League of Legends Viktor için build
Viktor Mid build
- galibiyet
- 50.0%
- maç
- 54,588
- Kazanma etkisi
- 0.0
- Seçilme oranı
- 2.7%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 49.8% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 44.8% | -2.5 net fark | |
| <1% | 51.7% | -1.7 şans olabilir | |
| <1% | 51.7% | +0.9 şans olabilir | |
| <1% | 62.2% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 55.6% | +0.1 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende +1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 51.3% | +1.2 şans olabilir | 13:46 | |
| 23% | 49.3% | -1.3 net fark | 11:59 | |
| 13% | 46.9% | -1.2 net fark | 13:51 | |
| 5% | 51.1% | 0.0 net fark | 12:55 | |
| 3% | 51.5% | +2.2 şans olabilir | 13:38 | |
| <1% | 59.3% | 0.0 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 57% | 53.8% | en çok alınan | |
| 23% | 51.3% | dengeli | |
| 8% | 53.4% | dengeli | |
| 7% | 45.4% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.2% | en çok alınan | |
| 23% | 50.5% | dengeli | |
| 20% | 49.7% | dengeli | |
| 4% | 47.8% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 7% | 23% | |
| 8% | <1% | |
| 39% | 32% | |
| 57% | 51% | |
| 18% | 22% | |
| 23% | 20% | |
| 18% | 20% |
Eşya 1Siyahateş Meşalesi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 50.2% | +1.0 şans olabilir | 11:43 | |
| 22% | 49.1% | -1.1 net fark | 11:25 | |
| 2% | 45.1% | -1.0 net fark | 11:14 | |
| <1% | 46.5% | -0.2 şans olabilir | 12:28 | |
| <1% | 58.6% | +2.6 şans olabilir | ||
| <1% | 62.9% | -0.3 şans olabilir | 12:57 | |
| <1% | 48.8% | -1.3 şans olabilir | ||
| <1% | 53.3% | +0.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 5,120 | |
| 7% | 2,096 | |
| 6% | 1,680 | |
| 6% | 1,679 |
Eşya 2Lich Boğan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 53.1% | +0.6 şans olabilir | 20:04 | |
| 20% | 52.7% | -0.2 şans olabilir | 20:39 | |
| 16% | 50.4% | +0.3 şans olabilir | 20:34 | |
| 11% | 50.4% | -1.4 şans olabilir | 19:30 | |
| 6% | 47.7% | -0.6 şans olabilir | 21:38 | |
| 2% | 52.2% | -1.7 şans olabilir | ||
| 1% | 80.5% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| <1% | 54.2% | +2.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 5,120 | |
| 7% | 2,096 | |
| 6% | 1,680 | |
| 6% | 1,679 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.4, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 53.8% | -1.0 şans olabilir | 27:00 | |
| 19% | 54.0% | -0.6 şans olabilir | 26:27 | |
| 14% | 58.9% | +0.3 şans olabilir | 26:34 | |
| 8% | 59.4% | +0.6 şans olabilir | 25:45 | |
| 4% | 53.8% | 0.0 şans olabilir | 26:41 | |
| 4% | 52.4% | +0.7 şans olabilir | ||
| 3% | 81.5% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 58.7% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 5,120 | |
| 7% | 2,096 | |
| 6% | 1,680 | |
| 6% | 1,679 |
Eşya 4Makber Çiçeği
Makber Çiçeği: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.9. En çok seçilenin (Rabadon'un Şapkası) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 58.5% | -1.0 şans olabilir | 31:21 | |
| 16% | 53.4% | +0.3 şans olabilir | 31:60 | |
| 15% | 64.4% | -0.1 şans olabilir | 31:58 | |
| 6% | 77.3% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 4% | 63.2% | +0.4 şans olabilir | ||
| 4% | 52.6% | +0.9 şans olabilir |
Eşya 5Hiçlik Değneği
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 55.5% | +0.3 şans olabilir | 36:31 | |
| 18% | 57.5% | +0.5 şans olabilir | 36:14 | |
| 14% | 61.0% | -0.4 şans olabilir | 35:33 | |
| 10% | 55.4% | -0.8 şans olabilir | 36:58 | |
| 6% | 64.9% | zaten öndeyken alınıyor | 33:16 | |
| 6% | 44.1% | -0.5 şans olabilir | ||
| 4% | 46.0% | -1.2 şans olabilir | ||
| 4% | 54.4% | +1.1 şans olabilir |
Eşya 6Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 25% | 59.7% | 39:02 | |
| 18% | - | 39:56 | |
| 12% | - | 41:16 | |
| 9% | - | 38:26 | |
| 7% | - | 39:27 |
Ana rünSihirli Yıldız
Sihirli Yıldız: en çok seçilenden (Ölümateşi Dokunuşu) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 7% | 48.2% | -0.8 net fark | |
| 2% | 51.9% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 44.4% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 40.5% | +2.0 şans olabilir | |
| <1% | 46.9% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 49.5% | -2.3 net fark | |
| <1% | 46.0% | -3.7 net fark |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 53.2% | +1.4 şans olabilir | |
| <1% | 48.8% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 52.9% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 39.5% | +2.9 şans olabilir | |
| <1% | 52.0% | -2.8 şans olabilir | |
| <1% | 41.1% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -2.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Mutlak Odak
Mutlak Odak: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 24% | 49.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 45.8% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 49.1% | +0.8 şans olabilir | |
| <1% | 51.2% | -3.5 net fark | |
| <1% | 45.6% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 35.2% | +2.3 şans olabilir | |
| <1% | 42.5% | -2.5 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | +1.0 şans olabilir | |
| <1% | 43.4% | +1.0 şans olabilir | |
| <1% | 45.4% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 45.3% | -3.6 net fark | |
| <1% | 59.2% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 42.1% | -2.2 şans olabilir | |
| <1% | 33.3% | +4.4 net fark |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 21% | 49.0% | -0.7 şans olabilir | |
| 2% | 49.6% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 41.7% | -1.8 şans olabilir |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + Büyüme
Kalkan Darbesi + Büyüme: en çok seçilenden (Kalkan Darbesi + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.9% | -1.3 şans olabilir | |
| 2% | 48.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 55.6% | +2.2 net fark | |
| 1% | 56.3% | +1.8 net fark | |
| 1% | 53.1% | +2.4 net fark | |
| 1% | 54.1% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 55.1% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 46.5% | -0.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.8% | -0.8 şans olabilir | |
| 4% | 49.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 50.8% | +0.5 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.7% | -1.6 şans olabilir | |
| 10% | 50.6% | +1.7 net fark | |
| <1% | 50.9% | -0.8 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 28% | 49.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | +0.6 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 98% | 49.9% | +3.7 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 2% | 48.6% | -2.9 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 37.8% | güvenmek için fazla büyük |
| QWEQ + W + E | <1% | 18.2% | -6.5 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce E: 50.3% galibiyet. Önce Q: 43.7% galibiyet (daha çok kazandı).
Gelişim sırası: E > Q > W > R
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
Gelişim sırasıEQWR
BüyülerSıçra + Hayalet
Sıçra + Hayalet: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.8% | -1.8 şans olabilir | |
| 6% | 50.6% | +2.4 net fark | |
| 5% | 48.4% | +0.8 net fark | |
| 3% | 49.6% | +1.7 net fark | |
| 3% | 50.8% | +0.9 net fark | |
| <1% | 50.8% | +1.8 net fark | |
| <1% | 43.3% | -3.3 şans olabilir |
Viktor Bot build
- galibiyet
- 50.9%
- maç
- 10,722
- Kazanma etkisi
- +0.8
- Seçilme oranı
- 0.5%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.5% | +2.2 şans olabilir | |
| 1% | 56.8% | -2.9 net fark | |
| <1% | 55.6% | -0.5 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Atiklik Çizmeleri: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 79% | 51.3% | -0.5 şans olabilir | 13:32 | |
| 13% | 50.7% | -0.4 şans olabilir | 12:59 | |
| 5% | 48.7% | +1.3 şans olabilir | 13:26 | |
| 1% | 53.3% | +2.4 net fark | 14:31 | |
| 1% | 43.7% | +0.5 şans olabilir | 13:58 | |
| 1% | 55.6% | +0.2 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 78% | 53.2% | en çok alınan | |
| 10% | 53.2% | dengeli | |
| 5% | 49.5% | dengeli | |
| 3% | 54.5% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.8% | en çok alınan | |
| 11% | 51.4% | dengeli | |
| 4% | 48.8% | yeterli maç yok | |
| 4% | 52.9% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 40% | 32% | |
| 2% | 5% | |
| 5% | 4% |
Eşya 1Siyahateş Meşalesi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 76% | 51.2% | +1.7 şans olabilir | 11:22 | |
| 21% | 49.2% | -1.7 net fark | 11:19 | |
| 1% | 44.7% | -1.4 şans olabilir | 11:28 | |
| <1% | 70.8% | -1.2 şans olabilir | 12:37 | |
| <1% | 63.2% | -0.1 şans olabilir | 12:19 | |
| <1% | 25.0% | +0.3 şans olabilir | ||
| <1% | 50.0% | -0.8 şans olabilir | ||
| <1% | 33.3% | +0.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 1,210 | |
| 13% | 56.6% | 859 | |
| 7% | 69.8% | 493 | |
| 7% | 57.7% | 452 |
Eşya 2Lich Boğan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 51.8% | +1.2 şans olabilir | 18:56 | |
| 24% | 52.0% | -1.3 şans olabilir | 19:26 | |
| 11% | 52.0% | -0.8 şans olabilir | 18:13 | |
| 8% | 49.9% | +0.5 şans olabilir | 19:04 | |
| 3% | 56.0% | -0.2 şans olabilir | 20:16 | |
| 1% | 61.3% | -0.9 şans olabilir | ||
| 1% | 78.5% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 52.7% | +2.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 1,210 | |
| 13% | 56.6% | 859 | |
