League of Legends Build voor Urgot
Urgot Top build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 50.4%
- games
- 33,687
- Winimpact
- +0.4
- Pickrate
- 1.2%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 51.2% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 47.8% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.6% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.8% | -1.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.0% | -4.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.3% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.1% | -1.5 duidelijk verschil |
De bootsPlated Steelcaps
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 50.6% | +0.3 kan toeval zijn | 13:40 | |
| 24% | 50.2% | 0.0 kan toeval zijn | 14:31 | |
| 15% | 54.1% | -0.2 kan toeval zijn vaak voor | 13:53 | |
| 2% | 52.1% | -1.0 kan toeval zijn | 13:53 | |
| <1% | 45.8% | -1.4 kan toeval zijn | 14:54 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 76% | 52.9% | meest gekocht | |
| 12% | 54.5% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 49.6% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 55.8% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 54% | 51.0% | meest gekocht | |
| 25% | 50.1% | ongeveer gelijk | |
| 17% | 52.4% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 48.3% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 76% | 25% | |
| 9% | 54% | |
| 5% | 22% | |
| 29% | 14% | |
| 26% | 35% | |
| 12% | 4% | |
| 10% | 5% | |
| 12% | 17% | |
| 1% | 6% | |
| 65% | 60% |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +3.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 85% | 51.4% | +3.9 kan toeval zijn | 12:36 | |
| 4% | 46.5% | -3.9 duidelijk verschil | 13:40 | |
| 3% | 46.1% | -4.2 duidelijk verschil | 14:08 | |
| 1% | 52.7% | -1.0 duidelijk verschil | 11:48 | |
| 1% | 46.3% | -2.6 duidelijk verschil | 13:25 | |
| 1% | 50.6% | -2.7 duidelijk verschil | ||
| 1% | 52.8% | -3.9 duidelijk verschil | ||
| 1% | 41.9% | -2.4 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 4,376 | |
| 10% | - | 2,104 | |
| 8% | - | 1,608 | |
| 6% | 62.2% | 1,314 |
Item nr. 2Sterak's Gage
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 54.1% | +3.0 kan toeval zijn | 20:36 | |
| 8% | 49.9% | -1.6 kan toeval zijn | 20:43 | |
| 7% | 52.3% | -0.8 kan toeval zijn | 20:28 | |
| 5% | 50.8% | -1.8 kan toeval zijn | 21:02 | |
| 4% | 46.5% | -0.6 kan toeval zijn | 20:05 | |
| 3% | 50.7% | -2.9 kan toeval zijn | ||
| 3% | 44.4% | -3.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 58.1% | -0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 4,376 | |
| 10% | - | 2,104 | |
| 8% | - | 1,608 | |
| 6% | 62.2% | 1,314 |
Item nr. 3Overlord's Bloodmail
Overlord's Bloodmail hoort bij de build die vaker wint: +4.8 per 100 potjes, tegen +1.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.6% | -0.7 kan toeval zijn | 26:23 | |
| 17% | 55.1% | +0.5 kan toeval zijn | 26:06 | |
| 15% | 51.3% | -0.1 kan toeval zijn | 25:37 | |
| 9% | 57.3% | +0.9 kan toeval zijn | 25:23 | |
| 7% | 60.0% | +1.7 kan toeval zijn | 25:51 | |
| 6% | 54.7% | +1.7 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.7% | 0.0 kan toeval zijn | ||
| 3% | 58.4% | -1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 4,376 | |
| 10% | - | 2,104 | |
| 8% | - | 1,608 | |
| 6% | 62.2% | 1,314 |
Item nr. 4Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 28% | 64.3% | 31:05 |
Item nr. 5Kaenic Rookern
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Kaenic Rookern de meeste extra winst: +0.5 per 100 games. Overlord's Bloodmail, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 49.1% | te weinig potjes | 35:25 | |
| 19% | 54.7% | +0.4 kan toeval zijn | 34:59 | |
| 16% | 52.8% | -1.6 kan toeval zijn | 35:14 | |
| 12% | 55.3% | +0.5 kan toeval zijn | 35:22 | |
| 6% | 50.0% | +1.4 kan toeval zijn |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:49 | |
| 10% | - | 38:40 | |
| 10% | - | 39:45 | |
| 9% | - | 39:46 | |
| 9% | - | 40:38 |
HoofdrunePress the Attack
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.2% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 14% | 47.6% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 51.1% | +0.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.1% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 38.7% | -5.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.4% | -1.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 29.4% | -4.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.4% | -4.9 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.6% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 38.3% | -4.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.6% | -3.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 35.4% | -1.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
Legend: Bloodline wint vaker dan Legend: Haste, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.4% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 32% | 53.1% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 50.5% | +0.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.3% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.4% | -2.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.2% | -4.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 11% | 52.4% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 50.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.6% | -5.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 36.5% | -5.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.7% | -3.6 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.9 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 24% | 53.5% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.0% | -2.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesUnflinching + Bone Plating
Unflinching + Bone Plating wint vaker dan Overgrowth + Bone Plating, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.6% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.6% | +0.9 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.7% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.4% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.9% | -3.1 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.6% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.0% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.9% | -1.1 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.3 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.9% | -0.7 kan toeval zijn |
WQE
De skillsW > Q > E
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 62% van hun games. Over alle ranks wordt W + E + Q het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 70% | 50.5% | -0.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 28% | 51.1% | +1.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 47.5% | -2.6 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.7% | -5.1 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | <1% | 39.8% | -6.9 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 59.3% | -4.8 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Eerst W maxen: 50.0% gewonnen. Eerst Q: 48.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.9% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.3% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.3% | -2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.6% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 36.0% | -3.5 duidelijk verschil |
- gewonnen
- 58.6%
- games
- 628
- Winimpact
- +4.2
- Pickrate
- 1.9%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 51.2% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 14% | 47.8% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.6% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.8% | -1.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 42.0% | -4.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.3% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.1% | -1.5 duidelijk verschil |
De bootsPlated Steelcaps
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 45% | 53.7% | |
| 27% | 68.1% | |
| 23% | 64.5% | |
| 3% | 47.4% | |
| 2% | 27.3% |
Item nr. 1Black Cleaver
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 90% | 59.1% | |
| 2% | 50.0% | |
| 1% | 55.6% | |
| 1% | 50.0% | |
| 1% | 100.0% |
Item nr. 2Sterak's Gage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 69% | 61.4% | |
| 4% | 75.0% | |
| 3% | 61.1% | |
| 3% | 60.0% | |
| 2% | 63.6% |
Item nr. 3Thornmail
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 28% | 64.3% | 31:05 |
Item nr. 4Overlord's Bloodmail
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 49.1% | te weinig potjes | 35:25 | |
| 19% | 54.7% | +0.4 kan toeval zijn | 34:59 | |
| 16% | 52.8% | -1.6 kan toeval zijn | 35:14 | |
| 12% | 55.3% | +0.5 kan toeval zijn | 35:22 | |
| 6% | 50.0% | +1.4 kan toeval zijn |
Item nr. 5Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 66.7% | |
| 16% | 58.3% | |
| 13% | 50.0% | |
| 9% | 71.4% | |
| 5% | 25.0% |
Item nr. 6Kaenic Rookern
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:49 | |
| 10% | - | 38:40 | |
| 10% | - | 39:45 | |
| 9% | - | 39:46 | |
| 9% | - | 40:38 |
HoofdrunePress the Attack
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
Hoofdrij 1Triumph
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
Hoofdrij 3Cut Down
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
Tweede padInspiration
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 56.8% |
WQE
De skillsW > Q > E
Master+-spelers kiezen dit: 62% van hun games. Over alle ranks wordt W + E + Q het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 70% | 50.5% | -0.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 28% | 51.1% | +1.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 47.5% | -2.6 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.7% | -5.1 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | <1% | 39.8% | -6.9 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 59.3% | -4.8 duidelijk verschil |
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
De spellsFlash + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.9% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.3% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.3% | -2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.6% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 36.0% | -3.5 duidelijk verschil |
Urgot Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 47.8%
- games
- 6,084
- Winimpact
- -1.7
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 49.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 19% | 48.9% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.4% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 57.3% | -0.3 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +1.8 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | 12:19 | |
| 30% | 49.5% | +1.8 kan toeval zijn | 13:47 | |
| 18% | 49.0% | -0.1 kan toeval zijn | 12:48 | |
| 5% | 52.1% | -0.2 kan toeval zijn | 12:15 | |
| 2% | 41.0% | -2.0 kan toeval zijn | 12:38 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 40% | 53.5% | meest gekocht | |
| 18% | 50.0% | ongeveer gelijk | |
| 12% | 55.5% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 46.2% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 55% | 52.8% | meest gekocht | |
| 12% | 48.5% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 41.0% | te weinig games | |
| 4% | 65.2% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 18% | 55% | |
| 40% | 7% | |
| 4% | 16% | |
| 22% | 11% | |
| 1% | 5% | |
| 7% | 4% |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 50.5% | +2.5 kan toeval zijn | 12:32 | |
| 7% | 48.2% | -2.1 duidelijk verschil | 13:14 | |
| 7% | 48.0% | -3.1 duidelijk verschil | 13:21 | |
| 5% | 47.9% | -0.2 kan toeval zijn | 11:25 | |
| 3% | 44.6% | -2.7 duidelijk verschil | 12:17 | |
| 2% | 49.0% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 45.8% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 56.0% | +0.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 408 | |
| 6% | 60.9% | 183 | |
| 5% | - | 138 | |
| 4% | - | 118 |
Item nr. 2Sterak's Gage
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 55.4% | +3.7 kan toeval zijn | 20:31 | |
| 18% | 50.1% | +1.2 kan toeval zijn | 20:15 | |
| 10% | 44.1% | -2.7 kan toeval zijn | 21:48 | |
| 6% | 45.0% | -2.9 kan toeval zijn | 20:45 | |
| 4% | 53.4% | -1.3 kan toeval zijn | 20:33 | |
| 3% | 48.4% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 3% | 53.2% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 53.1% | -0.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 408 | |
| 6% | 60.9% | 183 | |
| 5% | - | 138 | |
| 4% | - | 118 |
Item nr. 3Jak'Sho, The Protean
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 53.8% | -0.3 kan toeval zijn | 26:42 | |
| 16% | 51.6% | 0.0 kan toeval zijn | 25:49 | |
| 16% | 51.2% | +0.2 kan toeval zijn | 26:01 | |
| 6% | 53.1% | +0.3 kan toeval zijn | 26:02 | |
| 5% | 58.0% | -0.4 kan toeval zijn | 25:14 | |
| 5% | 59.5% | +2.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 55.4% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 47.8% | +1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 408 | |
| 6% | 60.9% | 183 | |
| 5% | - | 138 | |
| 4% | - | 118 |
Item nr. 4Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.7% | 30:41 |
Item nr. 5Overlord's Bloodmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 11% | 53.6% | 34:56 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 38:08 | |
| 12% | - | 40:11 |
HoofdrunePress the Attack
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.4% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 13% | 45.7% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 7% | 49.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 45.6% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 42.6% | -2.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.5% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.0% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.5% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.3% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.0% | -1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
Legend: Bloodline wint vaker dan Legend: Haste, de meest gekozen: +3.1 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 48.7% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 33% | 51.4% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 8% | 49.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.3% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.5% | -4.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Coup de Grace
Coup de Grace wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.5% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 46.5% | -2.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.3% | +0.5 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.8 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 48.5% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 27% | 51.8% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 5% | 45.0% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.3% | -1.0 kan toeval zijn |
Secundaire runesConditioning + Overgrowth
Conditioning + Overgrowth wint vaker dan Overgrowth + Bone Plating, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.6% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.7% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 45.3% | -0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.5% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 41.7% | -1.1 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.4% | +0.7 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.2% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.5% | -1.3 kan toeval zijn |
WEQ
De skillsW > E > Q
W > E > Q wint vaker dan W > Q > E, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 66% | 49.9% | +0.6 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 30% | 48.2% | -0.7 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 3% | 46.5% | 0.0 kan toeval zijn |
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.1% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 20% | 50.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 45.3% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.9% | +0.8 kan toeval zijn |
Urgot Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 41.4%
- games
- 2,876
- Winimpact
- -5.1
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 43.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 42.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 38.2% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.9% | -0.6 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.7 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 41.3% | 0.0 kan toeval zijn | 14:20 | |
| 30% | 45.3% | -1.4 kan toeval zijn | 13:30 | |
| 16% | 47.0% | +1.7 kan toeval zijn | 15:37 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 47% | 46.9% | meest gekocht | |
| 18% | 48.7% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 46.5% | te weinig games | |
| 2% | 42.9% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 27% | 42.1% | meest gekocht | |
| 26% | 31.5% | ongeveer gelijk | |
| 23% | 34.4% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 62.5% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 47% | 23% | |
| 7% | 27% | |
| 18% | 26% | |
| 1% | 7% | |
| 1% | 6% | |
| 12% | 7% |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 43.7% | +1.9 kan toeval zijn | 13:57 | |
| 6% | 45.6% | -0.2 kan toeval zijn | 13:50 | |
| 5% | 43.6% | -3.2 kan toeval zijn | 12:54 | |
| 3% | 31.0% | -1.3 kan toeval zijn | 15:23 | |
| 3% | 47.4% | -3.0 kan toeval zijn | 15:06 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 139 | |
| 6% | 61 | |
| 4% | 42 | |
| 4% | 41 |
Item nr. 2Sterak's Gage
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 45.6% | +1.6 kan toeval zijn | 23:16 | |
| 17% | 40.8% | -1.4 kan toeval zijn | 22:19 | |
| 11% | 37.9% | -1.1 kan toeval zijn | 22:23 | |
| 7% | 53.0% | -0.7 kan toeval zijn | 22:45 | |
| 6% | 48.1% | +1.2 kan toeval zijn | 23:17 | |
| 3% | 40.0% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 45.3% | -2.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 139 | |
| 6% | 61 | |
| 4% | 42 | |
| 4% | 41 |
Item nr. 3Jak'Sho, The Protean
Jak'Sho, The Protean hoort bij de build die vaker wint: +3.9 per 100 potjes, tegen +1.9 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 47.9% | +0.8 kan toeval zijn | 28:23 | |
| 14% | 48.1% | +0.1 kan toeval zijn | 28:05 | |
| 12% | 54.6% | 0.0 kan toeval zijn | 29:32 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 14% | 139 | |
| 6% | 61 | |
| 4% | 42 | |
| 4% | 41 |
Item nr. 4Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 13% | 43.8% | 33:28 |
Item nr. 5Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 11% | 44.4% |
HoofdrunePress the Attack
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 45.8% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 15% | 44.8% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 12% | 42.3% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 40.4% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 41.3% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 35.6% | -3.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 45.8% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 41.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 37.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 28.4% | -4.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.1% | +1.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
Legend: Bloodline wint vaker dan Legend: Haste, de meest gekozen: +1.6 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 45.0% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 19% | 47.1% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 11% | 42.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 36.3% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 28.3% | -4.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 34.6% | -2.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Cut Down
Cut Down wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +1.1 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 46.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 42.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 36.9% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 42.1% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 41.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.5% | +0.5 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 45.4% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 22% | 43.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 12% | 38.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 42.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 38.0% | +0.8 kan toeval zijn |
Secundaire runesOvergrowth + Bone Plating
Extra winst hier: -2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 44.5% | -2.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 43.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 39.2% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 42.8% | +1.2 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 43.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 42.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 41.7% | +0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.2 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 43.8% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 18% | 40.2% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.0% | +2.2 kan toeval zijn |
WEQ
De skillsW > E > Q
W > E > Q wint vaker dan W > Q > E, de meest gekozen: +4.2 tegenover -4.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 65% | 46.2% | +4.2 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 22% | 39.7% | -4.1 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 7% | 43.5% | -0.9 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 4% | 39.0% | -2.2 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 43.6% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 16% | 40.6% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 5% | 42.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 41.4% | -0.5 kan toeval zijn |
Urgot Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 43.3%
- games
- 2,012
- Winimpact
- -3.4
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 46.5% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 15% | 42.0% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 43.4% | -2.3 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 43.7% | -0.3 kan toeval zijn | 13:49 | |
| 24% | 48.1% | -0.4 kan toeval zijn | 12:53 | |
| 17% | 49.4% | +1.6 kan toeval zijn | 14:01 |
Item nr. 1Black Cleaver
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 52% | 47.4% | +2.4 kan toeval zijn | 11:55 | |
| 17% | 42.4% | -1.3 kan toeval zijn | 10:52 | |
| 7% | 37.0% | -1.6 kan toeval zijn | 12:47 | |
| 5% | 36.8% | -4.8 duidelijk verschil | 12:43 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 139 | |
| 5% | 61.8% | 50 | |
| 4% | 62.5% | 42 | |
| 4% | 68.0% | 38 |
Item nr. 2Sterak's Gage
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 49.5% | +2.4 kan toeval zijn | 19:34 | |
| 20% | 40.5% | -0.6 kan toeval zijn | 19:38 | |
| 8% | 51.0% | -0.8 kan toeval zijn | 21:51 | |
| 5% | 41.7% | -2.5 kan toeval zijn | 20:08 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 139 | |
| 5% | 61.8% | 50 | |
| 4% | 62.5% | 42 | |
| 4% | 68.0% | 38 |
Item nr. 3Jak'Sho, The Protean
Extra winst hier: -1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 39.6% | -1.6 kan toeval zijn | 26:37 | |
| 16% | 47.3% | -0.7 kan toeval zijn | 25:01 | |
| 7% | 45.3% | -0.2 kan toeval zijn | 24:54 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 139 | |
| 5% | 61.8% | 50 | |
| 4% | 62.5% | 42 | |
| 4% | 68.0% | 38 |
Item nr. 5Overlord's Bloodmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 50.0% | 35:12 |
