League of Legends Build na Xin Zhao
Build Xin Zhao Jungla
- wygranych
- 51.1%
- gier
- 23,468
- Wpływ na wygrane
- +1.0
- Pickrate
- 1.5%
Przedmioty startoweSadzonka Mchściciela
Sadzonka Mchściciela wygrywa częściej niż Pisklę Podmuszka + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +2.5 wobec -0.7 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 33% | 50.0% | -0.7 może być przypadek | |
| 28% | 50.0% | -0.5 może być przypadek | |
| 15% | 52.1% | +0.3 może być przypadek | |
| 14% | 51.4% | +0.3 może być przypadek | |
| 5% | 52.9% | +0.3 może być przypadek | |
| 5% | 56.2% | +2.5 wyraźna różnica |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +0.8 wobec +0.1 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.5% | +0.1 może być przypadek | 14:47 | |
| 38% | 52.1% | +0.8 wyraźna różnica | 15:10 | |
| 3% | 52.8% | za duże, by mu ufać | 13:23 | |
| 2% | 60.7% | -0.8 może być przypadek | 13:47 | |
| 1% | 54.1% | -3.5 wyraźna różnica | 14:46 | |
| <1% | 47.1% | -2.3 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.3% | najczęściej kupowane | |
| 16% | 51.2% | wyrównane | |
| 2% | 51.3% | wyrównane | |
| 2% | 60.4% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 67% | 53.0% | najczęściej kupowane | |
| 21% | 47.8% | wyrównane | |
| 2% | 62.8% | za mało gier | |
| 2% | 61.5% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 16% | 67% | |
| 70% | 21% | |
| 3% | 17% | |
| 42% | 32% | |
| 4% | 13% | |
| 56% | 59% | |
| 58% | 61% | |
| 14% | 12% | |
| 5% | 4% |
Przedmiot 1Kolosalna Hydra
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 52.3% | +1.9 może być przypadek | 11:20 | |
| 17% | 52.8% | +0.1 wyraźna różnica | 11:07 | |
| 12% | 46.4% | -1.7 wyraźna różnica | 11:15 | |
| 3% | 49.7% | -2.6 wyraźna różnica | 11:50 | |
| 2% | 50.7% | +0.7 może być przypadek | 11:05 | |
| 2% | 50.0% | -0.5 wyraźna różnica | ||
| 2% | 43.6% | -4.7 wyraźna różnica | ||
| 1% | 52.2% | -1.1 wyraźna różnica |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,079 | |
| 7% | 915 | |
| 5% | 624 | |
| 4% | 517 |
Przedmiot 2Czarny Tasak
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 53.7% | +1.2 może być przypadek | 19:45 | |
| 13% | 56.0% | +0.5 może być przypadek | 19:22 | |
| 9% | 52.4% | +1.0 może być przypadek | 20:50 | |
| 6% | 53.7% | -1.5 może być przypadek | 20:06 | |
| 4% | 50.9% | -0.9 może być przypadek | 19:47 | |
| 2% | 48.7% | -2.4 może być przypadek | ||
| 2% | 45.0% | -1.7 może być przypadek | ||
| 1% | 53.5% | -1.1 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,079 | |
| 7% | 915 | |
| 5% | 624 | |
| 4% | 517 |
Przedmiot 3Anioł Stróż
Anioł Stróż należy do zestawu, który wygrywa częściej: +5.4 na 100 gier, wobec +2.4 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 59.8% | +1.6 może być przypadek | 26:03 | |
| 10% | 64.5% | +1.7 może być przypadek | 26:22 | |
| 9% | 54.1% | -0.8 może być przypadek | 26:18 | |
| 5% | 53.6% | -0.1 może być przypadek | 26:18 | |
| 5% | 60.6% | +0.3 może być przypadek | 25:21 | |
| 4% | 49.1% | +0.1 może być przypadek | ||
| 3% | 63.5% | +0.5 może być przypadek | ||
| 2% | 46.7% | -1.3 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 30% | 4,079 | |
| 7% | 915 | |
| 5% | 624 | |
| 4% | 517 |
Przedmiot 4Gruboskórność Steraka
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Gruboskórność Steraka: +0.6 na 100 gier. Anioł Stróż, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 61.8% | 0.0 może być przypadek | 31:10 | |
| 14% | 55.2% | -0.3 może być przypadek | 30:51 | |
| 7% | 71.0% | +0.6 może być przypadek | 31:13 |
Przedmiot 5Taniec Śmierci
Taniec Śmierci wygrywa częściej niż Gruboskórność Steraka, najczęstszy wybór: +0.6 wobec +0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 59.2% | +2.7 wyraźna różnica | 35:24 | |
| 11% | 63.6% | -0.2 może być przypadek | 35:09 | |
| 8% | 67.2% | +0.5 może być przypadek | 36:08 | |
| 7% | 64.9% | +0.6 może być przypadek | 34:58 | |
| 7% | 60.0% | -1.3 może być przypadek | 36:20 | |
| 6% | 56.7% | -0.1 może być przypadek | ||
| 6% | 59.1% | -0.5 może być przypadek | ||
| 4% | 55.4% | -0.2 może być przypadek |
Przedmiot 6Oblicze Ducha
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 38:14 | |
| 5% | - | 38:38 | |
| 5% | - | 38:31 | |
| 5% | - | 39:30 | |
| 5% | - | 42:02 |
Kluczowa runaZdobywca
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 75% | 51.8% | +2.3 może być przypadek | |
| 16% | 47.8% | -1.9 wyraźna różnica | |
| 5% | 46.7% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 54.4% | +0.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 42.1% | -4.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.8% | -1.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.6% | -7.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.0% | -1.2 może być przypadek |
Główny rząd 1Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.6% | +2.2 może być przypadek | |
| 17% | 47.7% | -1.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 52.7% | -3.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 28.9% | -3.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 43.2% | -2.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 59.3% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 32.0% | -5.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 38.9% | -4.8 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.7% | +2.4 może być przypadek | |
| 16% | 47.9% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 44.9% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.2% | -1.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.4% | -2.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.8% | -3.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 42.9% | -3.4 wyraźna różnica | |
| <1% | 45.5% | -4.7 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Ostatni Bastion wygrywa częściej niż Ostateczny Cios, najczęstszy wybór: +1.2 wobec +1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.7% | +1.1 może być przypadek | |
| 15% | 48.2% | -2.0 wyraźna różnica | |
| 6% | 52.2% | +1.2 może być przypadek | |
| 5% | 49.2% | +0.9 może być przypadek | |
| 1% | 45.7% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 34.5% | -3.5 wyraźna różnica | |
| <1% | 38.9% | -5.2 wyraźna różnica | |
| <1% | 63.2% | -2.4 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaInspiracja
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.5% | +2.3 może być przypadek | |
| 16% | 47.5% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.9% | -1.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 52.3% | -1.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.1% | -2.7 wyraźna różnica |
Runy dodatkoweZwrot Gotówki + Prędkość Zbliżeniowa
Zwrot Gotówki + Prędkość Zbliżeniowa wygrywa częściej niż Magiczne Obuwie + Kosmiczna Przenikliwość, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -0.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.7% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 47.8% | +1.2 może być przypadek | |
| 2% | 49.0% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 51.3% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 46.7% | +1.1 może być przypadek | |
| <1% | 62.5% | +1.2 może być przypadek | |
| <1% | 52.9% | +0.7 może być przypadek | |
| <1% | 53.6% | za duże, by mu ufać |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.0% | +2.3 może być przypadek | |
| 1% | 46.3% | -2.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.0% | -2.5 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.9% | +3.7 może być przypadek | |
| 1% | 50.0% | -4.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.6% | -2.2 wyraźna różnica |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +0.7 wobec -0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.0% | -0.1 może być przypadek | |
| 7% | 49.6% | +0.7 może być przypadek | |
| 3% | 50.4% | -1.3 może być przypadek |
WEQ
UmiejętnościW > E > Q
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 78% | 52.0% | +2.1 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 11% | 50.1% | -0.4 wyraźna różnica |
| QWEQ + W + E | 4% | 45.3% | -4.0 wyraźna różnica |
| QEWQ + E + W | 3% | 49.0% | -3.4 wyraźna różnica |
| EWQE + W + Q | 2% | 50.1% | -2.1 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 2% | 45.8% | -3.3 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Najpierw W: 52.4% wygranych. Najpierw Q: 46.2% wygranych (wygrywały częściej).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
CzaryBłysk + Porażenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.9% | +1.3 może być przypadek | |
| 1% | 50.4% | -0.6 może być przypadek | |
| <1% | 47.8% | -1.9 może być przypadek | |
| <1% | 12.5% | -1.2 może być przypadek |
Build Xin Zhao Top
patch 16.21- wygranych
- 48.7%
- gier
- 21,532
- Wpływ na wygrane
- -1.2
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startowePierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Pierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2 wygrywa częściej niż Ostrze Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +4.0 wobec -1.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 42% | 47.1% | -1.9 może być przypadek | |
| 35% | 51.7% | +4.0 wyraźna różnica | |
| 16% | 46.8% | -1.9 może być przypadek | |
| 2% | 49.7% | -1.6 może być przypadek | |
| 1% | 44.4% | -3.2 może być przypadek | |
| 1% | 46.0% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 53.0% | -1.3 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +0.8 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 48.2% | +0.7 może być przypadek często z tyłu | 15:15 | |
| 24% | 52.7% | +0.8 może być przypadek | 16:09 | |
| 15% | 48.2% | -2.1 wyraźna różnica | 14:17 | |
| 9% | 56.9% | +1.1 może być przypadek często z przodu | 14:58 | |
| 2% | 57.1% | +0.1 może być przypadek często z przodu | 15:31 | |
| 2% | 53.7% | -1.2 może być przypadek często z przodu |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.9% | najczęściej kupowane | |
| 11% | 46.7% | wyrównane | |
| 6% | 51.8% | wyrównane | |
| 6% | 51.6% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 39% | 53.0% | najczęściej kupowane | |
| 14% | 45.0% | wyrównane | |
| 11% | 54.0% | wyrównane | |
| 7% | 57.8% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 47% | 14% | |
| 6% | 39% | |
| 3% | 12% | |
| 17% | 11% | |
| 1% | 6% | |
| 20% | 17% |
Przedmiot 1Kosa Statikka
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 50.1% | +2.1 może być przypadek | 12:28 | |
| 12% | 48.7% | +0.4 może być przypadek | 13:04 | |
| 5% | 49.8% | -0.2 może być przypadek | 13:11 | |
| 5% | 46.2% | -1.8 wyraźna różnica | 13:31 | |
| 4% | 52.1% | -2.3 wyraźna różnica | 11:24 | |
| 4% | 46.9% | -3.6 wyraźna różnica | ||
| 3% | 51.5% | -0.6 może być przypadek | ||
| 3% | 48.5% | -0.6 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 11% | 971 | |
| 10% | 883 | |
| 6% | 522 | |
| 3% | 305 |
Przedmiot 2Zmierzch i Brzask
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 53.7% | +1.4 może być przypadek | 20:18 | |
| 9% | 54.8% | +3.0 może być przypadek | 19:42 | |
| 8% | 51.1% | +0.7 może być przypadek | 21:37 | |
| 6% | 49.5% | -0.2 może być przypadek | 21:25 | |
| 5% | 55.5% | -0.2 może być przypadek | 19:15 | |
| 4% | 52.1% | -0.7 może być przypadek | ||
| 4% | 51.8% | -2.5 może być przypadek | ||
| 4% | 45.7% | -3.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 11% | 971 | |
| 10% | 883 | |
| 6% | 522 | |
| 3% | 305 |
Przedmiot 3Taniec Śmierci
Taniec Śmierci należy do zestawu, który wygrywa częściej: +4.0 na 100 gier, wobec +1.7 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 56.7% | +2.0 może być przypadek | 26:50 | |
| 12% | 58.6% | -0.8 może być przypadek | 25:33 | |
| 10% | 60.1% | +1.4 może być przypadek | 25:43 | |
| 6% | 55.5% | -1.4 może być przypadek | 25:47 | |
| 5% | 57.0% | +0.4 może być przypadek | 26:41 | |
| 5% | 55.2% | -0.6 może być przypadek | ||
| 4% | 55.3% | -0.1 może być przypadek | ||
| 3% | 54.4% | -2.4 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 11% | 971 | |
| 10% | 883 | |
| 6% | 522 | |
| 3% | 305 |
Przedmiot 4Oblicze Ducha
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 15% | 51.0% | 30:11 |
Przedmiot 5Oblicze Ducha
Dodatkowe wygrane tutaj: 0.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 11% | 55.2% | 0.0 może być przypadek | 34:41 | |
| 10% | 53.6% | -0.2 może być przypadek | 33:43 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 37:08 | |
| 8% | - | 37:52 | |
| 5% | - | 40:17 | |
| 5% | - | 36:15 | |
| 4% | - | 35:22 |
Kluczowa runaElektryzacja
Elektryzacja wygrywa częściej niż Nawałnica Mieczy, najczęstszy wybór: -0.2 wobec -0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 35% | 47.6% | -0.9 może być przypadek | |
| 31% | 47.8% | -0.6 może być przypadek | |
| 19% | 50.5% | +1.5 może być przypadek | |
| 7% | 46.9% | -2.3 może być przypadek | |
| 4% | 54.3% | +2.8 może być przypadek | |
| 2% | 50.4% | +1.0 może być przypadek | |
| 1% | 49.4% | -0.2 może być przypadek | |
| 1% | 51.4% | +2.1 może być przypadek |
Główny rząd 1Niespodziewane Uderzenie
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.5 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 48.0% | -0.8 może być przypadek | |
| 31% | 47.8% | -0.5 może być przypadek | |
| 11% | 50.5% | +1.6 może być przypadek | |
| 4% | 53.9% | +2.4 może być przypadek | |
| 1% | 49.3% | +0.5 może być przypadek | |
| 1% | 47.1% | -3.6 może być przypadek | |
| 1% | 50.0% | +2.5 może być przypadek | |
| 1% | 51.9% | -0.8 może być przypadek |
Główny rząd 2Szósty Zmysł
Szósty Zmysł wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +2.3 wobec -1.2 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 57% | 48.3% | -0.3 może być przypadek | |
| 28% | 47.4% | -1.2 może być przypadek | |
| 4% | 50.6% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 3% | 52.1% | +2.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.0% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 48.0% | -1.5 może być przypadek | |
| 1% | 58.9% | +1.4 może być przypadek | |
| 1% | 50.0% | +0.9 może być przypadek |
Główny rząd 3Łowca Skarbów
Łowca Skarbów wygrywa częściej niż Bezwzględny Łowca, najczęstszy wybór: +2.3 wobec -1.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 34% | 47.4% | -1.5 może być przypadek | |
| 26% | 47.5% | -1.3 może być przypadek | |
| 22% | 49.7% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 4% | 50.1% | -0.6 może być przypadek | |
| 4% | 51.6% | +2.7 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.1% | 0.0 może być przypadek | |
| 3% | 48.5% | +2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 57.3% | +1.7 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+1.4 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 29% | 47.0% | -1.3 może być przypadek | |
| 29% | 47.6% | -1.0 może być przypadek | |
| 28% | 49.8% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 8% | 50.6% | +1.2 może być przypadek | |
| 6% | 51.3% | +0.9 może być przypadek |
Runy dodatkoweOdcięcie + Legenda: Żwawość
Odcięcie + Legenda: Żwawość wygrywa częściej niż Legenda: Żwawość + Triumf, najczęstszy wybór: +2.2 wobec -2.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.0% | -2.9 może być przypadek | |
| 4% | 46.4% | +0.2 może być przypadek | |
| 3% | 50.0% | +0.8 może być przypadek | |
| 3% | 51.7% | +1.7 może być przypadek | |
| 3% | 53.3% | +2.2 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +1.9 wobec -1.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.4% | -1.6 może być przypadek | |
| 11% | 49.8% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.2% | -1.6 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +0.8 wobec +0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 96% | 48.5% | +0.6 może być przypadek | |
| 2% | 45.8% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 51.4% | +0.8 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 53% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Skalowanie zdrowia.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.0% | -1.4 wyraźna różnica | |
| 22% | 49.8% | +1.6 może być przypadek | |
| 5% | 49.1% | 0.0 może być przypadek |
WQE
UmiejętnościW > Q > E
W > Q > E wygrywa częściej niż W > E > Q, najczęstszy wybór: +1.9 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 63% | 48.9% | 0.0 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 20% | 50.1% | +1.9 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | 6% | 51.7% | +0.7 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 4% | 40.3% | -5.7 wyraźna różnica |
| QEWQ + E + W | 4% | 46.1% | -3.1 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 3% | 46.5% | -1.8 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Najpierw W: 46.5% wygranych. Najpierw E: 46.3% wygranych (wyrównane).
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +4.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.1% | +4.7 może być przypadek | |
| 20% | 43.6% | -5.2 wyraźna różnica | |
| 6% | 48.1% | 0.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 45.6% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.6% | -0.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.1% | -1.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 47.8% | -1.9 wyraźna różnica |
Build Xin Zhao Mid
patch 16.21- wygranych
- 50.1%
- gier
- 19,125
- Wpływ na wygrane
- +0.1
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startowePierścień Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Dodatkowe wygrane tutaj: +4.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 49% | 52.2% | +4.3 może być przypadek | |
| 33% | 47.6% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 12% | 46.4% | -2.6 wyraźna różnica | |
| 2% | 49.3% | -1.8 wyraźna różnica | |
| 1% | 48.7% | -1.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 36.0% | -3.0 wyraźna różnica |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Obuwie Merkurego, najczęstszy wybór: +1.7 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.5% | +0.7 może być przypadek | 14:28 | |
| 25% | 53.2% | -0.6 może być przypadek często z przodu | 13:41 | |
| 20% | 50.3% | -2.2 wyraźna różnica | 12:49 | |
| 19% | 50.9% | +1.7 może być przypadek | 14:24 | |
| 2% | 53.4% | -0.6 może być przypadek | 12:36 | |
| 2% | 54.3% | -1.7 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 24% | 52.9% | najczęściej kupowane | |
| 17% | 53.3% | wyrównane | |
| 16% | 53.8% | wyrównane | |
| 13% | 50.4% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 36% | 52.0% | najczęściej kupowane | |
| 17% | 58.4% | wyrównane | |
| 14% | 52.0% | wyrównane | |
| 4% | 42.6% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 13% | 36% | |
| 24% | 4% | |
| 3% | 8% | |
| 11% | 7% | |
| 10% | 13% | |
| 16% | 14% |
Przedmiot 1Kosa Statikka
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 51.8% | +2.6 może być przypadek | 11:37 | |
| 11% | 45.5% | -3.3 wyraźna różnica | 11:21 | |
| 6% | 49.3% | -2.3 wyraźna różnica | 11:23 | |
| 5% | 49.8% | -1.1 wyraźna różnica | 11:24 | |
| 5% | 54.2% | +2.0 może być przypadek | 11:08 | |
| 5% | 48.7% | +0.1 może być przypadek | ||
| 4% | 49.4% | -1.5 wyraźna różnica | ||
| 2% | 51.1% | +0.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 1,278 | |
| 10% | 63.5% | 854 | |
| 5% | - | 453 | |
| 3% | - | 257 |
Przedmiot 2Zmierzch i Brzask
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 54.6% | +1.6 może być przypadek | 19:49 | |
| 18% | 51.1% | -1.7 może być przypadek | 19:29 | |
| 7% | 53.8% | +0.2 może być przypadek | 19:48 | |
| 5% | 49.2% | +0.2 może być przypadek | 20:42 | |
| 3% | 48.6% | -2.0 może być przypadek | 20:30 | |
| 3% | 55.0% | +1.2 może być przypadek | ||
| 2% | 57.4% | -0.8 może być przypadek | ||
| 2% | 52.1% | +2.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 1,278 | |
| 10% | 63.5% | 854 | |
| 5% | - | 453 | |
| 3% | - | 257 |
Przedmiot 3Szczelinotwórca
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 58.8% | +1.8 może być przypadek | 25:43 | |
| 11% | 55.8% | -1.1 może być przypadek | 25:10 | |
| 10% | 57.8% | -0.7 może być przypadek | 24:47 | |
| 7% | 58.6% | +1.6 może być przypadek | 26:02 | |
| 6% | 58.7% | +0.2 może być przypadek | 25:07 | |
| 6% | 59.5% | -1.3 może być przypadek | ||
| 5% | 53.3% | +0.5 może być przypadek | ||
| 4% | 56.5% | +1.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | Wygrane | gier |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 1,278 | |
| 10% | 63.5% | 854 | |
| 5% | - | 453 | |
| 3% | - | 257 |
Przedmiot 4Taniec Śmierci
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.1 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 54.9% | -0.1 może być przypadek | 30:17 |
Przedmiot 5Oblicze Ducha
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 30% | 62.3% | 33:10 |
Przedmiot 6Anioł Stróż
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 39:40 | |
| 8% | - | 34:60 | |
| 8% | - | 36:27 | |
| 4% | - | 38:08 | |
| 3% | - | 38:22 |
Kluczowa runaNawałnica Mieczy
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 69% | 49.7% | +0.4 może być przypadek | |
| 10% | 47.0% | -2.3 może być przypadek | |
| 7% | 53.0% | +2.9 może być przypadek | |
| 6% | 49.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 4% | 47.6% | -1.8 może być przypadek | |
| 4% | 50.1% | -0.2 może być przypadek | |
| <1% | 37.2% | -3.1 może być przypadek |
Główny rząd 1Niespodziewane Uderzenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.7% | +0.6 może być przypadek | |
| 16% | 48.0% | -1.8 może być przypadek | |
| 6% | 53.5% | +2.9 może być przypadek | |
| 4% | 46.6% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 48.8% | -2.1 może być przypadek | |
| 1% | 44.7% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 48.0% | -2.7 może być przypadek |
Główny rząd 2Głęboki Totem
Głęboki Totem wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +1.1 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.6% | 0.0 może być przypadek | |
| 18% | 47.3% | -2.1 może być przypadek | |
| 8% | 49.7% | +0.7 może być przypadek | |
| 4% | 52.6% | +3.1 może być przypadek | |
| 3% | 52.5% | +2.1 może być przypadek | |
| 2% | 52.0% | +1.1 może być przypadek | |
| 1% | 49.4% | -1.1 może być przypadek | |
| 1% | 52.8% | +1.6 może być przypadek |
Główny rząd 3Łowca Skarbów
Łowca Skarbów wygrywa częściej niż Bezwzględny Łowca, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -0.8 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.2% | -0.8 może być przypadek | |
| 13% | 47.1% | -2.9 może być przypadek | |
| 9% | 51.9% | +2.1 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.3% | +1.5 może być przypadek | |
| 6% | 51.8% | +1.8 może być przypadek | |
| 5% | 50.0% | +1.2 może być przypadek | |
| 2% | 46.1% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 57.0% | +4.6 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.2% | -0.2 może być przypadek | |
| 14% | 50.3% | +0.9 może być przypadek | |
| 10% | 47.7% | -2.2 może być przypadek | |
| 7% | 50.9% | +0.3 może być przypadek | |
| 6% | 51.5% | +1.4 może być przypadek |
Runy dodatkoweOdcięcie + Legenda: Żwawość
Odcięcie + Legenda: Żwawość wygrywa częściej niż Legenda: Żwawość + Triumf, najczęstszy wybór: +1.2 wobec -0.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.4% | -0.6 może być przypadek | |
| 4% | 45.2% | -1.1 może być przypadek | |
| 4% | 49.5% | +0.6 może być przypadek | |
| 3% | 48.1% | +0.5 może być przypadek | |
| 3% | 47.5% | +0.4 może być przypadek | |
| 2% | 53.6% | +1.2 może być przypadek | |
| 1% | 47.2% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 52.9% | -0.5 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Siła Adaptacyjna wygrywa częściej niż Prędkość ataku, najczęstszy wybór: +1.6 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.2% | -1.2 może być przypadek | |
| 11% | 51.7% | +1.6 może być przypadek | |
| 1% | 43.5% | -1.9 może być przypadek |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.5% | +1.3 może być przypadek | |
| 2% | 48.5% | -1.1 może być przypadek | |
| 1% | 46.8% | -0.8 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.4 wobec -1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.3% | -1.1 może być przypadek | |
| 17% | 49.9% | +0.7 może być przypadek | |
| 6% | 50.2% | +1.4 może być przypadek |
WEQ
UmiejętnościW > E > Q
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 71% | 49.6% | +0.9 może być przypadek |
| WQEW + Q + E | 14% | 51.2% | +0.8 może być przypadek |
| EWQE + W + Q | 5% | 52.2% | +0.4 może być przypadek |
| QEWQ + E + W | 4% | 47.3% | -3.0 wyraźna różnica |
| QWEQ + W + E | 3% | 46.3% | -3.2 wyraźna różnica |
| EQWE + Q + W | 3% | 44.4% | -3.4 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Najpierw W: 50.0% wygranych. Najpierw E: 44.4% wygranych (wyrównane).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
CzaryBłysk + Podpalenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.7% | +1.3 może być przypadek | |
| 3% | 47.5% | -0.7 może być przypadek | |
| 3% | 50.4% | +0.1 może być przypadek | |
| 1% | 37.4% | -1.3 może być przypadek | |
| 1% | 50.5% | -1.4 może być przypadek | |
| <1% | 52.3% | -1.1 może być przypadek |
Najlepsi gracze Xin Zhao
Zobacz wszystkich (3,696)Zwykła gra na Jungla
22,066 gierNa tle wszystkich bohaterów na Jungla
- Top 22% Totemy Kontroli 1.8
- Top 28% Pierwsza krew 6%
- Dolne 36% Złoto / min 428
- Zabójstwa
- 6.7 Dolne 36%
- Śmierci
- 6.4 Najwięcej 44%
- Asysty
- 8.5 Top 36%
- Solo zabójstwa
- 1.3 Dolne 39%
- Udział w zab.
- 47% Top 49%
- Obr. drużyny
- 18% Top 49%
- Obr. / min
- 681 Dolne 49%
- Farma / min
- 6.4 Dolne 44%
- Wizja / min
- 0.92 Top 29%
Przeciw wrogiemu dżunglerowi
- Poziom 6 w 7:19
- Poziom 11 w 17:08
- blue buff najpierw w 49% gier
- Pierwszy smok w 7:40
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 10% Fizyczne 90%Śmierć od
Fizyczne 54% Magiczne 36% Nieuchronne 10%Zwykła gra na Top
20,598 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 19% Solo zabójstwa 3.3
- Top 23% Obr. drużyny 23%
- Dolne 5% Totemy Kontroli 0.4
- Zabójstwa
- 6.6 Top 37%
- Śmierci
- 7.9 Najwięcej 14%
- Asysty
- 5.3 Dolne 31%
- Udział w zab.
- 35% Dolne 34%
- Obr. / min
- 859 Top 27%
- Farma / min
- 6.3 Dolne 48%
- Złoto / min
- 410 Top 35%
- Wizja / min
- 0.73 Dolne 30%
- Pierwsza krew
- 15% Top 29%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:37
- Poziom 11 w 14:04
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 17% Fizyczne 83%Śmierć od
Fizyczne 57% Magiczne 34% Nieuchronne 9%Zwykła gra na Mid
18,475 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Mid
- Top 5% Solo zabójstwa 3.7
- Top 8% Pierwsza krew 18%
- Najwięcej 9% Śmierci 8.1
- Zabójstwa
- 8.4 Top 23%
- Asysty
- 5.7 Dolne 24%
- Udział w zab.
- 42% Dolne 47%
- Obr. drużyny
- 25% Top 12%
- Obr. / min
- 911 Top 19%
- Farma / min
- 6.1 Dolne 45%
- Złoto / min
- 427 Top 30%
- Wizja / min
- 0.68 Top 43%
- Totemy Kontroli
- 0.4 Dolne 12%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:29
- Poziom 11 w 15:16
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 18% Fizyczne 82%Śmierć od
Fizyczne 55% Magiczne 37% Nieuchronne 8%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Xin Zhao na Jungla.
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Xin Zhao na Jungla.
-
Xin Zhao z Singed: +2.3 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-4.0) · 3,572 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Heimerdinger: +2.0 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-3.4) · 5,195 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Sion: +1.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.7-3.1) · 6,447 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Xin Zhao z Udyr: -4.5 wygrane na 100 gier (zakres od -7.7 do -1.3) · 746 gier · Łączone · 21% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Kayn: -3.6 wygrane na 100 gier (zakres od -6.7 do -0.4) · 766 gier · Łączone · 21% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Riven: -3.5 wygrane na 100 gier (zakres od -5.2 do -1.8) · 3,281 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Xin Zhao z Vex: +2.2 wygrane na 100 gier (zakres 1.1-3.4) · 7,174 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Hwei: +2.1 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-3.2) · 6,962 gry · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Aurelion Sol: +1.9 wygrane na 100 gier (zakres 0.4-3.4) · 4,073 gry · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Xin Zhao z Qiyana: -4.1 wygrane na 100 gier (zakres od -5.8 do -2.3) · 3,061 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Mel: -3.66 wygrane na 100 gier (zakres od -4.62 do -2.70) · 10,507 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Talon: -3.4 wygrane na 100 gier (zakres od -5.5 do -1.3) · 1,960 gier · Zmierzone · 9% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Xin Zhao z Kog'Maw: +3.6 wygrane na 100 gier (zakres 2.2-5.0) · 4,716 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Xayah: +2.26 wygrane na 100 gier (zakres 1.28-3.25) · 9,998 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Twitch: +1.6 wygrane na 100 gier (zakres 0.5-2.6) · 9,457 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Xin Zhao z Ezreal: -4.13 wygrane na 100 gier (zakres od -4.83 do -3.43) · 20,429 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Draven: -2.2 wygrane na 100 gier (zakres od -3.5 do -0.8) · 5,342 gry · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Lucian: -1.77 wygrane na 100 gier (zakres od -2.69 do -0.84) · 11,507 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Xin Zhao z Zilean: +2.4 wygrane na 100 gier (zakres 0.9-4.0) · 3,769 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Leona: +2.25 wygrane na 100 gier (zakres 1.41-3.09) · 14,054 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Taric: +2.2 wygrane na 100 gier (zakres 0.1-4.4) · 1,855 gier · Zmierzone · 10% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Xin Zhao z Lee Sin: -8.3 wygrane na 100 gier (zakres od -11.1 do -5.5) · 994 gry · Łączone · 17% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Rammus: -4.6 wygrane na 100 gier (zakres od -8.9 do -0.2) · 302 gry · Łączone · 40% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Xin Zhao z Vi: -4.3 wygrane na 100 gier (zakres od -8.2 do -0.4) · 429 gier · Łączone · 32% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Inne picki na Jungla
Wszyscy (173)- ARAM B #43
-
68 Xin Zhao -
82 Shyvana -
81 Cho'Gath -
80 Bel'Veth -
80 Rammus -
79 Lillia -
78 Amumu