Patch 16.22 Iron 403K geregistreerde ranked games
Tier list voor League of Legends
Metakaart
Tier list: Top
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 5 | |||||
| 1 | | 52.4% +2.8 vs gemiddelde | 5.2% | 4.169 | 1 punt omlaag |
| 2 | | 53.0% +2.7 vs gemiddelde | 3.3% | 2.644 | 12 punten omlaag |
| 3 | | 50.2% +1.4 vs gemiddelde | 6.5% | 5.175 | 5 punten omlaag |
| 4 | | 53.7% +2.9 vs gemiddelde | 2.7% | 2.157 | 8 punten omlaag |
| 5 | | 50.1% +1.3 vs gemiddelde | 6.4% | 5.048 | 5 punten omlaag |
| B 20 | |||||
| 6 | | 48.4% +0.1 vs gemiddelde | 4.5% | 3.590 | 4 punten omlaag |
| 7 | | 49.1% +0.5 vs gemiddelde | 3.2% | 2.510 | 13 punten omlaag |
| 8 | | 49.9% +0.8 vs gemiddelde | 2.6% | 2.028 | 11 punten omlaag |
| 9 | | 50.3% +1.0 vs gemiddelde | 2.3% | 1.813 | 10 punten omlaag |
| 10 | | 50.0% +0.9 vs gemiddelde | 2.6% | 2.079 | 7 punten omlaag |
| 11 | | 50.2% +0.9 vs gemiddelde | 2.2% | 1.714 | 12 punten omlaag |
| 12 | | 50.9% +1.0 vs gemiddelde | 1.6% | 1.237 | 7 punten omlaag |
| 13 | | 49.6% +0.6 vs gemiddelde | 2.0% | 1.598 | 17 punten omlaag |
| 14 | | 48.5% +0.2 vs gemiddelde | 2.4% | 1.930 | 12 punten omlaag |
| 15 | | 52.8% +1.0 vs gemiddelde | 0.7% | 532 | 17 punten omlaag |
| 16 | | 50.3% +0.6 vs gemiddelde | 1.1% | 853 | 9 punten omlaag |
| 17 | | 46.2% −1.3 vs gemiddelde | 4.5% | 3.567 | 4 punten omlaag |
| 18 | | 51.6% +0.7 vs gemiddelde | 0.7% | 550 | 13 punten omlaag |
| 19 | | 45.4% −1.8 vs gemiddelde | 4.7% | 3.758 | 4 punten omlaag |
| 20 | | 48.5% +0.1 vs gemiddelde | 1.4% | 1.126 | 15 punten omlaag |
| 21 | | 46.4% −1.0 vs gemiddelde | 2.8% | 2.247 | 14 punten omlaag |
| 22 | | 47.6% −0.3 vs gemiddelde | 1.6% | 1.257 | 9 punten omlaag |
| 23 | | 50.6% +0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 358 | 11 punten omlaag |
| 24 | | 48.0% −0.1 vs gemiddelde | 1.4% | 1.101 | 2 punten omlaag |
| 25 | | 48.9% +0.2 vs gemiddelde | 1.0% | 788 | 23 punten omlaag |
| C 28 | |||||
| 26 | | 47.7% −0.2 vs gemiddelde | 1.3% | 1.035 | 4 punten omlaag |
| 27 | | 52.5% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 101 | Ongewijzigd |
| 28 | | 47.3% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 617 | 6 punten omlaag |
| 29 | | 49.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 286 | 8 punten omlaag |
| 30 | | 47.1% −0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 628 | 18 punten omlaag |
| 31 | | 52.2% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 115 | 4 punten omhoog |
| 32 | | 46.8% −0.4 vs gemiddelde | 1.1% | 839 | 9 punten omlaag |
| 33 | | 46.3% −0.6 vs gemiddelde | 1.1% | 896 | Ongewijzigd |
| 34 | | 45.8% −0.9 vs gemiddelde | 1.6% | 1.298 | 17 punten omlaag |
| 35 | | 46.6% −0.5 vs gemiddelde | 1.0% | 800 | 2 punten omlaag |
| 36 | | 46.7% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 210 | 7 punten omhoog |
| 37 | | 46.8% −0.3 vs gemiddelde | 0.7% | 571 | 1 punt omlaag |
| 38 | | 45.0% −1.1 vs gemiddelde | 1.3% | 1.030 | 4 punten omlaag |
| 39 | | 45.3% −1.1 vs gemiddelde | 1.4% | 1.148 | 5 punten omlaag |
| 40 | | 44.2% −0.7 vs gemiddelde | 0.5% | 389 | 2 punten omlaag |
