League of Legends Build voor Camille
Camille Top build
- gewonnen
- 49.6%
- games
- 35,678
- Winimpact
- -0.4
- Pickrate
- 1.3%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.9% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 31% | 49.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.1% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 38.6% | -1.2 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn | 15:50 | |
| 31% | 51.0% | 0.0 kan toeval zijn | 17:02 | |
| 3% | 54.1% | -0.6 kan toeval zijn vaak voor | 15:46 | |
| 2% | 52.6% | -1.3 kan toeval zijn | 16:16 | |
| 1% | 57.4% | -0.3 kan toeval zijn vaak voor | 15:29 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 76% | 53.6% | meest gekocht | |
| 11% | 52.5% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 50.6% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 46.0% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.6% | meest gekocht | |
| 21% | 47.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 51.3% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 11% | 67% | |
| 76% | 21% | |
| 2% | 16% | |
| 35% | 23% | |
| 16% | 14% |
Item nr. 1Trinity Force
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 96% | 50.5% | +3.7 kan toeval zijn | 12:55 | |
| 4% | 42.3% | -3.6 duidelijk verschil | 13:39 | |
| <1% | 36.1% | -1.6 duidelijk verschil | 14:54 | |
| <1% | 48.0% | +1.2 kan toeval zijn | 11:43 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 8,108 | |
| 17% | - | 2,918 | |
| 17% | 66.7% | 2,892 | |
| 6% | - | 1,091 |
Item nr. 2Ravenous Hydra
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 87% | 53.3% | -0.1 kan toeval zijn | 21:22 | |
| 3% | 47.3% | -1.0 kan toeval zijn | 22:25 | |
| 2% | 53.4% | +2.4 kan toeval zijn | 22:54 | |
| 1% | 55.0% | +2.1 kan toeval zijn | 22:34 | |
| 1% | 48.8% | +1.1 kan toeval zijn | 23:18 | |
| 1% | 48.8% | -1.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 55.4% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 59.3% | +1.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 8,108 | |
| 17% | - | 2,918 | |
| 17% | 66.7% | 2,892 | |
| 6% | - | 1,091 |
Item nr. 3Sterak's Gage
Sterak's Gage hoort bij de build die vaker wint: +0.7 per 100 potjes, tegen -0.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 56.9% | +0.1 kan toeval zijn | 27:26 | |
| 18% | 57.9% | +0.9 kan toeval zijn | 27:16 | |
| 17% | 58.7% | -1.1 kan toeval zijn | 26:11 | |
| 6% | 54.7% | +1.2 kan toeval zijn | 27:47 | |
| 3% | 57.1% | -0.3 kan toeval zijn | 28:24 | |
| 2% | 61.8% | +1.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.9% | -2.9 kan toeval zijn | ||
| <1% | 61.8% | +1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 8,108 | |
| 17% | - | 2,918 | |
| 17% | 66.7% | 2,892 | |
| 6% | - | 1,091 |
Item nr. 4Guardian Angel
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Guardian Angel de meeste extra winst: +1.2 per 100 games. Sterak's Gage, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 57.6% | +0.2 kan toeval zijn | 31:34 | |
| 30% | 58.3% | +1.2 kan toeval zijn | 32:14 | |
| 9% | 54.7% | -0.2 kan toeval zijn | 31:36 |
Item nr. 5Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 24% | 64.4% | 36:21 |
Item nr. 6Spear of Shojin
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 38:25 | |
| 13% | - | 42:02 | |
| 11% | - | 40:35 | |
| 9% | - | 41:17 | |
| 7% | - | 38:30 |
HoofdruneGrasp of the Undying
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 14% | 48.4% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.0% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.4% | +3.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.8% | -1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Shield Bash
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 15% | 48.6% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.6% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.9% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.9% | +1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Second Wind
Second Wind wint vaker dan Bone Plating, de meest gekozen: +2.4 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 49.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 16% | 52.7% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 15% | 48.6% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.6% | +3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.9% | +1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.4% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Overgrowth
Overgrowth wint vaker dan Unflinching, de meest gekozen: +2.5 tegenover -1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 48.9% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 52.6% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 14% | 48.4% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.2% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.3% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.3% | +1.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.8% | -0.9 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.5% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 19% | 47.3% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 16% | 48.8% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.1% | -3.2 duidelijk verschil |
Secundaire runesTriple Tonic + Cash Back
Triple Tonic + Cash Back wint vaker dan Magical Footwear + Biscuit Delivery, de meest gekozen: +2.6 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 53.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.1% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 57.9% | +2.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +2.3 tegenover -2.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.4% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 15% | 51.0% | +2.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.4% | -0.2 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 49.7% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.4% | +1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.1 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.2% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 20% | 51.4% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.4% | +0.8 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +5.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 50.1% | +5.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 5% | 44.8% | -5.7 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 44.9% | -3.1 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 61.5% | -0.6 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 32.1% | -5.9 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.4% gewonnen. Eerst W: 42.6% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsTeleport + Ignite
Teleport + Ignite wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.9 tegenover +0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 18% | 48.3% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 11% | 51.5% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 45.7% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.9% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.2% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.8% | -1.3 kan toeval zijn |
Camille Support build
- gewonnen
- 46.5%
- games
- 9,134
- Winimpact
- -2.9
- Pickrate
- 0.3%
StartitemsLong Sword + Health Potion x2 + World Atlas
Long Sword + Health Potion x2 + World Atlas wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +3.9 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 46.7% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.0% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 39.7% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 44.8% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.0% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 30.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 65.1% | +3.9 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 46.9% | -0.4 kan toeval zijn | 15:33 | |
| 22% | 48.5% | +0.9 kan toeval zijn | 16:17 | |
| 11% | 51.5% | 0.0 kan toeval zijn | 13:08 | |
| 10% | 48.5% | 0.0 kan toeval zijn | 13:37 | |
| 1% | 40.3% | -1.8 kan toeval zijn | 14:41 | |
| <1% | 47.6% | -2.4 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.9% | meest gekocht | |
| 9% | 49.2% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 40.3% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 51.5% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.4% | meest gekocht | |
| 26% | 36.5% | ongeveer gelijk | |
| 10% | 56.4% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 41.8% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 64% | 26% | |
| 9% | 46% | |
| 1% | 6% | |
| 5% | 3% | |
| 8% | 6% | |
| 4% | 6% | |
| 6% | 4% |
Item nr. 1Eclipse
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 47.0% | +0.4 kan toeval zijn | 12:28 | |
| 22% | 46.0% | -1.6 duidelijk verschil | 12:12 | |
| 17% | 47.6% | +0.4 kan toeval zijn | 13:38 | |
| 10% | 47.2% | +0.1 kan toeval zijn | 13:13 | |
| 5% | 47.3% | +1.2 kan toeval zijn | 13:40 | |
| 3% | 45.1% | -2.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.8% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.5% | +1.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 365 | |
| 9% | 266 | |
| 6% | 176 | |
| 5% | 155 |
Item nr. 2Sundered Sky
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 48.9% | +0.1 kan toeval zijn | 22:25 | |
| 18% | 50.1% | +0.8 kan toeval zijn | 23:51 | |
| 18% | 48.4% | -0.7 kan toeval zijn | 21:40 | |
| 8% | 47.6% | -0.6 kan toeval zijn | 21:50 | |
| 6% | 51.2% | -0.5 kan toeval zijn | 20:45 | |
| 4% | 49.2% | +1.4 kan toeval zijn | ||
| 3% | 52.7% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.4% | +1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 365 | |
| 9% | 266 | |
| 6% | 176 | |
| 5% | 155 |
Item nr. 3Voltaic Cyclosword
Voltaic Cyclosword hoort bij de build die vaker wint: +1.8 per 100 potjes, tegen +1.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 52.0% | +0.9 kan toeval zijn | 30:12 | |
| 17% | 51.7% | -0.4 kan toeval zijn | 28:45 | |
| 10% | 54.0% | -0.7 kan toeval zijn | 29:04 | |
| 8% | 56.2% | +0.9 kan toeval zijn | 30:57 | |
| 6% | 48.5% | -0.7 kan toeval zijn | 29:37 | |
| 5% | 52.8% | +1.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 53.1% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 4% | 44.3% | -0.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 12% | 365 | |
| 9% | 266 | |
| 6% | 176 | |
| 5% | 155 |
Item nr. 4Guardian Angel
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 57.3% | +1.6 kan toeval zijn | 36:16 | |
| 12% | 58.3% | +0.2 kan toeval zijn | 34:01 | |
| 9% | 46.9% | -1.4 kan toeval zijn | 35:50 |
HoofdruneHail of Blades
Extra winst hier: +3.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 47.0% | +3.9 kan toeval zijn | |
| 6% | 44.2% | -5.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.8% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 38.7% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 38.9% | -1.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +4.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 46.9% | +4.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 44.6% | -4.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 39.6% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 42.9% | -0.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Deep Ward, de meest gekozen: +2.3 tegenover +1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 46.8% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 44.6% | -5.2 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.3% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.9% | -1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 46.9% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 44.5% | -5.3 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.3% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 38.2% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 39.6% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 36.8% | -1.4 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 46.9% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 44.8% | -3.9 duidelijk verschil | |
| 4% | 43.9% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.8% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.5% | -0.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesShield Bash + Second Wind
Shield Bash + Second Wind wint vaker dan Shield Bash + Bone Plating, de meest gekozen: +2.0 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 46.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.6% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.0% | +1.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 46.8% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 44.5% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | +1.7 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 46.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.9% | -1.7 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 46.7% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 46.4% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 39.4% | +0.1 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
E > Q > W wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 46.6% | +0.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 9% | 50.8% | +0.8 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 5% | 45.3% | -2.2 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 42.2% | -4.5 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 41.4% | -1.0 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 48.4% gewonnen. Eerst E: 51.2% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 46.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.4% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 40.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -2.5 kan toeval zijn |
Camille Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.8%
- games
- 5,081
- Winimpact
- -0.1
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 49.9% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 29% | 47.3% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +1.9 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 49.0% | -0.4 kan toeval zijn | 14:54 | |
| 36% | 52.0% | +1.9 kan toeval zijn | 15:14 | |
| 8% | 54.2% | -0.9 kan toeval zijn vaak voor | 14:24 | |
| 6% | 49.0% | -0.8 kan toeval zijn | 13:38 | |
| 2% | 54.1% | -1.3 kan toeval zijn | 14:35 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 44% | 55.2% | meest gekocht | |
| 17% | 48.5% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 52.6% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 44.2% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 57% | 53.1% | meest gekocht | |
| 9% | 43.2% | te weinig games | |
| 7% | 48.3% | te weinig games | |
| 2% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 17% | 57% | |
| 44% | 9% | |
| 3% | 18% | |
| 29% | 19% | |
| 72% | 77% |
Item nr. 1Trinity Force
Extra winst hier: +3.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 49.8% | +3.6 kan toeval zijn | 12:25 | |
| 7% | 51.2% | -2.6 duidelijk verschil | 12:50 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 44% | - | 873 | |
| 15% | 61.4% | 297 | |
| 9% | 60.6% | 176 | |
| 8% | 84.1% | 156 |
Item nr. 2Ravenous Hydra
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 53.3% | +2.3 kan toeval zijn | 20:49 | |
| 8% | 54.7% | -1.6 kan toeval zijn | 21:04 | |
| 6% | 47.2% | +0.2 kan toeval zijn | 22:51 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 44% | - | 873 | |
| 15% | 61.4% | 297 | |
| 9% | 60.6% | 176 | |
| 8% | 84.1% | 156 |
Item nr. 3Maw of Malmortius
Maw of Malmortius hoort bij de build die vaker wint: +2.2 per 100 potjes, tegen +2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 57.7% | +2.6 kan toeval zijn | 26:38 | |
| 16% | 54.9% | -0.7 kan toeval zijn | 26:26 | |
| 9% | 57.8% | +1.1 kan toeval zijn | 26:18 | |
| 9% | 53.6% | +0.6 kan toeval zijn | 27:08 | |
| 5% | 53.7% | -1.7 kan toeval zijn | 26:49 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 44% | - | 873 | |
| 15% | 61.4% | 297 | |
| 9% | 60.6% | 176 | |
| 8% | 84.1% | 156 |
Item nr. 4Sterak's Gage
Sterak's Gage wint vaker dan Spear of Shojin, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 55.1% | +0.5 kan toeval zijn | 31:21 | |
| 17% | 55.3% | -1.2 kan toeval zijn | 31:28 | |
| 16% | 56.7% | +1.3 kan toeval zijn | 31:42 | |
| 14% | 60.9% | +1.2 kan toeval zijn | 31:31 |
Item nr. 5Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 32% | 57.4% | 36:10 |
HoofdruneGrasp of the Undying
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 23% | 51.3% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 17% | 50.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.7% | -0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Shield Bash
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 49.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 37% | 51.1% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.8% | -0.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Bone Plating
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 34% | 49.6% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.8% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.7% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 56.7% | +3.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Overgrowth
Overgrowth wint vaker dan Unflinching, de meest gekozen: +0.5 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 49.4% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 29% | 50.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.0% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 53.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.0% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.6% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.3% | -3.1 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 31% | 50.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 16% | 48.1% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.8% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.0% | +0.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesMagical Footwear + Biscuit Delivery
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.5% | -0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.8% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 22% | 50.8% | +1.0 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.0% | +1.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.6% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 21% | 51.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.3% | +0.5 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +4.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 51.0% | +4.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 6% | 38.5% | -5.9 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.7% gewonnen. Eerst E: 50.0% gewonnen (te weinig games).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +3.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.6% | +3.4 kan toeval zijn | |
| 11% | 45.7% | -5.3 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.6% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.4% | -0.5 kan toeval zijn |
Camille Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 42.3%
- games
- 740
- Winimpact
- -2.1
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 43.8% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 25% | 48.6% | -0.8 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.2 tegenover +1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 43.7% | +1.2 kan toeval zijn | 15:47 | |
| 26% | 46.7% | +1.2 kan toeval zijn | 15:35 |
Item nr. 1Trinity Force
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 46.1% | +2.3 kan toeval zijn | 11:53 | |
| 13% | 35.6% | -3.2 kan toeval zijn | 11:08 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 34% | 66.7% | 130 | |
| 11% | 68.2% | 41 | |
| 9% | - | 35 | |
| 8% | 36.4% | 32 |
Item nr. 2Ravenous Hydra
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 44.9% | -0.7 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 11% | 43.9% | -0.1 kan toeval zijn | 20:44 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 34% | 66.7% | 130 | |
| 11% | 68.2% | 41 | |
| 9% | - | 35 | |
| 8% | 36.4% | 32 |
Item nr. 3Death's Dance
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 50.6% | +0.8 kan toeval zijn | 26:42 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 34% | 66.7% | 130 | |
| 11% | 68.2% | 41 | |
| 9% | - | 35 | |
| 8% | 36.4% | 32 |
Item nr. 5Guardian Angel
Master+-spelers kiezen dit: 100% van hun games. Over alle ranks wordt Sterak's Gage het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | 50.0% | 36:41 |
HoofdrunePress the Attack
Press the Attack wint vaker dan Conqueror, de meest gekozen: +3.6 tegenover -4.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 32% | 37.5% | -4.6 kan toeval zijn | |
| 26% | 43.5% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 23% | 41.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.5% | +3.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 41.8% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 25% | 42.7% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 22% | 41.5% | +1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: -1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 40.1% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 24% | 40.0% | -3.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: -1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 41.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 23% | 40.4% | -4.0 kan toeval zijn | |
| 19% | 43.8% | +2.2 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 39.9% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 23% | 53.3% | +3.0 kan toeval zijn |
Secundaire runesShield Bash + Bone Plating
Extra winst hier: -1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 37.9% | -1.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +0.7 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 42.4% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 17% | 41.1% | +0.7 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 42.0% | -0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 40.6% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 24% | 44.5% | +1.8 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 42.4% | +1.1 kan toeval zijn |
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 43.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 17% | 41.4% | +0.7 kan toeval zijn |
Beste Camille-spelers
Bekijk alle 6,391Normale game als Top
34,896 gamesTegen elke Top-champion
- Top 30% KP 37%
- Top 35% Kills per game 6.8
- Onderste 43% Farm per min 6.3
- Deaths per game
- 6.6 Minste 42%
- Assists per game
- 5.6 Onderste 45%
- Solokills
- 2.9 Top 38%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 40%
- Dmg / min
- 836 Top 43%
- Gold per min
- 407 Top 41%
- Vision per min
- 0.76 Onderste 47%
- Aantal control wards
- 0.6 Top 38%
- First bloods
- 14% Top 36%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:29
- Level 11 op 13:50
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 9% Fysiek 91%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 34% True damage 11%Normale game als Support
8,901 gamesTegen elke Support-champion
- Top 5% First bloods 15%
- Top 9% Vision per min 2.44
- Onderste 15% Farm per min 1.3
- Kills per game
- 5.5 Top 32%
- Deaths per game
- 9.2 Meeste 17%
- Assists per game
- 11.2 Top 44%
- Solokills
- 1.0 Top 29%
- KP
- 48% Top 40%
- Aandeel teamdmg
- 16% Onderste 46%
- Dmg / min
- 605 Onderste 48%
- Gold per min
- 349 Top 49%
- Aantal control wards
- 7.0 Top 13%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 9:37
- Level 11 op 22:25
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 4% Fysiek 96%Gestorven door
Fysiek 57% Magisch 37% True damage 6%Normale game als Mid
4,962 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 24% First bloods 14%
- Top 26% Solokills 3.1
- Onderste 36% Farm per min 6.0
- Kills per game
- 8.2 Top 30%
- Deaths per game
- 7.0 Meeste 44%
- Assists per game
- 6.4 Onderste 46%
- KP
- 44% Top 30%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 47%
- Dmg / min
- 846 Top 48%
- Gold per min
- 420 Top 41%
- Vision per min
- 0.67 Top 47%
- Aantal control wards
- 0.6 Onderste 39%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:30
- Level 11 op 15:26
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 6% Fysiek 94%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 36% True damage 11%Matchups en teamgenoten komen uit games van Camille als Top.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Camille als Top.
-
Camille met Zac: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.0-5.2) · 3,648 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Lillia: +3.4 winsten per 100 games (marge 2.3-4.5) · 7,436 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Mordekaiser: +3.2 winsten per 100 games (marge 0.3-6.0) · 961 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Camille met Olaf: -3.6 winsten per 100 games (marge -7.0 tot -0.2) · 623 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Qiyana: -3.50 winsten per 100 games (marge -4.49 tot -2.52) · 10,056 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Rengar: -3.4 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -1.9) · 4,488 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Camille met Vladimir: +3.3 winsten per 100 games (marge 2.0-4.6) · 5,835 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Aurelion Sol: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.8-4.1) · 3,346 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Hwei: +2.2 winsten per 100 games (marge 1.0-3.5) · 6,218 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Camille met Azir: -3.4 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -1.4) · 2,473 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Mel: -3.2 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -2.0) · 6,534 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Ryze: -3.1 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.3) · 2,829 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Camille met Kog'Maw: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.2-4.3) · 3,846 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Xayah: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.9-3.0) · 8,786 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Smolder: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.7-3.1) · 6,489 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Camille met Ashe: -3.21 winsten per 100 games (marge -4.13 tot -2.28) · 11,397 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Ezreal: -2.99 winsten per 100 games (marge -3.76 tot -2.22) · 16,959 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Vayne: -2.1 winsten per 100 games (marge -3.4 tot -0.8) · 5,692 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Camille met Taric: +4.1 winsten per 100 games (marge 1.8-6.3) · 1,681 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Janna: +3.4 winsten per 100 games (marge 2.0-4.7) · 4,976 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Zilean: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.3-4.6) · 3,425 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Camille met Sett: -4.1 winsten per 100 games (marge -7.2 tot -1.0) · 786 games · Samengevoegd · 20% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Yuumi: -2.3 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -1.0) · 6,495 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Camille met Pyke: -2.1 winsten per 100 games (marge -3.3 tot -1.0) · 7,337 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Top-picks
Alle 173- ARAM B #108
-
56 Camille -
78 Singed -
73 Kayle -
73 Malphite -
73 Mordekaiser -
73 Sett -
73 Teemo