Item nr. 6Thornmail
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 37:23 | |
| 11% | - | 40:13 | |
| 10% | - | 37:36 |
HoofdrunePress the Attack
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 47.6% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 19% | 42.7% | -3.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 57.5% | +4.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 47.0% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 59.0% | +2.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
Legend: Bloodline wint vaker dan Legend: Haste, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 37% | 47.1% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 58.8% | +2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 47.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 11% | 41.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 43.8% | -1.9 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: -1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 45.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 35% | 49.1% | +2.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesOvergrowth + Bone Plating
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 45.5% | +0.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 47.3% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 39.3% | -2.5 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.5% | 0.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 47.3% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.3% | +1.1 kan toeval zijn |
WQE
De skillsW > Q > E
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 72% van hun games. Over alle ranks wordt W + E + Q het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 67% | 46.7% | -0.3 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 27% | 48.9% | +0.4 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 48.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 13% | 43.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 41.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 46.7% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 45.5% | -0.3 kan toeval zijn |
Beste Urgot-spelers
Bekijk alle 9,887Normale game als Top
33,726 gamesTegen elke Top-champion
- Top 4% Vision per min 0.87
- Top 14% Gold per min 425
- Onderste 32% Assists per game 5.2
- Kills per game
- 7.5 Top 18%
- Deaths per game
- 6.5 Minste 35%
- Solokills
- 3.1 Top 30%
- KP
- 37% Top 35%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 48%
- Dmg / min
- 825 Top 47%
- Farm per min
- 6.7 Top 31%
- Aantal control wards
- 0.6 Top 42%
- First bloods
- 18% Top 20%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:27
- Level 11 op 13:35
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 1% Fysiek 99%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 36% True damage 9%Matchups en teamgenoten komen uit games van Urgot als Top.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Urgot als Top.
-
Urgot met Zaahen: +4.3 winsten per 100 games (marge 0.8-7.8) · 588 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Mordekaiser: +3.8 winsten per 100 games (marge 1.2-6.3) · 1,248 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Amumu: +3.5 winsten per 100 games (marge 2.3-4.7) · 6,750 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Urgot met Qiyana: -5.5 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -4.4) · 8,265 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Lee Sin: -4.27 winsten per 100 games (marge -5.25 tot -3.30) · 10,273 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Nidalee: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.4 tot -1.5) · 2,302 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Urgot met Xerath: +2.59 winsten per 100 games (marge 1.59-3.59) · 9,710 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Aurelion Sol: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.6-3.7) · 3,687 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Fizz: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.9-2.9) · 9,617 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Urgot met Cassiopeia: -5.2 winsten per 100 games (marge -7.3 tot -3.0) · 1,834 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Orianna: -4.0 winsten per 100 games (marge -5.4 tot -2.5) · 4,522 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Riven: -3.5 winsten per 100 games (marge -7.0 tot -0.1) · 613 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Urgot met Nilah: +2.7 winsten per 100 games (marge 0.3-5.0) · 1,551 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Miss Fortune: +2.32 winsten per 100 games (marge 1.66-2.98) · 24,004 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Kog'Maw: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.5-3.7) · 3,689 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Urgot met Ezreal: -4.23 winsten per 100 games (marge -5.05 tot -3.41) · 14,818 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Draven: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -1.4) · 4,918 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Kalista: -2.3 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -0.9) · 4,483 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Urgot met Vel'Koz: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.4-3.6) · 7,729 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Seraphine: +2.40 winsten per 100 games (marge 1.57-3.22) · 14,740 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Zyra: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.2-3.4) · 7,827 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Urgot met Camille: -3.7 winsten per 100 games (marge -6.5 tot -0.9) · 1,000 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Yuumi: -3.2 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -2.0) · 5,859 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot met Neeko: -2.2 winsten per 100 games (marge -3.8 tot -0.6) · 3,651 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions