Patch 16.22 Gold 143K geregistreerde ranked games
Tier list voor League of Legends
Metakaart
Tier list: Top
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 20 | |||||
| 1 | | 53.0% +1.2 vs gemiddelde | 3.7% | 1.063 | 18 punten omlaag |
| 2 | | 52.9% +0.9 vs gemiddelde | 2.7% | 770 | 14 punten omlaag |
| 3 | | 56.5% +1.0 vs gemiddelde | 1.2% | 354 | 16 punten omlaag |
| 4 | | 50.9% +0.4 vs gemiddelde | 3.7% | 1.071 | 19 punten omlaag |
| 5 | | 51.0% +0.4 vs gemiddelde | 3.2% | 913 | 9 punten omlaag |
| 6 | | 50.3% +0.3 vs gemiddelde | 4.1% | 1.184 | 22 punten omlaag |
| 7 | | 50.9% +0.4 vs gemiddelde | 3.6% | 1.023 | 20 punten omlaag |
| 8 | | 52.1% +0.6 vs gemiddelde | 2.1% | 616 | 13 punten omlaag |
| 9 | | 53.8% +0.6 vs gemiddelde | 1.1% | 318 | 13 punten omlaag |
| 10 | | 51.4% +0.4 vs gemiddelde | 1.9% | 551 | 14 punten omlaag |
| 11 | | 55.8% +0.7 vs gemiddelde | 0.9% | 251 | 7 punten omhoog |
| 12 | | 51.2% +0.4 vs gemiddelde | 2.2% | 629 | 15 punten omlaag |
| 13 | | 51.8% +0.3 vs gemiddelde | 1.3% | 369 | 8 punten omlaag |
| 14 | | 49.1% −0.2 vs gemiddelde | 3.8% | 1.087 | 21 punten omlaag |
| 15 | | 52.5% +0.4 vs gemiddelde | 1.1% | 326 | 12 punten omlaag |
| 16 | | 50.0% +0.1 vs gemiddelde | 2.8% | 792 | 16 punten omlaag |
| 17 | | 51.8% +0.3 vs gemiddelde | 1.3% | 367 | 15 punten omlaag |
| 18 | | 51.8% +0.4 vs gemiddelde | 1.7% | 475 | 22 punten omlaag |
| 19 | | 53.2% +0.5 vs gemiddelde | 1.2% | 333 | 17 punten omlaag |
| 20 | | 49.2% −0.2 vs gemiddelde | 4.5% | 1.289 | 11 punten omlaag |
| C 29 | |||||
| 21 | | 48.2% −0.6 vs gemiddelde | 4.6% | 1.327 | 15 punten omlaag |
| 22 | | 50.1% +0.1 vs gemiddelde | 1.9% | 541 | 22 punten omlaag |
| 23 | | 49.1% −0.1 vs gemiddelde | 2.8% | 802 | 10 punten omlaag |
| 24 | | 52.3% +0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 222 | 7 punten omlaag |
| 25 | | 52.0% +0.2 vs gemiddelde | 0.7% | 204 | 22 punten omlaag |
| 26 | | 51.5% +0.3 vs gemiddelde | 1.3% | 365 | 11 punten omlaag |
| 27 | | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | 1.9% | 537 | 12 punten omlaag |
| 28 | | 51.1% +0.2 vs gemiddelde | 1.2% | 354 | 13 punten omlaag |
| 29 | | 49.6% 0.0 vs gemiddelde | 1.8% | 504 | 17 punten omlaag |
| 30 | | 49.2% −0.1 vs gemiddelde | 1.8% | 530 | 23 punten omlaag |
| 31 | | 48.9% −0.2 vs gemiddelde | 1.9% | 546 | 13 punten omlaag |
| 32 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 1.5% | 430 | 24 punten omlaag |
| 33 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.8% | 229 | 5 punten omlaag |
| 34 | | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 179 | 18 punten omlaag |
| 35 | | 48.1% −0.2 vs gemiddelde | 1.2% | 337 | 8 punten omlaag |
| 36 | | 48.3% −0.3 vs gemiddelde | 1.6% | 472 | 16 punten omlaag |
| 37 | | 49.3% 0.0 vs gemiddelde | 0.8% | 221 | 20 punten omlaag |
| 38 | | 51.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 104 | 21 punten omlaag |
| 39 | | 47.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 122 | 13 punten omlaag |
| 40 | | 49.7% 0.0 vs gemiddelde | 0.6% | 181 | 3 punten omlaag |
| 41 | | 48.1% −0.4 vs gemiddelde | 2.1% | 609 | 20 punten omlaag |
| 42 | | 47.0% −0.4 vs gemiddelde | 1.2% | 345 | 6 punten omlaag |
| 43 | | 46.4% −0.4 vs gemiddelde | 0.9% | 252 | 11 punten omlaag |
| 44 | | 47.7% −0.3 vs gemiddelde | 1.5% | 430 | 13 punten omlaag |
| 45 | | 43.4% −0.6 vs gemiddelde | 0.7% | 198 | 4 punten omlaag |
| 46 | | 45.3% −0.9 vs gemiddelde | 1.7% | 497 | 6 punten omlaag |
| 47 | | 45.7% −1.0 vs gemiddelde | 2.3% | 658 | 4 punten omlaag |
| 48 | | 44.8% −0.7 vs gemiddelde | 1.2% | 344 | 22 punten omlaag |
| 49 | | 42.9% −1.2 vs gemiddelde | 1.6% | 450 | 4 punten omhoog |
| Off-role-picks 2 | |||||
| | 37.1% −0.9 vs gemiddelde | 0.5% | 151 | nieuw | |
| | 49.6% 0.0 vs gemiddelde | 0.5% | 141 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Jungle
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 20 | |||||
| 1 | | 55.2% +1.6 vs gemiddelde | 2.9% | 820 | 21 punten omlaag |
| 2 | | 52.5% +0.9 vs gemiddelde | 3.3% | 960 | 24 punten omlaag |
| 3 | | 50.7% +0.4 vs gemiddelde | 5.5% | 1.569 | 15 punten omlaag |
| 4 | | 53.5% +1.0 vs gemiddelde | 2.5% | 723 | 21 punten omlaag |
| 5 | | 52.1% +0.7 vs gemiddelde | 3.0% | 861 | 24 punten omlaag |
| 6 | | 55.3% +0.8 vs gemiddelde | 1.2% | 338 | 25 punten omlaag |
| 7 | | 50.5% +0.3 vs gemiddelde | 3.9% | 1.112 | 10 punten omlaag |
| 8 | | 50.9% +0.3 vs gemiddelde | 3.2% | 914 | 11 punten omlaag |
| 9 | | 51.5% +0.5 vs gemiddelde | 2.8% | 806 | 5 punten omlaag |
| 10 | | 50.6% +0.3 vs gemiddelde | 3.9% | 1.112 | 15 punten omlaag |
| 11 | | 51.1% +0.4 vs gemiddelde | 2.7% | 783 | 27 punten omlaag |
| 12 | | 53.1% +0.6 vs gemiddelde | 1.5% | 441 | 15 punten omlaag |
| 13 | | 53.7% +0.5 vs gemiddelde | 1.1% | 326 | 26 punten omlaag |
| 14 | | 51.5% +0.4 vs gemiddelde | 2.0% | 581 | 29 punten omlaag |
| 15 | | 52.8% +0.5 vs gemiddelde | 1.4% | 398 | 8 punten omlaag |
| 16 | | 51.0% +0.2 vs gemiddelde | 1.7% | 486 | 11 punten omlaag |
| 17 | | 49.3% −0.2 vs gemiddelde | 4.2% | 1.191 | 10 punten omlaag |
| 18 | | 49.1% −0.3 vs gemiddelde | 4.2% | 1.217 | 15 punten omlaag |
| 19 | | 50.7% +0.2 vs gemiddelde | 2.5% | 720 | 4 punten omlaag |
| 20 | | 54.3% +0.5 vs gemiddelde | 0.8% | 232 | 20 punten omlaag |
| C 36 | |||||
| 21 | | 51.8% +0.2 vs gemiddelde | 1.0% | 284 | 14 punten omlaag |
| 22 | | 52.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.7% | 191 | 8 punten omlaag |
| 23 | | 53.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.7% | 198 | 13 punten omlaag |
| 24 | | 54.4% +0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 169 | 16 punten omlaag |
| 25 | | 52.7% +0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 224 | 22 punten omlaag |
| 26 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.7% | 208 | 21 punten omlaag |
| 27 | | 51.4% +0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 109 | 26 punten omlaag |
| 28 | | 51.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.6% | 178 | 15 punten omlaag |
| 29 | | 51.5% +0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 101 | 18 punten omlaag |
| 30 | | 53.2% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 111 | 12 punten omlaag |
| 31 | | 51.2% +0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 160 | 18 punten omlaag |
| 32 | | 48.7% −0.3 vs gemiddelde | 2.7% | 774 | 11 punten omlaag |
| 33 | | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.7% | 212 | 20 punten omlaag |
| 34 | | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | 1.6% | 469 | 17 punten omlaag |
| 35 | | 48.8% −0.2 vs gemiddelde | 1.6% | 451 | 29 punten omlaag |
| 36 | | 48.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.8% | 237 | 18 punten omlaag |
| 37 | | 49.3% −0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 300 | 18 punten omlaag |
| 38 | | 48.6% −0.2 vs gemiddelde | 1.8% | 516 | 15 punten omlaag |
| 39 | | 47.8% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 230 | 13 punten omlaag |
| 40 | | 48.3% −0.2 vs gemiddelde | 1.0% | 298 | 27 punten omlaag |
| 41 | | 46.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 112 | 28 punten omlaag |
| 42 | | 47.6% −0.3 vs gemiddelde | 1.1% | 309 | 12 punten omlaag |
| 43 | | 47.0% −1.3 vs gemiddelde | 5.7% | 1.649 | 2 punten omhoog |
| 44 | | 46.5% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 101 | 22 punten omlaag |
| 45 | | 47.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.7% | 211 | 4 punten omhoog |
| 46 | | 47.0% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 117 | 11 punten omlaag |
| 47 | | 45.0% −0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 151 | 23 punten omlaag |
| 48 | | 47.2% −0.4 vs gemiddelde | 1.3% | 381 | 2 punten omlaag |
| 49 | | 45.8% −0.7 vs gemiddelde | 1.5% | 417 | 8 punten omlaag |
| 50 | | 45.0% −0.6 vs gemiddelde | 1.0% | 300 | 18 punten omlaag |
| 51 | | 44.4% −0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 142 | 6 punten omlaag |
| 52 | | 46.8% −0.8 vs gemiddelde | 2.6% | 744 | 15 punten omlaag |
| 53 | | 45.9% −0.6 vs gemiddelde | 1.1% | 327 | 23 punten omlaag |
| 54 | | 44.5% −0.8 vs gemiddelde | 1.2% | 355 | 5 punten omlaag |
| 55 | | 43.7% −0.9 vs gemiddelde | 1.3% | 366 | 4 punten omhoog |
| 56 | | 43.7% −1.3 vs gemiddelde | 1.9% | 549 | 4 punten omhoog |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Mid
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 15 | |||||
| 1 | | 56.2% +1.5 vs gemiddelde | 2.1% | 617 | 19 punten omlaag |
| 2 | | 51.8% +0.8 vs gemiddelde | 5.0% | 1.434 | 10 punten omlaag |
| 3 | | 51.8% +0.8 vs gemiddelde | 4.6% | 1.336 | 14 punten omlaag |
| 4 | | 52.6% +1.0 vs gemiddelde | 3.8% | 1.097 | 18 punten omlaag |
| 5 | | 52.8% +0.8 vs gemiddelde | 2.8% | 796 | 9 punten omlaag |
| 6 | | 54.3% +0.9 vs gemiddelde | 1.8% | 525 | 18 punten omlaag |
| 7 | | 53.8% +0.9 vs gemiddelde | 2.0% | 578 | 20 punten omlaag |
| 8 | | 49.7% −0.1 vs gemiddelde | 5.8% | 1.667 | 17 punten omlaag |
| 9 | | 52.9% +0.5 vs gemiddelde | 1.5% | 433 | 16 punten omlaag |
| 10 | | 53.4% +0.6 vs gemiddelde | 1.4% | 410 | 12 punten omlaag |
| 11 | | 56.9% +0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 160 | 9 punten omlaag |
| 12 | | 51.3% +0.3 vs gemiddelde | 1.9% | 556 | 12 punten omlaag |
| 13 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 2.9% | 836 | 23 punten omlaag |
| 14 | | 52.9% +0.4 vs gemiddelde | 1.1% | 329 | 21 punten omlaag |
| 15 | | 53.1% +0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 286 | 7 punten omlaag |
| C 37 | |||||
| 16 | | 51.7% +0.3 vs gemiddelde | 1.1% | 327 | 18 punten omlaag |
| 17 | | 53.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 234 | 3 punten omhoog |
| 18 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 1.7% | 488 | 21 punten omlaag |
| 19 | | 49.0% −0.3 vs gemiddelde | 3.3% | 963 | 24 punten omlaag |
| 20 | | 50.5% +0.1 vs gemiddelde | 1.8% | 523 | 10 punten omlaag |
| 21 | | 56.1% +0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 107 | 4 punten omlaag |
| 22 | | 49.5% −0.1 vs gemiddelde | 2.2% | 650 | 17 punten omlaag |
| 23 | | 56.8% +0.4 vs gemiddelde | 0.4% | 125 | 13 punten omlaag |
| 24 | | 49.3% −0.2 vs gemiddelde | 3.0% | 881 | 12 punten omlaag |
| 25 | | 57.3% +0.4 vs gemiddelde | 0.4% | 117 | 17 punten omlaag |
| 26 | | 49.2% −0.2 vs gemiddelde | 2.4% | 691 | 25 punten omlaag |
| 27 | | 51.3% +0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 158 | 2 punten omlaag |
| 28 | | 50.7% +0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 148 | 22 punten omlaag |
| 29 | | 48.4% −0.5 vs gemiddelde | 4.4% | 1.257 | 9 punten omlaag |
| 30 | | 49.1% −0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 269 | 11 punten omlaag |
| 31 | | 48.7% −0.2 vs gemiddelde | 1.0% | 298 | 19 punten omlaag |
| 32 | | 47.8% −0.5 vs gemiddelde | 2.6% | 761 | 15 punten omlaag |
| 33 | | 48.0% −0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 179 | 17 punten omlaag |
| 34 | | 48.6% −0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 177 | 24 punten omlaag |
| 35 | | 48.9% −0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 131 | 21 punten omlaag |
| 36 | | 48.0% −0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 125 | 29 punten omlaag |
| 37 | | 49.2% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 126 | 24 punten omlaag |
| 38 | | 47.8% −0.7 vs gemiddelde | 3.6% | 1.050 | 17 punten omlaag |
| 39 | | 47.2% −0.9 vs gemiddelde | 3.7% | 1.067 | 11 punten omlaag |
| 40 | | 47.7% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 218 | 17 punten omlaag |
| 41 | | 46.3% −0.3 vs gemiddelde | 0.7% | 201 | 21 punten omlaag |
| 42 | | 46.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.8% | 241 | 4 punten omlaag |
| 43 | | 47.5% −0.7 vs gemiddelde | 3.1% | 887 | 11 punten omlaag |
| 44 | | 44.8% −0.5 vs gemiddelde | 0.7% | 201 | 9 punten omlaag |
| 45 | | 45.2% −0.5 vs gemiddelde | 0.8% | 241 | 22 punten omlaag |
| 46 | | 44.8% −0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 163 | 1 punt omhoog |
| 47 | | 44.3% −0.5 vs gemiddelde | 0.7% | 201 | 18 punten omlaag |
| 48 | | 47.0% −0.8 vs gemiddelde | 2.6% | 753 | 8 punten omlaag |
| 49 | | 46.1% −0.8 vs gemiddelde | 1.9% | 536 | 1 punt omlaag |
| 50 | | 44.5% −0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 155 | 10 punten omlaag |
| 51 | | 41.5% −0.8 vs gemiddelde | 0.7% | 200 | 3 punten omhoog |
| 52 | | 44.8% −1.0 vs gemiddelde | 1.7% | 504 | Ongewijzigd |
| Off-role-picks 1 | |||||
| | 47.6% −0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 105 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Bot
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 14 | |||||
| 1 | | 53.5% +2.1 vs gemiddelde | 8.1% | 2.326 | 9 punten omlaag |
| 2 | | 49.5% −0.1 vs gemiddelde | 9.9% | 2.834 | 8 punten omlaag |
| 3 | | 50.3% +0.3 vs gemiddelde | 6.3% | 1.818 | 14 punten omlaag |
| 4 | | 49.0% −0.3 vs gemiddelde | 10.5% | 3.024 | 8 punten omlaag |
| 5 | | 52.9% +1.0 vs gemiddelde | 3.0% | 870 | 19 punten omlaag |
| 6 | | 48.0% −0.9 vs gemiddelde | 10.4% | 2.982 | 8 punten omlaag |
| 7 | | 52.0% +0.6 vs gemiddelde | 2.5% | 714 | 19 punten omlaag |
| 8 | | 50.4% +0.2 vs gemiddelde | 2.9% | 828 | 20 punten omlaag |
| 9 | | 54.0% +0.7 vs gemiddelde | 1.3% | 363 | 20 punten omlaag |
| 10 | | 49.1% −0.1 vs gemiddelde | 3.7% | 1.058 | 9 punten omlaag |
| 11 | | 52.7% +0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 279 | 3 punten omlaag |
| 12 | | 48.2% −0.7 vs gemiddelde | 7.1% | 2.044 | 4 punten omhoog |
| 13 | | 49.5% 0.0 vs gemiddelde | 3.4% | 980 | 4 punten omlaag |
| 14 | | 50.9% +0.3 vs gemiddelde | 2.0% | 574 | 9 punten omlaag |
| C 16 | |||||
| 15 | | 51.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 231 | 27 punten omlaag |
| 16 | | 49.7% 0.0 vs gemiddelde | 1.9% | 559 | 19 punten omlaag |
| 17 | | 51.0% +0.2 vs gemiddelde | 1.1% | 308 | 23 punten omlaag |
| 18 | | 49.1% −0.1 vs gemiddelde | 1.6% | 466 | 6 punten omlaag |
| 19 | | 49.2% −0.1 vs gemiddelde | 2.1% | 600 | 14 punten omlaag |
| 20 | | 54.5% +0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 112 | 30 punten omlaag |
| 21 | | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 167 | 10 punten omlaag |
| 22 | | 48.3% −0.2 vs gemiddelde | 1.5% | 439 | 8 punten omlaag |
| 23 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 126 | 30 punten omlaag |
| 24 | | 48.1% −0.3 vs gemiddelde | 1.9% | 540 | 12 punten omlaag |
| 25 | | 49.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.5% | 157 | 31 punten omlaag |
| 26 | | 48.6% −0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 255 | 23 punten omlaag |
| 27 | | 46.9% −0.7 vs gemiddelde | 2.5% | 725 | 15 punten omlaag |
| 28 | | 40.4% −0.5 vs gemiddelde | 0.4% | 104 | 8 punten omlaag |
| 29 | | 46.3% −1.1 vs gemiddelde | 3.7% | 1.070 | 16 punten omlaag |
| 30 | | 46.3% −1.1 vs gemiddelde | 3.8% | 1.088 | 15 punten omlaag |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Support
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 21 | |||||
| 1 | | 52.6% +1.0 vs gemiddelde | 5.0% | 1.419 | 16 punten omlaag |
| 2 | | 52.1% +0.9 vs gemiddelde | 5.9% | 1.659 | 3 punten omlaag |
| 3 | | 52.1% +0.7 vs gemiddelde | 3.7% | 1.033 | 15 punten omlaag |
| 4 | | 53.0% +0.8 vs gemiddelde | 2.7% | 751 | 12 punten omlaag |
| 5 | | 53.7% +0.8 vs gemiddelde | 1.9% | 546 | 21 punten omlaag |
| 6 | | 50.7% +0.2 vs gemiddelde | 3.9% | 1.104 | 16 punten omlaag |
| 7 | | 54.8% +0.8 vs gemiddelde | 1.5% | 427 | 17 punten omlaag |
| 8 | | 53.5% +0.7 vs gemiddelde | 1.9% | 542 | 20 punten omlaag |
| 9 | | 49.2% −0.4 vs gemiddelde | 6.8% | 1.918 | 15 punten omlaag |
| 10 | | 51.7% +0.4 vs gemiddelde | 2.3% | 650 | 23 punten omlaag |
| 11 | | 52.6% +0.5 vs gemiddelde | 1.6% | 441 | 21 punten omlaag |
| 12 | | 49.4% −0.3 vs gemiddelde | 5.4% | 1.528 | 17 punten omlaag |
| 13 | | 52.3% +0.4 vs gemiddelde | 1.6% | 451 | 20 punten omlaag |
| 14 | | 54.1% +0.4 vs gemiddelde | 0.8% | 231 | 19 punten omlaag |
| 15 | | 53.2% +0.4 vs gemiddelde | 1.1% | 312 | 15 punten omlaag |
| 16 | | 51.8% +0.3 vs gemiddelde | 1.4% | 398 | 17 punten omlaag |
| 17 | | 49.5% −0.2 vs gemiddelde | 4.3% | 1.226 | 19 punten omlaag |
| 18 | | 53.2% +0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 284 | 21 punten omlaag |
| 19 | | 50.2% 0.0 vs gemiddelde | 2.8% | 800 | 9 punten omlaag |
| 20 | | 50.7% +0.2 vs gemiddelde | 2.5% | 716 | 17 punten omlaag |
| 21 | | 55.0% +0.5 vs gemiddelde | 0.8% | 220 | 19 punten omlaag |
| C 26 | |||||
| 22 | | 49.6% −0.1 vs gemiddelde | 2.4% | 685 | 18 punten omlaag |
| 23 | | 55.8% +0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 120 | 21 punten omlaag |
| 24 | | 50.1% 0.0 vs gemiddelde | 2.5% | 699 | 17 punten omlaag |
| 25 | | 56.6% +0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 143 | 14 punten omlaag |
| 26 | | 55.3% +0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 150 | 26 punten omlaag |
| 27 | | 54.1% +0.4 vs gemiddelde | 0.7% | 207 | 15 punten omlaag |
| 28 | | 50.3% 0.0 vs gemiddelde | 1.6% | 449 | 20 punten omlaag |
| 29 | | 53.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 121 | 16 punten omlaag |
| 30 | | 51.1% +0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 280 | 7 punten omlaag |
| 31 | | 51.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.7% | 207 | 19 punten omlaag |
| 32 | | 52.2% +0.2 vs gemiddelde | 0.6% | 180 | 18 punten omlaag |
| 33 | | 52.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.6% | 174 | 14 punten omlaag |
| 34 | | 51.3% +0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 119 | 3 punten omhoog |
| 35 | | 48.3% −0.2 vs gemiddelde | 0.9% | 259 | 9 punten omhoog |
| 36 | | 48.5% −0.4 vs gemiddelde | 2.4% | 670 | 9 punten omlaag |
| 37 | | 48.7% −0.4 vs gemiddelde | 2.6% | 742 | 9 punten omlaag |
| 38 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 0.8% | 217 | 8 punten omlaag |
| 39 | | 50.4% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 113 | Ongewijzigd |
| 40 | | 47.6% −0.5 vs gemiddelde | 2.0% | 569 | 13 punten omlaag |
| 41 | | 44.9% −0.6 vs gemiddelde | 1.0% | 276 | 5 punten omlaag |
| 42 | | 47.2% −1.0 vs gemiddelde | 3.4% | 973 | 17 punten omlaag |
| 43 | | 46.8% −0.7 vs gemiddelde | 1.8% | 517 | 18 punten omlaag |
| 44 | | 44.2% −0.6 vs gemiddelde | 0.8% | 231 | 18 punten omlaag |
| 45 | | 45.8% −1.0 vs gemiddelde | 2.2% | 631 | 13 punten omlaag |
| 46 | | 41.3% −1.2 vs gemiddelde | 1.1% | 303 | 4 punten omlaag |
| 47 | | 40.9% −1.1 vs gemiddelde | 0.9% | 257 | 4 punten omlaag |
| Off-role-picks 2 | |||||
| | 41.7% −0.5 vs gemiddelde | 0.5% | 132 | nieuw | |
| | 43.5% −0.3 vs gemiddelde | 0.4% | 108 | nieuw | |