| 7% | 69.8% | 493 | |
| 7% | 57.7% | 452 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.7, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.0.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 52.9% | -0.9 şans olabilir | 25:35 | |
| 23% | 54.1% | +0.2 şans olabilir | 24:59 | |
| 21% | 56.0% | -0.3 şans olabilir | 25:47 | |
| 6% | 59.6% | +0.6 şans olabilir | 24:17 | |
| 4% | 52.4% | -0.1 şans olabilir | 25:27 | |
| 3% | 44.9% | +0.5 şans olabilir | ||
| 2% | 76.6% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 58.5% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 1,210 | |
| 13% | 56.6% | 859 | |
| 7% | 69.8% | 493 | |
| 7% | 57.7% | 452 |
Eşya 4Hiçlik Değneği
Hiçlik Değneği: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +1.6. En çok seçilenin (Rabadon'un Şapkası) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 56.1% | -2.4 şans olabilir | 30:34 | |
| 15% | 46.6% | +1.6 net fark | 30:33 | |
| 12% | 55.9% | +0.2 net fark | 30:30 | |
| 8% | 60.0% | +1.2 net fark | 30:49 |
Eşya 5Banshee'nin Duvağı
Banshee'nin Duvağı: en çok seçilenden (Hiçlik Değneği) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.7% | -0.8 şans olabilir | 34:52 | |
| 19% | 59.4% | +0.3 şans olabilir | 34:49 | |
| 17% | 57.5% | -1.0 şans olabilir | 34:46 | |
| 9% | 54.0% | -1.6 şans olabilir | 34:45 | |
| 6% | 69.4% | +1.6 şans olabilir | 34:57 | |
| 5% | 65.0% | -0.5 şans olabilir | ||
| 4% | 59.4% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 50.0% | +0.3 şans olabilir |
Eşya 6Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 38:39 | |
| 14% | - | 37:06 | |
| 10% | - | 37:57 | |
| 10% | - | 40:22 | |
| 9% | - | 39:06 |
Ana rünSihirli Yıldız
Sihirli Yıldız: en çok seçilenden (Ölümateşi Dokunuşu) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 50.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 61.6% | -2.2 şans olabilir | |
| 1% | 45.0% | +1.2 şans olabilir | |
| <1% | 52.2% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 34.8% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 57.9% | -3.9 şans olabilir | |
| <1% | 66.7% | -4.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.4% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.2% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 46.2% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 54.2% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 62.5% | -0.1 şans olabilir | |
| <1% | 33.3% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 75.0% | -2.6 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | -1.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Sürat: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.8% | -0.5 şans olabilir | |
| 35% | 49.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 52.3% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 46.4% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 48.1% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 41.7% | +0.8 şans olabilir |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 6% | 51.5% | +1.5 şans olabilir | |
| <1% | 53.1% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 33.3% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 71.4% | -1.6 şans olabilir | |
| <1% | 75.0% | -3.0 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.5% | -0.9 şans olabilir | |
| 39% | 50.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 4% | 52.0% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | -1.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.9% | -0.5 şans olabilir |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + Büyüme
Kalkan Darbesi + Büyüme: en çok seçilenden (Kalkan Darbesi + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 52.2% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 38.9% | +1.5 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -2.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.3% | -2.1 şans olabilir | |
| 5% | 53.4% | +2.1 net fark | |
| 1% | 52.5% | +1.1 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.4% | -1.7 şans olabilir | |
| 9% | 50.3% | +1.6 net fark |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 56% kadarı. Tüm liglerde en çok Zamanla Can Artışı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 38% | 49.8% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 52.4% | +0.2 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +5.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 98% | 51.1% | +5.9 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 2% | 43.5% | -5.4 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 42.9% | -5.8 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce E: 49.8% galibiyet. Önce Q: 44.4% galibiyet (dengeli).
Gelişim sırası: E > Q > W > R
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
Gelişim sırasıEQWR
BüyülerSıçra + Hayalet
Sıçra + Hayalet: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -0.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 10% | 49.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 6% | 52.1% | +1.9 net fark | |
| 5% | 52.8% | +0.7 şans olabilir | |
| 2% | 45.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 54.1% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 39.3% | -1.9 şans olabilir |
Viktor Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 49.1%
- maç
- 18,624
- Kazanma etkisi
- -0.8
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 48.6% | +2.3 şans olabilir | |
| 1% | 47.4% | -3.2 net fark |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 49.2% | -0.6 şans olabilir | 14:22 | |
| 17% | 48.8% | -0.2 şans olabilir | 13:06 | |
| 16% | 50.3% | -0.2 şans olabilir | 12:54 | |
| 5% | 51.0% | +1.5 şans olabilir | 13:30 | |
| 4% | 51.2% | +1.8 şans olabilir | 14:39 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.2% | en çok alınan | |
| 13% | 46.8% | dengeli | |
| 11% | 51.7% | dengeli | |
| 8% | 54.2% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.2% | en çok alınan | |
| 12% | 44.7% | dengeli | |
| 11% | 51.7% | dengeli | |
| 10% | 55.1% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 1% | 10% | |
| 8% | 1% | |
| 23% | 19% | |
| 19% | 22% | |
| 11% | 14% | |
| 6% | 8% | |
| 13% | 11% |
Eşya 1Siyahateş Meşalesi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 49.0% | +0.9 şans olabilir | 12:05 | |
| 17% | 48.5% | -1.5 net fark | 11:47 | |
| 11% | 47.6% | -0.9 şans olabilir | 11:37 | |
| 2% | 53.1% | +1.2 şans olabilir | 12:56 | |
| 1% | 52.6% | +1.4 şans olabilir | 13:27 | |
| 1% | 45.6% | 0.0 şans olabilir | ||
| <1% | 50.0% | +0.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 12% | 60.0% | 957 | |
| 9% | - | 676 | |
| 6% | - | 503 | |
| 5% | - | 360 |
Eşya 2Lich Boğan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 52.0% | +0.2 şans olabilir | 20:14 | |
| 26% | 49.5% | 0.0 şans olabilir | 21:14 | |
| 10% | 49.2% | -0.7 şans olabilir | 20:54 | |
| 9% | 51.2% | -0.9 şans olabilir | 19:59 | |
| 4% | 48.5% | +0.5 şans olabilir | 21:55 | |
| 4% | 48.9% | -1.2 şans olabilir | ||
| 1% | 49.7% | +1.5 şans olabilir | ||
| 1% | 56.6% | +1.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 12% | 60.0% | 957 | |
| 9% | - | 676 | |
| 6% | - | 503 | |
| 5% | - | 360 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.1, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 53.1% | +0.3 şans olabilir | 27:32 | |
| 20% | 54.8% | -1.1 şans olabilir | 26:46 | |
| 12% | 59.4% | -0.1 şans olabilir | 26:52 | |
| 8% | 52.3% | -1.1 şans olabilir | 27:22 | |
| 7% | 56.4% | -0.2 şans olabilir | 26:38 | |
| 6% | 53.0% | +0.8 şans olabilir | ||
| 2% | 83.6% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 61.8% | +2.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 12% | 60.0% | 957 | |
| 9% | - | 676 | |
| 6% | - | 503 | |
| 5% | - | 360 |
Eşya 4Zhonya'nın Kumsaati
Zhonya'nın Kumsaati: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -0.8. En çok seçilenin (Rabadon'un Şapkası) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 62.3% | -0.8 şans olabilir | 32:10 |
Eşya 5Hiçlik Değneği
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 57.6% | -0.9 şans olabilir | 37:37 | |
| 17% | 59.0% | 0.0 şans olabilir | 36:58 | |
| 14% | 60.8% | -0.6 şans olabilir | 36:34 |
Eşya 6Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 40:21 | |
| 16% | - | 41:47 | |
| 16% | - | 40:45 | |
| 13% | - | 40:17 |
Ana rünÖlümateşi Dokunuşu
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.1% | +1.6 şans olabilir | |
| 8% | 47.4% | -1.7 net fark | |
| 2% | 39.2% | -4.2 net fark | |
| 1% | 47.3% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 51.9% | +1.2 şans olabilir | |
| 1% | 47.8% | -1.8 şans olabilir | |
| 1% | 50.6% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 46.7% | +1.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Mana Akışı Yüzüğü
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 48.9% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 39.6% | -3.8 net fark | |
| 1% | 51.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 48.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 45.5% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 55.8% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 48.2% | +0.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Yücelik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 48.9% | +0.4 şans olabilir | |
| 25% | 49.1% | -0.1 şans olabilir | |
| 2% | 37.8% | -4.3 net fark | |
| 1% | 51.8% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.6% | +2.0 şans olabilir | |
| 1% | 42.9% | -2.8 şans olabilir | |
| 1% | 48.9% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 42.7% | -0.4 şans olabilir |
Ana sıra 3Kızart
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 4% | 48.6% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 41.6% | -2.4 şans olabilir | |
| 1% | 46.5% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 35.9% | -4.5 şans olabilir | |
| <1% | 51.3% | -0.4 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 23% | 48.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 3% | 43.7% | -1.4 şans olabilir | |
| 3% | 50.3% | +1.3 şans olabilir |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + Büyüme
Kalkan Darbesi + Büyüme: en çok seçilenden (Kalkan Darbesi + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 46.2% | -0.9 şans olabilir | |
| 1% | 55.0% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 52.4% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 52.2% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 46.5% | -1.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 48.7% | -1.0 şans olabilir | |
| 7% | 49.7% | +0.8 şans olabilir | |
| 2% | 48.6% | +0.7 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.6% | -1.3 şans olabilir | |
| 10% | 49.4% | +1.2 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.5% | -0.3 şans olabilir | |
| 29% | 49.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 3% | 50.5% | +1.8 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 91% | 49.0% | +1.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 9% | 47.0% | -1.6 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce E: 49.4% galibiyet. Önce Q: 50.0% galibiyet (dengeli).
Gelişim sırası: E > Q > W > R
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
Gelişim sırasıEQWR
BüyülerSıçra + Hayalet
Sıçra + Hayalet: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende -2.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 65% | 48.1% | -2.5 şans olabilir | |
| 15% | 50.0% | +2.7 net fark | |
| 11% | 49.0% | +0.8 net fark | |
| 7% | 50.6% | +0.7 net fark | |
| 2% | 50.1% | +0.5 şans olabilir |
En iyi Viktor oyuncuları
10,181 tanesinin hepsini görMid rolünde normal bir maç
53,426 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %7 Takım hasarı 26%
- İlk %9 Hasar / dk 956
- Son %13 İlk kan 6%
- Kill
- 6.2 Son %25
- Ölüm
- 6.2 En az %24
- Asist
- 7.3 İlk %31
- Solo kill
- 1.8 Son %21
- Kill katılımı
- 41% Son %37
- Farm / dk
- 7.1 İlk %17
- Altın / dk
- 405 Son %35
- Görüş / dk
- 0.70 İlk %41
- Kontrol totemi
- 1.2 İlk %10
Koridor rakibine karşı
- 5:13 itibarıyla 6. seviye
- 14:31 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 98% Fiziksel 2%Ölüm nedeni
Fiziksel 49% Büyü 44% Gerçek 7%Bot rolünde normal bir maç
10,491 maçTüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %14 Kontrol totemi 0.9
- İlk %17 Hasar / dk 927
- Son %8 İlk kan 7%
- Kill
- 6.6 Son %14
- Ölüm
- 6.8 En az %30
- Asist
- 8.7 İlk %25
- Solo kill
- 1.0 Son %24
- Kill katılımı
- 45% Son %44
- Takım hasarı
- 24% İlk %19
- Farm / dk
- 6.9 İlk %26
- Altın / dk
- 438 Son %29
- Görüş / dk
- 0.66 Son %38
Koridor rakibine karşı
- 7:12 itibarıyla 6. seviye
- 17:49 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 97% Fiziksel 3%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 41% Gerçek 6%Top rolünde normal bir maç
18,089 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %8 Kontrol totemi 1.0
- İlk %11 Takım hasarı 24%
- Son %12 İlk kan 7%
- Kill
- 5.2 Son %28
- Ölüm
- 6.7 En az %43
- Asist
- 6.3 İlk %42
- Solo kill
- 2.2 Son %29
- Kill katılımı
- 34% Son %24
- Hasar / dk
- 887 İlk %16
- Farm / dk
- 6.9 İlk %19
- Altın / dk
- 389 Son %33
- Görüş / dk
- 0.77 İlk %37
Koridor rakibine karşı
- 5:22 itibarıyla 6. seviye
- 13:28 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 97% Fiziksel 3%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 40% Gerçek 7%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Viktor Mid maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Viktor Mid maçlarından.
-
Viktor ile Singed: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 0.8-3.6) · 4,770 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Mordekaiser: +2.01 100 maçta galibiyet (aralık 1.25-2.78) · 16,662 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Garen: +1.80 100 maçta galibiyet (aralık 1.10-2.50) · 20,298 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Viktor ile K'Sante: -4.1 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -3.0 arası) · 8,014 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Cassiopeia: -4.0 100 maçta galibiyet (aralık -6.9 ile -1.2 arası) · 969 maç · Havuzdan · Bunun %17 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Gnar: -3.3 100 maçta galibiyet (aralık -4.4 ile -2.1 arası) · 7,587 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Viktor ile Briar: +3.24 100 maçta galibiyet (aralık 2.42-4.07) · 14,230 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Rammus: +3.1 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-4.4) · 6,012 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Warwick: +2.93 100 maçta galibiyet (aralık 2.16-3.70) · 16,437 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Viktor ile Qiyana: -6.00 100 maçta galibiyet (aralık -6.81 ile -5.20 arası) · 14,627 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Locke: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -5.7 ile -1.9 arası) · 2,473 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Lee Sin: -2.29 100 maçta galibiyet (aralık -2.87 ile -1.72 arası) · 30,487 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Viktor ile Nilah: +3.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.8-5.5) · 2,740 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Kog'Maw: +1.8 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-3.1) · 5,580 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Xayah: +1.26 100 maçta galibiyet (aralık 0.49-2.03) · 16,466 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Viktor ile Ezreal: -3.43 100 maçta galibiyet (aralık -3.99 ile -2.88 arası) · 32,495 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Corki: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.2 ile -1.4 arası) · 4,496 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Ashe: -1.89 100 maçta galibiyet (aralık -2.55 ile -1.23 arası) · 22,801 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Viktor ile Taric: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-4.6) · 2,938 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Leona: +2.39 100 maçta galibiyet (aralık 1.74-3.05) · 23,136 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Thresh: +1.75 100 maçta galibiyet (aralık 1.19-2.31) · 32,266 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Viktor ile Mel: -5.6 100 maçta galibiyet (aralık -7.0 ile -4.2 arası) · 4,960 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Yuumi: -2.78 100 maçta galibiyet (aralık -3.68 ile -1.88 arası) · 11,902 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Viktor ile Zoe: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.9 ile -0.6 arası) · 1,878 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Mid seçimleri
Tümü (173)- ARAM A #7
-
60 Viktor -
78 Ekko -
73 Fizz -
73 Malzahar -
73 Veigar -
73 Xerath -
72 Vladimir