League of Legends Build voor Zac
Zac Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 51.3%
- games
- 175,646
- Winimpact
- +1.3
- Pickrate
- 1.0%
StartitemsScorchclaw Pup
Scorchclaw Pup wint vaker dan Mosstomper Seedling + Health Potion, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 33% | 50.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 22% | 52.8% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 22% | 52.4% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 18% | 50.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.3% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.5% | -2.1 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Ionian Boots of Lucidity, de meest gekozen: +0.5 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 52.3% | -0.4 kan toeval zijn | 11:53 | |
| 27% | 51.2% | +0.4 duidelijk verschil | 14:44 | |
| 24% | 50.7% | +0.5 duidelijk verschil | 14:32 | |
| 1% | 49.8% | te groot om te vertrouwen | 14:27 | |
| <1% | 54.5% | -1.1 kan toeval zijn vaak voor | 13:10 | |
| <1% | 55.3% | +0.1 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 40% | 53.8% | meest gekocht | |
| 33% | 54.2% | ongeveer gelijk | |
| 13% | 52.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 51.4% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.2% | meest gekocht | |
| 39% | 51.0% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 46.4% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 50.7% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 13% | 40% | |
| 33% | 8% | |
| 45% | 66% | |
| 79% | 59% | |
| 2% | 20% | |
| 44% | 28% | |
| 20% | 8% | |
| 8% | 13% | |
| 14% | 9% | |
| 40% | 39% |
Item nr. 1Sunfire Aegis
Sunfire Aegis hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen -1.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 52.1% | +1.6 duidelijk verschil | 11:34 | |
| 31% | 50.6% | -1.5 kan toeval zijn | 11:38 | |
| 4% | 51.6% | -0.1 duidelijk verschil | 12:28 | |
| 4% | 51.1% | +0.5 duidelijk verschil | 11:50 | |
| 2% | 49.4% | -0.4 kan toeval zijn | 13:22 | |
| 1% | 50.6% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 49.6% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 69.2% | +3.1 duidelijk verschil vaak voor |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 21,724 | |
| 17% | 69.0% | 17,886 | |
| 7% | - | 7,274 | |
| 5% | - | 5,433 |
Item nr. 2Spirit Visage
Spirit Visage hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen -1.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 52.8% | +0.6 kan toeval zijn | 19:46 | |
| 26% | 51.6% | -0.5 kan toeval zijn | 18:34 | |
| 16% | 50.3% | 0.0 kan toeval zijn | 19:25 | |
| 8% | 54.7% | -0.1 kan toeval zijn | 20:01 | |
| 3% | 51.4% | -0.1 kan toeval zijn | 19:28 | |
| 2% | 54.9% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| 2% | 75.9% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 63.7% | +3.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 21,724 | |
| 17% | 69.0% | 17,886 | |
| 7% | - | 7,274 | |
| 5% | - | 5,433 |
Item nr. 3Unending Despair
Unending Despair hoort bij de build die vaker wint: +1.5 per 100 potjes, tegen -1.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 55.5% | 0.0 kan toeval zijn | 24:43 | |
| 24% | 53.5% | -0.3 kan toeval zijn | 24:54 | |
| 9% | 53.0% | +0.3 kan toeval zijn | 25:19 | |
| 9% | 57.1% | +0.1 kan toeval zijn | 25:19 | |
| 5% | 59.3% | +0.2 kan toeval zijn | 25:14 | |
| 3% | 58.1% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 76.5% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 61.6% | +2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 21,724 | |
| 17% | 69.0% | 17,886 | |
| 7% | - | 7,274 | |
| 5% | - | 5,433 |
Item nr. 4Protoplasm Harness
Protoplasm Harness wint vaker dan Thornmail, de meest gekozen: +0.1 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 57.7% | -0.9 kan toeval zijn | 31:06 | |
| 21% | 59.0% | -0.1 kan toeval zijn | 29:35 | |
| 15% | 57.8% | +0.9 kan toeval zijn | 28:50 | |
| 10% | 62.2% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 9% | 57.6% | -0.1 kan toeval zijn | 29:56 | |
| 5% | 62.6% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 4% | 77.0% | gekocht als je al voor staat |
Item nr. 5Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | 62.4% | 33:19 |
Item nr. 6Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | 52.6% | 37:23 | |
| 14% | 48.7% | 36:60 | |
| 9% | 46.6% | 38:26 | |
| 7% | 56.5% | 35:50 | |
| 6% | 45.5% | 36:53 |
HoofdruneAftershock
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.7% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 48% | 51.3% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.0% | -6.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.2% | -6.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.2% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.9% | -5.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 37.8% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 1Font of Life
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.7% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 48% | 51.2% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.6% | -6.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.3% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.3% | -4.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.7% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.2% | +1.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Conditioning
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 48% | 51.3% | -0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | -6.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.3% | -1.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.0% | -5.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.0% | -4.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.4% | -3.4 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Revitalize
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 47% | 51.2% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.9% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.0% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.8% | te groot om te vertrouwen | |
| 1% | 50.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.1% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.1% | -4.3 duidelijk verschil |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.6% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 28% | 51.4% | -0.1 duidelijk verschil | |
| 21% | 50.9% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.8% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.3% | -2.0 duidelijk verschil |
Secundaire runesLegend: Haste + Triumph
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.1% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.1% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.5% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.7% | -2.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 39.7% | -2.1 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.5% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.0% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.8% | -1.9 duidelijk verschil |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 53.4% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | -1.9 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.3% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.2% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.7% | +0.6 kan toeval zijn |
EWQ
De skillsE > W > Q
Extra winst hier: +5.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 93% | 52.0% | +5.2 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 4% | 47.6% | -3.5 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 45.2% | -5.9 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 39.6% | te groot om te vertrouwen |
| QEWQ + E + W | <1% | 38.4% | te groot om te vertrouwen |
| QWEQ + W + E | <1% | 38.1% | te groot om te vertrouwen |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Eerst E maxen: 51.9% gewonnen. Eerst W: 41.9% gewonnen (won vaker).
- W
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.4% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.5% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.0% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.7% | -2.4 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 52.9%
- games
- 5,466
- Winimpact
- +2.1
- Pickrate
- 3.2%
StartitemsMosstomper Seedling + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 33% | 50.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 22% | 52.8% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 22% | 52.4% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 18% | 50.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.3% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.5% | -2.1 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 52.9% |
Item nr. 1Sunfire Aegis
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 98% | 52.9% | |
| 2% | 53.2% |
Item nr. 2Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 98% | 52.9% |
Item nr. 3Spirit Visage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 47% | 55.7% | |
| 26% | 56.0% | |
| 17% | 58.5% | |
| 3% | 63.3% | |
| 2% | 62.5% |
Item nr. 4Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 26% | 57.5% | |
| 22% | 64.2% | |
| 19% | 58.4% | |
| 4% | 60.7% | |
| 2% | 56.5% |
Item nr. 5Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 27% | 67.6% | |
| 21% | 55.6% | |
| 10% | 63.5% | |
| 5% | 78.3% | |
| 3% | 56.3% |
Item nr. 6Unending Despair
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 14% | 50.0% | |
| 7% | 75.0% | |
| 5% | 66.7% | |
| 5% | 66.7% | |
| 5% | 66.7% |
HoofdruneAftershock
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
Hoofdrij 1Font of Life
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
Hoofdrij 2Conditioning
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
Hoofdrij 3Revitalize
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
AanvalsshardAbility Haste
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 88% | 52.5% |
EWQ
De skillsE > W > Q
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 93% | 52.0% | +5.2 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 4% | 47.6% | -3.5 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 45.2% | -5.9 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 39.6% | te groot om te vertrouwen |
| QEWQ + E + W | <1% | 38.4% | te groot om te vertrouwen |
| QWEQ + W + E | <1% | 38.1% | te groot om te vertrouwen |
- W
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
De spellsFlash + Smite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.4% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.5% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.0% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.7% | -2.4 kan toeval zijn |
Zac Top build
- gewonnen
- 51.8%
- games
- 26,416
- Winimpact
- +1.7
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDoran's Helm + Health Potion
Doran's Helm + Health Potion wint vaker dan Doran's Shield + Health Potion, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 19% | 52.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.7% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.4% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.4% | -0.4 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.1 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 51.5% | -0.2 kan toeval zijn | 13:07 | |
| 26% | 52.9% | +0.1 kan toeval zijn | 15:18 | |
| 18% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn | 13:26 | |
| 1% | 59.4% | +0.1 kan toeval zijn | 14:42 | |
| <1% | 52.9% | -0.1 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 57% | 54.6% | meest gekocht | |
| 14% | 55.4% | ongeveer gelijk | |
| 10% | 53.7% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 53.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.1% | meest gekocht | |
| 20% | 49.0% | ongeveer gelijk | |
| 15% | 55.0% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 62.1% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 57% | 20% | |
| 65% | 28% | |
| 8% | 43% | |
| 10% | 45% | |
| 44% | 63% | |
| 38% | 22% | |
| 17% | 7% | |
| 24% | 18% | |
| 4% | 7% |
Item nr. 1Sunfire Aegis
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 52.4% | +1.3 kan toeval zijn | 12:56 | |
| 19% | 52.0% | -0.7 duidelijk verschil | 12:11 | |
| 7% | 52.1% | -0.1 kan toeval zijn | 12:53 | |
| 5% | 53.7% | -2.2 duidelijk verschil | 12:26 | |
| 4% | 47.9% | -1.5 duidelijk verschil | 13:19 | |
| 2% | 51.6% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 53.4% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 55.1% | +1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 22% | 56.8% | 2,896 | |
| 9% | 88.9% | 1,174 | |
| 6% | - | 737 | |
| 4% | - | 587 |
Item nr. 2Spirit Visage
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 54.7% | -0.2 kan toeval zijn | 20:36 | |
| 19% | 51.0% | -0.5 kan toeval zijn | 19:53 | |
| 9% | 55.5% | +0.5 kan toeval zijn | 20:39 | |
| 8% | 53.7% | +0.5 kan toeval zijn | 20:19 | |
| 4% | 59.1% | -0.7 kan toeval zijn | 20:22 | |
| 4% | 57.7% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.5% | +1.0 kan toeval zijn | ||
| 1% | 59.2% | +1.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 22% | 56.8% | 2,896 | |
| 9% | 88.9% | 1,174 | |
| 6% | - | 737 | |
| 4% | - | 587 |
Item nr. 3Unending Despair
Unending Despair hoort bij de build die vaker wint: +3.0 per 100 potjes, tegen -1.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 57.1% | +0.2 kan toeval zijn | 25:26 | |
| 20% | 57.3% | -0.4 kan toeval zijn | 25:35 | |
| 15% | 60.5% | 0.0 kan toeval zijn | 25:58 | |
| 11% | 54.8% | -0.3 kan toeval zijn | 26:08 | |
| 4% | 60.1% | +0.4 kan toeval zijn | 26:03 | |
| 4% | 58.6% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 1% | 74.7% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 62.8% | +2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 22% | 56.8% | 2,896 | |
| 9% | 88.9% | 1,174 | |
| 6% | - | 737 | |
| 4% | - | 587 |
Item nr. 4Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 64.0% | 30:15 |
Item nr. 5Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 16% | 57.1% | 34:34 |
Item nr. 6Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 37:29 | |
| 15% | - | 36:28 | |
| 10% | - | 36:00 | |
| 10% | - | 39:09 | |
| 7% | - | 39:10 |
HoofdruneGrasp of the Undying
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 22% | 51.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.8% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.6% | -3.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Demolish
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 52.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 21% | 51.9% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.2% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.4% | -4.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.0% | -3.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.6% | -5.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.4% | -4.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Second Wind
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 52.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 21% | 52.0% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.7% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.9% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.2% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.8% | -4.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.9% | -2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Revitalize
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 52.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 52.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.5% | -3.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.5% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.0% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.0% | -0.6 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 21% | 51.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.9% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | -1.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesLast Stand + Legend: Haste
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 52.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.9% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | 0.0 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.6% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 22% | 52.7% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.1% | -0.7 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.1% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 15% | 50.1% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.1% | +0.5 kan toeval zijn |
EWQ
De skillsE > W > Q
E > W > Q wint vaker dan W > E > Q, de meest gekozen: +3.6 tegenover -2.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 70% | 51.4% | -2.1 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 25% | 54.6% | +3.6 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 2% | 49.6% | -1.0 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 1% | 34.9% | te groot om te vertrouwen |
| QEWQ + E + W | <1% | 56.4% | -1.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | <1% | 44.4% | -3.2 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Eerst W maxen: 49.6% gewonnen. Eerst E: 53.6% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.8% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 26% | 49.4% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.5% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.6% | +0.1 kan toeval zijn |
Zac Support build
Patch 16.20- gewonnen
- 48.7%
- games
- 25,075
- Winimpact
- -1.2
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.4% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.5% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.5% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.3% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.0% | +1.2 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 49.5% | +0.4 kan toeval zijn | 14:37 | |
| 25% | 50.7% | 0.0 kan toeval zijn | 15:49 | |
| 25% | 51.0% | +0.4 kan toeval zijn | 11:39 | |
| 3% | 46.0% | -2.8 duidelijk verschil | 15:42 | |
| 1% | 48.9% | -1.1 kan toeval zijn | 12:15 | |
| 1% | 50.5% | -0.8 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 54% | 52.7% | meest gekocht | |
| 20% | 53.4% | ongeveer gelijk | |
| 14% | 55.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 48.3% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 39% | 52.1% | meest gekocht | |
| 24% | 49.6% | ongeveer gelijk | |
| 22% | 50.1% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 46.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 54% | 24% | |
| 14% | 39% | |
| 33% | 57% | |
| 41% | 25% | |
| 55% | 43% | |
| 14% | 5% | |
| 4% | 13% | |
| 1% | 5% |
Item nr. 1Sunfire Aegis
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 50.0% | 0.0 kan toeval zijn | 13:38 | |
| 10% | 51.9% | +2.1 kan toeval zijn | 12:03 | |
| 8% | 48.6% | -0.3 kan toeval zijn | 11:57 | |
| 6% | 50.0% | -1.2 kan toeval zijn | 13:39 | |
| 6% | 45.8% | -1.6 kan toeval zijn | 15:12 | |
| 6% | 47.6% | -2.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 48.5% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 51.4% | +2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | 57.5% | 2,264 | |
| 4% | 65.8% | 418 | |
| 3% | - | 330 | |
| 2% | - | 200 |
Item nr. 2Spirit Visage
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 52.8% | +0.3 kan toeval zijn | 22:25 | |
| 21% | 49.0% | -0.1 kan toeval zijn | 21:52 | |
| 8% | 51.5% | -0.3 kan toeval zijn | 22:07 | |
| 6% | 53.2% | +1.0 kan toeval zijn | 21:10 | |
| 4% | 48.5% | 0.0 kan toeval zijn | 22:56 | |
| 3% | 50.5% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 55.3% | +1.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 56.6% | +2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | 57.5% | 2,264 | |
| 4% | 65.8% | 418 | |
| 3% | - | 330 | |
| 2% | - | 200 |
Item nr. 3Zeke's Convergence
Zeke's Convergence hoort bij de build die vaker wint: +2.1 per 100 potjes, tegen -2.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 53.9% | -0.5 kan toeval zijn | 27:51 | |
| 21% | 55.3% | +0.7 kan toeval zijn | 28:13 | |
| 8% | 58.8% | +0.9 kan toeval zijn | 27:59 | |
| 6% | 52.4% | -0.2 kan toeval zijn | 28:37 | |
| 4% | 54.5% | +1.1 kan toeval zijn | 27:60 | |
| 4% | 57.7% | +1.8 kan toeval zijn | ||
| 4% | 53.4% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 73.8% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | 57.5% | 2,264 | |
| 4% | 65.8% | 418 | |
| 3% | - | 330 | |
| 2% | - | 200 |
Item nr. 4Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 62.0% | 32:37 |
Item nr. 5Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 10% | 49.2% | 38:43 |
Item nr. 6Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:14 | |
| 12% | - | 40:10 |
HoofdruneAftershock
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 49.9% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 13% | 46.8% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 4% | 46.3% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.0% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.6% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.5% | -1.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Font of Life
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.0% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 13% | 46.7% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 47.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.0% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.6% | -1.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Second Wind
Second Wind wint vaker dan Conditioning, de meest gekozen: +1.4 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 49.8% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 13% | 46.7% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 12% | 50.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | +1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Revitalize
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 12% | 46.7% | -2.8 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.2% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.0% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.6% | -1.1 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.8% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 13% | 46.3% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 13% | 49.2% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.0% | -0.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesLast Stand + Triumph
Last Stand + Triumph wint vaker dan Legend: Haste + Triumph, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.6% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.7% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.6% | +0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 47.7% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.6% | -2.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 49.0% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 21% | 49.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.7% | +0.9 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.8% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.8% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.2% | 0.0 kan toeval zijn |
EWQ
De skillsE > W > Q
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 83% | 50.1% | +1.9 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 15% | 50.2% | -0.4 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 2% | 43.1% | -6.4 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 1% | 45.3% | -4.9 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Eerst E maxen: 52.9% gewonnen. Eerst W: 63.2% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.7% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 32% | 48.4% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.7% | -3.5 duidelijk verschil |
Zac Mid build
- gewonnen
- 51.1%
- games
- 6,954
- Winimpact
- +0.9
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Shield + Health Potion
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 21% | 50.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.7% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.0% | -0.2 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +1.9 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 48.6% | -2.2 kan toeval zijn | 14:24 | |
| 28% | 54.8% | +0.7 kan toeval zijn | 12:57 | |
| 26% | 54.3% | +1.9 duidelijk verschil | 14:05 | |
| 10% | 49.0% | -0.7 kan toeval zijn | 13:42 | |
| 5% | 57.0% | -0.6 kan toeval zijn vaak voor | 12:51 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 36% | 59.6% | meest gekocht | |
| 21% | 61.9% | ongeveer gelijk | |
| 15% | 51.6% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 57.5% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.0% | meest gekocht | |
| 23% | 52.0% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 50.9% | te weinig games | |
| 8% | 58.3% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 36% | 8% | |
| 15% | 41% | |
| 37% | 13% | |
| 20% | 42% | |
| 41% | 56% | |
| 28% | 16% | |
| 15% | 7% | |
| 19% | 12% | |
| <1% | 5% | |
| 3% | 5% |
Item nr. 1Sunfire Aegis
Sunfire Aegis hoort bij de build die vaker wint: +1.4 per 100 potjes, tegen -3.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 49.5% | -1.7 kan toeval zijn | 11:38 | |
| 22% | 51.9% | +0.2 kan toeval zijn | 11:49 | |
| 16% | 57.5% | +3.3 duidelijk verschil | 11:57 | |
| 13% | 49.1% | -0.7 kan toeval zijn | 11:29 | |
| 3% | 51.4% | -0.2 kan toeval zijn | 12:32 | |
| 3% | 55.5% | +1.3 kan toeval zijn | ||
| 3% | 48.1% | -3.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 41.0% | -2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 244 | |
| 7% | 60.5% | 243 | |
| 5% | 64.4% | 170 | |
| 3% | - | 96 |
Item nr. 2Spirit Visage
Extra winst hier: -0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.9% | -0.9 kan toeval zijn | 20:09 | |
| 12% | 54.9% | +0.8 kan toeval zijn | 19:27 | |
| 11% | 52.6% | +1.3 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 8% | 53.1% | -2.5 kan toeval zijn | 19:39 | |
| 7% | 48.6% | +1.7 kan toeval zijn | 19:57 | |
| 6% | 51.9% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 6% | 57.0% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 2% | 84.0% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 244 | |
| 7% | 60.5% | 243 | |
| 5% | 64.4% | 170 | |
| 3% | - | 96 |
Item nr. 3Thornmail
Extra winst hier: -1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 51.8% | -1.4 kan toeval zijn | 25:40 | |
| 16% | 59.0% | +1.1 kan toeval zijn | 25:28 | |
| 11% | 58.0% | +0.7 kan toeval zijn | 25:34 | |
| 10% | 52.6% | 0.0 kan toeval zijn | 25:23 | |
| 9% | 65.0% | -0.1 kan toeval zijn vaak voor | 25:06 | |
| 5% | 53.0% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| 5% | 54.6% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 73.5% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 244 | |
| 7% | 60.5% | 243 | |
| 5% | 64.4% | 170 | |
| 3% | - | 96 |
Item nr. 4Unending Despair
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | 57.4% | 30:43 |
Item nr. 5Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 11% | 60.0% | 34:50 |
Item nr. 6Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 35:35 | |
| 14% | - | 38:36 |
HoofdruneConqueror
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.3 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.7% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 22% | 55.8% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 21% | 51.2% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.3% | -4.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.2% | -5.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.7% | -1.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.5 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 25% | 54.9% | +3.5 duidelijk verschil | |
| 18% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.4% | -6.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.8% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 40.9% | -2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Haste
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 50.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 26% | 52.7% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 13% | 53.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.9% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 60.3% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.7% | -6.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.7% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.1 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 38% | 53.8% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 8% | 46.9% | -4.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.9% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.3% | -4.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.5% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.9% | -2.1 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: -1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.0% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 36% | 53.3% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.3% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 53.4% | +0.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesSecond Wind + Revitalize
Second Wind + Revitalize wint vaker dan Conditioning + Revitalize, de meest gekozen: +2.7 tegenover -2.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.9% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 30% | 47.9% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.5% | -1.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Ability Haste, de meest gekozen: +1.9 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.6% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 15% | 53.8% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 13% | 47.4% | -3.8 duidelijk verschil |
FlexshardHealth Scaling
Extra winst hier: +3.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 63% van hun games. Over alle ranks wordt Adaptive Force het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.2% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 38% | 53.4% | +3.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.2% | -0.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 19% | 52.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.5% | +0.4 kan toeval zijn |
EWQ
De skillsE > W > Q
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 80% | 51.6% | +1.6 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 16% | 52.3% | -0.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 4% | 51.7% | -2.8 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Eerst E maxen: 48.4% gewonnen. Eerst W: 45.7% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.1% | +2.8 kan toeval zijn | |
| 15% | 47.9% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.4% | -0.5 kan toeval zijn |
Beste Zac-spelers
Bekijk alle 9,027Normale game als Jungle
173,110 gamesTegen elke Jungle-champion
- Minste 3% Deaths per game 5.1
- Top 4% KP 51%
- Onderste 15% Aandeel teamdmg 15%
- Kills per game
- 5.2 Onderste 20%
- Assists per game
- 12.0 Top 5%
- Solokills
- 0.8 Onderste 15%
- Dmg / min
- 576 Onderste 17%
- Farm per min
- 6.0 Onderste 29%
- Gold per min
- 407 Onderste 31%
- Vision per min
- 0.78 Onderste 17%
- Aantal control wards
- 1.6 Top 19%
- First bloods
- 3% Onderste 19%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:22
- Level 11 op 17:20
- blue buff eerst in 47% van de games
- Eerste dragon op 7:34
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 93% Fysiek 7%Gestorven door
Fysiek 52% Magisch 37% True damage 11%Normale game als Top
26,001 gamesTegen elke Top-champion
- Minste 5% Deaths per game 5.6
- Top 6% KP 40%
- Onderste 9% Vision per min 0.69
- Kills per game
- 5.3 Onderste 30%
- Assists per game
- 8.4 Top 14%
- Solokills
- 2.4 Onderste 40%
- Aandeel teamdmg
- 20% Onderste 25%
- Dmg / min
- 749 Onderste 27%
- Farm per min
- 6.0 Onderste 26%
- Gold per min
- 384 Onderste 29%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 33%
- First bloods
- 14% Top 35%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:26
- Level 11 op 13:17
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 89% Fysiek 11%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 35% True damage 12%Normale game als Support
24,035 games Patch 16.20Tegen elke Support-champion
- Top 15% KP 51%
- Minste 16% Deaths per game 7.0
- Onderste 21% Aandeel teamdmg 13%
- Kills per game
- 3.6 Onderste 23%
- Assists per game
- 14.0 Top 18%
- Solokills
- 0.5 Onderste 23%
- Dmg / min
- 483 Onderste 22%
- Farm per min
- 1.7 Onderste 26%
- Gold per min
- 340 Onderste 31%
- Vision per min
- 2.11 Top 48%
- Aantal control wards
- 5.5 Top 30%
- First bloods
- 6% Onderste 31%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:40
- Level 11 op 21:31
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 91% Fysiek 9%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 36% True damage 10%Normale game als Mid
6,903 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 6% KP 47%
- Minste 8% Deaths per game 5.8
- Onderste 21% Vision per min 0.63
- Kills per game
- 6.4 Onderste 35%
- Assists per game
- 9.5 Top 15%
- Solokills
- 2.2 Onderste 38%
- Aandeel teamdmg
- 20% Onderste 21%
- Dmg / min
- 745 Onderste 23%
- Farm per min
- 5.7 Onderste 24%
- Gold per min
- 392 Onderste 30%
- Aantal control wards
- 0.8 Top 33%
- First bloods
- 12% Top 33%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:25
- Level 11 op 15:05
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 92% Fysiek 8%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 36% True damage 11%Matchups en teamgenoten komen uit games van Zac als Jungle.
-
Evelynn: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.9-4.8) · 2,394 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Udyr: +2.7 winsten per 100 games (marge 0.4-5.0) · 1,606 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Vi: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.9-3.9) · 4,102 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Viego: +2.4 winsten per 100 games (marge 1.3-3.5) · 7,762 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Shaco: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.6-3.4) · 4,702 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Master Yi: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.9-3.1) · 7,460 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Talon: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.3-3.6) · 3,335 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Matchups en teamgenoten komen uit games van Zac als Jungle.
-
Zac met Kled: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.2-4.6) · 1,783 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Gangplank: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.4-3.0) · 5,592 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Garen: +1.6 winsten per 100 games (marge 0.5-2.6) · 8,758 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Zac met Rengar: -4.5 winsten per 100 games (marge -8.6 tot -0.5) · 388 games · Samengevoegd · 34% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met K'Sante: -4.1 winsten per 100 games (marge -6.0 tot -2.2) · 2,522 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Rumble: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -0.8) · 1,438 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Zac met Yasuo: +2.63 winsten per 100 games (marge 1.98-3.27) · 25,544 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Fizz: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.9-3.3) · 6,688 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Kassadin: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.1-3.9) · 2,376 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Zac met Orianna: -4.4 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -2.7) · 3,174 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Mel: -4.3 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -3.1) · 6,797 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Azir: -4.0 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -1.9) · 1,864 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Zac met Xayah: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.7-4.4) · 5,459 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Tristana: +2.00 winsten per 100 games (marge 1.13-2.87) · 13,306 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Samira: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.5-3.1) · 5,430 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Zac met Ezreal: -5.52 winsten per 100 games (marge -6.45 tot -4.60) · 11,522 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Varus: -3.4 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -2.0) · 4,215 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Corki: -3.4 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -1.4) · 2,276 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Zac met Nami: +2.7 winsten per 100 games (marge 1.6-3.8) · 8,420 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Poppy: +2.7 winsten per 100 games (marge 0.8-4.7) · 2,304 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Janna: +2.3 winsten per 100 games (marge 0.9-3.8) · 4,340 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Zac met Lee Sin: -6.3 winsten per 100 games (marge -9.7 tot -3.0) · 647 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Nidalee: -4.6 winsten per 100 games (marge -8.5 tot -0.8) · 435 games · Samengevoegd · 32% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Zac met Shaco: -4.0 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -1.8) · 1,774 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions