Patch 16.21 Diamond 5,6 mln. geregistreerde ranked games
Tier list voor League of Legends
Metakaart
Tier list: Top
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 14 | |||||
| 1 | | 54.0% +2.9 vs gemiddelde | 0.4% | 4.739 | 4 punten omhoog |
| 2 | | 51.6% +1.6 vs gemiddelde | 2.5% | 27,6K | 1 punt omlaag |
| 3 | | 51.5% +1.5 vs gemiddelde | 2.2% | 24,5K | 3 punten omlaag |
| 4 | | 51.4% +1.4 vs gemiddelde | 2.0% | 22,7K | 3 punten omhoog |
| 5 | | 51.2% +1.3 vs gemiddelde | 3.6% | 40,2K | 1 punt omlaag |
| 6 | | 51.9% +1.5 vs gemiddelde | 0.5% | 5.759 | 8 punten omhoog |
| 7 | | 51.5% +1.4 vs gemiddelde | 1.1% | 12,8K | 1 punt omhoog |
| 8 | | 50.9% +1.0 vs gemiddelde | 3.7% | 41,6K | 4 punten omhoog |
| 9 | | 51.0% +1.0 vs gemiddelde | 2.5% | 27,8K | 2 punten omlaag |
| 10 | | 51.3% +1.2 vs gemiddelde | 1.3% | 14,4K | 4 punten omhoog |
| 11 | | 51.2% +1.2 vs gemiddelde | 1.1% | 12,5K | 1 punt omhoog |
| 12 | | 51.5% +1.3 vs gemiddelde | 0.8% | 8.581 | Ongewijzigd |
| 13 | | 51.2% +1.1 vs gemiddelde | 0.9% | 10,3K | Ongewijzigd |
| 14 | | 50.7% +0.7 vs gemiddelde | 1.4% | 15,7K | 2 punten omhoog |
| B 49 | |||||
| 15 | | 50.6% +0.6 vs gemiddelde | 1.5% | 17,3K | 2 punten omhoog |
| 16 | | 50.5% +0.5 vs gemiddelde | 2.3% | 25,3K | 1 punt omlaag |
| 17 | | 50.3% +0.4 vs gemiddelde | 3.1% | 34,7K | 2 punten omhoog |
| 18 | | 50.5% +0.6 vs gemiddelde | 1.9% | 21,9K | 5 punten omhoog |
| 19 | | 51.0% +0.8 vs gemiddelde | 0.4% | 4.370 | 3 punten omlaag |
| 20 | | 50.2% +0.2 vs gemiddelde | 3.0% | 33,8K | 1 punt omlaag |
| 21 | | 50.3% +0.4 vs gemiddelde | 1.3% | 14,9K | 2 punten omhoog |
| 22 | | 50.3% +0.3 vs gemiddelde | 1.2% | 13,1K | Ongewijzigd |
| 23 | | 50.2% +0.3 vs gemiddelde | 2.2% | 24,6K | 2 punten omhoog |
| 24 | | 50.7% +0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 5.334 | 4 punten omhoog |
| 25 | | 50.3% +0.4 vs gemiddelde | 1.8% | 20,1K | 2 punten omhoog |
| 26 | | 50.2% +0.3 vs gemiddelde | 1.2% | 13,7K | 4 punten omlaag |
| 27 | | 50.2% +0.3 vs gemiddelde | 1.5% | 16,5K | 3 punten omhoog |
| 28 | | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | 3.4% | 37,7K | 1 punt omlaag |
| 29 | | 50.1% +0.2 vs gemiddelde | 1.4% | 16K | 3 punten omlaag |
| 30 | | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | 3.1% | 35K | 1 punt omhoog |
| 31 | | 50.1% +0.2 vs gemiddelde | 1.7% | 18,6K | 8 punten omlaag |
| 32 | | 49.8% −0.1 vs gemiddelde | 1.7% | 19K | Ongewijzigd |
| 33 | | 50.2% +0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 5.993 | 2 punten omhoog |
| 34 | | 49.7% −0.2 vs gemiddelde | 2.6% | 29,5K | 1 punt omlaag |
| 35 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 2.1% | 23K | 5 punten omlaag |
| 36 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.7% | 7.839 | 2 punten omhoog |
| 37 | | 49.8% −0.1 vs gemiddelde | 1.8% | 20,1K | 1 punt omhoog |
| 38 | | 51.5% +1.0 vs gemiddelde | 0.3% | 3.051 | 3 punten omlaag |
| 39 | | 49.7% −0.2 vs gemiddelde | 1.2% | 13K | Ongewijzigd |
| 40 | | 49.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 9.119 | Ongewijzigd |
| 41 | | 49.1% −0.7 vs gemiddelde | 1.7% | 19,4K | 1 punt omhoog |
| 42 | | 49.1% −0.7 vs gemiddelde | 1.9% | 20,9K | 3 punten omhoog |
| 43 | | 49.1% −0.8 vs gemiddelde | 2.9% | 32,6K | 2 punten omhoog |
| 44 | | 49.2% −0.6 vs gemiddelde | 0.9% | 10,2K | 4 punten omlaag |
| 45 | | 49.0% −0.7 vs gemiddelde | 0.8% | 8.499 | 2 punten omhoog |
| 46 | | 48.9% −0.9 vs gemiddelde | 4.0% | 44,6K | 5 punten omlaag |
| 47 | | 48.9% −0.9 vs gemiddelde | 1.3% | 14K | 2 punten omhoog |
| 48 | | 50.6% +0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 2.526 | 2 punten omlaag |
| 49 | | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 2.926 | 9 punten omlaag |
| 50 | | 52.6% +1.0 vs gemiddelde | 0.1% | 1.209 | 1 punt omlaag |
| 51 | | 50.9% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 1.777 | 4 punten omlaag |
| 52 | | 48.9% −0.6 vs gemiddelde | 0.3% | 3.335 | 4 punten omhoog |
| 53 | | 49.2% −0.5 vs gemiddelde | 0.3% | 3.186 | 2 punten omlaag |
| 54 | | 48.4% −1.2 vs gemiddelde | 0.6% | 6.486 | 1 punt omlaag |
| 55 | | 48.3% −1.5 vs gemiddelde | 1.9% | 20,8K | 1 punt omhoog |
| 56 | | 48.1% −1.7 vs gemiddelde | 2.0% | 22,7K | 1 punt omlaag |
| 57 | | 49.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 2.256 | 1 punt omlaag |
| 58 | | 48.5% −0.8 vs gemiddelde | 0.2% | 2.792 | 1 punt omlaag |
| 59 | | 47.6% −1.9 vs gemiddelde | 0.8% | 8.469 | 5 punten omlaag |
| 60 | | 49.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 1.787 | 5 punten omlaag |
| 61 | | 48.1% −1.1 vs gemiddelde | 0.3% | 3.014 | 4 punten omlaag |
| 62 | | 47.2% −2.6 vs gemiddelde | 2.8% | 31,5K | 2 punten omlaag |
| 63 | | 47.1% −1.8 vs gemiddelde | 0.3% | 3.462 | 8 punten omlaag |
| C 3 | |||||
| 64 | | 46.4% −3.2 vs gemiddelde | 1.9% | 21,9K | 2 punten omlaag |
| 65 | | 47.9% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 1.071 | 4 punten omlaag |
| 66 | | 44.7% −2.6 vs gemiddelde | 0.2% | 1.941 | 3 punten omlaag |
| Off-role-picks 80 | |||||
| | 51.0% +0.8 vs gemiddelde | 0.6% | 6.698 | nieuw | |
| | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 4.528 | nieuw | |
| | 51.1% +0.7 vs gemiddelde | 0.3% | 2.968 | nieuw | |
| | 47.9% −1.2 vs gemiddelde | 0.3% | 2.893 | nieuw | |
| | 49.2% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 2.297 | nieuw | |
| | 53.4% +1.8 vs gemiddelde | 0.2% | 2.119 | nieuw | |
| | 50.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 1.767 | nieuw | |
| | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.1% | 1.614 | nieuw | |
| | 49.5% −0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 1.559 | nieuw | |
