Patch 16.21 Grandmaster 256K geregistreerde ranked games
Tier list voor League of Legends
Metakaart
Tier list: Top
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 27 | |||||
| 1 | | 52.6% +1.0 vs gemiddelde | 2.4% | 1.173 | 8 punten omhoog |
| 2 | | 51.9% +0.8 vs gemiddelde | 2.8% | 1.355 | 6 punten omhoog |
| 3 | | 51.7% +0.7 vs gemiddelde | 2.6% | 1.299 | 1 punt omlaag |
| 4 | | 51.2% +0.6 vs gemiddelde | 3.1% | 1.546 | 4 punten omlaag |
| 5 | | 51.2% +0.6 vs gemiddelde | 2.8% | 1.379 | 9 punten omhoog |
| 6 | | 52.5% +0.8 vs gemiddelde | 1.8% | 895 | 1 punt omhoog |
| 7 | | 50.8% +0.4 vs gemiddelde | 3.2% | 1.567 | 2 punten omhoog |
| 8 | | 53.8% +1.0 vs gemiddelde | 1.4% | 679 | 3 punten omhoog |
| 9 | | 52.2% +0.7 vs gemiddelde | 1.8% | 882 | 6 punten omhoog |
| 10 | | 52.7% +0.8 vs gemiddelde | 1.6% | 778 | 3 punten omhoog |
| 11 | | 52.2% +0.6 vs gemiddelde | 1.5% | 738 | 6 punten omhoog |
| 12 | | 51.9% +0.6 vs gemiddelde | 1.5% | 718 | 1 punt omlaag |
| 13 | | 54.7% +0.7 vs gemiddelde | 0.7% | 349 | 3 punten omlaag |
| 14 | | 51.1% +0.4 vs gemiddelde | 2.1% | 1.023 | 5 punten omhoog |
| 15 | | 51.8% +0.6 vs gemiddelde | 1.7% | 820 | 1 punt omlaag |
| 16 | | 51.7% +0.5 vs gemiddelde | 1.7% | 844 | 4 punten omhoog |
| 17 | | 51.4% +0.4 vs gemiddelde | 1.5% | 749 | 1 punt omhoog |
| 18 | | 51.8% +0.4 vs gemiddelde | 1.2% | 577 | 3 punten omhoog |
| 19 | | 57.6% +0.6 vs gemiddelde | 0.4% | 177 | nieuw |
| 20 | | 54.1% +0.6 vs gemiddelde | 0.6% | 303 | 2 punten omhoog |
| 21 | | 53.6% +0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 289 | 5 punten omhoog |
| 22 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 2.2% | 1.091 | Ongewijzigd |
| 23 | | 53.9% +0.4 vs gemiddelde | 0.4% | 219 | Ongewijzigd |
| 24 | | 49.0% −0.3 vs gemiddelde | 3.0% | 1.477 | 1 punt omlaag |
| 25 | | 55.2% +0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 239 | 2 punten omhoog |
| 26 | | 50.1% +0.1 vs gemiddelde | 1.7% | 830 | 2 punten omhoog |
| 27 | | 51.5% +0.3 vs gemiddelde | 0.9% | 452 | 2 punten omlaag |
| C 34 | |||||
| 28 | | 48.5% −0.6 vs gemiddelde | 3.1% | 1.547 | 12 punten omlaag |
| 29 | | 49.3% −0.2 vs gemiddelde | 1.7% | 848 | 3 punten omlaag |
| 30 | | 50.5% +0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 457 | 4 punten omhoog |
| 31 | | 48.1% −0.9 vs gemiddelde | 4.2% | 2.047 | 1 punt omlaag |
| 32 | | 50.4% +0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 476 | 2 punten omhoog |
| 33 | | 51.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.5% | 266 | Ongewijzigd |
| 34 | | 50.1% +0.1 vs gemiddelde | 1.4% | 670 | 3 punten omlaag |
| 35 | | 50.1% +0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 459 | 2 punten omlaag |
| 36 | | 49.1% −0.2 vs gemiddelde | 1.7% | 852 | Ongewijzigd |
| 37 | | 53.3% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 167 | 3 punten omhoog |
| 38 | | 49.8% 0.0 vs gemiddelde | 1.3% | 646 | 2 punten omlaag |
| 39 | | 48.8% −0.3 vs gemiddelde | 1.8% | 868 | 4 punten omhoog |
| 40 | | 48.7% −0.3 vs gemiddelde | 1.6% | 782 | 4 punten omhoog |
| 41 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.6% | 310 | Ongewijzigd |
| 42 | | 48.0% −0.8 vs gemiddelde | 3.5% | 1.704 | 7 punten omlaag |
| 43 | | 52.1% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 119 | 1 punt omlaag |
| 44 | | 48.5% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 165 | 3 punten omhoog |
| 45 | | 47.8% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 207 | 3 punten omhoog |
| 46 | | 50.3% 0.0 vs gemiddelde | 0.3% | 151 | 3 punten omhoog |
| 47 | | 48.7% −0.2 vs gemiddelde | 1.1% | 538 | 3 punten omlaag |
| 48 | | 48.9% −0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 225 | Ongewijzigd |
| 49 | | 48.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 383 | 3 punten omhoog |
| 50 | | 48.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.9% | 463 | Ongewijzigd |
| 51 | | 47.4% −0.7 vs gemiddelde | 1.6% | 812 | 6 punten omlaag |
| 52 | | 47.3% −0.4 vs gemiddelde | 0.7% | 353 | 5 punten omlaag |
| 53 | | 46.6% −0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 234 | 1 punt omlaag |
| 54 | | 47.0% −1.1 vs gemiddelde | 2.5% | 1.236 | 11 punten omlaag |
| 55 | | 45.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 157 | 2 punten omhoog |
| 56 | | 47.0% −0.6 vs gemiddelde | 1.2% | 572 | 4 punten omlaag |
| 57 | | 46.7% −1.4 vs gemiddelde | 3.4% | 1.686 | 6 punten omlaag |
| 58 | | 46.4% −0.7 vs gemiddelde | 0.9% | 466 | 6 punten omlaag |
| 59 | | 46.1% −1.7 vs gemiddelde | 3.4% | 1.675 | 6 punten omlaag |
| 60 | | 43.2% −0.7 vs gemiddelde | 0.5% | 227 | 1 punt omlaag |
| 61 | | 43.6% −1.7 vs gemiddelde | 1.6% | 766 | 8 punten omlaag |
| Off-role-picks 9 | |||||
| | 50.7% +0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 276 | nieuw | |
| | 51.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 212 | nieuw | |
| | 59.9% +0.8 vs gemiddelde | 0.3% | 172 | nieuw | |
| | 51.5% +0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 165 | nieuw | |
| | 53.7% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 134 | nieuw | |
| | 48.9% −0.1 vs gemiddelde | 0.3% | 133 | nieuw | |
| | 44.8% −0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 125 | nieuw | |
| | 51.0% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 102 | nieuw | |
| | 59.4% +0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 101 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Jungle
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 27 | |||||
| 1 | | 54.2% +1.7 vs gemiddelde | 2.8% | 1.409 | 9 punten omhoog |
| 2 | | 53.3% +1.4 vs gemiddelde | 3.1% | 1.562 | 4 punten omlaag |
| 3 | | 52.4% +1.1 vs gemiddelde | 3.5% | 1.802 | 2 punten omhoog |
| 4 | | 51.0% +0.5 vs gemiddelde | 4.8% | 2.435 | 4 punten omhoog |
| 5 | | 54.1% +1.4 vs gemiddelde | 2.3% | 1.165 | 4 punten omhoog |
| 6 | | 56.1% +1.7 vs gemiddelde | 1.5% | 770 | 2 punten omhoog |
| 7 | | 53.6% +1.3 vs gemiddelde | 2.2% | 1.137 | 3 punten omhoog |
| 8 | | 50.8% +0.3 vs gemiddelde | 4.1% | 2.058 | 7 punten omhoog |
| 9 | | 55.4% +1.2 vs gemiddelde | 1.1% | 574 | 6 punten omhoog |
| 10 | | 51.8% +0.6 vs gemiddelde | 2.4% | 1.204 | 6 punten omhoog |
| 11 | | 54.5% +1.1 vs gemiddelde | 1.3% | 660 | 2 punten omlaag |
| 12 | | 49.8% −0.2 vs gemiddelde | 5.0% | 2.534 | 3 punten omhoog |
| 13 | | 56.9% +1.1 vs gemiddelde | 0.7% | 369 | 6 punten omhoog |
| 14 | | 52.1% +0.6 vs gemiddelde | 1.6% | 822 | 6 punten omhoog |
| 15 | | 50.1% 0.0 vs gemiddelde | 3.0% | 1.532 | 4 punten omlaag |
| 16 | | 54.1% +0.6 vs gemiddelde | 0.8% | 381 | 1 punt omhoog |
| 17 | | 50.1% 0.0 vs gemiddelde | 2.5% | 1.248 | 8 punten omlaag |
| 18 | | 50.2% 0.0 vs gemiddelde | 2.6% | 1.308 | 2 punten omlaag |
| 19 | | 51.7% +0.4 vs gemiddelde | 1.2% | 603 | 3 punten omhoog |
| 20 | | 54.3% +0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 304 | 2 punten omhoog |
| 21 | | 50.5% +0.1 vs gemiddelde | 2.1% | 1.054 | 3 punten omhoog |
| 22 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 3.8% | 1.932 | 4 punten omhoog |
| 23 | | 52.2% +0.5 vs gemiddelde | 1.1% | 582 | 3 punten omlaag |
| 24 | | 51.7% +0.3 vs gemiddelde | 1.0% | 495 | 3 punten omhoog |
| 25 | | 47.3% −1.9 vs gemiddelde | 7.3% | 3.683 | 14 punten omlaag |
| 26 | | 52.4% +0.4 vs gemiddelde | 0.7% | 380 | 1 punt omhoog |
| 27 | | 48.2% −1.1 vs gemiddelde | 5.1% | 2.601 | 10 punten omlaag |
| C 26 | |||||
| 28 | | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.7% | 362 | 1 punt omlaag |
| 29 | | 49.4% −0.2 vs gemiddelde | 1.7% | 888 | 2 punten omlaag |
| 30 | | 48.4% −0.9 vs gemiddelde | 4.2% | 2.124 | 6 punten omlaag |
| 31 | | 51.1% +0.1 vs gemiddelde | 0.7% | 331 | 2 punten omlaag |
| 32 | | 50.3% 0.0 vs gemiddelde | 1.1% | 555 | 2 punten omlaag |
| 33 | | 49.3% −0.3 vs gemiddelde | 2.2% | 1.131 | 5 punten omlaag |
| 34 | | 55.9% +0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 161 | Ongewijzigd |
| 35 | | 49.3% −0.3 vs gemiddelde | 1.8% | 931 | 1 punt omhoog |
| 36 | | 53.6% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 151 | 2 punten omlaag |
| 37 | | 49.3% −0.2 vs gemiddelde | 1.3% | 667 | 1 punt omlaag |
| 38 | | 48.2% −0.9 vs gemiddelde | 3.1% | 1.567 | 5 punten omlaag |
| 39 | | 53.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 128 | nieuw |
| 40 | | 50.3% 0.0 vs gemiddelde | 0.3% | 155 | 1 punt omhoog |
| 41 | | 50.4% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 113 | 1 punt omhoog |
| 42 | | 47.5% −0.7 vs gemiddelde | 1.4% | 711 | 2 punten omlaag |
| 43 | | 47.3% −0.6 vs gemiddelde | 1.1% | 550 | Ongewijzigd |
| 44 | | 48.1% −0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 516 | 1 punt omhoog |
| 45 | | 47.2% −0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 299 | 4 punten omlaag |
| 46 | | 47.4% −0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 251 | 5 punten omlaag |
| 47 | | 47.2% −0.6 vs gemiddelde | 1.0% | 506 | 2 punten omhoog |
| 48 | | 45.1% −0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 102 | 1 punt omlaag |
| 49 | | 46.5% −0.5 vs gemiddelde | 0.6% | 329 | 3 punten omlaag |
| 50 | | 46.7% −0.6 vs gemiddelde | 0.9% | 454 | 3 punten omlaag |
| 51 | | 44.8% −0.7 vs gemiddelde | 0.6% | 299 | 3 punten omlaag |
| 52 | | 43.5% −1.1 vs gemiddelde | 0.8% | 400 | 2 punten omhoog |
| 53 | | 44.1% −1.9 vs gemiddelde | 1.8% | 939 | 2 punten omlaag |
| Off-role-picks 3 | |||||
| | 48.3% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 207 | nieuw | |
| | 51.3% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 117 | nieuw | |
| | 49.6% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 117 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Mid
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 28 | |||||
| 1 | | 54.6% +2.1 vs gemiddelde | 2.8% | 1.574 | 5 punten omhoog |
| 2 | | 52.4% +1.4 vs gemiddelde | 4.5% | 2.531 | 4 punten omhoog |
| 3 | | 53.8% +1.8 vs gemiddelde | 3.3% | 1.849 | 3 punten omhoog |
| 4 | | 52.1% +1.0 vs gemiddelde | 3.2% | 1.758 | 7 punten omhoog |
| 5 | | 53.0% +1.2 vs gemiddelde | 2.3% | 1.276 | 1 punt omhoog |
| 6 | | 50.1% +0.1 vs gemiddelde | 4.8% | 2.699 | Ongewijzigd |
| 7 | | 50.2% +0.2 vs gemiddelde | 4.6% | 2.533 | 5 punten omhoog |
| 8 | | 53.7% +1.0 vs gemiddelde | 1.4% | 769 | 8 punten omhoog |
| 9 | | 54.1% +1.2 vs gemiddelde | 1.4% | 801 | 7 punten omhoog |
| 10 | | 52.0% +0.8 vs gemiddelde | 2.2% | 1.233 | 5 punten omhoog |
| 11 | | 53.3% +0.9 vs gemiddelde | 1.3% | 741 | 2 punten omhoog |
| 12 | | 50.7% +0.3 vs gemiddelde | 2.8% | 1.543 | 6 punten omhoog |
| 13 | | 57.1% +1.1 vs gemiddelde | 0.6% | 359 | 2 punten omhoog |
| 14 | | 49.5% −0.2 vs gemiddelde | 4.0% | 2.209 | 7 punten omlaag |
| 15 | | 51.4% +0.5 vs gemiddelde | 2.1% | 1.168 | 2 punten omhoog |
| 16 | | 50.3% +0.1 vs gemiddelde | 2.6% | 1.450 | 8 punten omlaag |
| 17 | | 49.5% −0.2 vs gemiddelde | 3.2% | 1.775 | 3 punten omlaag |
| 18 | | 56.6% +0.8 vs gemiddelde | 0.5% | 288 | 7 punten omhoog |
| 19 | | 51.0% +0.3 vs gemiddelde | 1.8% | 979 | 1 punt omhoog |
| 20 | | 50.4% +0.2 vs gemiddelde | 2.2% | 1.233 | 4 punten omlaag |
| 21 | | 51.6% +0.5 vs gemiddelde | 1.5% | 845 | Ongewijzigd |
| 22 | | 51.8% +0.4 vs gemiddelde | 1.1% | 595 | 1 punt omlaag |
| 23 | | 56.7% +0.7 vs gemiddelde | 0.4% | 245 | 3 punten omhoog |
| 24 | | 57.0% +0.8 vs gemiddelde | 0.4% | 242 | 2 punten omhoog |
| 25 | | 48.9% −0.5 vs gemiddelde | 3.6% | 1.993 | 1 punt omhoog |
| 26 | | 49.0% −0.5 vs gemiddelde | 3.4% | 1.898 | Ongewijzigd |
| 27 | | 51.4% +0.3 vs gemiddelde | 1.0% | 582 | 1 punt omhoog |
| 28 | | 54.6% +0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 273 | 1 punt omhoog |
| C 35 | |||||
| 29 | | 50.4% +0.1 vs gemiddelde | 1.0% | 567 | 1 punt omhoog |
| 30 | | 49.5% −0.1 vs gemiddelde | 1.6% | 870 | 2 punten omlaag |
| 31 | | 47.5% −1.3 vs gemiddelde | 4.1% | 2.273 | 4 punten omlaag |
| 32 | | 48.9% −0.3 vs gemiddelde | 1.7% | 932 | 2 punten omlaag |
| 33 | | 49.2% −0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 490 | 4 punten omlaag |
| 34 | | 50.5% +0.1 vs gemiddelde | 0.6% | 311 | 4 punten omhoog |
| 35 | | 48.8% −0.4 vs gemiddelde | 1.6% | 884 | 1 punt omhoog |
| 36 | | 51.1% +0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 137 | 4 punten omlaag |
| 37 | | 54.6% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 119 | 1 punt omlaag |
| 38 | | 48.9% −0.2 vs gemiddelde | 0.8% | 460 | 2 punten omhoog |
| 39 | | 47.9% −0.6 vs gemiddelde | 1.6% | 901 | 6 punten omlaag |
| 40 | | 48.0% −0.5 vs gemiddelde | 1.3% | 737 | 6 punten omlaag |
| 41 | | 49.2% −0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 260 | 4 punten omhoog |
| 42 | | 48.5% −0.4 vs gemiddelde | 1.4% | 806 | 12 punten omlaag |
| 43 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.2% | 126 | 5 punten omlaag |
| 44 | | 48.4% −0.1 vs gemiddelde | 0.2% | 126 | Ongewijzigd |
| 45 | | 46.5% −0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 142 | 1 punt omlaag |
| 46 | | 47.4% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 196 | 1 punt omlaag |
| 47 | | 47.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 233 | 4 punten omlaag |
| 48 | | 46.0% −0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 163 | Ongewijzigd |
| 49 | | 46.5% −0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 185 | 1 punt omlaag |
| 50 | | 47.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 225 | 1 punt omlaag |
| 51 | | 47.3% −0.4 vs gemiddelde | 0.6% | 328 | 1 punt omlaag |
| 52 | | 46.6% −0.8 vs gemiddelde | 1.2% | 653 | Ongewijzigd |
| 53 | | 43.5% −0.5 vs gemiddelde | 0.3% | 184 | Ongewijzigd |
| 54 | | 44.5% −0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 173 | 2 punten omlaag |
| 55 | | 41.2% −0.5 vs gemiddelde | 0.2% | 131 | 6 punten omlaag |
| 56 | | 46.6% −0.7 vs gemiddelde | 1.0% | 545 | 5 punten omlaag |
| 57 | | 42.1% −0.6 vs gemiddelde | 0.3% | 159 | 5 punten omlaag |
| 58 | | 44.0% −0.8 vs gemiddelde | 0.5% | 300 | 4 punten omlaag |
| 59 | | 45.3% −1.5 vs gemiddelde | 1.8% | 997 | 2 punten omhoog |
| 60 | | 38.7% −1.2 vs gemiddelde | 0.4% | 230 | 4 punten omlaag |
| 61 | | 39.1% −1.3 vs gemiddelde | 0.5% | 284 | 2 punten omhoog |
| 62 | | 44.9% −2.1 vs gemiddelde | 2.7% | 1.483 | 14 punten omlaag |
| 63 | | 42.6% −1.6 vs gemiddelde | 1.0% | 580 | 6 punten omlaag |
| Off-role-picks 3 | |||||
| | 53.0% +0.2 vs gemiddelde | 0.3% | 164 | nieuw | |
| | 55.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 111 | nieuw | |
| | 44.0% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 100 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Bot
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| B 25 | |||||
| 1 | | 50.2% 0.0 vs gemiddelde | 9.3% | 4.977 | 2 punten omhoog |
| 2 | | 52.8% +1.3 vs gemiddelde | 3.9% | 2.076 | 4 punten omhoog |
| 3 | | 51.4% +0.6 vs gemiddelde | 4.2% | 2.249 | 8 punten omlaag |
| 4 | | 52.3% +1.0 vs gemiddelde | 3.3% | 1.786 | 1 punt omhoog |
| 5 | | 51.1% +0.4 vs gemiddelde | 3.8% | 2.029 | 6 punten omhoog |
| 6 | | 48.8% −1.0 vs gemiddelde | 9.2% | 4.899 | 1 punt omhoog |
| 7 | | 56.2% +1.4 vs gemiddelde | 1.1% | 612 | 6 punten omhoog |
| 8 | | 56.5% +1.5 vs gemiddelde | 1.1% | 605 | 5 punten omhoog |
| 9 | | 49.6% −0.4 vs gemiddelde | 5.9% | 3.172 | 2 punten omlaag |
| 10 | | 53.8% +1.1 vs gemiddelde | 1.6% | 877 | 1 punt omhoog |
| 11 | | 52.2% +0.7 vs gemiddelde | 2.0% | 1.050 | 8 punten omhoog |
| 12 | | 51.3% +0.4 vs gemiddelde | 2.5% | 1.358 | 1 punt omlaag |
| 13 | | 50.1% −0.1 vs gemiddelde | 3.6% | 1.910 | 8 punten omlaag |
| 14 | | 53.0% +0.7 vs gemiddelde | 1.4% | 730 | 8 punten omlaag |
| 15 | | 51.5% +0.4 vs gemiddelde | 1.8% | 976 | 7 punten omhoog |
| 16 | | 53.7% +0.7 vs gemiddelde | 0.9% | 503 | 1 punt omlaag |
| 17 | | 49.2% −0.5 vs gemiddelde | 4.2% | 2.250 | 4 punten omhoog |
| 18 | | 52.5% +0.6 vs gemiddelde | 1.3% | 674 | 1 punt omlaag |
| 19 | | 51.2% +0.3 vs gemiddelde | 1.6% | 861 | 3 punten omhoog |
| 20 | | 48.9% −0.7 vs gemiddelde | 3.7% | 1.962 | 8 punten omlaag |
| 21 | | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.9% | 504 | 2 punten omlaag |
| 22 | | 49.4% −0.4 vs gemiddelde | 2.9% | 1.562 | 4 punten omhoog |
| 23 | | 53.2% +0.5 vs gemiddelde | 0.7% | 355 | 2 punten omhoog |
| 24 | | 51.6% +0.3 vs gemiddelde | 1.1% | 570 | Ongewijzigd |
| 25 | | 54.8% +0.4 vs gemiddelde | 0.4% | 208 | nieuw |
| C 18 | |||||
| 26 | | 51.8% +0.3 vs gemiddelde | 0.7% | 388 | 2 punten omlaag |
| 27 | | 52.6% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 215 | 4 punten omhoog |
| 28 | | 50.7% +0.1 vs gemiddelde | 0.8% | 408 | 6 punten omlaag |
| 29 | | 50.3% 0.0 vs gemiddelde | 1.2% | 640 | 4 punten omhoog |
| 30 | | 53.0% +0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 281 | 3 punten omlaag |
| 31 | | 48.1% −1.1 vs gemiddelde | 3.8% | 2.033 | 5 punten omlaag |
| 32 | | 50.7% +0.1 vs gemiddelde | 0.7% | 373 | 2 punten omlaag |
| 33 | | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.7% | 360 | 3 punten omhoog |
| 34 | | 51.9% +0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 210 | 1 punt omlaag |
| 35 | | 48.7% −0.4 vs gemiddelde | 1.4% | 766 | 1 punt omlaag |
| 36 | | 46.5% −2.4 vs gemiddelde | 6.6% | 3.531 | 2 punten omhoog |
| 37 | | 48.6% −0.2 vs gemiddelde | 0.4% | 220 | 1 punt omhoog |
| 38 | | 48.0% −0.9 vs gemiddelde | 2.6% | 1.403 | 2 punten omhoog |
| 39 | | 45.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 133 | 5 punten omlaag |
| 40 | | 46.9% −0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 241 | 3 punten omlaag |
| 41 | | 48.2% −0.4 vs gemiddelde | 0.8% | 407 | 4 punten omlaag |
| 42 | | 47.9% −0.3 vs gemiddelde | 0.6% | 317 | Ongewijzigd |
| 43 | | 43.1% −1.1 vs gemiddelde | 0.7% | 360 | 1 punt omlaag |
| Off-role-picks 6 | |||||
| | 51.6% +0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 221 | nieuw | |
| | 50.0% 0.0 vs gemiddelde | 0.4% | 188 | nieuw | |
| | 53.3% +0.3 vs gemiddelde | 0.3% | 184 | nieuw | |
| | 54.8% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 126 | nieuw | |
| | 42.3% −0.4 vs gemiddelde | 0.2% | 111 | nieuw | |
| | 55.7% +0.3 vs gemiddelde | 0.2% | 106 | nieuw | |
Stijgers
Dalers
Metakaart
Tier list: Support
| # | Naam | | Pickrate | Aantal games | |
|---|---|---|---|---|---|
| A 1 | |||||
| 1 | | 55.8% +3.0 vs gemiddelde | 4.5% | 2.126 | 12 punten omhoog |
| B 19 | |||||
| 2 | | 52.9% +1.7 vs gemiddelde | 5.5% | 2.609 | Ongewijzigd |
| 3 | | 52.8% +1.6 vs gemiddelde | 5.6% | 2.624 | 8 punten omlaag |
| 4 | | 50.3% +0.2 vs gemiddelde | 7.4% | 3.508 | 1 punt omhoog |
| 5 | | 51.4% +0.6 vs gemiddelde | 3.5% | 1.643 | 2 punten omlaag |
| 6 | | 50.4% +0.2 vs gemiddelde | 4.2% | 2.002 | 2 punten omhoog |
| 7 | | 50.8% +0.4 vs gemiddelde | 3.4% | 1.588 | 4 punten omhoog |
| 8 | | 50.6% +0.3 vs gemiddelde | 3.6% | 1.703 | 3 punten omlaag |
| 9 | | 48.6% −0.9 vs gemiddelde | 7.4% | 3.496 | 4 punten omlaag |
| 10 | | 51.9% +0.7 vs gemiddelde | 2.4% | 1.115 | 4 punten omhoog |
| 11 | | 50.6% +0.3 vs gemiddelde | 2.9% | 1.383 | 1 punt omhoog |
| 12 | | 51.9% +0.6 vs gemiddelde | 1.9% | 875 | Ongewijzigd |
| 13 | | 49.5% −0.2 vs gemiddelde | 3.7% | 1.737 | 2 punten omlaag |
| 14 | | 49.9% 0.0 vs gemiddelde | 3.2% | 1.504 | 3 punten omhoog |
| 15 | | 55.5% +0.7 vs gemiddelde | 0.6% | 274 | Ongewijzigd |
| 16 | | 56.5% +0.7 vs gemiddelde | 0.5% | 253 | 4 punten omhoog |
| 17 | | 55.6% +0.6 vs gemiddelde | 0.5% | 243 | 7 punten omhoog |
| 18 | | 52.5% +0.4 vs gemiddelde | 0.9% | 417 | 1 punt omlaag |
| 19 | | 51.3% +0.3 vs gemiddelde | 1.1% | 509 | 1 punt omlaag |
| 20 | | 52.5% +0.4 vs gemiddelde | 0.7% | 320 | 2 punten omlaag |
| C 23 | |||||
| 21 | | 48.5% −0.7 vs gemiddelde | 3.7% | 1.735 | 3 punten omlaag |
| 22 | | 50.1% 0.0 vs gemiddelde | 1.4% | 665 | 2 punten omhoog |
| 23 | | 49.2% −0.3 vs gemiddelde | 2.4% | 1.130 | 2 punten omhoog |
| 24 | | 51.2% +0.2 vs gemiddelde | 0.9% | 408 | 2 punten omhoog |
| 25 | | 51.4% +0.2 vs gemiddelde | 0.6% | 276 | Ongewijzigd |
| 26 | | 50.7% +0.2 vs gemiddelde | 1.2% | 556 | 2 punten omlaag |
| 27 | | 48.5% −0.6 vs gemiddelde | 2.6% | 1.233 | 1 punt omlaag |
| 28 | | 53.3% +0.2 vs gemiddelde | 0.2% | 107 | nieuw |
| 29 | | 48.5% −0.5 vs gemiddelde | 2.2% | 1.053 | Ongewijzigd |
| 30 | | 50.6% +0.1 vs gemiddelde | 0.8% | 360 | 3 punten omlaag |
| 31 | | 49.2% −0.1 vs gemiddelde | 0.9% | 415 | 1 punt omlaag |
| 32 | | 47.8% −0.8 vs gemiddelde | 2.5% | 1.162 | 2 punten omhoog |
| 33 | | 48.7% −0.1 vs gemiddelde | 0.4% | 187 | 3 punten omhoog |
| 34 | | 48.8% −0.1 vs gemiddelde | 0.5% | 252 | 2 punten omhoog |
| 35 | | 47.7% −0.4 vs gemiddelde | 1.0% | 451 | 1 punt omlaag |
| 36 | | 46.5% −0.4 vs gemiddelde | 0.5% | 230 | 1 punt omlaag |
| 37 | | 45.1% −0.4 vs gemiddelde | 0.3% | 164 | 2 punten omlaag |
| 38 | | 45.3% −0.5 vs gemiddelde | 0.5% | 234 | 1 punt omlaag |
| 39 | | 46.5% −0.7 vs gemiddelde | 1.1% | 508 | 3 punten omlaag |
| 40 | | 44.9% −0.4 vs gemiddelde | 0.4% | 187 | Ongewijzigd |
| 41 | | 45.9% −2.2 vs gemiddelde | 5.0% | 2.353 | 9 punten omlaag |
| 42 | | 46.0% −1.0 vs gemiddelde | 1.4% | 670 | 3 punten omlaag |
| 43 | | 43.5% −1.8 vs gemiddelde | 1.6% | 772 | 2 punten omhoog |
| Off-role-picks 1 | |||||
| | 47.0% −0.3 vs gemiddelde | 0.5% | 230 | nieuw | |