Patch 16.21 Grandmaster+ 349K geregistreerde ranked games
Tier list voor League of Legends
Metakaart
Tier list: Top
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 30 | |||||
| 1 | | 52.7% +1.4 vs gemiddelde | 2.6% | 1.680 | 10 punten omhoog |
| 2 | | 51.6% +0.9 vs gemiddelde | 2.9% | 1.888 | 2 punten omhoog |
| 3 | | 51.5% +0.8 vs gemiddelde | 2.7% | 1.779 | 5 punten omhoog |
| 4 | | 50.5% +0.4 vs gemiddelde | 3.3% | 2.150 | 7 punten omlaag |
| 5 | | 50.7% +0.4 vs gemiddelde | 2.7% | 1.763 | 12 punten omhoog |
| 6 | | 52.2% +0.9 vs gemiddelde | 1.9% | 1.221 | 1 punt omhoog |
| 7 | | 49.9% +0.1 vs gemiddelde | 3.2% | 2.139 | 3 punten omlaag |
| 8 | | 49.1% −0.4 vs gemiddelde | 4.5% | 2.954 | 2 punten omhoog |
| 9 | | 52.2% +0.9 vs gemiddelde | 1.7% | 1.118 | 7 punten omhoog |
| 10 | | 52.3% +0.8 vs gemiddelde | 1.5% | 975 | 3 punten omhoog |
| 11 | | 50.9% +0.5 vs gemiddelde | 2.2% | 1.427 | 3 punten omhoog |
| 12 | | 52.2% +0.8 vs gemiddelde | 1.4% | 952 | 9 punten omhoog |
| 13 | | 52.4% +0.9 vs gemiddelde | 1.5% | 975 | 2 punten omhoog |
| 14 | | 51.7% +0.7 vs gemiddelde | 1.6% | 1.082 | 2 punten omhoog |
| 15 | | 51.5% +0.6 vs gemiddelde | 1.6% | 1.032 | 3 punten omlaag |
| 16 | | 51.8% +0.6 vs gemiddelde | 1.4% | 898 | 2 punten omhoog |
| 17 | | 50.8% +0.4 vs gemiddelde | 1.9% | 1.263 | 6 punten omhoog |
| 18 | | 51.6% +0.6 vs gemiddelde | 1.6% | 1.031 | 2 punten omlaag |
| 19 | | 48.7% −0.6 vs gemiddelde | 3.4% | 2.236 | 11 punten omlaag |
| 20 | | 54.0% +0.8 vs gemiddelde | 0.7% | 478 | 2 punten omlaag |
| 21 | | 51.4% +0.4 vs gemiddelde | 1.1% | 741 | 4 punten omhoog |
| 22 | | 50.9% +0.4 vs gemiddelde | 1.5% | 970 | 3 punten omhoog |
| 23 | | 54.4% +0.8 vs gemiddelde | 0.6% | 384 | 2 punten omhoog |
| 24 | | 53.1% +0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 369 | 6 punten omhoog |
| 25 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 1.7% | 1.140 | 3 punten omlaag |
| 26 | | 54.8% +0.7 vs gemiddelde | 0.5% | 303 | 2 punten omhoog |
| 27 | | 50.8% +0.3 vs gemiddelde | 1.1% | 726 | Ongewijzigd |
| 28 | | 48.1% −0.9 vs gemiddelde | 3.7% | 2.433 | 7 punten omlaag |
| 29 | | 52.0% +0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 402 | Ongewijzigd |
| 30 | | 55.0% +0.6 vs gemiddelde | 0.4% | 240 | 3 punten omhoog |
| C 35 | |||||
| 31 | | 57.6% +0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 118 | 1 punt omhoog |
| 32 | | 48.9% −0.3 vs gemiddelde | 1.6% | 1.083 | 3 punten omhoog |
| 33 | | 49.1% −0.2 vs gemiddelde | 1.6% | 1.062 | 4 punten omhoog |
| 34 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 606 | 3 punten omhoog |
| 35 | | 48.0% −0.8 vs gemiddelde | 2.8% | 1.863 | 5 punten omlaag |
| 36 | | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.5% | 317 | Ongewijzigd |
| 37 | | 49.2% −0.2 vs gemiddelde | 1.3% | 830 | 2 punten omlaag |
| 38 | | 50.6% +0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 536 | 3 punten omlaag |
| 39 | | 49.0% −0.3 vs gemiddelde | 1.7% | 1.125 | 1 punt omhoog |
| 40 | | 53.6% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 151 | Ongewijzigd |
| 41 | | 49.4% −0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 660 | 2 punten omlaag |
| 42 | | 49.2% −0.2 vs gemiddelde | 1.4% | 924 | 5 punten omlaag |
| 43 | | 55.5% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 128 | 1 punt omhoog |
| 44 | | 53.3% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 167 | 1 punt omhoog |
| 45 | | 48.2% −0.6 vs gemiddelde | 1.6% | 1.069 | 6 punten omlaag |
| 46 | | 49.2% −0.1 vs gemiddelde | 0.8% | 520 | 5 punten omhoog |
| 47 | | 47.6% −1.0 vs gemiddelde | 2.5% | 1.642 | 9 punten omlaag |
| 48 | | 49.3% −0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 339 | 1 punt omhoog |
| 49 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 289 | 3 punten omhoog |
| 50 | | 50.4% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 115 | nieuw |
| 51 | | 49.1% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 224 | 4 punten omhoog |
| 52 | | 49.0% −0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 259 | 3 punten omhoog |
| 53 | | 49.1% −0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 279 | Ongewijzigd |
| 54 | | 47.7% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 176 | 3 punten omhoog |
| 55 | | 48.1% −0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 524 | 1 punt omhoog |
| 56 | | 48.2% −0.3 vs gemiddelde | 0.9% | 564 | Ongewijzigd |
| 57 | | 46.4% −1.8 vs gemiddelde | 3.4% | 2.269 | 7 punten omlaag |
| 58 | | 46.6% −1.7 vs gemiddelde | 3.5% | 2.281 | 3 punten omlaag |
| 59 | | 47.2% −0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 233 | 1 punt omhoog |
| 60 | | 46.8% −0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 327 | 1 punt omlaag |
| 61 | | 47.4% −0.6 vs gemiddelde | 1.1% | 720 | 4 punten omlaag |
| 62 | | 46.1% −0.8 vs gemiddelde | 0.9% | 607 | 6 punten omlaag |
| 63 | | 45.6% −0.8 vs gemiddelde | 0.7% | 454 | 9 punten omlaag |
| 64 | | 44.4% −0.7 vs gemiddelde | 0.4% | 286 | 1 punt omlaag |
| 65 | | 44.3% −1.8 vs gemiddelde | 1.5% | 1.002 | 9 punten omlaag |
| Off-role-picks 15 | |||||
| | 50.4% +0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 389 | nieuw | |
| | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 286 | nieuw | |
| | 58.2% +0.9 vs gemiddelde | 0.4% | 239 | nieuw | |
| | 53.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 198 | nieuw | |
| | 53.8% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 197 | nieuw | |
| | 47.3% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 188 | nieuw | |
| | 48.1% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 181 | nieuw | |
| | 57.4% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 148 | nieuw | |
| | 40.8% −0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 130 | nieuw | |
| | 53.5% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 127 | nieuw | |
| | 57.5% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 127 | nieuw | |
| | 50.4% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 127 | nieuw | |
| | 48.4% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 124 | nieuw | |
| | 50.9% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 112 | nieuw | |
| | 44.6% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 101 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Jungle
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 34 | |||||
| 1 | | 54.5% +2.1 vs gemiddelde | 2.7% | 1.902 | 11 punten omhoog |
| 2 | | 52.3% +1.1 vs gemiddelde | 3.7% | 2.621 | 1 punt omhoog |
| 3 | | 52.5% +1.2 vs gemiddelde | 3.2% | 2.262 | 7 punten omlaag |
| 4 | | 55.6% +1.9 vs gemiddelde | 1.6% | 1.087 | 3 punten omhoog |
| 5 | | 53.3% +1.4 vs gemiddelde | 2.4% | 1.645 | 2 punten omhoog |
| 6 | | 51.3% +0.6 vs gemiddelde | 3.8% | 2.692 | 8 punten omhoog |
| 7 | | 54.9% +1.4 vs gemiddelde | 1.2% | 861 | 1 punt omhoog |
| 8 | | 49.6% −0.4 vs gemiddelde | 5.1% | 3.548 | 4 punten omhoog |
| 9 | | 50.0% −0.2 vs gemiddelde | 4.6% | 3.231 | 3 punten omhoog |
| 10 | | 53.1% +1.1 vs gemiddelde | 1.9% | 1.335 | 2 punten omhoog |
| 11 | | 51.5% +0.6 vs gemiddelde | 3.0% | 2.122 | 3 punten omlaag |
| 12 | | 54.7% +1.2 vs gemiddelde | 1.1% | 771 | 7 punten omhoog |
| 13 | | 51.4% +0.5 vs gemiddelde | 2.4% | 1.660 | 5 punten omhoog |
| 14 | | 48.8% −1.1 vs gemiddelde | 7.7% | 5.415 | 11 punten omlaag |
| 15 | | 54.1% +1.1 vs gemiddelde | 1.2% | 860 | 1 punt omlaag |
| 16 | | 53.6% +0.9 vs gemiddelde | 1.1% | 768 | 6 punten omhoog |
| 17 | | 50.8% +0.3 vs gemiddelde | 2.3% | 1.635 | 1 punt omhoog |
| 18 | | 48.6% −1.1 vs gemiddelde | 5.4% | 3.757 | 12 punten omlaag |
| 19 | | 54.6% +0.8 vs gemiddelde | 0.7% | 480 | 6 punten omhoog |
| 20 | | 51.2% +0.3 vs gemiddelde | 1.5% | 1.055 | 5 punten omhoog |
| 21 | | 53.6% +0.7 vs gemiddelde | 0.7% | 502 | 3 punten omhoog |
| 22 | | 52.5% +0.5 vs gemiddelde | 0.8% | 551 | 1 punt omhoog |
| 23 | | 53.0% +0.5 vs gemiddelde | 0.7% | 504 | 1 punt omhoog |
| 24 | | 50.0% −0.1 vs gemiddelde | 2.2% | 1.553 | 8 punten omlaag |
| 25 | | 51.0% +0.2 vs gemiddelde | 1.2% | 855 | 3 punten omhoog |
| 26 | | 48.8% −0.8 vs gemiddelde | 3.2% | 2.203 | 4 punten omlaag |
| 27 | | 50.4% +0.1 vs gemiddelde | 1.9% | 1.294 | 3 punten omhoog |
| 28 | | 51.7% +0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 543 | 2 punten omlaag |
| 29 | | 49.5% −0.3 vs gemiddelde | 1.9% | 1.300 | 4 punten omlaag |
| 30 | | 48.0% −1.3 vs gemiddelde | 4.1% | 2.879 | 8 punten omlaag |
| 31 | | 50.6% +0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 733 | 2 punten omlaag |
| 32 | | 50.0% −0.1 vs gemiddelde | 1.4% | 976 | 1 punt omhoog |
| 33 | | 52.5% +0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 366 | Ongewijzigd |
| 34 | | 48.3% −1.1 vs gemiddelde | 3.5% | 2.469 | 5 punten omhoog |
| C 24 | |||||
| 35 | | 54.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 200 | Ongewijzigd |
| 36 | | 48.8% −0.6 vs gemiddelde | 2.1% | 1.478 | 5 punten omlaag |
| 37 | | 53.5% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 187 | 1 punt omlaag |
| 38 | | 49.1% −0.5 vs gemiddelde | 2.1% | 1.484 | Ongewijzigd |
| 39 | | 54.4% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 147 | 3 punten omhoog |
| 40 | | 50.1% 0.0 vs gemiddelde | 1.0% | 693 | 2 punten omhoog |
| 41 | | 50.7% 0.0 vs gemiddelde | 0.3% | 209 | 3 punten omhoog |
| 42 | | 55.4% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 112 | 3 punten omhoog |
| 43 | | 51.6% +0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 219 | 1 punt omhoog |
| 44 | | 49.1% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 116 | 1 punt omhoog |
| 45 | | 48.4% −0.5 vs gemiddelde | 1.0% | 677 | 1 punt omhoog |
| 46 | | 47.9% −0.8 vs gemiddelde | 1.5% | 1.024 | 5 punten omlaag |
| 47 | | 44.6% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 112 | Ongewijzigd |
| 48 | | 47.8% −0.6 vs gemiddelde | 1.0% | 691 | 1 punt omhoog |
| 49 | | 47.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 336 | 1 punt omlaag |
| 50 | | 47.3% −0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 406 | 1 punt omlaag |
| 51 | | 47.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 152 | 2 punten omlaag |
| 52 | | 47.1% −0.6 vs gemiddelde | 0.7% | 469 | 1 punt omlaag |
| 53 | | 40.7% −0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 113 | 1 punt omlaag |
| 54 | | 46.3% −0.6 vs gemiddelde | 0.6% | 387 | 3 punten omlaag |
| 55 | | 46.1% −0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 321 | 6 punten omlaag |
| 56 | | 47.3% −0.7 vs gemiddelde | 1.0% | 668 | Ongewijzigd |
| 57 | | 45.1% −1.1 vs gemiddelde | 0.8% | 557 | 3 punten omhoog |
| 58 | | 45.3% −2.0 vs gemiddelde | 1.8% | 1.288 | Ongewijzigd |
| Off-role-picks 3 | |||||
| | 48.8% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 164 | nieuw | |
| | 48.8% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 160 | nieuw | |
| | 41.7% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 108 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Mid
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 1 | |||||
| 1 | | 52.5% +1.6 vs gemiddelde | 4.5% | 3.505 | 7 punten omhoog |
| B 32 | |||||
| 2 | | 53.7% +1.9 vs gemiddelde | 2.7% | 2.113 | 3 punten omhoog |
| 3 | | 50.8% +0.5 vs gemiddelde | 4.8% | 3.718 | 5 punten omhoog |
| 4 | | 52.0% +1.1 vs gemiddelde | 3.3% | 2.520 | 1 punt omlaag |
| 5 | | 53.6% +1.6 vs gemiddelde | 2.2% | 1.693 | 5 punten omhoog |
| 6 | | 50.1% 0.0 vs gemiddelde | 5.0% | 3.894 | 2 punten omlaag |
| 7 | | 50.9% +0.5 vs gemiddelde | 3.2% | 2.484 | Ongewijzigd |
| 8 | | 52.4% +1.1 vs gemiddelde | 2.1% | 1.638 | 4 punten omhoog |
| 9 | | 49.9% −0.1 vs gemiddelde | 4.2% | 3.249 | 8 punten omlaag |
| 10 | | 51.2% +0.6 vs gemiddelde | 2.5% | 1.929 | 4 punten omlaag |
| 11 | | 50.7% +0.3 vs gemiddelde | 2.8% | 2.165 | 8 punten omhoog |
| 12 | | 52.7% +0.9 vs gemiddelde | 1.4% | 1.055 | 7 punten omhoog |
| 13 | | 55.3% +1.2 vs gemiddelde | 0.8% | 591 | 2 punten omhoog |
| 14 | | 57.1% +1.3 vs gemiddelde | 0.6% | 471 | 9 punten omhoog |
| 15 | | 51.3% +0.6 vs gemiddelde | 2.1% | 1.611 | 2 punten omlaag |
| 16 | | 49.7% −0.2 vs gemiddelde | 3.3% | 2.576 | 1 punt omlaag |
| 17 | | 52.4% +0.8 vs gemiddelde | 1.4% | 1.067 | 8 punten omhoog |
| 18 | | 52.7% +0.8 vs gemiddelde | 1.2% | 909 | 3 punten omhoog |
| 19 | | 50.9% +0.4 vs gemiddelde | 2.2% | 1.681 | 1 punt omhoog |
| 20 | | 52.1% +0.7 vs gemiddelde | 1.4% | 1.102 | 2 punten omhoog |
| 21 | | 48.6% −0.9 vs gemiddelde | 4.2% | 3.213 | 1 punt omhoog |
| 22 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 3.1% | 2.399 | 4 punten omlaag |
| 23 | | 55.9% +0.8 vs gemiddelde | 0.4% | 311 | 4 punten omhoog |
| 24 | | 55.2% +0.8 vs gemiddelde | 0.5% | 353 | 3 punten omhoog |
| 25 | | 48.5% −0.9 vs gemiddelde | 3.7% | 2.866 | 1 punt omhoog |
| 26 | | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | 1.8% | 1.397 | 1 punt omlaag |
| 27 | | 51.5% +0.4 vs gemiddelde | 0.9% | 711 | 1 punt omlaag |
| 28 | | 49.8% −0.1 vs gemiddelde | 1.7% | 1.352 | 1 punt omlaag |
| 29 | | 50.8% +0.2 vs gemiddelde | 1.0% | 758 | Ongewijzigd |
| 30 | | 52.6% +0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 380 | 7 punten omhoog |
| 31 | | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 1.4% | 1.056 | 12 punten omlaag |
| 32 | | 52.7% +0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 370 | 1 punt omlaag |
| 33 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 1.4% | 1.061 | Ongewijzigd |
| C 34 | |||||
| 34 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 1.0% | 760 | 4 punten omhoog |
| 35 | | 49.8% −0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 743 | 1 punt omhoog |
| 36 | | 55.2% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 125 | 1 punt omhoog |
| 37 | | 48.6% −0.4 vs gemiddelde | 1.2% | 925 | 1 punt omhoog |
| 38 | | 49.0% −0.3 vs gemiddelde | 1.0% | 772 | 2 punten omlaag |
| 39 | | 48.6% −0.5 vs gemiddelde | 1.3% | 1.017 | 5 punten omlaag |
| 40 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.7% | 526 | 3 punten omhoog |
| 41 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 317 | Ongewijzigd |
| 42 | | 51.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 207 | 5 punten omlaag |
| 43 | | 52.8% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 163 | Ongewijzigd |
| 44 | | 48.1% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 291 | 3 punten omlaag |
| 45 | | 47.8% −0.8 vs gemiddelde | 1.5% | 1.140 | 2 punten omlaag |
| 46 | | 48.6% −0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 761 | 4 punten omlaag |
| 47 | | 49.4% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 162 | 5 punten omlaag |
| 48 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 116 | Ongewijzigd |
| 49 | | 46.2% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 173 | 1 punt omlaag |
| 50 | | 45.7% −0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 105 | Ongewijzigd |
| 51 | | 47.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 284 | 2 punten omlaag |
| 52 | | 47.4% −0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 479 | 1 punt omlaag |
| 53 | | 47.2% −0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 178 | Ongewijzigd |
| 54 | | 44.9% −0.6 vs gemiddelde | 0.3% | 254 | Ongewijzigd |
| 55 | | 47.2% −1.0 vs gemiddelde | 1.4% | 1.068 | 9 punten omlaag |
| 56 | | 43.9% −0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 189 | 4 punten omlaag |
| 57 | | 44.5% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 146 | 6 punten omlaag |
| 58 | | 45.6% −0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 217 | 5 punten omlaag |
| 59 | | 44.8% −0.5 vs gemiddelde | 0.3% | 230 | 2 punten omlaag |
| 60 | | 44.0% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 116 | 1 punt omhoog |
| 61 | | 46.7% −0.6 vs gemiddelde | 0.6% | 433 | 3 punten omlaag |
| 62 | | 42.7% −0.7 vs gemiddelde | 0.3% | 220 | 2 punten omlaag |
| 63 | | 46.6% −1.5 vs gemiddelde | 1.9% | 1.438 | 4 punten omhoog |
| 64 | | 45.8% −2.1 vs gemiddelde | 2.6% | 2.011 | 14 punten omlaag |
| 65 | | 43.1% −1.4 vs gemiddelde | 0.7% | 522 | 2 punten omhoog |
| 66 | | 40.3% −1.5 vs gemiddelde | 0.5% | 350 | 4 punten omlaag |
| 67 | | 43.6% −1.9 vs gemiddelde | 1.1% | 840 | 5 punten omlaag |
| Off-role-picks 9 | |||||
| | 48.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 254 | nieuw | |
| | 52.9% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 238 | nieuw | |
| | 54.4% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 149 | nieuw | |
| | 46.1% −0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 128 | nieuw | |
| | 47.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 122 | nieuw | |
| | 55.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.1% | 111 | nieuw | |
| | 50.9% 0.0 vs gemiddelde | 0.1% | 108 | nieuw | |
| | 51.4% +0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 107 | nieuw | |
| | 43.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.1% | 106 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Bot
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 28 | |||||
| 1 | | 50.5% +0.4 vs gemiddelde | 9.3% | 6.785 | 3 punten omhoog |
| 2 | | 52.5% +1.4 vs gemiddelde | 3.8% | 2.798 | 3 punten omhoog |
| 3 | | 50.6% +0.4 vs gemiddelde | 6.1% | 4.464 | 1 punt omhoog |
| 4 | | 51.5% +0.9 vs gemiddelde | 4.0% | 2.929 | 7 punten omlaag |
| 5 | | 51.8% +1.0 vs gemiddelde | 3.6% | 2.622 | 1 punt omlaag |
| 6 | | 50.9% +0.5 vs gemiddelde | 3.8% | 2.744 | 6 punten omhoog |
| 7 | | 55.8% +1.8 vs gemiddelde | 1.2% | 893 | 7 punten omhoog |
| 8 | | 49.0% −0.8 vs gemiddelde | 8.9% | 6.468 | 2 punten omhoog |
| 9 | | 53.0% +1.2 vs gemiddelde | 1.8% | 1.321 | 3 punten omhoog |
| 10 | | 55.6% +1.5 vs gemiddelde | 1.0% | 752 | 5 punten omhoog |
| 11 | | 51.0% +0.4 vs gemiddelde | 2.3% | 1.681 | 2 punten omhoog |
| 12 | | 49.5% −0.3 vs gemiddelde | 4.0% | 2.897 | 4 punten omlaag |
| 13 | | 51.3% +0.5 vs gemiddelde | 1.8% | 1.292 | 9 punten omhoog |
| 14 | | 51.1% +0.4 vs gemiddelde | 1.9% | 1.369 | 6 punten omhoog |
| 15 | | 52.7% +0.7 vs gemiddelde | 1.0% | 727 | Ongewijzigd |
| 16 | | 51.7% +0.6 vs gemiddelde | 1.4% | 1.015 | 4 punten omhoog |
| 17 | | 48.4% −1.0 vs gemiddelde | 4.2% | 3.035 | 1 punt omhoog |
| 18 | | 49.5% −0.3 vs gemiddelde | 2.7% | 1.983 | 6 punten omhoog |
| 19 | | 48.9% −0.6 vs gemiddelde | 3.5% | 2.571 | 11 punten omlaag |
| 20 | | 51.0% +0.3 vs gemiddelde | 1.5% | 1.130 | 4 punten omhoog |
| 21 | | 51.5% +0.5 vs gemiddelde | 1.3% | 985 | 5 punten omlaag |
| 22 | | 52.3% +0.5 vs gemiddelde | 0.8% | 616 | 1 punt omlaag |
| 23 | | 52.8% +0.6 vs gemiddelde | 0.7% | 517 | Ongewijzigd |
| 24 | | 50.9% +0.3 vs gemiddelde | 1.3% | 924 | 11 punten omlaag |
| 25 | | 52.4% +0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 454 | 3 punten omhoog |
| 26 | | 55.0% +0.6 vs gemiddelde | 0.4% | 271 | 4 punten omhoog |
| 27 | | 49.9% −0.1 vs gemiddelde | 1.4% | 1.015 | 2 punten omhoog |
| 28 | | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | 1.1% | 780 | 2 punten omlaag |
| C 16 | |||||
| 29 | | 47.6% −1.4 vs gemiddelde | 3.9% | 2.821 | 9 punten omlaag |
| 30 | | 52.3% +0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 279 | 5 punten omhoog |
| 31 | | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | 1.0% | 730 | 5 punten omlaag |
| 32 | | 48.4% −0.8 vs gemiddelde | 2.6% | 1.931 | 3 punten omhoog |
| 33 | | 51.8% +0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 363 | 4 punten omlaag |
| 34 | | 52.6% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 133 | 3 punten omlaag |
| 35 | | 49.3% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 614 | 9 punten omlaag |
| 36 | | 48.9% −0.2 vs gemiddelde | 0.6% | 446 | 3 punten omhoog |
| 37 | | 49.0% −0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 294 | 3 punten omlaag |
| 38 | | 46.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 153 | 3 punten omlaag |
| 39 | | 46.0% −2.9 vs gemiddelde | 6.8% | 4.932 | 1 punt omlaag |
| 40 | | 47.1% −0.4 vs gemiddelde | 0.4% | 278 | 3 punten omlaag |
| 41 | | 47.2% −0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 430 | 1 punt omhoog |
| 42 | | 46.4% −0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 306 | 1 punt omlaag |
| 43 | | 46.6% −0.7 vs gemiddelde | 0.7% | 504 | 4 punten omlaag |
| 44 | | 42.9% −1.5 vs gemiddelde | 0.7% | 511 | 3 punten omlaag |
| Off-role-picks 6 | |||||
| | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 283 | nieuw | |
| | 50.2% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 273 | nieuw | |
| | 53.7% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 242 | nieuw | |
| | 43.9% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 139 | nieuw | |
| | 55.1% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 138 | nieuw | |
| | 58.2% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 134 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Support
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 3 | |||||
| 1 | | 53.5% +2.3 vs gemiddelde | 5.8% | 3.659 | 2 punten omhoog |
| 2 | | 54.6% +2.8 vs gemiddelde | 4.5% | 2.855 | 10 punten omhoog |
| 3 | | 53.5% +2.2 vs gemiddelde | 5.3% | 3.348 | 7 punten omlaag |
| B 22 | |||||
| 4 | | 50.9% +0.7 vs gemiddelde | 7.2% | 4.498 | 4 punten omhoog |
| 5 | | 51.3% +0.7 vs gemiddelde | 3.8% | 2.376 | Ongewijzigd |
| 6 | | 51.1% +0.6 vs gemiddelde | 3.2% | 2.024 | 5 punten omhoog |
| 7 | | 50.8% +0.5 vs gemiddelde | 3.5% | 2.228 | 3 punten omlaag |
| 8 | | 48.8% −0.8 vs gemiddelde | 7.4% | 4.636 | 1 punt omlaag |
| 9 | | 51.9% +0.8 vs gemiddelde | 2.3% | 1.413 | 2 punten omhoog |
| 10 | | 50.7% +0.4 vs gemiddelde | 2.9% | 1.794 | 1 punt omhoog |
| 11 | | 49.8% −0.1 vs gemiddelde | 4.1% | 2.556 | Ongewijzigd |
| 12 | | 49.5% −0.2 vs gemiddelde | 4.1% | 2.551 | 1 punt omhoog |
| 13 | | 54.8% +0.9 vs gemiddelde | 0.7% | 445 | 2 punten omhoog |
| 14 | | 51.0% +0.4 vs gemiddelde | 2.0% | 1.230 | 2 punten omlaag |
| 15 | | 56.0% +0.8 vs gemiddelde | 0.5% | 309 | 4 punten omhoog |
| 16 | | 49.1% −0.4 vs gemiddelde | 3.6% | 2.253 | 4 punten omlaag |
| 17 | | 51.7% +0.5 vs gemiddelde | 1.2% | 731 | 2 punten omlaag |
| 18 | | 48.9% −0.5 vs gemiddelde | 3.2% | 2.033 | 1 punt omhoog |
| 19 | | 49.6% −0.1 vs gemiddelde | 2.4% | 1.519 | 4 punten omhoog |
| 20 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 1.5% | 950 | 3 punten omhoog |
| 21 | | 48.9% −0.4 vs gemiddelde | 2.5% | 1.589 | 2 punten omhoog |
| 22 | | 49.4% −0.2 vs gemiddelde | 2.1% | 1.315 | 2 punten omhoog |
| 23 | | 52.9% +0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 289 | 6 punten omhoog |
| 24 | | 51.8% +0.3 vs gemiddelde | 0.7% | 452 | 3 punten omhoog |
| 25 | | 51.9% +0.4 vs gemiddelde | 0.7% | 464 | 2 punten omlaag |
| C 21 | |||||
| 26 | | 56.1% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 107 | Ongewijzigd |
| 27 | | 50.1% 0.0 vs gemiddelde | 0.8% | 521 | 5 punten omlaag |
| 28 | | 50.6% +0.1 vs gemiddelde | 0.8% | 512 | 1 punt omlaag |
| 29 | | 51.1% +0.2 vs gemiddelde | 0.6% | 376 | 2 punten omlaag |
| 30 | | 51.6% +0.2 vs gemiddelde | 0.5% | 310 | 3 punten omhoog |
| 31 | | 49.2% −0.2 vs gemiddelde | 1.2% | 724 | 4 punten omlaag |
| 32 | | 48.8% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 504 | 2 punten omlaag |
| 33 | | 47.8% −0.9 vs gemiddelde | 2.2% | 1.409 | 2 punten omhoog |
| 34 | | 48.0% −0.5 vs gemiddelde | 1.1% | 685 | 2 punten omlaag |
| 35 | | 50.3% 0.0 vs gemiddelde | 0.3% | 157 | 1 punt omlaag |
| 36 | | 46.4% −0.4 vs gemiddelde | 0.4% | 239 | 2 punten omhoog |
| 37 | | 44.6% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 112 | Ongewijzigd |
| 38 | | 43.7% −0.6 vs gemiddelde | 0.3% | 199 | 2 punten omlaag |
| 39 | | 40.8% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 103 | 2 punten omlaag |
| 40 | | 45.5% −0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 268 | 2 punten omlaag |
| 41 | | 44.9% −0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 285 | 1 punt omhoog |
| 42 | | 45.6% −2.6 vs gemiddelde | 5.0% | 3.115 | 9 punten omlaag |
| 43 | | 44.2% −0.7 vs gemiddelde | 0.5% | 294 | 1 punt omhoog |
| 44 | | 46.1% −1.0 vs gemiddelde | 1.2% | 757 | 6 punten omlaag |
| 45 | | 45.2% −1.4 vs gemiddelde | 1.4% | 874 | 5 punten omlaag |
| 46 | | 41.9% −2.7 vs gemiddelde | 1.6% | 1.002 | 1 punt omhoog |
| Off-role-picks 3 | |||||
| | 47.0% −0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 389 | nieuw | |
| | 44.0% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 141 | nieuw | |
| | 41.6% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 113 | nieuw | |