| | 48.5% −0.6 vs gemiddelde | 0.1% | 1.526 | nieuw | |
| | 47.5% −1.0 vs gemiddelde | 0.1% | 1.509 | nieuw | |
| | 52.4% +1.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.486 | nieuw | |
| | 49.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 1.438 | nieuw | |
| | 47.9% −0.8 vs gemiddelde | 0.1% | 1.428 | nieuw | |
| | 50.5% +0.3 vs gemiddelde | 0.1% | 1.415 | nieuw | |
| | 47.2% −1.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.380 | nieuw | |
| | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.370 | nieuw | |
| | 44.3% −2.3 vs gemiddelde | 0.1% | 1.365 | nieuw | |
| | 55.3% +2.2 vs gemiddelde | 0.1% | 1.363 | nieuw | |
| | 43.5% −2.5 vs gemiddelde | 0.1% | 1.332 | nieuw | |
| | 52.5% +1.0 vs gemiddelde | 0.1% | 1.191 | nieuw | |
| | 54.5% +1.7 vs gemiddelde | 0.1% | 1.185 | nieuw | |
| | 47.5% −0.9 vs gemiddelde | 0.1% | 1.178 | nieuw | |
| | 51.3% +0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 1.078 | nieuw | |
| | 49.4% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 1.064 | nieuw | |
| | 47.4% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 1.059 | nieuw | |
| | 45.1% −1.7 vs gemiddelde | <0.1% | 1.056 | nieuw | |
| | 48.9% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 1.037 | nieuw | |
| | 51.5% +0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 1.029 | nieuw | |
| | 44.3% −1.9 vs gemiddelde | <0.1% | 992 | nieuw | |
| | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 927 | nieuw | |
| | 48.7% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 919 | nieuw | |
| | 51.3% +0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 913 | nieuw | |
| | 50.8% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 901 | nieuw | |
| | 50.5% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 849 | nieuw | |
| | 41.9% −2.3 vs gemiddelde | <0.1% | 832 | nieuw | |
| | 42.9% −2.0 vs gemiddelde | <0.1% | 783 | nieuw | |
| | 52.9% +0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 752 | nieuw | |
| | 51.0% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 741 | nieuw | |
| | 49.3% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 740 | nieuw | |
| | 53.9% +1.0 vs gemiddelde | <0.1% | 659 | nieuw | |
| | 43.3% −1.6 vs gemiddelde | <0.1% | 652 | nieuw | |
| | 54.4% +1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 623 | nieuw | |
| | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 577 | nieuw | |
| | 53.5% +0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 574 | nieuw | |
| | 47.7% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 555 | nieuw | |
| | 45.5% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 539 | nieuw | |
| | 45.2% −1.0 vs gemiddelde | <0.1% | 533 | nieuw | |
| | 51.6% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 516 | nieuw | |
| | 47.3% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 486 | nieuw | |
| | 47.8% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 471 | nieuw | |
| | 52.7% +0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 457 | nieuw | |
| | 44.2% −1.0 vs gemiddelde | <0.1% | 434 | nieuw | |
| | 49.5% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 392 | nieuw | |
| | 39.5% −1.7 vs gemiddelde | <0.1% | 390 | nieuw | |
| | 52.4% +0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 389 | nieuw | |
| | 50.5% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 386 | nieuw | |
| | 48.7% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 384 | nieuw | |
| | 44.1% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 383 | nieuw | |
| | 42.6% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 338 | nieuw | |
| | 45.8% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 336 | nieuw | |
| | 47.9% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 317 | nieuw | |
| | 49.0% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 306 | nieuw | |
| | 42.4% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 288 | nieuw | |
| | 47.8% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 272 | nieuw | |
| | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 253 | nieuw | |
| | 48.5% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 235 | nieuw | |
| | 46.0% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 213 | nieuw | |
| | 40.7% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 209 | nieuw | |
| | 54.2% +0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 201 | nieuw | |
| | 42.6% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 197 | nieuw | |
| | 48.9% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 180 | nieuw | |
| | 46.0% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 176 | nieuw | |
| | 42.6% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 176 | nieuw | |
| | 42.7% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 143 | nieuw | |
| | 51.1% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 141 | nieuw | |
| | 48.8% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 129 | nieuw | |
| | 40.3% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 119 | nieuw | |
| | 45.7% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 105 | nieuw | |
| | 46.5% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 101 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Jungle
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 24 | |||||
| 1 | | 51.5% +1.6 vs gemiddelde | 2.8% | 32K | 4 punten omhoog |
| 2 | | 52.4% +2.0 vs gemiddelde | 0.6% | 6.828 | 4 punten omhoog |
| 3 | | 51.9% +1.8 vs gemiddelde | 1.1% | 12,3K | 3 punten omhoog |
| 4 | | 52.1% +1.9 vs gemiddelde | 1.0% | 10,8K | 5 punten omhoog |
| 5 | | 51.4% +1.5 vs gemiddelde | 2.6% | 29,4K | 3 punten omhoog |