| 41 | | 44.4% −1.7 vs gemiddelde | 2.1% | 1.663 | 1 punt omlaag |
| 42 | | 44.8% −1.2 vs gemiddelde | 1.3% | 1.058 | 4 punten omlaag |
| 43 | | 37.8% −0.6 vs gemiddelde | 0.1% | 119 | 1 punt omlaag |
| 44 | | 43.0% −0.8 vs gemiddelde | 0.5% | 386 | 1 punt omlaag |
| 45 | | 44.6% −1.2 vs gemiddelde | 1.2% | 944 | 7 punten omlaag |
| 46 | | 43.6% −0.9 vs gemiddelde | 0.6% | 456 | 12 punten omlaag |
| 47 | | 39.9% −0.6 vs gemiddelde | 0.2% | 153 | 4 punten omhoog |
| 48 | | 44.6% −1.6 vs gemiddelde | 2.0% | 1.617 | 11 punten omlaag |
| 49 | | 41.4% −1.0 vs gemiddelde | 0.5% | 360 | 2 punten omhoog |
| 50 | | 42.5% −1.4 vs gemiddelde | 0.8% | 635 | 6 punten omlaag |
| 51 | | 41.9% −1.6 vs gemiddelde | 0.9% | 688 | 2 punten omlaag |
| 52 | | 40.5% −1.6 vs gemiddelde | 0.6% | 506 | 2 punten omhoog |
| 53 | | 39.6% −1.7 vs gemiddelde | 0.6% | 505 | 12 punten omlaag |
| Off-role-picks 19 | |||||
| | 50.1% +0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 483 | nieuw | |
| | 50.2% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 247 | nieuw | |
| | 41.0% −0.8 vs gemiddelde | 0.3% | 244 | nieuw | |
| | 49.4% +0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 241 | nieuw | |
| | 46.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 206 | nieuw | |
| | 48.6% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 181 | nieuw | |
| | 54.6% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 163 | nieuw | |
| | 44.1% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 136 | nieuw | |
| | 52.9% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 121 | nieuw | |
| | 48.7% 0.0 vs gemiddelde | 0.1% | 119 | nieuw | |
| | 50.4% +0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 115 | nieuw | |
| | 46.0% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 113 | nieuw | |
| | 49.5% +0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 111 | nieuw | |
| | 38.7% −0.5 vs gemiddelde | 0.1% | 111 | nieuw | |
| | 55.0% +0.4 vs gemiddelde | 0.1% | 109 | nieuw | |
| | 46.8% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 109 | nieuw | |
| | 52.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 102 | nieuw | |
| | 41.6% −0.3 vs gemiddelde | 0.1% | 101 | nieuw | |
| | 45.0% −0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 100 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Jungle
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 2 | |||||
| 1 | | 53.2% +2.8 vs gemiddelde | 3.0% | 2.513 | 12 punten omlaag |
| 2 | | 50.0% +1.5 vs gemiddelde | 7.4% | 6.162 | 7 punten omlaag |
| B 27 | |||||
| 3 | | 48.9% +0.6 vs gemiddelde | 8.2% | 6.830 | 4 punten omlaag |
| 4 | | 52.2% +2.0 vs gemiddelde | 2.2% | 1.825 | 19 punten omlaag |
| 5 | | 51.1% +1.6 vs gemiddelde | 2.8% | 2.339 | 12 punten omlaag |
| 6 | | 49.8% +1.1 vs gemiddelde | 3.6% | 2.991 | 12 punten omlaag |
| 7 | | 52.0% +1.7 vs gemiddelde | 1.9% | 1.585 | 10 punten omlaag |
| 8 | | 48.4% +0.2 vs gemiddelde | 4.4% | 3.637 | 3 punten omlaag |
| 9 | | 47.7% −0.3 vs gemiddelde | 5.6% | 4.672 | Ongewijzigd |
| 10 | | 49.2% +0.6 vs gemiddelde | 3.0% | 2.448 | 23 punten omlaag |
| 11 | | 53.3% +1.7 vs gemiddelde | 1.2% | 965 | 19 punten omlaag |
| 12 | | 52.6% +1.5 vs gemiddelde | 1.2% | 979 | 13 punten omlaag |
| 13 | | 50.5% +1.0 vs gemiddelde | 1.7% | 1.429 | 11 punten omlaag |
| 14 | | 49.6% +0.7 vs gemiddelde | 2.1% | 1.714 | 14 punten omlaag |
| 15 | | 48.1% 0.0 vs gemiddelde | 3.3% | 2.756 | 5 punten omlaag |
| 16 | | 49.6% +0.7 vs gemiddelde | 2.1% | 1.745 | 8 punten omlaag |
| 17 | | 49.8% +0.8 vs gemiddelde | 2.0% | 1.684 | 9 punten omlaag |
| 18 | | 50.8% +0.7 vs gemiddelde | 0.8% | 693 | 19 punten omlaag |
| 19 | | 54.7% +1.0 vs gemiddelde | 0.4% | 358 | 13 punten omlaag |
| 20 | | 50.9% +0.7 vs gemiddelde | 0.8% | 700 | 15 punten omlaag |
| 21 | | 47.9% −0.1 vs gemiddelde | 1.9% | 1.573 | 4 punten omlaag |
| 22 | | 51.3% +0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 411 | 14 punten omlaag |
| 23 | | 49.1% +0.3 vs gemiddelde | 1.0% | 858 | 19 punten omlaag |
| 24 | | 50.0% +0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 488 | 13 punten omlaag |
| 25 | | 48.1% 0.0 vs gemiddelde | 1.2% | 998 | 9 punten omlaag |
| 26 | | 49.1% +0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 694 | 22 punten omlaag |
| 27 | | 51.1% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 282 | 5 punten omhoog |
| 28 | | 48.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 669 | 18 punten omlaag |
| 29 | | 51.7% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 271 | 5 punten omlaag |
| C 35 | |||||
| 30 | | 46.0% −1.1 vs gemiddelde | 2.6% | 2.138 | 4 punten omlaag |
| 31 | | 50.8% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 179 | 13 punten omlaag |
| 32 | | 48.9% +0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 436 | 12 punten omlaag |
| 33 | | 49.2% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 199 | 3 punten omhoog |
| 34 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 124 | 4 punten omhoog |
| 35 | | 48.7% +0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 308 | 8 punten omlaag |
| 36 | | 46.1% −0.9 vs gemiddelde | 2.2% | 1.793 | 8 punten omlaag |
| 37 | | 49.1% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 171 | 3 punten omhoog |
| 38 | | 46.7% −0.5 vs gemiddelde | 1.3% | 1.097 | 3 punten omlaag |
| 39 | | 46.5% −0.5 vs gemiddelde | 1.3% | 1.070 | 9 punten omlaag |
| 40 | | 46.5% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 271 | Ongewijzigd |
| 41 | | 45.9% −0.8 vs gemiddelde | 1.5% | 1.267 | 2 punten omlaag |
| 42 | | 47.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 157 | 4 punten omlaag |
| 43 | | 45.9% −0.8 vs gemiddelde | 1.4% | 1.183 | 4 punten omlaag |
| 44 | | 46.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 265 | 7 punten omlaag |
| 45 | | 46.5% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 215 | 3 punten omlaag |
| 46 | | 47.0% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 219 | 5 punten omlaag |
| 47 | | 46.7% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 270 | 1 punt omhoog |
| 48 | | 48.4% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 153 | 4 punten omlaag |
| 49 | | 45.1% −1.3 vs gemiddelde | 1.9% | 1.589 | 2 punten omlaag |
| 50 | | 45.1% −0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 213 | 1 punt omlaag |
| 51 | | 44.8% −1.7 vs gemiddelde | 2.7% | 2.212 | 9 punten omhoog |
| 52 | | 45.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 266 | 7 punten omhoog |
| 53 | | 43.0% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 128 | 12 punten omhoog |
| 54 | | 44.8% −1.2 vs gemiddelde | 1.4% | 1.148 | Ongewijzigd |
| 55 | | 44.9% −1.0 vs gemiddelde | 1.2% | 962 | 3 punten omlaag |
| 56 | | 44.4% −0.7 vs gemiddelde | 0.6% | 457 | 14 punten omlaag |
| 57 | | 44.2% −1.4 vs gemiddelde | 1.4% | 1.123 | 12 punten omlaag |
| 58 | | 44.1% −0.8 vs gemiddelde | 0.6% | 535 | 4 punten omlaag |
| 59 | | 43.8% −2.0 vs gemiddelde | 2.2% | 1.821 | 9 punten omlaag |
| 60 | | 42.8% −1.1 vs gemiddelde | 0.7% | 549 | 1 punt omhoog |
| 61 | | 40.1% −1.1 vs gemiddelde | 0.4% | 322 | 10 punten omhoog |
| 62 | | 40.7% −1.3 vs gemiddelde | 0.5% | 415 | 16 punten omlaag |
| 63 | | 42.1% −1.5 vs gemiddelde | 0.8% | 673 | 13 punten omlaag |
| 64 | | 40.5% −2.4 vs gemiddelde | 1.1% | 920 | 2 punten omhoog |
| D 1 | |||||
| 65 | | 38.1% −3.4 vs gemiddelde | 1.2% | 1.032 | 3 punten omlaag |
| Off-role-picks 7 | |||||
| | 49.1% +0.2 vs gemiddelde | 0.5% | 383 | nieuw | |
| | 44.2% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 199 | nieuw | |
| | 42.8% −0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 194 | nieuw | |
| | 37.9% −0.8 vs gemiddelde | 0.2% | 161 | nieuw | |
| | 43.8% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 144 | nieuw | |
| | 51.3% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 113 | nieuw | |
| | 45.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 112 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Mid
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 2 | |||||
| 1 | | 49.9% +1.4 vs gemiddelde | 7.1% | 5.504 | Ongewijzigd |
| 2 | | 50.5% +1.6 vs gemiddelde | 4.7% | 3.611 | 12 punten omlaag |
| B 19 | |||||
| 3 | | 51.8% +2.0 vs gemiddelde | 3.1% | 2.366 | 12 punten omlaag |
| 4 | | 51.3% +1.7 vs gemiddelde | 2.9% | 2.257 | 5 punten omlaag |
| 5 | | 47.9% −0.1 vs gemiddelde | 6.8% | 5.267 | 1 punt omhoog |
| 6 | | 50.1% +1.1 vs gemiddelde | 3.0% | 2.295 | 16 punten omlaag |
| 7 | | 50.4% +1.2 vs gemiddelde | 2.5% | 1.941 | 10 punten omlaag |
| 8 | | 47.3% −0.5 vs gemiddelde | 6.4% | 4.934 | 11 punten omlaag |
| 9 | | 47.7% −0.2 vs gemiddelde | 3.7% | 2.874 | 2 punten omlaag |
| 10 | | 46.3% −1.2 vs gemiddelde | 5.5% | 4.216 | 5 punten omhoog |
| 11 | | 49.1% +0.5 vs gemiddelde | 2.0% | 1.573 | 11 punten omlaag |
| 12 | | 51.2% +1.0 vs gemiddelde | 1.2% | 951 | 9 punten omlaag |
| 13 | | 51.6% +0.8 vs gemiddelde | 0.8% | 636 | 14 punten omlaag |
| 14 | | 52.0% +0.9 vs gemiddelde | 0.8% | 594 | 25 punten omlaag |
| 15 | | 47.0% −0.6 vs gemiddelde | 3.3% | 2.517 | 15 punten omlaag |
| 16 | | 47.1% −0.5 vs gemiddelde | 2.7% | 2.120 | 14 punten omlaag |
| 17 | | 49.3% +0.4 vs gemiddelde | 1.2% | 901 | 4 punten omlaag |
| 18 | | 49.3% +0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 809 | 15 punten omlaag |
| 19 | | 59.2% +0.8 vs gemiddelde | 0.2% | 152 | 8 punten omlaag |
| 20 | | 47.2% −0.4 vs gemiddelde | 1.9% | 1.461 | 8 punten omlaag |
| 21 | | 49.7% +0.4 vs gemiddelde | 0.7% | 574 | 10 punten omlaag |
| C 32 | |||||
| 22 | | 46.9% −0.5 vs gemiddelde | 1.8% | 1.427 | 2 punten omlaag |
| 23 | | 47.1% −0.4 vs gemiddelde | 1.6% | 1.204 | 3 punten omlaag |
| 24 | | 48.3% +0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 694 | 12 punten omlaag |
| 25 | | 50.0% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 290 | 3 punten omlaag |
| 26 | | 48.7% +0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 411 | 14 punten omlaag |
| 27 | | 48.8% +0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 363 | 1 punt omlaag |
| 28 | | 49.1% +0.2 vs gemiddelde | 0.5% | 405 | 11 punten omlaag |
| 29 | | 47.2% −0.3 vs gemiddelde | 1.5% | 1.170 | 18 punten omlaag |
| 30 | | 46.1% −1.1 vs gemiddelde | 2.9% | 2.221 | 3 punten omlaag |
| 31 | | 49.2% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 193 | 11 punten omlaag |
| 32 | | 46.3% −0.7 vs gemiddelde | 1.6% | 1.261 | 6 punten omlaag |
| 33 | | 47.4% −0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 454 | 10 punten omlaag |
| 34 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 140 | 2 punten omlaag |
| 35 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 160 | 4 punten omlaag |
| 36 | | 52.5% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 101 | 2 punten omlaag |
| 37 | | 48.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.5% | 392 | 1 punt omhoog |
| 38 | | 46.3% −0.5 vs gemiddelde | 1.1% | 832 | 11 punten omlaag |
| 39 | | 46.1% −0.6 vs gemiddelde | 1.0% | 781 | 19 punten omlaag |
| 40 | | 46.3% −0.3 vs gemiddelde | 0.6% | 477 | 16 punten omlaag |
| 41 | | 46.3% −0.3 vs gemiddelde | 0.6% | 434 | 15 punten omlaag |
| 42 | | 46.0% −0.6 vs gemiddelde | 1.1% | 846 | 3 punten omlaag |
| 43 | | 45.7% −0.5 vs gemiddelde | 0.7% | 536 | 9 punten omlaag |
| 44 | | 45.8% −0.6 vs gemiddelde | 1.0% | 794 | 9 punten omlaag |
| 45 | | 45.0% −1.6 vs gemiddelde | 2.9% | 2.211 | 7 punten omlaag |
| 46 | | 45.5% −0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 358 | 6 punten omlaag |
| 47 | | 44.7% −0.6 vs gemiddelde | 0.6% | 438 | 14 punten omlaag |
| 48 | | 44.5% −0.7 vs gemiddelde | 0.7% | 506 | 1 punt omhoog |
| 49 | | 39.6% −0.4 vs gemiddelde | 0.1% | 111 | 1 punt omlaag |
| 50 | | 44.0% −0.9 vs gemiddelde | 0.7% | 559 | 4 punten omlaag |
| 51 | | 42.1% −1.1 vs gemiddelde | 0.6% | 449 | 5 punten omlaag |
| 52 | | 43.3% −2.3 vs gemiddelde | 2.4% | 1.840 | 6 punten omlaag |
| 53 | | 41.6% −1.6 vs gemiddelde | 0.8% | 644 | 2 punten omlaag |
| Off-role-picks 21 | |||||
| | 53.9% +0.9 vs gemiddelde | 0.5% | 380 | nieuw | |
| | 55.5% +1.0 vs gemiddelde | 0.4% | 328 | nieuw | |
| | 45.6% −0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 281 | nieuw | |
| | 46.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 252 | nieuw | |
| | 52.1% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 240 | nieuw | |
| | 60.2% +1.3 vs gemiddelde | 0.3% | 236 | nieuw | |
| | 54.1% +0.6 vs gemiddelde | 0.3% | 222 | nieuw | |
| | 45.5% −0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 220 | nieuw | |
| | 39.4% −0.7 vs gemiddelde | 0.2% | 180 | nieuw | |
| | 48.6% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 177 | nieuw | |
| | 49.7% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 163 | nieuw | |
| | 48.8% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 162 | nieuw | |
| | 46.3% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 162 | nieuw | |
| | 50.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 150 | nieuw | |
| | 42.0% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 143 | nieuw | |
| | 52.6% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 137 | nieuw | |
| | 48.5% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 130 | nieuw | |
| | 53.3% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 122 | nieuw | |
| | 47.5% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 118 | nieuw | |
| | 45.0% −0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 109 | nieuw | |
| | 53.3% +0.3 vs gemiddelde | 0.1% | 107 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Bot
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 1 | |||||
| 1 | | 50.0% +1.8 vs gemiddelde | 15.4% | 12,1K | 4 punten omlaag |
| B 17 | |||||
| 2 | | 48.7% +0.5 vs gemiddelde | 6.2% | 4.875 | Ongewijzigd |
| 3 | | 53.0% +2.1 vs gemiddelde | 1.8% | 1.395 | 3 punten omlaag |
| 4 | | 47.7% −0.2 vs gemiddelde | 9.3% | 7.310 | 1 punt omlaag |
| 5 | | 47.9% −0.1 vs gemiddelde | 7.1% | 5.569 | 1 punt omlaag |
| 6 | | 47.5% −0.4 vs gemiddelde | 6.8% | 5.333 | 1 punt omlaag |
| 7 | | 47.2% −0.6 vs gemiddelde | 5.9% | 4.657 | 1 punt omlaag |
| 8 | | 49.3% +0.7 vs gemiddelde | 2.7% | 2.085 | 8 punten omlaag |
| 9 | | 46.6% −1.0 vs gemiddelde | 6.6% | 5.178 | 5 punten omlaag |
| 10 | | 53.6% +1.5 vs gemiddelde | 0.9% | 688 | 21 punten omlaag |
| 11 | | 49.3% +0.6 vs gemiddelde | 2.1% | 1.612 | 5 punten omlaag |
| 12 | | 50.4% +0.8 vs gemiddelde | 1.2% | 937 | 4 punten omlaag |
| 13 | | 46.8% −0.7 vs gemiddelde | 4.0% | 3.122 | 9 punten omlaag |
| 14 | | 48.5% +0.2 vs gemiddelde | 1.8% | 1.420 | 4 punten omlaag |
| 15 | | 48.8% +0.3 vs gemiddelde | 1.3% | 1.027 | 14 punten omlaag |
| 16 | | 49.2% +0.4 vs gemiddelde | 1.3% | 992 | 13 punten omlaag |
| 17 | | 48.0% 0.0 vs gemiddelde | 1.6% | 1.271 | 8 punten omlaag |
| 18 | | 56.8% +0.6 vs gemiddelde | 0.2% | 148 | 6 punten omlaag |
| C 13 | |||||
| 19 | | 52.2% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 209 | 9 punten omlaag |
| 20 | | 47.6% −0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 750 | 19 punten omlaag |
| 21 | | 46.3% −0.8 vs gemiddelde | 2.3% | 1.785 | 5 punten omlaag |
| 22 | | 47.0% −0.3 vs gemiddelde | 1.4% | 1.088 | 12 punten omlaag |
| 23 | | 47.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.5% | 370 | 4 punten omhoog |
| 24 | | 47.7% 0.0 vs gemiddelde | 0.5% | 386 | 14 punten omlaag |
| 25 | | 45.7% −1.1 vs gemiddelde | 2.4% | 1.917 | 11 punten omlaag |
| 26 | | 49.5% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 184 | 6 punten omlaag |
| 27 | | 46.1% −0.5 vs gemiddelde | 1.0% | 775 | 9 punten omlaag |
| 28 | | 44.0% −2.4 vs gemiddelde | 4.0% | 3.156 | 1 punt omlaag |
| 29 | | 45.4% −1.1 vs gemiddelde | 1.8% | 1.450 | 15 punten omlaag |
| 30 | | 43.6% −1.3 vs gemiddelde | 1.1% | 832 | 13 punten omlaag |
| 31 | | 43.6% −1.8 vs gemiddelde | 1.7% | 1.355 | 7 punten omlaag |
| Off-role-picks 12 | |||||
| | 44.1% −0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 286 | nieuw | |
| | 50.9% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 232 | nieuw | |
| | 46.8% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 201 | nieuw | |
| | 54.5% +0.6 vs gemiddelde | 0.2% | 191 | nieuw | |
| | 51.9% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 189 | nieuw | |
| | 47.6% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 189 | nieuw | |
| | 55.6% +0.6 vs gemiddelde | 0.2% | 162 | nieuw | |
| | 55.8% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 147 | nieuw | |
| | 55.5% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 137 | nieuw | |
| | 58.5% +0.6 vs gemiddelde | 0.2% | 130 | nieuw | |
| | 61.0% +0.7 vs gemiddelde | 0.2% | 118 | nieuw | |
| | 45.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 112 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Support
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 3 | |||||
| 1 | | 53.3% +2.7 vs gemiddelde | 4.0% | 3.408 | 2 punten omlaag |
| 2 | | 50.9% +1.6 vs gemiddelde | 9.7% | 8.175 | 1 punt omhoog |
| 3 | | 50.6% +1.2 vs gemiddelde | 6.1% | 5.144 | 3 punten omlaag |
| B 25 | |||||
| 4 | | 49.2% +0.3 vs gemiddelde | 11.0% | 9.300 | 5 punten omlaag |
| 5 | | 49.2% +0.2 vs gemiddelde | 4.7% | 3.997 | 2 punten omlaag |
| 6 | | 49.2% +0.2 vs gemiddelde | 4.0% | 3.395 | 7 punten omlaag |
| 7 | | 52.3% +1.5 vs gemiddelde | 2.0% | 1.670 | 15 punten omlaag |
| 8 | | 54.2% +1.7 vs gemiddelde | 1.1% | 942 | 10 punten omlaag |
| 9 | | 49.8% +0.4 vs gemiddelde | 2.1% | 1.778 | 9 punten omlaag |
| 10 | | 50.9% +0.8 vs gemiddelde | 1.6% | 1.350 | 10 punten omlaag |
| 11 | | 49.0% 0.0 vs gemiddelde | 2.4% | 2.073 | 11 punten omlaag |
| 12 | | 50.3% +0.6 vs gemiddelde | 1.5% | 1.312 | 10 punten omlaag |
| 13 | | 48.7% −0.1 vs gemiddelde | 2.6% | 2.187 | 15 punten omlaag |
| 14 | | 52.0% +0.9 vs gemiddelde | 0.9% | 796 | 19 punten omlaag |
| 15 | | 50.2% +0.5 vs gemiddelde | 1.7% | 1.440 | 10 punten omlaag |
| 16 | | 50.5% +0.5 vs gemiddelde | 1.2% | 1.014 | 11 punten omlaag |
| 17 | | 51.2% +0.7 vs gemiddelde | 1.0% | 852 | 14 punten omlaag |
| 18 | | 56.1% +1.0 vs gemiddelde | 0.4% | 321 | 14 punten omlaag |
| 19 | | 50.3% +0.4 vs gemiddelde | 1.1% | 925 | 7 punten omlaag |
| 20 | | 48.3% −0.3 vs gemiddelde | 2.3% | 1.941 | 1 punt omlaag |
| 21 | | 49.9% +0.3 vs gemiddelde | 1.1% | 934 | 8 punten omlaag |
| 22 | | 51.3% +0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 452 | 17 punten omlaag |
| 23 | | 47.7% −0.6 vs gemiddelde | 2.6% | 2.177 | 3 punten omlaag |
| 24 | | 51.6% +0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 500 | 15 punten omlaag |
| 25 | | 47.7% −0.6 vs gemiddelde | 2.4% | 2.059 | 9 punten omlaag |
| 26 | | 48.9% 0.0 vs gemiddelde | 0.9% | 801 | 16 punten omlaag |
| 27 | | 52.1% +0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 334 | 14 punten omlaag |
| 28 | | 49.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.7% | 623 | 11 punten omlaag |
| C 25 | |||||
| 29 | | 51.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 312 | 15 punten omlaag |
| 30 | | 50.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 268 | 7 punten omlaag |
| 31 | | 48.3% −0.2 vs gemiddelde | 1.0% | 829 | 22 punten omlaag |
| 32 | | 50.8% +0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 360 | 10 punten omlaag |
| 33 | | 55.6% +0.4 vs gemiddelde | 0.1% | 124 | 6 punten omlaag |
| 34 | | 50.8% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 236 | 4 punten omlaag |
| 35 | | 51.6% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 159 | 1 punt omlaag |
| 36 | | 52.3% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 109 | 3 punten omlaag |
| 37 | | 47.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.9% | 785 | 19 punten omlaag |
| 38 | | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 144 | 4 punten omlaag |
| 39 | | 52.8% +0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 125 | Ongewijzigd |
| 40 | | 46.3% −1.4 vs gemiddelde | 2.7% | 2.245 | 1 punt omlaag |
| 41 | | 46.7% −1.1 vs gemiddelde | 2.3% | 1.937 | 10 punten omlaag |
| 42 | | 48.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.5% | 408 | 9 punten omlaag |
| 43 | | 47.6% −0.3 vs gemiddelde | 0.7% | 588 | 7 punten omlaag |
| 44 | | 47.3% −0.4 vs gemiddelde | 0.8% | 677 | 8 punten omlaag |
| 45 | | 49.3% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 142 | Ongewijzigd |
| 46 | | 45.7% −1.9 vs gemiddelde | 3.2% | 2.734 | 8 punten omlaag |
| 47 | | 46.5% −0.8 vs gemiddelde | 1.3% | 1.070 | 18 punten omlaag |
| 48 | | 46.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 232 | 8 punten omlaag |
| 49 | | 44.8% −0.6 vs gemiddelde | 0.4% | 373 | 3 punten omhoog |
| 50 | | 42.4% −0.6 vs gemiddelde | 0.2% | 191 | 2 punten omlaag |
| 51 | | 45.6% −0.7 vs gemiddelde | 0.6% | 498 | 7 punten omlaag |
| 52 | | 44.0% −1.9 vs gemiddelde | 1.5% | 1.235 | 10 punten omlaag |
| 53 | | 39.8% −1.5 vs gemiddelde | 0.5% | 387 | 14 punten omlaag |
| D 1 | |||||
| 54 | | 39.4% −5.1 vs gemiddelde | 2.7% | 2.256 | 7 punten omlaag |
| Off-role-picks 13 | |||||
| | 48.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 501 | nieuw | |
| | 42.5% −0.8 vs gemiddelde | 0.3% | 294 | nieuw | |
| | 49.3% 0.0 vs gemiddelde | 0.3% | 225 | nieuw | |
| | 52.2% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 224 | nieuw | |
| | 46.5% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 215 | nieuw | |
| | 54.2% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 192 | nieuw | |
| | 44.2% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 154 | nieuw | |
| | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 150 | nieuw | |
| | 43.0% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 128 | nieuw | |
| | 45.0% −0.2 vs gemiddelde | 0.1% | 111 | nieuw | |
| | 42.3% −0.3 vs gemiddelde | 0.1% | 111 | nieuw | |
| | 46.8% −0.1 vs gemiddelde | 0.1% | 109 | nieuw | |
| | 41.6% −0.4 vs gemiddelde | 0.1% | 101 | nieuw | |