16% | 44.4% | te groot om te vertrouwen | 11:11 | |
| 14% | 62.5% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 12% | 71.4% | +0.1 kan toeval zijn | 11:24 | |
| 10% | 50.0% | -2.8 kan toeval zijn | 9:37 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 6% | 14 | |
| 6% | 14 | |
| 5% | 13 | |
| 4% | 11 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 50.0% | +0.4 kan toeval zijn | 20:28 | |
| 16% | 37.5% | -1.8 kan toeval zijn | 18:49 | |
| 8% | 75.0% | 0.0 kan toeval zijn | 20:48 | |
| 8% | 75.0% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 4% | 100.0% | +0.1 kan toeval zijn vaak voor | 21:02 | |
| 4% | 0.0% | -0.6 kan toeval zijn vaak achter | ||
| 2% | 100.0% | -1.0 kan toeval zijn vaak achter |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 6% | 14 | |
| 6% | 14 | |
| 5% | 13 | |
| 4% | 11 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.8 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 80.0% | -1.2 kan toeval zijn | 25:46 | |
| 16% | 40.0% | -1.0 kan toeval zijn | 24:39 | |
| 13% | 50.0% | +0.8 kan toeval zijn | 24:34 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 6% | 14 | |
| 6% | 14 | |
| 5% | 13 | |
| 4% | 11 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Zhonya's Hourglass de meeste extra winst: -0.4 per 100 games. Void Staff, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 50.0% | te weinig potjes | 29:39 | |
| 21% | 66.7% | -0.4 kan toeval zijn | 28:59 |
Item nr. 5Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 50.0% |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 29% | 41.2% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 19% | 63.6% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 14% | 62.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 66.7% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 60.0% | -5.7 duidelijk verschil | |
| 7% | 50.0% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 100.0% | -2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +4.1 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 44.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 17% | 70.0% | -4.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 85.7% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 12% | 28.6% | +4.1 duidelijk verschil | |
| 12% | 71.4% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 33.3% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 100.0% | -0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.6 tegenover +1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 54.5% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 16% | 66.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 9% | 60.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 75.0% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.0% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 25.0% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 66.7% | +2.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Treasure Hunter wint vaker dan Relentless Hunter, de meest gekozen: +1.3 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 44.4% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 16% | 66.7% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 14% | 62.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 66.7% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 9% | 60.0% | -4.5 duidelijk verschil | |
| 5% | 33.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 100.0% | +0.1 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 58.3% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 24% | 64.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 21% | 66.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 9% | 0.0% | -0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Manaflow Band
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Transcendence + Manaflow Band de meeste extra winst: +1.6 per 100 games. Waterwalking + Nimbus Cloak, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 29% | 42.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 17% | 75.0% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 17% | 75.0% | te groot om te vertrouwen | |
| 13% | 66.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 100.0% | +1.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +3.5 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 59.2% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 12% | 28.6% | +3.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.0% | -2.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 54.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 33.3% | -0.4 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 59.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 43% | 48.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 66.7% | +0.5 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +3.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 78% | 60.0% | +3.9 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 14% | 25.0% | -3.5 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 7% | 75.0% | -3.9 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 2% | 0.0% | -3.1 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 54.4% gewonnen. Eerst W: 54.2% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +3.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 55.6% | +3.8 kan toeval zijn | |
| 10% | 83.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 33.3% | -3.0 duidelijk verschil |
Elise Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.1%
- games
- 3,257
- Winimpact
- -0.5
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.6% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 9% | 55.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 39.7% | -2.1 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 87% | 51.1% | +1.0 kan toeval zijn | 12:44 | |
| 5% | 48.6% | -0.7 kan toeval zijn | 14:10 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.1% | meest gekocht | |
| 2% | 20.0% | te weinig games | |
| 1% | 50.0% | te weinig games | |
| 1% | 22.2% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 54% | 56.6% | meest gekocht | |
| 6% | 35.3% | te weinig games | |
| 3% | 57.1% | te weinig games | |
| 2% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 1% | 6% |
Item nr. 1Stormsurge
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 52.0% | +1.0 kan toeval zijn | 11:21 | |
| 36% | 49.6% | +0.6 kan toeval zijn | 11:21 | |
| 8% | 47.6% | -3.1 kan toeval zijn | 11:03 | |
| 4% | 47.7% | +0.2 kan toeval zijn | 12:06 | |
| 4% | 41.5% | -3.4 kan toeval zijn | 11:31 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 206 | |
| 12% | 169 | |
| 9% | 123 | |
| 7% | 94 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.0% | -1.4 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 11% | 52.7% | +1.3 kan toeval zijn | 19:44 | |
| 7% | 51.3% | -0.8 kan toeval zijn | 19:19 | |
| 4% | 56.6% | -1.8 kan toeval zijn vaak voor | 19:18 | |
| 4% | 46.3% | -1.1 kan toeval zijn | 20:03 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 206 | |
| 12% | 169 | |
| 9% | 123 | |
| 7% | 94 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 57.7% | -0.4 kan toeval zijn | 25:52 | |
| 18% | 58.0% | -0.5 kan toeval zijn | 25:10 | |
| 16% | 52.4% | -1.2 kan toeval zijn | 26:37 | |
| 7% | 54.8% | 0.0 kan toeval zijn | 25:27 | |
| 7% | 58.2% | +0.4 kan toeval zijn | 24:27 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 206 | |
| 12% | 169 | |
| 9% | 123 | |
| 7% | 94 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 49% | 67.8% | 30:51 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: +0.6 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 51.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 18% | 50.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 41.4% | -3.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 40.2% | -3.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +2.7 tegenover -1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 39% | 52.3% | +2.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.5% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.9% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 37.7% | -4.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.1% | -0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 55.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 42.6% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.1% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 38.4% | -3.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 52.2% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 17% | 51.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 44.8% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 40.0% | -5.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 46.3% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 38.5% | -3.6 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 41% | 50.6% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.4% | -1.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesManaflow Band + Gathering Storm
Manaflow Band + Gathering Storm wint vaker dan Waterwalking + Nimbus Cloak, de meest gekozen: +2.3 tegenover -2.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 33% | 47.4% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 13% | 60.2% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 12% | 54.9% | -0.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.1 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 23% | 51.9% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.4% | -0.4 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: 0.0 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 44.2% | 0.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.3% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 23% | 49.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.3% | -1.3 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 85% | 50.8% | +2.0 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 9% | 53.2% | -0.5 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 5% | 45.5% | -3.4 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 47.1% gewonnen. Eerst W: 25.0% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.0% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.9% | -3.0 kan toeval zijn |
Elise Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 41.0%
- games
- 441
- Winimpact
- -1.6
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 44.3% | +1.1 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 44.8% | -1.1 kan toeval zijn | 12:58 |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 87% van hun games. Over alle ranks wordt Stormsurge het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.6% | -1.3 kan toeval zijn | 11:30 | |
| 29% | 47.7% | +1.9 kan toeval zijn | 11:16 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 17% | 52.0% | 37 | |
| 13% | 32.0% | 28 | |
| 5% | 60.0% | 11 | |
| 5% | 40.0% | 11 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 45.4% | -2.0 kan toeval zijn | 18:53 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 17% | 52.0% | 37 | |
| 13% | 32.0% | 28 | |
| 5% | 60.0% | 11 | |
| 5% | 40.0% | 11 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | 56.6% | 24:02 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 17% | 52.0% | 37 | |
| 13% | 32.0% | 28 | |
| 5% | 60.0% | 11 | |
| 5% | 40.0% | 11 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: -0.8 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 42.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 33% | 43.6% | -0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: +2.3 tegenover -3.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 39.2% | -3.8 kan toeval zijn | |
| 29% | 49.1% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 15% | 46.4% | +0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Extra winst hier: -2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 39.8% | -2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 42.9% | -0.6 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 41.0% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 33% | 46.3% | +0.9 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Gathering Storm
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 46.8% |
AanvalsshardAttack Speed
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Attack Speed de meeste extra winst: -0.8 per 100 games. Ability Haste, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 44.4% | -0.8 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 42.6% | -0.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: -1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 42.4% | -1.0 kan toeval zijn |
WQE
De skillsW > Q > E
W > Q > E wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +1.6 tegenover -2.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 70% | 43.0% | -2.4 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 23% | 50.0% | +1.6 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: -1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 41.7% | -1.2 kan toeval zijn |
Beste Elise-spelers
Bekijk alle 4,380Normale game als Jungle
10,040 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 4% First bloods 9%
- Top 8% Aantal control wards 2.2
- Onderste 29% Farm per min 6.2
- Kills per game
- 8.3 Top 21%
- Deaths per game
- 6.0 Minste 40%
- Assists per game
- 7.4 Onderste 36%
- Solokills
- 1.5 Top 40%
- KP
- 48% Top 33%
- Aandeel teamdmg
- 19% Top 42%
- Dmg / min
- 697 Top 46%
- Gold per min
- 439 Top 42%
- Vision per min
- 0.98 Top 11%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:19
- Level 11 op 17:05
- blue buff eerst in 40% van de games
- Eerste dragon op 8:05
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 93% Fysiek 7%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 41% True damage 7%Normale game als Support
36,574 games Patch 16.21Tegen elke Support-champion
- Top 2% Vision per min 2.60
- Top 6% Aantal control wards 7.7
- Onderste 17% Farm per min 1.4
- Kills per game
- 6.1 Top 21%
- Deaths per game
- 8.0 Minste 39%
- Assists per game
- 10.5 Top 50%
- Solokills
- 0.9 Top 37%
- KP
- 49% Top 29%
- Aandeel teamdmg
- 16% Top 47%
- Dmg / min
- 616 Top 43%
- Gold per min
- 357 Top 40%
- First bloods
- 14% Top 6%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 9:16
- Level 11 op 22:12
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 90% Fysiek 10%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 40% True damage 6%Normale game als Top
423 gamesTegen elke Top-champion
- Top 4% First bloods 24%
- Top 5% Solokills 3.8
- Onderste 30% Assists per game 5.1
- Kills per game
- 7.5 Top 16%
- Deaths per game
- 6.9 Meeste 44%
- KP
- 37% Top 35%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 28%
- Dmg / min
- 866 Top 25%
- Farm per min
- 6.3 Onderste 34%
- Gold per min
- 422 Top 16%
- Vision per min
- 0.83 Top 14%
- Aantal control wards
- 1.0 Top 7%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:23
- Level 11 op 13:24
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 86% Fysiek 14%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 38% True damage 8%Normale game als Mid
3,061 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 6% Solokills 3.7
- Top 6% Vision per min 0.76
- Meeste 16% Deaths per game 7.6
- Kills per game
- 9.3 Top 11%
- Assists per game
- 5.6 Onderste 19%
- KP
- 43% Top 41%
- Aandeel teamdmg
- 25% Top 16%
- Dmg / min
- 918 Top 15%
- Farm per min
- 5.7 Onderste 23%
- Gold per min
- 425 Top 36%
- Aantal control wards
- 1.0 Top 19%
- First bloods
- 17% Top 13%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:23
- Level 11 op 15:24
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 92% Fysiek 8%Gestorven door
Fysiek 51% Magisch 42% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Elise als Jungle.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Elise als Jungle.
-
Elise met Tryndamere: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.0-3.9) · 4,229 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Garen: +2.0 winsten per 100 games (marge 1.0-3.1) · 8,635 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Illaoi: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.3-3.5) · 3,699 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Elise met Kayn: -4.3 winsten per 100 games (marge -8.1 tot -0.5) · 466 games · Samengevoegd · 30% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Rumble: -3.5 winsten per 100 games (marge -6.4 tot -0.6) · 949 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met K'Sante: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -1.4) · 3,284 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Elise met Vex: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.2-4.6) · 3,282 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Yone: +1.23 winsten per 100 games (marge 0.54-1.92) · 22,347 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Zed: +1.01 winsten per 100 games (marge 0.14-1.89) · 13,131 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Elise met Mel: -4.7 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -3.2) · 4,143 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Cassiopeia: -4.0 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -1.6) · 1,420 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Azir: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -1.2) · 1,616 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Elise met Jinx: +1.76 winsten per 100 games (marge 0.91-2.61) · 14,031 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Twitch: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.4-2.9) · 6,267 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Xayah: +1.6 winsten per 100 games (marge 0.4-2.8) · 7,070 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Elise met Ezreal: -3.48 winsten per 100 games (marge -4.37 tot -2.59) · 12,661 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Varus: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -1.5) · 4,700 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Vayne: -2.2 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -0.9) · 5,537 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Elise met Janna: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.5-4.6) · 3,834 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Braum: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.6-3.3) · 5,041 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Thresh: +1.70 winsten per 100 games (marge 0.84-2.57) · 13,585 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Elise met Jarvan IV: -3.2 winsten per 100 games (marge -6.3 tot -0.1) · 793 games · Samengevoegd · 20% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Tahm Kench: -2.0 winsten per 100 games (marge -3.3 tot -0.7) · 5,705 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Elise met Yuumi: -1.8 winsten per 100 games (marge -3.2 tot -0.4) · 4,835 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions