League of Legends Xin Zhao için build
Xin Zhao Orman build
- galibiyet
- 50.9%
- maç
- 25,407
- Kazanma etkisi
- +0.9
- Seçilme oranı
- 1.5%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu
Yosunezen Yavrusu: en çok seçilenden (Yelgezer Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -0.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 33% | 50.0% | -0.7 şans olabilir | |
| 28% | 50.0% | -0.5 şans olabilir | |
| 15% | 52.1% | +0.3 şans olabilir | |
| 14% | 51.4% | +0.3 şans olabilir | |
| 5% | 52.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 5% | 56.2% | +2.5 net fark |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 51.5% | +0.1 şans olabilir | 14:47 | |
| 38% | 52.1% | +0.8 net fark | 15:10 | |
| 3% | 52.8% | güvenmek için fazla büyük | 13:23 | |
| 2% | 60.7% | -0.8 şans olabilir | 13:47 | |
| 1% | 54.1% | -3.5 net fark | 14:46 | |
| <1% | 47.1% | -2.3 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.3% | en çok alınan | |
| 16% | 51.2% | dengeli | |
| 2% | 51.3% | dengeli | |
| 2% | 60.4% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 67% | 53.0% | en çok alınan | |
| 21% | 47.8% | dengeli | |
| 2% | 62.8% | yeterli maç yok | |
| 2% | 61.5% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 16% | 67% | |
| 70% | 21% | |
| 3% | 17% | |
| 42% | 32% | |
| 4% | 13% | |
| 56% | 59% | |
| 58% | 61% | |
| 14% | 12% | |
| 5% | 4% |
Eşya 1Haşmetli Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 52.3% | +1.9 şans olabilir | 11:20 | |
| 17% | 52.8% | +0.1 net fark | 11:07 | |
| 12% | 46.4% | -1.7 net fark | 11:15 | |
| 3% | 49.7% | -2.6 net fark | 11:50 | |
| 2% | 50.7% | +0.7 şans olabilir | 11:05 | |
| 2% | 50.0% | -0.5 net fark | ||
| 2% | 43.6% | -4.7 net fark | ||
| 1% | 52.2% | -1.1 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 30% | - | 4,079 | |
| 7% | 86.4% | 915 | |
| 5% | - | 624 | |
| 4% | - | 517 |
Eşya 2Kara Balta
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 53.7% | +1.2 şans olabilir | 19:45 | |
| 13% | 56.0% | +0.5 şans olabilir | 19:22 | |
| 9% | 52.4% | +1.0 şans olabilir | 20:50 | |
| 6% | 53.7% | -1.5 şans olabilir | 20:06 | |
| 4% | 50.9% | -0.9 şans olabilir | 19:47 | |
| 2% | 48.7% | -2.4 şans olabilir | ||
| 2% | 45.0% | -1.7 şans olabilir | ||
| 1% | 53.5% | -1.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 30% | - | 4,079 | |
| 7% | 86.4% | 915 | |
| 5% | - | 624 | |
| 4% | - | 517 |
Eşya 3Koruyucu Melek
Koruyucu Melek, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +5.4, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 59.8% | +1.6 şans olabilir | 26:03 | |
| 10% | 64.5% | +1.7 şans olabilir | 26:22 | |
| 9% | 54.1% | -0.8 şans olabilir | 26:18 | |
| 5% | 53.6% | -0.1 şans olabilir | 26:18 | |
| 5% | 60.6% | +0.3 şans olabilir | 25:21 | |
| 4% | 49.1% | +0.1 şans olabilir | ||
| 3% | 63.5% | +0.5 şans olabilir | ||
| 2% | 46.7% | -1.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 30% | - | 4,079 | |
| 7% | 86.4% | 915 | |
| 5% | - | 624 | |
| 4% | - | 517 |
Eşya 4Sterak'ın Güvencesi
Sterak'ın Güvencesi: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.6. En çok seçilenin (Koruyucu Melek) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 61.8% | 0.0 şans olabilir | 31:10 | |
| 14% | 55.2% | -0.3 şans olabilir | 30:51 | |
| 7% | 71.0% | +0.6 şans olabilir | 31:13 |
Eşya 5Ölümün Dansı
Ölümün Dansı: en çok seçilenden (Sterak'ın Güvencesi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 59.2% | +2.7 net fark | 35:24 | |
| 11% | 63.6% | -0.2 şans olabilir | 35:09 | |
| 8% | 67.2% | +0.5 şans olabilir | 36:08 | |
| 7% | 64.9% | +0.6 şans olabilir | 34:58 | |
| 7% | 60.0% | -1.3 şans olabilir | 36:20 | |
| 6% | 56.7% | -0.1 şans olabilir | ||
| 6% | 59.1% | -0.5 şans olabilir | ||
| 4% | 55.4% | -0.2 şans olabilir |
Eşya 6Ruh Gömleği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 38:14 | |
| 5% | - | 38:38 | |
| 5% | - | 38:31 | |
| 5% | - | 39:30 | |
| 5% | - | 42:02 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 51.8% | +2.3 şans olabilir | |
| 16% | 47.8% | -1.9 net fark | |
| 5% | 46.7% | -2.6 net fark | |
| 2% | 54.4% | +0.2 net fark | |
| <1% | 42.1% | -4.5 net fark | |
| <1% | 46.8% | -1.9 net fark | |
| <1% | 40.6% | -7.0 net fark | |
| <1% | 52.0% | -1.2 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.6% | +2.2 şans olabilir | |
| 17% | 47.7% | -1.9 net fark | |
| <1% | 52.7% | -3.5 net fark | |
| <1% | 28.9% | -3.8 net fark | |
| <1% | 43.2% | -2.7 net fark | |
| <1% | 59.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 32.0% | -5.1 net fark | |
| <1% | 38.9% | -4.8 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.7% | +2.4 şans olabilir | |
| 16% | 47.9% | -2.2 net fark | |
| 1% | 44.9% | -1.0 net fark | |
| 1% | 46.2% | -1.4 net fark | |
| 1% | 50.4% | -2.7 net fark | |
| <1% | 40.8% | -3.2 net fark | |
| <1% | 42.9% | -3.4 net fark | |
| <1% | 45.5% | -4.7 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Son Direniş: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.7% | +1.1 şans olabilir | |
| 15% | 48.2% | -2.0 net fark | |
| 6% | 52.2% | +1.2 şans olabilir | |
| 5% | 49.2% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 45.7% | -1.5 net fark | |
| 1% | 34.5% | -3.5 net fark | |
| <1% | 38.9% | -5.2 net fark | |
| <1% | 63.2% | -2.4 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.5% | +2.3 şans olabilir | |
| 16% | 47.5% | -2.3 net fark | |
| 3% | 51.9% | -1.6 net fark | |
| 2% | 52.3% | -1.0 net fark | |
| 1% | 49.1% | -2.7 net fark |
İkincil rünlerÖzel İndirim + Hızını Al
Özel İndirim + Hızını Al: en çok seçilenden (Sihirli Pabuçlar + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 47.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 49.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 51.3% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 46.7% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 62.5% | +1.2 şans olabilir | |
| <1% | 52.9% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 53.6% | güvenmek için fazla büyük |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.0% | +2.3 şans olabilir | |
| 1% | 46.3% | -2.1 net fark | |
| <1% | 46.0% | -2.5 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.9% | +3.7 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -4.2 net fark | |
| 1% | 46.6% | -2.2 net fark |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.0% | -0.1 şans olabilir | |
| 7% | 49.6% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 50.4% | -1.3 şans olabilir |
WEQ
YeteneklerW > E > Q
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 78% | 52.0% | +2.1 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 11% | 50.1% | -0.4 net fark |
| QWEQ + W + E | 4% | 45.3% | -4.0 net fark |
| QEWQ + E + W | 3% | 49.0% | -3.4 net fark |
| EWQE + W + Q | 2% | 50.1% | -2.1 net fark |
| EQWE + Q + W | 2% | 45.8% | -3.3 net fark |
Seviye 1-18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Önce W: 52.5% galibiyet. Önce Q: 46.2% galibiyet (daha çok kazandı).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.9% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 50.4% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 47.8% | -1.9 şans olabilir | |
| <1% | 12.5% | -1.2 şans olabilir |
Xin Zhao Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 48.7%
- maç
- 21,532
- Kazanma etkisi
- -1.2
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Doran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2: en çok seçilenden (Doran'ın Kılıcı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +4.0, en çok seçilende -1.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 47.1% | -1.9 şans olabilir | |
| 35% | 51.7% | +4.0 net fark | |
| 16% | 46.8% | -1.9 şans olabilir | |
| 2% | 49.7% | -1.6 şans olabilir | |
| 1% | 44.4% | -3.2 şans olabilir | |
| 1% | 46.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 53.0% | -1.3 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 48.2% | +0.7 şans olabilir çoğu zaman geride | 15:15 | |
| 24% | 52.7% | +0.8 şans olabilir | 16:09 | |
| 15% | 48.2% | -2.1 net fark | 14:17 | |
| 9% | 56.9% | +1.1 şans olabilir çoğu zaman önde | 14:58 | |
| 2% | 57.1% | +0.1 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:31 | |
| 2% | 53.7% | -1.2 şans olabilir çoğu zaman önde |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.9% | en çok alınan | |
| 11% | 46.7% | dengeli | |
| 6% | 51.8% | dengeli | |
| 6% | 51.6% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 39% | 53.0% | en çok alınan | |
| 14% | 45.0% | dengeli | |
| 11% | 54.0% | dengeli | |
| 7% | 57.8% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 47% | 14% | |
| 6% | 39% | |
| 3% | 12% | |
| 17% | 11% | |
| 1% | 6% | |
| 20% | 17% |
Eşya 1Statikk Hançer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 50.1% | +2.1 şans olabilir | 12:28 | |
| 12% | 48.7% | +0.4 şans olabilir | 13:04 | |
| 5% | 49.8% | -0.2 şans olabilir | 13:11 | |
| 5% | 46.2% | -1.8 net fark | 13:31 | |
| 4% | 52.1% | -2.3 net fark | 11:24 | |
| 4% | 46.9% | -3.6 net fark | ||
| 3% | 51.5% | -0.6 şans olabilir | ||
| 3% | 48.5% | -0.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 971 | |
| 10% | 883 | |
| 6% | 522 | |
| 3% | 305 |
Eşya 2Gündüz ve Gece
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 53.7% | +1.4 şans olabilir | 20:18 | |
| 9% | 54.8% | +3.0 şans olabilir | 19:42 | |
| 8% | 51.1% | +0.7 şans olabilir | 21:37 | |
| 6% | 49.5% | -0.2 şans olabilir | 21:25 | |
| 5% | 55.5% | -0.2 şans olabilir | 19:15 | |
| 4% | 52.1% | -0.7 şans olabilir | ||
| 4% | 51.8% | -2.5 şans olabilir | ||
| 4% | 45.7% | -3.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 971 | |
| 10% | 883 | |
| 6% | 522 | |
| 3% | 305 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Ölümün Dansı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.0, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 56.7% | +2.0 şans olabilir | 26:50 | |
| 12% | 58.6% | -0.8 şans olabilir | 25:33 | |
| 10% | 60.1% | +1.4 şans olabilir | 25:43 | |
| 6% | 55.5% | -1.4 şans olabilir | 25:47 | |
| 5% | 57.0% | +0.4 şans olabilir | 26:41 | |
| 5% | 55.2% | -0.6 şans olabilir | ||
| 4% | 55.3% | -0.1 şans olabilir | ||
| 3% | 54.4% | -2.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 971 | |
| 10% | 883 | |
| 6% | 522 | |
| 3% | 305 |
Eşya 4Ruh Gömleği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 15% | 51.0% | 30:11 |
Eşya 5Ruh Gömleği
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 11% | 55.2% | 0.0 şans olabilir | 34:41 | |
| 10% | 53.6% | -0.2 şans olabilir | 33:43 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 37:08 | |
| 8% | - | 37:52 | |
| 5% | - | 40:17 | |
| 5% | - | 36:15 | |
| 4% | - | 35:22 |
Ana rünElektrik Ver
Elektrik Ver: en çok seçilenden (Keskin Sağanak) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.2, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 35% | 47.6% | -0.9 şans olabilir | |
| 31% | 47.8% | -0.6 şans olabilir | |
| 19% | 50.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 7% | 46.9% | -2.3 şans olabilir | |
| 4% | 54.3% | +2.8 şans olabilir | |
| 2% | 50.4% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 49.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 51.4% | +2.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 48.0% | -0.8 şans olabilir | |
| 31% | 47.8% | -0.5 şans olabilir | |
| 11% | 50.5% | +1.6 şans olabilir | |
| 4% | 53.9% | +2.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 47.1% | -3.6 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | +2.5 şans olabilir | |
| 1% | 51.9% | -0.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 48.3% | -0.3 şans olabilir | |
| 28% | 47.4% | -1.2 şans olabilir | |
| 4% | 50.6% | +2.3 net fark | |
| 3% | 52.1% | +2.5 net fark | |
| 3% | 51.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 48.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 1% | 58.9% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | +0.9 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 47.4% | -1.5 şans olabilir | |
| 26% | 47.5% | -1.3 şans olabilir | |
| 22% | 49.7% | +1.4 net fark | |
| 4% | 50.1% | -0.6 şans olabilir | |
| 4% | 51.6% | +2.7 net fark | |
| 3% | 50.1% | 0.0 şans olabilir | |
| 3% | 48.5% | +2.3 net fark | |
| 1% | 57.3% | +1.7 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +1.4), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 29% | 47.0% | -1.3 şans olabilir | |
| 29% | 47.6% | -1.0 şans olabilir | |
| 28% | 49.8% | +1.4 net fark | |
| 8% | 50.6% | +1.2 şans olabilir | |
| 6% | 51.3% | +0.9 şans olabilir |
İkincil rünlerBiç Devir + Efsane: Çeviklik
Biç Devir + Efsane: Çeviklik: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik + Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -2.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.0% | -2.9 şans olabilir | |
| 4% | 46.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 3% | 51.7% | +1.7 şans olabilir | |
| 3% | 53.3% | +2.2 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -1.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.4% | -1.6 şans olabilir | |
| 11% | 49.8% | +1.9 net fark | |
| 1% | 46.2% | -1.6 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 48.5% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 45.8% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 51.4% | +0.8 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 53% kadarı. Tüm liglerde en çok Zamanla Can Artışı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.0% | -1.4 net fark | |
| 22% | 49.8% | +1.6 şans olabilir | |
| 5% | 49.1% | 0.0 şans olabilir |
WQE
YeteneklerW > Q > E
W > Q > E: en çok seçilenden (W > E > Q) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 63% | 48.9% | 0.0 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 20% | 50.1% | +1.9 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 6% | 51.7% | +0.7 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 4% | 40.3% | -5.7 net fark |
| QEWQ + E + W | 4% | 46.1% | -3.1 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 3% | 46.5% | -1.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Önce W: 46.5% galibiyet. Önce E: 46.3% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.1% | +4.7 şans olabilir | |
| 20% | 43.6% | -5.2 net fark | |
| 6% | 48.1% | 0.0 net fark | |
| 1% | 45.6% | -2.3 net fark | |
| 1% | 50.6% | -0.3 net fark | |
| 1% | 47.1% | -1.0 net fark | |
| <1% | 47.8% | -1.9 net fark |
Xin Zhao Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 50.1%
- maç
- 19,125
- Kazanma etkisi
- +0.1
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 52.2% | +4.3 şans olabilir | |
| 33% | 47.6% | -2.8 net fark | |
| 12% | 46.4% | -2.6 net fark | |
| 2% | 49.3% | -1.8 net fark | |
| 1% | 48.7% | -1.7 net fark | |
| 1% | 36.0% | -3.0 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Merkür'ün Adımları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.5% | +0.7 şans olabilir | 14:28 | |
| 25% | 53.2% | -0.6 şans olabilir çoğu zaman önde | 13:41 | |
| 20% | 50.3% | -2.2 net fark | 12:49 | |
| 19% | 50.9% | +1.7 şans olabilir | 14:24 | |
| 2% | 53.4% | -0.6 şans olabilir | 12:36 | |
| 2% | 54.3% | -1.7 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 24% | 52.9% | en çok alınan | |
| 17% | 53.3% | dengeli | |
| 16% | 53.8% | dengeli | |
| 13% | 50.4% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 36% | 52.0% | en çok alınan | |
| 17% | 58.4% | dengeli | |
| 14% | 52.0% | dengeli | |
| 4% | 42.6% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 13% | 36% | |
| 24% | 4% | |
| 3% | 8% | |
| 11% | 7% | |
| 10% | 13% | |
| 16% | 14% |
Eşya 1Statikk Hançer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 51.8% | +2.6 şans olabilir | 11:37 | |
| 11% | 45.5% | -3.3 net fark | 11:21 | |
| 6% | 49.3% | -2.3 net fark | 11:23 | |
| 5% | 49.8% | -1.1 net fark | 11:24 | |
| 5% | 54.2% | +2.0 şans olabilir | 11:08 | |
| 5% | 48.7% | +0.1 şans olabilir | ||
| 4% | 49.4% | -1.5 net fark | ||
| 2% | 51.1% | +0.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 1,278 | |
| 10% | 63.5% | 854 | |
| 5% | - | 453 | |
| 3% | - | 257 |
Eşya 2Gündüz ve Gece
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 54.6% | +1.6 şans olabilir | 19:49 | |
| 18% | 51.1% | -1.7 şans olabilir | 19:29 | |
| 7% | 53.8% | +0.2 şans olabilir | 19:48 | |
| 5% | 49.2% | +0.2 şans olabilir | 20:42 | |
| 3% | 48.6% | -2.0 şans olabilir | 20:30 | |
| 3% | 55.0% | +1.2 şans olabilir | ||
| 2% | 57.4% | -0.8 şans olabilir | ||
| 2% | 52.1% | +2.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 1,278 | |
| 10% | 63.5% | 854 | |
| 5% | - | 453 | |
| 3% | - | 257 |
Eşya 3Vadiyaran
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 58.8% | +1.8 şans olabilir | 25:43 | |
| 11% | 55.8% | -1.1 şans olabilir | 25:10 | |
| 10% | 57.8% | -0.7 şans olabilir | 24:47 | |
| 7% | 58.6% | +1.6 şans olabilir | 26:02 | |
| 6% | 58.7% | +0.2 şans olabilir | 25:07 | |
| 6% | 59.5% | -1.3 şans olabilir | ||
| 5% | 53.3% | +0.5 şans olabilir | ||
| 4% | 56.5% | +1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 1,278 | |
| 10% | 63.5% | 854 | |
| 5% | - | 453 | |
| 3% | - | 257 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 54.9% | -0.1 şans olabilir | 30:17 |
Eşya 5Ruh Gömleği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 30% | 62.3% | 33:10 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 39:40 | |
| 8% | - | 34:60 | |
| 8% | - | 36:27 | |
| 4% | - | 38:08 | |
| 3% | - | 38:22 |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 49.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 10% | 47.0% | -2.3 şans olabilir | |
| 7% | 53.0% | +2.9 şans olabilir | |
| 6% | 49.1% | -0.4 şans olabilir | |
| 4% | 47.6% | -1.8 şans olabilir | |
| 4% | 50.1% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 37.2% | -3.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.7% | +0.6 şans olabilir | |
| 16% | 48.0% | -1.8 şans olabilir | |
| 6% | 53.5% | +2.9 şans olabilir | |
| 4% | 46.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | -2.1 şans olabilir | |
| 1% | 44.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 48.0% | -2.7 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 18% | 47.3% | -2.1 şans olabilir | |
| 8% | 49.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 4% | 52.6% | +3.1 şans olabilir | |
| 3% | 52.5% | +2.1 şans olabilir | |
| 2% | 52.0% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.4% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 52.8% | +1.6 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.2% | -0.8 şans olabilir | |
| 13% | 47.1% | -2.9 şans olabilir | |
| 9% | 51.9% | +2.1 net fark | |
| 6% | 51.3% | +1.5 şans olabilir | |
| 6% | 51.8% | +1.8 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 46.1% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 57.0% | +4.6 net fark |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 14% | 50.3% | +0.9 şans olabilir | |
| 10% | 47.7% | -2.2 şans olabilir | |
| 7% | 50.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 6% | 51.5% | +1.4 şans olabilir |
İkincil rünlerBiç Devir + Efsane: Çeviklik
Biç Devir + Efsane: Çeviklik: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik + Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.4% | -0.6 şans olabilir | |
| 4% | 45.2% | -1.1 şans olabilir | |
| 4% | 49.5% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 48.1% | +0.5 şans olabilir | |
| 3% | 47.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 53.6% | +1.2 şans olabilir | |
| 1% | 47.2% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 52.9% | -0.5 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.2% | -1.2 şans olabilir | |
| 11% | 51.7% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 43.5% | -1.9 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.5% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 48.5% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 46.8% | -0.8 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.3% | -1.1 şans olabilir | |
| 17% | 49.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 6% | 50.2% | +1.4 şans olabilir |
WEQ
YeteneklerW > E > Q
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 71% | 49.6% | +0.9 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 14% | 51.2% | +0.8 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 5% | 52.2% | +0.4 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 4% | 47.3% | -3.0 net fark |
| QWEQ + W + E | 3% | 46.3% | -3.2 net fark |
| EQWE + Q + W | 3% | 44.4% | -3.4 net fark |
Seviye 1-18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Önce W: 50.0% galibiyet. Önce E: 44.4% galibiyet (dengeli).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.7% | +1.3 şans olabilir | |
| 3% | 47.5% | -0.7 şans olabilir | |
| 3% | 50.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 37.4% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 50.5% | -1.4 şans olabilir | |
| <1% | 52.3% | -1.1 şans olabilir |
En iyi Xin Zhao oyuncuları
3,698 tanesinin hepsini görOrman rolünde normal bir maç
24,453 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %22 Kontrol totemi 1.8
- İlk %27 Görüş / dk 0.92
- Son %36 Kill 6.7
- Ölüm
- 6.4 En çok %43
- Asist
- 8.5 İlk %36
- Solo kill
- 1.3 Son %39
- Kill katılımı
- 47% İlk %48
- Takım hasarı
- 18% Son %49
- Hasar / dk
- 682 Son %49
- Farm / dk
- 6.4 Son %43
- Altın / dk
- 428 Son %37
- İlk kan
- 7% İlk %28
Rakip ormancıya karşı
- 7:19 itibarıyla 6. seviye
- 17:08 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %49 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:40
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 10% Fiziksel 90%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 36% Gerçek 10%Top rolünde normal bir maç
20,598 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %19 Solo kill 3.3
- İlk %23 Takım hasarı 23%
- Son %5 Kontrol totemi 0.4
- Kill
- 6.6 İlk %37
- Ölüm
- 7.9 En çok %14
- Asist
- 5.3 Son %31
- Kill katılımı
- 35% Son %34
- Hasar / dk
- 859 İlk %27
- Farm / dk
- 6.3 Son %48
- Altın / dk
- 410 İlk %35
- Görüş / dk
- 0.73 Son %30
- İlk kan
- 15% İlk %29
Koridor rakibine karşı
- 5:37 itibarıyla 6. seviye
- 14:04 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 17% Fiziksel 83%Ölüm nedeni
Fiziksel 57% Büyü 34% Gerçek 9%Mid rolünde normal bir maç
18,475 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %5 Solo kill 3.7
- İlk %8 İlk kan 18%
- En çok %9 Ölüm 8.1
- Kill
- 8.4 İlk %23
- Asist
- 5.7 Son %24
- Kill katılımı
- 42% Son %47
- Takım hasarı
- 25% İlk %12
- Hasar / dk
- 911 İlk %19
- Farm / dk
- 6.1 Son %45
- Altın / dk
- 427 İlk %30
- Görüş / dk
- 0.68 İlk %43
- Kontrol totemi
- 0.4 Son %12
Koridor rakibine karşı
- 5:29 itibarıyla 6. seviye
- 15:16 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 18% Fiziksel 82%Ölüm nedeni
Fiziksel 55% Büyü 37% Gerçek 8%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Xin Zhao Orman maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Xin Zhao Orman maçlarından.
-
Xin Zhao ile Singed: +2.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-4.0) · 3,572 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Heimerdinger: +2.0 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-3.4) · 5,195 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Sion: +1.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-3.1) · 6,447 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Xin Zhao ile Udyr: -4.5 100 maçta galibiyet (aralık -7.7 ile -1.3 arası) · 746 maç · Havuzdan · Bunun %21 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Kayn: -3.6 100 maçta galibiyet (aralık -6.7 ile -0.4 arası) · 766 maç · Havuzdan · Bunun %21 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Riven: -3.5 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -1.8 arası) · 3,281 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Xin Zhao ile Vex: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-3.4) · 7,174 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Hwei: +2.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-3.2) · 6,962 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Aurelion Sol: +1.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-3.4) · 4,073 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Xin Zhao ile Qiyana: -4.1 100 maçta galibiyet (aralık -5.8 ile -2.3 arası) · 3,061 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Mel: -3.66 100 maçta galibiyet (aralık -4.62 ile -2.70 arası) · 10,507 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Talon: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -5.5 ile -1.3 arası) · 1,960 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Xin Zhao ile Kog'Maw: +3.6 100 maçta galibiyet (aralık 2.2-5.0) · 4,716 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Xayah: +2.26 100 maçta galibiyet (aralık 1.28-3.25) · 9,998 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Twitch: +1.6 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-2.6) · 9,457 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Xin Zhao ile Ezreal: -4.13 100 maçta galibiyet (aralık -4.83 ile -3.43 arası) · 20,429 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Draven: -2.2 100 maçta galibiyet (aralık -3.5 ile -0.8 arası) · 5,342 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Lucian: -1.77 100 maçta galibiyet (aralık -2.69 ile -0.84 arası) · 11,507 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Xin Zhao ile Zilean: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-4.0) · 3,769 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Leona: +2.25 100 maçta galibiyet (aralık 1.41-3.09) · 14,054 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Taric: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 0.1-4.4) · 1,855 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Xin Zhao ile Lee Sin: -8.3 100 maçta galibiyet (aralık -11.1 ile -5.5 arası) · 994 maç · Havuzdan · Bunun %17 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Rammus: -4.6 100 maçta galibiyet (aralık -8.9 ile -0.2 arası) · 302 maç · Havuzdan · Bunun %40 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Xin Zhao ile Vi: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -8.2 ile -0.4 arası) · 429 maç · Havuzdan · Bunun %32 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Orman seçimleri
Tümü (173)- ARAM A #42
-
67 Xin Zhao -
82 Shyvana -
81 Bel'Veth -
81 Cho'Gath -
81 Rammus -
79 Amumu -
79 Briar