| 6 | | 51.3% +1.4 vs gemiddelde | 3.3% | 37,5K | 4 punten omlaag |
| 7 | | 51.6% +1.5 vs gemiddelde | 1.4% | 16K | 2 punten omhoog |
| 8 | | 51.3% +1.4 vs gemiddelde | 1.8% | 20,3K | 4 punten omhoog |
| 9 | | 51.1% +1.2 vs gemiddelde | 2.9% | 33K | 5 punten omhoog |
| 10 | | 51.6% +1.4 vs gemiddelde | 0.7% | 8.285 | 7 punten omlaag |
| 11 | | 51.8% +1.6 vs gemiddelde | 0.7% | 8.163 | 2 punten omhoog |
| 12 | | 51.2% +1.2 vs gemiddelde | 1.9% | 21,7K | 1 punt omlaag |
| 13 | | 54.5% +2.7 vs gemiddelde | 0.2% | 2.719 | 9 punten omhoog |
| 14 | | 51.1% +1.2 vs gemiddelde | 2.0% | 22,3K | 1 punt omhoog |
| 15 | | 51.4% +1.3 vs gemiddelde | 1.0% | 11,2K | 2 punten omhoog |
| 16 | | 51.2% +1.2 vs gemiddelde | 1.2% | 13,3K | 2 punten omhoog |
| 17 | | 50.9% +1.0 vs gemiddelde | 1.3% | 14,5K | 3 punten omlaag |
| 18 | | 50.7% +0.8 vs gemiddelde | 2.0% | 22,3K | 4 punten omhoog |
| 19 | | 51.3% +1.2 vs gemiddelde | 0.6% | 7.059 | Ongewijzigd |
| 20 | | 51.0% +1.0 vs gemiddelde | 1.1% | 12,8K | 3 punten omlaag |
| 21 | | 50.8% +0.8 vs gemiddelde | 1.0% | 11,2K | 3 punten omlaag |
| 22 | | 50.6% +0.7 vs gemiddelde | 1.3% | 14,7K | 4 punten omlaag |
| 23 | | 51.1% +1.0 vs gemiddelde | 0.5% | 5.970 | 1 punt omhoog |
| 24 | | 50.6% +0.7 vs gemiddelde | 1.7% | 19K | 7 punten omhoog |
| B 39 | |||||
| 25 | | 50.8% +0.7 vs gemiddelde | 0.5% | 5.478 | 3 punten omlaag |
| 26 | | 50.3% +0.5 vs gemiddelde | 2.7% | 30,5K | 2 punten omhoog |
| 27 | | 50.4% +0.5 vs gemiddelde | 1.2% | 13,7K | 2 punten omhoog |
| 28 | | 50.4% +0.5 vs gemiddelde | 3.0% | 33,8K | 1 punt omlaag |
| 29 | | 50.3% +0.4 vs gemiddelde | 0.9% | 9.815 | 5 punten omhoog |
| 30 | | 50.7% +0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 5.786 | 1 punt omlaag |
| 31 | | 50.2% +0.3 vs gemiddelde | 1.0% | 11,8K | 1 punt omlaag |
| 32 | | 49.9% +0.1 vs gemiddelde | 1.8% | 20,6K | 5 punten omhoog |
| 33 | | 50.1% +0.2 vs gemiddelde | 1.3% | 14,4K | 3 punten omlaag |
| 34 | | 50.5% +0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 4.535 | 5 punten omlaag |
| 35 | | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 3.4% | 38,4K | Ongewijzigd |
| 36 | | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | 3.6% | 40,4K | 2 punten omhoog |
| 37 | | 50.9% +0.7 vs gemiddelde | 0.3% | 3.517 | 5 punten omhoog |
| 38 | | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 2.9% | 33,1K | Ongewijzigd |
| 39 | | 49.5% −0.3 vs gemiddelde | 4.2% | 47,1K | Ongewijzigd |
| 40 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 1.3% | 14,3K | 4 punten omhoog |
| 41 | | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 3.2% | 36,1K | 1 punt omlaag |
| 42 | | 50.1% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 4.177 | 2 punten omhoog |
| 43 | | 49.3% −0.5 vs gemiddelde | 4.1% | 46,2K | 3 punten omhoog |
| 44 | | 49.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.7% | 7.778 | 3 punten omhoog |
| 45 | | 49.2% −0.6 vs gemiddelde | 2.2% | 25,1K | 5 punten omhoog |
| 46 | | 49.3% −0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 4.000 | 3 punten omhoog |
| 47 | | 48.8% −1.0 vs gemiddelde | 3.8% | 42,4K | 2 punten omlaag |
| 48 | | 49.0% −0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 4.352 | 3 punten omhoog |
| 49 | | 48.9% −0.9 vs gemiddelde | 2.1% | 24K | Ongewijzigd |
| 50 | | 50.4% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 2.757 | 9 punten omhoog |
| 51 | | 49.0% −0.6 vs gemiddelde | 0.4% | 4.991 | 2 punten omhoog |
| 52 | | 48.7% −0.8 vs gemiddelde | 0.5% | 5.779 | 7 punten omlaag |
| 53 | | 49.9% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 2.556 | 2 punten omhoog |
| 54 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 2.689 | 1 punt omhoog |
| 55 | | 50.7% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 2.048 | 1 punt omhoog |
| 56 | | 48.2% −1.2 vs gemiddelde | 0.4% | 5.049 | 7 punten omhoog |
| 57 | | 48.1% −1.6 vs gemiddelde | 1.9% | 21,9K | 2 punten omlaag |
| 58 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 1.889 | 6 punten omhoog |
| 59 | | 47.7% −2.1 vs gemiddelde | 5.9% | 66,8K | 7 punten omlaag |
| 60 | | 47.7% −1.5 vs gemiddelde | 0.5% | 5.127 | 7 punten omhoog |
| 61 | | 47.5% −1.5 vs gemiddelde | 0.3% | 3.807 | Ongewijzigd |
| 62 | | 47.5% −2.0 vs gemiddelde | 1.3% | 14,6K | 2 punten omlaag |
| 63 | | 48.3% −0.9 vs gemiddelde | 0.2% | 2.576 | 2 punten omlaag |
| C 2 | |||||
| 64 | | 46.6% −2.7 vs gemiddelde | 0.9% | 10,6K | 4 punten omlaag |
| 65 | | 46.2% −3.5 vs gemiddelde | 3.7% | 41,8K | 15 punten omlaag |
| Off-role-picks 27 | |||||
| | 49.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.607 | nieuw | |
| | 49.6% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.415 | nieuw | |
| | 49.2% −0.3 vs gemiddelde | 0.1% | 1.373 | nieuw | |
| | 47.2% −1.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.370 | nieuw | |
| | 43.9% −1.8 vs gemiddelde | <0.1% | 872 | nieuw | |
| | 48.3% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 673 | nieuw | |
| | 41.6% −2.1 vs gemiddelde | <0.1% | 666 | nieuw | |
| | 45.2% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 652 | nieuw | |
| | 44.1% −1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 631 | nieuw | |
| | 49.0% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 510 | nieuw | |
| | 47.5% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 501 | nieuw | |
| | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 477 | nieuw | |
| | 52.8% +0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 449 | nieuw | |
| | 48.9% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 411 | nieuw | |
| | 38.9% −1.9 vs gemiddelde | <0.1% | 409 | nieuw | |
| | 45.8% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 345 | nieuw | |
| | 41.6% −1.0 vs gemiddelde | <0.1% | 293 | nieuw | |
| | 37.8% −1.5 vs gemiddelde | <0.1% | 288 | nieuw | |
| | 42.1% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 247 | nieuw | |
| | 32.4% −1.7 vs gemiddelde | <0.1% | 213 | nieuw | |
| | 36.5% −1.3 vs gemiddelde | <0.1% | 208 | nieuw | |
| | 43.8% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 194 | nieuw | |
| | 45.1% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 184 | nieuw | |
| | 39.6% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 182 | nieuw | |
| | 40.5% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 153 | nieuw | |
| | 46.7% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 150 | nieuw | |
| | 41.4% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 116 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Mid
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 21 | |||||
| 1 | | 52.2% +2.1 vs gemiddelde | 1.4% | 16,2K | 3 punten omhoog |
| 2 | | 51.5% +1.5 vs gemiddelde | 1.7% | 18,6K | 4 punten omhoog |
| 3 | | 51.4% +1.5 vs gemiddelde | 2.7% | 30,5K | 1 punt omlaag |
| 4 | | 51.0% +1.2 vs gemiddelde | 5.1% | 57,7K | Ongewijzigd |
| 5 | | 53.4% +2.2 vs gemiddelde | 0.3% | 3.249 | 3 punten omlaag |
| 6 | | 51.2% +1.3 vs gemiddelde | 2.8% | 31,7K | 1 punt omhoog |
| 7 | | 51.2% +1.3 vs gemiddelde | 2.5% | 27,6K | Ongewijzigd |
| 8 | | 51.1% +1.2 vs gemiddelde | 2.3% | 25,4K | Ongewijzigd |
| 9 | | 51.2% +1.3 vs gemiddelde | 2.1% | 24,1K | 1 punt omhoog |
| 10 | | 53.1% +2.0 vs gemiddelde | 0.3% | 3.283 | 2 punten omlaag |
| 11 | | 51.0% +1.1 vs gemiddelde | 3.4% | 38,3K | 3 punten omhoog |
| 12 | | 51.9% +1.5 vs gemiddelde | 0.4% | 4.549 | 4 punten omhoog |
| 13 | | 51.4% +1.3 vs gemiddelde | 0.8% | 8.970 | 2 punten omhoog |
| 14 | | 50.6% +0.8 vs gemiddelde | 2.7% | 30K | 1 punt omlaag |
| 15 | | 50.8% +0.9 vs gemiddelde | 1.9% | 21,5K | 1 punt omhoog |
| 16 | | 50.8% +0.9 vs gemiddelde | 1.3% | 14,4K | 3 punten omhoog |
| 17 | | 50.7% +0.8 vs gemiddelde | 1.3% | 14,6K | 1 punt omlaag |
| 18 | | 50.6% +0.7 vs gemiddelde | 1.9% | 21,5K | 3 punten omlaag |
| 19 | | 54.4% +2.4 vs gemiddelde | 0.2% | 2.149 | 5 punten omhoog |
| 20 | | 51.3% +1.0 vs gemiddelde | 0.4% | 4.491 | 2 punten omhoog |
| 21 | | 50.5% +0.6 vs gemiddelde | 4.4% | 49,6K | 3 punten omhoog |
| B 37 | |||||
| 22 | | 50.6% +0.7 vs gemiddelde | 0.9% | 10,6K | 1 punt omhoog |
| 23 | | 50.3% +0.4 vs gemiddelde | 2.2% | 25K | 2 punten omlaag |
| 24 | | 50.4% +0.5 vs gemiddelde | 1.7% | 19,6K | 1 punt omlaag |
| 25 | | 51.9% +1.3 vs gemiddelde | 0.3% | 3.499 | 7 punten omhoog |
| 26 | | 50.8% +0.8 vs gemiddelde | 0.6% | 6.666 | Ongewijzigd |
| 27 | | 52.6% +1.6 vs gemiddelde | 0.2% | 2.798 | 8 punten omhoog |
| 28 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 3.8% | 42,8K | Ongewijzigd |
| 29 | | 50.2% +0.3 vs gemiddelde | 1.4% | 16,1K | 6 punten omlaag |
| 30 | | 50.1% +0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 8.561 | 2 punten omhoog |
| 31 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 4.5% | 50,5K | 1 punt omhoog |
| 32 | | 49.7% −0.2 vs gemiddelde | 3.7% | 41,3K | 2 punten omlaag |
| 33 | | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 1.4% | 16,1K | 1 punt omhoog |
| 34 | | 49.6% −0.2 vs gemiddelde | 1.2% | 13,3K | 2 punten omlaag |
| 35 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 2.3% | 26,2K | 4 punten omhoog |
| 36 | | 54.0% +1.8 vs gemiddelde | 0.1% | 1.521 | Ongewijzigd |
| 37 | | 49.6% −0.2 vs gemiddelde | 1.1% | 11,8K | 2 punten omhoog |
| 38 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 4.1% | 45,6K | 2 punten omlaag |
| 39 | | 50.2% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 3.482 | 3 punten omlaag |
| 40 | | 53.3% +1.6 vs gemiddelde | 0.1% | 1.678 | 1 punt omhoog |
| 41 | | 49.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.5% | 5.075 | 6 punten omlaag |
| 42 | | 49.2% −0.6 vs gemiddelde | 2.1% | 23,9K | 3 punten omhoog |
| 43 | | 53.4% +1.5 vs gemiddelde | 0.1% | 1.474 | Ongewijzigd |
| 44 | | 48.7% −1.1 vs gemiddelde | 3.7% | 41K | 1 punt omhoog |
| 45 | | 48.9% −0.8 vs gemiddelde | 1.3% | 15K | 4 punten omlaag |
| 46 | | 51.6% +0.8 vs gemiddelde | 0.2% | 1.799 | 2 punten omhoog |
| 47 | | 48.4% −1.3 vs gemiddelde | 1.3% | 15,1K | 1 punt omhoog |
| 48 | | 49.2% −0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 3.188 | 1 punt omlaag |
| 49 | | 48.8% −0.7 vs gemiddelde | 0.3% | 3.162 | 5 punten omlaag |
| 50 | | 47.9% −1.5 vs gemiddelde | 0.6% | 6.658 | 2 punten omhoog |
| 51 | | 48.2% −1.1 vs gemiddelde | 0.3% | 3.736 | 4 punten omlaag |
| 52 | | 48.0% −1.7 vs gemiddelde | 3.4% | 38,1K | Ongewijzigd |
| 53 | | 50.8% +0.4 vs gemiddelde | 0.1% | 1.183 | 4 punten omlaag |
| 54 | | 47.8% −1.9 vs gemiddelde | 3.4% | 38,7K | 13 punten omlaag |
| 55 | | 47.3% −2.1 vs gemiddelde | 1.0% | 10,9K | 3 punten omhoog |
| 56 | | 49.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.592 | Ongewijzigd |
| 57 | | 47.1% −2.5 vs gemiddelde | 2.2% | 24,3K | 5 punten omhoog |
| 58 | | 47.1% −2.4 vs gemiddelde | 1.1% | 12,3K | 9 punten omhoog |
| C 4 | |||||
| 59 | | 47.2% −1.6 vs gemiddelde | 0.3% | 3.008 | 9 punten omlaag |
| 60 | | 45.7% −1.8 vs gemiddelde | 0.1% | 1.514 | 4 punten omhoog |
| 61 | | 45.3% −3.7 vs gemiddelde | 0.8% | 9.079 | 1 punt omhoog |
| 62 | | 44.6% −2.9 vs gemiddelde | 0.2% | 2.547 | 1 punt omhoog |
| Off-role-picks 84 | |||||
| | 50.8% +0.7 vs gemiddelde | 0.4% | 4.014 | nieuw | |
| | 47.8% −1.3 vs gemiddelde | 0.4% | 3.970 | nieuw | |
| | 47.2% −1.7 vs gemiddelde | 0.3% | 3.872 | nieuw | |
| | 50.1% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 2.810 | nieuw | |
| | 49.6% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 2.786 | nieuw | |
| | 44.5% −3.1 vs gemiddelde | 0.2% | 2.767 | nieuw | |
| | 49.3% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 2.382 | nieuw | |
| | 40.5% −4.4 vs gemiddelde | 0.2% | 1.806 | nieuw | |
| | 48.1% −0.8 vs gemiddelde | 0.2% | 1.728 | nieuw | |
| | 47.9% −0.9 vs gemiddelde | 0.1% | 1.608 | nieuw | |
| | 48.9% −0.4 vs gemiddelde | 0.1% | 1.573 | nieuw | |
| | 54.6% +2.0 vs gemiddelde | 0.1% | 1.475 | nieuw | |
| | 44.5% −2.2 vs gemiddelde | 0.1% | 1.381 | nieuw | |
| | 45.9% −1.4 vs gemiddelde | 0.1% | 1.182 | nieuw | |
| | 43.5% −2.3 vs gemiddelde | 0.1% | 1.155 | nieuw | |
| | 50.1% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 1.044 | nieuw | |
| | 51.8% +0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 1.038 | nieuw | |
| | 49.1% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 976 | nieuw | |
| | 46.8% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 885 | nieuw | |
| | 47.8% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 878 | nieuw | |
| | 53.3% +1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 866 | nieuw | |
| | 47.0% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 855 | nieuw | |
| | 47.6% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 836 | nieuw | |
| | 46.3% −1.0 vs gemiddelde | <0.1% | 807 | nieuw | |
| | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 743 | nieuw | |
| | 50.6% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 722 | nieuw | |
| | 47.5% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 716 | nieuw | |
| | 53.4% +0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 711 | nieuw | |
| | 47.5% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 687 | nieuw | |
| | 48.5% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 668 | nieuw | |
| | 48.7% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 635 | nieuw | |
| | 49.4% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 607 | nieuw | |
| | 47.0% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 596 | nieuw | |
| | 49.5% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 580 | nieuw | |
| | 43.8% −1.3 vs gemiddelde | <0.1% | 552 | nieuw | |
| | 53.7% +0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 512 | nieuw | |
| | 42.7% −1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 506 | nieuw | |
| | 56.0% +1.3 vs gemiddelde | <0.1% | 505 | nieuw | |
| | 45.6% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 491 | nieuw | |
| | 47.4% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 485 | nieuw | |
| | 46.8% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 485 | nieuw | |
| | 48.4% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 475 | nieuw | |
| | 45.0% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 469 | nieuw | |
| | 44.8% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 462 | nieuw | |
| | 47.2% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 447 | nieuw | |
| | 50.6% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 389 | nieuw | |
| | 38.5% −1.8 vs gemiddelde | <0.1% | 384 | nieuw | |
| | 43.0% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 381 | nieuw | |
| | 46.8% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 374 | nieuw | |
| | 46.8% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 372 | nieuw | |
| | 40.8% −1.3 vs gemiddelde | <0.1% | 343 | nieuw | |
| | 39.2% −1.5 vs gemiddelde | <0.1% | 339 | nieuw | |
| | 44.6% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 334 | nieuw | |
| | 52.1% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 334 | nieuw | |
| | 46.3% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 309 | nieuw | |
| | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 308 | nieuw | |
| | 49.0% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 304 | nieuw | |
| | 45.2% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 283 | nieuw | |
| | 50.2% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 281 | nieuw | |
| | 45.0% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 220 | nieuw | |
| | 45.5% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 220 | nieuw | |
| | 39.1% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 220 | nieuw | |
| | 41.7% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 218 | nieuw | |
| | 45.5% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 200 | nieuw | |
| | 51.8% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 197 | nieuw | |
| | 48.5% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 196 | nieuw | |
| | 48.5% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 196 | nieuw | |
| | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 192 | nieuw | |
| | 39.7% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 189 | nieuw | |
| | 45.7% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 184 | nieuw | |
| | 46.9% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 179 | nieuw | |
| | 48.0% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 175 | nieuw | |
| | 45.1% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 175 | nieuw | |
| | 47.1% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 170 | nieuw | |
| | 49.4% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 162 | nieuw | |
| | 43.4% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 159 | nieuw | |
| | 52.6% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 133 | nieuw | |
| | 43.1% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 130 | nieuw | |
| | 38.8% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 129 | nieuw | |
| | 42.1% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 126 | nieuw | |
| | 42.5% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 120 | nieuw | |
| | 46.1% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 115 | nieuw | |
| | 47.2% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 108 | nieuw | |
| | 41.7% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 108 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Bot
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 16 | |||||
| 1 | | 54.2% +3.3 vs gemiddelde | 0.5% | 5.979 | 6 punten omhoog |
| 2 | | 54.6% +3.1 vs gemiddelde | 0.3% | 3.906 | 1 punt omhoog |
| 3 | | 52.9% +2.6 vs gemiddelde | 1.1% | 12,9K | 5 punten omhoog |
| 4 | | 53.4% +2.5 vs gemiddelde | 0.4% | 4.898 | 2 punten omhoog |
| 5 | | 52.8% +2.3 vs gemiddelde | 0.6% | 6.286 | 4 punten omlaag |
| 6 | | 52.0% +1.9 vs gemiddelde | 1.2% | 13,1K | 1 punt omhoog |
| 7 | | 52.5% +2.0 vs gemiddelde | 0.5% | 6.146 | 1 punt omlaag |
| 8 | | 51.6% +1.7 vs gemiddelde | 4.0% | 44,7K | Ongewijzigd |
| 9 | | 52.5% +1.9 vs gemiddelde | 0.4% | 4.908 | 1 punt omlaag |
| 10 | | 52.2% +1.8 vs gemiddelde | 0.6% | 6.232 | 2 punten omhoog |
| 11 | | 51.4% +1.5 vs gemiddelde | 2.4% | 26,9K | 4 punten omhoog |
| 12 | | 51.0% +1.2 vs gemiddelde | 6.7% | 75K | 6 punten omlaag |
| 13 | | 51.9% +1.5 vs gemiddelde | 0.5% | 5.752 | 2 punten omhoog |
| 14 | | 51.1% +1.2 vs gemiddelde | 2.9% | 32,7K | 2 punten omhoog |
| 15 | | 52.6% +1.7 vs gemiddelde | 0.3% | 3.103 | Ongewijzigd |
| 16 | | 51.1% +0.9 vs gemiddelde | 0.5% | 5.239 | 3 punten omhoog |
| B 23 | |||||
| 17 | | 50.3% +0.4 vs gemiddelde | 2.8% | 30,9K | 6 punten omhoog |
| 18 | | 50.1% +0.3 vs gemiddelde | 10.9% | 123K | 3 punten omhoog |
| 19 | | 50.5% +0.6 vs gemiddelde | 0.9% | 10,5K | 7 punten omlaag |
| 20 | | 51.3% +1.0 vs gemiddelde | 0.3% | 3.853 | 4 punten omlaag |
| 21 | | 50.3% +0.5 vs gemiddelde | 2.4% | 27,3K | 4 punten omlaag |
| 22 | | 50.1% +0.3 vs gemiddelde | 2.2% | 25,2K | 2 punten omhoog |
| 23 | | 50.1% +0.2 vs gemiddelde | 3.8% | 42,8K | 5 punten omhoog |
| 24 | | 50.6% +0.6 vs gemiddelde | 0.8% | 8.894 | 3 punten omlaag |
| 25 | | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | 3.9% | 43,3K | 7 punten omlaag |
| 26 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 2.0% | 22,6K | 11 punten omhoog |
| 27 | | 49.5% −0.3 vs gemiddelde | 3.8% | 42,9K | 1 punt omhoog |
| 28 | | 51.2% +0.8 vs gemiddelde | 0.3% | 3.145 | 7 punten omlaag |
| 29 | | 49.6% −0.2 vs gemiddelde | 9.6% | 108K | Ongewijzigd |
| 30 | | 49.8% −0.1 vs gemiddelde | 1.9% | 21K | 1 punt omhoog |
| 31 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 2.0% | 22,4K | 5 punten omhoog |
| 32 | | 49.0% −0.9 vs gemiddelde | 4.7% | 53,4K | 2 punten omlaag |
| 33 | | 48.8% −1.0 vs gemiddelde | 4.4% | 49,8K | 2 punten omlaag |
| 34 | | 48.6% −1.0 vs gemiddelde | 1.0% | 11,2K | 2 punten omlaag |
| 35 | | 48.6% −1.1 vs gemiddelde | 2.3% | 26,3K | 4 punten omlaag |
| 36 | | 48.6% −1.1 vs gemiddelde | 1.7% | 19,2K | Ongewijzigd |
| 37 | | 48.4% −1.4 vs gemiddelde | 6.1% | 68,8K | 2 punten omlaag |
| 38 | | 51.3% +0.6 vs gemiddelde | 0.1% | 1.223 | 1 punt omlaag |
| 39 | | 47.6% −1.4 vs gemiddelde | 0.3% | 2.940 | 4 punten omlaag |
| C 1 | |||||
| 40 | | 46.0% −3.8 vs gemiddelde | 6.0% | 67,8K | 2 punten omhoog |
| Off-role-picks 55 | |||||
| | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.3% | 3.383 | nieuw | |
| | 51.9% +1.2 vs gemiddelde | 0.2% | 2.717 | nieuw | |
| | 50.8% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 2.269 | nieuw | |
| | 51.2% +0.6 vs gemiddelde | 0.1% | 1.644 | nieuw | |
| | 53.9% +1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 1.062 | nieuw | |
| | 47.0% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 957 | nieuw | |
| | 47.9% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 927 | nieuw | |
| | 52.1% +0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 883 | nieuw | |
| | 50.4% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 844 | nieuw | |
| | 52.7% +0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 786 | nieuw | |
| | 53.5% +1.0 vs gemiddelde | <0.1% | 770 | nieuw | |
| | 50.6% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 646 | nieuw | |
| | 43.9% −1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 636 | nieuw | |
| | 49.0% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 629 | nieuw | |
| | 49.1% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 619 | nieuw | |
| | 53.4% +0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 611 | nieuw | |
| | 49.4% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 555 | nieuw | |
| | 48.5% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 431 | nieuw | |
| | 52.1% +0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 388 | nieuw | |
| | 54.4% +0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 351 | nieuw | |
| | 54.9% +0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 346 | nieuw | |
| | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 343 | nieuw | |
| | 53.5% +0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 301 | nieuw | |
| | 41.1% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 285 | nieuw | |
| | 48.8% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 283 | nieuw | |
| | 51.1% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 274 | nieuw | |
| | 50.2% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 267 | nieuw | |
| | 52.3% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 258 | nieuw | |
| | 41.6% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 243 | nieuw | |
| | 54.8% +0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 241 | nieuw | |
| | 54.4% +0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 241 | nieuw | |
| | 51.5% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 239 | nieuw | |
| | 48.7% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 232 | nieuw | |
| | 48.3% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 230 | nieuw | |
| | 51.5% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 204 | nieuw | |
| | 42.2% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 199 | nieuw | |
| | 44.6% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 195 | nieuw | |
| | 53.4% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 189 | nieuw | |
| | 47.3% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 186 | nieuw | |
| | 47.2% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 180 | nieuw | |
| | 52.3% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 176 | nieuw | |
| | 44.3% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 167 | nieuw | |
| | 48.4% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 159 | nieuw | |
| | 50.6% +0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 156 | nieuw | |
| | 47.4% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 154 | nieuw | |
| | 52.0% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 152 | nieuw | |
| | 52.4% +0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 147 | nieuw | |
| | 46.9% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 147 | nieuw | |
| | 55.1% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 138 | nieuw | |
| | 47.8% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 134 | nieuw | |
| | 48.3% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 118 | nieuw | |
| | 55.7% +0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 115 | nieuw | |
| | 46.7% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 107 | nieuw | |
| | 48.6% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 105 | nieuw | |
| | 31.4% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 102 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Support
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 18 | |||||
| 1 | | 51.8% +1.9 vs gemiddelde | 2.9% | 32K | 2 punten omlaag |
| 2 | | 51.6% +1.7 vs gemiddelde | 7.7% | 86K | 1 punt omlaag |
| 3 | | 51.4% +1.5 vs gemiddelde | 3.9% | 44K | 1 punt omlaag |
| 4 | | 51.5% +1.6 vs gemiddelde | 4.2% | 47K | 1 punt omhoog |
| 5 | | 51.3% +1.4 vs gemiddelde | 3.2% | 36,1K | 2 punten omhoog |
| 6 | | 51.5% +1.6 vs gemiddelde | 2.0% | 22,8K | Ongewijzigd |
| 7 | | 51.5% +1.5 vs gemiddelde | 1.6% | 17,8K | 1 punt omhoog |
| 8 | | 52.3% +1.7 vs gemiddelde | 0.4% | 4.052 | 4 punten omhoog |
| 9 | | 51.2% +1.3 vs gemiddelde | 2.9% | 32,5K | 1 punt omlaag |
| 10 | | 51.1% +1.2 vs gemiddelde | 2.5% | 27,4K | Ongewijzigd |
| 11 | | 51.2% +1.3 vs gemiddelde | 2.8% | 31,8K | 1 punt omlaag |
| 12 | | 51.4% +1.4 vs gemiddelde | 1.4% | 15,7K | 1 punt omhoog |
| 13 | | 51.7% +1.3 vs gemiddelde | 0.4% | 4.215 | 4 punten omhoog |
| 14 | | 51.3% +1.2 vs gemiddelde | 0.8% | 8.700 | 2 punten omlaag |
| 15 | | 50.5% +0.7 vs gemiddelde | 5.1% | 57,1K | 1 punt omhoog |
| 16 | | 50.8% +0.8 vs gemiddelde | 2.5% | 27,9K | 3 punten omhoog |
| 17 | | 51.0% +0.9 vs gemiddelde | 0.6% | 7.186 | 2 punten omlaag |
| 18 | | 50.7% +0.8 vs gemiddelde | 1.6% | 17,9K | Ongewijzigd |
| B 28 | |||||
| 19 | | 50.6% +0.6 vs gemiddelde | 0.8% | 8.771 | 2 punten omhoog |
| 20 | | 50.2% +0.4 vs gemiddelde | 3.2% | 35,7K | 2 punten omhoog |
| 21 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 3.6% | 40,3K | Ongewijzigd |
| 22 | | 50.5% +0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 4.469 | 2 punten omlaag |
| 23 | | 50.4% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 3.513 | 3 punten omlaag |
| 24 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 6.7% | 75,4K | 2 punten omlaag |
| 25 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 5.2% | 58,2K | 1 punt omhoog |
| 26 | | 49.6% −0.2 vs gemiddelde | 1.1% | 12,6K | 4 punten omhoog |
| 27 | | 51.4% +0.9 vs gemiddelde | 0.2% | 2.617 | 5 punten omhoog |
| 28 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 1.8% | 20,5K | Ongewijzigd |
| 29 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 11,2K | Ongewijzigd |
| 30 | | 49.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 4.051 | 2 punten omlaag |
| 31 | | 49.1% −0.7 vs gemiddelde | 1.2% | 14K | 3 punten omlaag |
| 32 | | 48.9% −0.8 vs gemiddelde | 0.9% | 10,6K | 2 punten omhoog |
| 33 | | 48.8% −1.0 vs gemiddelde | 2.5% | 28,5K | 1 punt omlaag |
| 34 | | 48.8% −1.0 vs gemiddelde | 2.9% | 32,4K | 2 punten omlaag |
| 35 | | 52.2% +1.0 vs gemiddelde | 0.1% | 1.482 | 7 punten omhoog |
| 36 | | 48.7% −1.1 vs gemiddelde | 2.2% | 25,1K | Ongewijzigd |
| 37 | | 49.6% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 2.867 | 2 punten omlaag |
| 38 | | 48.4% −1.4 vs gemiddelde | 4.1% | 46,2K | Ongewijzigd |
| 39 | | 47.9% −1.6 vs gemiddelde | 0.8% | 8.850 | 2 punten omlaag |
| 40 | | 48.0% −1.8 vs gemiddelde | 3.0% | 33,7K | 4 punten omhoog |
| 41 | | 47.6% −1.7 vs gemiddelde | 0.5% | 5.551 | 5 punten omhoog |
| 42 | | 47.7% −1.4 vs gemiddelde | 0.3% | 3.782 | Ongewijzigd |
| 43 | | 47.6% −2.1 vs gemiddelde | 1.5% | 17K | 1 punt omhoog |
| 44 | | 47.4% −2.1 vs gemiddelde | 1.2% | 12,9K | 5 punten omlaag |
| 45 | | 48.5% −0.7 vs gemiddelde | 0.2% | 2.158 | 3 punten omlaag |
| 46 | | 46.7% −2.3 vs gemiddelde | 0.5% | 5.401 | 1 punt omhoog |
| C 7 | |||||
| 47 | | 46.9% −2.6 vs gemiddelde | 1.1% | 12,8K | 2 punten omlaag |
| 48 | | 46.6% −2.3 vs gemiddelde | 0.4% | 4.712 | 5 punten omlaag |
| 49 | | 48.7% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 872 | 5 punten omlaag |
| 50 | | 48.7% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 1.088 | 7 punten omhoog |
| 51 | | 47.3% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 749 | 3 punten omhoog |
| 52 | | 43.0% −4.1 vs gemiddelde | 0.3% | 3.026 | Ongewijzigd |
| 53 | | 42.8% −3.6 vs gemiddelde | 0.2% | 2.096 | 2 punten omhoog |
| Off-role-picks 74 | |||||
| | 46.2% −2.8 vs gemiddelde | 0.6% | 6.495 | nieuw | |
| | 48.2% −0.9 vs gemiddelde | 0.2% | 2.268 | nieuw | |
| | 40.8% −4.3 vs gemiddelde | 0.2% | 1.775 | nieuw | |
| | 47.6% −1.0 vs gemiddelde | 0.2% | 1.690 | nieuw | |
| | 45.9% −1.7 vs gemiddelde | 0.1% | 1.581 | nieuw | |
| | 50.2% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 1.467 | nieuw | |
| | 39.6% −4.2 vs gemiddelde | 0.1% | 1.385 | nieuw | |
| | 45.0% −1.9 vs gemiddelde | 0.1% | 1.306 | nieuw | |
| | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.1% | 1.258 | nieuw | |
| | 46.8% −1.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.184 | nieuw | |
| | 49.6% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 1.132 | nieuw | |
| | 42.7% −2.6 vs gemiddelde | 0.1% | 1.129 | nieuw | |
| | 43.3% −2.2 vs gemiddelde | <0.1% | 1.022 | nieuw | |
| | 39.4% −3.5 vs gemiddelde | <0.1% | 998 | nieuw | |
| | 49.2% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 993 | nieuw | |
| | 48.2% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 971 | nieuw | |
| | 44.8% −1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 788 | nieuw | |
| | 45.8% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 788 | nieuw | |
| | 45.0% −1.2 vs gemiddelde | <0.1% | 665 | nieuw | |
| | 42.7% −1.8 vs gemiddelde | <0.1% | 649 | nieuw | |
| | 45.1% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 581 | nieuw | |
| | 47.8% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 561 | nieuw | |
| | 38.4% −2.4 vs gemiddelde | <0.1% | 541 | nieuw | |
| | 45.8% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 533 | nieuw | |
| | 42.9% −1.5 vs gemiddelde | <0.1% | 532 | nieuw | |
| | 45.3% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 506 | nieuw | |
| | 38.8% −2.1 vs gemiddelde | <0.1% | 469 | nieuw | |
| | 46.3% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 464 | nieuw | |
| | 45.6% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 419 | nieuw | |
| | 43.4% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 392 | nieuw | |
| | 44.5% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 364 | nieuw | |
| | 41.6% −1.2 vs gemiddelde | <0.1% | 351 | nieuw | |
| | 45.7% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 337 | nieuw | |
| | 40.2% −1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 336 | nieuw | |
| | 47.4% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 333 | nieuw | |
| | 45.2% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 332 | nieuw | |
| | 47.9% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 326 | nieuw | |
| | 39.7% −1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 317 | nieuw | |
| | 43.5% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 299 | nieuw | |
| | 44.4% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 297 | nieuw | |
| | 46.4% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 295 | nieuw | |
| | 41.4% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 292 | nieuw | |
| | 42.0% −1.0 vs gemiddelde | <0.1% | 288 | nieuw | |
| | 45.5% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 268 | nieuw | |
| | 48.4% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 258 | nieuw | |
| | 43.6% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 257 | nieuw | |
| | 47.0% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 253 | nieuw | |
| | 48.0% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 250 | nieuw | |
| | 39.2% −1.2 vs gemiddelde | <0.1% | 245 | nieuw | |
| | 41.0% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 234 | nieuw | |
| | 45.3% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 223 | nieuw | |
| | 40.9% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 220 | nieuw | |
| | 40.3% −0.9 vs gemiddelde | <0.1% | 206 | nieuw | |
| | 46.7% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 197 | nieuw | |
| | 44.3% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 194 | nieuw | |
| | 47.9% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 192 | nieuw | |
| | 44.7% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 190 | nieuw | |
| | 39.5% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 172 | nieuw | |
| | 41.3% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 155 | nieuw | |
| | 31.1% −1.3 vs gemiddelde | <0.1% | 148 | nieuw | |
| | 29.2% −1.4 vs gemiddelde | <0.1% | 144 | nieuw | |
| | 46.9% −0.2 vs gemiddelde | <0.1% | 143 | nieuw | |
| | 44.4% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 142 | nieuw | |
| | 44.6% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 130 | nieuw | |
| | 37.5% −0.7 vs gemiddelde | <0.1% | 128 | nieuw | |
| | 37.0% −0.8 vs gemiddelde | <0.1% | 127 | nieuw | |
| | 30.1% −1.1 vs gemiddelde | <0.1% | 123 | nieuw | |
| | 49.6% 0.0 vs gemiddelde | <0.1% | 123 | nieuw | |
| | 38.5% −0.6 vs gemiddelde | <0.1% | 117 | nieuw | |
| | 40.5% −0.5 vs gemiddelde | <0.1% | 116 | nieuw | |
| | 44.3% −0.3 vs gemiddelde | <0.1% | 115 | nieuw | |
| | 41.7% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 115 | nieuw | |
| | 47.8% −0.1 vs gemiddelde | <0.1% | 113 | nieuw | |
| | 41.0% −0.4 vs gemiddelde | <0.1% | 105 | nieuw | |